„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Kladno

Nové produkty Kladno

Dlažby a obrubníky Kladno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Kladno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Kladno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Kladno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Kladno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Kladno, Levná dlažba Kladno, Dlažba Kladno, Zámkové dlažby Kladno, Zámkové dlažba Kladno, Betonové dlažby Kladno, Betonová dlažba Kladno, Zdící prvky Kladno, Dlažby II jakosti Kladno, Dlažba II jakosti Kladno, Plošné dlažby Kladno, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Březiněves Ústí nad Labem Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Chabry Praha-Přední Kopanina Praha 11 Jihlava Svitavy Cheb Přerov Frýdek-Místek Hlavní město Praha Příbram Praha 16 Žďár nad Sázavou Praha 14 Praha-Dolní Měcholupy Brno-město Plzeň-jih České Budějovice Praha-Dubeč Kroměříž Kladno Zlín Český Krumlov Litoměřice Praha-Zbraslav Praha 2 Znojmo Praha-východ Praha 19 Břeclav Praha-Lysolaje Trutnov Praha-Ďáblice Praha-Slivenec Praha-Nedvězí Prostějov Praha-Lipence Praha 18 Třebíč Praha-Satalice Praha 21 Jindřichův Hradec Praha-Petrovice Mladá Boleslav Praha-Libuš Praha 20 Rokycany Praha 7 Praha-Nebušice Písek Praha-Vinoř Praha 1 Semily Hradec Králové Praha 10 Praha-Křeslice Most Karlovy Vary Praha 4 Havlíčkův Brod Praha-Šeberov Praha-Suchdol Tábor Rakovník Praha-Troja Praha-západ Beroun Praha 3 Karviná Praha 17 Teplice Praha-Kunratice Pardubice Uherské Hradiště Ostrava-město Strakonice Sokolov Praha-Újezd Blansko Olomouc Praha-Velká Chuchle Praha 13 Hodonín Praha-Lochkov Praha-Klánovice Jeseník Kolín Vsetín Praha 15 Praha-Benice Liberec Praha-Dolní Počernice Kutná Hora Benešov Plzeň-město Praha 22 Praha 12 Brno-venkov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Kladno

Levná dlažba Kladno

Dlažba Kladno

Zámkové dlažby Kladno

Zámkové betonové dlažby Kladno

Zámková dlažba Kladno

Betonové dlažby Kladno

Betonová dlažba Kladno

Zdící prvky Kladno

Dlažby II jakosti Kladno

Dlažba II jakosti Kladno

Plošné dlažby Kladno