„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Břeclav

Nové produkty Břeclav

Dlažby a obrubníky Břeclav

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Břeclav

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Břeclav

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Břeclav

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Břeclav

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Břeclav, Levná dlažba Břeclav, Dlažba Břeclav, Zámkové dlažby Břeclav, Zámkové dlažba Břeclav, Betonové dlažby Břeclav, Betonová dlažba Břeclav, Zdící prvky Břeclav, Dlažby II jakosti Břeclav, Dlažba II jakosti Břeclav, Plošné dlažby Břeclav, Plošná dlažba


Další města:

Praha 11 Praha-Benice Pelhřimov Tachov Most Praha-Dolní Chabry Opava Louny Praha-Kunratice Praha 10 Cheb Praha-Nedvězí Praha-Královice Vsetín Jeseník Vyškov Karlovy Vary Žďár nad Sázavou Praha-Běchovice Praha-Újezd Kolín Jablonec nad Nisou Uherské Hradiště Praha-Vinoř Klatovy Praha-Zbraslav Ostrava-město Hodonín Praha 8 Mladá Boleslav Český Krumlov Praha-Libuš Ústí nad Orlicí Praha-západ Jihlava Praha-Petrovice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lipence Přerov Rychnov nad Kněžnou Plzeň-jih Nymburk Praha-Nebušice Praha-Přední Kopanina Praha-Suchdol Hradec Králové Nový Jičín České Budějovice Mělník Teplice Šumperk Třebíč Praha-Slivenec Prostějov Praha 19 Brno-město Praha 21 Havlíčkův Brod Praha 16 Praha-Zličín Beroun Praha-Dolní Počernice Kroměříž Praha 13 Brno-venkov Praha-Šeberov Praha 9 Praha-Březiněves Frýdek-Místek Praha 18 Sokolov Bruntál Děčín Domažlice Jindřichův Hradec Praha-Troja Prachatice Praha-Kolovraty Karviná Praha-Štěrboholy Praha 2 Praha-Satalice Trutnov Praha-Křeslice Jičín Plzeň-sever Praha 12 Praha-Koloděje Praha 4 Praha-Dubeč Praha 14 Zlín Kutná Hora Praha 6 Svitavy Pardubice Praha-Lochkov Strakonice Litoměřice Praha 1 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Břeclav

Levná dlažba Břeclav

Dlažba Břeclav

Zámkové dlažby Břeclav

Zámkové betonové dlažby Břeclav

Zámková dlažba Břeclav

Betonové dlažby Břeclav

Betonová dlažba Břeclav

Zdící prvky Břeclav

Dlažby II jakosti Břeclav

Dlažba II jakosti Břeclav

Plošné dlažby Břeclav