„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bojiště

Nové produkty Bojiště

Dlažby a obrubníky Bojiště

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bojiště

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bojiště

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bojiště

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bojiště

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bojiště, Levná dlažba Bojiště, Dlažba Bojiště, Zámkové dlažby Bojiště, Zámkové dlažba Bojiště, Betonové dlažby Bojiště, Betonová dlažba Bojiště, Zdící prvky Bojiště, Dlažby II jakosti Bojiště, Dlažba II jakosti Bojiště, Plošné dlažby Bojiště, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Zbraslav Zlín Nový Jičín Kladno Jičín Praha-Běchovice Teplice Praha-Královice Praha-Libuš Rokycany Plzeň-jih Semily Děčín Liberec Praha-Benice Jihlava Praha-Petrovice Znojmo Hodonín Praha 12 Rakovník Bruntál Praha 13 Praha-Vinoř Praha 11 Praha 16 Cheb Mladá Boleslav Praha-Suchdol Praha 19 Praha-Klánovice Praha 10 Benešov Praha 20 Šumperk Písek Louny Karlovy Vary Vyškov Praha-Velká Chuchle Praha-Nedvězí Jindřichův Hradec Karviná Praha-Ďáblice Pardubice Ústí nad Labem Praha-Lysolaje Příbram Český Krumlov Strakonice Praha-Řeporyje Klatovy Tachov Vsetín Praha 5 Praha-Březiněves Praha-Křeslice Praha-Šeberov Praha 3 Trutnov Kolín Praha-Újezd Olomouc Beroun Praha-Štěrboholy Brno-město Praha 14 Praha-východ Náchod Praha-Nebušice Most České Budějovice Praha-Zličín Frýdek-Místek Plzeň-město Břeclav Pelhřimov Praha 21 Přerov Praha-Dolní Počernice Praha-Dolní Chabry Praha-Satalice Praha 18 Hlavní město Praha Praha-Slivenec Praha 2 Prachatice Praha-Dolní Měcholupy Nymburk Chrudim Chomutov Praha 1 Plzeň-sever Jeseník Praha 15 Praha-Čakovice Opava Ostrava-město Praha 9 Praha 4 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bojiště

Levná dlažba Bojiště

Dlažba Bojiště

Zámkové dlažby Bojiště

Zámkové betonové dlažby Bojiště

Zámková dlažba Bojiště

Betonové dlažby Bojiště

Betonová dlažba Bojiště

Zdící prvky Bojiště

Dlažby II jakosti Bojiště

Dlažba II jakosti Bojiště

Plošné dlažby Bojiště