„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Mělník

Nové produkty Mělník

Dlažby a obrubníky Mělník

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Mělník

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Mělník

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Mělník

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Mělník

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Mělník, Levná dlažba Mělník, Dlažba Mělník, Zámkové dlažby Mělník, Zámkové dlažba Mělník, Betonové dlažby Mělník, Betonová dlažba Mělník, Zdící prvky Mělník, Dlažby II jakosti Mělník, Dlažba II jakosti Mělník, Plošné dlažby Mělník, Plošná dlažba


Další města:

Praha 8 Opava Praha-Satalice Praha-Klánovice Kladno Nymburk Semily Praha-Nedvězí Karviná Olomouc Praha 1 Pardubice Praha-Březiněves Praha-Šeberov Praha-Dolní Měcholupy Praha 2 Vsetín Praha 5 Jablonec nad Nisou Jeseník Liberec Praha 22 Chomutov Karlovy Vary Svitavy Kroměříž Praha-Dubeč Blansko Praha 20 Teplice Náchod Praha-Újezd Mělník Prostějov Sokolov Most Praha-Zbraslav Ústí nad Labem Brno-město Praha-Libuš Česká Lípa Plzeň-sever Praha-Křeslice Frýdek-Místek Hradec Králové Žďár nad Sázavou Praha-Čakovice Praha 11 Třebíč Praha-Lipence Praha-Ďáblice Jičín Šumperk Domažlice Praha-Slivenec Bruntál Rokycany Plzeň-jih Hodonín České Budějovice Klatovy Praha-Přední Kopanina Nový Jičín Praha 21 Praha-Zličín Ústí nad Orlicí Praha-Petrovice Jihlava Louny Praha-Vinoř Praha 17 Praha-Nebušice Praha-Kolovraty Tachov Kolín Cheb Český Krumlov Praha-Královice Praha 12 Přerov Praha 6 Praha 4 Praha-Kunratice Rychnov nad Kněžnou Děčín Benešov Praha-Běchovice Rakovník Chrudim Litoměřice Hlavní město Praha Zlín Jindřichův Hradec Praha 10 Praha-Troja Ostrava-město Praha-Koloděje Příbram Praha 9 Břeclav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Mělník

Levná dlažba Mělník

Dlažba Mělník

Zámkové dlažby Mělník

Zámkové betonové dlažby Mělník

Zámková dlažba Mělník

Betonové dlažby Mělník

Betonová dlažba Mělník

Zdící prvky Mělník

Dlažby II jakosti Mělník

Dlažba II jakosti Mělník

Plošné dlažby Mělník