„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bohutín Bohutín Bohy
Bochoř Bochov Bochovice
Bojanov Bojanovice Bojanovice
Bojiště Bojkovice Bolatice
Boleboř Bolehošť Boleradice
Bolešiny Boletice Bolkov
Boňkov Bor Bor u Skutče
Borač Bordovice Boreč
Borek Borek Borek
Borek Borek Borkovany

<<   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28  >>

Další města:

Klatovy Šumperk Mělník Český Krumlov Přerov Praha-Benice Praha 11 Plzeň-město Chrudim Jičín Praha-Velká Chuchle Praha 1 Olomouc Praha-Újezd Břeclav Praha 14 Ostrava-město Svitavy Praha-Šeberov Praha 8 Praha-Lipence Praha-Vinoř Nový Jičín Praha-Nebušice Mladá Boleslav Praha-Dolní Počernice Znojmo Děčín Praha-Zličín Semily Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Orlicí Jindřichův Hradec Praha-Dubeč Praha 4 Praha 15 Strakonice Žďár nad Sázavou Teplice Praha 10 Příbram Rokycany Praha-Řeporyje Praha-Suchdol Praha-Dolní Chabry Liberec Kolín Karviná Ústí nad Labem Jablonec nad Nisou Hodonín Plzeň-jih Brno-město Karlovy Vary Trutnov Kladno Praha 21 Praha-západ Praha 22 Praha-Lochkov Praha-Slivenec Praha-Libuš Praha-Petrovice Most Uherské Hradiště Praha-Běchovice Praha-Troja Praha 19 Praha-Čakovice Praha 5 Vsetín Praha-Zbraslav Česká Lípa Pelhřimov Prachatice Opava Rakovník Plzeň-sever Blansko Pardubice Náchod Praha 12 Praha-Královice Cheb Havlíčkův Brod Praha 18 Tachov Hradec Králové Nymburk Praha-Satalice Louny Praha 2 Sokolov Praha-Lysolaje Praha-Klánovice Benešov Praha-Křeslice Praha-Kunratice Chomutov Vyškov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby