„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Trutnov

Nové produkty Trutnov

Dlažby a obrubníky Trutnov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Trutnov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Trutnov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Trutnov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Trutnov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Trutnov, Levná dlažba Trutnov, Dlažba Trutnov, Zámkové dlažby Trutnov, Zámkové dlažba Trutnov, Betonové dlažby Trutnov, Betonová dlažba Trutnov, Zdící prvky Trutnov, Dlažby II jakosti Trutnov, Dlažba II jakosti Trutnov, Plošné dlažby Trutnov, Plošná dlažba


Další města:

Teplice Praha 5 Praha 1 Prachatice Šumperk Jindřichův Hradec Praha 9 Praha-Zličín Jeseník Brno-město Vyškov Praha-Újezd Plzeň-jih Opava Bruntál Praha-Nebušice Praha 10 Praha 19 Tachov Cheb Plzeň-město Praha-Březiněves Praha-Královice Chomutov Zlín Praha 6 Nymburk Náchod České Budějovice Děčín Kutná Hora Litoměřice Praha-Lochkov Praha-Libuš Ostrava-město Kroměříž Klatovy Hlavní město Praha Karlovy Vary Liberec Pelhřimov Praha-Ďáblice Semily Hradec Králové Plzeň-sever Strakonice Jičín Praha 16 Frýdek-Místek Praha-západ Písek Kolín Břeclav Blansko Praha-Lysolaje Praha 13 Znojmo Praha 22 Praha-Kolovraty Praha-Klánovice Praha 21 Svitavy Ústí nad Labem Havlíčkův Brod Praha-Nedvězí Mladá Boleslav Praha 11 Domažlice Praha-Suchdol Most Praha 8 Prostějov Sokolov Praha-Dolní Chabry Třebíč Benešov Praha 17 Praha-Vinoř Praha-Lipence Vsetín Rokycany Mělník Jihlava Praha 3 Praha 15 Karviná Praha 2 Praha-Dolní Počernice Rychnov nad Kněžnou Praha-Štěrboholy Český Krumlov Praha-Dubeč Praha-Křeslice Chrudim Trutnov Přerov Jablonec nad Nisou Nový Jičín Česká Lípa Tábor ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Trutnov

Levná dlažba Trutnov

Dlažba Trutnov

Zámkové dlažby Trutnov

Zámkové betonové dlažby Trutnov

Zámková dlažba Trutnov

Betonové dlažby Trutnov

Betonová dlažba Trutnov

Zdící prvky Trutnov

Dlažby II jakosti Trutnov

Dlažba II jakosti Trutnov

Plošné dlažby Trutnov