„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Teplice Praha 12 Plzeň-město Praha 4 Praha 16 Praha-Klánovice Praha-Nedvězí Plzeň-sever Blansko Chomutov Ústí nad Orlicí Ústí nad Labem Olomouc Karlovy Vary Praha-Ďáblice Praha-Dubeč Praha-Vinoř Praha-Královice Praha-Kolovraty Praha 17 Jeseník Třebíč Brno-venkov Sokolov Pelhřimov Praha 3 Praha-Šeberov Prostějov Praha-Dolní Chabry Vsetín Praha-Křeslice Jindřichův Hradec Trutnov Praha 21 Kolín Benešov Šumperk Hradec Králové Český Krumlov Praha 9 Plzeň-jih Brno-město Svitavy Vyškov Praha 7 Praha 13 Praha 6 Mladá Boleslav Praha-Březiněves Praha-Řeporyje Praha-Satalice Opava Karviná Praha 20 Kutná Hora Jablonec nad Nisou Praha-Čakovice Jičín Příbram Prachatice Praha-Újezd Praha 5 Pardubice Praha 10 Břeclav Nymburk Beroun Mělník Praha 1 Praha-Přední Kopanina Praha-Lochkov Praha-Běchovice Havlíčkův Brod Klatovy Domažlice Louny Praha 18 Praha-západ Strakonice Náchod Praha 15 Frýdek-Místek Ostrava-město Zlín Hlavní město Praha Praha 8 Praha-Lysolaje Praha-Dolní Měcholupy Praha-Kunratice Jihlava Praha-východ Praha-Suchdol Chrudim Hodonín Tábor Praha-Petrovice Rakovník Praha 14 Žďár nad Sázavou Písek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby