„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Dolní Chabry

Nové produkty Praha-Dolní Chabry

Dlažby a obrubníky Praha-Dolní Chabry

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Dolní Chabry

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Dolní Chabry

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Dolní Chabry

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Dolní Chabry

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Dolní Chabry, Levná dlažba Praha-Dolní Chabry, Dlažba Praha-Dolní Chabry, Zámkové dlažby Praha-Dolní Chabry, Zámkové dlažba Praha-Dolní Chabry, Betonové dlažby Praha-Dolní Chabry, Betonová dlažba Praha-Dolní Chabry, Zdící prvky Praha-Dolní Chabry, Dlažby II jakosti Praha-Dolní Chabry, Dlažba II jakosti Praha-Dolní Chabry, Plošné dlažby Praha-Dolní Chabry, Plošná dlažba


Další města:

Jablonec nad Nisou Praha-Přední Kopanina Praha 5 Šumperk Praha-Zbraslav Litoměřice Domažlice Praha-Koloděje Praha-Královice Pelhřimov Most Karlovy Vary Karviná Klatovy Kroměříž Praha 3 Praha 7 Nymburk Praha 1 Praha-Lochkov Vsetín Praha 19 Praha-Suchdol Praha 13 Plzeň-sever Sokolov Trutnov Žďár nad Sázavou Praha-Troja Praha-Šeberov Uherské Hradiště Praha 20 Jičín Chrudim Praha-Zličín Praha-Slivenec Praha-východ Cheb Praha-Lysolaje Pardubice Praha-Březiněves Opava Praha 14 Chomutov Frýdek-Místek Praha-Velká Chuchle Příbram Praha-Nedvězí Brno-venkov České Budějovice Blansko Praha-Újezd Jihlava Břeclav Praha-Běchovice Liberec Praha-Petrovice Praha 8 Bruntál Praha 6 Praha-Kolovraty Tábor Rokycany Havlíčkův Brod Olomouc Plzeň-město Jindřichův Hradec Praha-Libuš Praha-západ Praha 21 Benešov Znojmo Kutná Hora Praha-Lipence Česká Lípa Mladá Boleslav Praha 2 Jeseník Praha-Dubeč Hlavní město Praha Semily Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Chabry Svitavy Hradec Králové Prachatice Třebíč Praha-Vinoř Hodonín Praha 10 Ústí nad Labem Písek Praha-Kunratice Praha-Satalice Teplice Beroun Tachov Brno-město Praha-Čakovice Praha-Řeporyje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Dolní Chabry

Levná dlažba Praha-Dolní Chabry

Dlažba Praha-Dolní Chabry

Zámkové dlažby Praha-Dolní Chabry

Zámkové betonové dlažby Praha-Dolní Chabry

Zámková dlažba Praha-Dolní Chabry

Betonové dlažby Praha-Dolní Chabry

Betonová dlažba Praha-Dolní Chabry

Zdící prvky Praha-Dolní Chabry

Dlažby II jakosti Praha-Dolní Chabry

Dlažba II jakosti Praha-Dolní Chabry

Plošné dlažby Praha-Dolní Chabry