„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Satalice

Nové produkty Praha-Satalice

Dlažby a obrubníky Praha-Satalice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Satalice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Satalice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Satalice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Satalice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Satalice, Levná dlažba Praha-Satalice, Dlažba Praha-Satalice, Zámkové dlažby Praha-Satalice, Zámkové dlažba Praha-Satalice, Betonové dlažby Praha-Satalice, Betonová dlažba Praha-Satalice, Zdící prvky Praha-Satalice, Dlažby II jakosti Praha-Satalice, Dlažba II jakosti Praha-Satalice, Plošné dlažby Praha-Satalice, Plošná dlažba


Další města:

Cheb Praha 12 Praha 15 Praha-Běchovice Blansko Frýdek-Místek Plzeň-město Praha 21 Praha-Suchdol Praha-Libuš Teplice Pardubice Praha 13 Brno-město Přerov Praha 4 Mladá Boleslav Jeseník Česká Lípa Praha-Lysolaje Praha 9 Tachov Sokolov Ústí nad Orlicí Rakovník Hlavní město Praha Olomouc Nový Jičín Most Kolín Praha-Kolovraty Plzeň-jih Nymburk Uherské Hradiště Vsetín Litoměřice Karviná Náchod Chomutov Praha-Dolní Počernice Praha 7 Opava Praha 20 České Budějovice Ústí nad Labem Praha-Šeberov Praha-Královice Praha 11 Praha-Přední Kopanina Tábor Praha-Štěrboholy Chrudim Praha 3 Beroun Praha-Zbraslav Kroměříž Praha-Nebušice Karlovy Vary Louny Svitavy Kladno Praha-Nedvězí Praha 17 Třebíč Pelhřimov Praha 14 Strakonice Praha 2 Praha-Satalice Praha-Lochkov Praha-Dubeč Kutná Hora Praha-Ďáblice Praha-Velká Chuchle Praha 22 Praha-Újezd Praha 10 Písek Praha-Kunratice Praha-Benice Praha 5 Zlín Praha 8 Klatovy Hradec Králové Praha 6 Praha-Klánovice Praha-Koloděje Bruntál Praha-Čakovice Praha-Dolní Chabry Praha-Dolní Měcholupy Znojmo Liberec Rychnov nad Kněžnou Děčín Praha 19 Praha 16 Praha-Slivenec Praha-Troja ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Satalice

Levná dlažba Praha-Satalice

Dlažba Praha-Satalice

Zámkové dlažby Praha-Satalice

Zámkové betonové dlažby Praha-Satalice

Zámková dlažba Praha-Satalice

Betonové dlažby Praha-Satalice

Betonová dlažba Praha-Satalice

Zdící prvky Praha-Satalice

Dlažby II jakosti Praha-Satalice

Dlažba II jakosti Praha-Satalice

Plošné dlažby Praha-Satalice