„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Hradec Králové Písek Karviná Praha-Ďáblice Praha-Benice Blansko Hodonín Sokolov Praha-Dolní Počernice Cheb Prostějov Praha-západ Olomouc Trutnov Praha-Kolovraty Česká Lípa Uherské Hradiště Nový Jičín Praha 1 Praha-Královice Praha 20 Praha 5 Strakonice Liberec Praha 19 Praha-Vinoř Praha-Dolní Chabry Karlovy Vary Praha-Zličín Brno-město Mladá Boleslav Praha-Lipence Jihlava Jablonec nad Nisou Praha-Nebušice Semily Klatovy Praha 10 Pelhřimov Praha 13 Znojmo Praha-Troja Šumperk Praha 2 Domažlice Děčín Praha-Zbraslav Tachov Plzeň-sever Chrudim Náchod Praha-Suchdol Praha-Křeslice Hlavní město Praha Praha 4 Prachatice Praha-Lochkov Tábor Praha-Satalice Most Frýdek-Místek Teplice Chomutov Pardubice Praha-Řeporyje Břeclav Zlín Praha-Újezd Praha-Lysolaje Kroměříž Praha 7 Praha-Velká Chuchle Praha-Kunratice Vsetín Praha-Libuš Plzeň-město Praha 12 Praha-Dubeč Praha 16 Benešov Praha 6 Rychnov nad Kněžnou Plzeň-jih Praha 22 Třebíč Mělník Praha-Čakovice Praha 3 Praha 9 Vyškov Přerov Praha-Přední Kopanina Litoměřice Ostrava-město Praha-Klánovice Praha 14 Příbram Praha 17 Opava Kladno ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby