„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Trutnov

Nové produkty Trutnov

Dlažby a obrubníky Trutnov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Trutnov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Trutnov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Trutnov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Trutnov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Trutnov, Levná dlažba Trutnov, Dlažba Trutnov, Zámkové dlažby Trutnov, Zámkové dlažba Trutnov, Betonové dlažby Trutnov, Betonová dlažba Trutnov, Zdící prvky Trutnov, Dlažby II jakosti Trutnov, Dlažba II jakosti Trutnov, Plošné dlažby Trutnov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Velká Chuchle Praha 7 Cheb Semily Jindřichův Hradec Teplice České Budějovice Praha-Zličín Ostrava-město Hodonín Praha 1 Praha-Lysolaje Hlavní město Praha Břeclav Praha-Újezd Praha 16 Plzeň-jih Tábor Praha-Kolovraty Praha-Libuš Praha-Lipence Praha-Šeberov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Čakovice Český Krumlov Beroun Praha-Troja Přerov Praha-Benice Praha 13 Kolín Rakovník Most Vyškov Zlín Frýdek-Místek Praha-Přední Kopanina Opava Praha 9 Praha-Petrovice Blansko Praha-Lochkov Praha 5 Náchod Nymburk Kutná Hora Praha 17 Kroměříž Vsetín Praha-Královice Děčín Praha 18 Ústí nad Labem Praha-západ Praha-Nedvězí Praha-Dolní Chabry Trutnov Praha-Křeslice Jablonec nad Nisou Praha 22 Praha 10 Šumperk Praha-Běchovice Tachov Kladno Pelhřimov Praha-Zbraslav Olomouc Strakonice Písek Česká Lípa Domažlice Třebíč Praha-Nebušice Karlovy Vary Plzeň-město Praha-Řeporyje Benešov Karviná Plzeň-sever Praha 3 Sokolov Hradec Králové Žďár nad Sázavou Praha-Klánovice Praha-Ďáblice Chrudim Nový Jičín Pardubice Praha 4 Praha-Suchdol Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Počernice Praha-Slivenec Brno-venkov Příbram Praha 8 Havlíčkův Brod Praha-Vinoř Praha-Dubeč ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Trutnov

Levná dlažba Trutnov

Dlažba Trutnov

Zámkové dlažby Trutnov

Zámkové betonové dlažby Trutnov

Zámková dlažba Trutnov

Betonové dlažby Trutnov

Betonová dlažba Trutnov

Zdící prvky Trutnov

Dlažby II jakosti Trutnov

Dlažba II jakosti Trutnov

Plošné dlažby Trutnov