„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Praha-Čakovice Mladá Boleslav Děčín Praha-Satalice Praha 21 Jihlava Praha-Zličín Benešov Praha-Štěrboholy Praha-Libuš Znojmo Plzeň-jih Opava Praha 8 Bruntál Praha-Velká Chuchle Most Strakonice Jindřichův Hradec Praha-Křeslice Hodonín Praha-Lochkov Svitavy Vsetín Karviná Trutnov Praha-Dubeč Domažlice Vyškov Praha-Troja Klatovy Praha-Běchovice Praha 10 Nový Jičín Praha 12 Praha-Klánovice Praha 20 Praha-Suchdol Praha 22 Praha 5 Praha-Kolovraty Jablonec nad Nisou Česká Lípa Praha-Dolní Počernice Praha 7 Praha 16 Kroměříž Praha 3 Tachov Olomouc Praha 17 Praha-Nebušice Uherské Hradiště Praha-Šeberov Prostějov Kolín Třebíč Praha-západ Praha-Dolní Měcholupy Kutná Hora Náchod Rokycany Teplice Praha 15 Praha 2 Jeseník Tábor Rychnov nad Kněžnou Praha-Petrovice Kladno Zlín Praha-Řeporyje Frýdek-Místek Plzeň-město Ústí nad Orlicí Praha 9 Praha-Nedvězí Sokolov Praha-Ďáblice Blansko Beroun Rakovník Praha-Dolní Chabry Praha-Královice Praha 14 Praha-Koloděje Praha-Vinoř Praha-východ Brno-město Brno-venkov Praha-Slivenec Pardubice Praha-Lipence Žďár nad Sázavou Pelhřimov Louny Praha-Benice Písek Semily Litoměřice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby