„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Lochkov

Nové produkty Praha-Lochkov

Dlažby a obrubníky Praha-Lochkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Lochkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Lochkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Lochkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Lochkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Lochkov, Levná dlažba Praha-Lochkov, Dlažba Praha-Lochkov, Zámkové dlažby Praha-Lochkov, Zámkové dlažba Praha-Lochkov, Betonové dlažby Praha-Lochkov, Betonová dlažba Praha-Lochkov, Zdící prvky Praha-Lochkov, Dlažby II jakosti Praha-Lochkov, Dlažba II jakosti Praha-Lochkov, Plošné dlažby Praha-Lochkov, Plošná dlažba


Další města:

Mělník Praha-Kunratice Pelhřimov Praha-Nebušice Příbram Praha-Královice Hlavní město Praha Praha 21 Prachatice Praha 20 Teplice Praha-Zbraslav Brno-venkov Praha-Velká Chuchle Praha 10 Praha 22 Praha 18 Plzeň-jih Svitavy Beroun Pardubice Břeclav Plzeň-město Praha-Lipence Český Krumlov Karlovy Vary Trutnov Praha-Běchovice Zlín Praha-Ďáblice Praha-Benice Karviná Vyškov Praha-Řeporyje Praha 6 Znojmo Šumperk Opava Praha-Dolní Počernice Plzeň-sever Praha 5 Brno-město Nový Jičín Nymburk Vsetín Frýdek-Místek Liberec Praha-Slivenec Praha 7 Havlíčkův Brod Praha-západ Prostějov Praha 19 Praha-Klánovice Praha-Nedvězí Rokycany Praha-Štěrboholy Ostrava-město Most Praha 12 Žďár nad Sázavou Přerov Praha 3 Praha 2 Kolín Louny Praha-Březiněves Tábor Hradec Králové Benešov Česká Lípa Uherské Hradiště Litoměřice Rychnov nad Kněžnou Jičín Ústí nad Orlicí Hodonín Cheb Strakonice Praha-Suchdol Praha-Troja Praha-Újezd Praha-Dolní Měcholupy Praha 16 Olomouc Semily Praha 9 Praha 14 Jihlava Praha 1 Praha-Dubeč Klatovy Domažlice Praha-Libuš Kutná Hora Praha 15 Praha 4 Praha-Přední Kopanina Praha-Čakovice Chrudim ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Lochkov

Levná dlažba Praha-Lochkov

Dlažba Praha-Lochkov

Zámkové dlažby Praha-Lochkov

Zámkové betonové dlažby Praha-Lochkov

Zámková dlažba Praha-Lochkov

Betonové dlažby Praha-Lochkov

Betonová dlažba Praha-Lochkov

Zdící prvky Praha-Lochkov

Dlažby II jakosti Praha-Lochkov

Dlažba II jakosti Praha-Lochkov

Plošné dlažby Praha-Lochkov