„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Mělník

Nové produkty Mělník

Dlažby a obrubníky Mělník

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Mělník

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Mělník

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Mělník

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Mělník

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Mělník, Levná dlažba Mělník, Dlažba Mělník, Zámkové dlažby Mělník, Zámkové dlažba Mělník, Betonové dlažby Mělník, Betonová dlažba Mělník, Zdící prvky Mělník, Dlažby II jakosti Mělník, Dlažba II jakosti Mělník, Plošné dlažby Mělník, Plošná dlažba


Další města:

Karviná Šumperk Praha-Řeporyje Břeclav Beroun Strakonice Praha 19 Žďár nad Sázavou Trutnov Praha-Nedvězí Praha-Vinoř Uherské Hradiště Chomutov Praha 17 Tachov Karlovy Vary Plzeň-sever Svitavy Praha 6 Praha-Štěrboholy Praha 1 Praha-Běchovice Praha 3 Praha-Slivenec Praha 11 Znojmo Praha-Klánovice Praha 9 Praha-Lochkov Praha 15 Praha-Benice Přerov Klatovy Praha-Nebušice Praha 20 Praha-Suchdol Rokycany Praha-Zličín Praha-východ Praha 18 Třebíč Vsetín Ostrava-město Jeseník Praha 10 Praha 22 Vyškov Praha-Kolovraty Kolín Praha-Lysolaje Praha-Troja Zlín Praha-Ďáblice Praha-Koloděje Mělník Praha-Újezd Blansko České Budějovice Plzeň-jih Litoměřice Ústí nad Orlicí Praha-Čakovice Nový Jičín Praha-Přední Kopanina Praha 7 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Libuš Cheb Rakovník Praha 2 Praha-Dubeč Pardubice Praha-Dolní Chabry Olomouc Praha-Lipence Pelhřimov Jablonec nad Nisou Kutná Hora Mladá Boleslav Český Krumlov Praha-Královice Hodonín Praha-Březiněves Praha-Kunratice Prostějov Česká Lípa Brno-venkov Chrudim Domažlice Tábor Příbram Jičín Sokolov Hlavní město Praha Náchod Praha 5 Praha-Petrovice Semily Praha 16 Brno-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Mělník

Levná dlažba Mělník

Dlažba Mělník

Zámkové dlažby Mělník

Zámkové betonové dlažby Mělník

Zámková dlažba Mělník

Betonové dlažby Mělník

Betonová dlažba Mělník

Zdící prvky Mělník

Dlažby II jakosti Mělník

Dlažba II jakosti Mělník

Plošné dlažby Mělník