„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Jeseník

Nové produkty Jeseník

Dlažby a obrubníky Jeseník

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Jeseník

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Jeseník

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Jeseník

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Jeseník

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Jeseník, Levná dlažba Jeseník, Dlažba Jeseník, Zámkové dlažby Jeseník, Zámkové dlažba Jeseník, Betonové dlažby Jeseník, Betonová dlažba Jeseník, Zdící prvky Jeseník, Dlažby II jakosti Jeseník, Dlažba II jakosti Jeseník, Plošné dlažby Jeseník, Plošná dlažba


Další města:

Bruntál Teplice Praha-Petrovice Hradec Králové Český Krumlov Praha-Křeslice Rakovník Praha 8 Plzeň-město Praha-Kolovraty Rychnov nad Kněžnou Kutná Hora Mladá Boleslav Praha 5 Cheb Praha 21 Praha-Klánovice Litoměřice Praha 13 Praha-západ Sokolov Hodonín Praha-Zbraslav Praha-východ Praha-Libuš Praha-Nebušice Kroměříž Nymburk Hlavní město Praha Praha-Přední Kopanina Ústí nad Orlicí Mělník Praha 15 Nový Jičín Uherské Hradiště Praha 2 Louny Praha-Slivenec Prachatice Chomutov Ústí nad Labem Praha-Nedvězí Svitavy Beroun Prostějov Praha 11 Zlín Praha-Dubeč Semily Blansko Praha 20 Opava Praha 22 Domažlice Praha 6 Brno-město Třebíč Trutnov Praha-Koloděje Tachov Jihlava Praha-Dolní Chabry Praha-Satalice Písek Praha-Štěrboholy Praha-Velká Chuchle Jablonec nad Nisou Pelhřimov Jičín Šumperk Plzeň-sever Znojmo Jeseník Praha 19 Praha 9 Praha 12 Liberec Praha-Újezd Praha 3 Kladno Příbram Ostrava-město Tábor Havlíčkův Brod Praha-Kunratice Náchod Pardubice Praha-Lochkov Praha 10 Praha 1 Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-jih Vsetín Praha 17 Praha 14 Frýdek-Místek Děčín České Budějovice Praha-Čakovice Praha-Zličín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Jeseník

Levná dlažba Jeseník

Dlažba Jeseník

Zámkové dlažby Jeseník

Zámkové betonové dlažby Jeseník

Zámková dlažba Jeseník

Betonové dlažby Jeseník

Betonová dlažba Jeseník

Zdící prvky Jeseník

Dlažby II jakosti Jeseník

Dlažba II jakosti Jeseník

Plošné dlažby Jeseník