„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hodonín

Nové produkty Hodonín

Dlažby a obrubníky Hodonín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hodonín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hodonín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hodonín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hodonín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hodonín, Levná dlažba Hodonín, Dlažba Hodonín, Zámkové dlažby Hodonín, Zámkové dlažba Hodonín, Betonové dlažby Hodonín, Betonová dlažba Hodonín, Zdící prvky Hodonín, Dlažby II jakosti Hodonín, Dlažba II jakosti Hodonín, Plošné dlažby Hodonín, Plošná dlažba


Další města:

Svitavy Praha-Troja Praha-Vinoř Praha 21 Náchod Praha-Čakovice Praha-Újezd Praha-Slivenec Praha 3 Praha-Běchovice Praha 15 Nymburk Semily Prostějov Kroměříž Znojmo Jindřichův Hradec Hradec Králové Přerov Klatovy Rychnov nad Kněžnou Opava Praha-Křeslice Praha 16 Žďár nad Sázavou Praha-Velká Chuchle Liberec Praha 19 Praha-Kunratice Praha-Petrovice Praha-Lipence Hlavní město Praha Vsetín Český Krumlov Praha-Dubeč Praha-Dolní Měcholupy Jeseník Most Ústí nad Orlicí Kutná Hora Plzeň-jih Uherské Hradiště Třebíč Hodonín Praha-Zbraslav Praha 7 Frýdek-Místek Nový Jičín Karviná Praha 22 Praha 9 Jičín Mladá Boleslav Praha-Kolovraty Praha-Řeporyje Praha-Satalice Kolín Tachov Praha 2 Praha-Lochkov Praha-Klánovice Praha 12 Zlín Praha 18 Plzeň-město Jihlava Praha 1 Beroun Cheb Brno-venkov Louny Praha-Libuš Ústí nad Labem Vyškov Rokycany Pardubice Karlovy Vary Chrudim Praha-Dolní Počernice Blansko Mělník Písek Praha-Přední Kopanina Sokolov Děčín Praha-Šeberov Jablonec nad Nisou Šumperk Praha-Nebušice Kladno Praha 8 Praha 6 České Budějovice Teplice Pelhřimov Praha 5 Praha 10 Tábor Praha 14 Praha-Zličín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hodonín

Levná dlažba Hodonín

Dlažba Hodonín

Zámkové dlažby Hodonín

Zámkové betonové dlažby Hodonín

Zámková dlažba Hodonín

Betonové dlažby Hodonín

Betonová dlažba Hodonín

Zdící prvky Hodonín

Dlažby II jakosti Hodonín

Dlažba II jakosti Hodonín

Plošné dlažby Hodonín