„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bojiště

Nové produkty Bojiště

Dlažby a obrubníky Bojiště

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bojiště

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bojiště

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bojiště

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bojiště

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bojiště, Levná dlažba Bojiště, Dlažba Bojiště, Zámkové dlažby Bojiště, Zámkové dlažba Bojiště, Betonové dlažby Bojiště, Betonová dlažba Bojiště, Zdící prvky Bojiště, Dlažby II jakosti Bojiště, Dlažba II jakosti Bojiště, Plošné dlažby Bojiště, Plošná dlažba


Další města:

Praha 3 Jihlava Praha-Velká Chuchle Praha-Slivenec Most Praha-Nebušice Bruntál Jablonec nad Nisou Praha-Újezd Trutnov Praha 7 Karlovy Vary Klatovy Uherské Hradiště Praha-Koloděje Praha-Dubeč Praha 15 Písek Žďár nad Sázavou Praha 10 Praha-Satalice Sokolov Rychnov nad Kněžnou Praha 2 Rokycany Liberec Benešov Praha 1 Praha-Dolní Počernice Třebíč Praha-Čakovice Litoměřice Nymburk Praha-Benice Havlíčkův Brod Pelhřimov Praha 6 Český Krumlov Praha 13 Semily Praha-Lysolaje Rakovník Znojmo Vyškov Ostrava-město Praha-Štěrboholy Praha 16 Praha 17 Praha-Nedvězí Mladá Boleslav Praha-Kunratice Praha-Březiněves Tachov Praha 14 Hlavní město Praha Frýdek-Místek Praha-Troja Děčín Praha 20 Strakonice Praha-západ Plzeň-jih Praha 19 Prostějov Blansko Praha-Lochkov Tábor Domažlice Beroun Chomutov Chrudim Kolín České Budějovice Praha-Řeporyje Prachatice Plzeň-sever Pardubice Plzeň-město Praha-Petrovice Praha-Běchovice Praha-Královice Teplice Praha 21 Vsetín Praha 8 Praha-Dolní Měcholupy Náchod Hradec Králové Praha-Křeslice Brno-město Praha-Dolní Chabry Olomouc Mělník Praha 12 Praha-Lipence Zlín Šumperk Praha 18 Praha 5 Ústí nad Labem ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bojiště

Levná dlažba Bojiště

Dlažba Bojiště

Zámkové dlažby Bojiště

Zámkové betonové dlažby Bojiště

Zámková dlažba Bojiště

Betonové dlažby Bojiště

Betonová dlažba Bojiště

Zdící prvky Bojiště

Dlažby II jakosti Bojiště

Dlažba II jakosti Bojiště

Plošné dlažby Bojiště