„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Teplice

Nové produkty Teplice

Dlažby a obrubníky Teplice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Teplice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Teplice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Teplice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Teplice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Teplice, Levná dlažba Teplice, Dlažba Teplice, Zámkové dlažby Teplice, Zámkové dlažba Teplice, Betonové dlažby Teplice, Betonová dlažba Teplice, Zdící prvky Teplice, Dlažby II jakosti Teplice, Dlažba II jakosti Teplice, Plošné dlažby Teplice, Plošná dlažba


Další města:

Jihlava Praha 14 Praha-Královice Praha-Šeberov Benešov Plzeň-sever Písek Brno-venkov Praha-Velká Chuchle Český Krumlov Praha-Dolní Počernice Jičín Praha-Slivenec Praha 10 Praha-západ Plzeň-jih Litoměřice Přerov Prachatice Olomouc Uherské Hradiště Praha 11 Praha-Dubeč Praha-Libuš Chomutov Rychnov nad Kněžnou Praha-Nebušice Praha 20 Kroměříž Louny Praha 6 Plzeň-město Kutná Hora Praha-Suchdol Ostrava-město Znojmo Rakovník Frýdek-Místek Praha-Lochkov Praha-Běchovice Praha 18 Vyškov Praha-Vinoř Cheb Praha-Dolní Chabry Opava Karviná Praha 15 Bruntál Praha-Řeporyje Praha-Štěrboholy Chrudim Praha 22 Praha 21 Blansko Praha-Dolní Měcholupy Praha-Satalice České Budějovice Praha-Koloděje Praha-Kunratice Praha-Kolovraty Praha 12 Vsetín Praha 1 Praha 8 Praha-Březiněves Liberec Praha 5 Příbram Praha-Zbraslav Ústí nad Orlicí Mělník Praha-Petrovice Praha 9 Prostějov Praha-Lipence Praha-Zličín Praha-Klánovice Hlavní město Praha Třebíč Jablonec nad Nisou Kladno Mladá Boleslav Hradec Králové Strakonice Tachov Praha 7 Praha-Nedvězí Karlovy Vary Jindřichův Hradec Svitavy Praha-Újezd Nymburk Ústí nad Labem Pardubice Šumperk Praha-Křeslice Pelhřimov Trutnov Praha-východ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Teplice

Levná dlažba Teplice

Dlažba Teplice

Zámkové dlažby Teplice

Zámkové betonové dlažby Teplice

Zámková dlažba Teplice

Betonové dlažby Teplice

Betonová dlažba Teplice

Zdící prvky Teplice

Dlažby II jakosti Teplice

Dlažba II jakosti Teplice

Plošné dlažby Teplice