„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Měcholupy Bruntál Jičín Praha-Březiněves Děčín Olomouc Blansko Praha-Lochkov Tábor Praha-Běchovice Prachatice Písek Praha 10 Praha-západ Hlavní město Praha Praha-Troja Mělník Praha 17 Brno-město Praha 11 Šumperk Příbram Praha 6 Ostrava-město Praha 18 Rakovník Žďár nad Sázavou Praha-Satalice Kroměříž Praha-Královice Praha-Šeberov Břeclav Praha-východ Kladno Frýdek-Místek Karlovy Vary Praha-Kunratice Domažlice Litoměřice Praha-Dolní Počernice Plzeň-sever Prostějov Praha 5 Praha 9 Jablonec nad Nisou Praha-Vinoř Praha-Lysolaje Praha-Štěrboholy Česká Lípa Hradec Králové Praha 12 Tachov Cheb Praha-Benice Hodonín Praha 19 Praha 22 Nový Jičín Český Krumlov Praha 1 Rokycany Vsetín Uherské Hradiště Klatovy Praha 8 Praha-Kolovraty Karviná Plzeň-město Praha-Dubeč Sokolov Praha 21 Vyškov Teplice Praha-Křeslice Praha-Újezd Praha-Lipence Praha 13 Trutnov Praha-Suchdol Praha-Velká Chuchle Praha-Nedvězí Praha-Slivenec Mladá Boleslav Praha 3 Ústí nad Labem Benešov Most Ústí nad Orlicí Chomutov Chrudim Praha-Libuš Svitavy Praha 15 Plzeň-jih Havlíčkův Brod Praha-Zličín Praha-Nebušice Rychnov nad Kněžnou České Budějovice Opava ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby