„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Trutnov

Nové produkty Trutnov

Dlažby a obrubníky Trutnov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Trutnov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Trutnov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Trutnov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Trutnov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Trutnov, Levná dlažba Trutnov, Dlažba Trutnov, Zámkové dlažby Trutnov, Zámkové dlažba Trutnov, Betonové dlažby Trutnov, Betonová dlažba Trutnov, Zdící prvky Trutnov, Dlažby II jakosti Trutnov, Dlažba II jakosti Trutnov, Plošné dlažby Trutnov, Plošná dlažba


Další města:

Chrudim Cheb Hradec Králové Karviná Praha-Libuš Praha-Benice Litoměřice Prostějov Písek Přerov Praha 16 Praha-Běchovice Praha-Dolní Měcholupy Třebíč Teplice Praha 22 Liberec Tábor Karlovy Vary Praha-Petrovice Most Praha-Újezd Tachov Sokolov Praha-Ďáblice Praha-Štěrboholy Mladá Boleslav Jičín Havlíčkův Brod Praha 6 Brno-město Praha 1 Český Krumlov Trutnov Hodonín Ostrava-město Praha-Křeslice Prachatice Praha-Suchdol Praha 3 Kutná Hora České Budějovice Strakonice Praha-Královice Praha-Dubeč Praha-Nebušice Praha 12 Praha-Lipence Praha-západ Praha-Čakovice Praha 4 Hlavní město Praha Vyškov Frýdek-Místek Česká Lípa Svitavy Kolín Praha-Šeberov Kladno Praha 8 Rokycany Praha 14 Praha-Satalice Semily Praha 10 Praha 9 Praha 13 Kroměříž Klatovy Plzeň-sever Šumperk Praha-Zbraslav Nymburk Praha-Řeporyje Náchod Plzeň-město Uherské Hradiště Nový Jičín Praha-Klánovice Jindřichův Hradec Praha-Kunratice Zlín Brno-venkov Opava Olomouc Praha-Nedvězí Praha 7 Praha-Velká Chuchle Ústí nad Labem Znojmo Beroun Praha-Zličín Praha-Vinoř Rakovník Domažlice Blansko Praha-Lysolaje Praha-východ Praha-Dolní Počernice Pelhřimov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Trutnov

Levná dlažba Trutnov

Dlažba Trutnov

Zámkové dlažby Trutnov

Zámkové betonové dlažby Trutnov

Zámková dlažba Trutnov

Betonové dlažby Trutnov

Betonová dlažba Trutnov

Zdící prvky Trutnov

Dlažby II jakosti Trutnov

Dlažba II jakosti Trutnov

Plošné dlažby Trutnov