„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Lochkov

Nové produkty Praha-Lochkov

Dlažby a obrubníky Praha-Lochkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Lochkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Lochkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Lochkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Lochkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Lochkov, Levná dlažba Praha-Lochkov, Dlažba Praha-Lochkov, Zámkové dlažby Praha-Lochkov, Zámkové dlažba Praha-Lochkov, Betonové dlažby Praha-Lochkov, Betonová dlažba Praha-Lochkov, Zdící prvky Praha-Lochkov, Dlažby II jakosti Praha-Lochkov, Dlažba II jakosti Praha-Lochkov, Plošné dlažby Praha-Lochkov, Plošná dlažba


Další města:

Domažlice Praha 7 Praha 17 Sokolov Most Vyškov Praha-východ Praha 19 Příbram Praha-Velká Chuchle Strakonice Praha 11 Vsetín Praha-Běchovice Praha 10 Český Krumlov Blansko Praha 20 Praha 12 Náchod Plzeň-město Praha 15 Havlíčkův Brod Klatovy Praha 6 Opava Praha 21 Praha-Kunratice Praha-Čakovice Uherské Hradiště Praha-Šeberov Jihlava Česká Lípa Pardubice Tachov Děčín Jablonec nad Nisou Chomutov Karlovy Vary Jeseník Teplice Jičín Praha-Slivenec Praha 9 Karviná Praha-Ďáblice Kutná Hora Pelhřimov Praha 5 Šumperk Ústí nad Orlicí Svitavy Praha-Řeporyje Praha 13 Praha-Kolovraty Praha-Přední Kopanina Praha-Klánovice Praha-Lysolaje Frýdek-Místek Litoměřice Praha-Suchdol Praha-Zličín Praha-Vinoř Praha 14 Hodonín Hradec Králové Praha 8 Praha 2 Praha-Křeslice Praha 1 Prostějov Praha 4 Přerov Praha-západ Rychnov nad Kněžnou Beroun Praha 16 Rokycany Olomouc Praha-Lipence Cheb Písek Břeclav Semily Praha-Benice Kolín Kladno Praha-Březiněves Benešov Trutnov Praha-Libuš Nymburk Praha 18 Praha-Nebušice Nový Jičín Liberec Praha 22 Žďár nad Sázavou Praha-Satalice Praha 3 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Lochkov

Levná dlažba Praha-Lochkov

Dlažba Praha-Lochkov

Zámkové dlažby Praha-Lochkov

Zámkové betonové dlažby Praha-Lochkov

Zámková dlažba Praha-Lochkov

Betonové dlažby Praha-Lochkov

Betonová dlažba Praha-Lochkov

Zdící prvky Praha-Lochkov

Dlažby II jakosti Praha-Lochkov

Dlažba II jakosti Praha-Lochkov

Plošné dlažby Praha-Lochkov