„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Teplice

Nové produkty Teplice

Dlažby a obrubníky Teplice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Teplice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Teplice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Teplice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Teplice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Teplice, Levná dlažba Teplice, Dlažba Teplice, Zámkové dlažby Teplice, Zámkové dlažba Teplice, Betonové dlažby Teplice, Betonová dlažba Teplice, Zdící prvky Teplice, Dlažby II jakosti Teplice, Dlažba II jakosti Teplice, Plošné dlažby Teplice, Plošná dlažba


Další města:

Litoměřice Praha-Satalice Jeseník Praha 4 Benešov Tábor Hradec Králové Praha 9 Praha-Řeporyje Praha-Zličín Náchod Praha-Křeslice Hlavní město Praha Liberec Praha 10 Znojmo Karviná Klatovy Praha-Lipence Český Krumlov Praha-Velká Chuchle Kladno Praha 13 Praha-Újezd Nymburk Tachov Praha-západ Praha-Koloděje Praha-Ďáblice Bruntál Žďár nad Sázavou Kolín Pardubice Praha-Vinoř Most Ostrava-město Děčín Pelhřimov Kutná Hora Praha 1 Písek Praha 14 Prachatice Praha 17 Hodonín Praha-Klánovice Praha-Petrovice Opava Brno-venkov Praha-východ Praha-Libuš Beroun Praha-Štěrboholy Praha 21 Chomutov Frýdek-Místek Praha-Nedvězí Jihlava Praha-Přední Kopanina Louny Havlíčkův Brod České Budějovice Praha-Lysolaje Praha-Březiněves Praha 7 Blansko Praha 8 Praha-Dolní Počernice Praha-Kunratice Strakonice Mělník Jablonec nad Nisou Praha-Benice Praha-Nebušice Rokycany Plzeň-město Praha 5 Praha-Lochkov Břeclav Ústí nad Labem Karlovy Vary Brno-město Česká Lípa Praha 11 Domažlice Praha 6 Praha-Šeberov Mladá Boleslav Zlín Trutnov Svitavy Praha 20 Rakovník Jičín Chrudim Prostějov Praha-Dolní Chabry Jindřichův Hradec Teplice Praha-Čakovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Teplice

Levná dlažba Teplice

Dlažba Teplice

Zámkové dlažby Teplice

Zámkové betonové dlažby Teplice

Zámková dlažba Teplice

Betonové dlažby Teplice

Betonová dlažba Teplice

Zdící prvky Teplice

Dlažby II jakosti Teplice

Dlažba II jakosti Teplice

Plošné dlažby Teplice