„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Písek Praha-Dubeč Jihlava Vsetín Rokycany Praha 18 Praha 20 Kolín Nymburk Jindřichův Hradec Cheb Praha 10 Praha-Královice Praha-Kunratice Sokolov Praha-Lipence Blansko Plzeň-jih Břeclav Praha-Nebušice České Budějovice Náchod Praha-Nedvězí Třebíč Praha 8 Praha-Lochkov Praha 6 Pelhřimov Jeseník Praha-Ďáblice Most Semily Příbram Klatovy Frýdek-Místek Praha-Kolovraty Praha-Březiněves Praha-Štěrboholy Praha-Klánovice Kladno Praha-Vinoř Praha-Benice Hodonín Plzeň-město Praha 7 Zlín Pardubice Praha 17 Strakonice Brno-venkov Bruntál Praha-Čakovice Benešov Děčín Praha-Petrovice Praha-Koloděje Teplice Chrudim Karlovy Vary Praha 15 Ústí nad Orlicí Praha 13 Český Krumlov Praha-Libuš Hlavní město Praha Praha-Řeporyje Praha-Troja Znojmo Praha-Lysolaje Svitavy Praha-Přední Kopanina Prostějov Praha-Dolní Počernice Praha 1 Praha 22 Praha 11 Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Labem Praha-Suchdol Praha-Šeberov Beroun Chomutov Nový Jičín Havlíčkův Brod Praha-Újezd Praha-Křeslice Jičín Rychnov nad Kněžnou Vyškov Hradec Králové Žďár nad Sázavou Tachov Praha 4 Praha 21 Tábor Praha-východ Louny Šumperk Opava Kroměříž ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby