„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Trutnov

Nové produkty Trutnov

Dlažby a obrubníky Trutnov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Trutnov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Trutnov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Trutnov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Trutnov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Trutnov, Levná dlažba Trutnov, Dlažba Trutnov, Zámkové dlažby Trutnov, Zámkové dlažba Trutnov, Betonové dlažby Trutnov, Betonová dlažba Trutnov, Zdící prvky Trutnov, Dlažby II jakosti Trutnov, Dlažba II jakosti Trutnov, Plošné dlažby Trutnov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Satalice Praha-Lysolaje Nymburk Praha 1 Praha 22 Praha-Újezd Praha-Velká Chuchle České Budějovice Praha-Petrovice Příbram Pelhřimov Pardubice Domažlice Olomouc Rakovník Praha-východ Praha-Slivenec Ústí nad Orlicí Praha 10 Náchod Praha-Vinoř Plzeň-sever Písek Karviná Hradec Králové Jablonec nad Nisou Praha 9 Přerov Opava Praha 18 Praha-Šeberov Svitavy Vyškov Litoměřice Praha 7 Český Krumlov Brno-město Praha 15 Cheb Mělník Praha-Koloděje Praha-Čakovice Žďár nad Sázavou Praha-Kolovraty Praha 16 Bruntál Frýdek-Místek Chrudim Praha-Troja Kroměříž Teplice Praha 14 Praha 8 Praha-Ďáblice Benešov Praha-Březiněves Praha-západ Praha-Klánovice Jihlava Praha-Zličín Praha 12 Jeseník Vsetín Louny Tachov Uherské Hradiště Nový Jičín Praha 19 Praha-Suchdol Praha-Lipence Praha-Dolní Počernice Ústí nad Labem Rychnov nad Kněžnou Praha 13 Jindřichův Hradec Kladno Břeclav Praha 11 Praha-Nedvězí Beroun Praha-Zbraslav Praha-Benice Kolín Praha-Dubeč Třebíč Praha-Štěrboholy Praha-Křeslice Rokycany Praha-Přední Kopanina Praha-Libuš Zlín Brno-venkov Hodonín Karlovy Vary Liberec Semily Praha-Dolní Měcholupy Šumperk Praha-Lochkov Hlavní město Praha ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Trutnov

Levná dlažba Trutnov

Dlažba Trutnov

Zámkové dlažby Trutnov

Zámkové betonové dlažby Trutnov

Zámková dlažba Trutnov

Betonové dlažby Trutnov

Betonová dlažba Trutnov

Zdící prvky Trutnov

Dlažby II jakosti Trutnov

Dlažba II jakosti Trutnov

Plošné dlažby Trutnov