„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Lochkov

Nové produkty Praha-Lochkov

Dlažby a obrubníky Praha-Lochkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Lochkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Lochkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Lochkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Lochkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Lochkov, Levná dlažba Praha-Lochkov, Dlažba Praha-Lochkov, Zámkové dlažby Praha-Lochkov, Zámkové dlažba Praha-Lochkov, Betonové dlažby Praha-Lochkov, Betonová dlažba Praha-Lochkov, Zdící prvky Praha-Lochkov, Dlažby II jakosti Praha-Lochkov, Dlažba II jakosti Praha-Lochkov, Plošné dlažby Praha-Lochkov, Plošná dlažba


Další města:

Mladá Boleslav Praha-Libuš Praha 5 Cheb Ústí nad Orlicí Liberec Žďár nad Sázavou Šumperk Znojmo Český Krumlov Plzeň-sever Praha-Lipence Praha-Štěrboholy Louny Praha-Ďáblice Teplice Pelhřimov Benešov Praha 21 Praha-Satalice Havlíčkův Brod Domažlice Beroun Litoměřice Tábor Praha 17 Jičín Praha 13 Praha-Zličín Jindřichův Hradec Praha-Troja Karviná Karlovy Vary Praha 3 Uherské Hradiště Ostrava-město Trutnov Příbram Praha-Lysolaje Kroměříž Sokolov Praha 1 Hradec Králové Praha-Klánovice Přerov Praha-Nebušice Olomouc Praha-Lochkov Most Hlavní město Praha Chomutov Plzeň-město Praha-Dolní Počernice Praha-Petrovice Praha 10 Jablonec nad Nisou Praha 15 Nový Jičín Pardubice Praha 14 Třebíč Blansko Praha-Dolní Chabry České Budějovice Děčín Praha 7 Jeseník Praha 22 Rokycany Praha 6 Praha 4 Bruntál Praha-Benice Praha-Vinoř Svitavy Kutná Hora Praha-Běchovice Praha-Nedvězí Vyškov Praha 19 Vsetín Kladno Praha 16 Praha-Újezd Praha 20 Náchod Praha-Královice Tachov Frýdek-Místek Praha-západ Kolín Strakonice Praha-Koloděje Praha-Velká Chuchle Praha-východ Praha 2 Praha-Šeberov Prostějov Jihlava Zlín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Lochkov

Levná dlažba Praha-Lochkov

Dlažba Praha-Lochkov

Zámkové dlažby Praha-Lochkov

Zámkové betonové dlažby Praha-Lochkov

Zámková dlažba Praha-Lochkov

Betonové dlažby Praha-Lochkov

Betonová dlažba Praha-Lochkov

Zdící prvky Praha-Lochkov

Dlažby II jakosti Praha-Lochkov

Dlažba II jakosti Praha-Lochkov

Plošné dlažby Praha-Lochkov