„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Kutná Hora

Nové produkty Kutná Hora

Dlažby a obrubníky Kutná Hora

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Kutná Hora

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Kutná Hora

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Kutná Hora

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Kutná Hora

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Kutná Hora, Levná dlažba Kutná Hora, Dlažba Kutná Hora, Zámkové dlažby Kutná Hora, Zámkové dlažba Kutná Hora, Betonové dlažby Kutná Hora, Betonová dlažba Kutná Hora, Zdící prvky Kutná Hora, Dlažby II jakosti Kutná Hora, Dlažba II jakosti Kutná Hora, Plošné dlažby Kutná Hora, Plošná dlažba


Další města:

Louny Česká Lípa Praha-Běchovice Jeseník Praha 20 Praha-Lochkov Svitavy Nový Jičín Havlíčkův Brod Praha-Kolovraty Ostrava-město Praha-západ Praha-Zličín Znojmo Praha-Lysolaje Strakonice Opava Rokycany Praha-Újezd Praha-Koloděje Praha-Křeslice Třebíč Domažlice Hodonín Pelhřimov Pardubice Kroměříž Brno-město Prostějov Karlovy Vary České Budějovice Plzeň-jih Praha-Klánovice Praha-Libuš Český Krumlov Vsetín Praha 15 Praha-Dolní Měcholupy Praha 2 Brno-venkov Olomouc Praha 16 Bruntál Praha-Vinoř Praha-Benice Teplice Příbram Mělník Praha-Ďáblice Praha 6 Trutnov Praha 4 Tábor Praha-Kunratice Jablonec nad Nisou Praha 21 Praha-Lipence Liberec Praha 12 Praha 14 Nymburk Cheb Praha-Zbraslav Praha-Štěrboholy Plzeň-sever Hradec Králové Semily Plzeň-město Mladá Boleslav Frýdek-Místek Jihlava Jičín Praha 19 Rakovník Praha-Nedvězí Praha-Dolní Počernice Vyškov Praha-Slivenec Chrudim Praha-Nebušice Kolín Sokolov Praha-Přední Kopanina Břeclav Praha-Dolní Chabry Praha-Troja Praha 5 Litoměřice Karviná Praha 11 Praha 10 Chomutov Praha-Čakovice Klatovy Jindřichův Hradec Praha 3 Praha-východ Praha 17 Praha 18 Tachov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Kutná Hora

Levná dlažba Kutná Hora

Dlažba Kutná Hora

Zámkové dlažby Kutná Hora

Zámkové betonové dlažby Kutná Hora

Zámková dlažba Kutná Hora

Betonové dlažby Kutná Hora

Betonová dlažba Kutná Hora

Zdící prvky Kutná Hora

Dlažby II jakosti Kutná Hora

Dlažba II jakosti Kutná Hora

Plošné dlažby Kutná Hora