„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Lipence

Nové produkty Praha-Lipence

Dlažby a obrubníky Praha-Lipence

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Lipence

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Lipence

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Lipence

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Lipence

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Lipence, Levná dlažba Praha-Lipence, Dlažba Praha-Lipence, Zámkové dlažby Praha-Lipence, Zámkové dlažba Praha-Lipence, Betonové dlažby Praha-Lipence, Betonová dlažba Praha-Lipence, Zdící prvky Praha-Lipence, Dlažby II jakosti Praha-Lipence, Dlažba II jakosti Praha-Lipence, Plošné dlažby Praha-Lipence, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lysolaje Trutnov Jihlava Blansko Praha-Šeberov Praha 6 Praha 14 Ústí nad Orlicí Praha-Běchovice Rokycany Česká Lípa Praha-Nebušice Děčín Frýdek-Místek Praha 19 Praha-Dubeč Praha 18 Český Krumlov Praha-Koloděje Praha-Kunratice Praha 9 Praha-Štěrboholy Jablonec nad Nisou Liberec Praha-Libuš Praha 10 Havlíčkův Brod Beroun Přerov Břeclav Praha 2 Benešov Jičín Teplice Hodonín Praha-Dolní Počernice Bruntál Strakonice Praha 11 Praha-Zbraslav Hlavní město Praha Pardubice Praha 15 Praha 13 Brno-město Plzeň-sever Tachov Praha 22 Praha-Královice Praha-Vinoř Karviná Pelhřimov Praha 16 Praha-Zličín Praha 3 Semily Karlovy Vary Brno-venkov Kutná Hora Znojmo Praha-Nedvězí Praha 21 Cheb Praha-Lipence Příbram Šumperk Uherské Hradiště Praha-Velká Chuchle Opava Nový Jičín Ústí nad Labem Tábor Mělník Jeseník Jindřichův Hradec Praha-Březiněves Praha 1 Praha 7 Nymburk Praha 8 Rychnov nad Kněžnou Domažlice Mladá Boleslav Praha 20 Plzeň-město Praha-Troja Náchod Vsetín Praha-Řeporyje Kroměříž Olomouc Ostrava-město Most Praha-Lochkov Praha-Újezd Praha-Dolní Měcholupy Praha-Suchdol Louny Praha-Čakovice Vyškov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Lipence

Levná dlažba Praha-Lipence

Dlažba Praha-Lipence

Zámkové dlažby Praha-Lipence

Zámkové betonové dlažby Praha-Lipence

Zámková dlažba Praha-Lipence

Betonové dlažby Praha-Lipence

Betonová dlažba Praha-Lipence

Zdící prvky Praha-Lipence

Dlažby II jakosti Praha-Lipence

Dlažba II jakosti Praha-Lipence

Plošné dlažby Praha-Lipence