„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blansko

Nové produkty Blansko

Dlažby a obrubníky Blansko

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blansko

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blansko

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blansko

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blansko

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blansko, Levná dlažba Blansko, Dlažba Blansko, Zámkové dlažby Blansko, Zámkové dlažba Blansko, Betonové dlažby Blansko, Betonová dlažba Blansko, Zdící prvky Blansko, Dlažby II jakosti Blansko, Dlažba II jakosti Blansko, Plošné dlažby Blansko, Plošná dlažba


Další města:

Praha 8 Sokolov Bruntál Prostějov Praha-Zličín Žďár nad Sázavou Nymburk Jablonec nad Nisou Hradec Králové Kutná Hora Praha-Březiněves Český Krumlov Praha-Šeberov Praha-Suchdol Opava Praha 11 Praha 12 Praha 18 Praha-Slivenec Ústí nad Orlicí Praha-Benice Hodonín Praha 20 Praha-Štěrboholy Praha-Přední Kopanina Olomouc Praha-Lochkov Praha 15 Svitavy Praha-Lipence Benešov Praha 13 Rokycany Semily Praha 7 Praha-Lysolaje Kladno Praha-Kunratice České Budějovice Jihlava Blansko Domažlice Hlavní město Praha Cheb Jindřichův Hradec Břeclav Praha-Dubeč Praha 9 Louny Praha-Kolovraty Praha-Dolní Počernice Praha 10 Mladá Boleslav Praha-Troja Teplice Plzeň-město Praha-Zbraslav Litoměřice Praha-Ďáblice Klatovy Rakovník Tachov Praha-Královice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Klánovice Trutnov Praha-Křeslice Náchod Znojmo Praha-Libuš Praha 2 Strakonice Brno-město Rychnov nad Kněžnou Děčín Praha-Řeporyje Zlín Vsetín Brno-venkov Vyškov Česká Lípa Jeseník Praha-Petrovice Praha 22 Praha 16 Plzeň-sever Praha-Nebušice Praha 1 Přerov Praha 6 Chomutov Praha 4 Chrudim Ostrava-město Most Praha-Nedvězí Praha 14 Kolín Praha 5 Ústí nad Labem ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blansko

Levná dlažba Blansko

Dlažba Blansko

Zámkové dlažby Blansko

Zámkové betonové dlažby Blansko

Zámková dlažba Blansko

Betonové dlažby Blansko

Betonová dlažba Blansko

Zdící prvky Blansko

Dlažby II jakosti Blansko

Dlažba II jakosti Blansko

Plošné dlažby Blansko