„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bohutín Bohutín Bohy
Bochoř Bochov Bochovice
Bojanov Bojanovice Bojanovice
Bojiště Bojkovice Bolatice
Boleboř Bolehošť Boleradice
Bolešiny Boletice Bolkov
Boňkov Bor Bor u Skutče
Borač Bordovice Boreč
Borek Borek Borek
Borek Borek Borkovany

<<   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28  >>

Další města:

Sokolov Jablonec nad Nisou Praha-Ďáblice Benešov Nymburk Opava Rakovník Most Blansko Praha 11 Plzeň-město Plzeň-sever Chomutov Praha-Klánovice Svitavy Tachov Praha 9 Beroun Písek Praha 1 Jindřichův Hradec Praha 15 Mělník Kolín Plzeň-jih Praha 13 Louny Klatovy České Budějovice Zlín Praha 19 Rokycany Praha-Suchdol Rychnov nad Kněžnou Jeseník Pardubice Praha-Troja Hodonín Praha 21 Praha 7 Teplice Praha-Štěrboholy Praha-Benice Prostějov Praha 4 Praha 2 Znojmo Praha-Čakovice Praha-Libuš Praha-Přední Kopanina Liberec Praha 6 Příbram Praha-Dolní Chabry Ostrava-město Brno-město Praha 14 Praha 3 Bruntál Karviná Praha-Petrovice Praha-Velká Chuchle Třebíč Trutnov Praha 8 Domažlice Přerov Semily Praha-Šeberov Ústí nad Labem Praha-Dolní Počernice Praha-Újezd Praha-východ Praha 5 Mladá Boleslav Praha-Satalice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Řeporyje Praha-Křeslice Kroměříž Praha-Královice Praha 10 Ústí nad Orlicí Cheb Jičín Strakonice Český Krumlov Praha-Běchovice Břeclav Uherské Hradiště Praha-Vinoř Praha-západ Praha-Koloděje Praha-Lochkov Praha 18 Praha 17 Litoměřice Praha-Kolovraty Brno-venkov Vyškov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby