„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Klánovice

Nové produkty Praha-Klánovice

Dlažby a obrubníky Praha-Klánovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Klánovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Klánovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Klánovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Klánovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Klánovice, Levná dlažba Praha-Klánovice, Dlažba Praha-Klánovice, Zámkové dlažby Praha-Klánovice, Zámkové dlažba Praha-Klánovice, Betonové dlažby Praha-Klánovice, Betonová dlažba Praha-Klánovice, Zdící prvky Praha-Klánovice, Dlažby II jakosti Praha-Klánovice, Dlažba II jakosti Praha-Klánovice, Plošné dlažby Praha-Klánovice, Plošná dlažba


Další města:

Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Počernice Praha-Běchovice Chomutov Mělník Tábor Praha-Kunratice Praha-Velká Chuchle Praha 11 Praha 3 Příbram Praha-Štěrboholy Karlovy Vary Olomouc Plzeň-město Cheb Děčín Rokycany Břeclav Praha-Klánovice Praha-Březiněves Jeseník Karviná Hodonín Praha-Dubeč Pardubice Praha-Lipence Praha-západ Praha 13 Mladá Boleslav Praha-Kolovraty Tachov Zlín Praha-Šeberov Liberec Nový Jičín Vsetín Praha 7 Písek Praha-Královice Kolín Benešov Praha-Vinoř Praha 14 Praha-Slivenec Znojmo Litoměřice Praha-Koloděje Praha-Dolní Chabry Praha 19 Prachatice Ústí nad Orlicí Brno-město Ostrava-město Praha 21 Praha-Ďáblice Plzeň-jih Blansko Hradec Králové Praha-Suchdol Praha-východ Trutnov Svitavy Praha-Zbraslav Praha-Přední Kopanina Praha-Nebušice Pelhřimov Praha-Zličín Praha 17 Louny Žďár nad Sázavou Jičín Nymburk Praha-Petrovice Kladno Praha 2 Kroměříž Praha 4 Praha-Čakovice Praha-Dolní Měcholupy Havlíčkův Brod Prostějov Jablonec nad Nisou Praha 16 Praha 22 Česká Lípa Rakovník Praha-Újezd Šumperk Klatovy Praha 12 Opava Hlavní město Praha Jindřichův Hradec Strakonice Most Sokolov Praha-Lochkov Praha 5 Chrudim ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Klánovice

Levná dlažba Praha-Klánovice

Dlažba Praha-Klánovice

Zámkové dlažby Praha-Klánovice

Zámkové betonové dlažby Praha-Klánovice

Zámková dlažba Praha-Klánovice

Betonové dlažby Praha-Klánovice

Betonová dlažba Praha-Klánovice

Zdící prvky Praha-Klánovice

Dlažby II jakosti Praha-Klánovice

Dlažba II jakosti Praha-Klánovice

Plošné dlažby Praha-Klánovice