„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Břeclav

Nové produkty Břeclav

Dlažby a obrubníky Břeclav

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Břeclav

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Břeclav

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Břeclav

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Břeclav

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Břeclav, Levná dlažba Břeclav, Dlažba Břeclav, Zámkové dlažby Břeclav, Zámkové dlažba Břeclav, Betonové dlažby Břeclav, Betonová dlažba Břeclav, Zdící prvky Břeclav, Dlažby II jakosti Břeclav, Dlažba II jakosti Břeclav, Plošné dlažby Břeclav, Plošná dlažba


Další města:

Rychnov nad Kněžnou Praha-Benice České Budějovice Praha-Čakovice Bruntál Praha-Řeporyje Praha 2 Český Krumlov Praha 5 Plzeň-sever Praha 14 Praha 17 Praha 20 Jihlava Brno-město Praha-Dubeč Kroměříž Svitavy Olomouc Domažlice Praha 4 Praha 15 Žďár nad Sázavou Praha-západ Cheb Mělník Náchod Pelhřimov Prachatice Praha 10 Semily Praha 1 Praha-Dolní Chabry Praha 9 Plzeň-jih Praha-Libuš Praha-Dolní Měcholupy Benešov Frýdek-Místek Rokycany Praha 7 Beroun Teplice Kladno Praha 12 Opava Klatovy Praha 21 Praha 19 Vyškov Havlíčkův Brod Uherské Hradiště Rakovník Praha 11 Ústí nad Orlicí Praha 13 Mladá Boleslav Praha-Velká Chuchle Praha-Lysolaje Praha-Petrovice Karviná Praha-Újezd Třebíč Sokolov Praha-Křeslice Hlavní město Praha Česká Lípa Praha-Kolovraty Praha 16 Tábor Praha-Lipence Příbram Praha 22 Praha-Zličín Brno-venkov Praha 3 Praha-Satalice Praha-východ Praha-Koloděje Praha-Suchdol Karlovy Vary Praha-Dolní Počernice Pardubice Strakonice Praha-Troja Jičín Jablonec nad Nisou Chomutov Praha-Slivenec Praha-Ďáblice Liberec Tachov Chrudim Znojmo Písek Trutnov Kutná Hora Praha-Běchovice Jindřichův Hradec Nymburk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Břeclav

Levná dlažba Břeclav

Dlažba Břeclav

Zámkové dlažby Břeclav

Zámkové betonové dlažby Břeclav

Zámková dlažba Břeclav

Betonové dlažby Břeclav

Betonová dlažba Břeclav

Zdící prvky Břeclav

Dlažby II jakosti Břeclav

Dlažba II jakosti Břeclav

Plošné dlažby Břeclav