„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21  >>

Další města:

Most Praha-Dolní Počernice Teplice Písek Nový Jičín Praha 10 Brno-město Nymburk Praha 13 Praha 20 Praha 8 Praha 17 Ústí nad Orlicí Pelhřimov Praha-Lochkov Praha-Újezd Tábor Jičín Praha-Přední Kopanina Praha 3 Rakovník Praha-Březiněves Praha-Petrovice Trutnov Praha 21 Olomouc Jindřichův Hradec Chrudim České Budějovice Praha 9 Jablonec nad Nisou Praha-Nedvězí Příbram Praha 19 Praha-Dolní Chabry Praha-Koloděje Praha-Troja Praha 18 Svitavy Chomutov Praha-Ďáblice Prachatice Rychnov nad Kněžnou Praha-Zličín Praha 4 Praha 11 Praha-Dolní Měcholupy Mělník Praha 7 Praha 2 Ústí nad Labem Znojmo Cheb Praha-Slivenec Louny Praha-Lysolaje Liberec Praha 14 Praha-západ Praha 5 Český Krumlov Praha-východ Praha-Vinoř Praha-Štěrboholy Brno-venkov Kroměříž Ostrava-město Litoměřice Kutná Hora Praha-Královice Karviná Šumperk Vsetín Praha-Zbraslav Prostějov Praha-Velká Chuchle Opava Plzeň-město Hodonín Náchod Jihlava Praha 1 Praha 12 Břeclav Plzeň-sever Blansko Uherské Hradiště Praha-Satalice Praha 16 Praha-Nebušice Žďár nad Sázavou Hradec Králové Plzeň-jih Beroun Jeseník Praha 22 Karlovy Vary Česká Lípa Kladno Praha-Čakovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby