„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Středočeský kraj

Nové produkty Středočeský kraj

Dlažby a obrubníky Středočeský kraj

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Středočeský kraj

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Středočeský kraj

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Středočeský kraj

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Středočeský kraj

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Středočeský kraj, Levná dlažba Středočeský kraj, Dlažba Středočeský kraj, Zámkové dlažby Středočeský kraj, Zámkové dlažba Středočeský kraj, Betonové dlažby Středočeský kraj, Betonová dlažba Středočeský kraj, Zdící prvky Středočeský kraj, Dlažby II jakosti Středočeský kraj, Dlažba II jakosti Středočeský kraj, Plošné dlažby Středočeský kraj, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Klánovice Chrudim Praha-Štěrboholy Praha-Vinoř Zlín Most Pardubice Praha-Libuš Děčín Opava Prostějov Ústí nad Labem Příbram Praha 18 Frýdek-Místek Praha-Satalice Šumperk Brno-venkov Prachatice Jindřichův Hradec Plzeň-jih Havlíčkův Brod Jablonec nad Nisou Hradec Králové Praha-Kolovraty Praha 8 Praha 9 Praha-Dubeč Praha-Lysolaje Praha-Čakovice Praha-Nedvězí Jihlava Rychnov nad Kněžnou Rakovník Praha-Kunratice Praha-Přední Kopanina Praha 7 Praha-Velká Chuchle Praha-Zbraslav Přerov Tábor Žďár nad Sázavou Praha-Ďáblice Chomutov Praha-Slivenec Praha-západ Benešov Praha-Dolní Počernice Náchod Olomouc Pelhřimov Semily Praha-Suchdol Písek Praha-Nebušice Praha-Řeporyje Praha 4 Praha 3 Praha-Zličín Praha-Křeslice Hlavní město Praha Praha 15 Strakonice Liberec Teplice Litoměřice Praha-Běchovice Praha-Koloděje Mělník Praha-Újezd Praha 10 Tachov Uherské Hradiště Trutnov Hodonín Praha-východ Ostrava-město Praha 17 Praha-Lipence Praha 16 Kolín Praha-Lochkov Rokycany Karlovy Vary Svitavy Praha 13 Praha-Benice Praha-Královice Praha-Březiněves Sokolov Břeclav Praha 1 Plzeň-město Praha 11 Blansko Cheb Praha 2 Kladno Praha 12 Brno-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Středočeský kraj

Levná dlažba Středočeský kraj

Dlažba Středočeský kraj

Zámkové dlažby Středočeský kraj

Zámkové betonové dlažby Středočeský kraj

Zámková dlažba Středočeský kraj

Betonové dlažby Středočeský kraj

Betonová dlažba Středočeský kraj

Zdící prvky Středočeský kraj

Dlažby II jakosti Středočeský kraj

Dlažba II jakosti Středočeský kraj

Plošné dlažby Středočeský kraj