„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Mělník

Nové produkty Mělník

Dlažby a obrubníky Mělník

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Mělník

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Mělník

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Mělník

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Mělník

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Mělník, Levná dlažba Mělník, Dlažba Mělník, Zámkové dlažby Mělník, Zámkové dlažba Mělník, Betonové dlažby Mělník, Betonová dlažba Mělník, Zdící prvky Mělník, Dlažby II jakosti Mělník, Dlažba II jakosti Mělník, Plošné dlažby Mělník, Plošná dlažba


Další města:

Trutnov Šumperk Jičín Hlavní město Praha Praha-Lochkov Hodonín Náchod Karlovy Vary Praha 22 Praha-Čakovice Chomutov Praha 4 Beroun Praha-Šeberov Praha-Řeporyje Zlín Pardubice Praha 1 Benešov Praha-Nedvězí Praha-Újezd Praha 14 Sokolov Frýdek-Místek Prostějov Mělník České Budějovice Přerov Vyškov Praha 6 Karviná Praha-Kunratice Nymburk Praha-Dolní Chabry Praha-Zličín Litoměřice Opava Praha 3 Hradec Králové Praha-Velká Chuchle Praha 17 Praha 8 Havlíčkův Brod Semily Praha 12 Česká Lípa Plzeň-město Praha 19 Praha 21 Most Praha-Petrovice Žďár nad Sázavou Praha 18 Mladá Boleslav Klatovy Ústí nad Orlicí Praha-Troja Praha-Ďáblice Strakonice Praha 9 Praha-Lipence Břeclav Praha-Slivenec Praha 2 Praha-Královice Bruntál Praha-Lysolaje Cheb Praha-Satalice Rokycany Praha 20 Rakovník Praha 13 Tachov Liberec Praha-Dubeč Praha-Běchovice Praha-Březiněves Chrudim Praha-Kolovraty Kolín Praha-Přední Kopanina Kutná Hora Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Měcholupy Praha-západ Brno-venkov Vsetín Praha 5 Praha-Benice Praha-Dolní Počernice Kroměříž Louny Ostrava-město Praha-Nebušice Praha-Štěrboholy Praha-Křeslice Český Krumlov Jihlava Písek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Mělník

Levná dlažba Mělník

Dlažba Mělník

Zámkové dlažby Mělník

Zámkové betonové dlažby Mělník

Zámková dlažba Mělník

Betonové dlažby Mělník

Betonová dlažba Mělník

Zdící prvky Mělník

Dlažby II jakosti Mělník

Dlažba II jakosti Mělník

Plošné dlažby Mělník