„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Teplice

Nové produkty Teplice

Dlažby a obrubníky Teplice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Teplice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Teplice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Teplice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Teplice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Teplice, Levná dlažba Teplice, Dlažba Teplice, Zámkové dlažby Teplice, Zámkové dlažba Teplice, Betonové dlažby Teplice, Betonová dlažba Teplice, Zdící prvky Teplice, Dlažby II jakosti Teplice, Dlažba II jakosti Teplice, Plošné dlažby Teplice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Měcholupy Praha 9 Praha 19 Praha-Přední Kopanina Břeclav Semily Praha 6 Praha 4 Rakovník Český Krumlov Kroměříž Praha-Suchdol Praha 15 Sokolov Praha-Ďáblice Nymburk Praha-Královice Hradec Králové Praha-Dubeč Praha-Běchovice Kutná Hora Kladno Praha 21 Děčín Praha 13 Třebíč Mladá Boleslav Praha-Újezd Praha-Zličín Cheb Plzeň-jih Znojmo Tachov Praha-Petrovice Litoměřice Praha 5 Praha 10 Chomutov Trutnov Praha-Kolovraty Praha 8 Náchod Brno-město Praha 22 Praha 11 Rychnov nad Kněžnou Kolín Praha-Čakovice Praha-Kunratice Praha-Lochkov Praha-Lysolaje Karviná Brno-venkov Svitavy Domažlice Plzeň-město Jablonec nad Nisou Praha 17 Praha-Řeporyje Praha-Troja Vsetín Opava Praha-Vinoř Ostrava-město Praha-Dolní Chabry Klatovy Písek Pelhřimov Praha 7 Praha-západ Hlavní město Praha Hodonín Prachatice Olomouc Praha 2 Praha 14 Prostějov Nový Jičín Blansko Praha 20 Ústí nad Labem Praha-Březiněves Praha-Šeberov Pardubice Praha-Libuš Tábor Praha-Slivenec Havlíčkův Brod Uherské Hradiště Most Praha-Štěrboholy Přerov Praha-Dolní Počernice Mělník Šumperk Chrudim Karlovy Vary Benešov Praha-Zbraslav Jeseník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Teplice

Levná dlažba Teplice

Dlažba Teplice

Zámkové dlažby Teplice

Zámkové betonové dlažby Teplice

Zámková dlažba Teplice

Betonové dlažby Teplice

Betonová dlažba Teplice

Zdící prvky Teplice

Dlažby II jakosti Teplice

Dlažba II jakosti Teplice

Plošné dlažby Teplice