„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Jičín

Nové produkty Jičín

Dlažby a obrubníky Jičín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Jičín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Jičín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Jičín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Jičín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Jičín, Levná dlažba Jičín, Dlažba Jičín, Zámkové dlažby Jičín, Zámkové dlažba Jičín, Betonové dlažby Jičín, Betonová dlažba Jičín, Zdící prvky Jičín, Dlažby II jakosti Jičín, Dlažba II jakosti Jičín, Plošné dlažby Jičín, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Měcholupy Frýdek-Místek Praha 12 Kroměříž Praha-západ Praha-Lochkov Cheb Přerov Mladá Boleslav Prachatice Děčín Náchod Třebíč Opava Kladno Nymburk Ostrava-město Praha-Velká Chuchle Jihlava Chrudim Praha-Benice Praha-Vinoř Praha 6 Pelhřimov Praha-Kolovraty Praha-Klánovice Plzeň-jih Litoměřice Praha-východ Praha-Nebušice Praha 14 Havlíčkův Brod Bruntál Praha-Řeporyje Praha 18 Praha-Lipence Hradec Králové Benešov Praha 19 Blansko Plzeň-sever Praha-Troja Břeclav Svitavy Karlovy Vary Klatovy Jablonec nad Nisou Praha-Koloděje Nový Jičín Praha-Březiněves Praha-Zbraslav Praha 9 Semily Hlavní město Praha Praha-Dolní Počernice Praha-Čakovice Praha-Zličín Praha 21 Pardubice Tábor Rokycany Praha-Běchovice Praha 8 Sokolov Praha-Lysolaje Praha 20 Příbram Karviná Praha-Kunratice Praha 15 Rakovník Chomutov Praha-Petrovice Trutnov Ústí nad Orlicí Kutná Hora Vsetín Praha 22 Uherské Hradiště Praha-Křeslice Praha-Štěrboholy Jičín Brno-město Teplice Vyškov Šumperk Praha-Nedvězí Beroun Kolín Praha 2 Brno-venkov Jeseník Louny Praha 3 Tachov Mělník Ústí nad Labem Prostějov Český Krumlov Praha-Libuš ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Jičín

Levná dlažba Jičín

Dlažba Jičín

Zámkové dlažby Jičín

Zámkové betonové dlažby Jičín

Zámková dlažba Jičín

Betonové dlažby Jičín

Betonová dlažba Jičín

Zdící prvky Jičín

Dlažby II jakosti Jičín

Dlažba II jakosti Jičín

Plošné dlažby Jičín