„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Křeslice

Nové produkty Praha-Křeslice

Dlažby a obrubníky Praha-Křeslice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Křeslice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Křeslice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Křeslice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Křeslice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Křeslice, Levná dlažba Praha-Křeslice, Dlažba Praha-Křeslice, Zámkové dlažby Praha-Křeslice, Zámkové dlažba Praha-Křeslice, Betonové dlažby Praha-Křeslice, Betonová dlažba Praha-Křeslice, Zdící prvky Praha-Křeslice, Dlažby II jakosti Praha-Křeslice, Dlažba II jakosti Praha-Křeslice, Plošné dlažby Praha-Křeslice, Plošná dlažba


Další města:

Znojmo Břeclav Plzeň-město Praha-Čakovice Chomutov Benešov Praha-Zličín Praha 13 Praha-Lochkov Praha-Velká Chuchle Prostějov Praha-Dolní Chabry Praha-Královice Trutnov Praha 20 Jičín Náchod Praha 3 Litoměřice Havlíčkův Brod Pelhřimov Praha-Vinoř Praha-Křeslice Ústí nad Orlicí Rychnov nad Kněžnou Praha 17 Praha 22 Praha 6 Mladá Boleslav Praha-Řeporyje Ústí nad Labem Šumperk Tábor Rakovník Praha 4 Praha-Petrovice Plzeň-jih Hlavní město Praha Praha-Troja Semily Olomouc Praha-Lysolaje Praha 21 Třebíč Kutná Hora Prachatice Rokycany Praha-Nebušice Beroun Jindřichův Hradec Česká Lípa Český Krumlov Praha-Lipence Ostrava-město Praha-Benice Praha 11 Písek Praha-Suchdol Praha-Dolní Počernice Praha-Šeberov Praha 8 Hodonín Liberec Kolín Praha 15 Praha 19 Praha 1 Praha 2 Praha-Kolovraty Praha 16 Praha-Klánovice Frýdek-Místek Svitavy Příbram Nový Jičín Karviná Jablonec nad Nisou Vsetín Vyškov Blansko Žďár nad Sázavou Bruntál Praha-Slivenec Karlovy Vary Praha 18 Praha-Ďáblice Praha-Kunratice Brno-město Hradec Králové Jihlava Praha-východ Praha-Libuš Louny Cheb Sokolov Zlín Kladno Pardubice Mělník Domažlice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Křeslice

Levná dlažba Praha-Křeslice

Dlažba Praha-Křeslice

Zámkové dlažby Praha-Křeslice

Zámkové betonové dlažby Praha-Křeslice

Zámková dlažba Praha-Křeslice

Betonové dlažby Praha-Křeslice

Betonová dlažba Praha-Křeslice

Zdící prvky Praha-Křeslice

Dlažby II jakosti Praha-Křeslice

Dlažba II jakosti Praha-Křeslice

Plošné dlažby Praha-Křeslice