„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Chomutov Rakovník Praha 6 Praha-Petrovice Prostějov Praha 9 Praha-Běchovice Brno-venkov Praha-Kolovraty Praha-Čakovice Praha-východ Opava Pardubice Praha 1 Praha 10 Frýdek-Místek Praha-Šeberov Praha-Přední Kopanina Cheb Tábor Mělník Praha 12 Praha-Koloděje Třebíč Liberec Vyškov Nový Jičín Praha-Dubeč Hlavní město Praha Praha 4 Praha-Benice Kolín Semily Chrudim Praha 14 Praha 7 Praha-Kunratice Most Beroun Praha 2 Praha 11 Břeclav Havlíčkův Brod Jablonec nad Nisou Brno-město Benešov Svitavy Praha 8 Rokycany Karviná Sokolov Přerov Praha 3 Praha-Újezd Ostrava-město Praha-Lysolaje Praha-Troja Pelhřimov České Budějovice Znojmo Praha-Zbraslav Blansko Ústí nad Orlicí Praha-Slivenec Hradec Králové Praha 15 Bruntál Uherské Hradiště Praha 18 Praha-Libuš Praha 20 Tachov Klatovy Praha-Štěrboholy Šumperk Plzeň-sever Praha 22 Praha-Ďáblice Rychnov nad Kněžnou Český Krumlov Děčín Litoměřice Praha-Nebušice Praha-Řeporyje Nymburk Praha 16 Teplice Jindřichův Hradec Praha-Dolní Počernice Karlovy Vary Praha-Dolní Chabry Praha-Suchdol Hodonín Jeseník Strakonice Olomouc Česká Lípa Plzeň-město Praha-Dolní Měcholupy Praha-Vinoř ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby