„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Koloděje

Nové produkty Praha-Koloděje

Dlažby a obrubníky Praha-Koloděje

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Koloděje

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Koloděje

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Koloděje

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Koloděje

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Koloděje, Levná dlažba Praha-Koloděje, Dlažba Praha-Koloděje, Zámkové dlažby Praha-Koloděje, Zámkové dlažba Praha-Koloděje, Betonové dlažby Praha-Koloděje, Betonová dlažba Praha-Koloděje, Zdící prvky Praha-Koloděje, Dlažby II jakosti Praha-Koloděje, Dlažba II jakosti Praha-Koloděje, Plošné dlažby Praha-Koloděje, Plošná dlažba


Další města:

Praha 15 Tachov Prachatice Praha-Březiněves Kladno Praha 4 Liberec Příbram Jeseník Praha-Křeslice Uherské Hradiště Praha-Slivenec Karlovy Vary Hlavní město Praha Praha-Zličín Praha 1 Ostrava-město Žďár nad Sázavou Šumperk Karviná Chrudim Frýdek-Místek Hradec Králové Praha-Vinoř Praha-Satalice Praha 8 Praha-Šeberov Praha-Štěrboholy Praha 10 Praha 17 Děčín Praha-Královice Praha 13 Praha 22 Ústí nad Orlicí Kroměříž Praha 19 Prostějov Český Krumlov Zlín Praha-východ Benešov Vsetín Česká Lípa Praha-Lochkov Praha-Dolní Počernice Praha-Velká Chuchle Praha-Kolovraty Praha 20 Náchod Znojmo Praha-Ďáblice Praha-Klánovice Svitavy Praha 7 Teplice Chomutov Olomouc Praha-Troja Plzeň-sever Praha 16 Praha-Běchovice Pelhřimov Jablonec nad Nisou Jindřichův Hradec Praha-Benice Praha-Dubeč Vyškov Třebíč Praha-Koloděje Břeclav Klatovy Praha-Újezd Praha 14 Tábor Praha 3 Praha 5 Plzeň-město Praha-Řeporyje Praha 18 Praha-Kunratice Jičín Praha 9 Praha-Nedvězí Louny Praha 6 Opava Praha 2 Kutná Hora Havlíčkův Brod Mladá Boleslav Domažlice Plzeň-jih Ústí nad Labem Praha 11 Trutnov Praha-Nebušice Mělník Praha-Čakovice Praha-Zbraslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Koloděje

Levná dlažba Praha-Koloděje

Dlažba Praha-Koloděje

Zámkové dlažby Praha-Koloděje

Zámkové betonové dlažby Praha-Koloděje

Zámková dlažba Praha-Koloděje

Betonové dlažby Praha-Koloděje

Betonová dlažba Praha-Koloděje

Zdící prvky Praha-Koloděje

Dlažby II jakosti Praha-Koloděje

Dlažba II jakosti Praha-Koloděje

Plošné dlažby Praha-Koloděje