„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Frýdek-Místek

Nové produkty Frýdek-Místek

Dlažby a obrubníky Frýdek-Místek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Frýdek-Místek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Frýdek-Místek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Frýdek-Místek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Frýdek-Místek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Frýdek-Místek, Levná dlažba Frýdek-Místek, Dlažba Frýdek-Místek, Zámkové dlažby Frýdek-Místek, Zámkové dlažba Frýdek-Místek, Betonové dlažby Frýdek-Místek, Betonová dlažba Frýdek-Místek, Zdící prvky Frýdek-Místek, Dlažby II jakosti Frýdek-Místek, Dlažba II jakosti Frýdek-Místek, Plošné dlažby Frýdek-Místek, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Řeporyje Praha-Zličín Praha-Královice Praha-Lipence Vyškov Kolín Mladá Boleslav Praha-Lochkov Praha-Benice Praha-Šeberov Benešov Tábor Beroun Chomutov Břeclav Praha 6 Praha-Kunratice Ústí nad Orlicí Most Strakonice Praha-Slivenec Praha-Lysolaje Praha-Zbraslav Praha-Běchovice Zlín Klatovy Plzeň-sever Pardubice Cheb Jihlava Praha-Nedvězí Praha 10 Praha-východ Jičín Olomouc Chrudim Česká Lípa Praha 9 Praha-Dolní Chabry Semily Rychnov nad Kněžnou Praha 17 Bruntál Praha-Suchdol Tachov Praha 3 Rokycany Praha-Štěrboholy Kladno Plzeň-jih Děčín Praha 20 Vsetín Jindřichův Hradec Praha 13 Praha-Čakovice Blansko Uherské Hradiště Mělník Hlavní město Praha Praha 2 Teplice Praha 15 Praha 1 Hradec Králové Frýdek-Místek Praha 16 Praha 21 Praha-západ Praha 5 Pelhřimov Praha-Troja Praha 22 Litoměřice Praha-Křeslice Praha-Vinoř Kroměříž Český Krumlov Praha 19 Znojmo Praha-Velká Chuchle Sokolov Prostějov Praha-Libuš Praha-Koloděje Praha 11 Rakovník Praha 12 Domažlice Karlovy Vary Praha-Březiněves Ostrava-město Šumperk Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Měcholupy Praha 8 České Budějovice Písek Praha-Nebušice Plzeň-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Frýdek-Místek

Levná dlažba Frýdek-Místek

Dlažba Frýdek-Místek

Zámkové dlažby Frýdek-Místek

Zámkové betonové dlažby Frýdek-Místek

Zámková dlažba Frýdek-Místek

Betonové dlažby Frýdek-Místek

Betonová dlažba Frýdek-Místek

Zdící prvky Frýdek-Místek

Dlažby II jakosti Frýdek-Místek

Dlažba II jakosti Frýdek-Místek

Plošné dlažby Frýdek-Místek