„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Mělník

Nové produkty Mělník

Dlažby a obrubníky Mělník

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Mělník

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Mělník

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Mělník

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Mělník

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Mělník, Levná dlažba Mělník, Dlažba Mělník, Zámkové dlažby Mělník, Zámkové dlažba Mělník, Betonové dlažby Mělník, Betonová dlažba Mělník, Zdící prvky Mělník, Dlažby II jakosti Mělník, Dlažba II jakosti Mělník, Plošné dlažby Mělník, Plošná dlažba


Další města:

Prachatice Praha 10 Prostějov Teplice Brno-venkov Praha-Štěrboholy Praha 20 Mladá Boleslav Praha-Dolní Počernice Praha-Dubeč Kroměříž Ústí nad Orlicí Praha-Koloděje Praha 17 Český Krumlov Beroun Praha-Kunratice Praha-Benice Mělník Praha-západ Praha-Suchdol Olomouc Praha-Velká Chuchle Praha-východ Plzeň-město Znojmo Praha 18 Hlavní město Praha Praha 14 Praha-Libuš Praha-Klánovice Praha-Řeporyje Bruntál Hradec Králové Praha-Čakovice Praha 15 Praha-Troja Praha-Šeberov Písek Chrudim Žďár nad Sázavou Praha 5 Pelhřimov Náchod Liberec Vsetín Praha-Zbraslav Trutnov Plzeň-sever Opava Praha-Lochkov Praha-Újezd Svitavy Benešov Praha 8 Tábor Šumperk Praha-Křeslice Praha 7 Praha 2 Kutná Hora Jihlava Příbram Ostrava-město Jičín Havlíčkův Brod Praha-Dolní Chabry Cheb Česká Lípa Praha 22 Sokolov Karviná Praha-Zličín Strakonice Rakovník Rychnov nad Kněžnou Kladno Děčín Přerov Praha-Lysolaje Louny Karlovy Vary Praha 13 Praha 4 Praha 1 Praha 3 Praha 12 České Budějovice Praha-Ďáblice Rokycany Praha 6 Domažlice Praha-Petrovice Hodonín Praha-Satalice Praha 21 Praha-Dolní Měcholupy Jablonec nad Nisou Uherské Hradiště Nymburk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Mělník

Levná dlažba Mělník

Dlažba Mělník

Zámkové dlažby Mělník

Zámkové betonové dlažby Mělník

Zámková dlažba Mělník

Betonové dlažby Mělník

Betonová dlažba Mělník

Zdící prvky Mělník

Dlažby II jakosti Mělník

Dlažba II jakosti Mělník

Plošné dlažby Mělník