„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Mělník

Nové produkty Mělník

Dlažby a obrubníky Mělník

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Mělník

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Mělník

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Mělník

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Mělník

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Mělník, Levná dlažba Mělník, Dlažba Mělník, Zámkové dlažby Mělník, Zámkové dlažba Mělník, Betonové dlažby Mělník, Betonová dlažba Mělník, Zdící prvky Mělník, Dlažby II jakosti Mělník, Dlažba II jakosti Mělník, Plošné dlažby Mělník, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Satalice Praha-Zličín Zlín Jihlava Svitavy Praha 21 Vyškov Praha-Dolní Počernice Přerov Praha 17 Praha-Šeberov Chrudim Žďár nad Sázavou Český Krumlov Karlovy Vary Hradec Králové Praha 15 Vsetín Frýdek-Místek Nymburk Praha 13 Praha-Dolní Měcholupy Bruntál Praha 4 Prachatice Brno-venkov Praha-Petrovice Praha-Štěrboholy Plzeň-jih Praha 3 Praha-Lysolaje Praha 5 Praha-Zbraslav Praha 1 Ústí nad Labem Jeseník Praha-Křeslice Praha 10 Praha-Klánovice Praha-Březiněves Praha 12 Benešov Praha-Čakovice Praha-Kunratice Praha-Královice Chomutov Liberec Klatovy Domažlice Hodonín Rakovník Teplice Plzeň-sever Kroměříž Kolín Příbram Jindřichův Hradec Ostrava-město Praha-Nebušice Praha-Řeporyje Praha 16 Praha 20 Semily Šumperk Strakonice Praha-Velká Chuchle České Budějovice Praha-Běchovice Praha 19 Praha-Slivenec Sokolov Děčín Praha 7 Trutnov Beroun Kutná Hora Pardubice Plzeň-město Olomouc Praha-Újezd Praha 9 Praha-východ Kladno Praha 6 Praha 22 Tábor Prostějov Opava Most Praha 14 Ústí nad Orlicí Havlíčkův Brod Uherské Hradiště Praha-Nedvězí Praha-Suchdol Rychnov nad Kněžnou Praha-Vinoř Praha-Lipence Cheb Mělník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Mělník

Levná dlažba Mělník

Dlažba Mělník

Zámkové dlažby Mělník

Zámkové betonové dlažby Mělník

Zámková dlažba Mělník

Betonové dlažby Mělník

Betonová dlažba Mělník

Zdící prvky Mělník

Dlažby II jakosti Mělník

Dlažba II jakosti Mělník

Plošné dlažby Mělník