„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Blansko Prachatice Praha 12 Jindřichův Hradec Praha-Ďáblice Tachov Praha-východ Rychnov nad Kněžnou Litoměřice Rokycany Praha-Klánovice Praha-Královice Praha 2 Kutná Hora Praha-Benice Pelhřimov Praha 16 Praha-Dolní Měcholupy Hradec Králové Strakonice Chrudim Ústí nad Orlicí Břeclav Praha-Nebušice Praha-Vinoř Vsetín Praha 8 Praha 22 Semily Praha-Petrovice Praha-Dubeč Děčín Praha 18 Uherské Hradiště Praha 9 Nový Jičín Žďár nad Sázavou Most Olomouc Teplice Louny Praha 5 Praha-Dolní Počernice Cheb Brno-venkov Zlín Plzeň-sever Beroun Praha-Křeslice Hlavní město Praha Jičín Sokolov Bruntál Praha-Řeporyje Kladno Kolín Česká Lípa Praha-Zličín Liberec Opava Praha-Dolní Chabry Tábor Praha-Lochkov České Budějovice Plzeň-město Svitavy Praha-Šeberov Příbram Benešov Praha 17 Ústí nad Labem Nymburk Praha-Újezd Hodonín Praha 19 Klatovy Praha-Běchovice Praha 4 Praha 7 Praha-Satalice Brno-město Písek Chomutov Kroměříž Praha-Kunratice Náchod Vyškov Frýdek-Místek Karlovy Vary Praha 1 Jeseník Praha-Štěrboholy Praha-Kolovraty Český Krumlov Praha-Lysolaje Praha 15 Praha 21 Praha-Slivenec Praha-Nedvězí Rakovník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby