„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Jičín

Nové produkty Jičín

Dlažby a obrubníky Jičín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Jičín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Jičín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Jičín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Jičín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Jičín, Levná dlažba Jičín, Dlažba Jičín, Zámkové dlažby Jičín, Zámkové dlažba Jičín, Betonové dlažby Jičín, Betonová dlažba Jičín, Zdící prvky Jičín, Dlažby II jakosti Jičín, Dlažba II jakosti Jičín, Plošné dlažby Jičín, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Běchovice Kroměříž Praha 19 Praha 12 Most Kutná Hora Praha-Dubeč Praha-Petrovice Cheb Náchod Vyškov Praha 6 Praha-Troja Sokolov Praha-Libuš Plzeň-město Písek Praha 13 Praha-Újezd Praha 1 Uherské Hradiště Karlovy Vary Liberec Blansko Jeseník Český Krumlov Litoměřice Prostějov Olomouc Semily Česká Lípa Děčín Praha-Lochkov Praha-západ Praha-Dolní Měcholupy Brno-město Praha 16 Praha-Šeberov Zlín Žďár nad Sázavou Praha-Klánovice Louny Praha-Lipence Šumperk Kolín Praha-Lysolaje Praha-Kolovraty Praha-Královice Pardubice Ústí nad Labem Karviná Ostrava-město Praha 7 Teplice Praha 5 Rakovník Praha-Satalice Benešov Praha 22 Praha 20 Chomutov Praha-Slivenec Praha 3 Praha 10 Plzeň-jih Praha-Kunratice Praha-Velká Chuchle Klatovy Praha-Koloděje Hodonín Přerov Praha 2 Hradec Králové Praha 21 Opava Nový Jičín Praha 18 Prachatice Bruntál Praha-Nedvězí Rokycany Praha 8 Praha-Čakovice Praha-východ Domažlice Jičín Praha-Přední Kopanina Mladá Boleslav Jindřichův Hradec Trutnov Brno-venkov Rychnov nad Kněžnou Vsetín Praha 14 Praha 11 České Budějovice Praha-Zbraslav Znojmo Praha-Křeslice Ústí nad Orlicí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Jičín

Levná dlažba Jičín

Dlažba Jičín

Zámkové dlažby Jičín

Zámkové betonové dlažby Jičín

Zámková dlažba Jičín

Betonové dlažby Jičín

Betonová dlažba Jičín

Zdící prvky Jičín

Dlažby II jakosti Jičín

Dlažba II jakosti Jičín

Plošné dlažby Jičín