„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Frýdek-Místek

Nové produkty Frýdek-Místek

Dlažby a obrubníky Frýdek-Místek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Frýdek-Místek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Frýdek-Místek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Frýdek-Místek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Frýdek-Místek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Frýdek-Místek, Levná dlažba Frýdek-Místek, Dlažba Frýdek-Místek, Zámkové dlažby Frýdek-Místek, Zámkové dlažba Frýdek-Místek, Betonové dlažby Frýdek-Místek, Betonová dlažba Frýdek-Místek, Zdící prvky Frýdek-Místek, Dlažby II jakosti Frýdek-Místek, Dlažba II jakosti Frýdek-Místek, Plošné dlažby Frýdek-Místek, Plošná dlažba


Další města:

Praha 13 Praha 21 Blansko Kroměříž Praha-Satalice Tábor Praha-Nedvězí Hlavní město Praha Benešov Karviná Třebíč Praha 14 Chrudim Praha-Kolovraty Vyškov Ústí nad Labem Most Uherské Hradiště Rakovník Mělník Praha 9 Praha-Slivenec Praha-Libuš Hodonín Jablonec nad Nisou Náchod Praha-východ Praha-Dolní Měcholupy Praha 2 Semily Praha-Křeslice Frýdek-Místek Ostrava-město Tachov Praha 6 Praha 3 Svitavy Zlín České Budějovice Jindřichův Hradec Praha 16 Přerov Břeclav Děčín Plzeň-město Praha-Kunratice Praha 18 Domažlice Trutnov Klatovy Praha 8 Chomutov Jihlava Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Počernice Brno-venkov Praha-Troja Plzeň-sever Brno-město Praha-Přední Kopanina Praha 19 Nymburk Praha 17 Nový Jičín Písek Praha-Velká Chuchle Pardubice Sokolov Havlíčkův Brod Kutná Hora Praha-Klánovice Praha-Petrovice Praha 10 Praha-Dubeč Cheb Praha-Šeberov Jičín Praha 5 Bruntál Jeseník Pelhřimov Praha-Čakovice Praha 1 Český Krumlov Praha-Nebušice Praha-Lochkov Praha 7 Praha-Běchovice Praha-Vinoř Praha-Řeporyje Olomouc Plzeň-jih Beroun Žďár nad Sázavou Strakonice Praha-Lysolaje Louny Praha-Ďáblice Praha 20 Praha-Benice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Frýdek-Místek

Levná dlažba Frýdek-Místek

Dlažba Frýdek-Místek

Zámkové dlažby Frýdek-Místek

Zámkové betonové dlažby Frýdek-Místek

Zámková dlažba Frýdek-Místek

Betonové dlažby Frýdek-Místek

Betonová dlažba Frýdek-Místek

Zdící prvky Frýdek-Místek

Dlažby II jakosti Frýdek-Místek

Dlažba II jakosti Frýdek-Místek

Plošné dlažby Frýdek-Místek