„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Břeclav

Nové produkty Břeclav

Dlažby a obrubníky Břeclav

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Břeclav

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Břeclav

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Břeclav

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Břeclav

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Břeclav, Levná dlažba Břeclav, Dlažba Břeclav, Zámkové dlažby Břeclav, Zámkové dlažba Břeclav, Betonové dlažby Břeclav, Betonová dlažba Břeclav, Zdící prvky Břeclav, Dlažby II jakosti Břeclav, Dlažba II jakosti Břeclav, Plošné dlažby Břeclav, Plošná dlažba


Další města:

Zlín Uherské Hradiště Praha-Štěrboholy Hodonín Vyškov Opava Mělník Klatovy Praha-Běchovice Trutnov Brno-město Náchod Liberec Chomutov Louny Plzeň-jih Praha-Šeberov Praha 20 Praha 10 Frýdek-Místek Praha-Přední Kopanina Brno-venkov Karlovy Vary Jablonec nad Nisou Rychnov nad Kněžnou Žďár nad Sázavou Jindřichův Hradec Praha 4 Praha-Zbraslav Praha-východ Praha-Újezd Česká Lípa Praha-Lysolaje Praha 22 Prachatice Praha-Benice Praha-Vinoř Praha-Březiněves Praha 14 Praha 15 Praha-Nedvězí Praha-Dolní Chabry Tachov Praha-Dolní Měcholupy Pelhřimov Hradec Králové Beroun Břeclav Praha 17 Praha-Zličín Ústí nad Labem Praha 6 Praha 2 Praha-Velká Chuchle Olomouc Tábor Praha-Nebušice Praha-Petrovice Svitavy Praha-Kolovraty Kutná Hora Praha 8 Most Kladno Nymburk Praha-Ďáblice Praha-Satalice Karviná Praha 12 Strakonice Praha 7 Příbram Český Krumlov Pardubice Praha 21 Znojmo Blansko Vsetín Plzeň-město Teplice Kolín České Budějovice Jeseník Praha-Suchdol Praha 11 Praha-Slivenec Praha-Řeporyje Hlavní město Praha Mladá Boleslav Prostějov Třebíč Jičín Chrudim Praha 19 Praha-Troja Praha 16 Praha-Lochkov Praha-Čakovice Praha 9 Praha-Kunratice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Břeclav

Levná dlažba Břeclav

Dlažba Břeclav

Zámkové dlažby Břeclav

Zámkové betonové dlažby Břeclav

Zámková dlažba Břeclav

Betonové dlažby Břeclav

Betonová dlažba Břeclav

Zdící prvky Břeclav

Dlažby II jakosti Břeclav

Dlažba II jakosti Břeclav

Plošné dlažby Břeclav