„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Rakovník

Nové produkty Rakovník

Dlažby a obrubníky Rakovník

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Rakovník

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Rakovník

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Rakovník

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Rakovník

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Rakovník, Levná dlažba Rakovník, Dlažba Rakovník, Zámkové dlažby Rakovník, Zámkové dlažba Rakovník, Betonové dlažby Rakovník, Betonová dlažba Rakovník, Zdící prvky Rakovník, Dlažby II jakosti Rakovník, Dlažba II jakosti Rakovník, Plošné dlažby Rakovník, Plošná dlažba


Další města:

Uherské Hradiště Jihlava Rakovník Opava Prostějov Písek Havlíčkův Brod Nový Jičín Praha-Troja Praha 20 Praha 1 Praha-Slivenec Bruntál Rokycany Beroun Praha 18 Jičín Cheb Praha 17 Brno-město Praha 21 Strakonice Chrudim České Budějovice Praha-Řeporyje Praha-západ Frýdek-Místek Plzeň-jih Praha-Křeslice Praha 16 Šumperk Teplice Praha 19 Praha 11 Tachov Praha 12 Prachatice Český Krumlov Klatovy Praha 10 Praha 15 Svitavy Praha-Lipence Praha-Koloděje Most Mladá Boleslav Sokolov Česká Lípa Chomutov Praha-Šeberov Praha-Velká Chuchle Praha-Vinoř Praha-Petrovice Vyškov Třebíč Kutná Hora Plzeň-město Praha-Nedvězí Praha-Běchovice Praha-Královice Pardubice Praha 14 Jablonec nad Nisou Příbram Plzeň-sever Vsetín Praha 8 Praha-Dubeč Praha-Újezd Litoměřice Ústí nad Orlicí Praha 3 Praha-Dolní Počernice Ústí nad Labem Hodonín Domažlice Tábor Praha 22 Ostrava-město Praha-Štěrboholy Praha 13 Olomouc Praha-Přední Kopanina Louny Praha-Kolovraty Hradec Králové Znojmo Praha-Čakovice Kladno Blansko Praha-Kunratice Semily Praha 6 Trutnov Přerov Praha-Dolní Chabry Břeclav Praha-Suchdol Praha-Dolní Měcholupy Pelhřimov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Rakovník

Levná dlažba Rakovník

Dlažba Rakovník

Zámkové dlažby Rakovník

Zámkové betonové dlažby Rakovník

Zámková dlažba Rakovník

Betonové dlažby Rakovník

Betonová dlažba Rakovník

Zdící prvky Rakovník

Dlažby II jakosti Rakovník

Dlažba II jakosti Rakovník

Plošné dlažby Rakovník