„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blansko

Nové produkty Blansko

Dlažby a obrubníky Blansko

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blansko

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blansko

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blansko

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blansko

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blansko, Levná dlažba Blansko, Dlažba Blansko, Zámkové dlažby Blansko, Zámkové dlažba Blansko, Betonové dlažby Blansko, Betonová dlažba Blansko, Zdící prvky Blansko, Dlažby II jakosti Blansko, Dlažba II jakosti Blansko, Plošné dlažby Blansko, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kolovraty Znojmo Praha 9 Praha 21 Praha-Čakovice Olomouc Havlíčkův Brod Pardubice Praha 2 Tábor Blansko Praha-Nedvězí Praha 5 Most Praha-Dolní Měcholupy Prachatice Děčín Ostrava-město Benešov Brno-venkov Český Krumlov Praha 17 Chrudim Semily Praha-Velká Chuchle Praha-Kunratice Praha-Křeslice Praha-Nebušice Praha 7 Žďár nad Sázavou Plzeň-jih České Budějovice Praha-Klánovice Praha 20 Prostějov Praha-Královice Praha-Přední Kopanina Nymburk Praha-Lipence Rakovník Plzeň-sever Praha-Lochkov Tachov Praha-Suchdol Praha-Běchovice Praha-Zbraslav Ústí nad Orlicí Mladá Boleslav Trutnov Plzeň-město Strakonice Praha-Libuš Ústí nad Labem Praha 22 Mělník Praha 1 Nový Jičín Brno-město Praha 18 Praha-západ Praha 16 Praha-východ Vyškov Uherské Hradiště Praha-Řeporyje Praha 11 Příbram Praha-Štěrboholy Vsetín Praha-Benice Karviná Šumperk Praha-Slivenec Pelhřimov Liberec Praha-Dolní Chabry Chomutov Praha 4 Praha-Lysolaje Svitavy Opava Hodonín Domažlice Přerov Praha 19 Kutná Hora Rychnov nad Kněžnou Cheb Praha 12 Praha 6 Náchod Beroun Rokycany Karlovy Vary Praha 14 Praha-Březiněves Praha 15 Praha-Dubeč Praha-Zličín Jindřichův Hradec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blansko

Levná dlažba Blansko

Dlažba Blansko

Zámkové dlažby Blansko

Zámkové betonové dlažby Blansko

Zámková dlažba Blansko

Betonové dlažby Blansko

Betonová dlažba Blansko

Zdící prvky Blansko

Dlažby II jakosti Blansko

Dlažba II jakosti Blansko

Plošné dlažby Blansko