„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Mělník

Nové produkty Mělník

Dlažby a obrubníky Mělník

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Mělník

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Mělník

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Mělník

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Mělník

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Mělník, Levná dlažba Mělník, Dlažba Mělník, Zámkové dlažby Mělník, Zámkové dlažba Mělník, Betonové dlažby Mělník, Betonová dlažba Mělník, Zdící prvky Mělník, Dlažby II jakosti Mělník, Dlažba II jakosti Mělník, Plošné dlažby Mělník, Plošná dlažba


Další města:

Kutná Hora Rokycany Praha-Satalice Praha-Lochkov Frýdek-Místek Klatovy Karviná Chrudim Praha-Koloděje Příbram Praha 19 Blansko Pelhřimov Kladno Praha-Čakovice Praha 21 Praha-Velká Chuchle Český Krumlov Znojmo Ostrava-město Praha 6 Teplice Praha-Petrovice Liberec Praha 5 Praha 14 Jeseník Praha 7 Praha-Přední Kopanina Ústí nad Orlicí České Budějovice Svitavy Tábor Louny Praha-Benice Praha 4 Písek Přerov Tachov Praha 9 Karlovy Vary Brno-město Praha-Dolní Počernice Praha 1 Litoměřice Opava Praha-Zbraslav Praha-Újezd Praha-Ďáblice Praha 16 Praha-Březiněves Praha-Šeberov Praha-Suchdol Plzeň-sever Praha-Dolní Chabry Třebíč Praha 15 Praha 22 Sokolov Pardubice Praha-Královice Rychnov nad Kněžnou Brno-venkov Jindřichův Hradec Praha-Slivenec Praha-východ Praha-Troja Praha-Lipence Praha 17 Nový Jičín Cheb Jičín Praha 18 Praha-Vinoř Praha-Řeporyje Šumperk Praha-Kunratice Praha 11 Praha-Nedvězí Praha-západ Trutnov Jihlava Praha 8 Praha-Lysolaje Prachatice Praha-Běchovice Olomouc Kolín Ústí nad Labem Rakovník Děčín Hradec Králové Vsetín Praha 10 Praha 20 Praha 3 Náchod Strakonice Praha 12 Vyškov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Mělník

Levná dlažba Mělník

Dlažba Mělník

Zámkové dlažby Mělník

Zámkové betonové dlažby Mělník

Zámková dlažba Mělník

Betonové dlažby Mělník

Betonová dlažba Mělník

Zdící prvky Mělník

Dlažby II jakosti Mělník

Dlažba II jakosti Mělník

Plošné dlažby Mělník