„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Rakovník

Nové produkty Rakovník

Dlažby a obrubníky Rakovník

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Rakovník

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Rakovník

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Rakovník

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Rakovník

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Rakovník, Levná dlažba Rakovník, Dlažba Rakovník, Zámkové dlažby Rakovník, Zámkové dlažba Rakovník, Betonové dlažby Rakovník, Betonová dlažba Rakovník, Zdící prvky Rakovník, Dlažby II jakosti Rakovník, Dlažba II jakosti Rakovník, Plošné dlažby Rakovník, Plošná dlažba


Další města:

Rychnov nad Kněžnou Praha 15 Praha 21 Praha-Lipence Praha-Dolní Počernice Praha-Dolní Chabry Rokycany Ústí nad Labem Praha-západ Praha 17 Praha-Petrovice Praha-Satalice Ústí nad Orlicí Prachatice Praha-Zličín Kladno Praha-východ Písek Havlíčkův Brod Příbram Praha-Štěrboholy Opava Praha-Koloděje Praha-Zbraslav Praha-Libuš Praha 22 Tábor Praha-Velká Chuchle Karlovy Vary Strakonice Praha-Ďáblice Praha-Benice Praha 10 Olomouc Praha-Troja Praha 16 Semily Sokolov Uherské Hradiště Praha 8 Přerov Louny Brno-venkov Praha-Dubeč Praha-Čakovice Třebíč Praha 5 Trutnov Praha-Nebušice Pardubice Mladá Boleslav Děčín Kutná Hora Plzeň-sever České Budějovice Praha 1 Praha-Přední Kopanina Šumperk Praha-Klánovice Praha-Křeslice Jindřichův Hradec Praha-Kolovraty Domažlice Ostrava-město Cheb Praha 2 Jablonec nad Nisou Jeseník Benešov Frýdek-Místek Praha 9 Rakovník Klatovy Praha-Vinoř Liberec Pelhřimov Zlín Kroměříž Jičín Český Krumlov Česká Lípa Vsetín Praha 18 Praha 3 Praha-Suchdol Prostějov Praha-Nedvězí Praha-Dolní Měcholupy Praha 4 Praha 14 Karviná Bruntál Teplice Chrudim Žďár nad Sázavou Praha 12 Hodonín Praha 20 Vyškov Znojmo ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Rakovník

Levná dlažba Rakovník

Dlažba Rakovník

Zámkové dlažby Rakovník

Zámkové betonové dlažby Rakovník

Zámková dlažba Rakovník

Betonové dlažby Rakovník

Betonová dlažba Rakovník

Zdící prvky Rakovník

Dlažby II jakosti Rakovník

Dlažba II jakosti Rakovník

Plošné dlažby Rakovník