„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blansko

Nové produkty Blansko

Dlažby a obrubníky Blansko

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blansko

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blansko

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blansko

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blansko

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blansko, Levná dlažba Blansko, Dlažba Blansko, Zámkové dlažby Blansko, Zámkové dlažba Blansko, Betonové dlažby Blansko, Betonová dlažba Blansko, Zdící prvky Blansko, Dlažby II jakosti Blansko, Dlažba II jakosti Blansko, Plošné dlažby Blansko, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Chabry Chomutov Praha-východ Praha-Petrovice Praha-Běchovice Rychnov nad Kněžnou Hodonín Bruntál Teplice Praha 2 Kutná Hora Tábor Praha-Nedvězí Praha 12 Praha-Čakovice Praha-Velká Chuchle Cheb Opava Praha 22 Praha 20 České Budějovice Praha-západ Náchod Vsetín Pardubice Praha 3 Benešov Jihlava Plzeň-jih Praha-Kolovraty Praha 13 Znojmo Praha 16 Praha-Vinoř Ústí nad Orlicí Semily Plzeň-město Praha 17 Praha-Slivenec Praha-Troja Praha-Královice Vyškov Mladá Boleslav Třebíč Příbram Praha-Zličín Praha-Lipence Praha 8 Praha-Libuš Olomouc Ústí nad Labem Praha-Lysolaje Praha 19 Klatovy Karlovy Vary Praha-Dubeč Praha 10 Praha 4 Praha-Klánovice Jablonec nad Nisou Domažlice Nový Jičín Louny Jindřichův Hradec Praha 11 Jeseník Plzeň-sever Zlín Praha 21 Blansko Praha-Šeberov Kolín Česká Lípa Praha-Řeporyje Praha-Štěrboholy Praha-Satalice Liberec Praha 5 Kroměříž Praha-Benice Hlavní město Praha Brno-město Praha 15 Praha 18 Praha 14 Pelhřimov Most Praha-Suchdol Praha-Ďáblice Břeclav Praha 7 Praha 6 Praha-Lochkov Český Krumlov Praha-Přední Kopanina Frýdek-Místek Rakovník Karviná Mělník Praha-Újezd ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blansko

Levná dlažba Blansko

Dlažba Blansko

Zámkové dlažby Blansko

Zámkové betonové dlažby Blansko

Zámková dlažba Blansko

Betonové dlažby Blansko

Betonová dlažba Blansko

Zdící prvky Blansko

Dlažby II jakosti Blansko

Dlažba II jakosti Blansko

Plošné dlažby Blansko