„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blansko

Nové produkty Blansko

Dlažby a obrubníky Blansko

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blansko

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blansko

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blansko

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blansko

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blansko, Levná dlažba Blansko, Dlažba Blansko, Zámkové dlažby Blansko, Zámkové dlažba Blansko, Betonové dlažby Blansko, Betonová dlažba Blansko, Zdící prvky Blansko, Dlažby II jakosti Blansko, Dlažba II jakosti Blansko, Plošné dlažby Blansko, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Měcholupy Praha 7 Plzeň-jih Praha-Dubeč Kroměříž Domažlice Praha-Březiněves Trutnov Praha-Satalice Pelhřimov Praha-Křeslice Praha-Újezd Praha-Vinoř Plzeň-sever Mělník Jablonec nad Nisou Praha-Ďáblice Karlovy Vary Praha-Přední Kopanina Liberec Praha-Lysolaje Uherské Hradiště Praha-Kunratice Brno-město Chrudim Plzeň-město Praha 5 Nový Jičín Nymburk Klatovy Beroun Hlavní město Praha Strakonice Český Krumlov Praha-Koloděje Praha-Čakovice Pardubice Louny Praha 10 Prachatice Jeseník Praha-Nedvězí Praha-Řeporyje Ústí nad Orlicí Praha 8 Frýdek-Místek Litoměřice Olomouc Rokycany Praha-Královice Praha-Slivenec Praha-Dolní Počernice Teplice Vyškov Bruntál Praha 18 Praha-Velká Chuchle Písek Přerov Praha 11 Tábor Žďár nad Sázavou Praha-Lipence Příbram Praha-západ Benešov Praha 14 Praha 16 Praha-Nebušice Prostějov Ústí nad Labem Most Hodonín Praha 9 Havlíčkův Brod Praha 3 Cheb Praha-Libuš Třebíč Kolín Šumperk Znojmo Jihlava Praha-Kolovraty Praha 12 Praha 15 České Budějovice Praha-východ Sokolov Praha 2 Praha 13 Praha-Zličín Karviná Rychnov nad Kněžnou Praha-Lochkov Vsetín Blansko Praha 21 Kladno Rakovník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blansko

Levná dlažba Blansko

Dlažba Blansko

Zámkové dlažby Blansko

Zámkové betonové dlažby Blansko

Zámková dlažba Blansko

Betonové dlažby Blansko

Betonová dlažba Blansko

Zdící prvky Blansko

Dlažby II jakosti Blansko

Dlažba II jakosti Blansko

Plošné dlažby Blansko