„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Královice

Nové produkty Praha-Královice

Dlažby a obrubníky Praha-Královice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Královice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Královice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Královice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Královice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Královice, Levná dlažba Praha-Královice, Dlažba Praha-Královice, Zámkové dlažby Praha-Královice, Zámkové dlažba Praha-Královice, Betonové dlažby Praha-Královice, Betonová dlažba Praha-Královice, Zdící prvky Praha-Královice, Dlažby II jakosti Praha-Královice, Dlažba II jakosti Praha-Královice, Plošné dlažby Praha-Královice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Koloděje Český Krumlov České Budějovice Praha-Běchovice Praha-Dubeč Znojmo Praha 7 Jindřichův Hradec Teplice Náchod Písek Litoměřice Praha-Dolní Chabry Prachatice Frýdek-Místek Praha 9 Praha 6 Šumperk Praha 20 Louny Praha-Čakovice Praha 13 Praha 3 Praha-Kolovraty Břeclav Praha-Dolní Počernice Pardubice Praha-Troja Pelhřimov Mělník Blansko Plzeň-město Domažlice Brno-město Praha-Dolní Měcholupy Praha-Nedvězí Jablonec nad Nisou Praha-Slivenec Nymburk Nový Jičín Benešov Tachov Brno-venkov Praha-Lysolaje Třebíč Most Rakovník Praha-Lipence Vyškov Hodonín Praha 2 Praha-Libuš Praha 21 Děčín Praha-východ Havlíčkův Brod Praha 1 Liberec Kroměříž Beroun Praha-Přední Kopanina Tábor Strakonice Praha-Petrovice Praha-Velká Chuchle Praha 16 Mladá Boleslav Praha 5 Praha-Zbraslav Plzeň-jih Jičín Vsetín Ústí nad Labem Praha-Suchdol Sokolov Praha 15 Praha 11 Praha-Vinoř Hlavní město Praha Praha-Újezd Česká Lípa Praha-Klánovice Semily Ústí nad Orlicí Praha 19 Cheb Praha-Nebušice Praha-Březiněves Praha 17 Jeseník Praha-Křeslice Praha 22 Příbram Rokycany Praha-Ďáblice Praha-Lochkov Prostějov Trutnov Kolín Praha-Benice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Královice

Levná dlažba Praha-Královice

Dlažba Praha-Královice

Zámkové dlažby Praha-Královice

Zámkové betonové dlažby Praha-Královice

Zámková dlažba Praha-Královice

Betonové dlažby Praha-Královice

Betonová dlažba Praha-Královice

Zdící prvky Praha-Královice

Dlažby II jakosti Praha-Královice

Dlažba II jakosti Praha-Královice

Plošné dlažby Praha-Královice