„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Jeseník

Nové produkty Jeseník

Dlažby a obrubníky Jeseník

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Jeseník

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Jeseník

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Jeseník

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Jeseník

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Jeseník, Levná dlažba Jeseník, Dlažba Jeseník, Zámkové dlažby Jeseník, Zámkové dlažba Jeseník, Betonové dlažby Jeseník, Betonová dlažba Jeseník, Zdící prvky Jeseník, Dlažby II jakosti Jeseník, Dlažba II jakosti Jeseník, Plošné dlažby Jeseník, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Slivenec Praha-Zličín Most Kutná Hora Praha 16 Praha-Královice Hlavní město Praha Brno-město Praha-Běchovice Semily Praha-Nedvězí Praha 20 Praha 21 Přerov Břeclav Praha-Satalice Mladá Boleslav Česká Lípa Prostějov Praha-Vinoř Písek Praha 22 Praha-Řeporyje Nymburk Jihlava Opava Ostrava-město Bruntál Praha-Nebušice Příbram Jičín Praha-Újezd Žďár nad Sázavou Blansko Praha-Přední Kopanina Rakovník Praha 12 Praha 13 Praha-Libuš Rokycany Plzeň-sever Praha 9 Ústí nad Orlicí Louny Prachatice Praha 7 Vyškov Praha-Lysolaje Praha 11 Praha-západ Praha 17 Plzeň-město Praha-Velká Chuchle Praha-Klánovice Praha 6 Šumperk Praha-Benice Karlovy Vary Pardubice Praha 8 Znojmo Praha 4 Zlín Tachov Vsetín Děčín Praha-Čakovice Trutnov Jeseník Praha-Dolní Měcholupy Praha-Kolovraty Praha-Koloděje Praha 14 Olomouc Kolín Praha 5 Třebíč Praha-Křeslice Praha-Štěrboholy Jindřichův Hradec Liberec Praha 1 Mělník Kroměříž Praha 3 Praha-Troja Praha 19 Frýdek-Místek Plzeň-jih Náchod Svitavy Hodonín Chrudim Hradec Králové Rychnov nad Kněžnou Praha-Petrovice Praha-Ďáblice Praha-Zbraslav Praha-východ Karviná ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Jeseník

Levná dlažba Jeseník

Dlažba Jeseník

Zámkové dlažby Jeseník

Zámkové betonové dlažby Jeseník

Zámková dlažba Jeseník

Betonové dlažby Jeseník

Betonová dlažba Jeseník

Zdící prvky Jeseník

Dlažby II jakosti Jeseník

Dlažba II jakosti Jeseník

Plošné dlažby Jeseník