„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blansko

Nové produkty Blansko

Dlažby a obrubníky Blansko

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blansko

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blansko

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blansko

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blansko

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blansko, Levná dlažba Blansko, Dlažba Blansko, Zámkové dlažby Blansko, Zámkové dlažba Blansko, Betonové dlažby Blansko, Betonová dlažba Blansko, Zdící prvky Blansko, Dlažby II jakosti Blansko, Dlažba II jakosti Blansko, Plošné dlažby Blansko, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Počernice Kroměříž Praha-Velká Chuchle Praha-Troja Praha-Dolní Měcholupy Benešov Frýdek-Místek Rokycany Přerov Praha-Šeberov Praha-Královice Jeseník Hradec Králové Praha 6 Kolín Semily Litoměřice Praha 10 Brno-město Praha-Zbraslav Praha 2 Příbram Tachov Česká Lípa Pardubice České Budějovice Praha 13 Český Krumlov Louny Praha-Nebušice Praha-Křeslice Praha 12 Sokolov Praha-Lipence Praha-Petrovice Kladno Praha-Újezd Praha-Řeporyje Hodonín Mělník Praha-východ Plzeň-sever Praha 14 Jihlava Trutnov Jičín Most Žďár nad Sázavou Bruntál Třebíč Mladá Boleslav Klatovy Praha 20 Náchod Olomouc Břeclav Brno-venkov Blansko Praha 21 Praha-Zličín Písek Rychnov nad Kněžnou Ostrava-město Karlovy Vary Vyškov Praha-Vinoř Znojmo Nymburk Praha-Březiněves Strakonice Praha-Lochkov Beroun Praha-Slivenec Kutná Hora Uherské Hradiště Hlavní město Praha Děčín Šumperk Karviná Praha-Klánovice Praha-Ďáblice Nový Jičín Praha 5 Prostějov Praha 1 Praha 4 Opava Tábor Praha 18 Praha 8 Prachatice Ústí nad Labem Plzeň-jih Cheb Chomutov Praha-Štěrboholy Praha-Kunratice Praha 16 Praha-Lysolaje Liberec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blansko

Levná dlažba Blansko

Dlažba Blansko

Zámkové dlažby Blansko

Zámkové betonové dlažby Blansko

Zámková dlažba Blansko

Betonové dlažby Blansko

Betonová dlažba Blansko

Zdící prvky Blansko

Dlažby II jakosti Blansko

Dlažba II jakosti Blansko

Plošné dlažby Blansko