„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Nedvězí

Nové produkty Praha-Nedvězí

Dlažby a obrubníky Praha-Nedvězí

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Nedvězí

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Nedvězí

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Nedvězí

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Nedvězí

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Nedvězí, Levná dlažba Praha-Nedvězí, Dlažba Praha-Nedvězí, Zámkové dlažby Praha-Nedvězí, Zámkové dlažba Praha-Nedvězí, Betonové dlažby Praha-Nedvězí, Betonová dlažba Praha-Nedvězí, Zdící prvky Praha-Nedvězí, Dlažby II jakosti Praha-Nedvězí, Dlažba II jakosti Praha-Nedvězí, Plošné dlažby Praha-Nedvězí, Plošná dlažba


Další města:

Olomouc Praha 21 Ústí nad Orlicí Brno-venkov Chomutov Příbram Mělník Praha-Satalice Praha-Zličín Praha-východ Praha 13 Rokycany Praha 1 Pardubice Praha-Štěrboholy Beroun Praha 9 Prachatice Chrudim Praha-Kunratice Praha-Zbraslav Praha-Ďáblice Jeseník Praha-Přední Kopanina Praha-Čakovice Praha-Dolní Chabry Cheb Praha 22 Praha-Vinoř Rakovník Praha 17 Praha-Dolní Počernice Litoměřice Praha-Březiněves Praha 18 České Budějovice Praha-Troja Rychnov nad Kněžnou Náchod Praha-Nedvězí Praha 5 Plzeň-město Tábor Trutnov Jičín Znojmo Praha-Řeporyje Liberec Praha 11 Břeclav Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lipence Praha 20 Praha 14 Praha 6 Vyškov Praha-Libuš Třebíč Praha 8 Šumperk Blansko Praha 15 Praha-Šeberov Teplice Praha 19 Praha-Slivenec Svitavy Praha-Běchovice Karviná Plzeň-sever Kroměříž Praha-Královice Praha 10 Pelhřimov Praha 2 Děčín Plzeň-jih Praha-Velká Chuchle Hlavní město Praha Kladno Brno-město Praha-Lochkov Hodonín Žďár nad Sázavou Louny Kolín Ústí nad Labem Praha 3 Semily Praha 4 Most Domažlice Přerov Karlovy Vary Nymburk Český Krumlov Opava Písek Praha-Klánovice Tachov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Nedvězí

Levná dlažba Praha-Nedvězí

Dlažba Praha-Nedvězí

Zámkové dlažby Praha-Nedvězí

Zámkové betonové dlažby Praha-Nedvězí

Zámková dlažba Praha-Nedvězí

Betonové dlažby Praha-Nedvězí

Betonová dlažba Praha-Nedvězí

Zdící prvky Praha-Nedvězí

Dlažby II jakosti Praha-Nedvězí

Dlažba II jakosti Praha-Nedvězí

Plošné dlažby Praha-Nedvězí