„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Královice

Nové produkty Praha-Královice

Dlažby a obrubníky Praha-Královice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Královice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Královice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Královice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Královice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Královice, Levná dlažba Praha-Královice, Dlažba Praha-Královice, Zámkové dlažby Praha-Královice, Zámkové dlažba Praha-Královice, Betonové dlažby Praha-Královice, Betonová dlažba Praha-Královice, Zdící prvky Praha-Královice, Dlažby II jakosti Praha-Královice, Dlažba II jakosti Praha-Královice, Plošné dlažby Praha-Královice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 11 Prostějov Plzeň-jih Havlíčkův Brod Český Krumlov Praha-Řeporyje Mladá Boleslav Třebíč Plzeň-město Praha-Královice Jeseník Náchod Praha 1 Jablonec nad Nisou Praha-Šeberov Karlovy Vary Vyškov Praha-východ Praha-Nedvězí Praha-Petrovice Ústí nad Labem Kroměříž Praha 12 Pardubice Praha-Lochkov Kladno Hlavní město Praha Nymburk Praha 3 Hodonín Praha-Čakovice Břeclav Praha-Ďáblice Klatovy Děčín Praha-Březiněves Karviná Sokolov Písek Praha-Zbraslav Praha 4 Praha-Přední Kopanina Ústí nad Orlicí Příbram Praha 8 Praha 20 Hradec Králové Praha 9 Uherské Hradiště Praha 19 Strakonice Rychnov nad Kněžnou Česká Lípa Kutná Hora Praha 18 Praha-Satalice Most Rokycany Praha-Libuš Frýdek-Místek Liberec Praha 6 Praha-Zličín Brno-venkov Praha-Koloděje Praha 21 Praha-Dolní Chabry Olomouc Rakovník Tachov Louny Praha 22 Chrudim Bruntál Praha 15 Praha-Suchdol Praha-Křeslice Plzeň-sever Semily Praha 13 Přerov Benešov Domažlice Praha-Štěrboholy Praha 10 Praha-Lysolaje Nový Jičín Praha 14 Blansko Praha-Benice Praha 2 Praha-Lipence Praha 16 Praha-Újezd Ostrava-město Teplice Zlín Praha-Běchovice Praha 7 Jindřichův Hradec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Královice

Levná dlažba Praha-Královice

Dlažba Praha-Královice

Zámkové dlažby Praha-Královice

Zámkové betonové dlažby Praha-Královice

Zámková dlažba Praha-Královice

Betonové dlažby Praha-Královice

Betonová dlažba Praha-Královice

Zdící prvky Praha-Královice

Dlažby II jakosti Praha-Královice

Dlažba II jakosti Praha-Královice

Plošné dlažby Praha-Královice