„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Jihlava

Nové produkty Jihlava

Dlažby a obrubníky Jihlava

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Jihlava

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Jihlava

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Jihlava

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Jihlava

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Jihlava, Levná dlažba Jihlava, Dlažba Jihlava, Zámkové dlažby Jihlava, Zámkové dlažba Jihlava, Betonové dlažby Jihlava, Betonová dlažba Jihlava, Zdící prvky Jihlava, Dlažby II jakosti Jihlava, Dlažba II jakosti Jihlava, Plošné dlažby Jihlava, Plošná dlažba


Další města:

Praha 3 Přerov Jindřichův Hradec Praha-Dolní Měcholupy Žďár nad Sázavou Praha-Lysolaje Praha-Nebušice Praha 7 Náchod Havlíčkův Brod Tachov Beroun Benešov Hlavní město Praha Trutnov Praha 18 Praha-Nedvězí Klatovy Praha-Přední Kopanina Vsetín Praha-Čakovice Praha 20 Jihlava Znojmo Praha-Šeberov Praha-západ Český Krumlov Praha-Dolní Chabry Praha-Řeporyje Mělník Karviná Prachatice Most Praha-Královice Vyškov Mladá Boleslav Praha-Troja Hradec Králové Praha 2 Kladno Sokolov Praha-Zbraslav Praha 9 Frýdek-Místek Bruntál Praha-Ďáblice Praha-Vinoř Praha 11 Praha-Klánovice Pardubice Šumperk Karlovy Vary Praha 16 Tábor Prostějov Praha 22 Chrudim Ostrava-město Praha 15 Rokycany Praha-Benice Liberec Praha 5 Chomutov Cheb Praha 13 Kolín Praha-Suchdol Strakonice Praha-Velká Chuchle Domažlice Rychnov nad Kněžnou Praha 6 Kroměříž Praha-Březiněves Uherské Hradiště Praha-Petrovice Praha-Zličín Praha-Dolní Počernice Praha-Libuš Praha 14 Brno-venkov Rakovník Kutná Hora Praha-Štěrboholy Olomouc Praha-Dubeč Pelhřimov Praha 10 Teplice Písek Praha 17 Praha-Újezd Třebíč Praha-Satalice Semily Brno-město Praha-Slivenec Plzeň-jih České Budějovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Jihlava

Levná dlažba Jihlava

Dlažba Jihlava

Zámkové dlažby Jihlava

Zámkové betonové dlažby Jihlava

Zámková dlažba Jihlava

Betonové dlažby Jihlava

Betonová dlažba Jihlava

Zdící prvky Jihlava

Dlažby II jakosti Jihlava

Dlažba II jakosti Jihlava

Plošné dlažby Jihlava