„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Rakovník

Nové produkty Rakovník

Dlažby a obrubníky Rakovník

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Rakovník

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Rakovník

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Rakovník

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Rakovník

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Rakovník, Levná dlažba Rakovník, Dlažba Rakovník, Zámkové dlažby Rakovník, Zámkové dlažba Rakovník, Betonové dlažby Rakovník, Betonová dlažba Rakovník, Zdící prvky Rakovník, Dlažby II jakosti Rakovník, Dlažba II jakosti Rakovník, Plošné dlažby Rakovník, Plošná dlažba


Další města:

Praha 6 Domažlice Kroměříž Praha-západ Litoměřice Praha-Vinoř Praha-Suchdol Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Počernice Hradec Králové Praha 10 Havlíčkův Brod Strakonice Rychnov nad Kněžnou Chomutov Kutná Hora Sokolov Plzeň-sever Praha 16 Praha-Březiněves Praha-Satalice Olomouc Znojmo Praha 13 Praha-Koloděje Jindřichův Hradec Praha-Kolovraty Brno-venkov Praha 19 Praha 11 Brno-město Praha 2 Kladno Praha-Petrovice Praha-Dolní Měcholupy Zlín Bruntál Frýdek-Místek Nový Jičín Blansko Teplice Vyškov Praha-Křeslice Nymburk Praha-Lochkov Praha-Kunratice Ostrava-město Karlovy Vary Písek Šumperk Praha-Dolní Chabry Praha-Královice Praha 15 Mělník Karviná Praha-Nebušice Praha-Zličín Plzeň-město Praha-Šeberov Vsetín Praha-Újezd Praha 20 Praha 17 Jablonec nad Nisou Prachatice Cheb Praha-Lysolaje Praha-Nedvězí Praha-Velká Chuchle Mladá Boleslav České Budějovice Tachov Most Praha-Dubeč Česká Lípa Semily Praha-Klánovice Rokycany Jičín Praha 14 Pelhřimov Praha-Běchovice Praha 21 Louny Děčín Praha-Řeporyje Příbram Praha-Čakovice Tábor Praha-Přední Kopanina Český Krumlov Hlavní město Praha Praha-Zbraslav Praha 5 Praha-Lipence Praha 1 Opava Kolín Praha 22 Praha-Libuš ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Rakovník

Levná dlažba Rakovník

Dlažba Rakovník

Zámkové dlažby Rakovník

Zámkové betonové dlažby Rakovník

Zámková dlažba Rakovník

Betonové dlažby Rakovník

Betonová dlažba Rakovník

Zdící prvky Rakovník

Dlažby II jakosti Rakovník

Dlažba II jakosti Rakovník

Plošné dlažby Rakovník