„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Jeseník

Nové produkty Jeseník

Dlažby a obrubníky Jeseník

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Jeseník

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Jeseník

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Jeseník

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Jeseník

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Jeseník, Levná dlažba Jeseník, Dlažba Jeseník, Zámkové dlažby Jeseník, Zámkové dlažba Jeseník, Betonové dlažby Jeseník, Betonová dlažba Jeseník, Zdící prvky Jeseník, Dlažby II jakosti Jeseník, Dlažba II jakosti Jeseník, Plošné dlažby Jeseník, Plošná dlažba


Další města:

Opava Tábor Chomutov Praha 20 Praha-Lipence Český Krumlov Praha-Ďáblice Plzeň-město Praha 13 Jablonec nad Nisou Jindřichův Hradec Praha 8 Jihlava Plzeň-jih Uherské Hradiště Žďár nad Sázavou Sokolov Praha-Kolovraty Hradec Králové Semily Praha 14 Domažlice Havlíčkův Brod Klatovy Praha-Čakovice Bruntál Děčín Praha-východ Litoměřice Ostrava-město Benešov Tachov Jičín Kroměříž Praha-Klánovice Frýdek-Místek Karviná Praha-západ Praha 5 Vyškov Česká Lípa Rychnov nad Kněžnou Praha-Královice Praha-Nedvězí Praha-Řeporyje Šumperk Ústí nad Orlicí Rokycany Praha 12 Pelhřimov Přerov Praha-Koloděje Blansko Praha 3 Kladno Praha-Křeslice Praha 2 Praha-Lochkov Praha 22 Teplice Praha 15 Kolín Liberec Mladá Boleslav Praha 6 Vsetín Náchod Praha 7 Praha-Šeberov Praha 17 Most Chrudim Praha-Velká Chuchle Karlovy Vary Olomouc Praha-Březiněves Praha-Libuš Praha-Dolní Měcholupy Praha-Satalice Hodonín Znojmo Praha-Suchdol Praha-Běchovice Praha 18 Beroun Zlín Praha-Nebušice Praha-Dubeč Praha-Štěrboholy Praha 19 Cheb Brno-město Praha-Dolní Počernice Brno-venkov Praha 4 Praha-Vinoř Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Chabry Hlavní město Praha Praha 10 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Jeseník

Levná dlažba Jeseník

Dlažba Jeseník

Zámkové dlažby Jeseník

Zámkové betonové dlažby Jeseník

Zámková dlažba Jeseník

Betonové dlažby Jeseník

Betonová dlažba Jeseník

Zdící prvky Jeseník

Dlažby II jakosti Jeseník

Dlažba II jakosti Jeseník

Plošné dlažby Jeseník