„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Královice

Nové produkty Praha-Královice

Dlažby a obrubníky Praha-Královice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Královice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Královice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Královice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Královice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Královice, Levná dlažba Praha-Královice, Dlažba Praha-Královice, Zámkové dlažby Praha-Královice, Zámkové dlažba Praha-Královice, Betonové dlažby Praha-Královice, Betonová dlažba Praha-Královice, Zdící prvky Praha-Královice, Dlažby II jakosti Praha-Královice, Dlažba II jakosti Praha-Královice, Plošné dlažby Praha-Královice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Suchdol Praha-Lysolaje Louny Svitavy Praha-Křeslice Hlavní město Praha Přerov Olomouc Praha-Běchovice Příbram Mělník Klatovy Praha-západ Opava Liberec Nymburk Pelhřimov Šumperk Praha 11 Jičín Jindřichův Hradec Karviná Žďár nad Sázavou Praha-Klánovice Nový Jičín Bruntál Praha-Dolní Chabry Kolín Praha-Nedvězí Trutnov Praha-Dolní Počernice Praha 12 Praha-Kolovraty Praha 16 Praha-Nebušice Brno-venkov Praha 22 Uherské Hradiště Praha-Čakovice Kroměříž Praha-Petrovice Most Beroun Teplice Prostějov Třebíč Semily Náchod Praha-Benice Zlín Praha-Velká Chuchle Cheb Praha-Zličín Praha-Šeberov Praha-Ďáblice Praha 18 Praha 17 Praha-Řeporyje Mladá Boleslav Pardubice Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Orlicí Praha-Libuš Praha 5 Jablonec nad Nisou Hradec Králové Tábor Praha-Kunratice Praha-Zbraslav Vyškov Praha-Slivenec Praha 7 Praha-Koloděje Praha-Královice Hodonín Praha-Satalice Praha-východ Praha 6 Česká Lípa Sokolov Benešov Tachov Domažlice Chrudim Praha 20 Praha-Březiněves Praha 13 Strakonice Český Krumlov Praha-Újezd Rokycany Chomutov Praha-Vinoř Praha-Troja Praha 3 Kladno Znojmo Praha-Dubeč Praha-Dolní Měcholupy Písek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Královice

Levná dlažba Praha-Královice

Dlažba Praha-Královice

Zámkové dlažby Praha-Královice

Zámkové betonové dlažby Praha-Královice

Zámková dlažba Praha-Královice

Betonové dlažby Praha-Královice

Betonová dlažba Praha-Královice

Zdící prvky Praha-Královice

Dlažby II jakosti Praha-Královice

Dlažba II jakosti Praha-Královice

Plošné dlažby Praha-Královice