„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Mělník

Nové produkty Mělník

Dlažby a obrubníky Mělník

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Mělník

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Mělník

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Mělník

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Mělník

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Mělník, Levná dlažba Mělník, Dlažba Mělník, Zámkové dlažby Mělník, Zámkové dlažba Mělník, Betonové dlažby Mělník, Betonová dlažba Mělník, Zdící prvky Mělník, Dlažby II jakosti Mělník, Dlažba II jakosti Mělník, Plošné dlažby Mělník, Plošná dlažba


Další města:

Litoměřice Jičín Praha-Újezd Hodonín Plzeň-sever Hradec Králové Semily Sokolov Praha-Kunratice Liberec Praha-Libuš Praha-Běchovice Praha-Slivenec Most Praha 15 Praha-Ďáblice Frýdek-Místek Praha-Přední Kopanina Praha 6 Zlín Praha-Benice Olomouc Jablonec nad Nisou Kroměříž Opava Písek Praha-Klánovice Prostějov Svitavy Ostrava-město Praha-Lochkov Praha-Lysolaje Praha 21 Rychnov nad Kněžnou Jindřichův Hradec Česká Lípa Praha-Nedvězí Praha 12 Praha 18 Bruntál Prachatice Kutná Hora Cheb Praha-Koloděje Praha-Lipence Praha-Dolní Měcholupy Uherské Hradiště Praha 10 Praha 1 Český Krumlov Praha 8 Hlavní město Praha Nový Jičín Karlovy Vary Blansko Benešov Havlíčkův Brod Pelhřimov Praha-Zbraslav Praha-Satalice Děčín Rokycany Domažlice Žďár nad Sázavou Kladno Beroun Praha-Suchdol Jeseník Znojmo Ústí nad Orlicí České Budějovice Praha 16 Praha-Troja Praha-západ Mladá Boleslav Praha-Březiněves Praha-Zličín Praha-Vinoř Přerov Nymburk Náchod Praha 2 Praha 13 Praha 3 Tachov Klatovy Brno-venkov Chomutov Praha 20 Praha-Petrovice Praha 5 Praha-Nebušice Praha-východ Plzeň-město Praha 4 Vsetín Praha 11 Praha 22 Ústí nad Labem Praha 19 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Mělník

Levná dlažba Mělník

Dlažba Mělník

Zámkové dlažby Mělník

Zámkové betonové dlažby Mělník

Zámková dlažba Mělník

Betonové dlažby Mělník

Betonová dlažba Mělník

Zdící prvky Mělník

Dlažby II jakosti Mělník

Dlažba II jakosti Mělník

Plošné dlažby Mělník