„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bojiště

Nové produkty Bojiště

Dlažby a obrubníky Bojiště

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bojiště

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bojiště

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bojiště

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bojiště

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bojiště, Levná dlažba Bojiště, Dlažba Bojiště, Zámkové dlažby Bojiště, Zámkové dlažba Bojiště, Betonové dlažby Bojiště, Betonová dlažba Bojiště, Zdící prvky Bojiště, Dlažby II jakosti Bojiště, Dlažba II jakosti Bojiště, Plošné dlažby Bojiště, Plošná dlažba


Další města:

Vsetín Mělník Praha 13 Havlíčkův Brod Praha-Ďáblice Olomouc Tábor Kolín Praha-Velká Chuchle Teplice Jičín Klatovy Hlavní město Praha Praha 11 Mladá Boleslav Praha-Libuš České Budějovice Sokolov Třebíč Bruntál Praha-Dolní Počernice Praha-Štěrboholy Vyškov Praha-Křeslice Benešov Praha-Dubeč Nový Jičín Praha-Březiněves Praha 3 Praha 8 Praha 22 Praha-Petrovice Chrudim Blansko Praha-Nedvězí Karlovy Vary Ostrava-město Žďár nad Sázavou Praha-Zbraslav Most Praha-Vinoř Jeseník Chomutov Strakonice Šumperk Liberec Cheb Praha-Újezd Zlín Praha-Nebušice Český Krumlov Praha 18 Praha 17 Česká Lípa Praha 15 Děčín Praha-Klánovice Praha-Lipence Praha-Řeporyje Frýdek-Místek Praha-Přední Kopanina Praha 7 Svitavy Pardubice Přerov Praha 4 Praha-Kolovraty Praha 1 Praha 14 Beroun Prachatice Domažlice Praha-východ Praha-západ Praha 16 Praha-Dolní Chabry Praha-Zličín Praha-Lysolaje Praha-Čakovice Praha-Koloděje Praha-Dolní Měcholupy Trutnov Praha-Troja Praha 2 Rokycany Praha 5 Brno-venkov Litoměřice Brno-město Praha 6 Hradec Králové Praha 21 Jablonec nad Nisou Louny Rakovník Praha 20 Tachov Pelhřimov Ústí nad Labem Plzeň-jih ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bojiště

Levná dlažba Bojiště

Dlažba Bojiště

Zámkové dlažby Bojiště

Zámkové betonové dlažby Bojiště

Zámková dlažba Bojiště

Betonové dlažby Bojiště

Betonová dlažba Bojiště

Zdící prvky Bojiště

Dlažby II jakosti Bojiště

Dlažba II jakosti Bojiště

Plošné dlažby Bojiště