„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Koloděje

Nové produkty Praha-Koloděje

Dlažby a obrubníky Praha-Koloděje

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Koloděje

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Koloděje

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Koloděje

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Koloděje

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Koloděje, Levná dlažba Praha-Koloděje, Dlažba Praha-Koloděje, Zámkové dlažby Praha-Koloděje, Zámkové dlažba Praha-Koloděje, Betonové dlažby Praha-Koloděje, Betonová dlažba Praha-Koloděje, Zdící prvky Praha-Koloděje, Dlažby II jakosti Praha-Koloděje, Dlažba II jakosti Praha-Koloděje, Plošné dlažby Praha-Koloděje, Plošná dlažba


Další města:

Praha 1 Vsetín Praha-Lysolaje Plzeň-sever Praha 6 Praha 21 Praha 4 Praha-Dolní Chabry Příbram Praha 18 Pelhřimov Beroun Frýdek-Místek Hlavní město Praha Praha 12 Hodonín Pardubice Praha-Lochkov Praha-Kolovraty Praha-Benice Praha-Královice Uherské Hradiště Praha-Satalice Praha-Přední Kopanina Nymburk Praha 8 Jablonec nad Nisou Praha 11 Ostrava-město Praha-Lipence Praha 5 Mělník Olomouc Nový Jičín Brno-venkov Semily Jindřichův Hradec Svitavy Praha 14 Karlovy Vary Chomutov Praha 19 Ústí nad Orlicí Praha-Kunratice Praha-Řeporyje Praha-Křeslice Karviná Šumperk Praha-Nedvězí Praha-Dolní Měcholupy Cheb Kroměříž Břeclav Děčín Kolín Plzeň-jih Praha 7 Benešov Chrudim Praha-východ Praha 2 Praha 20 Kutná Hora Znojmo Praha-Koloděje Blansko Kladno Vyškov Jičín Opava Tábor Prostějov Liberec Bruntál České Budějovice Praha 22 Praha-Zličín Praha-Běchovice Praha 16 Zlín Praha-západ Praha 9 Praha 10 Praha-Libuš Louny Trutnov Praha-Velká Chuchle Praha-Nebušice Praha-Zbraslav Strakonice Praha 15 Praha-Suchdol Plzeň-město Sokolov Hradec Králové Jeseník Praha-Štěrboholy Prachatice Přerov Tachov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Koloděje

Levná dlažba Praha-Koloděje

Dlažba Praha-Koloděje

Zámkové dlažby Praha-Koloděje

Zámkové betonové dlažby Praha-Koloděje

Zámková dlažba Praha-Koloděje

Betonové dlažby Praha-Koloděje

Betonová dlažba Praha-Koloděje

Zdící prvky Praha-Koloděje

Dlažby II jakosti Praha-Koloděje

Dlažba II jakosti Praha-Koloděje

Plošné dlažby Praha-Koloděje