„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Nedvězí

Nové produkty Praha-Nedvězí

Dlažby a obrubníky Praha-Nedvězí

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Nedvězí

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Nedvězí

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Nedvězí

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Nedvězí

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Nedvězí, Levná dlažba Praha-Nedvězí, Dlažba Praha-Nedvězí, Zámkové dlažby Praha-Nedvězí, Zámkové dlažba Praha-Nedvězí, Betonové dlažby Praha-Nedvězí, Betonová dlažba Praha-Nedvězí, Zdící prvky Praha-Nedvězí, Dlažby II jakosti Praha-Nedvězí, Dlažba II jakosti Praha-Nedvězí, Plošné dlažby Praha-Nedvězí, Plošná dlažba


Další města:

Vyškov Vsetín Příbram Praha-Lipence Praha 6 Nový Jičín Jičín Tachov Uherské Hradiště Plzeň-město Jihlava Louny Ústí nad Labem Frýdek-Místek Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-jih Jablonec nad Nisou Prachatice Náchod Praha-Suchdol Praha-Čakovice Praha 1 Ústí nad Orlicí Hlavní město Praha Praha 11 Kutná Hora Praha 14 Praha-Troja Hradec Králové Praha-Koloděje Praha-Dolní Počernice Praha-Zličín Brno-město Praha 21 Praha 12 Praha-Libuš Praha 7 Praha 3 Rokycany Pardubice Český Krumlov Plzeň-sever Šumperk Litoměřice Praha-Lochkov Praha 8 Praha 17 Trutnov Praha-západ Kolín Praha-Nebušice Praha-Nedvězí Cheb Nymburk Břeclav Hodonín České Budějovice Praha-východ Praha-Dolní Chabry Česká Lípa Tábor Praha-Újezd Brno-venkov Teplice Pelhřimov Karviná Žďár nad Sázavou Praha-Lysolaje Blansko Liberec Havlíčkův Brod Strakonice Karlovy Vary Písek Beroun Praha 15 Praha-Štěrboholy Praha-Satalice Praha-Křeslice Praha 10 Praha-Vinoř Praha 4 Praha-Velká Chuchle Praha 19 Praha-Březiněves Praha-Benice Chrudim Semily Praha 22 Mladá Boleslav Praha-Přední Kopanina Ostrava-město Přerov Kroměříž Olomouc Svitavy Most Praha 18 Praha-Kolovraty Praha 2 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Nedvězí

Levná dlažba Praha-Nedvězí

Dlažba Praha-Nedvězí

Zámkové dlažby Praha-Nedvězí

Zámkové betonové dlažby Praha-Nedvězí

Zámková dlažba Praha-Nedvězí

Betonové dlažby Praha-Nedvězí

Betonová dlažba Praha-Nedvězí

Zdící prvky Praha-Nedvězí

Dlažby II jakosti Praha-Nedvězí

Dlažba II jakosti Praha-Nedvězí

Plošné dlažby Praha-Nedvězí