„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Jičín

Nové produkty Jičín

Dlažby a obrubníky Jičín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Jičín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Jičín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Jičín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Jičín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Jičín, Levná dlažba Jičín, Dlažba Jičín, Zámkové dlažby Jičín, Zámkové dlažba Jičín, Betonové dlažby Jičín, Betonová dlažba Jičín, Zdící prvky Jičín, Dlažby II jakosti Jičín, Dlažba II jakosti Jičín, Plošné dlažby Jičín, Plošná dlažba


Další města:

Brno-město Uherské Hradiště Praha-Satalice Praha 2 Český Krumlov Plzeň-sever Praha-západ Znojmo Vsetín Praha-Petrovice Praha-Dubeč Praha-Čakovice Praha 13 Praha 16 Praha-Březiněves Beroun Pelhřimov Praha-Lysolaje Kladno Ústí nad Labem Praha-Kunratice Jeseník Praha-Ďáblice Mladá Boleslav Praha-Koloděje Písek Praha-Nebušice Litoměřice Ostrava-město Břeclav Děčín Chrudim Prachatice Vyškov Praha-východ Zlín Ústí nad Orlicí Nový Jičín Praha-Klánovice Praha-Královice Strakonice Přerov Praha-Štěrboholy Praha-Lipence Svitavy Praha-Slivenec Praha-Zličín Praha 10 Praha 15 Praha-Zbraslav Praha-Dolní Počernice Kroměříž Praha 17 Praha 19 Příbram Praha-Újezd Žďár nad Sázavou Rokycany Tachov Mělník Plzeň-město Praha-Troja Praha-Dolní Chabry Havlíčkův Brod Praha-Benice Prostějov Praha 3 Olomouc Kutná Hora Praha-Nedvězí Praha 11 Praha-Vinoř Praha 12 Praha 6 Praha 21 Náchod Hlavní město Praha Praha-Křeslice Liberec Praha 22 Sokolov Praha 4 Hodonín Frýdek-Místek Rychnov nad Kněžnou Praha 7 Opava Karviná Praha 5 Jičín Třebíč Praha 20 Rakovník Praha-Šeberov Jihlava Tábor Praha 18 Jindřichův Hradec Pardubice Most ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Jičín

Levná dlažba Jičín

Dlažba Jičín

Zámkové dlažby Jičín

Zámkové betonové dlažby Jičín

Zámková dlažba Jičín

Betonové dlažby Jičín

Betonová dlažba Jičín

Zdící prvky Jičín

Dlažby II jakosti Jičín

Dlažba II jakosti Jičín

Plošné dlažby Jičín