„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hodonín

Nové produkty Hodonín

Dlažby a obrubníky Hodonín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hodonín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hodonín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hodonín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hodonín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hodonín, Levná dlažba Hodonín, Dlažba Hodonín, Zámkové dlažby Hodonín, Zámkové dlažba Hodonín, Betonové dlažby Hodonín, Betonová dlažba Hodonín, Zdící prvky Hodonín, Dlažby II jakosti Hodonín, Dlažba II jakosti Hodonín, Plošné dlažby Hodonín, Plošná dlažba


Další města:

Prostějov Praha 16 Rokycany Ústí nad Orlicí Plzeň-jih Praha 22 Sokolov Pardubice Karviná Benešov Praha 19 Praha 3 Jihlava Mladá Boleslav Frýdek-Místek Praha 17 Praha-Petrovice Jeseník Praha-Klánovice Písek Děčín Praha-Satalice Praha-Dolní Chabry Třebíč Praha-Vinoř Liberec Příbram Praha 10 Praha-Libuš Praha-Kunratice Praha-Troja Praha-Šeberov Uherské Hradiště Zlín Praha-Suchdol Litoměřice Praha 5 Blansko Mělník Strakonice Rychnov nad Kněžnou Praha-Lysolaje Praha-Lochkov České Budějovice Praha 6 Rakovník Znojmo Kroměříž Praha 4 Prachatice Tábor Praha 15 Praha-Slivenec Cheb Náchod Praha-Přední Kopanina Praha 1 Praha-Štěrboholy Praha-Lipence Praha-Koloděje Kutná Hora Praha-Dubeč Praha-Řeporyje Pelhřimov Domažlice Brno-město Český Krumlov Praha 18 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Královice Praha-Nebušice Praha 20 Praha-východ Praha-Kolovraty Vyškov Jičín Karlovy Vary Praha-Zličín Ostrava-město Semily Praha 9 Tachov Klatovy Chomutov Opava Plzeň-město Brno-venkov Nymburk Olomouc Nový Jičín Praha 12 Hodonín Přerov Praha 21 Praha-Běchovice Břeclav Havlíčkův Brod Praha 7 Praha-Nedvězí Ústí nad Labem ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hodonín

Levná dlažba Hodonín

Dlažba Hodonín

Zámkové dlažby Hodonín

Zámkové betonové dlažby Hodonín

Zámková dlažba Hodonín

Betonové dlažby Hodonín

Betonová dlažba Hodonín

Zdící prvky Hodonín

Dlažby II jakosti Hodonín

Dlažba II jakosti Hodonín

Plošné dlažby Hodonín