„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Satalice

Nové produkty Praha-Satalice

Dlažby a obrubníky Praha-Satalice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Satalice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Satalice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Satalice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Satalice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Satalice, Levná dlažba Praha-Satalice, Dlažba Praha-Satalice, Zámkové dlažby Praha-Satalice, Zámkové dlažba Praha-Satalice, Betonové dlažby Praha-Satalice, Betonová dlažba Praha-Satalice, Zdící prvky Praha-Satalice, Dlažby II jakosti Praha-Satalice, Dlažba II jakosti Praha-Satalice, Plošné dlažby Praha-Satalice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 19 Praha 20 Praha-Benice Kutná Hora Klatovy Příbram Jičín Praha-Šeberov Praha 3 Hlavní město Praha Brno-město Svitavy Chrudim Praha 16 Praha-Suchdol Praha-východ Hodonín České Budějovice Praha-Březiněves Praha-Řeporyje Vyškov Praha 12 Praha-Újezd Jeseník Přerov Praha-Nedvězí Praha-Nebušice Tábor Jindřichův Hradec Praha-Kunratice Česká Lípa Havlíčkův Brod Praha-Lochkov Znojmo Praha 22 Louny Prostějov Rokycany Praha-Velká Chuchle Sokolov Žďár nad Sázavou Jihlava Praha-Libuš Uherské Hradiště Ostrava-město Praha-Petrovice Domažlice Praha-Dubeč Pelhřimov Praha 5 Praha-Běchovice Karlovy Vary Praha 17 Děčín Mladá Boleslav Most Vsetín Praha 18 Plzeň-jih Ústí nad Orlicí Náchod Benešov Zlín Praha 7 Beroun Praha 13 Břeclav Praha-Ďáblice Jablonec nad Nisou Praha 6 Brno-venkov Praha 9 Trutnov Praha 10 Praha-Lysolaje Praha-Dolní Měcholupy Blansko Praha-Čakovice Prachatice Praha-Klánovice Praha-Dolní Chabry Hradec Králové Třebíč Strakonice Mělník Praha-Zličín Bruntál Praha-Satalice Český Krumlov Praha 21 Tachov Praha-Vinoř Praha 4 Praha 15 Praha-Královice Praha-Zbraslav Praha 11 Kroměříž Praha 8 Olomouc ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Satalice

Levná dlažba Praha-Satalice

Dlažba Praha-Satalice

Zámkové dlažby Praha-Satalice

Zámkové betonové dlažby Praha-Satalice

Zámková dlažba Praha-Satalice

Betonové dlažby Praha-Satalice

Betonová dlažba Praha-Satalice

Zdící prvky Praha-Satalice

Dlažby II jakosti Praha-Satalice

Dlažba II jakosti Praha-Satalice

Plošné dlažby Praha-Satalice