„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Kutná Hora

Nové produkty Kutná Hora

Dlažby a obrubníky Kutná Hora

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Kutná Hora

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Kutná Hora

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Kutná Hora

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Kutná Hora

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Kutná Hora, Levná dlažba Kutná Hora, Dlažba Kutná Hora, Zámkové dlažby Kutná Hora, Zámkové dlažba Kutná Hora, Betonové dlažby Kutná Hora, Betonová dlažba Kutná Hora, Zdící prvky Kutná Hora, Dlažby II jakosti Kutná Hora, Dlažba II jakosti Kutná Hora, Plošné dlažby Kutná Hora, Plošná dlažba


Další města:

Jindřichův Hradec Praha 16 Hradec Králové Pardubice Praha 14 Blansko Chrudim Beroun Litoměřice Praha-Lysolaje Frýdek-Místek Praha-Nedvězí Praha 4 Tábor Most Kutná Hora Praha-Březiněves Domažlice Svitavy Praha 1 Teplice Praha-Suchdol Praha-Ďáblice Praha-Královice Praha-Dubeč Tachov Prachatice Bruntál Praha-Libuš Jeseník Mělník Brno-město Praha-Troja Havlíčkův Brod Kladno Karviná Karlovy Vary Klatovy Česká Lípa Praha-Přední Kopanina Nymburk Praha-Slivenec Třebíč Praha-Dolní Měcholupy Praha 22 Praha-západ Praha-Zličín Příbram Praha 12 Praha 20 Praha-Dolní Počernice Kroměříž Praha 13 Jihlava Písek Plzeň-jih Louny Znojmo Praha-východ Praha 2 Cheb Břeclav Praha-Lipence Praha-Koloděje Jičín Praha-Petrovice Praha 17 Rakovník Trutnov Přerov Sokolov Náchod Ostrava-město Hodonín Praha 5 Praha 9 Plzeň-město Praha-Klánovice Nový Jičín Vsetín Rokycany Praha-Benice Praha 3 Praha 18 Kolín Praha-Nebušice Praha 10 Praha-Křeslice Praha 19 Praha-Běchovice Brno-venkov Prostějov Praha-Čakovice Praha 6 Šumperk Zlín Ústí nad Labem Plzeň-sever Praha 21 Praha-Kolovraty ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Kutná Hora

Levná dlažba Kutná Hora

Dlažba Kutná Hora

Zámkové dlažby Kutná Hora

Zámkové betonové dlažby Kutná Hora

Zámková dlažba Kutná Hora

Betonové dlažby Kutná Hora

Betonová dlažba Kutná Hora

Zdící prvky Kutná Hora

Dlažby II jakosti Kutná Hora

Dlažba II jakosti Kutná Hora

Plošné dlažby Kutná Hora