„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Kladno

Nové produkty Kladno

Dlažby a obrubníky Kladno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Kladno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Kladno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Kladno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Kladno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Kladno, Levná dlažba Kladno, Dlažba Kladno, Zámkové dlažby Kladno, Zámkové dlažba Kladno, Betonové dlažby Kladno, Betonová dlažba Kladno, Zdící prvky Kladno, Dlažby II jakosti Kladno, Dlažba II jakosti Kladno, Plošné dlažby Kladno, Plošná dlažba


Další města:

Mladá Boleslav Plzeň-sever Praha 4 Praha-Březiněves Praha-Libuš Rakovník Nový Jičín Hlavní město Praha Praha 11 Praha 19 Praha-Šeberov Praha 5 Rychnov nad Kněžnou Praha-Dubeč Plzeň-jih Mělník Praha-Řeporyje Praha 1 Olomouc Brno-venkov Zlín Hodonín Liberec Praha-Křeslice Praha-Dolní Počernice Praha-Ďáblice Uherské Hradiště Opava Praha-Suchdol Písek Žďár nad Sázavou Karlovy Vary Bruntál Jindřichův Hradec Třebíč Praha-Petrovice Šumperk Klatovy Tábor Praha 16 Benešov Cheb Kutná Hora Chrudim Ústí nad Labem Náchod Praha-východ Prostějov Praha-Vinoř Blansko Praha-Nebušice Praha-Přední Kopanina Praha-Lipence Praha-Kolovraty Praha-Satalice Kroměříž Havlíčkův Brod Louny Strakonice Praha-Lysolaje Trutnov Praha 6 Praha-Koloděje Praha-Čakovice Kolín Praha 8 Vyškov Ústí nad Orlicí Vsetín Pardubice Praha 18 Praha-Benice Domažlice Praha-Troja Praha 20 Praha 13 Kladno Praha-Dolní Měcholupy Jeseník Česká Lípa Nymburk Praha-Dolní Chabry Praha 3 Pelhřimov Beroun Praha-Královice Praha-Zličín Praha-Velká Chuchle Praha-Slivenec Praha-Nedvězí Praha 9 Praha-Újezd Praha 21 Most Český Krumlov Praha 14 Hradec Králové Karviná Praha-Zbraslav Praha 22 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Kladno

Levná dlažba Kladno

Dlažba Kladno

Zámkové dlažby Kladno

Zámkové betonové dlažby Kladno

Zámková dlažba Kladno

Betonové dlažby Kladno

Betonová dlažba Kladno

Zdící prvky Kladno

Dlažby II jakosti Kladno

Dlažba II jakosti Kladno

Plošné dlažby Kladno