„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Rakovník

Nové produkty Rakovník

Dlažby a obrubníky Rakovník

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Rakovník

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Rakovník

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Rakovník

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Rakovník

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Rakovník, Levná dlažba Rakovník, Dlažba Rakovník, Zámkové dlažby Rakovník, Zámkové dlažba Rakovník, Betonové dlažby Rakovník, Betonová dlažba Rakovník, Zdící prvky Rakovník, Dlažby II jakosti Rakovník, Dlažba II jakosti Rakovník, Plošné dlažby Rakovník, Plošná dlažba


Další města:

Písek Praha-Březiněves Praha-Řeporyje Praha 18 Praha-Suchdol Praha 14 Praha-západ Plzeň-město Jihlava České Budějovice Náchod Praha-Lysolaje Praha-Slivenec Praha-Nebušice Praha 22 Prachatice Kolín Praha-Štěrboholy Praha-Dubeč Plzeň-sever Vyškov Bruntál Praha-Satalice Kroměříž Praha 8 Praha 9 Nymburk Beroun Praha-Čakovice Hodonín Kladno Praha 17 Praha 20 Rokycany Blansko Praha-Ďáblice Praha 5 Žďár nad Sázavou Praha-Troja Chrudim Rakovník Olomouc Plzeň-jih Praha 15 Praha-Petrovice Praha 13 Děčín Uherské Hradiště Praha 19 Břeclav Praha-Nedvězí Šumperk Pelhřimov Třebíč Praha 21 Kutná Hora Chomutov Praha-Zbraslav Klatovy Prostějov Pardubice Cheb Hlavní město Praha Praha 16 Teplice Praha 10 Rychnov nad Kněžnou Most Opava Strakonice Praha 1 Praha-Běchovice Praha 12 Zlín Benešov Svitavy Jablonec nad Nisou Česká Lípa Praha-východ Praha-Dolní Měcholupy Praha 6 Praha-Zličín Praha-Křeslice Brno-venkov Praha-Přední Kopanina Praha 3 Sokolov Praha 4 Ostrava-město Praha 2 Ústí nad Labem Přerov Praha-Dolní Chabry Domažlice Liberec Praha-Lipence Vsetín Praha-Klánovice Trutnov Český Krumlov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Rakovník

Levná dlažba Rakovník

Dlažba Rakovník

Zámkové dlažby Rakovník

Zámkové betonové dlažby Rakovník

Zámková dlažba Rakovník

Betonové dlažby Rakovník

Betonová dlažba Rakovník

Zdící prvky Rakovník

Dlažby II jakosti Rakovník

Dlažba II jakosti Rakovník

Plošné dlažby Rakovník