„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21  >>

Další města:

Prostějov Plzeň-jih Praha 10 Liberec Praha 9 Praha-Ďáblice Ostrava-město Svitavy Ústí nad Labem Nymburk Praha-Vinoř Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-sever Přerov Olomouc Praha-Přední Kopanina Praha 3 Praha-Dubeč Praha-Koloděje Praha-Čakovice Praha-Křeslice Praha 8 Znojmo Rokycany České Budějovice Louny Praha 20 Jičín Praha 6 Litoměřice Pelhřimov Hodonín Praha-Řeporyje Strakonice Bruntál Praha-Lipence Trutnov Praha-Nedvězí Chrudim Praha-Klánovice Tábor Praha 15 Rakovník Praha-západ Most Praha-východ Příbram Praha 14 Klatovy Praha-Kunratice Kolín Praha 1 Praha-Dolní Počernice Praha-Benice Jihlava Praha 2 Karlovy Vary Benešov Praha-Libuš Zlín Praha-Běchovice Praha-Královice Břeclav Třebíč Praha 16 Nový Jičín Žďár nad Sázavou Praha-Újezd Praha-Zbraslav Praha-Zličín Česká Lípa Praha-Troja Hradec Králové Kladno Šumperk Praha 12 Praha 22 Praha-Dolní Chabry Karviná Český Krumlov Hlavní město Praha Náchod Praha 21 Praha 17 Sokolov Děčín Praha-Suchdol Havlíčkův Brod Opava Ústí nad Orlicí Beroun Praha-Lysolaje Praha 11 Chomutov Kutná Hora Frýdek-Místek Praha 19 Praha 18 Praha 5 Kroměříž ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby