„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Teplice

Nové produkty Teplice

Dlažby a obrubníky Teplice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Teplice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Teplice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Teplice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Teplice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Teplice, Levná dlažba Teplice, Dlažba Teplice, Zámkové dlažby Teplice, Zámkové dlažba Teplice, Betonové dlažby Teplice, Betonová dlažba Teplice, Zdící prvky Teplice, Dlažby II jakosti Teplice, Dlažba II jakosti Teplice, Plošné dlažby Teplice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Újezd Pardubice Mělník Most Sokolov Praha-Zličín Praha-Nebušice Praha-Ďáblice Praha-Satalice Praha-Nedvězí Praha-Královice Praha 10 Praha-Běchovice Karviná Praha 7 Praha 3 Blansko Český Krumlov Zlín Praha 2 Rychnov nad Kněžnou Kladno Jihlava Plzeň-město Žďár nad Sázavou Strakonice Praha-Troja Rakovník Jeseník Praha-Petrovice Praha-Zbraslav Znojmo Kolín Břeclav Praha-Dolní Měcholupy Bruntál Praha-Dolní Počernice Trutnov Jindřichův Hradec Třebíč Hodonín Praha 5 Semily Praha-Řeporyje Praha-Dolní Chabry Hradec Králové Praha-Vinoř Praha 15 Uherské Hradiště Písek Praha-Šeberov Domažlice Karlovy Vary Praha-Křeslice Jablonec nad Nisou Praha-Suchdol Tachov Praha-Lysolaje Brno-město Praha-Benice Vsetín Mladá Boleslav Olomouc Praha 21 Praha-Dubeč Praha 11 Praha-Velká Chuchle Ostrava-město Praha-Koloděje Chomutov Louny Klatovy Praha 13 Benešov Opava Beroun Plzeň-jih Praha-Slivenec Příbram Praha-Klánovice Praha 14 Praha-Kunratice Svitavy Praha 6 Jičín Liberec Nymburk Kutná Hora Tábor Náchod Praha 19 Hlavní město Praha Cheb Frýdek-Místek Praha-Štěrboholy Praha-Lochkov Praha 1 Praha 18 Praha-Čakovice Praha-Kolovraty ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Teplice

Levná dlažba Teplice

Dlažba Teplice

Zámkové dlažby Teplice

Zámkové betonové dlažby Teplice

Zámková dlažba Teplice

Betonové dlažby Teplice

Betonová dlažba Teplice

Zdící prvky Teplice

Dlažby II jakosti Teplice

Dlažba II jakosti Teplice

Plošné dlažby Teplice