„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Jičín

Nové produkty Jičín

Dlažby a obrubníky Jičín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Jičín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Jičín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Jičín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Jičín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Jičín, Levná dlažba Jičín, Dlažba Jičín, Zámkové dlažby Jičín, Zámkové dlažba Jičín, Betonové dlažby Jičín, Betonová dlažba Jičín, Zdící prvky Jičín, Dlažby II jakosti Jičín, Dlažba II jakosti Jičín, Plošné dlažby Jičín, Plošná dlažba


Další města:

Česká Lípa Praha-Štěrboholy Praha-Kolovraty Praha-Kunratice Strakonice Bruntál Hodonín Praha-západ Praha-Dolní Měcholupy Kroměříž Praha 1 Chomutov Zlín Praha-Královice Praha 4 Praha-Klánovice Praha-Zličín Uherské Hradiště Praha-Suchdol Jablonec nad Nisou Kladno Jeseník Praha-Zbraslav Klatovy Vyškov Plzeň-město Olomouc Benešov Sokolov Frýdek-Místek Praha-Nedvězí Žďár nad Sázavou Tábor Písek Praha-Dolní Chabry Prachatice Pardubice Praha 19 Praha-Dolní Počernice Praha 13 Brno-město Praha 20 Praha 3 Praha 15 Pelhřimov Praha 21 Praha 16 Praha-Březiněves Chrudim Praha 18 Znojmo Praha-Satalice Praha 9 Praha 5 Vsetín Praha-Křeslice Náchod Trutnov Praha 2 Praha 14 Blansko Rakovník Šumperk Rokycany Praha-Ďáblice Praha-Velká Chuchle Litoměřice Liberec Praha 7 Děčín Hlavní město Praha Praha-Přední Kopanina Praha-Nebušice Svitavy Cheb Domažlice Beroun Příbram Třebíč Ústí nad Labem Praha-Lipence Kutná Hora Praha-Dubeč Opava Most Hradec Králové Praha-Koloděje České Budějovice Praha-Petrovice Praha-Slivenec Praha-Šeberov Mladá Boleslav Jihlava Břeclav Nymburk Praha-Libuš Jindřichův Hradec Praha-Čakovice Rychnov nad Kněžnou Praha-Benice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Jičín

Levná dlažba Jičín

Dlažba Jičín

Zámkové dlažby Jičín

Zámkové betonové dlažby Jičín

Zámková dlažba Jičín

Betonové dlažby Jičín

Betonová dlažba Jičín

Zdící prvky Jičín

Dlažby II jakosti Jičín

Dlažba II jakosti Jičín

Plošné dlažby Jičín