„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Frýdek-Místek

Nové produkty Frýdek-Místek

Dlažby a obrubníky Frýdek-Místek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Frýdek-Místek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Frýdek-Místek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Frýdek-Místek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Frýdek-Místek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Frýdek-Místek, Levná dlažba Frýdek-Místek, Dlažba Frýdek-Místek, Zámkové dlažby Frýdek-Místek, Zámkové dlažba Frýdek-Místek, Betonové dlažby Frýdek-Místek, Betonová dlažba Frýdek-Místek, Zdící prvky Frýdek-Místek, Dlažby II jakosti Frýdek-Místek, Dlažba II jakosti Frýdek-Místek, Plošné dlažby Frýdek-Místek, Plošná dlažba


Další města:

Kutná Hora Praha 5 Praha-Zbraslav Žďár nad Sázavou Trutnov Jindřichův Hradec Třebíč Praha-Újezd Bruntál Praha 2 Litoměřice Klatovy Praha-Dolní Měcholupy Praha 15 Praha-Šeberov Česká Lípa Strakonice Mělník Pelhřimov Sokolov Praha-Březiněves Jičín Praha-Libuš Praha-Vinoř Praha-Kunratice Praha-Lipence Praha-východ Praha-Královice Praha 14 Olomouc Praha 10 Plzeň-sever Tábor Děčín Praha-západ Hodonín Mladá Boleslav Rokycany Nový Jičín Vyškov Svitavy Praha-Dolní Počernice Ostrava-město Praha-Nebušice Karlovy Vary Praha 3 Praha 13 Praha 8 Praha-Běchovice Praha-Suchdol Praha-Petrovice Praha-Řeporyje Nymburk Kladno Praha-Lysolaje Blansko Domažlice Praha-Štěrboholy Praha-Klánovice Praha-Čakovice Praha 11 Frýdek-Místek Praha-Benice Ústí nad Labem Brno-město Praha-Zličín Praha-Nedvězí Chomutov Praha-Dubeč Praha 9 Liberec Praha 18 Praha-Přední Kopanina Semily Karviná Tachov Praha 12 Vsetín Praha 6 Hradec Králové Cheb Praha 17 Praha 20 Praha-Satalice Havlíčkův Brod Náchod Kolín Uherské Hradiště Praha 1 Praha-Lochkov Praha-Slivenec Jeseník Jablonec nad Nisou Opava Příbram Břeclav Prostějov Hlavní město Praha Ústí nad Orlicí Benešov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Frýdek-Místek

Levná dlažba Frýdek-Místek

Dlažba Frýdek-Místek

Zámkové dlažby Frýdek-Místek

Zámkové betonové dlažby Frýdek-Místek

Zámková dlažba Frýdek-Místek

Betonové dlažby Frýdek-Místek

Betonová dlažba Frýdek-Místek

Zdící prvky Frýdek-Místek

Dlažby II jakosti Frýdek-Místek

Dlažba II jakosti Frýdek-Místek

Plošné dlažby Frýdek-Místek