„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Teplice

Nové produkty Teplice

Dlažby a obrubníky Teplice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Teplice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Teplice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Teplice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Teplice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Teplice, Levná dlažba Teplice, Dlažba Teplice, Zámkové dlažby Teplice, Zámkové dlažba Teplice, Betonové dlažby Teplice, Betonová dlažba Teplice, Zdící prvky Teplice, Dlažby II jakosti Teplice, Dlažba II jakosti Teplice, Plošné dlažby Teplice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Čakovice České Budějovice Rychnov nad Kněžnou Liberec Olomouc Nový Jičín Česká Lípa Mladá Boleslav Cheb Praha 16 Praha-Újezd Karviná Praha-Nedvězí Trutnov Brno-město Jičín Rokycany Semily Ústí nad Orlicí Praha-Přední Kopanina Šumperk Praha 1 Hodonín Praha-Štěrboholy Praha 17 Praha-Řeporyje Praha-Velká Chuchle Strakonice Praha 7 Sokolov Praha 10 Plzeň-město Praha 20 Plzeň-jih Praha-Královice Tachov Praha-Kolovraty Znojmo Praha-západ Jeseník Praha 22 Praha-Suchdol Praha 9 Praha 4 Brno-venkov Praha 5 Tábor Vyškov Pelhřimov Praha-Dolní Chabry Kroměříž Bruntál Jihlava Praha 15 Louny Praha 21 Svitavy Havlíčkův Brod Praha-Slivenec Uherské Hradiště Praha-Šeberov Praha-Klánovice Klatovy Praha 3 Praha-Ďáblice Praha-Křeslice Chrudim Žďár nad Sázavou Praha 12 Praha-Lipence Hradec Králové Kladno Náchod Český Krumlov Třebíč Praha 8 Opava Litoměřice Praha-Kunratice Praha-Satalice Praha 2 Praha-Dolní Měcholupy Praha 19 Praha 13 Prostějov Jindřichův Hradec Praha 11 Mělník Praha 14 Příbram Beroun Praha-Lochkov Praha-Libuš Rakovník Přerov Kutná Hora Most Frýdek-Místek Ústí nad Labem Benešov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Teplice

Levná dlažba Teplice

Dlažba Teplice

Zámkové dlažby Teplice

Zámkové betonové dlažby Teplice

Zámková dlažba Teplice

Betonové dlažby Teplice

Betonová dlažba Teplice

Zdící prvky Teplice

Dlažby II jakosti Teplice

Dlažba II jakosti Teplice

Plošné dlažby Teplice