„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Šumperk Břeclav Praha 8 Chrudim Praha-Velká Chuchle Praha 20 Praha 11 Jindřichův Hradec Náchod Praha-Klánovice Litoměřice Chomutov Praha 18 Brno-venkov Most Praha-Štěrboholy Pardubice Praha-Vinoř Přerov Praha-Dolní Počernice Praha-Dolní Měcholupy Praha 13 Strakonice Domažlice Ústí nad Labem Praha 2 Praha-Lysolaje Praha 16 Praha 10 Praha 3 Praha-Lochkov Jeseník České Budějovice Jihlava Praha 22 Prachatice Praha-Běchovice Praha-Šeberov Kutná Hora Praha-Nebušice Praha-Petrovice Praha-Kolovraty Praha 19 Praha-Benice Kladno Praha-Dubeč Praha 4 Praha 1 Ústí nad Orlicí Česká Lípa Mělník Nymburk Blansko Olomouc Karviná Praha-Suchdol Hodonín Praha-západ Plzeň-město Havlíčkův Brod Svitavy Zlín Klatovy Písek Pelhřimov Nový Jičín Praha-Koloděje Semily Žďár nad Sázavou Jičín Louny Praha-Dolní Chabry Praha-Zličín Praha-Libuš Jablonec nad Nisou Brno-město Praha-Čakovice Praha-Zbraslav Beroun Benešov Praha-východ Znojmo Rokycany Kolín Praha 12 Praha 9 Praha 21 Vsetín Praha-Újezd Praha-Březiněves Karlovy Vary Děčín Praha 6 Praha-Satalice Praha 17 Praha-Křeslice Liberec Praha 15 Opava Třebíč ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby