„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Břeclav

Nové produkty Břeclav

Dlažby a obrubníky Břeclav

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Břeclav

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Břeclav

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Břeclav

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Břeclav

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Břeclav, Levná dlažba Břeclav, Dlažba Břeclav, Zámkové dlažby Břeclav, Zámkové dlažba Břeclav, Betonové dlažby Břeclav, Betonová dlažba Břeclav, Zdící prvky Břeclav, Dlažby II jakosti Břeclav, Dlažba II jakosti Břeclav, Plošné dlažby Břeclav, Plošná dlažba


Další města:

Jičín Beroun Šumperk Praha-Lysolaje Náchod Praha-Velká Chuchle Plzeň-město Liberec Kolín Jablonec nad Nisou Břeclav Praha 21 Praha-Újezd Prachatice Strakonice Ústí nad Orlicí Praha-Lochkov Sokolov Mladá Boleslav Praha-Troja Praha-Šeberov Trutnov Rychnov nad Kněžnou Praha-Ďáblice Praha 18 Praha 5 Praha 7 Praha 22 Domažlice Praha 2 Praha 1 Rakovník Cheb Praha 12 Plzeň-jih Vyškov Praha 16 Praha-Běchovice Praha 10 Praha-Řeporyje Chrudim Praha-Dolní Chabry Praha 13 Písek Praha-Zbraslav Děčín Znojmo Praha 6 Nový Jičín Praha 17 Hlavní město Praha Semily Praha-Koloděje Tachov Pardubice Žďár nad Sázavou Most Ústí nad Labem Jihlava Hodonín Třebíč Karviná Praha-Křeslice Brno-venkov Praha-Lipence Praha-Štěrboholy Praha-Satalice Kladno Praha-Královice Česká Lípa Svitavy Ostrava-město Přerov Praha-Přední Kopanina Praha 11 Praha 15 Brno-město Nymburk Praha-Nedvězí Teplice Zlín Benešov Rokycany Prostějov Klatovy Příbram Praha 3 Praha-Březiněves Frýdek-Místek Praha-Dolní Počernice Praha 20 Praha-Nebušice Praha-Klánovice Praha 19 Praha-Kolovraty Praha-Suchdol Praha 9 Praha-Dubeč Tábor Hradec Králové ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Břeclav

Levná dlažba Břeclav

Dlažba Břeclav

Zámkové dlažby Břeclav

Zámkové betonové dlažby Břeclav

Zámková dlažba Břeclav

Betonové dlažby Břeclav

Betonová dlažba Břeclav

Zdící prvky Břeclav

Dlažby II jakosti Břeclav

Dlažba II jakosti Břeclav

Plošné dlažby Břeclav