„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Klánovice

Nové produkty Praha-Klánovice

Dlažby a obrubníky Praha-Klánovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Klánovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Klánovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Klánovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Klánovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Klánovice, Levná dlažba Praha-Klánovice, Dlažba Praha-Klánovice, Zámkové dlažby Praha-Klánovice, Zámkové dlažba Praha-Klánovice, Betonové dlažby Praha-Klánovice, Betonová dlažba Praha-Klánovice, Zdící prvky Praha-Klánovice, Dlažby II jakosti Praha-Klánovice, Dlažba II jakosti Praha-Klánovice, Plošné dlažby Praha-Klánovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 1 Vyškov Bruntál Teplice Praha 12 Český Krumlov Klatovy Strakonice Ústí nad Orlicí Praha-Řeporyje Svitavy Jablonec nad Nisou Prachatice Nymburk Praha-Koloděje Písek Jeseník Praha 20 Semily Kutná Hora Rakovník Praha-Nebušice Kolín Blansko Rychnov nad Kněžnou Praha-Vinoř Ústí nad Labem Praha-Královice Praha-Přední Kopanina Plzeň-město Praha 4 Praha-Slivenec Šumperk Brno-venkov Praha-Křeslice Tachov Pardubice Karviná Jihlava Praha-Dolní Počernice Náchod Praha 10 Praha 19 Praha 17 Havlíčkův Brod Praha 15 Most Hradec Králové Praha 13 Praha 3 Chomutov Praha-Šeberov Karlovy Vary Příbram Praha-západ Sokolov Trutnov Plzeň-jih Praha-Ďáblice Praha-Zbraslav Vsetín Praha-Dolní Chabry Praha-Březiněves Praha-Běchovice Praha-Troja Benešov Kladno Beroun Opava České Budějovice Třebíč Pelhřimov Praha 22 Praha-Čakovice Uherské Hradiště Mělník Praha-Benice Praha-Lipence Česká Lípa Žďár nad Sázavou Praha-Zličín Praha 11 Frýdek-Místek Chrudim Praha 2 Praha-Lysolaje Louny Praha-Újezd Brno-město Přerov Praha 18 Praha-Satalice Praha-Lochkov Praha 16 Praha 14 Praha-Kunratice Prostějov Praha 8 Mladá Boleslav Plzeň-sever ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Klánovice

Levná dlažba Praha-Klánovice

Dlažba Praha-Klánovice

Zámkové dlažby Praha-Klánovice

Zámkové betonové dlažby Praha-Klánovice

Zámková dlažba Praha-Klánovice

Betonové dlažby Praha-Klánovice

Betonová dlažba Praha-Klánovice

Zdící prvky Praha-Klánovice

Dlažby II jakosti Praha-Klánovice

Dlažba II jakosti Praha-Klánovice

Plošné dlažby Praha-Klánovice