„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Rakovník

Nové produkty Rakovník

Dlažby a obrubníky Rakovník

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Rakovník

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Rakovník

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Rakovník

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Rakovník

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Rakovník, Levná dlažba Rakovník, Dlažba Rakovník, Zámkové dlažby Rakovník, Zámkové dlažba Rakovník, Betonové dlažby Rakovník, Betonová dlažba Rakovník, Zdící prvky Rakovník, Dlažby II jakosti Rakovník, Dlažba II jakosti Rakovník, Plošné dlažby Rakovník, Plošná dlažba


Další města:

Praha 5 Karlovy Vary Prachatice Jičín Praha 12 Mladá Boleslav Tachov Praha-Dolní Počernice Praha-Lipence Ústí nad Orlicí Praha 3 Praha-Slivenec Praha-Vinoř Kroměříž České Budějovice Děčín Praha-Královice Kolín Praha-Lochkov Litoměřice Praha-Suchdol Trutnov Vyškov Praha 13 Praha-Koloděje Klatovy Rychnov nad Kněžnou Břeclav Praha-Velká Chuchle Mělník Sokolov Semily Rakovník Praha-Dubeč Praha-Dolní Chabry Praha 4 Praha 21 Praha-Nedvězí Praha-Ďáblice Tábor Frýdek-Místek Praha-Újezd Praha 10 Praha 6 Český Krumlov Plzeň-sever Praha-Kunratice Hodonín Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lysolaje Praha 22 Olomouc Brno-město Praha-Čakovice Nový Jičín Praha-Libuš Svitavy Plzeň-jih Rokycany Praha-Satalice Znojmo Praha 8 Praha-Benice Praha-Šeberov Bruntál Cheb Praha 7 Česká Lípa Praha-západ Praha-Nebušice Praha 1 Praha-Přední Kopanina Praha 16 Ostrava-město Domažlice Praha-Březiněves Praha-Běchovice Náchod Plzeň-město Prostějov Blansko Jindřichův Hradec Příbram Teplice Kutná Hora Hlavní město Praha Pardubice Chomutov Praha 18 Jihlava Praha 14 Žďár nad Sázavou Karviná Havlíčkův Brod Praha-východ Uherské Hradiště Jeseník Benešov Nymburk Strakonice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Rakovník

Levná dlažba Rakovník

Dlažba Rakovník

Zámkové dlažby Rakovník

Zámkové betonové dlažby Rakovník

Zámková dlažba Rakovník

Betonové dlažby Rakovník

Betonová dlažba Rakovník

Zdící prvky Rakovník

Dlažby II jakosti Rakovník

Dlažba II jakosti Rakovník

Plošné dlažby Rakovník