„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Havlíčkův Brod Ústí nad Orlicí Jihlava Jeseník Plzeň-sever Praha-Šeberov Znojmo Praha-Troja Praha 19 Český Krumlov Liberec Praha-Zbraslav Praha-Dolní Chabry Nymburk Praha 15 Blansko Praha-Dubeč Praha-Klánovice Praha 16 Hlavní město Praha Praha-Čakovice Prostějov Praha-Dolní Počernice Praha-Zličín Mladá Boleslav Tábor Praha 5 Praha-Libuš Praha-Lipence Plzeň-jih Praha-Běchovice Semily Vyškov Praha-západ Domažlice Hodonín Teplice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lysolaje Nový Jičín Praha 21 Praha-Kunratice Praha-Kolovraty Praha-Újezd Přerov Hradec Králové Praha-Koloděje Pelhřimov Praha 17 Karviná Most Opava Praha 18 Benešov Jablonec nad Nisou Praha-Přední Kopanina Strakonice Vsetín Frýdek-Místek Praha-Suchdol Praha 6 Praha-Benice Plzeň-město Praha 3 Příbram Praha 14 Kladno Praha-Velká Chuchle Praha-Královice Sokolov Praha 12 Praha 4 Praha-východ Chrudim Brno-město Praha-Nedvězí Trutnov Olomouc Praha-Štěrboholy Praha 8 Jičín Praha-Lochkov Praha 9 České Budějovice Bruntál Praha 20 Ústí nad Labem Břeclav Praha 11 Jindřichův Hradec Litoměřice Kutná Hora Brno-venkov Písek Chomutov Praha 22 Uherské Hradiště Praha-Nebušice Cheb Rakovník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby