„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Lipence

Nové produkty Praha-Lipence

Dlažby a obrubníky Praha-Lipence

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Lipence

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Lipence

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Lipence

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Lipence

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Lipence, Levná dlažba Praha-Lipence, Dlažba Praha-Lipence, Zámkové dlažby Praha-Lipence, Zámkové dlažba Praha-Lipence, Betonové dlažby Praha-Lipence, Betonová dlažba Praha-Lipence, Zdící prvky Praha-Lipence, Dlažby II jakosti Praha-Lipence, Dlažba II jakosti Praha-Lipence, Plošné dlažby Praha-Lipence, Plošná dlažba


Další města:

Nový Jičín Praha-Lochkov Praha-Újezd Praha 7 Břeclav Nymburk Vyškov Rokycany Praha-Lipence Praha-Benice Zlín Žďár nad Sázavou Praha-Slivenec Ústí nad Labem Jindřichův Hradec Praha 20 Praha 16 Teplice Svitavy Jablonec nad Nisou Praha-Troja Praha 11 Karviná Třebíč Praha-Řeporyje Trutnov Praha-Petrovice Hodonín Praha-Královice Mělník Praha-Nebušice Mladá Boleslav Praha 12 Kladno Louny Praha-Šeberov Praha-Suchdol Praha-Dolní Měcholupy Praha-Březiněves Beroun Vsetín Litoměřice Rakovník Česká Lípa Semily Náchod Bruntál Praha 15 Chomutov Praha 3 Příbram Havlíčkův Brod Pardubice Klatovy Prostějov Praha 22 Praha 18 Ústí nad Orlicí Domažlice Brno-venkov Praha 9 Praha-Křeslice Praha-Ďáblice Praha-východ Liberec Praha-Klánovice Praha-Čakovice Znojmo Tachov Praha 10 Frýdek-Místek Šumperk České Budějovice Ostrava-město Praha 17 Praha 2 Praha 19 Praha-Velká Chuchle Praha 14 Kolín Sokolov Benešov Písek Praha 4 Praha-Štěrboholy Praha-Koloděje Praha-Kolovraty Rychnov nad Kněžnou Praha-Kunratice Hlavní město Praha Cheb Chrudim Kutná Hora Plzeň-sever Tábor Praha-Běchovice Pelhřimov Most Přerov Jeseník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Lipence

Levná dlažba Praha-Lipence

Dlažba Praha-Lipence

Zámkové dlažby Praha-Lipence

Zámkové betonové dlažby Praha-Lipence

Zámková dlažba Praha-Lipence

Betonové dlažby Praha-Lipence

Betonová dlažba Praha-Lipence

Zdící prvky Praha-Lipence

Dlažby II jakosti Praha-Lipence

Dlažba II jakosti Praha-Lipence

Plošné dlažby Praha-Lipence