„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Mělník

Nové produkty Mělník

Dlažby a obrubníky Mělník

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Mělník

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Mělník

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Mělník

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Mělník

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Mělník, Levná dlažba Mělník, Dlažba Mělník, Zámkové dlažby Mělník, Zámkové dlažba Mělník, Betonové dlažby Mělník, Betonová dlažba Mělník, Zdící prvky Mělník, Dlažby II jakosti Mělník, Dlažba II jakosti Mělník, Plošné dlažby Mělník, Plošná dlažba


Další města:

Karviná Klatovy Benešov Most Česká Lípa Praha-Troja Trutnov Ústí nad Orlicí Praha-Přední Kopanina Kladno Písek Praha 9 Hlavní město Praha Litoměřice Kutná Hora Praha 2 Liberec Hradec Králové Zlín Praha-Královice Praha-Kunratice Český Krumlov Ústí nad Labem Praha-Ďáblice Olomouc Třebíč Praha-Nedvězí Praha-Koloděje Praha-Velká Chuchle Praha-Libuš Praha-Dolní Chabry Prostějov Praha-Suchdol Praha 20 Brno-město Praha-Dubeč Tachov Praha-Lochkov Rokycany Praha 8 Znojmo Praha-Zbraslav Jeseník Rakovník Vyškov Praha 15 Jihlava Kolín Praha-Vinoř Praha-Klánovice Šumperk Kroměříž Pelhřimov Havlíčkův Brod Praha-Šeberov Domažlice Ostrava-město Praha 19 Praha-Zličín Praha-Štěrboholy Uherské Hradiště Frýdek-Místek Nymburk Praha-Březiněves Praha-západ Jindřichův Hradec Praha-Křeslice Praha-Čakovice Praha 1 Svitavy Semily Děčín Teplice Strakonice Praha-Slivenec Praha-Lipence Praha-Běchovice Vsetín Chomutov Praha 14 Praha 12 Mělník Praha-Řeporyje Bruntál Nový Jičín Karlovy Vary Praha-Benice Mladá Boleslav Opava Praha-Dolní Počernice Praha-Nebušice Praha 10 České Budějovice Praha-Dolní Měcholupy Sokolov Cheb Praha 22 Břeclav Praha-Lysolaje Praha 17 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Mělník

Levná dlažba Mělník

Dlažba Mělník

Zámkové dlažby Mělník

Zámkové betonové dlažby Mělník

Zámková dlažba Mělník

Betonové dlažby Mělník

Betonová dlažba Mělník

Zdící prvky Mělník

Dlažby II jakosti Mělník

Dlažba II jakosti Mělník

Plošné dlažby Mělník