„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Kladno

Nové produkty Kladno

Dlažby a obrubníky Kladno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Kladno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Kladno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Kladno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Kladno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Kladno, Levná dlažba Kladno, Dlažba Kladno, Zámkové dlažby Kladno, Zámkové dlažba Kladno, Betonové dlažby Kladno, Betonová dlažba Kladno, Zdící prvky Kladno, Dlažby II jakosti Kladno, Dlažba II jakosti Kladno, Plošné dlažby Kladno, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Libuš Děčín Havlíčkův Brod Praha 17 Praha-Koloděje Přerov Praha-Velká Chuchle Praha-Řeporyje Mělník Praha-Dolní Chabry Třebíč Rychnov nad Kněžnou Hlavní město Praha Praha-Troja Cheb Znojmo Náchod Chrudim Ústí nad Orlicí Plzeň-město Rakovník Praha 8 Praha-Lochkov Praha 22 Jeseník Semily Praha 3 Plzeň-jih Praha-Ďáblice Praha 5 Praha 14 Tachov Praha-Nedvězí Jablonec nad Nisou Brno-venkov Chomutov Praha-Lysolaje Praha-Vinoř Pelhřimov Praha 16 Praha-Petrovice Praha 19 Kroměříž Praha 11 Český Krumlov Karviná Praha-Dubeč Praha 12 Praha 4 Jihlava Praha 10 Praha 15 Beroun Zlín Trutnov Liberec Tábor Svitavy Praha-Klánovice Prachatice Praha-západ Šumperk Pardubice Klatovy Praha 18 Nový Jičín Opava Písek Praha-Březiněves Praha 9 Hradec Králové Vsetín Praha-Benice Praha-Přední Kopanina Praha-Nebušice Příbram Brno-město Praha-Křeslice Ostrava-město Praha-Štěrboholy Mladá Boleslav Benešov Praha-Satalice Frýdek-Místek Rokycany Česká Lípa Praha-Újezd Karlovy Vary Ústí nad Labem Praha-Královice Praha 20 Teplice Praha-Dolní Počernice Praha 7 Praha-Kunratice Praha-Suchdol Praha-Zličín Nymburk Praha-Dolní Měcholupy Olomouc ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Kladno

Levná dlažba Kladno

Dlažba Kladno

Zámkové dlažby Kladno

Zámkové betonové dlažby Kladno

Zámková dlažba Kladno

Betonové dlažby Kladno

Betonová dlažba Kladno

Zdící prvky Kladno

Dlažby II jakosti Kladno

Dlažba II jakosti Kladno

Plošné dlažby Kladno