„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Sokolov Praha 14 Praha-Lysolaje Praha-Běchovice Praha-Přední Kopanina Praha-Kunratice Děčín Prostějov Plzeň-jih Chrudim Znojmo Rychnov nad Kněžnou Rakovník Praha 2 Bruntál Praha-Benice Praha-Petrovice Praha-Ďáblice Ústí nad Orlicí Olomouc Břeclav Praha-Lochkov Frýdek-Místek Jablonec nad Nisou Praha-Libuš Kladno Praha-Dolní Počernice Trutnov Český Krumlov Ostrava-město Praha-Zbraslav Chomutov Praha-Suchdol Pardubice Prachatice Klatovy Karviná Teplice Praha 9 Kolín Liberec České Budějovice Mladá Boleslav Benešov Praha-Čakovice Třebíč Praha-Klánovice Hradec Králové Praha 21 Praha 13 Praha 4 Praha-Dubeč Beroun Brno-venkov Jihlava Svitavy Písek Praha-Nebušice Kroměříž Praha 17 Praha-Újezd Nový Jičín Praha-Nedvězí Praha-Březiněves Praha-Koloděje Jindřichův Hradec Jičín Přerov Brno-město Praha 19 Praha-Dolní Chabry Praha-Satalice Litoměřice Praha-Dolní Měcholupy Příbram Havlíčkův Brod Praha 18 Vsetín Vyškov Most Rokycany Mělník Praha-Troja Praha-západ Praha-Křeslice Nymburk Praha 7 Šumperk Praha 11 Plzeň-sever Jeseník Praha-Kolovraty Praha 12 Praha-Velká Chuchle Uherské Hradiště Hodonín Pelhřimov Plzeň-město Zlín Praha-Řeporyje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby