„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Mělník

Nové produkty Mělník

Dlažby a obrubníky Mělník

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Mělník

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Mělník

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Mělník

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Mělník

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Mělník, Levná dlažba Mělník, Dlažba Mělník, Zámkové dlažby Mělník, Zámkové dlažba Mělník, Betonové dlažby Mělník, Betonová dlažba Mělník, Zdící prvky Mělník, Dlažby II jakosti Mělník, Dlažba II jakosti Mělník, Plošné dlažby Mělník, Plošná dlažba


Další města:

Praha 4 Praha 19 Praha 9 Nový Jičín Český Krumlov Praha-Kolovraty Břeclav Šumperk Praha-východ Praha 3 Přerov Zlín Cheb Jeseník Praha-Křeslice Náchod Most Rakovník Pardubice Praha-Nebušice Liberec Praha-Velká Chuchle Plzeň-město Chrudim Praha-Čakovice Praha 15 Louny Česká Lípa Blansko Beroun Ostrava-město Praha-Královice Prachatice Havlíčkův Brod Jihlava Praha-Lysolaje Praha-Štěrboholy Prostějov Praha-Přední Kopanina Jablonec nad Nisou Benešov Praha-Ďáblice Uherské Hradiště Praha 10 Mladá Boleslav Kolín Vsetín Žďár nad Sázavou Kutná Hora Rychnov nad Kněžnou Strakonice Klatovy Praha 1 Děčín Praha-Benice Praha 20 Praha-Újezd Praha-Slivenec Mělník Jindřichův Hradec Praha-Suchdol Karviná Praha 12 Praha-Klánovice Praha 17 Vyškov Písek Praha 11 Praha-Lipence Praha 8 Praha-Řeporyje Praha-Vinoř Znojmo Tachov Praha 2 Praha 6 Praha-Zličín Teplice Jičín Plzeň-jih Praha-Libuš Brno-venkov Olomouc Praha-Satalice Semily Praha 21 Nymburk Praha-Troja České Budějovice Rokycany Pelhřimov Třebíč Hradec Králové Hodonín Praha-Koloděje Praha-Běchovice Karlovy Vary Praha 14 Kladno Praha-Lochkov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Mělník

Levná dlažba Mělník

Dlažba Mělník

Zámkové dlažby Mělník

Zámkové betonové dlažby Mělník

Zámková dlažba Mělník

Betonové dlažby Mělník

Betonová dlažba Mělník

Zdící prvky Mělník

Dlažby II jakosti Mělník

Dlažba II jakosti Mělník

Plošné dlažby Mělník