„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bojiště

Nové produkty Bojiště

Dlažby a obrubníky Bojiště

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bojiště

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bojiště

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bojiště

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bojiště

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bojiště, Levná dlažba Bojiště, Dlažba Bojiště, Zámkové dlažby Bojiště, Zámkové dlažba Bojiště, Betonové dlažby Bojiště, Betonová dlažba Bojiště, Zdící prvky Bojiště, Dlažby II jakosti Bojiště, Dlažba II jakosti Bojiště, Plošné dlažby Bojiště, Plošná dlažba


Další města:

Praha 2 Bruntál Cheb Ostrava-město Praha-Zbraslav Nový Jičín Česká Lípa Děčín Praha 8 Klatovy Nymburk Jihlava Mladá Boleslav Plzeň-sever Semily Vyškov Praha-Dolní Měcholupy Písek Plzeň-město Praha-Dubeč Náchod Strakonice Praha-Nedvězí Chomutov Praha 7 Rokycany Prostějov Vsetín Litoměřice Plzeň-jih Brno-venkov Praha 1 Praha-Březiněves Pardubice Praha-Zličín Praha 6 Praha-Vinoř Blansko Praha-Troja Tachov Hodonín Praha-západ Teplice Kolín Sokolov Jeseník Žďár nad Sázavou Mělník Karviná Praha 15 Praha-Křeslice Praha 11 Praha 21 Trutnov Praha-Kolovraty Praha-Slivenec Praha 5 Brno-město Třebíč Kroměříž Břeclav Praha-Koloděje Praha 20 Praha-Řeporyje Praha 19 Praha 18 Praha-Benice Praha 13 Praha-Štěrboholy Praha 12 Znojmo Olomouc Příbram Tábor Praha 4 Praha 22 Praha-Lipence Most Šumperk Rychnov nad Kněžnou Praha-Petrovice Kladno Praha 17 Praha-východ Jablonec nad Nisou Praha-Nebušice Praha-Čakovice Uherské Hradiště Praha-Lochkov Praha-Královice Chrudim Ústí nad Orlicí Frýdek-Místek Praha-Lysolaje Praha-Satalice Praha-Běchovice Domažlice Praha-Šeberov Praha-Kunratice Praha 9 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bojiště

Levná dlažba Bojiště

Dlažba Bojiště

Zámkové dlažby Bojiště

Zámkové betonové dlažby Bojiště

Zámková dlažba Bojiště

Betonové dlažby Bojiště

Betonová dlažba Bojiště

Zdící prvky Bojiště

Dlažby II jakosti Bojiště

Dlažba II jakosti Bojiště

Plošné dlažby Bojiště