„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Jihlava

Nové produkty Jihlava

Dlažby a obrubníky Jihlava

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Jihlava

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Jihlava

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Jihlava

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Jihlava

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Jihlava, Levná dlažba Jihlava, Dlažba Jihlava, Zámkové dlažby Jihlava, Zámkové dlažba Jihlava, Betonové dlažby Jihlava, Betonová dlažba Jihlava, Zdící prvky Jihlava, Dlažby II jakosti Jihlava, Dlažba II jakosti Jihlava, Plošné dlažby Jihlava, Plošná dlažba


Další města:

Praha 1 Rokycany Český Krumlov Děčín Písek Praha-Ďáblice Náchod Beroun Ústí nad Orlicí Trutnov Tábor Hradec Králové Žďár nad Sázavou Praha-Zličín Nový Jičín Praha-Velká Chuchle Přerov Praha-Nedvězí Praha-Královice Jeseník Kladno Mladá Boleslav Svitavy Praha-Benice Praha-Vinoř Bruntál Praha-Dolní Chabry Praha 19 Praha 21 Praha 18 Praha 9 Prostějov Praha-Šeberov Praha 7 Kroměříž Břeclav Praha-Kunratice Praha-Kolovraty Karviná Domažlice Praha-Satalice Praha 5 Praha 20 Jindřichův Hradec Praha-Řeporyje Praha 22 Karlovy Vary Jičín Sokolov Cheb Praha-Lysolaje Praha-Troja Šumperk Jihlava Rakovník Klatovy Praha-Koloděje Prachatice Praha 2 Ústí nad Labem Praha 8 Praha-Lochkov Praha-Čakovice Praha-Nebušice Praha-Petrovice Mělník Liberec Blansko Praha 13 Praha-Dubeč Praha-Slivenec Praha-Libuš Jablonec nad Nisou Hodonín Hlavní město Praha Příbram Praha-Suchdol Praha-Zbraslav Praha 12 Praha-Klánovice Pelhřimov Praha-Lipence Teplice Semily Olomouc Ostrava-město Praha 6 Praha-Štěrboholy Brno-venkov Praha 14 Benešov Praha 17 Praha-západ Louny Česká Lípa Znojmo Praha-Dolní Měcholupy Vsetín Plzeň-město Praha-Přední Kopanina ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Jihlava

Levná dlažba Jihlava

Dlažba Jihlava

Zámkové dlažby Jihlava

Zámkové betonové dlažby Jihlava

Zámková dlažba Jihlava

Betonové dlažby Jihlava

Betonová dlažba Jihlava

Zdící prvky Jihlava

Dlažby II jakosti Jihlava

Dlažba II jakosti Jihlava

Plošné dlažby Jihlava