„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Jičín

Nové produkty Jičín

Dlažby a obrubníky Jičín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Jičín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Jičín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Jičín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Jičín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Jičín, Levná dlažba Jičín, Dlažba Jičín, Zámkové dlažby Jičín, Zámkové dlažba Jičín, Betonové dlažby Jičín, Betonová dlažba Jičín, Zdící prvky Jičín, Dlažby II jakosti Jičín, Dlažba II jakosti Jičín, Plošné dlažby Jičín, Plošná dlažba


Další města:

Přerov Praha-Šeberov Sokolov Vyškov Zlín Děčín Jeseník Praha-Suchdol Praha-Velká Chuchle Uherské Hradiště Písek Praha-Lipence Praha-Zbraslav Praha 8 Praha 19 Jičín Praha-Klánovice Praha-Čakovice Jindřichův Hradec Česká Lípa Praha-Benice Praha-Petrovice Frýdek-Místek Hradec Králové Vsetín Kutná Hora Praha 7 Praha 11 Karlovy Vary Ústí nad Orlicí Kladno Praha 22 Praha 4 Chrudim Praha-Dubeč Chomutov Praha-východ Praha-Újezd Praha 6 Brno-venkov Praha-Satalice Pardubice Praha-Kolovraty Brno-město České Budějovice Nový Jičín Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Chabry Nymburk Praha 18 Praha-Křeslice Praha-západ Tachov Klatovy Rychnov nad Kněžnou Olomouc Praha-Troja Praha 5 Praha-Nebušice Semily Svitavy Most Praha 10 Praha 16 Benešov Praha 20 Opava Tábor Pelhřimov Kolín Jihlava Praha 21 Ostrava-město Bruntál Praha-Zličín Praha 17 Liberec Praha-Řeporyje Praha 15 Prostějov Teplice Praha 2 Praha 3 Karviná Ústí nad Labem Příbram Praha-Běchovice Praha-Královice Strakonice Domažlice Český Krumlov Praha 12 Rakovník Praha-Nedvězí Praha-Vinoř Praha-Dolní Počernice Třebíč Litoměřice Praha-Dolní Měcholupy Mladá Boleslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Jičín

Levná dlažba Jičín

Dlažba Jičín

Zámkové dlažby Jičín

Zámkové betonové dlažby Jičín

Zámková dlažba Jičín

Betonové dlažby Jičín

Betonová dlažba Jičín

Zdící prvky Jičín

Dlažby II jakosti Jičín

Dlažba II jakosti Jičín

Plošné dlažby Jičín