„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Jičín

Nové produkty Jičín

Dlažby a obrubníky Jičín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Jičín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Jičín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Jičín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Jičín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Jičín, Levná dlažba Jičín, Dlažba Jičín, Zámkové dlažby Jičín, Zámkové dlažba Jičín, Betonové dlažby Jičín, Betonová dlažba Jičín, Zdící prvky Jičín, Dlažby II jakosti Jičín, Dlažba II jakosti Jičín, Plošné dlažby Jičín, Plošná dlažba


Další města:

Praha 9 Praha-západ Opava Jihlava Karviná Praha-Velká Chuchle Praha 19 Uherské Hradiště Praha 8 Zlín Plzeň-sever Prachatice Svitavy Praha 7 Beroun Žďár nad Sázavou Třebíč Sokolov Rakovník Praha-Koloděje Hradec Králové Praha-Čakovice Praha 11 Praha-Libuš Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Počernice Praha-Řeporyje Ostrava-město Praha 16 Louny Praha 14 Praha-Klánovice Vyškov Rychnov nad Kněžnou Hlavní město Praha Jeseník Šumperk Benešov Praha-Dolní Chabry Strakonice Česká Lípa Praha 3 Praha 10 Litoměřice Praha-Lochkov Praha-Lysolaje Příbram Ústí nad Labem Praha-Troja Rokycany Pardubice Praha-Lipence Jičín Praha-Nedvězí Frýdek-Místek Praha 1 Kroměříž Chomutov Nový Jičín Semily Praha 2 Praha-Satalice Cheb Teplice Tábor Český Krumlov Trutnov Kutná Hora Brno-město Praha-Zličín Jindřichův Hradec Praha 21 Bruntál Praha-Benice Přerov Most Praha-Královice Plzeň-město Prostějov Tachov Vsetín Praha 18 Náchod Praha 17 České Budějovice Domažlice Praha-Nebušice Havlíčkův Brod Praha-Slivenec Znojmo Blansko Děčín Praha-Ďáblice Praha 13 Mělník Praha-Šeberov Praha 15 Břeclav Praha 6 Praha-Kunratice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Jičín

Levná dlažba Jičín

Dlažba Jičín

Zámkové dlažby Jičín

Zámkové betonové dlažby Jičín

Zámková dlažba Jičín

Betonové dlažby Jičín

Betonová dlažba Jičín

Zdící prvky Jičín

Dlažby II jakosti Jičín

Dlažba II jakosti Jičín

Plošné dlažby Jičín