„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Trutnov

Nové produkty Trutnov

Dlažby a obrubníky Trutnov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Trutnov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Trutnov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Trutnov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Trutnov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Trutnov, Levná dlažba Trutnov, Dlažba Trutnov, Zámkové dlažby Trutnov, Zámkové dlažba Trutnov, Betonové dlažby Trutnov, Betonová dlažba Trutnov, Zdící prvky Trutnov, Dlažby II jakosti Trutnov, Dlažba II jakosti Trutnov, Plošné dlažby Trutnov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 21 Vyškov Praha-Kolovraty Žďár nad Sázavou Praha 6 České Budějovice Havlíčkův Brod Praha-Kunratice Praha 7 Břeclav Praha 9 Praha-Lipence Jeseník Hlavní město Praha Uherské Hradiště Mladá Boleslav Praha-Benice Ostrava-město Svitavy Jihlava Český Krumlov Karviná Opava Praha 15 Jindřichův Hradec Praha 12 Plzeň-město Chomutov Klatovy Strakonice Praha 19 Praha 8 Mělník Praha-Přední Kopanina Most Prostějov Pelhřimov Praha-Dolní Počernice Zlín Praha-Velká Chuchle Praha 1 Praha 11 Praha-Ďáblice Třebíč Blansko Praha-Nebušice Praha-Újezd Praha-Lysolaje Rychnov nad Kněžnou Pardubice Benešov Praha 18 Cheb Ústí nad Orlicí Hodonín Liberec Brno-venkov Louny Praha-Petrovice Praha-Zbraslav Praha-Vinoř Praha 4 Praha-Lochkov Frýdek-Místek Praha-východ Kroměříž Praha-Klánovice Praha-Křeslice Písek Hradec Králové Vsetín Znojmo Praha-Březiněves Litoměřice Přerov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Čakovice Sokolov Bruntál Kutná Hora Praha 16 Rokycany Jičín Praha-Libuš Nový Jičín Plzeň-sever Praha 17 Praha-Štěrboholy Jablonec nad Nisou Trutnov Praha-Běchovice Nymburk Kladno Praha-Satalice Praha-Dubeč Karlovy Vary Náchod Praha-Nedvězí Praha 5 Praha 20 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Trutnov

Levná dlažba Trutnov

Dlažba Trutnov

Zámkové dlažby Trutnov

Zámkové betonové dlažby Trutnov

Zámková dlažba Trutnov

Betonové dlažby Trutnov

Betonová dlažba Trutnov

Zdící prvky Trutnov

Dlažby II jakosti Trutnov

Dlažba II jakosti Trutnov

Plošné dlažby Trutnov