„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Praha-Přední Kopanina Frýdek-Místek Sokolov Praha-Libuš Kolín Plzeň-sever Jeseník Děčín Kutná Hora Praha-Ďáblice Jičín Praha-Dolní Chabry Praha-Újezd Prostějov Plzeň-jih Praha 2 Praha 7 Praha-Královice Praha 20 Praha-Satalice Praha 1 Tachov Příbram Praha-Vinoř Benešov Liberec Praha-Benice Karlovy Vary Praha-Dolní Měcholupy Rychnov nad Kněžnou Praha-západ Praha 17 Jihlava Praha-Slivenec Praha-Troja Praha-Březiněves Praha-Kolovraty Plzeň-město Mladá Boleslav Praha 4 Zlín Znojmo Náchod Praha 14 Jablonec nad Nisou Praha 6 Nymburk Vyškov Ústí nad Orlicí Praha 21 Bruntál Svitavy Trutnov Praha 22 Pelhřimov Praha-Zličín Šumperk Praha-Štěrboholy Semily Praha 18 Hradec Králové Praha 10 Praha 19 Vsetín Praha 12 Praha-Lysolaje Louny Praha-Klánovice Opava Praha-východ Cheb Praha 13 Teplice Kladno Praha-Běchovice Česká Lípa Praha 16 Písek Praha-Šeberov Rokycany Strakonice Praha-Dubeč Prachatice Praha 8 Jindřichův Hradec Mělník Praha-Velká Chuchle Praha-Kunratice Kroměříž Pardubice Praha-Petrovice Blansko Domažlice Beroun Chrudim Praha-Koloděje Klatovy Hlavní město Praha Havlíčkův Brod Praha-Zbraslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby