„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Frýdek-Místek

Nové produkty Frýdek-Místek

Dlažby a obrubníky Frýdek-Místek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Frýdek-Místek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Frýdek-Místek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Frýdek-Místek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Frýdek-Místek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Frýdek-Místek, Levná dlažba Frýdek-Místek, Dlažba Frýdek-Místek, Zámkové dlažby Frýdek-Místek, Zámkové dlažba Frýdek-Místek, Betonové dlažby Frýdek-Místek, Betonová dlažba Frýdek-Místek, Zdící prvky Frýdek-Místek, Dlažby II jakosti Frýdek-Místek, Dlažba II jakosti Frýdek-Místek, Plošné dlažby Frýdek-Místek, Plošná dlažba


Další města:

Benešov Kladno Louny Praha-Ďáblice Písek Olomouc Nymburk Jičín Praha-Troja Břeclav Trutnov Praha 1 Praha-Křeslice Praha-Benice Praha-Dolní Chabry Ústí nad Orlicí Praha 6 Praha-Petrovice Praha 18 Praha-Lochkov Náchod Hradec Králové Ostrava-město Vyškov Praha 14 Šumperk Praha-Lysolaje České Budějovice Klatovy Praha-Štěrboholy Praha-Řeporyje Praha 15 Vsetín Mělník Frýdek-Místek Chomutov Žďár nad Sázavou Praha-Šeberov Praha-Dolní Počernice Praha 21 Praha-Dolní Měcholupy Beroun Praha-západ Praha-Velká Chuchle Karlovy Vary Jablonec nad Nisou Domažlice Plzeň-sever Brno-město Hlavní město Praha Praha 7 Praha-Suchdol Praha 9 Praha-Libuš Praha 4 Znojmo Plzeň-město Praha 19 Kutná Hora Praha 16 Praha-Koloděje Praha-Lipence Prostějov Zlín Havlíčkův Brod Praha-Nebušice Tábor Praha 12 Uherské Hradiště Praha-Kunratice Praha 13 Blansko Praha 22 Praha-Dubeč Chrudim Semily Teplice Praha 10 Praha-Slivenec Praha-Vinoř Rychnov nad Kněžnou Třebíč Hodonín Praha 11 Strakonice Cheb Svitavy Praha 5 Praha-Čakovice Bruntál Praha-Přední Kopanina Praha 17 Plzeň-jih Praha-Újezd Jeseník Jihlava Litoměřice Nový Jičín Praha 8 Praha-Zličín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Frýdek-Místek

Levná dlažba Frýdek-Místek

Dlažba Frýdek-Místek

Zámkové dlažby Frýdek-Místek

Zámkové betonové dlažby Frýdek-Místek

Zámková dlažba Frýdek-Místek

Betonové dlažby Frýdek-Místek

Betonová dlažba Frýdek-Místek

Zdící prvky Frýdek-Místek

Dlažby II jakosti Frýdek-Místek

Dlažba II jakosti Frýdek-Místek

Plošné dlažby Frýdek-Místek