„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blansko

Nové produkty Blansko

Dlažby a obrubníky Blansko

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blansko

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blansko

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blansko

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blansko

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blansko, Levná dlažba Blansko, Dlažba Blansko, Zámkové dlažby Blansko, Zámkové dlažba Blansko, Betonové dlažby Blansko, Betonová dlažba Blansko, Zdící prvky Blansko, Dlažby II jakosti Blansko, Dlažba II jakosti Blansko, Plošné dlažby Blansko, Plošná dlažba


Další města:

Cheb Jablonec nad Nisou Praha-Kolovraty Hradec Králové Nový Jičín Bruntál Náchod Prostějov Praha 22 Praha 6 Mladá Boleslav Ústí nad Orlicí Jihlava Praha 5 Praha 7 Sokolov Olomouc Prachatice Praha-Přední Kopanina Liberec Praha-Troja Praha-Nedvězí Jičín Most Praha-Lysolaje Praha-Březiněves Praha-Štěrboholy Domažlice Karviná Praha-Újezd Brno-venkov Praha-Šeberov Louny Praha 8 Karlovy Vary Chrudim Praha 19 Nymburk Praha-Dubeč Kroměříž Praha-Ďáblice Praha-Slivenec Praha-Dolní Chabry Plzeň-sever Praha 17 Praha-Nebušice Český Krumlov České Budějovice Jindřichův Hradec Příbram Klatovy Praha-Čakovice Písek Frýdek-Místek Praha-Běchovice Praha 10 Praha-Lipence Praha 15 Kutná Hora Blansko Praha 14 Kladno Pardubice Praha 18 Praha-Zbraslav Břeclav Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Počernice Přerov Praha-Benice Praha-Řeporyje Praha-Lochkov Praha 12 Praha 20 Praha-východ Brno-město Vsetín Litoměřice Beroun Mělník Benešov Teplice Rychnov nad Kněžnou Praha-Kunratice Tachov Praha 13 Žďár nad Sázavou Ústí nad Labem Praha 3 Havlíčkův Brod Praha-Suchdol Šumperk Děčín Praha 1 Praha-Dolní Měcholupy Trutnov Zlín Hlavní město Praha Praha 16 Praha-Petrovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blansko

Levná dlažba Blansko

Dlažba Blansko

Zámkové dlažby Blansko

Zámkové betonové dlažby Blansko

Zámková dlažba Blansko

Betonové dlažby Blansko

Betonová dlažba Blansko

Zdící prvky Blansko

Dlažby II jakosti Blansko

Dlažba II jakosti Blansko

Plošné dlažby Blansko