„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Suchdol

Nové produkty Praha-Suchdol

Dlažby a obrubníky Praha-Suchdol

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Suchdol

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Suchdol

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Suchdol

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Suchdol

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Suchdol, Levná dlažba Praha-Suchdol, Dlažba Praha-Suchdol, Zámkové dlažby Praha-Suchdol, Zámkové dlažba Praha-Suchdol, Betonové dlažby Praha-Suchdol, Betonová dlažba Praha-Suchdol, Zdící prvky Praha-Suchdol, Dlažby II jakosti Praha-Suchdol, Dlažba II jakosti Praha-Suchdol, Plošné dlažby Praha-Suchdol, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-sever Praha-Dolní Počernice Praha 18 Frýdek-Místek Vyškov Praha-Zbraslav Blansko Praha 19 Kutná Hora Znojmo Uherské Hradiště Kladno Ostrava-město Ústí nad Labem Praha-Koloděje Karviná Tábor Plzeň-jih Zlín Praha-Troja Praha 11 Jindřichův Hradec Praha-Zličín Praha-Březiněves Nymburk Prachatice Praha 2 Sokolov Praha-Lochkov Svitavy Jihlava Kroměříž Pardubice Most Strakonice Praha 13 Praha-Velká Chuchle Praha-Lysolaje Praha 7 Beroun Trutnov České Budějovice Praha 1 Semily Praha-Klánovice Praha-Královice Praha 3 Havlíčkův Brod Praha 14 Ústí nad Orlicí Praha-Nedvězí Nový Jičín Praha-Vinoř Rakovník Chrudim Rokycany Břeclav Kolín Příbram Praha-Suchdol Praha-Čakovice Plzeň-město Třebíč Děčín Praha 16 Praha-Dubeč Praha 6 Náchod Jičín Praha-Kolovraty Praha-Dolní Měcholupy Praha-Šeberov Praha-Štěrboholy Hlavní město Praha Praha 9 Domažlice Přerov Praha 10 Praha-Řeporyje Prostějov Praha-Nebušice Opava Rychnov nad Kněžnou Praha-Ďáblice Mladá Boleslav Mělník Praha-východ Hodonín Česká Lípa Praha 8 Praha 20 Litoměřice Praha-západ Praha 17 Český Krumlov Jablonec nad Nisou Tachov Cheb Písek Benešov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Suchdol

Levná dlažba Praha-Suchdol

Dlažba Praha-Suchdol

Zámkové dlažby Praha-Suchdol

Zámkové betonové dlažby Praha-Suchdol

Zámková dlažba Praha-Suchdol

Betonové dlažby Praha-Suchdol

Betonová dlažba Praha-Suchdol

Zdící prvky Praha-Suchdol

Dlažby II jakosti Praha-Suchdol

Dlažba II jakosti Praha-Suchdol

Plošné dlažby Praha-Suchdol