„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Jihlava

Nové produkty Jihlava

Dlažby a obrubníky Jihlava

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Jihlava

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Jihlava

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Jihlava

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Jihlava

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Jihlava, Levná dlažba Jihlava, Dlažba Jihlava, Zámkové dlažby Jihlava, Zámkové dlažba Jihlava, Betonové dlažby Jihlava, Betonová dlažba Jihlava, Zdící prvky Jihlava, Dlažby II jakosti Jihlava, Dlažba II jakosti Jihlava, Plošné dlažby Jihlava, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Slivenec Praha-Čakovice Havlíčkův Brod Benešov Karviná Praha-západ Třebíč Praha-východ Jihlava Vsetín Sokolov Písek Rokycany Praha-Březiněves Praha-Řeporyje Praha-Klánovice Opava Praha-Koloděje Praha-Petrovice Praha-Dubeč Praha-Nedvězí Praha-Lochkov Jablonec nad Nisou Praha-Lipence Praha-Benice Kutná Hora Chrudim Praha-Dolní Chabry Klatovy Praha-Nebušice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Královice Plzeň-město Louny Ostrava-město Praha-Zličín Praha 5 Praha-Přední Kopanina Trutnov Mělník Praha-Kolovraty Rakovník Praha-Křeslice Uherské Hradiště Olomouc Kladno Šumperk Praha-Lysolaje Praha 4 Praha 22 Plzeň-sever Liberec Praha 15 Zlín Chomutov Karlovy Vary Rychnov nad Kněžnou Praha-Zbraslav Praha 7 Praha-Újezd Praha-Velká Chuchle Znojmo Praha 21 Praha 6 Hlavní město Praha Žďár nad Sázavou Brno-město Praha 3 Praha 12 Kolín Beroun Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí Jindřichův Hradec Svitavy Praha-Dolní Počernice Praha-Libuš Praha 1 Česká Lípa Kroměříž Praha 2 Hradec Králové Praha 11 Praha 13 Prachatice Brno-venkov Praha-Ďáblice Nový Jičín Praha 14 Praha 20 Praha-Satalice Plzeň-jih Příbram Blansko Cheb Most Prostějov Jičín Semily Strakonice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Jihlava

Levná dlažba Jihlava

Dlažba Jihlava

Zámkové dlažby Jihlava

Zámkové betonové dlažby Jihlava

Zámková dlažba Jihlava

Betonové dlažby Jihlava

Betonová dlažba Jihlava

Zdící prvky Jihlava

Dlažby II jakosti Jihlava

Dlažba II jakosti Jihlava

Plošné dlažby Jihlava