„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blansko

Nové produkty Blansko

Dlažby a obrubníky Blansko

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blansko

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blansko

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blansko

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blansko

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blansko, Levná dlažba Blansko, Dlažba Blansko, Zámkové dlažby Blansko, Zámkové dlažba Blansko, Betonové dlažby Blansko, Betonová dlažba Blansko, Zdící prvky Blansko, Dlažby II jakosti Blansko, Dlažba II jakosti Blansko, Plošné dlažby Blansko, Plošná dlažba


Další města:

Hodonín Brno-město Kolín Blansko Domažlice Ostrava-město Praha-Štěrboholy Beroun Jindřichův Hradec Žďár nad Sázavou Litoměřice Teplice Praha 21 Praha-Zbraslav Praha-Vinoř Praha 9 České Budějovice Praha-západ Břeclav Praha-východ Praha 7 Praha-Velká Chuchle Praha 4 Opava Praha-Koloděje Praha-Lipence Praha-Libuš Strakonice Praha-Dolní Chabry Prostějov Praha-Újezd Praha 13 Praha-Zličín Praha-Nebušice Ústí nad Labem Hradec Králové Praha-Dubeč Frýdek-Místek Jeseník Praha 18 Brno-venkov Rakovník Praha-Dolní Měcholupy Praha-Křeslice Mladá Boleslav Šumperk Praha 1 Praha 15 Zlín Plzeň-jih Pardubice Most Praha 14 Chrudim Prachatice Karlovy Vary Praha-Lochkov Jablonec nad Nisou Uherské Hradiště Tábor Praha 5 Hlavní město Praha Rychnov nad Kněžnou Praha-Běchovice Vsetín Kroměříž Praha 11 Česká Lípa Praha 3 Praha 10 Vyškov Praha-Lysolaje Klatovy Praha-Březiněves Praha 16 Tachov Chomutov Olomouc Praha-Přední Kopanina Louny Liberec Znojmo Praha 17 Ústí nad Orlicí Praha 20 Mělník Praha-Ďáblice Praha-Čakovice Praha-Kunratice Třebíč Benešov Praha-Kolovraty Praha-Královice Trutnov Praha-Slivenec Praha-Troja Bruntál Praha 6 Český Krumlov Plzeň-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blansko

Levná dlažba Blansko

Dlažba Blansko

Zámkové dlažby Blansko

Zámkové betonové dlažby Blansko

Zámková dlažba Blansko

Betonové dlažby Blansko

Betonová dlažba Blansko

Zdící prvky Blansko

Dlažby II jakosti Blansko

Dlažba II jakosti Blansko

Plošné dlažby Blansko