„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Praha-Satalice Hodonín Praha-Benice Náchod Cheb Teplice Havlíčkův Brod Praha-Šeberov Praha-Křeslice Praha 17 Praha 4 Písek Praha-Lochkov Praha 8 Šumperk Strakonice Praha 14 Praha-Březiněves Praha 1 Příbram Praha 19 Opava Plzeň-město Kutná Hora Žďár nad Sázavou Přerov Prachatice Praha-západ Praha-Klánovice Beroun Praha-Řeporyje Domažlice Uherské Hradiště Praha 20 Praha 18 Praha-Běchovice Praha-Újezd Praha-Lysolaje Praha-Slivenec Praha-Nebušice Český Krumlov Hlavní město Praha Praha 16 Bruntál Praha-Koloděje Praha-Kolovraty Louny Mělník Brno-venkov Plzeň-sever Mladá Boleslav Kolín Hradec Králové Praha 21 Tábor Praha-Zbraslav Prostějov Praha 9 Litoměřice Jindřichův Hradec Karviná Rychnov nad Kněžnou Praha-Dubeč Česká Lípa Praha-Dolní Měcholupy Jičín Kladno Praha-Štěrboholy Semily Praha-Troja Praha-Suchdol Praha-Zličín Frýdek-Místek Praha-Čakovice Jihlava Rakovník Praha 22 Praha 7 České Budějovice Zlín Praha 10 Ostrava-město Praha-Lipence Ústí nad Orlicí Karlovy Vary Praha 6 Pelhřimov Praha-Přední Kopanina Jeseník Vyškov Praha 12 Pardubice Liberec Praha-Nedvězí Praha-Ďáblice Praha-Velká Chuchle Nový Jičín Blansko Znojmo Jablonec nad Nisou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby