„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blansko

Nové produkty Blansko

Dlažby a obrubníky Blansko

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blansko

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blansko

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blansko

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blansko

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blansko, Levná dlažba Blansko, Dlažba Blansko, Zámkové dlažby Blansko, Zámkové dlažba Blansko, Betonové dlažby Blansko, Betonová dlažba Blansko, Zdící prvky Blansko, Dlažby II jakosti Blansko, Dlažba II jakosti Blansko, Plošné dlažby Blansko, Plošná dlažba


Další města:

Pardubice Jihlava Most Uherské Hradiště Praha-Přední Kopanina Ústí nad Labem Rakovník Praha 12 Plzeň-sever Karviná Praha-východ Český Krumlov Ostrava-město Praha-Nebušice Praha 1 Praha 3 Domažlice Brno-město Praha 4 Praha 6 Kutná Hora Praha-Klánovice Praha-Štěrboholy Jeseník Prachatice Praha-Řeporyje Louny Praha 2 Praha-Šeberov Praha-Dolní Počernice Zlín Praha-Troja Praha-Kunratice Praha-Slivenec Kolín Přerov Hlavní město Praha Praha 13 Praha 8 Teplice Strakonice Praha 7 Praha-Nedvězí Mělník Tábor Praha-Libuš Plzeň-jih Praha-Lysolaje Praha 10 Kladno Jindřichův Hradec Hodonín Vyškov Žďár nad Sázavou Beroun Pelhřimov Praha-Satalice Praha-Čakovice Cheb Praha-Křeslice Praha-Suchdol Jablonec nad Nisou České Budějovice Semily Praha-Vinoř Praha 18 Karlovy Vary Písek Znojmo Praha 5 Ústí nad Orlicí Praha 15 Praha 19 Mladá Boleslav Frýdek-Místek Bruntál Náchod Klatovy Praha-Dolní Chabry Praha-Dolní Měcholupy Praha-Běchovice Praha-Petrovice Olomouc Praha 11 Tachov Praha-Lochkov Praha-Velká Chuchle Prostějov Vsetín Praha-Královice Praha 16 Praha-západ Děčín Praha-Zbraslav Sokolov Praha 17 Břeclav Praha 21 Česká Lípa Svitavy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blansko

Levná dlažba Blansko

Dlažba Blansko

Zámkové dlažby Blansko

Zámkové betonové dlažby Blansko

Zámková dlažba Blansko

Betonové dlažby Blansko

Betonová dlažba Blansko

Zdící prvky Blansko

Dlažby II jakosti Blansko

Dlažba II jakosti Blansko

Plošné dlažby Blansko