„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Praha 3 Vyškov Rokycany Kutná Hora Praha-Lysolaje Litoměřice Frýdek-Místek Šumperk Praha 7 Jablonec nad Nisou Plzeň-sever Praha-Královice Praha-Klánovice Beroun Praha-Zličín Praha-Suchdol Mladá Boleslav Rakovník Praha 6 Praha 17 Prostějov Praha 10 Rychnov nad Kněžnou Praha-východ Praha-Lochkov Praha-Libuš Havlíčkův Brod Česká Lípa Praha-Koloděje Louny Žďár nad Sázavou Semily Praha 21 Praha 15 Kolín Praha-Křeslice Praha-Březiněves Třebíč Bruntál Praha-Slivenec Praha 2 Praha 14 Jindřichův Hradec Hlavní město Praha Cheb Praha-Nedvězí Karviná Zlín Praha-Benice Náchod Vsetín Sokolov Praha-Čakovice Liberec Praha-Dolní Počernice Praha 16 Praha 13 Olomouc Praha-západ Praha-Vinoř Chomutov Brno-venkov Praha-Dubeč Praha-Přední Kopanina Ústí nad Orlicí Strakonice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Petrovice Hradec Králové Tachov Břeclav Praha-Újezd Přerov Praha 9 Most Znojmo Plzeň-jih Český Krumlov Klatovy Trutnov Praha-Troja Plzeň-město Jeseník Hodonín Kroměříž Praha-Dolní Chabry Praha 18 Praha-Zbraslav Praha 11 Opava Nový Jičín Praha-Nebušice Ostrava-město Brno-město Praha 1 Blansko Tábor Jihlava Praha 22 Praha-Satalice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby