„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hodonín

Nové produkty Hodonín

Dlažby a obrubníky Hodonín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hodonín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hodonín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hodonín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hodonín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hodonín, Levná dlažba Hodonín, Dlažba Hodonín, Zámkové dlažby Hodonín, Zámkové dlažba Hodonín, Betonové dlažby Hodonín, Betonová dlažba Hodonín, Zdící prvky Hodonín, Dlažby II jakosti Hodonín, Dlažba II jakosti Hodonín, Plošné dlažby Hodonín, Plošná dlažba


Další města:

Praha 14 Karlovy Vary Vsetín Praha-Královice Nymburk Brno-město Kladno Praha 19 Praha 16 Praha 11 Praha-Nebušice Praha 12 Cheb Opava Praha-Ďáblice Praha-západ Břeclav Praha 21 Praha-Křeslice Rakovník Rychnov nad Kněžnou Hodonín Chrudim Praha 15 České Budějovice Pardubice Praha-Petrovice Znojmo Praha 13 Písek Chomutov Praha-Šeberov Praha-Slivenec Praha-Dolní Měcholupy Trutnov Plzeň-město Vyškov Praha 2 Liberec Praha-Dolní Chabry Šumperk Praha-Březiněves Kolín Žďár nad Sázavou Mělník Olomouc Praha 1 Pelhřimov Nový Jičín Jihlava Beroun Strakonice Svitavy Praha 20 Praha-Čakovice Praha 22 Praha-východ Rokycany Praha 10 Praha-Přední Kopanina Třebíč Prostějov Teplice Praha-Koloděje Praha-Běchovice Blansko Hradec Králové Praha-Lysolaje Praha-Dolní Počernice Plzeň-jih Karviná Český Krumlov Ústí nad Labem Praha-Libuš Benešov Praha-Zbraslav Bruntál Praha-Štěrboholy Kroměříž Hlavní město Praha Praha-Kunratice Jičín Praha-Řeporyje Zlín Praha-Zličín Praha-Satalice Praha 4 Praha-Suchdol Havlíčkův Brod Louny Praha 8 Praha-Velká Chuchle Plzeň-sever Česká Lípa Praha 18 Praha-Dubeč Klatovy Praha-Kolovraty Tábor Mladá Boleslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hodonín

Levná dlažba Hodonín

Dlažba Hodonín

Zámkové dlažby Hodonín

Zámkové betonové dlažby Hodonín

Zámková dlažba Hodonín

Betonové dlažby Hodonín

Betonová dlažba Hodonín

Zdící prvky Hodonín

Dlažby II jakosti Hodonín

Dlažba II jakosti Hodonín

Plošné dlažby Hodonín