„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Jičín

Nové produkty Jičín

Dlažby a obrubníky Jičín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Jičín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Jičín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Jičín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Jičín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Jičín, Levná dlažba Jičín, Dlažba Jičín, Zámkové dlažby Jičín, Zámkové dlažba Jičín, Betonové dlažby Jičín, Betonová dlažba Jičín, Zdící prvky Jičín, Dlažby II jakosti Jičín, Dlažba II jakosti Jičín, Plošné dlažby Jičín, Plošná dlažba


Další města:

Písek Karviná Strakonice Teplice Praha-Zbraslav Litoměřice Tábor Praha 13 Uherské Hradiště Mělník Praha 3 Praha 4 Vyškov Hlavní město Praha Praha-Vinoř Praha 22 Plzeň-město Plzeň-jih Praha 15 Znojmo Praha-Velká Chuchle Praha 21 Praha-Slivenec Pardubice Praha-Dubeč Rokycany Nymburk Praha 5 Frýdek-Místek Praha-Libuš Praha-Běchovice Chomutov Praha 20 Louny Praha 7 Rychnov nad Kněžnou Svitavy Praha-Lochkov Praha-Lysolaje Praha-Satalice Beroun Praha-Dolní Měcholupy Česká Lípa Praha-Petrovice Ústí nad Orlicí Praha 19 Praha-Koloděje Praha-Čakovice Třebíč Domažlice Praha-Ďáblice Šumperk Přerov Blansko Praha-Štěrboholy Praha-Řeporyje Brno-město Praha-Křeslice Semily Brno-venkov Praha-Troja Praha-Dolní Počernice Příbram Praha-Královice Jablonec nad Nisou Most Praha 8 Praha-Nebušice Mladá Boleslav Benešov Praha-Šeberov Pelhřimov Praha-Benice Náchod Chrudim Praha 9 Praha 1 Praha-Nedvězí Jičín Praha 6 Praha-Klánovice Liberec Kolín Prostějov Cheb Praha 18 Jihlava Praha 2 Rakovník Kroměříž Praha-Dolní Chabry Tachov Praha 10 Praha-Kunratice Praha 14 Praha 16 Žďár nad Sázavou Plzeň-sever Děčín Jeseník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Jičín

Levná dlažba Jičín

Dlažba Jičín

Zámkové dlažby Jičín

Zámkové betonové dlažby Jičín

Zámková dlažba Jičín

Betonové dlažby Jičín

Betonová dlažba Jičín

Zdící prvky Jičín

Dlažby II jakosti Jičín

Dlažba II jakosti Jičín

Plošné dlažby Jičín