„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Jihlava

Nové produkty Jihlava

Dlažby a obrubníky Jihlava

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Jihlava

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Jihlava

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Jihlava

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Jihlava

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Jihlava, Levná dlažba Jihlava, Dlažba Jihlava, Zámkové dlažby Jihlava, Zámkové dlažba Jihlava, Betonové dlažby Jihlava, Betonová dlažba Jihlava, Zdící prvky Jihlava, Dlažby II jakosti Jihlava, Dlažba II jakosti Jihlava, Plošné dlažby Jihlava, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Běchovice Nymburk Praha-Klánovice Písek Praha 17 Praha-Velká Chuchle Brno-město Příbram Praha-Kolovraty Jičín Kroměříž Praha-Přední Kopanina Jeseník Šumperk Přerov Praha 16 Tachov Litoměřice Praha-Nedvězí Chrudim Pelhřimov Rakovník Kolín Sokolov Svitavy Hodonín Praha 5 Znojmo Praha 22 Praha 2 Most Mělník Praha 7 Praha 8 Praha-Čakovice Praha-Zličín Jihlava Břeclav Karlovy Vary Hradec Králové Ústí nad Orlicí Praha-Benice Praha 10 Praha-Nebušice Český Krumlov Praha-Kunratice Praha-Dolní Chabry Frýdek-Místek Praha-Štěrboholy Praha 6 Praha-Dolní Počernice Nový Jičín Hlavní město Praha Praha-Slivenec Praha-Řeporyje Praha-západ Plzeň-město Praha-Dubeč Praha-Křeslice Plzeň-sever Praha-Ďáblice Kladno Žďár nad Sázavou Praha-Lipence Prostějov Praha 12 Pardubice Praha-Dolní Měcholupy Bruntál Jablonec nad Nisou Praha 20 Praha-Libuš Klatovy Jindřichův Hradec Praha 4 Praha-Lysolaje Rychnov nad Kněžnou Semily Rokycany Kutná Hora Praha 9 Praha-Újezd Náchod Praha-Vinoř Strakonice Praha 1 Praha 13 Zlín Praha-Březiněves Benešov Beroun Chomutov Česká Lípa Tábor Vyškov Praha-Petrovice Prachatice Ústí nad Labem Liberec Praha-Satalice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Jihlava

Levná dlažba Jihlava

Dlažba Jihlava

Zámkové dlažby Jihlava

Zámkové betonové dlažby Jihlava

Zámková dlažba Jihlava

Betonové dlažby Jihlava

Betonová dlažba Jihlava

Zdící prvky Jihlava

Dlažby II jakosti Jihlava

Dlažba II jakosti Jihlava

Plošné dlažby Jihlava