„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Česká Lípa Praha 4 Brno-venkov Třebíč Benešov Plzeň-sever Plzeň-jih Šumperk Praha-Dolní Měcholupy Olomouc Domažlice Praha 6 Praha 16 Praha-Petrovice Jihlava Praha-Královice Praha 3 Mělník Trutnov Žďár nad Sázavou Praha-Slivenec Praha 17 Praha 20 Pelhřimov Kladno Jičín Praha-Lipence Jindřichův Hradec Praha 14 Praha 21 Praha-Kunratice Náchod Prostějov Kolín Praha-Velká Chuchle Svitavy Kutná Hora Praha-Benice Litoměřice Nymburk Hodonín Praha-Dolní Chabry Praha-Březiněves Praha-Štěrboholy Tachov Znojmo Semily Písek Vsetín Praha-Klánovice Sokolov Karviná Praha 12 Chomutov Přerov Pardubice Praha-Libuš Praha-Dolní Počernice Praha 11 Mladá Boleslav Frýdek-Místek Břeclav Praha 13 Praha-Ďáblice České Budějovice Liberec Beroun Praha 8 Cheb Blansko Praha-Troja Praha-Řeporyje Tábor Praha 7 Hlavní město Praha Praha 22 Praha-Kolovraty Strakonice Praha 10 Karlovy Vary Ústí nad Orlicí Plzeň-město Uherské Hradiště Praha 5 Praha-Suchdol Praha-Šeberov Praha-Čakovice Praha 18 Prachatice Jeseník Praha-Nebušice Ústí nad Labem Chrudim Havlíčkův Brod Praha 15 Praha-Satalice Ostrava-město Klatovy Praha-Újezd Praha 19 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby