„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha 17

Nové produkty Praha 17

Dlažby a obrubníky Praha 17

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha 17

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha 17

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha 17

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha 17

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha 17, Levná dlažba Praha 17, Dlažba Praha 17, Zámkové dlažby Praha 17, Zámkové dlažba Praha 17, Betonové dlažby Praha 17, Betonová dlažba Praha 17, Zdící prvky Praha 17, Dlažby II jakosti Praha 17, Dlažba II jakosti Praha 17, Plošné dlažby Praha 17, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Velká Chuchle Liberec Vyškov Svitavy Praha-Čakovice Karviná Praha 12 Bruntál Strakonice Praha-Běchovice Praha-Troja Hradec Králové Praha-Vinoř Domažlice Frýdek-Místek Praha-Přední Kopanina Mělník Karlovy Vary Praha-Dolní Chabry Vsetín Praha-Petrovice Praha-Řeporyje Most Náchod Semily Český Krumlov Praha 11 Rakovník Litoměřice Šumperk Praha-Nedvězí Jihlava Praha 7 Chomutov Praha-Kunratice Praha 10 Praha 9 Trutnov Praha-Štěrboholy Praha-Ďáblice Praha 22 Hlavní město Praha Praha-Lysolaje Cheb Ústí nad Orlicí Louny Mladá Boleslav Tábor Praha 15 Plzeň-sever Olomouc Brno-venkov Praha 3 Prachatice Česká Lípa Kroměříž Praha 1 Zlín Děčín Rychnov nad Kněžnou Praha 8 Třebíč Praha-Satalice Jeseník Praha-Zbraslav Benešov Praha-Křeslice Praha-Suchdol Nový Jičín Praha-Lipence Tachov Havlíčkův Brod Praha-Slivenec Jablonec nad Nisou Ostrava-město Brno-město Kolín Praha 6 Jičín Břeclav Přerov Praha-Nebušice Praha-západ Klatovy České Budějovice Praha 21 Opava Praha-Benice Praha-Újezd Praha 18 Praha-Královice Uherské Hradiště Pardubice Příbram Sokolov Plzeň-jih Hodonín Praha-Šeberov Prostějov Plzeň-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha 17

Levná dlažba Praha 17

Dlažba Praha 17

Zámkové dlažby Praha 17

Zámkové betonové dlažby Praha 17

Zámková dlažba Praha 17

Betonové dlažby Praha 17

Betonová dlažba Praha 17

Zdící prvky Praha 17

Dlažby II jakosti Praha 17

Dlažba II jakosti Praha 17

Plošné dlažby Praha 17