„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Jihlava

Nové produkty Jihlava

Dlažby a obrubníky Jihlava

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Jihlava

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Jihlava

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Jihlava

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Jihlava

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Jihlava, Levná dlažba Jihlava, Dlažba Jihlava, Zámkové dlažby Jihlava, Zámkové dlažba Jihlava, Betonové dlažby Jihlava, Betonová dlažba Jihlava, Zdící prvky Jihlava, Dlažby II jakosti Jihlava, Dlažba II jakosti Jihlava, Plošné dlažby Jihlava, Plošná dlažba


Další města:

Česká Lípa Sokolov Mladá Boleslav Cheb Praha-Přední Kopanina Praha-Slivenec Frýdek-Místek Jeseník Nymburk Beroun Děčín Tachov Praha-Běchovice Praha 8 Praha-Petrovice Jihlava Praha-Satalice České Budějovice Rakovník Semily Hradec Králové Přerov Brno-venkov Třebíč Praha-Nedvězí Praha 3 Praha-Zbraslav Nový Jičín Praha 18 Domažlice Chomutov Benešov Praha 1 Náchod Praha 14 Příbram Jindřichův Hradec Praha 4 Jičín Most Kladno Praha-Dubeč Praha-Libuš Vyškov Praha-Kunratice Uherské Hradiště Praha 7 Praha 12 Rychnov nad Kněžnou Kroměříž Praha-Velká Chuchle Praha 17 Plzeň-jih Praha-Křeslice Plzeň-město Karlovy Vary Praha-Újezd Praha 21 Praha-Čakovice Praha-východ Praha-Vinoř Praha-Březiněves Liberec Plzeň-sever Praha-západ Praha 9 Pelhřimov Praha-Zličín Litoměřice Olomouc Praha 22 Praha-Kolovraty Blansko Praha-Štěrboholy Brno-město Písek Praha-Nebušice Znojmo Žďár nad Sázavou Prostějov Praha-Dolní Počernice Praha-Lipence Bruntál Praha 11 Praha-Královice Hlavní město Praha Praha-Troja Český Krumlov Břeclav Mělník Teplice Karviná Kutná Hora Ústí nad Orlicí Tábor Zlín Šumperk Praha 19 Havlíčkův Brod Praha 15 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Jihlava

Levná dlažba Jihlava

Dlažba Jihlava

Zámkové dlažby Jihlava

Zámkové betonové dlažby Jihlava

Zámková dlažba Jihlava

Betonové dlažby Jihlava

Betonová dlažba Jihlava

Zdící prvky Jihlava

Dlažby II jakosti Jihlava

Dlažba II jakosti Jihlava

Plošné dlažby Jihlava