„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Suchdol

Nové produkty Praha-Suchdol

Dlažby a obrubníky Praha-Suchdol

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Suchdol

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Suchdol

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Suchdol

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Suchdol

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Suchdol, Levná dlažba Praha-Suchdol, Dlažba Praha-Suchdol, Zámkové dlažby Praha-Suchdol, Zámkové dlažba Praha-Suchdol, Betonové dlažby Praha-Suchdol, Betonová dlažba Praha-Suchdol, Zdící prvky Praha-Suchdol, Dlažby II jakosti Praha-Suchdol, Dlažba II jakosti Praha-Suchdol, Plošné dlažby Praha-Suchdol, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Královice Praha-Křeslice Praha-Kolovraty Praha-Kunratice Jindřichův Hradec Praha-Satalice Praha-Dolní Počernice Praha 2 Praha-Libuš Znojmo Karlovy Vary Praha 12 Trutnov Rakovník Tachov Praha-Ďáblice Jeseník Praha-Klánovice Bruntál Praha-Petrovice Cheb Praha-Řeporyje Kutná Hora Praha-Dolní Chabry Praha 15 Praha-Lipence Hodonín Vyškov Praha-Vinoř Písek Třebíč Praha 3 Praha-Zbraslav Praha 5 Kroměříž Praha 7 Praha-Nedvězí Opava Plzeň-město Klatovy Domažlice Náchod Sokolov Pelhřimov Praha-Štěrboholy Mělník Most Praha 11 Praha 13 Česká Lípa Praha-západ Praha 18 Děčín Strakonice Praha-Suchdol Hlavní město Praha Ústí nad Labem Liberec Louny Brno-venkov Frýdek-Místek Praha-Benice Praha 19 Mladá Boleslav Uherské Hradiště Praha 1 Praha-Lysolaje Teplice Praha 17 Praha 14 Beroun Praha 22 Praha 9 Praha-Zličín Praha-Čakovice Jablonec nad Nisou Chrudim Břeclav Příbram Přerov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Troja Praha 10 Ústí nad Orlicí Benešov Rychnov nad Kněžnou Praha 16 Litoměřice Brno-město Nymburk Vsetín České Budějovice Praha-Velká Chuchle Blansko Praha-Újezd Pardubice Praha-Dubeč Nový Jičín Praha 21 Praha-Šeberov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Suchdol

Levná dlažba Praha-Suchdol

Dlažba Praha-Suchdol

Zámkové dlažby Praha-Suchdol

Zámkové betonové dlažby Praha-Suchdol

Zámková dlažba Praha-Suchdol

Betonové dlažby Praha-Suchdol

Betonová dlažba Praha-Suchdol

Zdící prvky Praha-Suchdol

Dlažby II jakosti Praha-Suchdol

Dlažba II jakosti Praha-Suchdol

Plošné dlažby Praha-Suchdol