„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blansko

Nové produkty Blansko

Dlažby a obrubníky Blansko

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blansko

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blansko

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blansko

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blansko

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blansko, Levná dlažba Blansko, Dlažba Blansko, Zámkové dlažby Blansko, Zámkové dlažba Blansko, Betonové dlažby Blansko, Betonová dlažba Blansko, Zdící prvky Blansko, Dlažby II jakosti Blansko, Dlažba II jakosti Blansko, Plošné dlažby Blansko, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Čakovice Třebíč Nový Jičín Praha-Nedvězí Praha 11 Karlovy Vary Klatovy Domažlice Praha-Velká Chuchle Hodonín Louny Ústí nad Orlicí Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-město Český Krumlov Žďár nad Sázavou Tábor Praha-Ďáblice Praha 7 Břeclav Zlín Jičín Plzeň-jih Praha-Klánovice Přerov Trutnov Prachatice Plzeň-sever Praha 16 Praha-Královice Opava Svitavy Pardubice Praha-Újezd Cheb Praha 21 Jablonec nad Nisou Semily Prostějov Rokycany Praha 2 Praha-Březiněves Jeseník České Budějovice Praha-západ Praha-východ Tachov Kolín Frýdek-Místek Strakonice Praha 9 Praha 8 Vsetín Benešov Teplice Ústí nad Labem Praha-Dolní Počernice Liberec Praha-Troja Praha-Šeberov Znojmo Praha 3 Praha-Řeporyje Praha-Benice Blansko Praha 17 Náchod Praha 10 Praha-Lysolaje Praha 1 Rychnov nad Kněžnou Praha 19 Praha-Lipence Brno-město Česká Lípa Chomutov Příbram Praha-Vinoř Praha 12 Jindřichův Hradec Ostrava-město Praha-Satalice Praha-Lochkov Mělník Praha 4 Praha-Kunratice Praha-Dubeč Vyškov Kutná Hora Děčín Praha-Dolní Chabry Praha-Libuš Praha-Suchdol Praha-Zbraslav Praha-Slivenec Praha-Běchovice Praha 14 Praha-Nebušice Most Havlíčkův Brod ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blansko

Levná dlažba Blansko

Dlažba Blansko

Zámkové dlažby Blansko

Zámkové betonové dlažby Blansko

Zámková dlažba Blansko

Betonové dlažby Blansko

Betonová dlažba Blansko

Zdící prvky Blansko

Dlažby II jakosti Blansko

Dlažba II jakosti Blansko

Plošné dlažby Blansko