„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Praha 19 Praha-Štěrboholy Praha-západ Praha-Nedvězí Praha-Lochkov Ústí nad Orlicí Praha 1 Praha-Újezd Teplice Písek Trutnov Strakonice Tábor Kladno Benešov Liberec České Budějovice Břeclav Česká Lípa Havlíčkův Brod Jablonec nad Nisou Praha 15 Praha-Březiněves Karviná Praha-Čakovice Praha-Koloděje Praha 12 Mělník Hodonín Ústí nad Labem Praha-východ Český Krumlov Kroměříž Praha 13 Praha 4 Praha-Kunratice Praha-Dolní Chabry Plzeň-jih Šumperk Rakovník Vsetín Praha-Křeslice Praha 5 Olomouc Náchod Chomutov Děčín Praha-Ďáblice Praha-Dolní Měcholupy Tachov Praha 16 Praha 17 Praha-Velká Chuchle Jindřichův Hradec Praha 22 Praha-Královice Prostějov Jičín Praha-Klánovice Praha 21 Beroun Rokycany Pelhřimov Praha-Libuš Praha-Slivenec Praha 2 Louny Opava Praha 10 Praha-Benice Blansko Nymburk Praha 11 Vyškov Nový Jičín Žďár nad Sázavou Přerov Praha-Kolovraty Mladá Boleslav Praha 20 Praha-Troja Chrudim Klatovy Praha-Přední Kopanina Praha-Satalice Praha-Dubeč Svitavy Praha-Suchdol Kutná Hora Praha 3 Semily Rychnov nad Kněžnou Praha-Lipence Most Praha-Petrovice Bruntál Domažlice Praha 6 Znojmo Litoměřice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby