„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Jihlava

Nové produkty Jihlava

Dlažby a obrubníky Jihlava

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Jihlava

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Jihlava

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Jihlava

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Jihlava

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Jihlava, Levná dlažba Jihlava, Dlažba Jihlava, Zámkové dlažby Jihlava, Zámkové dlažba Jihlava, Betonové dlažby Jihlava, Betonová dlažba Jihlava, Zdící prvky Jihlava, Dlažby II jakosti Jihlava, Dlažba II jakosti Jihlava, Plošné dlažby Jihlava, Plošná dlažba


Další města:

Chomutov Karlovy Vary Rakovník Uherské Hradiště Praha-Dolní Počernice Praha 2 Praha-Vinoř Tachov Šumperk Karviná Praha-Petrovice Svitavy Přerov Praha-Dolní Měcholupy Žďár nad Sázavou Znojmo Vsetín Louny Příbram Praha-Čakovice Praha-Královice Teplice Praha 16 Praha-Nebušice Plzeň-sever Hlavní město Praha Praha 15 Praha-Klánovice Praha-Kunratice Břeclav Rokycany Kladno Český Krumlov Praha 13 Prachatice Praha-Suchdol Praha 17 Bruntál Praha-Štěrboholy Ostrava-město Mělník Hodonín Ústí nad Orlicí Praha-Lipence Praha-Křeslice Kolín Praha 10 Praha 9 Praha-Zličín Praha 3 Litoměřice Rychnov nad Kněžnou Praha 1 Plzeň-jih Domažlice Praha 8 Praha-Koloděje České Budějovice Trutnov Praha-Benice Jihlava Praha-Lysolaje Liberec Jindřichův Hradec Chrudim Praha-Kolovraty Praha-východ Kutná Hora Praha-Běchovice Praha-Nedvězí Praha 11 Praha 19 Brno-venkov Praha 20 Praha 12 Zlín Praha 7 Jeseník Pardubice Děčín Klatovy Praha 14 Jablonec nad Nisou Cheb Plzeň-město Nymburk Blansko Olomouc Praha-Ďáblice Ústí nad Labem Praha-Satalice Praha 21 Praha 22 Praha-Lochkov Praha-Březiněves Strakonice Nový Jičín Sokolov Písek Hradec Králové ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Jihlava

Levná dlažba Jihlava

Dlažba Jihlava

Zámkové dlažby Jihlava

Zámkové betonové dlažby Jihlava

Zámková dlažba Jihlava

Betonové dlažby Jihlava

Betonová dlažba Jihlava

Zdící prvky Jihlava

Dlažby II jakosti Jihlava

Dlažba II jakosti Jihlava

Plošné dlažby Jihlava