„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Tachov Náchod Praha-Lipence Praha 6 Praha-Zličín Uherské Hradiště Praha 5 Jeseník Praha 4 Vsetín Praha 7 Kroměříž Praha 3 Praha-Zbraslav Olomouc Brno-město Praha-Křeslice Břeclav Vyškov Praha-Vinoř Havlíčkův Brod Chomutov Plzeň-jih Praha-Dolní Měcholupy Praha 8 Hradec Králové Praha-Velká Chuchle Trutnov Děčín Plzeň-město Hodonín Praha-Lochkov Plzeň-sever Zlín Praha-Štěrboholy Praha-Újezd Praha 12 Louny Liberec Kolín Praha-Přední Kopanina Rakovník Benešov Mělník Ústí nad Orlicí Prostějov Bruntál Praha-Dubeč Praha-Libuš Karviná Domažlice Praha 13 České Budějovice Kladno Praha 21 Praha-Běchovice Kutná Hora Frýdek-Místek Praha-Kolovraty Sokolov Most Znojmo Praha 18 Praha-Nebušice Praha-východ Svitavy Praha 22 Jihlava Karlovy Vary Praha 17 Praha 2 Český Krumlov Cheb Praha-Satalice Třebíč Strakonice Praha-Kunratice Semily Praha 19 Pardubice Praha 10 Praha 9 Ostrava-město Jindřichův Hradec Praha 11 Praha-Dolní Chabry Jablonec nad Nisou Praha-Nedvězí Blansko Šumperk Nový Jičín Mladá Boleslav Tábor Praha-západ Praha-Královice Nymburk Praha 16 Brno-venkov Praha-Koloděje Praha 1 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby