„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Praha-Benice Praha-Křeslice Litoměřice Domažlice Brno-venkov Frýdek-Místek Praha 7 Karlovy Vary Prachatice Uherské Hradiště Praha-Lysolaje Praha 12 Třebíč Praha-Koloděje Praha 22 Praha 16 Praha-Kunratice Prostějov Praha-Běchovice Teplice Šumperk Kolín Praha-Suchdol Praha-Lipence Praha-Řeporyje Praha 21 Strakonice Svitavy Rakovník Praha-Přední Kopanina Tachov Jičín Praha 18 Mělník Sokolov Praha 5 Praha-Satalice Pardubice Mladá Boleslav Žďár nad Sázavou Olomouc Praha-Lochkov Praha-Čakovice Praha-Královice Chomutov České Budějovice Karviná Jihlava Písek Znojmo Opava Praha 8 Praha-Nebušice Praha-Šeberov Praha 4 Kroměříž Chrudim Hlavní město Praha Praha 19 Praha-Zličín Břeclav Semily Praha-Libuš Praha-západ Louny Praha-Kolovraty Blansko Praha-Újezd Praha 10 Praha-Ďáblice Praha-Dolní Počernice Praha-Štěrboholy Příbram Praha 20 Praha 2 Praha 13 Tábor Praha-Dolní Měcholupy Liberec Náchod Praha-Troja Ústí nad Orlicí Praha-Březiněves Rychnov nad Kněžnou Praha-Velká Chuchle Klatovy Kutná Hora Ústí nad Labem Plzeň-jih Vsetín Praha 14 Český Krumlov Most Plzeň-sever Havlíčkův Brod Vyškov Zlín Hodonín Brno-město Praha-Slivenec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby