„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bohutín Bohutín Bohy
Bochoř Bochov Bochovice
Bojanov Bojanovice Bojanovice
Bojiště Bojkovice Bolatice
Boleboř Bolehošť Boleradice
Bolešiny Boletice Bolkov
Boňkov Bor Bor u Skutče
Borač Bordovice Boreč
Borek Borek Borek
Borek Borek Borkovany

<<   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28  >>

Další města:

Náchod Brno-město Praha-Nedvězí Praha 18 Praha-Benice Klatovy Zlín Pelhřimov Jeseník Liberec Havlíčkův Brod Plzeň-sever Louny Frýdek-Místek Praha-Kolovraty Jablonec nad Nisou Praha 6 Praha-Dubeč Praha-Kunratice Nymburk Praha-Královice Semily Česká Lípa Praha 19 Břeclav Vsetín Nový Jičín Český Krumlov Praha-Březiněves Rakovník Praha-Klánovice Praha 14 Hlavní město Praha Jihlava Příbram Ústí nad Labem Praha 12 Praha 10 Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Chabry Praha-Slivenec Rychnov nad Kněžnou Praha-Křeslice Praha-Petrovice Olomouc Svitavy Praha-Běchovice Praha-Zbraslav Praha-Přední Kopanina Praha 21 Hodonín Ústí nad Orlicí Praha-východ Hradec Králové Kutná Hora Písek Domažlice Trutnov Plzeň-město Praha-Dolní Počernice Chomutov Praha 4 Jindřichův Hradec Uherské Hradiště Pardubice Tachov Praha 1 Praha-Troja Znojmo Mladá Boleslav Brno-venkov Sokolov Praha-Suchdol Ostrava-město Benešov Praha-Újezd Rokycany Praha-Ďáblice Blansko Prostějov Praha-Štěrboholy Praha-Libuš Přerov Praha 2 Litoměřice Praha-Vinoř Vyškov Praha 20 Praha-Dolní Měcholupy Praha 8 Praha 17 Mělník Kolín Chrudim Karviná Strakonice Bruntál Praha 15 Žďár nad Sázavou Beroun ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby