„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Trutnov

Nové produkty Trutnov

Dlažby a obrubníky Trutnov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Trutnov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Trutnov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Trutnov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Trutnov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Trutnov, Levná dlažba Trutnov, Dlažba Trutnov, Zámkové dlažby Trutnov, Zámkové dlažba Trutnov, Betonové dlažby Trutnov, Betonová dlažba Trutnov, Zdící prvky Trutnov, Dlažby II jakosti Trutnov, Dlažba II jakosti Trutnov, Plošné dlažby Trutnov, Plošná dlažba


Další města:

Rakovník Praha 15 Domažlice Brno-město Praha-Ďáblice Plzeň-jih Hlavní město Praha Nový Jičín Vsetín Hodonín Praha 6 Praha-Přední Kopanina Praha 16 Přerov Šumperk Plzeň-město Břeclav Praha-Dolní Počernice Vyškov Chomutov Praha 22 Ústí nad Orlicí Praha 9 Jablonec nad Nisou Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Měcholupy Praha-Slivenec Most Frýdek-Místek Pelhřimov Nymburk Praha-Dubeč Praha 19 Praha-Kunratice Jičín Brno-venkov Praha-Dolní Chabry Praha-Nedvězí Česká Lípa Praha 1 Pardubice Praha-Lipence Praha-východ Praha 12 Uherské Hradiště Kolín Praha 14 Praha-Lysolaje Teplice Praha 20 Praha-Řeporyje Praha 4 Český Krumlov Praha 18 Praha-Petrovice Tachov Praha 8 Jeseník Mladá Boleslav Sokolov Třebíč Chrudim Blansko Ústí nad Labem Semily Praha-Satalice České Budějovice Praha-Královice Praha-západ Praha 10 Děčín Klatovy Olomouc Praha-Vinoř Praha-Koloděje Praha-Křeslice Praha-Velká Chuchle Praha 11 Praha 17 Karlovy Vary Plzeň-sever Praha-Štěrboholy Hradec Králové Zlín Praha-Kolovraty Praha-Libuš Beroun Písek Rychnov nad Kněžnou Kutná Hora Bruntál Praha-Čakovice Praha 21 Praha-Klánovice Praha-Lochkov Praha-Nebušice Liberec Havlíčkův Brod Praha-Suchdol Náchod ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Trutnov

Levná dlažba Trutnov

Dlažba Trutnov

Zámkové dlažby Trutnov

Zámkové betonové dlažby Trutnov

Zámková dlažba Trutnov

Betonové dlažby Trutnov

Betonová dlažba Trutnov

Zdící prvky Trutnov

Dlažby II jakosti Trutnov

Dlažba II jakosti Trutnov

Plošné dlažby Trutnov