„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hodonín

Nové produkty Hodonín

Dlažby a obrubníky Hodonín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hodonín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hodonín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hodonín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hodonín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hodonín, Levná dlažba Hodonín, Dlažba Hodonín, Zámkové dlažby Hodonín, Zámkové dlažba Hodonín, Betonové dlažby Hodonín, Betonová dlažba Hodonín, Zdící prvky Hodonín, Dlažby II jakosti Hodonín, Dlažba II jakosti Hodonín, Plošné dlažby Hodonín, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lipence Praha-Nedvězí Brno-město Trutnov Praha 5 Praha 13 Břeclav Kolín Šumperk Praha-Libuš Havlíčkův Brod Praha-Petrovice Mělník Znojmo Tábor České Budějovice Praha 4 Cheb Praha-Kunratice Příbram Praha-východ Písek Praha-Řeporyje Pardubice Praha-Křeslice Náchod Olomouc Žďár nad Sázavou Karlovy Vary Praha 14 Praha-Újezd Praha-západ Praha-Vinoř Ostrava-město Brno-venkov Vsetín Semily Praha 2 Praha-Šeberov Praha-Běchovice Praha 19 Chrudim Praha-Přední Kopanina Třebíč Frýdek-Místek Česká Lípa Praha 20 Děčín Praha-Lysolaje Teplice Praha-Velká Chuchle Benešov Sokolov Hradec Králové Rychnov nad Kněžnou Praha 9 Praha 10 Jičín Most Chomutov Uherské Hradiště Praha-Štěrboholy Praha 7 Bruntál Nový Jičín Prachatice Praha-Troja Jindřichův Hradec Zlín Kroměříž Jihlava Praha-Královice Praha-Suchdol Praha-Koloděje Praha 17 Praha 8 Plzeň-sever Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Počernice Přerov Praha-Zličín Hlavní město Praha Rakovník Nymburk Kladno Louny Ústí nad Orlicí Prostějov Praha 12 Český Krumlov Blansko Praha 15 Tachov Praha-Dolní Měcholupy Praha 1 Hodonín Praha-Dubeč Pelhřimov Beroun Praha-Ďáblice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hodonín

Levná dlažba Hodonín

Dlažba Hodonín

Zámkové dlažby Hodonín

Zámkové betonové dlažby Hodonín

Zámková dlažba Hodonín

Betonové dlažby Hodonín

Betonová dlažba Hodonín

Zdící prvky Hodonín

Dlažby II jakosti Hodonín

Dlažba II jakosti Hodonín

Plošné dlažby Hodonín