„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bojiště

Nové produkty Bojiště

Dlažby a obrubníky Bojiště

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bojiště

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bojiště

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bojiště

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bojiště

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bojiště, Levná dlažba Bojiště, Dlažba Bojiště, Zámkové dlažby Bojiště, Zámkové dlažba Bojiště, Betonové dlažby Bojiště, Betonová dlažba Bojiště, Zdící prvky Bojiště, Dlažby II jakosti Bojiště, Dlažba II jakosti Bojiště, Plošné dlažby Bojiště, Plošná dlažba


Další města:

Nový Jičín Praha 21 Praha-Koloděje Praha 10 Praha 1 Přerov Praha-Dolní Počernice Praha 16 Praha 11 Jindřichův Hradec Praha-Šeberov Praha-Slivenec Blansko Pelhřimov Teplice Praha-východ Nymburk Praha-Lipence Liberec Plzeň-jih Semily Praha-Přední Kopanina Praha-Křeslice Praha-Dubeč Praha 19 Tábor Hodonín Praha-Satalice Písek Praha 3 Praha 12 Hradec Králové Opava Chomutov Praha-Lochkov Znojmo Děčín Litoměřice Praha-Kunratice Ústí nad Orlicí Karlovy Vary Prachatice Jeseník Klatovy Český Krumlov Strakonice Hlavní město Praha Příbram Šumperk Praha-Velká Chuchle Prostějov Chrudim Rokycany Cheb Praha 9 Praha-Čakovice Most Rakovník Praha 6 Havlíčkův Brod Praha 4 Praha 22 Praha-Královice Benešov Praha-Dolní Chabry Praha-Klánovice Náchod Praha-Březiněves Vsetín Jičín Louny Praha-Ďáblice Bruntál Břeclav Sokolov Praha 20 Praha-Troja Praha 2 Mladá Boleslav Plzeň-město Praha-Újezd České Budějovice Brno-město Trutnov Kolín Rychnov nad Kněžnou Praha 17 Uherské Hradiště Pardubice Tachov Praha 13 Brno-venkov Karviná Kutná Hora Svitavy Praha-Benice Praha-Dolní Měcholupy Olomouc Vyškov Praha-Kolovraty ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bojiště

Levná dlažba Bojiště

Dlažba Bojiště

Zámkové dlažby Bojiště

Zámkové betonové dlažby Bojiště

Zámková dlažba Bojiště

Betonové dlažby Bojiště

Betonová dlažba Bojiště

Zdící prvky Bojiště

Dlažby II jakosti Bojiště

Dlažba II jakosti Bojiště

Plošné dlažby Bojiště