„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Česká Lípa Sokolov Praha-Zličín Praha-Újezd Hodonín Praha-Štěrboholy Praha-východ Strakonice Praha-Nebušice Liberec Chomutov Opava Praha-Suchdol Semily Znojmo Praha-Křeslice Břeclav Praha-Kunratice Praha-Dolní Chabry Kutná Hora Praha-Slivenec Praha 8 Nový Jičín Praha-Královice Praha-Přední Kopanina Jeseník Žďár nad Sázavou Klatovy Ostrava-město Most Havlíčkův Brod Náchod Praha-Dolní Počernice Praha-Lipence Praha-Satalice Praha-Lochkov Vyškov Praha-Velká Chuchle Praha-Vinoř Hradec Králové Příbram Cheb Praha 4 Pelhřimov Mělník Praha 7 Praha-Libuš Jablonec nad Nisou Trutnov Praha-Řeporyje Frýdek-Místek Praha 15 Praha 14 Jičín Rychnov nad Kněžnou Karlovy Vary Brno-venkov Jindřichův Hradec Praha 12 Ústí nad Orlicí Přerov Praha 20 České Budějovice Kroměříž Jihlava Rakovník Praha-Klánovice Plzeň-město Písek Praha-Nedvězí Praha-Březiněves Praha-Dolní Měcholupy Praha 13 Děčín Hlavní město Praha Rokycany Praha-Petrovice Praha-Zbraslav Karviná Praha-Lysolaje Louny Kladno Svitavy Praha-Benice Tachov Praha-Kolovraty Praha-Troja Beroun Praha-Koloděje Zlín Praha-západ Ústí nad Labem Praha-Dubeč Tábor Plzeň-sever Praha 21 Praha 19 Praha 10 Benešov Třebíč ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby