„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Praha-Přední Kopanina Praha 11 Mělník Praha 8 Praha-Běchovice Praha 10 Jeseník Praha-Klánovice Svitavy Nový Jičín Praha-Šeberov Praha 18 Trutnov Klatovy Praha-Kolovraty Český Krumlov Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Chabry Praha 22 Havlíčkův Brod Blansko Olomouc Praha-Křeslice Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Měcholupy Jihlava Praha 4 Praha 17 Sokolov Hodonín Ostrava-město Praha-Kunratice Kladno Náchod Praha-Vinoř Příbram Praha 14 Praha-západ Praha 2 Praha-Troja Beroun Kroměříž Praha-Zličín Praha-Újezd Pardubice Kutná Hora Hradec Králové Praha-Čakovice Pelhřimov Praha-Suchdol Opava Benešov Praha-Lipence Mladá Boleslav Třebíč Bruntál Jindřichův Hradec Přerov Zlín Praha 5 Prachatice Praha-Ďáblice Praha-Petrovice Praha-východ Praha-Březiněves Praha-Řeporyje Praha 3 Frýdek-Místek Praha 20 Prostějov Vyškov Praha-Nebušice Praha-Lochkov Jablonec nad Nisou Cheb Plzeň-město Brno-město Praha 13 Praha 6 Praha-Satalice Semily Kolín Brno-venkov Praha-Lysolaje Litoměřice Praha-Slivenec Praha 16 Praha-Dolní Počernice Louny Karlovy Vary Rokycany Praha 19 Praha 15 Praha-Benice Praha 1 Tábor Chrudim Rychnov nad Kněžnou Praha 21 Vsetín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby