„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hodonín

Nové produkty Hodonín

Dlažby a obrubníky Hodonín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hodonín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hodonín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hodonín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hodonín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hodonín, Levná dlažba Hodonín, Dlažba Hodonín, Zámkové dlažby Hodonín, Zámkové dlažba Hodonín, Betonové dlažby Hodonín, Betonová dlažba Hodonín, Zdící prvky Hodonín, Dlažby II jakosti Hodonín, Dlažba II jakosti Hodonín, Plošné dlažby Hodonín, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Královice Praha-Březiněves Praha-Ďáblice Praha 22 Praha-Slivenec Svitavy Praha 7 Ostrava-město Praha-Šeberov Tábor Praha-Dolní Počernice Praha-Újezd Praha 21 Karlovy Vary Plzeň-jih Praha-Velká Chuchle Praha-Zbraslav Zlín Prostějov Praha-východ Mělník Teplice Opava Praha-Satalice Praha-Přední Kopanina Praha-Koloděje Vyškov Hradec Králové Rakovník Cheb Rychnov nad Kněžnou Praha-Čakovice Praha-Nedvězí Praha-západ Praha-Běchovice Louny Chrudim Písek Praha-Vinoř Praha 17 Praha 6 Tachov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Štěrboholy Praha 8 Praha 18 Klatovy Praha 14 Praha-Křeslice Litoměřice Prachatice Praha-Dubeč Most Hodonín Havlíčkův Brod Kroměříž Strakonice Praha-Troja Žďár nad Sázavou Praha 9 Hlavní město Praha Třebíč Praha 5 Praha-Lysolaje Praha 11 Praha 12 Plzeň-město Praha-Dolní Chabry Olomouc Český Krumlov Kolín Praha 2 Ústí nad Labem Praha-Kunratice Sokolov Příbram Jičín Beroun Praha-Suchdol Kutná Hora Praha-Zličín Nový Jičín Česká Lípa Praha-Klánovice Praha 4 Uherské Hradiště Benešov Vsetín Rokycany Jablonec nad Nisou Praha 16 Praha 19 Semily Náchod Praha-Nebušice Praha 15 Trutnov Praha 1 Praha 20 Břeclav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hodonín

Levná dlažba Hodonín

Dlažba Hodonín

Zámkové dlažby Hodonín

Zámkové betonové dlažby Hodonín

Zámková dlažba Hodonín

Betonové dlažby Hodonín

Betonová dlažba Hodonín

Zdící prvky Hodonín

Dlažby II jakosti Hodonín

Dlažba II jakosti Hodonín

Plošné dlažby Hodonín