„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Jeseník České Budějovice Praha-Petrovice Praha-Troja Praha-Křeslice Praha-Březiněves Praha-Nedvězí Praha-Dubeč Praha-Čakovice Praha-Nebušice Chomutov Praha 20 Česká Lípa Svitavy Jihlava Hlavní město Praha Praha-Lysolaje Praha-Lipence Praha 13 Praha 3 Praha-Kunratice Strakonice Praha 5 Český Krumlov Sokolov Praha 21 Domažlice Praha 8 Praha-Kolovraty Praha-Ďáblice Bruntál Praha 9 Praha-Slivenec Cheb Praha 7 Náchod Praha-Újezd Praha-Zbraslav Prostějov Opava Liberec Děčín Praha 19 Prachatice Praha-Královice Havlíčkův Brod Vyškov Semily Praha-Velká Chuchle Brno-město Praha 6 Rakovník Vsetín Třebíč Praha-Benice Pelhřimov Praha 2 Kolín Rokycany Příbram Olomouc Praha-Lochkov Rychnov nad Kněžnou Kladno Jičín Tachov Litoměřice Praha-Suchdol Praha 4 Plzeň-město Karlovy Vary Praha-Klánovice Praha-Koloděje Praha-Dolní Počernice Uherské Hradiště Frýdek-Místek Benešov Nový Jičín Praha 1 Praha-Běchovice Praha-Dolní Měcholupy Hodonín Louny Břeclav Znojmo Praha 14 Písek Praha 12 Plzeň-sever Praha-Libuš Kutná Hora Praha 10 Praha 16 Beroun Praha 18 Kroměříž Trutnov Ústí nad Orlicí Praha 22 Ústí nad Labem ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby