„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Nedvězí

Nové produkty Praha-Nedvězí

Dlažby a obrubníky Praha-Nedvězí

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Nedvězí

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Nedvězí

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Nedvězí

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Nedvězí

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Nedvězí, Levná dlažba Praha-Nedvězí, Dlažba Praha-Nedvězí, Zámkové dlažby Praha-Nedvězí, Zámkové dlažba Praha-Nedvězí, Betonové dlažby Praha-Nedvězí, Betonová dlažba Praha-Nedvězí, Zdící prvky Praha-Nedvězí, Dlažby II jakosti Praha-Nedvězí, Dlažba II jakosti Praha-Nedvězí, Plošné dlažby Praha-Nedvězí, Plošná dlažba


Další města:

Český Krumlov Praha-Benice Praha-Kunratice Příbram Praha 15 Praha-Troja Jeseník Nymburk Praha-Čakovice Hradec Králové Chomutov Praha-Zličín Prachatice Prostějov Pardubice Blansko Praha 4 Praha-Štěrboholy Uherské Hradiště Ostrava-město Břeclav Náchod Mladá Boleslav Brno-město Praha 8 Brno-venkov Znojmo Karlovy Vary Praha-Nebušice Praha-Zbraslav Praha-Klánovice Žďár nad Sázavou Praha-Satalice Domažlice Semily Praha 16 Praha 14 Praha 11 Klatovy Vsetín Havlíčkův Brod Praha 7 Bruntál Plzeň-jih Ústí nad Orlicí Kladno Praha 22 Praha 17 Praha 1 Praha-východ Praha-Lysolaje Plzeň-město Praha-Lipence Rakovník Litoměřice Karviná Kutná Hora Praha 20 Praha-Dolní Chabry Praha-Řeporyje Kolín České Budějovice Třebíč Praha-Běchovice Praha 2 Jičín Praha-Kolovraty Most Praha-Ďáblice Plzeň-sever Vyškov Písek Praha-Velká Chuchle Praha-Březiněves Liberec Rokycany Praha-Koloděje Praha 5 Teplice Olomouc Praha-Petrovice Praha 3 Tachov Pelhřimov Ústí nad Labem Praha-Dolní Měcholupy Praha-Královice Praha 19 Louny Praha-Přední Kopanina Cheb Praha-Libuš Praha-Suchdol Tábor Praha 21 Jihlava Mělník Opava Hlavní město Praha Šumperk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Nedvězí

Levná dlažba Praha-Nedvězí

Dlažba Praha-Nedvězí

Zámkové dlažby Praha-Nedvězí

Zámkové betonové dlažby Praha-Nedvězí

Zámková dlažba Praha-Nedvězí

Betonové dlažby Praha-Nedvězí

Betonová dlažba Praha-Nedvězí

Zdící prvky Praha-Nedvězí

Dlažby II jakosti Praha-Nedvězí

Dlažba II jakosti Praha-Nedvězí

Plošné dlažby Praha-Nedvězí