„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Pardubice

Nové produkty Pardubice

Dlažby a obrubníky Pardubice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Pardubice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Pardubice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Pardubice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Pardubice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Pardubice, Levná dlažba Pardubice, Dlažba Pardubice, Zámkové dlažby Pardubice, Zámkové dlažba Pardubice, Betonové dlažby Pardubice, Betonová dlažba Pardubice, Zdící prvky Pardubice, Dlažby II jakosti Pardubice, Dlažba II jakosti Pardubice, Plošné dlažby Pardubice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Šeberov Klatovy Hodonín České Budějovice Frýdek-Místek Teplice Praha-Újezd Praha 2 Břeclav Praha 6 Praha 15 Praha-Koloděje Mladá Boleslav Liberec Praha 8 Plzeň-sever Praha 9 Rychnov nad Kněžnou Strakonice Praha 16 Praha-Troja Blansko Praha-Zbraslav Semily Vyškov Praha-Čakovice Praha 13 Uherské Hradiště Písek Praha 18 Praha-Štěrboholy Praha 1 Praha 10 Přerov Benešov Hlavní město Praha Praha-Libuš Opava Kutná Hora Žďár nad Sázavou Praha-východ Děčín Praha-západ Praha-Dolní Chabry Kolín Praha-Benice Tábor Praha-Běchovice Jeseník Havlíčkův Brod Ostrava-město Praha-Petrovice Praha-Královice Bruntál Prostějov Hradec Králové Praha-Zličín Litoměřice Praha 7 Český Krumlov Praha-Vinoř Sokolov Kroměříž Nymburk Olomouc Praha 11 Rokycany Praha-Lipence Praha-Nebušice Chomutov Tachov Praha 17 Praha-Klánovice Trutnov Praha 19 Praha 20 Praha 3 Jičín Plzeň-město Praha-Suchdol Praha-Dolní Počernice Praha 5 Jihlava Praha-Přední Kopanina Mělník Praha-Březiněves Praha 4 Praha-Slivenec Zlín Pardubice Praha 21 Praha-Lochkov Náchod Třebíč Brno-město Prachatice Praha-Velká Chuchle Vsetín Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Měcholupy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Pardubice

Levná dlažba Pardubice

Dlažba Pardubice

Zámkové dlažby Pardubice

Zámkové betonové dlažby Pardubice

Zámková dlažba Pardubice

Betonové dlažby Pardubice

Betonová dlažba Pardubice

Zdící prvky Pardubice

Dlažby II jakosti Pardubice

Dlažba II jakosti Pardubice

Plošné dlažby Pardubice