„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Bruntál Frýdek-Místek Hradec Králové Tábor Plzeň-město Praha-Zličín Karviná Tachov Praha 20 Zlín Praha-Suchdol Cheb Praha-Satalice Chrudim Praha 18 Hlavní město Praha Praha 11 Praha-Dolní Počernice Praha 13 Praha-Zbraslav Jindřichův Hradec Praha-Dubeč Beroun Benešov Praha 6 Kolín Praha-Ďáblice Louny Písek Brno-venkov Praha-Velká Chuchle Praha 12 Praha-Újezd Havlíčkův Brod Praha 17 Třebíč Česká Lípa Kroměříž Praha 7 Teplice Příbram Nový Jičín Prostějov Jihlava Vyškov Blansko Hodonín Nymburk Jičín Mladá Boleslav Praha 10 Praha-Dolní Chabry Svitavy Praha 22 Praha-Královice Praha-Koloděje Klatovy Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Labem Praha-Řeporyje Praha-Nebušice Šumperk Opava Praha-Lysolaje Praha-Benice Liberec Praha-Kolovraty Trutnov Semily Náchod Sokolov Český Krumlov Praha-Vinoř Praha-Klánovice Praha 3 Praha 19 Plzeň-jih Chomutov Praha 15 Praha-Čakovice Uherské Hradiště Praha-Březiněves Praha 5 Praha-Křeslice Mělník Ostrava-město Praha 4 Přerov Praha 9 Vsetín Plzeň-sever Praha-Libuš Pelhřimov Praha 1 Praha-Běchovice Praha-Troja Ústí nad Orlicí Praha-Lochkov Praha 2 Praha-Lipence ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby