„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Teplice

Nové produkty Teplice

Dlažby a obrubníky Teplice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Teplice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Teplice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Teplice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Teplice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Teplice, Levná dlažba Teplice, Dlažba Teplice, Zámkové dlažby Teplice, Zámkové dlažba Teplice, Betonové dlažby Teplice, Betonová dlažba Teplice, Zdící prvky Teplice, Dlažby II jakosti Teplice, Dlažba II jakosti Teplice, Plošné dlažby Teplice, Plošná dlažba


Další města:

Mělník Teplice Praha 10 Havlíčkův Brod Praha 9 Praha-Šeberov Praha 5 Praha 3 Ústí nad Orlicí Brno-venkov Olomouc Kutná Hora Praha-Koloděje Praha-Dolní Měcholupy Praha-Suchdol Trutnov Praha-Lochkov Rokycany Svitavy Praha-Zličín České Budějovice Praha-Slivenec Jeseník Písek Praha 7 Praha 4 Praha 12 Praha 19 Praha-východ Vyškov Tábor Tachov Praha 11 Nový Jičín Praha-Zbraslav Plzeň-jih Hodonín Praha 14 Praha 15 Prostějov Sokolov Příbram Pardubice Chrudim Děčín Mladá Boleslav Jihlava Jindřichův Hradec Praha 13 Praha-Lysolaje Semily Most Znojmo Jičín Praha-Vinoř Praha-Újezd Praha-Nedvězí Rakovník Karlovy Vary Praha 6 Plzeň-město Praha-Lipence Ostrava-město Klatovy Benešov Opava Praha 18 Praha-Nebušice Praha-Benice Kroměříž Hradec Králové Praha-Klánovice Nymburk Praha-Dubeč Bruntál Uherské Hradiště Louny Praha-Dolní Chabry Praha-Petrovice Praha-západ Praha-Satalice Kladno Praha-Ďáblice Praha-Křeslice Praha 21 Břeclav Třebíč Vsetín Žďár nad Sázavou Blansko Praha 2 Hlavní město Praha Rychnov nad Kněžnou Prachatice Český Krumlov Praha-Kunratice Praha-Libuš Praha 8 Praha 20 Praha-Troja ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Teplice

Levná dlažba Teplice

Dlažba Teplice

Zámkové dlažby Teplice

Zámkové betonové dlažby Teplice

Zámková dlažba Teplice

Betonové dlažby Teplice

Betonová dlažba Teplice

Zdící prvky Teplice

Dlažby II jakosti Teplice

Dlažba II jakosti Teplice

Plošné dlažby Teplice