„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21  >>

Další města:

Jihlava Praha 13 Uherské Hradiště Brno-venkov Kladno Praha 22 Semily Praha-Petrovice Praha-Křeslice Praha-Koloděje Praha-Troja Praha 4 Nový Jičín Olomouc Praha 15 Mělník Liberec Klatovy Blansko Brno-město Praha-Ďáblice Karviná Tachov Praha-Vinoř Praha 6 Litoměřice Praha 1 Praha 16 Strakonice Praha-Nebušice Praha 3 Tábor Jeseník Znojmo Kroměříž Praha-Zbraslav Jindřichův Hradec Děčín Jičín Příbram Rakovník Domažlice Sokolov Praha 21 Teplice Cheb Praha-Dolní Měcholupy Praha-Běchovice Šumperk Praha 18 Praha 19 Plzeň-jih Pardubice Nymburk Praha-Šeberov Havlíčkův Brod Náchod Opava Karlovy Vary Hlavní město Praha Praha-Újezd Praha 14 Praha-Královice Vsetín Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Orlicí Zlín Ústí nad Labem Jablonec nad Nisou Praha 20 Praha-Dubeč Praha-Klánovice Praha-Březiněves Praha-Libuš Kolín Praha-Nedvězí Vyškov Praha 9 Ostrava-město Benešov Chomutov Pelhřimov Kutná Hora Praha-Přední Kopanina Praha-Štěrboholy Hodonín Frýdek-Místek Přerov Třebíč Praha 10 Praha 5 Česká Lípa Praha-Lochkov Praha-Dolní Počernice Břeclav Praha-Satalice Praha 2 Český Krumlov Praha-Kolovraty Praha-Suchdol ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby