„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Satalice

Nové produkty Praha-Satalice

Dlažby a obrubníky Praha-Satalice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Satalice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Satalice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Satalice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Satalice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Satalice, Levná dlažba Praha-Satalice, Dlažba Praha-Satalice, Zámkové dlažby Praha-Satalice, Zámkové dlažba Praha-Satalice, Betonové dlažby Praha-Satalice, Betonová dlažba Praha-Satalice, Zdící prvky Praha-Satalice, Dlažby II jakosti Praha-Satalice, Dlažba II jakosti Praha-Satalice, Plošné dlažby Praha-Satalice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Suchdol Chomutov Praha-Nedvězí Praha-Přední Kopanina Jindřichův Hradec Rychnov nad Kněžnou Semily Teplice Praha-Kolovraty Karlovy Vary Hlavní město Praha Jihlava Praha-Královice Český Krumlov Praha-Benice Liberec Frýdek-Místek Brno-město Praha-Velká Chuchle Praha 9 Havlíčkův Brod Praha 21 Praha 15 Praha-západ Zlín Praha-Zličín Tábor Benešov Praha-východ Opava Praha-Čakovice Prachatice Praha-Slivenec Vyškov Praha 6 Praha 18 Pelhřimov Česká Lípa Jeseník Svitavy Písek Ostrava-město Jablonec nad Nisou Praha 3 Praha-Běchovice Hradec Králové Kolín Praha 2 Tachov Uherské Hradiště Plzeň-sever Břeclav Praha-Šeberov Strakonice Praha-Zbraslav Praha-Satalice Praha 10 Praha 1 Olomouc Brno-venkov Jičín Praha-Újezd Praha 19 Domažlice Praha-Petrovice Plzeň-město Praha-Křeslice Praha 20 Praha-Libuš Praha 7 Prostějov Třebíč Praha 16 Praha-Lochkov Praha 8 Trutnov Nymburk Pardubice Praha 22 Praha-Klánovice Praha-Nebušice Praha-Vinoř Praha 5 Přerov Šumperk Sokolov Praha-Lysolaje Louny Praha 12 Mělník Kutná Hora Karviná Vsetín Nový Jičín Beroun Praha-Dubeč Náchod Hodonín Praha-Březiněves Praha-Dolní Měcholupy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Satalice

Levná dlažba Praha-Satalice

Dlažba Praha-Satalice

Zámkové dlažby Praha-Satalice

Zámkové betonové dlažby Praha-Satalice

Zámková dlažba Praha-Satalice

Betonové dlažby Praha-Satalice

Betonová dlažba Praha-Satalice

Zdící prvky Praha-Satalice

Dlažby II jakosti Praha-Satalice

Dlažba II jakosti Praha-Satalice

Plošné dlažby Praha-Satalice