„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Jičín

Nové produkty Jičín

Dlažby a obrubníky Jičín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Jičín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Jičín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Jičín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Jičín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Jičín, Levná dlažba Jičín, Dlažba Jičín, Zámkové dlažby Jičín, Zámkové dlažba Jičín, Betonové dlažby Jičín, Betonová dlažba Jičín, Zdící prvky Jičín, Dlažby II jakosti Jičín, Dlažba II jakosti Jičín, Plošné dlažby Jičín, Plošná dlažba


Další města:

Praha 15 Rakovník Praha 5 Přerov Praha-Královice Prostějov Praha-Ďáblice Praha-Velká Chuchle Česká Lípa Náchod Břeclav Semily Chomutov Brno-město Praha-Březiněves Praha 18 Tábor Klatovy Louny Praha-Libuš Praha-Řeporyje Praha-Šeberov Ústí nad Labem Praha-Lipence Trutnov Praha-Zličín Liberec Jablonec nad Nisou Praha 21 Nymburk Praha-Benice Praha 16 Kroměříž Kutná Hora Brno-venkov Karviná Jeseník Praha-Dolní Počernice Praha 6 České Budějovice Litoměřice Jičín Praha 7 Praha-Petrovice Praha-Troja Praha-Slivenec Praha-Štěrboholy Uherské Hradiště Praha-Vinoř Praha-Lochkov Jihlava Praha-východ Most Praha-Lysolaje Praha-Suchdol Děčín Praha-západ Kolín Praha 1 Domažlice Plzeň-jih Prachatice Plzeň-město Opava Praha 11 Rychnov nad Kněžnou Praha 22 Benešov Strakonice Praha-Koloděje Český Krumlov Pelhřimov Kladno Praha 10 Pardubice Šumperk Praha-Dolní Chabry Karlovy Vary Praha-Újezd Žďár nad Sázavou Zlín Praha 12 Praha-Přední Kopanina Praha 14 Olomouc Mladá Boleslav Praha-Zbraslav Praha 19 Praha-Nedvězí Havlíčkův Brod Plzeň-sever Jindřichův Hradec Hlavní město Praha Vsetín Frýdek-Místek Vyškov Sokolov Praha 13 Svitavy Chrudim ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Jičín

Levná dlažba Jičín

Dlažba Jičín

Zámkové dlažby Jičín

Zámkové betonové dlažby Jičín

Zámková dlažba Jičín

Betonové dlažby Jičín

Betonová dlažba Jičín

Zdící prvky Jičín

Dlažby II jakosti Jičín

Dlažba II jakosti Jičín

Plošné dlažby Jičín