„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Kladno

Nové produkty Kladno

Dlažby a obrubníky Kladno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Kladno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Kladno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Kladno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Kladno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Kladno, Levná dlažba Kladno, Dlažba Kladno, Zámkové dlažby Kladno, Zámkové dlažba Kladno, Betonové dlažby Kladno, Betonová dlažba Kladno, Zdící prvky Kladno, Dlažby II jakosti Kladno, Dlažba II jakosti Kladno, Plošné dlažby Kladno, Plošná dlažba


Další města:

Praha 17 Praha-východ Praha 4 Praha-Dolní Počernice Praha 20 Praha-Přední Kopanina Znojmo Kutná Hora Uherské Hradiště Praha 2 Mělník Praha 6 Pelhřimov Praha 3 Bruntál Praha-Dolní Chabry Frýdek-Místek Praha 9 Rokycany Praha 16 Jičín Náchod Semily Praha 12 Praha-Dubeč Cheb Hodonín Jindřichův Hradec Praha-Křeslice Praha-Petrovice Praha-Lochkov Rychnov nad Kněžnou Praha 10 Nový Jičín Vsetín Praha-Slivenec Praha-Újezd Liberec Praha-Zličín Brno-město Praha-Nedvězí Praha-Zbraslav Žďár nad Sázavou Ústí nad Labem Olomouc Kladno Praha 8 Kolín Praha-Běchovice Karviná Plzeň-město Praha 19 Praha-Březiněves Teplice Sokolov Praha-Troja Praha-Královice Praha-Kunratice Kroměříž Opava Plzeň-sever Praha 14 Pardubice Praha 15 Hlavní město Praha Praha 1 Plzeň-jih Břeclav České Budějovice Blansko Havlíčkův Brod Praha 11 Karlovy Vary Praha-Řeporyje Benešov Nymburk Praha-Ďáblice Děčín Brno-venkov Strakonice Praha-Klánovice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Šeberov Mladá Boleslav Přerov Praha 18 Litoměřice Praha-Štěrboholy Česká Lípa Svitavy Klatovy Příbram Domažlice Praha-Koloděje Praha-Kolovraty Praha-Benice Praha-Lipence Tábor Praha-západ Jablonec nad Nisou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Kladno

Levná dlažba Kladno

Dlažba Kladno

Zámkové dlažby Kladno

Zámkové betonové dlažby Kladno

Zámková dlažba Kladno

Betonové dlažby Kladno

Betonová dlažba Kladno

Zdící prvky Kladno

Dlažby II jakosti Kladno

Dlažba II jakosti Kladno

Plošné dlažby Kladno