„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Koloděje

Nové produkty Praha-Koloděje

Dlažby a obrubníky Praha-Koloděje

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Koloděje

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Koloděje

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Koloděje

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Koloděje

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Koloděje, Levná dlažba Praha-Koloděje, Dlažba Praha-Koloděje, Zámkové dlažby Praha-Koloděje, Zámkové dlažba Praha-Koloděje, Betonové dlažby Praha-Koloděje, Betonová dlažba Praha-Koloděje, Zdící prvky Praha-Koloděje, Dlažby II jakosti Praha-Koloděje, Dlažba II jakosti Praha-Koloděje, Plošné dlažby Praha-Koloděje, Plošná dlažba


Další města:

Praha 5 Pelhřimov Praha 1 Vsetín Karviná Teplice Praha-Slivenec Praha-Petrovice Český Krumlov Nymburk Praha-Přední Kopanina Praha-Benice Praha 13 Praha-Zbraslav Znojmo Praha-Křeslice Trutnov Praha-Dubeč České Budějovice Pardubice Praha-Suchdol Jeseník Kolín Praha-Dolní Chabry Liberec Přerov Praha-Ďáblice Praha 3 Šumperk Litoměřice Praha-Řeporyje Praha-Dolní Měcholupy Praha 10 Kutná Hora Jičín Zlín Děčín Brno-venkov Praha 21 Břeclav Frýdek-Místek Praha-Lysolaje Praha-Troja Praha-západ Rychnov nad Kněžnou Bruntál Praha 22 Praha-Kolovraty Most Praha-Nedvězí Praha-Šeberov Česká Lípa Praha 7 Praha-východ Hlavní město Praha Tachov Hradec Králové Praha 8 Praha-Libuš Praha-Koloděje Prachatice Havlíčkův Brod Tábor Praha 15 Praha-Újezd Praha-Dolní Počernice Žďár nad Sázavou Rokycany Praha 14 Praha-Kunratice Praha 2 Praha-Březiněves Praha-Čakovice Náchod Mělník Praha-Lipence Písek Plzeň-sever Praha-Vinoř Praha-Běchovice Praha-Lochkov Vyškov Praha-Velká Chuchle Cheb Příbram Uherské Hradiště Praha-Nebušice Praha-Královice Semily Jindřichův Hradec Praha-Zličín Kladno Plzeň-město Ústí nad Labem Beroun Praha 18 Praha 4 Praha-Štěrboholy Brno-město Praha-Satalice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Koloděje

Levná dlažba Praha-Koloděje

Dlažba Praha-Koloděje

Zámkové dlažby Praha-Koloděje

Zámkové betonové dlažby Praha-Koloděje

Zámková dlažba Praha-Koloděje

Betonové dlažby Praha-Koloděje

Betonová dlažba Praha-Koloděje

Zdící prvky Praha-Koloděje

Dlažby II jakosti Praha-Koloděje

Dlažba II jakosti Praha-Koloděje

Plošné dlažby Praha-Koloděje