„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bohutín Bohutín Bohy
Bochoř Bochov Bochovice
Bojanov Bojanovice Bojanovice
Bojiště Bojkovice Bolatice
Boleboř Bolehošť Boleradice
Bolešiny Boletice Bolkov
Boňkov Bor Bor u Skutče
Borač Bordovice Boreč
Borek Borek Borek
Borek Borek Borkovany

<<   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28  >>

Další města:

Trutnov Praha-Běchovice Praha-Křeslice Tábor Praha-Klánovice Klatovy Olomouc Praha 2 Břeclav Písek Brno-venkov Praha-Kunratice Praha-Zličín Přerov Most Praha 15 Plzeň-jih Mělník Ostrava-město Praha 18 Kolín Praha 17 Žďár nad Sázavou Ústí nad Labem Plzeň-sever Bruntál Strakonice Praha-Nebušice Praha 10 Kutná Hora Prostějov Jablonec nad Nisou Praha-Šeberov Praha-východ Praha 4 Pardubice České Budějovice Jeseník Mladá Boleslav Praha 7 Tachov Chrudim Litoměřice Praha 19 Praha 20 Praha-Dolní Chabry Opava Praha 12 Praha-Štěrboholy Znojmo Rychnov nad Kněžnou Praha-Vinoř Hradec Králové Plzeň-město Praha 22 Praha-Velká Chuchle Praha-Březiněves Praha-Libuš Ústí nad Orlicí Příbram Praha-Dolní Počernice Praha-Přední Kopanina Praha-Petrovice Praha-Dubeč Brno-město Praha 21 Praha 3 Praha-Benice Praha 1 Praha-Slivenec Svitavy Teplice Praha-Čakovice Praha-Satalice Praha 14 Praha 6 Praha 11 Praha-západ Domažlice Praha-Ďáblice Sokolov Praha-Nedvězí Benešov Praha-Lochkov Praha-Zbraslav Pelhřimov Praha-Kolovraty Nymburk Chomutov Vsetín Šumperk Uherské Hradiště Vyškov Beroun Zlín Náchod Blansko Kladno Česká Lípa Louny ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby