„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Trutnov Louny Praha 3 Praha-Dubeč Ústí nad Orlicí Břeclav Praha-Újezd Znojmo Příbram Praha-západ Praha-Běchovice Olomouc Brno-venkov Hodonín Praha-východ Praha 7 Pelhřimov Hradec Králové Praha 10 Praha-Štěrboholy Praha-Šeberov Praha 14 Rokycany Karviná Kutná Hora Praha-Kolovraty Svitavy Vyškov Praha-Dolní Chabry Ostrava-město Praha 9 Jeseník Prostějov Praha 1 Nymburk Frýdek-Místek Klatovy Praha-Velká Chuchle Praha 20 Praha 21 Praha 15 Domažlice Praha-Troja Děčín Praha-Vinoř Náchod Brno-město Zlín Praha 4 Beroun Jihlava Praha 12 Havlíčkův Brod Česká Lípa Praha-Libuš Kolín Praha-Nedvězí Praha-Lipence České Budějovice Třebíč Přerov Praha-Dolní Měcholupy Jičín Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Počernice Praha-Koloděje Tachov Cheb Praha-Kunratice Kroměříž Blansko Prachatice Nový Jičín Teplice Praha-Lysolaje Kladno Plzeň-sever Praha-Zličín Praha-Suchdol Litoměřice Jindřichův Hradec Praha-Petrovice Praha 22 Praha-Řeporyje Ústí nad Labem Praha-Ďáblice Písek Praha 5 Liberec Opava Pardubice Strakonice Český Krumlov Tábor Praha-Benice Praha-Přední Kopanina Praha-Královice Uherské Hradiště Praha-Zbraslav Praha-Křeslice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby