„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Lipence

Nové produkty Praha-Lipence

Dlažby a obrubníky Praha-Lipence

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Lipence

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Lipence

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Lipence

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Lipence

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Lipence, Levná dlažba Praha-Lipence, Dlažba Praha-Lipence, Zámkové dlažby Praha-Lipence, Zámkové dlažba Praha-Lipence, Betonové dlažby Praha-Lipence, Betonová dlažba Praha-Lipence, Zdící prvky Praha-Lipence, Dlažby II jakosti Praha-Lipence, Dlažba II jakosti Praha-Lipence, Plošné dlažby Praha-Lipence, Plošná dlažba


Další města:

Most Děčín Praha-Štěrboholy Praha 12 Praha-Nebušice Hlavní město Praha Hradec Králové Frýdek-Místek Praha-Újezd Rokycany Praha-Lysolaje Brno-venkov Ústí nad Orlicí Domažlice Praha-Kolovraty Praha 7 Praha 20 Jičín Praha-Křeslice Vsetín Karviná Praha-Kunratice Praha-Dolní Počernice Kolín Jeseník Vyškov Sokolov Plzeň-město Praha 21 Praha-východ Praha-Zličín Praha-Šeberov Praha-Přední Kopanina Praha-Běchovice Karlovy Vary Pardubice Praha-Lipence Žďár nad Sázavou Bruntál Mělník Praha-Březiněves Prostějov Strakonice Praha-Čakovice Pelhřimov Benešov Břeclav Chomutov Klatovy Praha-Koloděje Teplice Český Krumlov Nový Jičín Praha-Benice Praha 19 Praha-Troja Brno-město Ústí nad Labem Praha 10 Praha 1 Praha-Zbraslav Rakovník Praha 15 Prachatice Praha 4 Písek Praha-Řeporyje Praha 2 Česká Lípa Praha-Královice Praha-Slivenec Zlín Jablonec nad Nisou Praha-Klánovice Praha-Libuš Praha 6 Praha-Satalice Mladá Boleslav Praha 13 Praha 5 Rychnov nad Kněžnou Praha-Petrovice Kroměříž Opava Praha 17 Praha-Vinoř Liberec Litoměřice Praha-západ Cheb Praha 22 Praha-Dolní Měcholupy Přerov Plzeň-jih Olomouc Plzeň-sever Praha-Suchdol Kladno Semily Příbram ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Lipence

Levná dlažba Praha-Lipence

Dlažba Praha-Lipence

Zámkové dlažby Praha-Lipence

Zámkové betonové dlažby Praha-Lipence

Zámková dlažba Praha-Lipence

Betonové dlažby Praha-Lipence

Betonová dlažba Praha-Lipence

Zdící prvky Praha-Lipence

Dlažby II jakosti Praha-Lipence

Dlažba II jakosti Praha-Lipence

Plošné dlažby Praha-Lipence