„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Trutnov

Nové produkty Trutnov

Dlažby a obrubníky Trutnov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Trutnov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Trutnov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Trutnov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Trutnov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Trutnov, Levná dlažba Trutnov, Dlažba Trutnov, Zámkové dlažby Trutnov, Zámkové dlažba Trutnov, Betonové dlažby Trutnov, Betonová dlažba Trutnov, Zdící prvky Trutnov, Dlažby II jakosti Trutnov, Dlažba II jakosti Trutnov, Plošné dlažby Trutnov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 16 Blansko Praha 5 Praha-Libuš Rokycany Bruntál Strakonice Vyškov Praha-Kunratice Břeclav Praha-Troja Praha 4 Děčín Havlíčkův Brod Most Praha 22 Kroměříž Praha-Řeporyje Jičín Praha 7 Semily Prachatice České Budějovice Tábor Beroun Prostějov Praha 8 Praha 13 Praha 20 Znojmo Praha 14 Praha 19 Praha-Suchdol Kolín Jihlava Karviná Sokolov Hlavní město Praha Nymburk Praha 10 Praha-Zbraslav Praha 11 Mělník Praha-Petrovice Praha-Koloděje Kutná Hora Rakovník Teplice Praha-západ Pardubice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Ďáblice Písek Praha 21 Žďár nad Sázavou Praha-Královice Praha-Klánovice Domažlice Praha-Benice Praha-Čakovice Praha-Nedvězí Nový Jičín Praha 17 Praha 1 Ústí nad Labem Trutnov Jeseník Pelhřimov Praha-Přední Kopanina Příbram Praha-Křeslice Praha-Běchovice Česká Lípa Praha-Šeberov Karlovy Vary Praha-Kolovraty Praha-Satalice Praha-Velká Chuchle Hradec Králové Praha-Štěrboholy Praha 3 Praha-Březiněves Praha-Dubeč Praha-Nebušice Frýdek-Místek Tachov Náchod Brno-venkov Opava Mladá Boleslav Praha-Vinoř Šumperk Praha 15 Kladno Ústí nad Orlicí Brno-město Praha 2 Olomouc Praha 9 Praha 12 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Trutnov

Levná dlažba Trutnov

Dlažba Trutnov

Zámkové dlažby Trutnov

Zámkové betonové dlažby Trutnov

Zámková dlažba Trutnov

Betonové dlažby Trutnov

Betonová dlažba Trutnov

Zdící prvky Trutnov

Dlažby II jakosti Trutnov

Dlažba II jakosti Trutnov

Plošné dlažby Trutnov