„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Jeseník

Nové produkty Jeseník

Dlažby a obrubníky Jeseník

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Jeseník

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Jeseník

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Jeseník

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Jeseník

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Jeseník, Levná dlažba Jeseník, Dlažba Jeseník, Zámkové dlažby Jeseník, Zámkové dlažba Jeseník, Betonové dlažby Jeseník, Betonová dlažba Jeseník, Zdící prvky Jeseník, Dlažby II jakosti Jeseník, Dlažba II jakosti Jeseník, Plošné dlažby Jeseník, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Březiněves Praha 5 Praha 17 Teplice Náchod Zlín Praha 19 České Budějovice Praha-Újezd Klatovy Havlíčkův Brod Praha-Čakovice Praha 1 Třebíč Praha-Dolní Chabry Praha 11 Praha-Zbraslav Karviná Brno-město Semily Vsetín Ostrava-město Praha-Nebušice Praha 12 Kutná Hora Praha-Dolní Měcholupy Prachatice Beroun Sokolov Praha-Královice Cheb Praha-západ Praha-Slivenec Tachov Plzeň-sever Praha-Šeberov Chrudim Uherské Hradiště Kroměříž Jeseník Jihlava Hlavní město Praha Bruntál Praha-východ Praha 22 Praha-Benice Trutnov Liberec Praha-Klánovice Písek Mělník Opava Jablonec nad Nisou Jindřichův Hradec Most Praha 8 Frýdek-Místek Praha 7 Prostějov Praha 2 Praha-Štěrboholy Litoměřice Praha-Kolovraty Praha-Přední Kopanina Kladno Přerov Praha 13 Praha-Troja Plzeň-jih Praha-Ďáblice Příbram Praha 16 Praha 10 Praha-Petrovice Jičín Praha-Dolní Počernice Praha-Běchovice Praha-Satalice Praha 3 Kolín Pardubice Hodonín Praha-Libuš Praha-Suchdol Rakovník Plzeň-město Karlovy Vary Pelhřimov Praha-Vinoř Děčín Praha-Lysolaje Znojmo Praha 18 Česká Lípa Praha 21 Ústí nad Orlicí Praha-Křeslice Mladá Boleslav Praha-Koloděje Nový Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Jeseník

Levná dlažba Jeseník

Dlažba Jeseník

Zámkové dlažby Jeseník

Zámkové betonové dlažby Jeseník

Zámková dlažba Jeseník

Betonové dlažby Jeseník

Betonová dlažba Jeseník

Zdící prvky Jeseník

Dlažby II jakosti Jeseník

Dlažba II jakosti Jeseník

Plošné dlažby Jeseník