„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Jeseník

Nové produkty Jeseník

Dlažby a obrubníky Jeseník

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Jeseník

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Jeseník

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Jeseník

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Jeseník

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Jeseník, Levná dlažba Jeseník, Dlažba Jeseník, Zámkové dlažby Jeseník, Zámkové dlažba Jeseník, Betonové dlažby Jeseník, Betonová dlažba Jeseník, Zdící prvky Jeseník, Dlažby II jakosti Jeseník, Dlažba II jakosti Jeseník, Plošné dlažby Jeseník, Plošná dlažba


Další města:

Jičín Praha-Klánovice Praha-Lysolaje Praha-Královice Nymburk Havlíčkův Brod Ústí nad Orlicí Praha-západ Praha-východ Pardubice Praha 14 Beroun Praha-Slivenec Karlovy Vary Rychnov nad Kněžnou Praha 18 Strakonice Kladno Louny Prachatice Teplice Náchod Praha-Nedvězí Praha 11 Česká Lípa Ústí nad Labem Praha 4 Vyškov Chrudim Praha-Dolní Chabry Frýdek-Místek Praha-Benice Praha 15 Praha 9 Praha-Ďáblice Praha 7 Přerov Praha-Dolní Měcholupy Mladá Boleslav Praha-Petrovice Praha 5 Jablonec nad Nisou Praha-Šeberov Vsetín Český Krumlov Jeseník Praha 10 Praha-Čakovice Benešov Praha-Lipence Liberec Brno-venkov Jindřichův Hradec Domažlice Plzeň-sever Kolín Sokolov Praha-Lochkov Brno-město Tábor Ostrava-město Praha-Zličín Praha-Zbraslav Hradec Králové Praha-Kunratice Bruntál Praha-Koloděje Praha 3 Blansko Prostějov Plzeň-jih Praha 20 Praha 19 Litoměřice Třebíč Znojmo Rokycany Trutnov Plzeň-město Kutná Hora Praha-Újezd Praha-Vinoř Uherské Hradiště Pelhřimov Kroměříž Semily Klatovy Praha 2 Svitavy Břeclav Nový Jičín Rakovník Praha-Řeporyje Praha 13 Praha-Dolní Počernice Praha-Štěrboholy Děčín Praha-Kolovraty Praha-Troja Praha-Libuš ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Jeseník

Levná dlažba Jeseník

Dlažba Jeseník

Zámkové dlažby Jeseník

Zámkové betonové dlažby Jeseník

Zámková dlažba Jeseník

Betonové dlažby Jeseník

Betonová dlažba Jeseník

Zdící prvky Jeseník

Dlažby II jakosti Jeseník

Dlažba II jakosti Jeseník

Plošné dlažby Jeseník