„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Satalice

Nové produkty Praha-Satalice

Dlažby a obrubníky Praha-Satalice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Satalice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Satalice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Satalice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Satalice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Satalice, Levná dlažba Praha-Satalice, Dlažba Praha-Satalice, Zámkové dlažby Praha-Satalice, Zámkové dlažba Praha-Satalice, Betonové dlažby Praha-Satalice, Betonová dlažba Praha-Satalice, Zdící prvky Praha-Satalice, Dlažby II jakosti Praha-Satalice, Dlažba II jakosti Praha-Satalice, Plošné dlažby Praha-Satalice, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-sever Jablonec nad Nisou Praha-Dubeč Vyškov Praha 15 Kolín Trutnov Praha-Lochkov Karlovy Vary Prostějov Praha-Zličín Praha 17 Frýdek-Místek Louny Kladno Náchod Břeclav Praha-Kunratice Děčín Praha-Ďáblice Praha 3 Prachatice Hodonín Praha 4 Klatovy Znojmo Rakovník Mělník Pardubice Praha 22 Rychnov nad Kněžnou Tábor Praha 16 Praha-Královice Litoměřice Mladá Boleslav Opava Beroun Praha 14 Praha 6 Vsetín Praha-Satalice Bruntál Cheb Šumperk Praha-Přední Kopanina Praha 7 Praha 5 Plzeň-město Teplice Praha-Křeslice Ústí nad Orlicí Praha-Újezd Liberec Pelhřimov Havlíčkův Brod Praha-Troja Blansko Praha-Nebušice Strakonice Praha-Dolní Chabry Rokycany Karviná Praha 13 Jihlava Praha 9 Tachov Praha-Suchdol Kroměříž Jeseník Praha-Lysolaje Praha 10 Česká Lípa Praha-Zbraslav Domažlice Praha-Březiněves Praha-Štěrboholy Praha-Lipence Praha-Nedvězí Ostrava-město Praha-Velká Chuchle Praha-Kolovraty Praha-Libuš Nymburk Praha-Petrovice Praha-Běchovice Praha 19 Praha 21 Praha 11 Praha 1 Hradec Králové Přerov Praha 12 Praha-Benice Praha-Dolní Počernice Český Krumlov Písek Svitavy Benešov Semily ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Satalice

Levná dlažba Praha-Satalice

Dlažba Praha-Satalice

Zámkové dlažby Praha-Satalice

Zámkové betonové dlažby Praha-Satalice

Zámková dlažba Praha-Satalice

Betonové dlažby Praha-Satalice

Betonová dlažba Praha-Satalice

Zdící prvky Praha-Satalice

Dlažby II jakosti Praha-Satalice

Dlažba II jakosti Praha-Satalice

Plošné dlažby Praha-Satalice