„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kolovraty Praha 5 Most Praha 12 Tachov Praha 2 Praha-západ Havlíčkův Brod Frýdek-Místek Svitavy Pardubice Praha 16 Plzeň-sever Ústí nad Labem Vsetín Praha-Nedvězí Zlín Benešov Praha 11 Rychnov nad Kněžnou Praha-Petrovice Praha 3 Mladá Boleslav Praha-Šeberov Praha-Ďáblice Břeclav Praha-Čakovice Karlovy Vary Praha-Lochkov Jablonec nad Nisou Tábor Mělník Děčín Jihlava Praha-Dolní Chabry Praha-Újezd Praha-Březiněves Praha-Lipence Jindřichův Hradec Praha-Lysolaje Česká Lípa Znojmo Praha 20 Praha-Vinoř Rakovník Praha 21 Praha-východ Brno-město Karviná Praha 9 Plzeň-jih Žďár nad Sázavou Kladno Praha-Kunratice Praha-Přední Kopanina Praha-Křeslice Praha-Řeporyje Praha-Zličín Praha-Troja Rokycany Praha 6 Cheb Praha-Zbraslav Opava Uherské Hradiště Domažlice Praha 15 Přerov Třebíč Ostrava-město Praha-Královice Jeseník Prachatice Praha-Koloděje Blansko Litoměřice Hlavní město Praha Praha-Štěrboholy Praha-Běchovice Praha 22 České Budějovice Praha-Dubeč Pelhřimov Kolín Vyškov Hradec Králové Hodonín Semily Praha 8 Praha 19 Praha-Libuš Praha-Dolní Měcholupy Strakonice Praha 1 Beroun Písek Praha-Suchdol Teplice Praha 18 Praha-Dolní Počernice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby