„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Jihlava

Nové produkty Jihlava

Dlažby a obrubníky Jihlava

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Jihlava

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Jihlava

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Jihlava

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Jihlava

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Jihlava, Levná dlažba Jihlava, Dlažba Jihlava, Zámkové dlažby Jihlava, Zámkové dlažba Jihlava, Betonové dlažby Jihlava, Betonová dlažba Jihlava, Zdící prvky Jihlava, Dlažby II jakosti Jihlava, Dlažba II jakosti Jihlava, Plošné dlažby Jihlava, Plošná dlažba


Další města:

Praha 17 Pelhřimov Praha-Lipence Česká Lípa Český Krumlov Praha 19 Praha 11 Pardubice Jablonec nad Nisou Mělník Praha 7 Klatovy Praha-Slivenec Praha-Kolovraty Břeclav Semily Praha-Újezd Praha 6 Hradec Králové Blansko České Budějovice Teplice Praha 16 Jeseník Praha 10 Havlíčkův Brod Brno-venkov Bruntál Praha 22 Děčín Ostrava-město Ústí nad Labem Praha-Petrovice Přerov Cheb Chomutov Praha-Troja Náchod Plzeň-sever Praha 15 Praha-Libuš Praha 1 Svitavy Jihlava Trutnov Karviná Plzeň-město Praha-Vinoř Praha-Satalice Olomouc Liberec Beroun Praha-Ďáblice Rakovník Praha 2 Brno-město Praha 14 Šumperk Praha-Lochkov Strakonice Karlovy Vary Praha-Čakovice Praha-Dolní Chabry Plzeň-jih Frýdek-Místek Praha-Řeporyje Mladá Boleslav Tachov Praha 4 Praha-Křeslice Prachatice Most Jičín Praha 5 Praha 13 Praha-Královice Praha 20 Praha-Zbraslav Sokolov Praha-Suchdol Chrudim Praha 3 Praha-Nebušice Praha-Přední Kopanina Praha 18 Kolín Praha-Benice Rokycany Příbram Praha-Štěrboholy Praha-Šeberov Kladno Prostějov Benešov Praha 12 Uherské Hradiště Praha-Kunratice Praha-Lysolaje Praha-východ Znojmo ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Jihlava

Levná dlažba Jihlava

Dlažba Jihlava

Zámkové dlažby Jihlava

Zámkové betonové dlažby Jihlava

Zámková dlažba Jihlava

Betonové dlažby Jihlava

Betonová dlažba Jihlava

Zdící prvky Jihlava

Dlažby II jakosti Jihlava

Dlažba II jakosti Jihlava

Plošné dlažby Jihlava