„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Rakovník Praha 16 Praha-Nebušice Praha-Zbraslav Mělník Semily Vsetín Pardubice Přerov Brno-venkov Český Krumlov Trutnov Praha-Dubeč Náchod Praha-Nedvězí Hlavní město Praha Praha 12 Šumperk Praha-Lochkov Praha-Dolní Měcholupy Cheb Znojmo Nový Jičín Plzeň-město Praha 11 Havlíčkův Brod Praha 18 Praha-Královice Příbram Prachatice Ústí nad Labem Vyškov Louny Praha-Satalice Kroměříž Tábor Praha 13 Klatovy Praha-Zličín Praha-západ Praha-Lysolaje Praha-Řeporyje České Budějovice Praha 3 Žďár nad Sázavou Chrudim Chomutov Praha 4 Uherské Hradiště Jindřichův Hradec Hradec Králové Prostějov Praha-Suchdol Zlín Tachov Blansko Česká Lípa Praha-Benice Praha-Slivenec Praha-Koloděje Praha-Březiněves Pelhřimov Svitavy Praha 2 Praha 9 Praha 21 Litoměřice Praha-Kolovraty Domažlice Praha-Ďáblice Břeclav Praha-Libuš Frýdek-Místek Ostrava-město Jablonec nad Nisou Praha-Lipence Hodonín Praha-Klánovice Praha-Velká Chuchle Praha-Běchovice Praha 7 Rychnov nad Kněžnou Jihlava Děčín Strakonice Praha 20 Kladno Rokycany Praha 19 Ústí nad Orlicí Praha-Štěrboholy Praha 8 Praha-Újezd Teplice Benešov Praha-Křeslice Olomouc Praha-východ Karviná Praha-Kunratice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby