„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Jičín

Nové produkty Jičín

Dlažby a obrubníky Jičín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Jičín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Jičín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Jičín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Jičín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Jičín, Levná dlažba Jičín, Dlažba Jičín, Zámkové dlažby Jičín, Zámkové dlažba Jičín, Betonové dlažby Jičín, Betonová dlažba Jičín, Zdící prvky Jičín, Dlažby II jakosti Jičín, Dlažba II jakosti Jičín, Plošné dlažby Jičín, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Zličín Opava Praha-Řeporyje Prachatice Kroměříž Praha 6 Liberec Svitavy Praha 10 Praha-Královice Cheb Jablonec nad Nisou Přerov Chrudim Jindřichův Hradec Praha-Šeberov Mělník Uherské Hradiště Děčín Nymburk Praha-Nebušice Domažlice Tachov Praha-Velká Chuchle Praha 21 Bruntál Praha 15 Praha 12 Prostějov Havlíčkův Brod Semily Praha-Přední Kopanina Teplice Praha-Suchdol Praha 7 Praha-Klánovice Praha 17 Praha 20 Praha-Dubeč Praha-Koloděje Kolín Pardubice Kladno Praha 13 Praha-Slivenec Příbram Praha 1 Praha-Kunratice Brno-venkov Rokycany Česká Lípa Praha 19 Praha 16 Žďár nad Sázavou Rychnov nad Kněžnou Most Praha 5 Praha-Vinoř Ústí nad Labem Plzeň-město Praha-Libuš Ústí nad Orlicí Strakonice Trutnov Třebíč Praha-západ Jičín Praha-Zbraslav Blansko Pelhřimov Český Krumlov České Budějovice Zlín Praha 11 Praha-Běchovice Nový Jičín Jihlava Praha 3 Plzeň-sever Praha-Troja Chomutov Louny Vyškov Karlovy Vary Praha-Kolovraty Beroun Praha 4 Ostrava-město Praha-Petrovice Praha-Nedvězí Hlavní město Praha Kutná Hora Frýdek-Místek Písek Praha-Dolní Počernice Plzeň-jih Praha 2 Praha-Benice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lysolaje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Jičín

Levná dlažba Jičín

Dlažba Jičín

Zámkové dlažby Jičín

Zámkové betonové dlažby Jičín

Zámková dlažba Jičín

Betonové dlažby Jičín

Betonová dlažba Jičín

Zdící prvky Jičín

Dlažby II jakosti Jičín

Dlažba II jakosti Jičín

Plošné dlažby Jičín