„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Nedvězí

Nové produkty Praha-Nedvězí

Dlažby a obrubníky Praha-Nedvězí

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Nedvězí

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Nedvězí

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Nedvězí

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Nedvězí

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Nedvězí, Levná dlažba Praha-Nedvězí, Dlažba Praha-Nedvězí, Zámkové dlažby Praha-Nedvězí, Zámkové dlažba Praha-Nedvězí, Betonové dlažby Praha-Nedvězí, Betonová dlažba Praha-Nedvězí, Zdící prvky Praha-Nedvězí, Dlažby II jakosti Praha-Nedvězí, Dlažba II jakosti Praha-Nedvězí, Plošné dlažby Praha-Nedvězí, Plošná dlažba


Další města:

Žďár nad Sázavou Praha 22 Praha-Zličín Prachatice České Budějovice Domažlice Olomouc Jablonec nad Nisou Opava Břeclav Praha-Lysolaje Zlín Litoměřice Pardubice Kutná Hora Nymburk Praha 16 Praha-Troja Praha 15 Praha-Křeslice Rakovník Plzeň-město Praha-Vinoř Praha-Řeporyje Tachov Praha-Dolní Počernice Praha 17 Ústí nad Orlicí Praha 9 Praha-Libuš Ústí nad Labem Praha-Klánovice Znojmo Sokolov Plzeň-jih Praha-Suchdol Děčín Praha-Běchovice Praha-Šeberov Praha 19 Chomutov Mělník Příbram Praha 20 Havlíčkův Brod Praha-Zbraslav Praha 13 Praha-Čakovice Praha-Slivenec Praha 3 Praha-Přední Kopanina Tábor Praha 10 Kroměříž Rychnov nad Kněžnou Kladno Náchod Brno-město Praha-Nebušice Praha 11 Louny Praha-Dolní Chabry Praha-východ Písek Karlovy Vary Praha-Ďáblice Trutnov Teplice Třebíč Prostějov Praha-Velká Chuchle Jeseník Praha-Petrovice Praha 18 Cheb Český Krumlov Frýdek-Místek Praha 8 Praha 21 Praha-Štěrboholy Praha 4 Ostrava-město Beroun Praha-Královice Hodonín Praha 2 Uherské Hradiště Přerov Praha-Kolovraty Jindřichův Hradec Liberec Brno-venkov Svitavy Praha-Březiněves Praha-Dolní Měcholupy Praha-Benice Most Praha-západ Praha-Kunratice Hlavní město Praha ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Nedvězí

Levná dlažba Praha-Nedvězí

Dlažba Praha-Nedvězí

Zámkové dlažby Praha-Nedvězí

Zámkové betonové dlažby Praha-Nedvězí

Zámková dlažba Praha-Nedvězí

Betonové dlažby Praha-Nedvězí

Betonová dlažba Praha-Nedvězí

Zdící prvky Praha-Nedvězí

Dlažby II jakosti Praha-Nedvězí

Dlažba II jakosti Praha-Nedvězí

Plošné dlažby Praha-Nedvězí