„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Trutnov

Nové produkty Trutnov

Dlažby a obrubníky Trutnov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Trutnov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Trutnov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Trutnov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Trutnov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Trutnov, Levná dlažba Trutnov, Dlažba Trutnov, Zámkové dlažby Trutnov, Zámkové dlažba Trutnov, Betonové dlažby Trutnov, Betonová dlažba Trutnov, Zdící prvky Trutnov, Dlažby II jakosti Trutnov, Dlažba II jakosti Trutnov, Plošné dlažby Trutnov, Plošná dlažba


Další města:

Frýdek-Místek Tachov Ústí nad Orlicí Jablonec nad Nisou Mělník Praha-Zbraslav Sokolov Břeclav Hlavní město Praha Kladno Praha-Koloděje Tábor Vsetín Praha 21 Český Krumlov Praha-Štěrboholy Praha 10 Děčín Plzeň-město Příbram Strakonice Praha-Královice Žďár nad Sázavou Karlovy Vary Ústí nad Labem Litoměřice Šumperk Praha-Zličín Praha 15 Praha-Kunratice Praha 6 Česká Lípa Pelhřimov Jeseník Praha-Kolovraty Praha-Čakovice Praha-Šeberov Zlín Praha-Lochkov Písek Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lipence Hodonín Vyškov Hradec Králové Olomouc České Budějovice Jindřichův Hradec Praha 11 Praha 12 Liberec Uherské Hradiště Nový Jičín Kroměříž Praha 17 Praha-Klánovice Jihlava Praha-Benice Domažlice Praha-Újezd Praha-Libuš Znojmo Praha 18 Louny Praha-Suchdol Praha-východ Praha 2 Plzeň-sever Cheb Praha 14 Praha 20 Opava Rokycany Rakovník Plzeň-jih Kolín Praha 3 Praha-Lysolaje Přerov Brno-město Mladá Boleslav Klatovy Karviná Praha-západ Praha-Slivenec Prostějov Praha 9 Třebíč Praha-Vinoř Praha-Běchovice Praha 13 Ostrava-město Praha-Ďáblice Praha-Troja Praha 1 Brno-venkov Praha-Dolní Počernice Jičín Blansko Praha-Velká Chuchle ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Trutnov

Levná dlažba Trutnov

Dlažba Trutnov

Zámkové dlažby Trutnov

Zámkové betonové dlažby Trutnov

Zámková dlažba Trutnov

Betonové dlažby Trutnov

Betonová dlažba Trutnov

Zdící prvky Trutnov

Dlažby II jakosti Trutnov

Dlažba II jakosti Trutnov

Plošné dlažby Trutnov