„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Kladno

Nové produkty Kladno

Dlažby a obrubníky Kladno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Kladno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Kladno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Kladno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Kladno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Kladno, Levná dlažba Kladno, Dlažba Kladno, Zámkové dlažby Kladno, Zámkové dlažba Kladno, Betonové dlažby Kladno, Betonová dlažba Kladno, Zdící prvky Kladno, Dlažby II jakosti Kladno, Dlažba II jakosti Kladno, Plošné dlažby Kladno, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-sever Hradec Králové Frýdek-Místek Liberec Jičín Praha 11 Uherské Hradiště Praha 16 Kolín Domažlice Praha 4 Praha-Šeberov Kutná Hora Beroun Praha-Kolovraty Praha-Čakovice Praha-Klánovice Brno-město Praha-Troja Praha 12 Praha-Satalice Praha-Benice Hlavní město Praha Břeclav Kladno Most Karviná Děčín Semily Praha 18 Jihlava Mělník Třebíč Karlovy Vary Praha 15 Praha 2 Chrudim Opava Chomutov Praha-Řeporyje Znojmo Vyškov Praha-Štěrboholy Teplice Praha-Koloděje Příbram Jeseník Praha-Březiněves Praha 20 Šumperk Žďár nad Sázavou Písek Mladá Boleslav Prachatice Praha-Vinoř Praha 10 Plzeň-jih Prostějov Praha 5 Praha 14 Praha-Lipence Cheb Náchod Praha-Přední Kopanina Praha-Lochkov Praha-Suchdol Vsetín Praha-Zličín Praha-Dubeč Tachov Přerov Praha 8 Český Krumlov Svitavy Praha 22 Benešov Praha-Běchovice Praha-Zbraslav Praha 13 Havlíčkův Brod Praha-Petrovice Kroměříž Praha 1 Praha 6 Strakonice Praha-východ Ostrava-město Trutnov Litoměřice Pelhřimov Praha-západ Brno-venkov Praha-Ďáblice Praha-Královice Plzeň-město Ústí nad Orlicí Praha 17 Praha 3 Praha-Dolní Měcholupy Tábor ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Kladno

Levná dlažba Kladno

Dlažba Kladno

Zámkové dlažby Kladno

Zámkové betonové dlažby Kladno

Zámková dlažba Kladno

Betonové dlažby Kladno

Betonová dlažba Kladno

Zdící prvky Kladno

Dlažby II jakosti Kladno

Dlažba II jakosti Kladno

Plošné dlažby Kladno