„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Teplice

Nové produkty Teplice

Dlažby a obrubníky Teplice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Teplice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Teplice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Teplice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Teplice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Teplice, Levná dlažba Teplice, Dlažba Teplice, Zámkové dlažby Teplice, Zámkové dlažba Teplice, Betonové dlažby Teplice, Betonová dlažba Teplice, Zdící prvky Teplice, Dlažby II jakosti Teplice, Dlažba II jakosti Teplice, Plošné dlažby Teplice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Královice Blansko Praha 14 Praha-Benice Ústí nad Orlicí Písek Praha 21 Praha 2 Praha 13 Praha-Nedvězí Praha 9 Ústí nad Labem Praha-Vinoř Klatovy Praha 17 Praha-Velká Chuchle Praha-Zbraslav Děčín Prostějov Třebíč Praha-Satalice Vyškov Praha-Újezd Praha-Lochkov Litoměřice Rokycany Praha-Nebušice Chomutov Jindřichův Hradec Kutná Hora Hlavní město Praha Chrudim Bruntál Praha-Běchovice Praha 1 Praha-Řeporyje Šumperk Jičín Praha-Koloděje Praha-Suchdol Olomouc Praha-Zličín Nový Jičín Hodonín Beroun Příbram Tábor Praha-Březiněves Břeclav Praha 8 Sokolov Praha 3 Český Krumlov Jeseník Tachov Praha-východ Nymburk Praha-Kunratice Žďár nad Sázavou Domažlice Znojmo Náchod Hradec Králové Praha 19 Uherské Hradiště Opava Jablonec nad Nisou Kroměříž Ostrava-město Praha-Dubeč Benešov Svitavy Praha-Štěrboholy Karlovy Vary České Budějovice Most Praha-Troja Praha 11 Plzeň-sever Rychnov nad Kněžnou Praha-Klánovice Praha 16 Praha-Ďáblice Trutnov Pelhřimov Praha 5 Praha-Lipence Cheb Zlín Frýdek-Místek Brno-město Praha 10 Kolín Praha-Křeslice Praha-Šeberov Praha 22 Praha-Dolní Chabry Praha-Přední Kopanina Kladno Havlíčkův Brod ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Teplice

Levná dlažba Teplice

Dlažba Teplice

Zámkové dlažby Teplice

Zámkové betonové dlažby Teplice

Zámková dlažba Teplice

Betonové dlažby Teplice

Betonová dlažba Teplice

Zdící prvky Teplice

Dlažby II jakosti Teplice

Dlažba II jakosti Teplice

Plošné dlažby Teplice