„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Nedvězí

Nové produkty Praha-Nedvězí

Dlažby a obrubníky Praha-Nedvězí

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Nedvězí

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Nedvězí

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Nedvězí

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Nedvězí

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Nedvězí, Levná dlažba Praha-Nedvězí, Dlažba Praha-Nedvězí, Zámkové dlažby Praha-Nedvězí, Zámkové dlažba Praha-Nedvězí, Betonové dlažby Praha-Nedvězí, Betonová dlažba Praha-Nedvězí, Zdící prvky Praha-Nedvězí, Dlažby II jakosti Praha-Nedvězí, Dlažba II jakosti Praha-Nedvězí, Plošné dlažby Praha-Nedvězí, Plošná dlažba


Další města:

Vsetín Mladá Boleslav Praha 12 Semily Praha-Koloděje Praha 4 Písek Praha 11 Praha 10 Hlavní město Praha Jičín Praha 2 Praha 6 Náchod Pelhřimov Praha 3 Kolín Frýdek-Místek Hodonín Jihlava Praha-Zličín Praha-Zbraslav Praha-Kunratice Kladno Most Karlovy Vary Česká Lípa Praha-západ Praha-Březiněves Litoměřice Praha-Vinoř Havlíčkův Brod Praha-Královice Praha-Slivenec Plzeň-sever Zlín Nymburk Bruntál Praha-Kolovraty Tábor Praha 18 Přerov Praha-Řeporyje Strakonice Sokolov Prostějov Vyškov Cheb Praha 17 Kroměříž Jeseník Praha 20 Praha-Lysolaje Děčín Hradec Králové Praha 21 Praha-Křeslice Praha 19 Praha-Lochkov Praha-Satalice Praha 1 Rakovník Praha 16 Praha 9 Praha-Ďáblice Příbram Praha 8 Karviná Praha-Nedvězí Rychnov nad Kněžnou Nový Jičín Praha-Nebušice Prachatice Trutnov Blansko Praha-Dolní Počernice Pardubice Tachov Praha-Dolní Měcholupy Beroun Mělník Praha-východ Benešov Olomouc Klatovy Brno-město Ústí nad Labem Opava Praha-Libuš Praha-Štěrboholy Teplice Chrudim Svitavy Praha-Benice Jablonec nad Nisou Brno-venkov Český Krumlov Praha 14 Třebíč Praha-Dolní Chabry ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Nedvězí

Levná dlažba Praha-Nedvězí

Dlažba Praha-Nedvězí

Zámkové dlažby Praha-Nedvězí

Zámkové betonové dlažby Praha-Nedvězí

Zámková dlažba Praha-Nedvězí

Betonové dlažby Praha-Nedvězí

Betonová dlažba Praha-Nedvězí

Zdící prvky Praha-Nedvězí

Dlažby II jakosti Praha-Nedvězí

Dlažba II jakosti Praha-Nedvězí

Plošné dlažby Praha-Nedvězí