„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Břeclav

Nové produkty Břeclav

Dlažby a obrubníky Břeclav

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Břeclav

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Břeclav

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Břeclav

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Břeclav

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Břeclav, Levná dlažba Břeclav, Dlažba Břeclav, Zámkové dlažby Břeclav, Zámkové dlažba Břeclav, Betonové dlažby Břeclav, Betonová dlažba Břeclav, Zdící prvky Břeclav, Dlažby II jakosti Břeclav, Dlažba II jakosti Břeclav, Plošné dlažby Břeclav, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Křeslice Karlovy Vary Uherské Hradiště Praha-Dolní Měcholupy Praha-Řeporyje Děčín Praha-Troja České Budějovice Rychnov nad Kněžnou Přerov Litoměřice Tachov Praha-Vinoř Prachatice Hradec Králové Praha-Štěrboholy Praha 7 Rakovník Praha-Čakovice Písek Jindřichův Hradec Praha 13 Strakonice Praha 2 Praha-Klánovice Praha-Šeberov Praha-Kunratice Praha 4 Bruntál Hlavní město Praha Sokolov Praha 21 Rokycany Benešov Praha-Přední Kopanina Praha 6 Ústí nad Labem Praha-západ Praha-Březiněves Praha-Nebušice Praha 11 Semily Kolín Praha-Lysolaje Praha 10 Nymburk Plzeň-sever Praha-Velká Chuchle Praha 9 Karviná Prostějov Praha-Satalice Praha-Kolovraty Frýdek-Místek Praha-Zbraslav Nový Jičín Praha 3 Kutná Hora Brno-město Opava Praha-Dolní Chabry Znojmo Domažlice Plzeň-město Zlín Jihlava Mělník Praha 17 Ostrava-město Brno-venkov Praha-Nedvězí Louny Praha 20 Beroun Tábor Olomouc Jablonec nad Nisou Praha-východ Praha-Běchovice Most Hodonín Havlíčkův Brod Praha 16 Kroměříž Praha 12 Jeseník Praha 22 Praha-Královice Cheb Trutnov Chrudim Česká Lípa Vyškov Žďár nad Sázavou Plzeň-jih Praha-Dubeč Liberec Kladno Praha 8 Svitavy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Břeclav

Levná dlažba Břeclav

Dlažba Břeclav

Zámkové dlažby Břeclav

Zámkové betonové dlažby Břeclav

Zámková dlažba Břeclav

Betonové dlažby Břeclav

Betonová dlažba Břeclav

Zdící prvky Břeclav

Dlažby II jakosti Břeclav

Dlažba II jakosti Břeclav

Plošné dlažby Břeclav