„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Teplice

Nové produkty Teplice

Dlažby a obrubníky Teplice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Teplice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Teplice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Teplice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Teplice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Teplice, Levná dlažba Teplice, Dlažba Teplice, Zámkové dlažby Teplice, Zámkové dlažba Teplice, Betonové dlažby Teplice, Betonová dlažba Teplice, Zdící prvky Teplice, Dlažby II jakosti Teplice, Dlažba II jakosti Teplice, Plošné dlažby Teplice, Plošná dlažba


Další města:

Beroun Břeclav Praha-Přední Kopanina Rokycany Pelhřimov Bruntál Přerov Semily Třebíč Praha-Petrovice Praha-Březiněves Nymburk Praha-Čakovice Praha 13 Praha 18 Praha 9 Praha-Zličín Praha-Lipence Liberec Praha-Dolní Počernice Praha 14 Rychnov nad Kněžnou Šumperk Jeseník Nový Jičín Cheb Karviná Praha 7 Kladno Praha 4 Vsetín Český Krumlov Praha-Újezd Praha-Satalice Praha 5 Praha 19 Písek Praha-Dubeč Tachov Praha-Velká Chuchle Kroměříž Praha-západ Ústí nad Orlicí Karlovy Vary Praha-Kunratice Praha-Ďáblice Praha-Křeslice Praha 8 Zlín Znojmo Praha-Dolní Chabry Domažlice Benešov Náchod Jindřichův Hradec Praha 15 Teplice České Budějovice Kutná Hora Trutnov Praha 17 Praha-Královice Pardubice Praha 12 Praha 10 Mladá Boleslav Havlíčkův Brod Plzeň-jih Praha 22 Praha-Šeberov Jihlava Hlavní město Praha Praha 6 Chrudim Praha-Libuš Frýdek-Místek Sokolov Praha-Běchovice Praha-Troja Praha-Nebušice Praha-Štěrboholy Plzeň-město Tábor Praha-Koloděje Litoměřice Chomutov Strakonice Prostějov Česká Lípa Praha-Slivenec Praha-Kolovraty Rakovník Prachatice Praha 20 Praha-Suchdol Brno-město Praha-Vinoř Olomouc Praha 16 Děčín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Teplice

Levná dlažba Teplice

Dlažba Teplice

Zámkové dlažby Teplice

Zámkové betonové dlažby Teplice

Zámková dlažba Teplice

Betonové dlažby Teplice

Betonová dlažba Teplice

Zdící prvky Teplice

Dlažby II jakosti Teplice

Dlažba II jakosti Teplice

Plošné dlažby Teplice