„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Jihlava

Nové produkty Jihlava

Dlažby a obrubníky Jihlava

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Jihlava

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Jihlava

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Jihlava

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Jihlava

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Jihlava, Levná dlažba Jihlava, Dlažba Jihlava, Zámkové dlažby Jihlava, Zámkové dlažba Jihlava, Betonové dlažby Jihlava, Betonová dlažba Jihlava, Zdící prvky Jihlava, Dlažby II jakosti Jihlava, Dlažba II jakosti Jihlava, Plošné dlažby Jihlava, Plošná dlažba


Další města:

Praha 22 Rokycany Chomutov Praha-Nebušice Praha-Petrovice Praha-Suchdol Prostějov Český Krumlov Praha-Královice Svitavy Sokolov Praha-Lochkov Brno-město Praha-Libuš Ústí nad Orlicí Praha-Šeberov Praha 8 Praha 21 Pardubice Praha-západ Plzeň-sever Praha 11 Liberec Mělník Chrudim Praha-Troja Praha-Kunratice Praha-Kolovraty Praha-Březiněves Písek Česká Lípa Plzeň-jih Kroměříž Hlavní město Praha Praha 16 Praha-Zličín Jeseník Praha-Dolní Měcholupy Náchod Praha-Ďáblice Praha-Slivenec Mladá Boleslav Praha-Přední Kopanina Praha 12 Praha-Čakovice Tachov Zlín Břeclav Jablonec nad Nisou Praha-Vinoř Praha-Klánovice Vyškov Olomouc Praha-Újezd Bruntál Nový Jičín Vsetín Teplice Praha 18 Praha-východ Jičín Praha 3 Praha-Dubeč Praha-Štěrboholy Znojmo Hodonín Praha 5 Jindřichův Hradec Litoměřice Blansko Praha 20 Trutnov Praha 15 Karviná Praha-Běchovice Praha 2 Praha-Benice Rychnov nad Kněžnou Kladno Praha 4 Praha 1 Most Třebíč Praha 13 Praha-Nedvězí Havlíčkův Brod Cheb Benešov Praha-Křeslice Beroun Prachatice Praha-Dolní Chabry Příbram Praha-Koloděje Šumperk Praha-Dolní Počernice Uherské Hradiště Rakovník Frýdek-Místek Klatovy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Jihlava

Levná dlažba Jihlava

Dlažba Jihlava

Zámkové dlažby Jihlava

Zámkové betonové dlažby Jihlava

Zámková dlažba Jihlava

Betonové dlažby Jihlava

Betonová dlažba Jihlava

Zdící prvky Jihlava

Dlažby II jakosti Jihlava

Dlažba II jakosti Jihlava

Plošné dlažby Jihlava