„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21  >>

Další města:

Praha-Satalice Ostrava-město Bruntál Mělník Česká Lípa Praha-Dolní Počernice Jablonec nad Nisou Frýdek-Místek Třebíč Strakonice Opava Plzeň-sever Praha-Zbraslav Praha 14 Písek Praha-Kunratice Znojmo Jičín Praha-Vinoř Praha 9 Děčín Praha-Přední Kopanina Praha-Lysolaje Praha-Lochkov Plzeň-jih Tábor Rakovník Praha-Březiněves Praha 22 Praha-Benice Příbram Teplice Praha 6 Praha-Velká Chuchle Praha 16 Praha-Troja Kroměříž Praha 3 Pelhřimov Praha-Řeporyje Praha 10 Praha-Dubeč Brno-město Brno-venkov Mladá Boleslav Praha-Štěrboholy Praha-Běchovice Hodonín Praha 11 Prachatice Praha-Koloděje Plzeň-město Havlíčkův Brod Chrudim Jeseník Prostějov Jihlava Náchod Praha-Újezd Zlín Praha-Nebušice Vsetín Praha-Čakovice Ústí nad Labem Domažlice Kutná Hora Jindřichův Hradec Praha-Dolní Chabry Praha 18 Praha-Královice Rychnov nad Kněžnou Přerov Karviná Praha-východ Břeclav Praha-Nedvězí Praha-Ďáblice Praha-Petrovice Hlavní město Praha Praha 13 Sokolov Kladno Klatovy Svitavy Kolín Šumperk Pardubice Praha 21 Praha-Klánovice Uherské Hradiště Praha 17 Nový Jičín Olomouc Chomutov Rokycany Praha 20 Praha 19 Nymburk Most Praha 7 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby