„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bohutín Bohutín Bohy
Bochoř Bochov Bochovice
Bojanov Bojanovice Bojanovice
Bojiště Bojkovice Bolatice
Boleboř Bolehošť Boleradice
Bolešiny Boletice Bolkov
Boňkov Bor Bor u Skutče
Borač Bordovice Boreč
Borek Borek Borek
Borek Borek Borkovany

<<   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28  >>

Další města:

Šumperk Přerov Praha-Přední Kopanina Blansko Beroun Sokolov Vsetín Praha-Troja Vyškov Praha 7 Praha-Vinoř Nymburk Praha 9 Praha-Dolní Chabry Zlín Praha 22 Praha-Běchovice Semily Praha 10 Praha 18 Ústí nad Orlicí Prachatice Ústí nad Labem Praha-Slivenec Brno-venkov Česká Lípa Hlavní město Praha Praha-Křeslice Praha-Velká Chuchle Žďár nad Sázavou Rychnov nad Kněžnou Praha-Zličín Jičín Praha 21 Třebíč Děčín Praha-Šeberov Praha-Nedvězí Praha-Benice Praha 11 Tachov Praha-Újezd Praha-Lochkov Praha-Kolovraty Frýdek-Místek Praha 4 Praha 20 Hodonín Praha-Ďáblice Znojmo Kutná Hora Jablonec nad Nisou Pardubice Karviná Prostějov Rokycany Praha-Štěrboholy Cheb Uherské Hradiště Mladá Boleslav Benešov Kroměříž Praha-Kunratice Praha 2 Praha 15 Praha 16 Praha 1 Náchod Praha 8 Praha-Klánovice Český Krumlov Bruntál Rakovník Praha-Koloděje Praha-Satalice Litoměřice České Budějovice Svitavy Chrudim Louny Praha-Dolní Měcholupy Praha-Libuš Praha-východ Praha 6 Klatovy Plzeň-jih Nový Jičín Mělník Havlíčkův Brod Jeseník Praha 5 Ostrava-město Praha 13 Brno-město Praha-Petrovice Praha-Dolní Počernice Olomouc Pelhřimov Jindřichův Hradec Břeclav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby