„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Lipence

Nové produkty Praha-Lipence

Dlažby a obrubníky Praha-Lipence

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Lipence

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Lipence

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Lipence

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Lipence

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Lipence, Levná dlažba Praha-Lipence, Dlažba Praha-Lipence, Zámkové dlažby Praha-Lipence, Zámkové dlažba Praha-Lipence, Betonové dlažby Praha-Lipence, Betonová dlažba Praha-Lipence, Zdící prvky Praha-Lipence, Dlažby II jakosti Praha-Lipence, Dlažba II jakosti Praha-Lipence, Plošné dlažby Praha-Lipence, Plošná dlažba


Další města:

Příbram Vsetín Benešov Praha-Újezd Louny Praha 14 Chomutov Beroun Plzeň-sever Jablonec nad Nisou Praha-Zbraslav Rokycany Praha 11 Praha-Kunratice Pelhřimov Bruntál Mělník Rychnov nad Kněžnou Žďár nad Sázavou Praha-Klánovice Rakovník Sokolov Praha 9 Praha-Petrovice Praha 22 Uherské Hradiště Praha 13 Praha 2 Chrudim Hodonín Tachov Praha 12 Opava Nový Jičín Prostějov Jičín Brno-město Praha 18 Praha 8 Plzeň-město Praha-Zličín Praha 17 Praha-Satalice Praha-Dubeč Kolín Plzeň-jih Praha-Lysolaje Děčín Praha-východ Praha-Březiněves Břeclav Olomouc Svitavy Praha-Benice Praha-Slivenec Kutná Hora Karlovy Vary Praha 21 Praha-Koloděje Znojmo Praha-Troja Praha 3 Praha-Řeporyje Most Trutnov Praha-Dolní Měcholupy Praha-západ Prachatice Litoměřice Tábor Ústí nad Orlicí Praha-Běchovice Přerov Praha 15 Praha-Dolní Počernice Praha-Ďáblice Český Krumlov Náchod Praha-Libuš Praha 19 Domažlice Praha-Dolní Chabry Praha-Vinoř Kladno Písek Praha 6 Praha-Lochkov Praha-Lipence Praha 10 Jindřichův Hradec Ústí nad Labem Ostrava-město Vyškov Jihlava Klatovy Cheb Praha-Štěrboholy Praha-Velká Chuchle Jeseník Praha-Šeberov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Lipence

Levná dlažba Praha-Lipence

Dlažba Praha-Lipence

Zámkové dlažby Praha-Lipence

Zámkové betonové dlažby Praha-Lipence

Zámková dlažba Praha-Lipence

Betonové dlažby Praha-Lipence

Betonová dlažba Praha-Lipence

Zdící prvky Praha-Lipence

Dlažby II jakosti Praha-Lipence

Dlažba II jakosti Praha-Lipence

Plošné dlažby Praha-Lipence