„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21  >>

Další města:

Praha-Dubeč Plzeň-jih Praha 4 Havlíčkův Brod Náchod Šumperk Benešov Louny Hradec Králové Tachov Jeseník Praha-Dolní Počernice Praha-Zličín Přerov Vyškov Praha 21 Praha-Březiněves Vsetín Jičín Praha-Petrovice Praha-Kunratice Praha-Čakovice Praha 12 Praha 20 Zlín Pelhřimov Frýdek-Místek Praha-Újezd Jihlava Praha 18 Praha 14 Praha-Královice Kladno Most Praha 19 Blansko Hodonín Domažlice Karviná Praha-Suchdol Hlavní město Praha Praha-Nebušice Praha 5 Praha-Šeberov Mladá Boleslav Břeclav Praha-Troja Praha-západ Praha-Satalice Praha-Lysolaje Praha-Běchovice Příbram Brno-venkov Praha-Nedvězí Chomutov Praha-Přední Kopanina Děčín Praha-Ďáblice Praha 15 Kutná Hora Praha-Benice Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Orlicí Chrudim Trutnov Olomouc Prachatice Opava Plzeň-sever Nový Jičín Praha-Zbraslav Plzeň-město Praha 10 Praha 13 Žďár nad Sázavou Klatovy Cheb Praha 2 Praha 6 Praha 16 Praha 3 Praha 17 Prostějov Jablonec nad Nisou Ústí nad Labem Tábor Praha-Lipence Svitavy Praha-Slivenec Znojmo Litoměřice České Budějovice Rakovník Praha-Kolovraty Praha-Řeporyje Semily Česká Lípa Jindřichův Hradec Praha 11 Liberec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby