„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Kladno

Nové produkty Kladno

Dlažby a obrubníky Kladno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Kladno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Kladno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Kladno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Kladno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Kladno, Levná dlažba Kladno, Dlažba Kladno, Zámkové dlažby Kladno, Zámkové dlažba Kladno, Betonové dlažby Kladno, Betonová dlažba Kladno, Zdící prvky Kladno, Dlažby II jakosti Kladno, Dlažba II jakosti Kladno, Plošné dlažby Kladno, Plošná dlažba


Další města:

Nymburk Praha-Nebušice Sokolov Svitavy Praha 20 Praha 14 Jihlava Praha 5 Praha 6 Žďár nad Sázavou Praha-Řeporyje Praha-Dubeč Hradec Králové Hodonín Most Praha 18 Praha-Kolovraty Praha-Vinoř Liberec Praha 7 Náchod Jičín Praha-Nedvězí České Budějovice Praha 11 Chrudim Strakonice Mladá Boleslav Brno-město Znojmo Rychnov nad Kněžnou Karviná Praha 16 Praha 12 Cheb Praha-východ Praha-Újezd Benešov Praha 2 Jindřichův Hradec Praha-Benice Kutná Hora Louny Praha-Zličín Písek Praha-Březiněves Ústí nad Labem Praha-Křeslice Český Krumlov Praha-Dolní Počernice Praha-Zbraslav Mělník Ostrava-město Semily Prachatice Praha-západ Domažlice Karlovy Vary Chomutov Praha 4 Litoměřice Praha-Klánovice Havlíčkův Brod Praha 8 Opava Pelhřimov Kolín Praha 10 Praha 22 Praha 13 Praha 21 Vsetín Praha-Štěrboholy Praha-Přední Kopanina Vyškov Třebíč Praha-Petrovice Praha-Libuš Praha-Dolní Chabry Praha-Satalice Frýdek-Místek Beroun Praha-Šeberov Praha 15 Klatovy Praha-Kunratice Praha 19 Uherské Hradiště Praha-Čakovice Nový Jičín Jeseník Praha-Velká Chuchle Hlavní město Praha Praha-Ďáblice Praha-Troja Plzeň-sever Brno-venkov Přerov Praha 1 Břeclav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Kladno

Levná dlažba Kladno

Dlažba Kladno

Zámkové dlažby Kladno

Zámkové betonové dlažby Kladno

Zámková dlažba Kladno

Betonové dlažby Kladno

Betonová dlažba Kladno

Zdící prvky Kladno

Dlažby II jakosti Kladno

Dlažba II jakosti Kladno

Plošné dlažby Kladno