„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha 19

Nové produkty Praha 19

Dlažby a obrubníky Praha 19

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha 19

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha 19

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha 19

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha 19

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha 19, Levná dlažba Praha 19, Dlažba Praha 19, Zámkové dlažby Praha 19, Zámkové dlažba Praha 19, Betonové dlažby Praha 19, Betonová dlažba Praha 19, Zdící prvky Praha 19, Dlažby II jakosti Praha 19, Dlažba II jakosti Praha 19, Plošné dlažby Praha 19, Plošná dlažba


Další města:

Prostějov Svitavy Pelhřimov Cheb Příbram Přerov Semily Praha-Čakovice Praha-východ Beroun Praha-Nedvězí Praha-Troja Rokycany Praha-západ Praha-Křeslice Praha 9 Nový Jičín Praha-Petrovice Praha-Řeporyje Praha-Satalice Praha 7 Plzeň-sever Frýdek-Místek Praha 10 Kutná Hora Bruntál Prachatice Trutnov Praha 19 Ostrava-město Praha 22 Tachov Praha-Kolovraty Náchod Děčín Praha 14 Kladno Žďár nad Sázavou Praha 1 Teplice Praha-Nebušice Praha-Libuš Praha-Dolní Počernice Jindřichův Hradec Chomutov Praha-Slivenec Vsetín Jeseník Vyškov Praha-Dolní Měcholupy Opava Jihlava Kolín Benešov Praha 2 Třebíč Strakonice Ústí nad Orlicí Chrudim Praha 15 Most Jičín Pardubice Praha-Přední Kopanina České Budějovice Písek Jablonec nad Nisou Praha-Ďáblice Praha-Březiněves Liberec Praha 5 Praha-Lochkov Praha-Královice Praha-Benice Praha-Koloděje Plzeň-jih Praha-Suchdol Olomouc Praha-Dubeč Praha-Lysolaje Praha-Dolní Chabry Praha 12 Praha-Vinoř Karviná Praha 13 Klatovy Hlavní město Praha Praha 16 Praha 20 Kroměříž Litoměřice Mělník Český Krumlov Rychnov nad Kněžnou Zlín Nymburk Břeclav Rakovník Praha-Zličín Praha-Zbraslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha 19

Levná dlažba Praha 19

Dlažba Praha 19

Zámkové dlažby Praha 19

Zámkové betonové dlažby Praha 19

Zámková dlažba Praha 19

Betonové dlažby Praha 19

Betonová dlažba Praha 19

Zdící prvky Praha 19

Dlažby II jakosti Praha 19

Dlažba II jakosti Praha 19

Plošné dlažby Praha 19