„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Satalice

Nové produkty Praha-Satalice

Dlažby a obrubníky Praha-Satalice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Satalice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Satalice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Satalice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Satalice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Satalice, Levná dlažba Praha-Satalice, Dlažba Praha-Satalice, Zámkové dlažby Praha-Satalice, Zámkové dlažba Praha-Satalice, Betonové dlažby Praha-Satalice, Betonová dlažba Praha-Satalice, Zdící prvky Praha-Satalice, Dlažby II jakosti Praha-Satalice, Dlažba II jakosti Praha-Satalice, Plošné dlažby Praha-Satalice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Šeberov Praha-Benice Plzeň-sever Česká Lípa Trutnov Praha 20 Praha-Přední Kopanina Přerov Nymburk Jihlava Teplice Žďár nad Sázavou Jeseník Praha-východ Karlovy Vary Praha-Ďáblice České Budějovice Praha 7 Praha-Čakovice Olomouc Praha-Dubeč Praha-západ Praha 12 Praha-Dolní Chabry Praha-Slivenec Praha-Kunratice Písek Praha-Kolovraty Jičín Praha-Nebušice Ústí nad Labem Tachov Plzeň-jih Český Krumlov Pardubice Praha 9 Praha 22 Praha 16 Praha 21 Praha-Zbraslav Praha 18 Kroměříž Praha-Újezd Pelhřimov Praha-Satalice Náchod Most Hradec Králové Nový Jičín Benešov Praha 6 Praha-Koloděje Brno-město Praha-Dolní Počernice Louny Děčín Liberec Praha-Štěrboholy Třebíč Klatovy Domažlice Zlín Hlavní město Praha Chomutov Prachatice Příbram Prostějov Praha 14 Brno-venkov Ostrava-město Karviná Semily Praha-Řeporyje Kolín Vyškov Opava Havlíčkův Brod Beroun Praha 8 Praha 3 Praha 10 Praha 15 Mladá Boleslav Praha-Klánovice Znojmo Praha 5 Bruntál Litoměřice Praha-Lochkov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Petrovice Praha 13 Strakonice Svitavy Praha-Vinoř Rakovník Praha-Zličín Plzeň-město Praha-Nedvězí Praha 1 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Satalice

Levná dlažba Praha-Satalice

Dlažba Praha-Satalice

Zámkové dlažby Praha-Satalice

Zámkové betonové dlažby Praha-Satalice

Zámková dlažba Praha-Satalice

Betonové dlažby Praha-Satalice

Betonová dlažba Praha-Satalice

Zdící prvky Praha-Satalice

Dlažby II jakosti Praha-Satalice

Dlažba II jakosti Praha-Satalice

Plošné dlažby Praha-Satalice