„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hodonín

Nové produkty Hodonín

Dlažby a obrubníky Hodonín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hodonín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hodonín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hodonín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hodonín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hodonín, Levná dlažba Hodonín, Dlažba Hodonín, Zámkové dlažby Hodonín, Zámkové dlažba Hodonín, Betonové dlažby Hodonín, Betonová dlažba Hodonín, Zdící prvky Hodonín, Dlažby II jakosti Hodonín, Dlažba II jakosti Hodonín, Plošné dlažby Hodonín, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-jih Bruntál Liberec Pelhřimov Český Krumlov Praha 14 Praha-Dolní Chabry Praha 1 Praha 12 Písek Vyškov Praha 10 Most Prostějov Česká Lípa Jihlava Praha 5 Praha-Lysolaje Ostrava-město Teplice Karviná Brno-město Chrudim Plzeň-sever Praha-Přední Kopanina Zlín Praha-Čakovice Praha-Koloděje Praha-Dolní Počernice Praha-Nebušice Tábor Sokolov Příbram Praha 16 Praha 11 Praha 15 Chomutov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Šeberov Hradec Králové Louny Kroměříž Klatovy Praha-Ďáblice Pardubice Praha 7 Beroun Praha 3 Jablonec nad Nisou Svitavy Blansko Hlavní město Praha Rokycany Havlíčkův Brod České Budějovice Frýdek-Místek Praha 22 Praha-Zbraslav Praha-Dubeč Strakonice Cheb Praha 19 Praha-Běchovice Praha-Troja Praha-Libuš Praha 20 Praha-Zličín Semily Praha-Klánovice Praha 17 Praha 8 Praha-Satalice Kladno Ústí nad Labem Břeclav Litoměřice Benešov Praha-Suchdol Praha-Královice Děčín Praha 21 Brno-venkov Praha-Kunratice Olomouc Praha-Březiněves Praha-Benice Praha 9 Nymburk Praha-Řeporyje Vsetín Praha-Kolovraty Praha 4 Nový Jičín Praha-Lipence Prachatice Praha-Velká Chuchle Praha 13 Plzeň-město Karlovy Vary Ústí nad Orlicí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hodonín

Levná dlažba Hodonín

Dlažba Hodonín

Zámkové dlažby Hodonín

Zámkové betonové dlažby Hodonín

Zámková dlažba Hodonín

Betonové dlažby Hodonín

Betonová dlažba Hodonín

Zdící prvky Hodonín

Dlažby II jakosti Hodonín

Dlažba II jakosti Hodonín

Plošné dlažby Hodonín