„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Rakovník

Nové produkty Rakovník

Dlažby a obrubníky Rakovník

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Rakovník

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Rakovník

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Rakovník

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Rakovník

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Rakovník, Levná dlažba Rakovník, Dlažba Rakovník, Zámkové dlažby Rakovník, Zámkové dlažba Rakovník, Betonové dlažby Rakovník, Betonová dlažba Rakovník, Zdící prvky Rakovník, Dlažby II jakosti Rakovník, Dlažba II jakosti Rakovník, Plošné dlažby Rakovník, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Chabry Praha 6 Bruntál Jičín Praha-Dubeč Jihlava Praha 22 Praha 2 Praha 1 Náchod Jindřichův Hradec Praha-Dolní Počernice Tábor Hradec Králové Praha 19 Opava Děčín Praha 18 Praha-Troja Tachov Praha-Kolovraty Praha-Újezd Strakonice Praha 11 Praha-Suchdol Brno-město Praha 4 Praha 12 Šumperk Praha-Benice Mělník Nový Jičín Praha-Nedvězí Praha-západ Hodonín Ostrava-město Kroměříž Sokolov Praha-Přední Kopanina Praha-Křeslice Beroun Praha-Velká Chuchle Praha-Slivenec Praha-Řeporyje Cheb Praha-východ Praha-Dolní Měcholupy Domažlice Praha-Vinoř Brno-venkov Praha-Běchovice Rokycany Praha-Petrovice Liberec Praha 3 Příbram Rakovník Havlíčkův Brod Praha-Libuš Praha 13 Přerov Klatovy Nymburk Praha 8 Praha 7 Praha 5 Vyškov Pardubice Uherské Hradiště Vsetín Praha-Lysolaje Jeseník Praha 21 Zlín Praha-Koloděje Písek Hlavní město Praha Louny Mladá Boleslav Praha-Šeberov Frýdek-Místek Praha-Březiněves Praha-Lipence Praha 16 Benešov Chomutov Teplice Litoměřice Prachatice Semily Praha-Zličín Karviná Třebíč Blansko Prostějov Rychnov nad Kněžnou Praha-Čakovice Chrudim Plzeň-město Žďár nad Sázavou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Rakovník

Levná dlažba Rakovník

Dlažba Rakovník

Zámkové dlažby Rakovník

Zámkové betonové dlažby Rakovník

Zámková dlažba Rakovník

Betonové dlažby Rakovník

Betonová dlažba Rakovník

Zdící prvky Rakovník

Dlažby II jakosti Rakovník

Dlažba II jakosti Rakovník

Plošné dlažby Rakovník