„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Kladno

Nové produkty Kladno

Dlažby a obrubníky Kladno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Kladno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Kladno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Kladno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Kladno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Kladno, Levná dlažba Kladno, Dlažba Kladno, Zámkové dlažby Kladno, Zámkové dlažba Kladno, Betonové dlažby Kladno, Betonová dlažba Kladno, Zdící prvky Kladno, Dlažby II jakosti Kladno, Dlažba II jakosti Kladno, Plošné dlažby Kladno, Plošná dlažba


Další města:

Semily Jindřichův Hradec Jičín Most Karviná Praha-Velká Chuchle Praha-Šeberov Praha-Nedvězí Plzeň-sever Praha-Libuš Havlíčkův Brod Praha-Koloděje Praha 11 Tachov Olomouc Praha-Dolní Chabry Hodonín Rakovník Hradec Králové Opava Blansko Praha-Zličín Kolín Praha-východ Praha 20 Děčín Mladá Boleslav Praha 9 Praha-západ Praha-Čakovice Jihlava Litoměřice Sokolov Plzeň-město Nymburk Praha-Březiněves Praha 2 Praha-Lipence Liberec Praha-Slivenec Prachatice Praha-Královice Praha 21 Praha 14 Žďár nad Sázavou Praha-Řeporyje Praha 19 Šumperk Praha 15 Praha-Štěrboholy Praha-Ďáblice Praha 7 Chrudim Jablonec nad Nisou Cheb Strakonice Praha-Petrovice Náchod Praha 3 Praha-Kunratice Praha 12 Praha 4 Třebíč Praha-Satalice Praha 6 Praha 18 Ústí nad Orlicí Praha 8 Pardubice Karlovy Vary Praha 1 Český Krumlov Praha-Troja Kladno Klatovy Svitavy Plzeň-jih Břeclav Praha-Zbraslav Příbram Hlavní město Praha Znojmo Uherské Hradiště Mělník Praha-Benice Praha-Běchovice Praha-Křeslice Kutná Hora Teplice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Přední Kopanina Praha 13 Zlín Praha-Újezd Praha 10 Prostějov Praha-Dubeč Beroun Trutnov Kroměříž ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Kladno

Levná dlažba Kladno

Dlažba Kladno

Zámkové dlažby Kladno

Zámkové betonové dlažby Kladno

Zámková dlažba Kladno

Betonové dlažby Kladno

Betonová dlažba Kladno

Zdící prvky Kladno

Dlažby II jakosti Kladno

Dlažba II jakosti Kladno

Plošné dlažby Kladno