„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bojiště

Nové produkty Bojiště

Dlažby a obrubníky Bojiště

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bojiště

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bojiště

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bojiště

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bojiště

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bojiště, Levná dlažba Bojiště, Dlažba Bojiště, Zámkové dlažby Bojiště, Zámkové dlažba Bojiště, Betonové dlažby Bojiště, Betonová dlažba Bojiště, Zdící prvky Bojiště, Dlažby II jakosti Bojiště, Dlažba II jakosti Bojiště, Plošné dlažby Bojiště, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Čakovice Karviná Klatovy Havlíčkův Brod Zlín Praha-Velká Chuchle Plzeň-sever Karlovy Vary Praha 3 Jindřichův Hradec Praha 8 Prostějov Jeseník Třebíč Brno-venkov Šumperk Chrudim Bruntál Písek Praha 14 Praha 9 Praha-Libuš Praha 5 Praha-Troja Praha 15 Praha-Petrovice Kladno Opava Trutnov Olomouc Hlavní město Praha Děčín Mladá Boleslav Náchod Pardubice Strakonice Praha 10 Praha-Vinoř Vyškov Praha-Slivenec Semily Praha-Koloděje Praha-Újezd Praha-Zbraslav Domažlice Praha-Řeporyje Praha-Nedvězí Cheb Přerov Znojmo Praha-Křeslice Hradec Králové Sokolov Praha 6 Praha-Březiněves Tachov Brno-město Jablonec nad Nisou Praha 16 Praha-Dubeč Rychnov nad Kněžnou Praha 7 Liberec Praha 4 Praha-Běchovice Uherské Hradiště Louny Tábor Praha-Suchdol Mělník Praha 12 Ostrava-město Chomutov Praha 13 Praha-západ Ústí nad Orlicí Benešov Svitavy Praha-východ Praha 22 Jihlava Praha-Kunratice Praha-Satalice Žďár nad Sázavou Litoměřice Plzeň-město Praha 17 Příbram Rakovník Praha 11 Praha-Šeberov Praha-Zličín Nový Jičín Praha 21 Frýdek-Místek Praha-Královice Praha-Kolovraty Hodonín Břeclav Praha-Dolní Chabry ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bojiště

Levná dlažba Bojiště

Dlažba Bojiště

Zámkové dlažby Bojiště

Zámkové betonové dlažby Bojiště

Zámková dlažba Bojiště

Betonové dlažby Bojiště

Betonová dlažba Bojiště

Zdící prvky Bojiště

Dlažby II jakosti Bojiště

Dlažba II jakosti Bojiště

Plošné dlažby Bojiště