„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Sokolov Praha 11 Praha-východ Znojmo Jablonec nad Nisou Praha 18 Praha-Troja Praha-Koloděje Klatovy Jihlava Třebíč Praha-Dolní Chabry Trutnov Tachov Praha-Benice Praha-Královice Přerov Náchod Frýdek-Místek Mladá Boleslav Rokycany Rakovník Most Břeclav Praha-Štěrboholy Rychnov nad Kněžnou Svitavy Liberec Praha 17 Kroměříž Praha 15 Praha 10 Plzeň-jih Praha-Ďáblice Praha-Kunratice Nový Jičín Cheb Hradec Králové Děčín Domažlice Prostějov Praha-Velká Chuchle Písek Praha-Křeslice Kutná Hora Praha 6 Praha-Dolní Počernice Kolín Pelhřimov Praha-Lipence Praha-Suchdol Praha 16 Praha 12 Jičín Praha-Čakovice Praha 1 Příbram Praha-Přední Kopanina Blansko Praha-Libuš Praha 8 Beroun Praha-Nebušice Praha-Kolovraty Brno-město Ústí nad Orlicí Havlíčkův Brod Praha 4 Olomouc Praha-Satalice Strakonice Praha-západ Opava Brno-venkov Praha 21 Jindřichův Hradec Praha-Petrovice Uherské Hradiště Benešov Praha-Řeporyje Vyškov Nymburk Litoměřice Praha-Běchovice Praha-Vinoř Praha 19 Praha 9 Prachatice Ústí nad Labem Praha-Lochkov Praha-Dubeč Hodonín Praha 14 Louny Praha-Šeberov Karlovy Vary České Budějovice Kladno Praha-Újezd Plzeň-sever ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby