„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Frýdek-Místek

Nové produkty Frýdek-Místek

Dlažby a obrubníky Frýdek-Místek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Frýdek-Místek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Frýdek-Místek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Frýdek-Místek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Frýdek-Místek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Frýdek-Místek, Levná dlažba Frýdek-Místek, Dlažba Frýdek-Místek, Zámkové dlažby Frýdek-Místek, Zámkové dlažba Frýdek-Místek, Betonové dlažby Frýdek-Místek, Betonová dlažba Frýdek-Místek, Zdící prvky Frýdek-Místek, Dlažby II jakosti Frýdek-Místek, Dlažba II jakosti Frýdek-Místek, Plošné dlažby Frýdek-Místek, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-jih Klatovy Jeseník Praha 18 Brno-venkov Cheb Praha-Zličín Praha 19 Rychnov nad Kněžnou Karlovy Vary Praha-Dolní Počernice Zlín Svitavy Tachov Praha-Štěrboholy Praha-Velká Chuchle Praha-západ Teplice Praha-Suchdol Znojmo Opava Plzeň-město Praha 2 Třebíč Praha-Lipence Příbram Vsetín Tábor Brno-město Nymburk Šumperk Praha-Dolní Měcholupy Jičín Most Havlíčkův Brod Praha 12 Děčín Praha-Vinoř Praha 13 Praha-Kolovraty Ostrava-město Praha 10 Litoměřice Český Krumlov Praha 16 Uherské Hradiště Praha 7 Olomouc Praha 21 Praha-Slivenec Pardubice Praha-Libuš Chomutov Praha 20 Praha-Přední Kopanina Mělník Kutná Hora Jihlava Nový Jičín Praha-východ Jindřichův Hradec Liberec Praha-Újezd Praha 17 Břeclav Hradec Králové Praha-Ďáblice Praha-Lysolaje Jablonec nad Nisou Praha-Nebušice Karviná Sokolov Praha 9 Rakovník Praha-Šeberov Praha 8 Vyškov Praha-Satalice Prachatice Prostějov Bruntál Plzeň-sever Praha 14 Praha-Lochkov Praha 22 České Budějovice Kolín Praha 11 Domažlice Praha-Benice Chrudim Přerov Praha 6 Praha 5 Ústí nad Labem Náchod Frýdek-Místek Ústí nad Orlicí Praha-Řeporyje Strakonice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Frýdek-Místek

Levná dlažba Frýdek-Místek

Dlažba Frýdek-Místek

Zámkové dlažby Frýdek-Místek

Zámkové betonové dlažby Frýdek-Místek

Zámková dlažba Frýdek-Místek

Betonové dlažby Frýdek-Místek

Betonová dlažba Frýdek-Místek

Zdící prvky Frýdek-Místek

Dlažby II jakosti Frýdek-Místek

Dlažba II jakosti Frýdek-Místek

Plošné dlažby Frýdek-Místek