„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Mělník

Nové produkty Mělník

Dlažby a obrubníky Mělník

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Mělník

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Mělník

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Mělník

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Mělník

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Mělník, Levná dlažba Mělník, Dlažba Mělník, Zámkové dlažby Mělník, Zámkové dlažba Mělník, Betonové dlažby Mělník, Betonová dlažba Mělník, Zdící prvky Mělník, Dlažby II jakosti Mělník, Dlažba II jakosti Mělník, Plošné dlažby Mělník, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Křeslice Rakovník Praha 6 Šumperk Praha 12 Hradec Králové Bruntál Trutnov Chrudim Praha 21 Zlín Praha-Koloděje Praha 1 Praha-Petrovice Mělník Beroun Praha 16 Praha-Vinoř Náchod Benešov Pardubice Praha 19 Praha-Březiněves Hodonín Praha 22 Svitavy Chomutov Frýdek-Místek Tachov Ostrava-město Třebíč Vsetín Praha-Újezd Praha-Lochkov Praha-východ Pelhřimov Praha-Lipence Praha-Suchdol Praha 18 Liberec Prachatice Plzeň-sever Jindřichův Hradec Plzeň-město Praha 15 Praha-Slivenec Praha 13 Praha 8 Plzeň-jih Praha-Klánovice Litoměřice Praha-Libuš Praha-Dolní Měcholupy Praha-Šeberov Semily Mladá Boleslav Olomouc Sokolov Praha-Čakovice Praha-Nebušice Praha 10 Praha 20 Praha 5 Teplice Praha-Ďáblice Kolín Praha-Lysolaje Praha-Kolovraty Praha 14 Opava Praha-Kunratice Praha-Řeporyje Jičín Jablonec nad Nisou Přerov Praha-Velká Chuchle Brno-venkov Praha-Přední Kopanina Blansko Karviná Strakonice Český Krumlov Praha-Zličín Kladno Písek Kutná Hora Praha 3 Praha 11 Vyškov Praha-Nedvězí Česká Lípa Praha 4 Brno-město Most Jihlava Nový Jičín Cheb Praha 17 Praha-Satalice Karlovy Vary ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Mělník

Levná dlažba Mělník

Dlažba Mělník

Zámkové dlažby Mělník

Zámkové betonové dlažby Mělník

Zámková dlažba Mělník

Betonové dlažby Mělník

Betonová dlažba Mělník

Zdící prvky Mělník

Dlažby II jakosti Mělník

Dlažba II jakosti Mělník

Plošné dlažby Mělník