„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Lipence

Nové produkty Praha-Lipence

Dlažby a obrubníky Praha-Lipence

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Lipence

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Lipence

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Lipence

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Lipence

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Lipence, Levná dlažba Praha-Lipence, Dlažba Praha-Lipence, Zámkové dlažby Praha-Lipence, Zámkové dlažba Praha-Lipence, Betonové dlažby Praha-Lipence, Betonová dlažba Praha-Lipence, Zdící prvky Praha-Lipence, Dlažby II jakosti Praha-Lipence, Dlažba II jakosti Praha-Lipence, Plošné dlažby Praha-Lipence, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Ďáblice Praha-Zbraslav Plzeň-město Klatovy Třebíč Praha-Nedvězí Prostějov Praha 7 Praha-Satalice Praha-východ Ústí nad Orlicí Prachatice Praha 1 Semily Praha 13 Opava Olomouc Praha 6 Rychnov nad Kněžnou Trutnov Praha-Královice Zlín Praha-Troja Hlavní město Praha Brno-město Rakovník Praha 19 Vsetín Praha-Křeslice Jablonec nad Nisou Praha 5 Kroměříž Břeclav Praha-Zličín Praha-Vinoř Frýdek-Místek Karviná Hodonín Děčín Žďár nad Sázavou Praha 9 Nový Jičín Jeseník Praha-Lochkov Praha-Dubeč Český Krumlov Praha-Štěrboholy Praha-Lysolaje Praha 10 Benešov Praha-západ Brno-venkov Praha 14 Praha 18 Plzeň-sever Praha-Dolní Měcholupy Svitavy Louny Jindřichův Hradec Praha-Dolní Chabry Domažlice Praha 21 Ostrava-město Hradec Králové Blansko Most Praha-Řeporyje Praha-Libuš Praha-Kolovraty Praha-Šeberov Praha-Přední Kopanina Strakonice Havlíčkův Brod Mladá Boleslav Praha 11 Praha-Klánovice Přerov Jičín Praha 20 Kolín Praha 17 Karlovy Vary Praha 15 Praha 22 Beroun Mělník Praha-Kunratice Rokycany Znojmo Praha 4 Pardubice Česká Lípa Chrudim Uherské Hradiště Praha 3 Nymburk Praha-Březiněves Praha-Dolní Počernice Náchod Praha-Petrovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Lipence

Levná dlažba Praha-Lipence

Dlažba Praha-Lipence

Zámkové dlažby Praha-Lipence

Zámkové betonové dlažby Praha-Lipence

Zámková dlažba Praha-Lipence

Betonové dlažby Praha-Lipence

Betonová dlažba Praha-Lipence

Zdící prvky Praha-Lipence

Dlažby II jakosti Praha-Lipence

Dlažba II jakosti Praha-Lipence

Plošné dlažby Praha-Lipence