„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Karviná Praha 1 Praha-Lochkov Praha 13 Brno-venkov Svitavy Semily Praha-Újezd Kolín Praha-Běchovice Benešov Praha-Klánovice Rakovník Praha-Nebušice Praha-Petrovice Praha-Dolní Počernice Praha-Lipence Most Olomouc Pelhřimov Cheb Praha 21 Praha 7 Praha-Zbraslav Kladno Chrudim Přerov Břeclav Praha-Ďáblice Praha-Velká Chuchle Znojmo Praha 5 Praha 15 Písek Plzeň-jih Ostrava-město Praha-Kolovraty Praha-Štěrboholy Kroměříž Jičín Praha 2 Praha-Suchdol Jindřichův Hradec Domažlice Vsetín Litoměřice Praha 6 Bruntál Plzeň-město Nymburk Praha-Čakovice Český Krumlov Praha-západ Hradec Králové Klatovy Jeseník Praha-Křeslice Brno-město Frýdek-Místek Praha-Satalice Teplice Praha 14 Ústí nad Labem Louny Tachov Praha-Libuš Praha-Královice Praha 17 Plzeň-sever Prostějov Praha-Dolní Měcholupy Sokolov Praha 12 Náchod Praha-Benice Praha 9 Praha 8 Praha 3 Havlíčkův Brod Praha 4 Praha-Březiněves Praha 20 Opava Chomutov Vyškov Uherské Hradiště Praha-Koloděje Jablonec nad Nisou Kutná Hora Mělník Mladá Boleslav Šumperk Praha-východ Nový Jičín Rokycany Příbram Ústí nad Orlicí Strakonice Praha-Kunratice Praha-Řeporyje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby