„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Teplice

Nové produkty Teplice

Dlažby a obrubníky Teplice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Teplice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Teplice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Teplice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Teplice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Teplice, Levná dlažba Teplice, Dlažba Teplice, Zámkové dlažby Teplice, Zámkové dlažba Teplice, Betonové dlažby Teplice, Betonová dlažba Teplice, Zdící prvky Teplice, Dlažby II jakosti Teplice, Dlažba II jakosti Teplice, Plošné dlažby Teplice, Plošná dlažba


Další města:

Karlovy Vary Praha-Křeslice Havlíčkův Brod Rakovník Praha 15 Praha-Březiněves Brno-město Praha 3 Praha-Újezd Praha-Lysolaje Praha-Štěrboholy Mělník Praha 5 Praha 8 Český Krumlov Praha-západ Praha 19 Praha-Vinoř Litoměřice Blansko Písek Praha-Nebušice Olomouc Praha-Suchdol Praha 14 Chrudim Louny Praha 11 Pardubice Praha-Satalice Kladno Praha 7 Praha 4 Praha-Královice Praha 2 Jičín Praha-Lipence Plzeň-sever Žďár nad Sázavou Strakonice Kolín Vyškov Třebíč Kutná Hora Nymburk Praha-Přední Kopanina Praha-východ Česká Lípa Praha-Kunratice Zlín Rychnov nad Kněžnou Vsetín Bruntál Praha-Lochkov Uherské Hradiště Sokolov Klatovy Kroměříž Praha-Kolovraty Praha-Petrovice Praha 10 Praha-Řeporyje Beroun Teplice Hodonín Frýdek-Místek Praha-Ďáblice Mladá Boleslav Přerov Prostějov Benešov Prachatice Praha-Šeberov Praha-Čakovice Praha-Klánovice Ústí nad Labem Praha-Benice Tachov Praha-Nedvězí Praha-Běchovice Praha-Koloděje Praha 16 Praha 13 České Budějovice Jihlava Praha 12 Šumperk Liberec Rokycany Praha-Velká Chuchle Znojmo Praha-Libuš Praha-Zbraslav Břeclav Ústí nad Orlicí Jablonec nad Nisou Praha-Dubeč Jindřichův Hradec Ostrava-město Příbram ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Teplice

Levná dlažba Teplice

Dlažba Teplice

Zámkové dlažby Teplice

Zámkové betonové dlažby Teplice

Zámková dlažba Teplice

Betonové dlažby Teplice

Betonová dlažba Teplice

Zdící prvky Teplice

Dlažby II jakosti Teplice

Dlažba II jakosti Teplice

Plošné dlažby Teplice