„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Jeseník

Nové produkty Jeseník

Dlažby a obrubníky Jeseník

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Jeseník

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Jeseník

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Jeseník

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Jeseník

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Jeseník, Levná dlažba Jeseník, Dlažba Jeseník, Zámkové dlažby Jeseník, Zámkové dlažba Jeseník, Betonové dlažby Jeseník, Betonová dlažba Jeseník, Zdící prvky Jeseník, Dlažby II jakosti Jeseník, Dlažba II jakosti Jeseník, Plošné dlažby Jeseník, Plošná dlažba


Další města:

Děčín Praha 5 Praha-Kolovraty Kutná Hora Teplice Praha-Dolní Chabry Jablonec nad Nisou Praha-Koloděje Praha-Libuš Hradec Králové Praha-Suchdol Praha-Klánovice Rychnov nad Kněžnou Pardubice Jeseník Praha-Satalice Praha 11 Praha 6 Hlavní město Praha Plzeň-sever Jihlava Praha 15 Praha-Dubeč Vyškov Frýdek-Místek Praha-Újezd Ústí nad Labem Kroměříž Prostějov Šumperk Praha-Běchovice Žďár nad Sázavou Ústí nad Orlicí Praha-Kunratice Mělník Praha 16 Příbram Praha-Petrovice Tachov Strakonice Praha 21 Praha-Zbraslav Písek Chrudim Benešov Uherské Hradiště Praha 22 Plzeň-město Praha-Řeporyje Zlín Praha 13 Praha-Březiněves Bruntál Přerov Ostrava-město Praha-Křeslice Brno-venkov Praha 2 Praha-Šeberov Praha-Nebušice Louny Plzeň-jih Praha 18 Opava Nový Jičín Havlíčkův Brod Praha-Troja Praha-východ Klatovy Praha-Nedvězí Vsetín Praha-Velká Chuchle Břeclav Praha-Zličín Rakovník Kolín Praha-Dolní Měcholupy Brno-město Praha-Dolní Počernice Praha-Ďáblice Cheb Praha 10 Pelhřimov Praha 1 Liberec Chomutov České Budějovice Praha-Benice Trutnov Praha 4 Nymburk Praha-Lipence Rokycany Jindřichův Hradec Praha 7 Semily Praha 20 Praha-Slivenec Praha 3 Česká Lípa ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Jeseník

Levná dlažba Jeseník

Dlažba Jeseník

Zámkové dlažby Jeseník

Zámkové betonové dlažby Jeseník

Zámková dlažba Jeseník

Betonové dlažby Jeseník

Betonová dlažba Jeseník

Zdící prvky Jeseník

Dlažby II jakosti Jeseník

Dlažba II jakosti Jeseník

Plošné dlažby Jeseník