„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Frýdek-Místek

Nové produkty Frýdek-Místek

Dlažby a obrubníky Frýdek-Místek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Frýdek-Místek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Frýdek-Místek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Frýdek-Místek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Frýdek-Místek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Frýdek-Místek, Levná dlažba Frýdek-Místek, Dlažba Frýdek-Místek, Zámkové dlažby Frýdek-Místek, Zámkové dlažba Frýdek-Místek, Betonové dlažby Frýdek-Místek, Betonová dlažba Frýdek-Místek, Zdící prvky Frýdek-Místek, Dlažby II jakosti Frýdek-Místek, Dlažba II jakosti Frýdek-Místek, Plošné dlažby Frýdek-Místek, Plošná dlažba


Další města:

Kroměříž Nový Jičín Praha 18 Frýdek-Místek Praha 21 Praha-Satalice Bruntál Tábor Pelhřimov Chrudim Praha 4 Praha-Lochkov Praha 1 Brno-venkov Praha-Velká Chuchle Litoměřice Benešov Praha-Vinoř Nymburk Praha-Březiněves Praha 9 Sokolov Plzeň-město Praha-Křeslice Praha 10 Tachov Pardubice Děčín Šumperk Praha-Šeberov Prostějov Vsetín Kladno Praha-Libuš Klatovy Praha-Běchovice Cheb Praha 16 Jablonec nad Nisou Třebíč Jihlava Praha-Nebušice Rakovník Praha 6 Rokycany Praha-východ Praha-Lysolaje Žďár nad Sázavou Rychnov nad Kněžnou Praha 12 Beroun České Budějovice Praha-Štěrboholy Teplice Svitavy Praha 7 Praha 17 Praha-Lipence Semily Karviná Praha-Klánovice Jičín Praha-Zbraslav Praha-Řeporyje Přerov Praha-Čakovice Havlíčkův Brod Domažlice Písek Hradec Králové Karlovy Vary Hlavní město Praha Liberec Chomutov Praha-Nedvězí Znojmo Praha-západ Praha-Zličín Praha 14 Strakonice Kutná Hora Praha-Koloděje Praha 11 Praha-Ďáblice Břeclav Příbram Praha-Suchdol Prachatice Jindřichův Hradec Praha-Petrovice Praha-Královice Praha-Přední Kopanina Praha-Kolovraty Hodonín Plzeň-jih Olomouc Mělník Kolín Trutnov Praha 5 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Frýdek-Místek

Levná dlažba Frýdek-Místek

Dlažba Frýdek-Místek

Zámkové dlažby Frýdek-Místek

Zámkové betonové dlažby Frýdek-Místek

Zámková dlažba Frýdek-Místek

Betonové dlažby Frýdek-Místek

Betonová dlažba Frýdek-Místek

Zdící prvky Frýdek-Místek

Dlažby II jakosti Frýdek-Místek

Dlažba II jakosti Frýdek-Místek

Plošné dlažby Frýdek-Místek