„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Teplice

Nové produkty Teplice

Dlažby a obrubníky Teplice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Teplice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Teplice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Teplice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Teplice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Teplice, Levná dlažba Teplice, Dlažba Teplice, Zámkové dlažby Teplice, Zámkové dlažba Teplice, Betonové dlažby Teplice, Betonová dlažba Teplice, Zdící prvky Teplice, Dlažby II jakosti Teplice, Dlažba II jakosti Teplice, Plošné dlažby Teplice, Plošná dlažba


Další města:

Trutnov Chrudim Šumperk Žďár nad Sázavou Vsetín Praha-Újezd Praha-Čakovice Praha-Lipence Třebíč Praha-Řeporyje Praha 2 Praha 8 Domažlice Praha 9 Praha-Březiněves Opava Brno-město Znojmo Praha-Troja Litoměřice Praha 5 Praha 4 Praha-Suchdol Praha-Benice Praha-Královice Praha-Nebušice České Budějovice Praha-Štěrboholy Praha 16 Praha 15 Karlovy Vary Praha 22 Strakonice Česká Lípa Praha-Vinoř Plzeň-sever Praha-Kunratice Praha-Koloděje Praha-Běchovice Praha-Přední Kopanina Náchod Praha-Šeberov Vyškov Tábor Příbram Ústí nad Labem Praha-Dolní Počernice Praha 6 Přerov Blansko Pardubice Praha-Dubeč Praha-Satalice Semily Hlavní město Praha Praha-Nedvězí Most Praha 7 Nymburk Chomutov Břeclav Zlín Benešov Frýdek-Místek Praha-Zbraslav Rokycany Kroměříž Havlíčkův Brod Praha 1 Hradec Králové Praha-Petrovice Praha 17 Praha-Dolní Měcholupy Beroun Ústí nad Orlicí Praha 20 Mladá Boleslav Praha-Křeslice Praha 21 Uherské Hradiště Praha 3 Jablonec nad Nisou Kutná Hora Praha-východ Jihlava Liberec Tachov Praha-Zličín Praha 12 Praha-západ Praha-Velká Chuchle Hodonín Ostrava-město Mělník Cheb Praha 14 Písek Klatovy Louny Karviná ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Teplice

Levná dlažba Teplice

Dlažba Teplice

Zámkové dlažby Teplice

Zámkové betonové dlažby Teplice

Zámková dlažba Teplice

Betonové dlažby Teplice

Betonová dlažba Teplice

Zdící prvky Teplice

Dlažby II jakosti Teplice

Dlažba II jakosti Teplice

Plošné dlažby Teplice