„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bojiště

Nové produkty Bojiště

Dlažby a obrubníky Bojiště

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bojiště

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bojiště

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bojiště

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bojiště

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bojiště, Levná dlažba Bojiště, Dlažba Bojiště, Zámkové dlažby Bojiště, Zámkové dlažba Bojiště, Betonové dlažby Bojiště, Betonová dlažba Bojiště, Zdící prvky Bojiště, Dlažby II jakosti Bojiště, Dlažba II jakosti Bojiště, Plošné dlažby Bojiště, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Počernice Praha 13 Praha 10 Chrudim Semily Praha-Újezd Praha-Slivenec Praha 7 Praha-Přední Kopanina Teplice Opava Trutnov Kutná Hora Praha-Koloděje Praha 16 Český Krumlov Praha-Kunratice Praha-východ Česká Lípa Jindřichův Hradec Zlín Mělník Praha-Lysolaje Olomouc Brno-město Praha 21 Litoměřice Praha-Běchovice Most Praha 22 Praha-Troja Tábor Praha 9 Praha-Zbraslav Praha 1 Rychnov nad Kněžnou Praha 14 Hlavní město Praha Praha-Ďáblice Praha 18 Praha 4 Praha 11 Praha-Křeslice Praha-západ Praha-Klánovice Kroměříž Ústí nad Labem Strakonice Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Měcholupy Praha 15 Uherské Hradiště Rokycany Chomutov Praha-Benice Louny Hradec Králové Plzeň-jih Liberec Praha-Nebušice Kolín Praha-Šeberov Klatovy Praha 2 Bruntál Nový Jičín Přerov Náchod Praha 17 Jičín Frýdek-Místek Břeclav Tachov Sokolov Praha 12 Praha-Březiněves Praha-Řeporyje Praha 3 České Budějovice Praha-Čakovice Mladá Boleslav Praha-Kolovraty Praha-Dolní Chabry Praha-Zličín Praha-Lipence Blansko Děčín Praha 8 Karlovy Vary Pardubice Ústí nad Orlicí Beroun Vyškov Jeseník Praha-Štěrboholy Písek Třebíč Praha 5 Brno-venkov Praha-Satalice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bojiště

Levná dlažba Bojiště

Dlažba Bojiště

Zámkové dlažby Bojiště

Zámkové betonové dlažby Bojiště

Zámková dlažba Bojiště

Betonové dlažby Bojiště

Betonová dlažba Bojiště

Zdící prvky Bojiště

Dlažby II jakosti Bojiště

Dlažba II jakosti Bojiště

Plošné dlažby Bojiště