„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Královice

Nové produkty Praha-Královice

Dlažby a obrubníky Praha-Královice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Královice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Královice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Královice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Královice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Královice, Levná dlažba Praha-Královice, Dlažba Praha-Královice, Zámkové dlažby Praha-Královice, Zámkové dlažba Praha-Královice, Betonové dlažby Praha-Královice, Betonová dlažba Praha-Královice, Zdící prvky Praha-Královice, Dlažby II jakosti Praha-Královice, Dlažba II jakosti Praha-Královice, Plošné dlažby Praha-Královice, Plošná dlažba


Další města:

Trutnov Praha 2 Žďár nad Sázavou Praha 18 Praha-Suchdol Česká Lípa Nymburk Nový Jičín Praha-Dolní Chabry Praha 6 Brno-venkov Děčín Karlovy Vary Ostrava-město Pelhřimov Praha 20 Opava Bruntál Praha 12 Praha 22 Tábor Praha 17 Sokolov Praha-Slivenec Ústí nad Labem Hodonín Most Zlín Praha-Dolní Počernice Kolín Praha-Řeporyje Praha-Ďáblice Přerov Praha 8 Karviná Praha 9 Praha-Březiněves Znojmo Vyškov Domažlice Prachatice Praha-Zbraslav Beroun Rychnov nad Kněžnou Praha-Kunratice Praha-Troja Chomutov Klatovy Praha-Újezd Kutná Hora Břeclav Kroměříž Praha-Čakovice Praha-Přední Kopanina Praha-Nebušice Třebíč Praha-Nedvězí Havlíčkův Brod Praha-Dolní Měcholupy Uherské Hradiště Kladno Praha-Zličín Rokycany Praha-východ Vsetín Praha 15 Praha-Kolovraty Praha-Běchovice Plzeň-sever Jičín Litoměřice Praha-Lysolaje Plzeň-město Praha-Šeberov Blansko Frýdek-Místek Praha 14 Praha 19 Praha 1 Jindřichův Hradec Praha 3 Mladá Boleslav Praha 11 Benešov Teplice Praha-Královice Ústí nad Orlicí Louny Praha-Křeslice Plzeň-jih Náchod Praha 7 Tachov Praha-Koloděje Praha 10 Olomouc Cheb Praha 21 Praha-Vinoř Příbram ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Královice

Levná dlažba Praha-Královice

Dlažba Praha-Královice

Zámkové dlažby Praha-Královice

Zámkové betonové dlažby Praha-Královice

Zámková dlažba Praha-Královice

Betonové dlažby Praha-Královice

Betonová dlažba Praha-Královice

Zdící prvky Praha-Královice

Dlažby II jakosti Praha-Královice

Dlažba II jakosti Praha-Královice

Plošné dlažby Praha-Královice