„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Kladno

Nové produkty Kladno

Dlažby a obrubníky Kladno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Kladno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Kladno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Kladno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Kladno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Kladno, Levná dlažba Kladno, Dlažba Kladno, Zámkové dlažby Kladno, Zámkové dlažba Kladno, Betonové dlažby Kladno, Betonová dlažba Kladno, Zdící prvky Kladno, Dlažby II jakosti Kladno, Dlažba II jakosti Kladno, Plošné dlažby Kladno, Plošná dlažba


Další města:

Praha 9 Semily Praha-východ Plzeň-sever Praha-Dolní Chabry Praha 17 Praha-Klánovice Praha 13 Praha-Řeporyje Brno-město Praha 1 Praha-Troja Praha 3 Praha-Dubeč Prostějov Ostrava-město Praha-Dolní Počernice Praha 16 Praha-Libuš Beroun Karviná Praha-Březiněves Vsetín Praha-Královice Praha 4 Praha-Lysolaje Praha 6 Praha 12 Zlín Praha-Lochkov Břeclav Rokycany Praha-Čakovice Tábor Nymburk Pardubice Most Nový Jičín Brno-venkov Praha-Nebušice Praha-Šeberov Praha-Lipence Klatovy Louny Kroměříž Pelhřimov Havlíčkův Brod Frýdek-Místek Praha 22 Sokolov České Budějovice Česká Lípa Praha-Křeslice Praha-západ Trutnov Děčín Třebíč Hodonín Vyškov Praha-Zličín Praha 20 Praha-Kunratice Kutná Hora Jihlava Praha 8 Praha-Vinoř Praha-Běchovice Praha-Petrovice Praha-Slivenec Mělník Praha-Satalice Praha-Benice Liberec Praha 14 Praha 15 Mladá Boleslav Praha-Újezd Chomutov Blansko Praha-Štěrboholy Praha-Zbraslav Kolín Cheb Kladno Plzeň-město Ústí nad Orlicí Praha-Velká Chuchle Rakovník Náchod Ústí nad Labem Tachov Strakonice Jindřichův Hradec Domažlice Praha 11 Hradec Králové Jeseník Chrudim Šumperk Bruntál ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Kladno

Levná dlažba Kladno

Dlažba Kladno

Zámkové dlažby Kladno

Zámkové betonové dlažby Kladno

Zámková dlažba Kladno

Betonové dlažby Kladno

Betonová dlažba Kladno

Zdící prvky Kladno

Dlažby II jakosti Kladno

Dlažba II jakosti Kladno

Plošné dlažby Kladno