„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Lipence

Nové produkty Praha-Lipence

Dlažby a obrubníky Praha-Lipence

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Lipence

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Lipence

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Lipence

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Lipence

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Lipence, Levná dlažba Praha-Lipence, Dlažba Praha-Lipence, Zámkové dlažby Praha-Lipence, Zámkové dlažba Praha-Lipence, Betonové dlažby Praha-Lipence, Betonová dlažba Praha-Lipence, Zdící prvky Praha-Lipence, Dlažby II jakosti Praha-Lipence, Dlažba II jakosti Praha-Lipence, Plošné dlažby Praha-Lipence, Plošná dlažba


Další města:

Beroun Benešov Praha 6 Pelhřimov Praha-Suchdol Praha-Ďáblice Opava Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí České Budějovice Praha-Čakovice Teplice Praha 18 Strakonice Louny Praha 11 Děčín Tábor Chrudim Nymburk Praha-Březiněves Praha-Běchovice Praha-Újezd Praha-Petrovice Žďár nad Sázavou Praha-Lysolaje Bruntál Praha 13 Rakovník Rokycany Semily Jihlava Pardubice Olomouc Kolín Praha 17 Praha 15 Písek Praha 1 Plzeň-město Vyškov Kutná Hora Mělník Most Uherské Hradiště Frýdek-Místek Blansko Praha 5 Přerov Praha-Nebušice Praha-Klánovice Praha 16 Karviná Český Krumlov Praha 9 Břeclav Znojmo Praha-Kunratice Praha-Přední Kopanina Praha-Zličín Praha-Nedvězí Sokolov Brno-město Jeseník Praha-Zbraslav Česká Lípa Praha-západ Karlovy Vary Praha-Benice Litoměřice Praha-Lochkov Zlín Havlíčkův Brod Kroměříž Kladno Praha-Královice Šumperk Nový Jičín Praha-Koloděje Praha-Dolní Počernice Praha 10 Mladá Boleslav Praha-Velká Chuchle Náchod Hodonín Vsetín Prachatice Plzeň-sever Praha-Satalice Praha 8 Praha 19 Příbram Chomutov Jindřichův Hradec Praha-Kolovraty Trutnov Praha-Vinoř Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Měcholupy Praha 12 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Lipence

Levná dlažba Praha-Lipence

Dlažba Praha-Lipence

Zámkové dlažby Praha-Lipence

Zámkové betonové dlažby Praha-Lipence

Zámková dlažba Praha-Lipence

Betonové dlažby Praha-Lipence

Betonová dlažba Praha-Lipence

Zdící prvky Praha-Lipence

Dlažby II jakosti Praha-Lipence

Dlažba II jakosti Praha-Lipence

Plošné dlažby Praha-Lipence