„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bohutín Bohutín Bohy
Bochoř Bochov Bochovice
Bojanov Bojanovice Bojanovice
Bojiště Bojkovice Bolatice
Boleboř Bolehošť Boleradice
Bolešiny Boletice Bolkov
Boňkov Bor Bor u Skutče
Borač Bordovice Boreč
Borek Borek Borek
Borek Borek Borkovany

<<   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28  >>

Další města:

Jindřichův Hradec Náchod Praha 13 Mělník Praha 17 Děčín Praha 2 Hradec Králové Rokycany Frýdek-Místek Tábor Karlovy Vary Vsetín Jičín Kutná Hora Strakonice Praha-Klánovice Praha-Kolovraty Praha-Březiněves Příbram Plzeň-město Kroměříž Šumperk Praha 20 Ústí nad Orlicí Louny Český Krumlov Praha 22 Praha-Petrovice Praha-Řeporyje České Budějovice Praha-Satalice Rakovník Praha-Nebušice Praha-Běchovice Praha-Zličín Praha-Dolní Počernice Cheb Prachatice Nový Jičín Sokolov Vyškov Žďár nad Sázavou Pardubice Praha 19 Ústí nad Labem Praha 14 Praha-Šeberov Praha-Lipence Přerov Praha-Troja Praha-Benice Bruntál Třebíč Praha-Újezd Praha-Nedvězí Praha 7 Svitavy Opava Praha 16 Praha 10 Praha-Ďáblice Plzeň-sever Praha-Dolní Chabry Praha-Zbraslav Znojmo Písek Praha-Kunratice Mladá Boleslav Praha-Křeslice Praha-Štěrboholy Praha-Slivenec Kolín Tachov Hlavní město Praha Česká Lípa Klatovy Praha-východ Praha-západ Praha-Čakovice Benešov Kladno Praha-Dubeč Praha 12 Břeclav Ostrava-město Jeseník Praha-Lysolaje Prostějov Teplice Praha 9 Jihlava Hodonín Domažlice Beroun Brno-město Praha 5 Praha 6 Most Praha 15 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby