„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Nedvězí

Nové produkty Praha-Nedvězí

Dlažby a obrubníky Praha-Nedvězí

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Nedvězí

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Nedvězí

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Nedvězí

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Nedvězí

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Nedvězí, Levná dlažba Praha-Nedvězí, Dlažba Praha-Nedvězí, Zámkové dlažby Praha-Nedvězí, Zámkové dlažba Praha-Nedvězí, Betonové dlažby Praha-Nedvězí, Betonová dlažba Praha-Nedvězí, Zdící prvky Praha-Nedvězí, Dlažby II jakosti Praha-Nedvězí, Dlažba II jakosti Praha-Nedvězí, Plošné dlažby Praha-Nedvězí, Plošná dlažba


Další města:

Praha 8 Příbram Vsetín Praha-Královice Praha-Lochkov Benešov Cheb Ústí nad Orlicí Nymburk Svitavy Přerov Praha 22 Praha 15 Brno-venkov Praha-Velká Chuchle Vyškov Praha 17 Louny Praha-Běchovice Praha 18 Havlíčkův Brod Liberec Rakovník Praha-Přední Kopanina Plzeň-sever Praha 13 Praha 7 Tábor Pelhřimov Kladno Praha 3 Praha-Slivenec Rokycany Bruntál Praha-Dubeč Žďár nad Sázavou Praha-Ďáblice Sokolov Praha 2 Mělník Most Praha 6 Praha 14 Praha-Křeslice Písek Praha-Březiněves Praha-Benice Praha 19 Brno-město Frýdek-Místek Praha-Nedvězí Praha-Nebušice Kroměříž Jičín Praha 9 Uherské Hradiště Tachov Chomutov Mladá Boleslav Chrudim Pardubice Ostrava-město Praha 1 Praha 16 České Budějovice Kolín Česká Lípa Praha 12 Český Krumlov Praha 20 Prostějov Praha-Dolní Chabry Břeclav Ústí nad Labem Praha-Dolní Počernice Beroun Jindřichův Hradec Praha-Kunratice Znojmo Praha-Kolovraty Praha-východ Praha-Újezd Kutná Hora Praha-Vinoř Praha-Troja Praha-Petrovice Praha-Čakovice Blansko Třebíč Jihlava Trutnov Semily Strakonice Praha 21 Praha-Lipence Prachatice Opava Domažlice Olomouc Praha-Satalice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Nedvězí

Levná dlažba Praha-Nedvězí

Dlažba Praha-Nedvězí

Zámkové dlažby Praha-Nedvězí

Zámkové betonové dlažby Praha-Nedvězí

Zámková dlažba Praha-Nedvězí

Betonové dlažby Praha-Nedvězí

Betonová dlažba Praha-Nedvězí

Zdící prvky Praha-Nedvězí

Dlažby II jakosti Praha-Nedvězí

Dlažba II jakosti Praha-Nedvězí

Plošné dlažby Praha-Nedvězí