„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Trutnov

Nové produkty Trutnov

Dlažby a obrubníky Trutnov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Trutnov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Trutnov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Trutnov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Trutnov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Trutnov, Levná dlažba Trutnov, Dlažba Trutnov, Zámkové dlažby Trutnov, Zámkové dlažba Trutnov, Betonové dlažby Trutnov, Betonová dlažba Trutnov, Zdící prvky Trutnov, Dlažby II jakosti Trutnov, Dlažba II jakosti Trutnov, Plošné dlažby Trutnov, Plošná dlažba


Další města:

Tábor Praha-Nedvězí Most Beroun Plzeň-jih Praha-Koloděje Ústí nad Orlicí Praha-Běchovice Praha-Kunratice Praha 5 Český Krumlov Praha-Benice Praha-Zbraslav Praha-Dolní Chabry Ostrava-město Vyškov Praha 1 Mělník Rokycany Praha-Kolovraty Vsetín Uherské Hradiště Karlovy Vary Praha 10 Česká Lípa Praha 14 Praha 2 Praha 19 Praha-Nebušice Praha-Čakovice Liberec Šumperk Plzeň-sever Benešov Praha-Šeberov Břeclav Kladno Praha-Březiněves České Budějovice Rakovník Hradec Králové Náchod Svitavy Domažlice Praha 7 Karviná Jindřichův Hradec Ústí nad Labem Praha-Vinoř Plzeň-město Praha-Ďáblice Praha-Lysolaje Zlín Tachov Louny Brno-venkov Praha-Petrovice Praha-Újezd Chrudim Praha-Zličín Praha-Dolní Měcholupy Brno-město Praha 20 Přerov Praha 22 Frýdek-Místek Praha 16 Praha-Lipence Příbram Jablonec nad Nisou Klatovy Jeseník Rychnov nad Kněžnou Praha 12 Děčín Praha 8 Praha 21 Žďár nad Sázavou Opava Praha-Lochkov Praha 4 Praha 3 Kutná Hora Praha-Suchdol Nymburk Trutnov Praha-Satalice Písek Praha 11 Hlavní město Praha Nový Jičín Jihlava Praha-Královice Bruntál Semily Praha-Řeporyje Praha-Troja Praha-Klánovice Praha 6 Pardubice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Trutnov

Levná dlažba Trutnov

Dlažba Trutnov

Zámkové dlažby Trutnov

Zámkové betonové dlažby Trutnov

Zámková dlažba Trutnov

Betonové dlažby Trutnov

Betonová dlažba Trutnov

Zdící prvky Trutnov

Dlažby II jakosti Trutnov

Dlažba II jakosti Trutnov

Plošné dlažby Trutnov