„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Jeseník

Nové produkty Jeseník

Dlažby a obrubníky Jeseník

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Jeseník

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Jeseník

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Jeseník

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Jeseník

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Jeseník, Levná dlažba Jeseník, Dlažba Jeseník, Zámkové dlažby Jeseník, Zámkové dlažba Jeseník, Betonové dlažby Jeseník, Betonová dlažba Jeseník, Zdící prvky Jeseník, Dlažby II jakosti Jeseník, Dlažba II jakosti Jeseník, Plošné dlažby Jeseník, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Újezd Děčín Rychnov nad Kněžnou Praha 11 Jeseník Praha-Lochkov Praha 14 Praha-Křeslice Praha 20 Plzeň-město Uherské Hradiště Praha-Dolní Počernice Písek Zlín Praha-Troja Tachov Praha 8 Praha-Lipence Praha-Suchdol Praha 10 Praha-Štěrboholy Praha-Přední Kopanina Rokycany Ústí nad Labem Praha-Benice Benešov Louny Jindřichův Hradec Kroměříž Praha-Libuš Praha-Dubeč Praha-Řeporyje Přerov Plzeň-sever Praha 18 Prachatice Praha 15 Praha 17 Karviná Praha-Vinoř Česká Lípa Kutná Hora Praha-západ Praha-Běchovice Vsetín Praha 7 Praha-Dolní Měcholupy Litoměřice Jablonec nad Nisou Jičín Praha-Nedvězí Hodonín Jihlava Brno-venkov Liberec Praha 16 Kolín Znojmo Praha 19 Klatovy Náchod Břeclav Praha-Ďáblice Mělník Praha 2 Praha-Královice Vyškov Most České Budějovice Ústí nad Orlicí Praha 9 Praha-východ Praha 12 Praha 1 Blansko Rakovník Hlavní město Praha Příbram Šumperk Svitavy Praha-Slivenec Bruntál Prostějov Tábor Brno-město Plzeň-jih Cheb Chomutov Praha-Velká Chuchle Praha-Satalice Praha-Kunratice Praha 3 Praha-Zličín Domažlice Český Krumlov Praha-Zbraslav Karlovy Vary Pelhřimov Praha-Nebušice Praha 5 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Jeseník

Levná dlažba Jeseník

Dlažba Jeseník

Zámkové dlažby Jeseník

Zámkové betonové dlažby Jeseník

Zámková dlažba Jeseník

Betonové dlažby Jeseník

Betonová dlažba Jeseník

Zdící prvky Jeseník

Dlažby II jakosti Jeseník

Dlažba II jakosti Jeseník

Plošné dlažby Jeseník