„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hodonín

Nové produkty Hodonín

Dlažby a obrubníky Hodonín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hodonín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hodonín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hodonín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hodonín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hodonín, Levná dlažba Hodonín, Dlažba Hodonín, Zámkové dlažby Hodonín, Zámkové dlažba Hodonín, Betonové dlažby Hodonín, Betonová dlažba Hodonín, Zdící prvky Hodonín, Dlažby II jakosti Hodonín, Dlažba II jakosti Hodonín, Plošné dlažby Hodonín, Plošná dlažba


Další města:

Ostrava-město Plzeň-město Šumperk Cheb Praha-Nebušice Uherské Hradiště Praha 11 Jeseník Beroun Louny Praha-východ Praha-Lipence Kroměříž Praha-Klánovice Prostějov Praha-západ Tábor Praha 22 Brno-město Praha 6 Kutná Hora Praha 12 Jihlava Benešov Mladá Boleslav Praha 7 Praha-Petrovice Teplice Praha-Šeberov Plzeň-jih Praha-Benice Bruntál Praha 1 Karviná Praha-Zbraslav Pelhřimov Praha-Dolní Chabry Praha 4 Žďár nad Sázavou Praha 10 Litoměřice Praha-Křeslice Přerov Praha-Satalice Prachatice Tachov Česká Lípa Praha-Lysolaje Hlavní město Praha Praha-Zličín Praha-Přední Kopanina Praha-Suchdol Praha-Velká Chuchle Vsetín Praha 14 Svitavy Praha 9 Praha-Kunratice Praha-Libuš Praha-Újezd Praha 20 Zlín Praha 21 Praha 18 Rokycany Plzeň-sever Praha 13 Brno-venkov Praha 8 Nymburk Chomutov Praha 16 Domažlice Frýdek-Místek Semily Liberec Praha 19 Chrudim Praha-Štěrboholy Mělník Praha 17 Sokolov Most Praha-Čakovice Trutnov Praha 2 Praha-Troja Český Krumlov Praha-Lochkov Praha-Dolní Počernice Praha-Slivenec Hradec Králové Praha-Běchovice Rakovník Nový Jičín Praha-Řeporyje Praha-Královice Ústí nad Orlicí Strakonice Hodonín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hodonín

Levná dlažba Hodonín

Dlažba Hodonín

Zámkové dlažby Hodonín

Zámkové betonové dlažby Hodonín

Zámková dlažba Hodonín

Betonové dlažby Hodonín

Betonová dlažba Hodonín

Zdící prvky Hodonín

Dlažby II jakosti Hodonín

Dlažba II jakosti Hodonín

Plošné dlažby Hodonín