„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Satalice

Nové produkty Praha-Satalice

Dlažby a obrubníky Praha-Satalice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Satalice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Satalice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Satalice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Satalice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Satalice, Levná dlažba Praha-Satalice, Dlažba Praha-Satalice, Zámkové dlažby Praha-Satalice, Zámkové dlažba Praha-Satalice, Betonové dlažby Praha-Satalice, Betonová dlažba Praha-Satalice, Zdící prvky Praha-Satalice, Dlažby II jakosti Praha-Satalice, Dlažba II jakosti Praha-Satalice, Plošné dlažby Praha-Satalice, Plošná dlažba


Další města:

Kutná Hora Praha 8 Svitavy Praha-Petrovice Praha 15 Chomutov Břeclav Praha-Újezd Teplice Praha-Kunratice Plzeň-sever Frýdek-Místek Most Praha-Čakovice Tachov Praha 4 Karlovy Vary Kroměříž Mladá Boleslav Praha 22 Praha-Klánovice Praha 16 Brno-venkov Praha 18 Olomouc Strakonice Praha-Štěrboholy Opava Nový Jičín Praha-Slivenec Pardubice Znojmo Praha 6 Praha-Řeporyje Ústí nad Orlicí Praha 11 Semily Pelhřimov Praha 9 Praha-Suchdol Praha-Křeslice Praha-Lochkov Trutnov Hodonín Nymburk Chrudim Ostrava-město Praha 3 Český Krumlov Domažlice Šumperk Litoměřice Praha-Běchovice Kolín Praha-Březiněves Česká Lípa Praha-Dolní Měcholupy Přerov Děčín Bruntál Tábor Praha-východ Praha-Dolní Chabry Písek Kladno Ústí nad Labem Praha 13 Jihlava Praha 20 Praha-Královice Praha-Koloděje Praha 21 Karviná Benešov Praha-Troja Hlavní město Praha Cheb Liberec Praha-Ďáblice Náchod Praha 1 Praha-Dolní Počernice Praha-Zličín České Budějovice Praha-Satalice Praha-Zbraslav Rakovník Prachatice Sokolov Havlíčkův Brod Praha-Libuš Praha-západ Jeseník Beroun Klatovy Praha 14 Příbram Jablonec nad Nisou Praha 19 Hradec Králové ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Satalice

Levná dlažba Praha-Satalice

Dlažba Praha-Satalice

Zámkové dlažby Praha-Satalice

Zámkové betonové dlažby Praha-Satalice

Zámková dlažba Praha-Satalice

Betonové dlažby Praha-Satalice

Betonová dlažba Praha-Satalice

Zdící prvky Praha-Satalice

Dlažby II jakosti Praha-Satalice

Dlažba II jakosti Praha-Satalice

Plošné dlažby Praha-Satalice