„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Jeseník

Nové produkty Jeseník

Dlažby a obrubníky Jeseník

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Jeseník

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Jeseník

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Jeseník

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Jeseník

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Jeseník, Levná dlažba Jeseník, Dlažba Jeseník, Zámkové dlažby Jeseník, Zámkové dlažba Jeseník, Betonové dlažby Jeseník, Betonová dlažba Jeseník, Zdící prvky Jeseník, Dlažby II jakosti Jeseník, Dlažba II jakosti Jeseník, Plošné dlažby Jeseník, Plošná dlažba


Další města:

Český Krumlov Praha-Štěrboholy Praha 10 Domažlice Břeclav Praha-západ Hlavní město Praha Třebíč Praha-Velká Chuchle Brno-venkov Prostějov Praha-Dolní Chabry Praha-Ďáblice Praha-Suchdol Benešov Beroun Praha-Nebušice Chomutov Blansko Jindřichův Hradec Praha 5 Mladá Boleslav Cheb Šumperk Kladno Nový Jičín Praha-Zličín Česká Lípa Praha-východ Praha-Dolní Měcholupy Žďár nad Sázavou Praha 16 Praha-Křeslice Havlíčkův Brod Náchod Vyškov Brno-město Plzeň-město Karlovy Vary Praha-Satalice Praha-Běchovice Jihlava Praha-Klánovice Tachov Praha-Koloděje Jičín Praha 11 Mělník Ústí nad Labem Praha-Slivenec Praha-Lysolaje Pelhřimov Frýdek-Místek Děčín Praha 6 Uherské Hradiště Bruntál Plzeň-jih Praha-Šeberov Semily Opava Praha-Přední Kopanina Praha 14 Teplice Praha 18 Praha-Libuš Svitavy Praha 15 Praha 4 Praha-Vinoř Pardubice Praha-Zbraslav České Budějovice Praha-Troja Praha 21 Liberec Kroměříž Chrudim Praha 9 Ostrava-město Zlín Vsetín Rakovník Praha-Lipence Praha 7 Praha 17 Tábor Strakonice Praha-Lochkov Praha 13 Praha-Kunratice Praha 20 Jablonec nad Nisou Rychnov nad Kněžnou Praha-Nedvězí Praha 19 Kolín Jeseník Klatovy Praha-Březiněves ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Jeseník

Levná dlažba Jeseník

Dlažba Jeseník

Zámkové dlažby Jeseník

Zámkové betonové dlažby Jeseník

Zámková dlažba Jeseník

Betonové dlažby Jeseník

Betonová dlažba Jeseník

Zdící prvky Jeseník

Dlažby II jakosti Jeseník

Dlažba II jakosti Jeseník

Plošné dlažby Jeseník