„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Trutnov

Nové produkty Trutnov

Dlažby a obrubníky Trutnov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Trutnov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Trutnov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Trutnov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Trutnov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Trutnov, Levná dlažba Trutnov, Dlažba Trutnov, Zámkové dlažby Trutnov, Zámkové dlažba Trutnov, Betonové dlažby Trutnov, Betonová dlažba Trutnov, Zdící prvky Trutnov, Dlažby II jakosti Trutnov, Dlažba II jakosti Trutnov, Plošné dlažby Trutnov, Plošná dlažba


Další města:

Znojmo Chrudim Teplice Praha 7 Praha 6 Trutnov Praha 5 Rychnov nad Kněžnou Praha-Březiněves Jičín Praha-Ďáblice Příbram Brno-město Praha-Lochkov Praha-Šeberov Sokolov Praha-Dolní Chabry Nový Jičín Praha-Suchdol Praha-Zbraslav Jindřichův Hradec Domažlice Zlín Praha 20 Praha-Újezd Praha-Štěrboholy Praha-Řeporyje Ostrava-město Semily Praha-Slivenec Šumperk Vyškov Praha 21 Praha-východ Praha-Petrovice Karviná Praha-Velká Chuchle Louny Frýdek-Místek Jablonec nad Nisou Plzeň-jih Praha-Kolovraty Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Měcholupy Kutná Hora Praha-Dolní Počernice Havlíčkův Brod Praha-Zličín Přerov Cheb Praha 19 Mladá Boleslav Břeclav Ústí nad Orlicí Praha-Nedvězí Jeseník Mělník Praha-Křeslice Praha 10 Praha-Čakovice Praha-Lysolaje Praha-Libuš Třebíč Svitavy Prachatice Písek Tábor Nymburk Benešov Praha 12 Tachov Plzeň-sever Praha 3 Kladno Praha-Troja Praha-Klánovice Praha 1 Praha-Kunratice Opava Plzeň-město Praha 11 Chomutov Česká Lípa Praha-Koloděje Karlovy Vary Rokycany Hodonín Uherské Hradiště Praha-Benice Bruntál Praha-západ Praha 22 Brno-venkov Praha-Běchovice Hlavní město Praha Strakonice Český Krumlov Praha-Lipence Prostějov Praha 18 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Trutnov

Levná dlažba Trutnov

Dlažba Trutnov

Zámkové dlažby Trutnov

Zámkové betonové dlažby Trutnov

Zámková dlažba Trutnov

Betonové dlažby Trutnov

Betonová dlažba Trutnov

Zdící prvky Trutnov

Dlažby II jakosti Trutnov

Dlažba II jakosti Trutnov

Plošné dlažby Trutnov