„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Jihlava

Nové produkty Jihlava

Dlažby a obrubníky Jihlava

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Jihlava

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Jihlava

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Jihlava

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Jihlava

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Jihlava, Levná dlažba Jihlava, Dlažba Jihlava, Zámkové dlažby Jihlava, Zámkové dlažba Jihlava, Betonové dlažby Jihlava, Betonová dlažba Jihlava, Zdící prvky Jihlava, Dlažby II jakosti Jihlava, Dlažba II jakosti Jihlava, Plošné dlažby Jihlava, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kunratice Příbram Tachov Praha 22 Benešov Praha 20 Pardubice Praha-Štěrboholy Praha-západ Svitavy Praha 4 Praha 14 Přerov Praha-východ Česká Lípa Praha-Vinoř Most Praha-Královice Beroun Rychnov nad Kněžnou Praha-Březiněves Chrudim Karviná Praha-Lochkov Uherské Hradiště Brno-venkov Praha 3 Opava Třebíč Náchod Cheb Písek Ostrava-město Klatovy Praha-Dolní Měcholupy Břeclav Praha-Dolní Chabry Sokolov Praha-Běchovice Jihlava Mladá Boleslav Brno-město Praha 18 Hradec Králové Zlín Praha 19 Praha-Troja Pelhřimov Praha-Nedvězí Kolín Kutná Hora Prostějov Praha-Ďáblice Louny Jindřichův Hradec České Budějovice Praha-Benice Praha 1 Plzeň-město Nymburk Děčín Teplice Praha-Křeslice Praha 17 Žďár nad Sázavou Tábor Praha-Koloděje Frýdek-Místek Olomouc Karlovy Vary Praha-Dolní Počernice Trutnov Domažlice Praha-Libuš Praha-Suchdol Praha-Řeporyje Jičín Praha-Čakovice Rakovník Ústí nad Orlicí Chomutov Praha-Klánovice Mělník Praha 5 Nový Jičín Praha 21 Vyškov Litoměřice Plzeň-jih Praha-Lysolaje Havlíčkův Brod Praha-Nebušice Praha 11 Praha 16 Ústí nad Labem Praha 7 Praha-Přední Kopanina Bruntál Praha 9 Šumperk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Jihlava

Levná dlažba Jihlava

Dlažba Jihlava

Zámkové dlažby Jihlava

Zámkové betonové dlažby Jihlava

Zámková dlažba Jihlava

Betonové dlažby Jihlava

Betonová dlažba Jihlava

Zdící prvky Jihlava

Dlažby II jakosti Jihlava

Dlažba II jakosti Jihlava

Plošné dlažby Jihlava