„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Břeclav

Nové produkty Břeclav

Dlažby a obrubníky Břeclav

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Břeclav

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Břeclav

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Břeclav

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Břeclav

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Břeclav, Levná dlažba Břeclav, Dlažba Břeclav, Zámkové dlažby Břeclav, Zámkové dlažba Břeclav, Betonové dlažby Břeclav, Betonová dlažba Břeclav, Zdící prvky Břeclav, Dlažby II jakosti Břeclav, Dlažba II jakosti Břeclav, Plošné dlažby Břeclav, Plošná dlažba


Další města:

Havlíčkův Brod Praha-Ďáblice Klatovy Praha 22 Praha 21 Louny Blansko Náchod Praha-Přední Kopanina Olomouc České Budějovice Praha-Lysolaje Praha 9 Kladno Praha-Slivenec Praha-Zbraslav Jičín Praha-Kunratice Trutnov Prachatice Beroun Prostějov Děčín Ústí nad Orlicí Praha-Čakovice Praha 6 Sokolov Rychnov nad Kněžnou Praha 1 Jablonec nad Nisou Opava Praha 2 Praha-Újezd Praha 18 Praha-Královice Teplice Pelhřimov Zlín Tábor Ústí nad Labem Praha-Nedvězí Jindřichův Hradec Praha-Zličín Třebíč Svitavy Žďár nad Sázavou Kolín Praha-Dolní Počernice Písek Litoměřice Praha-Řeporyje Příbram Praha 12 Brno-město Praha-Vinoř Strakonice Mělník Jeseník Praha-Kolovraty Praha 14 Hodonín Přerov Praha-východ Praha-Šeberov Most Plzeň-město Praha-Nebušice Benešov Praha 13 Praha-Dolní Chabry Praha-Benice Karviná Praha-Troja Praha-Běchovice Praha-Suchdol Brno-venkov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Libuš Bruntál Plzeň-sever Praha-Velká Chuchle Praha-Lochkov Chrudim Praha-Koloděje Praha-Satalice Praha 5 Praha 15 Břeclav Plzeň-jih Semily Praha-Lipence Rakovník Cheb Praha 4 Česká Lípa Praha-západ Praha 20 Kutná Hora Chomutov Rokycany ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Břeclav

Levná dlažba Břeclav

Dlažba Břeclav

Zámkové dlažby Břeclav

Zámkové betonové dlažby Břeclav

Zámková dlažba Břeclav

Betonové dlažby Břeclav

Betonová dlažba Břeclav

Zdící prvky Břeclav

Dlažby II jakosti Břeclav

Dlažba II jakosti Břeclav

Plošné dlažby Břeclav