„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bojiště

Nové produkty Bojiště

Dlažby a obrubníky Bojiště

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bojiště

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bojiště

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bojiště

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bojiště

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bojiště, Levná dlažba Bojiště, Dlažba Bojiště, Zámkové dlažby Bojiště, Zámkové dlažba Bojiště, Betonové dlažby Bojiště, Betonová dlažba Bojiště, Zdící prvky Bojiště, Dlažby II jakosti Bojiště, Dlažba II jakosti Bojiště, Plošné dlažby Bojiště, Plošná dlažba


Další města:

Mladá Boleslav Nymburk Praha-Dolní Počernice Sokolov Kolín Písek Praha 5 Plzeň-město Louny Jihlava Kladno Ústí nad Orlicí Praha-Libuš Praha 18 Praha-Satalice Praha 16 Česká Lípa Praha-Troja Praha-Ďáblice Vsetín Teplice Praha-Lipence Praha 3 Strakonice Praha-západ Most Domažlice Praha-Nedvězí Praha 15 Liberec Praha-Nebušice Zlín Havlíčkův Brod Praha 9 Praha-Šeberov Prachatice Praha-východ Ústí nad Labem Nový Jičín Jablonec nad Nisou Jičín Tachov Pelhřimov Příbram Praha 14 Praha-Čakovice Brno-město Karviná Děčín Trutnov Praha-Štěrboholy Blansko Karlovy Vary Brno-venkov Praha-Benice Plzeň-jih Praha-Dubeč Klatovy Praha-Kunratice Praha-Petrovice Praha-Újezd Praha-Přední Kopanina České Budějovice Vyškov Frýdek-Místek Praha 13 Šumperk Hodonín Praha 22 Třebíč Rokycany Plzeň-sever Mělník Znojmo Praha-Březiněves Praha-Královice Olomouc Praha-Zličín Praha-Kolovraty Praha 4 Litoměřice Pardubice Prostějov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dolní Chabry Jeseník Beroun Praha 2 Praha 6 Praha-Lysolaje Rakovník Rychnov nad Kněžnou Praha-Lochkov Chomutov Náchod Bruntál Praha-Vinoř Kroměříž Chrudim Cheb ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bojiště

Levná dlažba Bojiště

Dlažba Bojiště

Zámkové dlažby Bojiště

Zámkové betonové dlažby Bojiště

Zámková dlažba Bojiště

Betonové dlažby Bojiště

Betonová dlažba Bojiště

Zdící prvky Bojiště

Dlažby II jakosti Bojiště

Dlažba II jakosti Bojiště

Plošné dlažby Bojiště