„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bohutín Bohutín Bohy
Bochoř Bochov Bochovice
Bojanov Bojanovice Bojanovice
Bojiště Bojkovice Bolatice
Boleboř Bolehošť Boleradice
Bolešiny Boletice Bolkov
Boňkov Bor Bor u Skutče
Borač Bordovice Boreč
Borek Borek Borek
Borek Borek Borkovany

<<   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28  >>

Další města:

Praha 14 Karviná Praha-Dolní Počernice Beroun Rychnov nad Kněžnou Prachatice Praha 5 Kolín Sokolov Příbram Znojmo Rakovník Praha-Koloděje Praha-Slivenec Kutná Hora Písek Praha 8 Svitavy Chomutov Klatovy Praha-Březiněves Praha 20 Praha-Čakovice Semily Praha-východ Praha-Újezd Tachov Praha-Kunratice Kladno Praha-Troja Hradec Králové Praha-Nedvězí Praha 19 Praha 7 Břeclav Pardubice Praha 1 Jindřichův Hradec Hodonín Praha-Lysolaje Mladá Boleslav Praha-Štěrboholy Opava Praha-Vinoř Teplice Praha-Libuš Praha-Petrovice Ústí nad Orlicí Praha-Zbraslav Brno-město Praha-Ďáblice Český Krumlov Strakonice Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Chabry Brno-venkov Přerov Praha 3 Praha 21 Plzeň-sever Děčín Nový Jičín Praha 12 Jeseník Praha 13 Bruntál Praha-Běchovice Praha-Benice Praha-Řeporyje Náchod Prostějov Kroměříž Jablonec nad Nisou Mělník Praha 15 Praha-Křeslice Praha-Lochkov Karlovy Vary Praha 11 Praha-Dubeč Praha-Nebušice Most Hlavní město Praha Tábor Praha-Kolovraty Havlíčkův Brod Cheb Praha 6 Šumperk Ústí nad Labem Žďár nad Sázavou Domažlice Plzeň-jih Praha 22 Olomouc Frýdek-Místek Benešov Praha-Šeberov Plzeň-město Praha 2 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby