„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Trutnov

Nové produkty Trutnov

Dlažby a obrubníky Trutnov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Trutnov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Trutnov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Trutnov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Trutnov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Trutnov, Levná dlažba Trutnov, Dlažba Trutnov, Zámkové dlažby Trutnov, Zámkové dlažba Trutnov, Betonové dlažby Trutnov, Betonová dlažba Trutnov, Zdící prvky Trutnov, Dlažby II jakosti Trutnov, Dlažba II jakosti Trutnov, Plošné dlažby Trutnov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Čakovice Praha 10 Trutnov Šumperk Praha-Řeporyje Praha-Lipence Praha-Zbraslav Benešov Chomutov Praha-Křeslice Svitavy Karviná Praha 12 Semily Přerov Praha 18 Kolín Žďár nad Sázavou Beroun Praha-Suchdol Bruntál Praha-Ďáblice Praha-Klánovice Praha-Lysolaje Praha 1 Mělník Kutná Hora Rychnov nad Kněžnou Praha-Nebušice Blansko Praha-Lochkov Brno-venkov Praha-Koloděje Kroměříž Uherské Hradiště Praha 16 Nymburk Praha-Libuš Praha-Královice Rokycany Příbram Brno-město Praha-Dolní Měcholupy Most Praha 15 Praha-Troja Chrudim Praha 9 Praha 13 Česká Lípa Olomouc Praha-západ Ústí nad Labem Praha 17 Praha-východ Plzeň-sever Praha 20 Praha 2 Mladá Boleslav Praha 11 Praha 3 Praha-Slivenec Jičín Praha-Petrovice Děčín Praha 14 Praha-Šeberov Praha-Přední Kopanina Tábor Praha-Kunratice Praha 5 Praha-Zličín Hodonín Praha-Velká Chuchle Rakovník Vsetín Jindřichův Hradec Praha 19 Jihlava Praha-Březiněves Louny Praha 8 Vyškov Praha-Nedvězí Litoměřice Nový Jičín Zlín Český Krumlov Cheb Prostějov Pardubice Praha-Benice Praha 6 Praha-Satalice Třebíč Plzeň-jih Ústí nad Orlicí Praha 22 Opava Hradec Králové ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Trutnov

Levná dlažba Trutnov

Dlažba Trutnov

Zámkové dlažby Trutnov

Zámkové betonové dlažby Trutnov

Zámková dlažba Trutnov

Betonové dlažby Trutnov

Betonová dlažba Trutnov

Zdící prvky Trutnov

Dlažby II jakosti Trutnov

Dlažba II jakosti Trutnov

Plošné dlažby Trutnov