„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Trutnov

Nové produkty Trutnov

Dlažby a obrubníky Trutnov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Trutnov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Trutnov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Trutnov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Trutnov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Trutnov, Levná dlažba Trutnov, Dlažba Trutnov, Zámkové dlažby Trutnov, Zámkové dlažba Trutnov, Betonové dlažby Trutnov, Betonová dlažba Trutnov, Zdící prvky Trutnov, Dlažby II jakosti Trutnov, Dlažba II jakosti Trutnov, Plošné dlažby Trutnov, Plošná dlažba


Další města:

Mladá Boleslav Praha-Dolní Počernice Praha-západ Jindřichův Hradec Praha-Čakovice Praha-Šeberov Praha 18 Praha-Ďáblice Hlavní město Praha Praha 19 Praha-Troja Praha-Kolovraty Praha-Nebušice Praha-Křeslice Prostějov Karviná Praha 8 Kladno Praha-Velká Chuchle Chrudim Praha-Dolní Chabry Praha 14 Praha 2 Rokycany Ostrava-město Praha-Běchovice Pardubice Česká Lípa Praha-Štěrboholy Karlovy Vary Praha 10 Pelhřimov Hodonín Jičín Klatovy Praha-Zličín Praha-Řeporyje Most Praha-Libuš Ústí nad Labem Praha-Přední Kopanina Hradec Králové Blansko Praha-Suchdol Kroměříž Jeseník Vyškov Domažlice České Budějovice Praha 13 Třebíč Praha 21 Benešov Vsetín Praha 6 Praha-Petrovice Tachov Znojmo Zlín Praha 11 Praha-Satalice Plzeň-sever Plzeň-město Strakonice Šumperk Praha-Kunratice Jihlava Praha-Klánovice Praha-Zbraslav Praha 4 Tábor Praha-Slivenec Praha 12 Praha 22 Mělník Beroun Náchod Brno-město Přerov Nymburk Brno-venkov Praha 1 Písek Nový Jičín Praha 3 Litoměřice Svitavy Cheb Rakovník Praha-Královice Praha-Újezd Praha 7 Žďár nad Sázavou Plzeň-jih Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Měcholupy Havlíčkův Brod Příbram Praha-Lochkov Praha-Březiněves ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Trutnov

Levná dlažba Trutnov

Dlažba Trutnov

Zámkové dlažby Trutnov

Zámkové betonové dlažby Trutnov

Zámková dlažba Trutnov

Betonové dlažby Trutnov

Betonová dlažba Trutnov

Zdící prvky Trutnov

Dlažby II jakosti Trutnov

Dlažba II jakosti Trutnov

Plošné dlažby Trutnov