„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Nedvězí

Nové produkty Praha-Nedvězí

Dlažby a obrubníky Praha-Nedvězí

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Nedvězí

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Nedvězí

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Nedvězí

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Nedvězí

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Nedvězí, Levná dlažba Praha-Nedvězí, Dlažba Praha-Nedvězí, Zámkové dlažby Praha-Nedvězí, Zámkové dlažba Praha-Nedvězí, Betonové dlažby Praha-Nedvězí, Betonová dlažba Praha-Nedvězí, Zdící prvky Praha-Nedvězí, Dlažby II jakosti Praha-Nedvězí, Dlažba II jakosti Praha-Nedvězí, Plošné dlažby Praha-Nedvězí, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Nedvězí Klatovy Praha-Ďáblice Louny Praha-Řeporyje Praha-Slivenec Praha 6 Tábor Plzeň-jih Praha 13 Plzeň-sever Chomutov Kladno Frýdek-Místek Strakonice Praha-Přední Kopanina České Budějovice Olomouc Praha 1 Semily Sokolov Znojmo Praha-Štěrboholy Brno-venkov Nymburk Praha 2 Šumperk Praha 18 Bruntál Praha 17 Jičín Praha-Lysolaje Praha-Koloděje Děčín Náchod Beroun Praha-Zličín Praha-Křeslice Přerov Hodonín Praha 16 Praha-Běchovice Brno-město Praha 3 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Újezd Praha 4 Opava Praha 19 Praha-Troja Praha 9 Ostrava-město Český Krumlov Praha-Benice Nový Jičín Svitavy Praha-Vinoř Litoměřice Praha 22 Praha 15 Karlovy Vary Jeseník Praha 11 Jihlava Kolín Praha-Šeberov Praha 12 Prachatice Praha-západ Praha 8 Uherské Hradiště Blansko Hlavní město Praha Praha 10 Karviná Praha 21 Česká Lípa Příbram Praha-Libuš Plzeň-město Praha-Dubeč Domažlice Most Ústí nad Orlicí Pelhřimov Pardubice Písek Jablonec nad Nisou Kutná Hora Rakovník Praha-Kunratice Praha-Dolní Chabry Jindřichův Hradec Praha-Velká Chuchle Břeclav Praha-Kolovraty Praha-Suchdol Benešov Praha 7 Praha-Dolní Počernice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Nedvězí

Levná dlažba Praha-Nedvězí

Dlažba Praha-Nedvězí

Zámkové dlažby Praha-Nedvězí

Zámkové betonové dlažby Praha-Nedvězí

Zámková dlažba Praha-Nedvězí

Betonové dlažby Praha-Nedvězí

Betonová dlažba Praha-Nedvězí

Zdící prvky Praha-Nedvězí

Dlažby II jakosti Praha-Nedvězí

Dlažba II jakosti Praha-Nedvězí

Plošné dlažby Praha-Nedvězí