„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bohutín Bohutín Bohy
Bochoř Bochov Bochovice
Bojanov Bojanovice Bojanovice
Bojiště Bojkovice Bolatice
Boleboř Bolehošť Boleradice
Bolešiny Boletice Bolkov
Boňkov Bor Bor u Skutče
Borač Bordovice Boreč
Borek Borek Borek
Borek Borek Borkovany

<<   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28  >>

Další města:

Liberec Benešov Praha 22 Praha-západ Uherské Hradiště Břeclav Praha-Suchdol Praha-Zličín Praha 9 Prostějov Praha 19 Blansko Praha-Benice Praha-Újezd Bruntál Praha-Dubeč Jeseník Praha 8 Praha 12 Pelhřimov Jičín Jihlava Praha-Řeporyje Praha-Kunratice Praha 17 Rakovník Kroměříž Karviná Náchod Praha 7 Praha-Nedvězí Praha-Slivenec Vyškov Příbram Praha 13 Opava Zlín Chrudim Znojmo Praha-Dolní Měcholupy Šumperk Karlovy Vary Česká Lípa Teplice Hradec Králové Hlavní město Praha Nymburk Praha-Satalice Litoměřice Praha-Lochkov Praha 15 Kolín České Budějovice Praha-Královice Děčín Jablonec nad Nisou Praha-Libuš Praha 16 Nový Jičín Praha-Křeslice Český Krumlov Praha-Štěrboholy Brno-město Chomutov Mělník Žďár nad Sázavou Praha-Šeberov Praha 18 Beroun Strakonice Semily Plzeň-sever Mladá Boleslav Praha-Čakovice Praha-Lysolaje Přerov Kladno Plzeň-město Olomouc Louny Frýdek-Místek Havlíčkův Brod Praha 6 Tachov Praha 10 Kutná Hora Cheb Praha-Klánovice Klatovy Praha-Petrovice Praha 21 Rychnov nad Kněžnou Praha-Zbraslav Brno-venkov Vsetín Praha-Lipence Ústí nad Orlicí Praha 4 Domažlice Praha-Nebušice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby