„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Jihlava

Nové produkty Jihlava

Dlažby a obrubníky Jihlava

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Jihlava

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Jihlava

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Jihlava

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Jihlava

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Jihlava, Levná dlažba Jihlava, Dlažba Jihlava, Zámkové dlažby Jihlava, Zámkové dlažba Jihlava, Betonové dlažby Jihlava, Betonová dlažba Jihlava, Zdící prvky Jihlava, Dlažby II jakosti Jihlava, Dlažba II jakosti Jihlava, Plošné dlažby Jihlava, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Nebušice Kutná Hora Ústí nad Orlicí Domažlice Praha-Troja Praha-Šeberov Vsetín Praha-východ Praha-Čakovice Cheb Znojmo Praha-Lochkov Jindřichův Hradec Praha-Dolní Počernice Praha-Křeslice Semily Náchod Jeseník Praha-Petrovice Praha-Kunratice Praha-Zličín Praha-Suchdol Praha-Ďáblice Teplice Praha 14 Praha 20 Praha 6 Frýdek-Místek Ostrava-město Beroun Praha 19 Vyškov Praha-Lipence Praha-Slivenec Sokolov Liberec Havlíčkův Brod Praha 22 Kolín Praha 10 Praha 13 Nymburk Praha 1 Benešov Brno-město Praha-Libuš Praha-Velká Chuchle Písek Praha-Řeporyje Plzeň-město Břeclav Praha-Přední Kopanina Třebíč České Budějovice Praha 18 Most Praha 5 Přerov Praha-Koloděje Praha-Březiněves Opava Praha-Nedvězí Nový Jičín Hradec Králové Hlavní město Praha Praha-Dolní Chabry Praha-Královice Prachatice Tachov Chrudim Jablonec nad Nisou Česká Lípa Žďár nad Sázavou Kroměříž Strakonice Uherské Hradiště Praha 8 Praha 11 Mělník Jičín Hodonín Brno-venkov Praha-Vinoř Praha 21 Karlovy Vary Pardubice Ústí nad Labem Praha 17 Kladno Mladá Boleslav Praha 7 Bruntál Rakovník Český Krumlov Praha-Běchovice Praha-Satalice Děčín Louny Praha-Benice Pelhřimov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Jihlava

Levná dlažba Jihlava

Dlažba Jihlava

Zámkové dlažby Jihlava

Zámkové betonové dlažby Jihlava

Zámková dlažba Jihlava

Betonové dlažby Jihlava

Betonová dlažba Jihlava

Zdící prvky Jihlava

Dlažby II jakosti Jihlava

Dlažba II jakosti Jihlava

Plošné dlažby Jihlava