„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Praha 6 Pelhřimov Praha-Kunratice Nový Jičín Praha-Koloděje Chrudim Praha-Dolní Počernice Praha-Kolovraty Semily Přerov Jičín Trutnov Praha-Nebušice Chomutov Vsetín Rokycany Praha-Dolní Chabry Praha-Křeslice Praha-Dubeč Prostějov Uherské Hradiště Praha-Slivenec Tachov Benešov Praha 1 Praha-Suchdol Plzeň-město Praha 14 Strakonice Praha-Lochkov Praha-západ Plzeň-jih Praha-Královice Český Krumlov Praha-Velká Chuchle Karlovy Vary Praha 16 Praha 17 Karviná Česká Lípa Praha-Petrovice Jihlava Ústí nad Labem Kutná Hora Havlíčkův Brod Náchod Mělník Příbram Praha-Benice Blansko Praha 15 Hradec Králové Louny Praha-Zličín Praha 21 Rakovník Praha-Čakovice Praha-Troja Praha-Štěrboholy Kroměříž Praha-Řeporyje Praha-Zbraslav Praha-Přední Kopanina Žďár nad Sázavou Praha-Březiněves Praha-Libuš Kladno Znojmo Klatovy Hlavní město Praha Rychnov nad Kněžnou Svitavy Mladá Boleslav Jindřichův Hradec Zlín Most Kolín Plzeň-sever Praha 8 Praha 19 Ostrava-město Praha-Šeberov Praha 22 Praha-Vinoř Šumperk Ústí nad Orlicí Třebíč Praha-Ďáblice Praha-Dolní Měcholupy Praha 10 Praha-Klánovice Jeseník Praha 7 Praha 18 Frýdek-Místek Opava Praha-Nedvězí Praha 5 Pardubice Děčín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby