„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Satalice

Nové produkty Praha-Satalice

Dlažby a obrubníky Praha-Satalice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Satalice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Satalice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Satalice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Satalice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Satalice, Levná dlažba Praha-Satalice, Dlažba Praha-Satalice, Zámkové dlažby Praha-Satalice, Zámkové dlažba Praha-Satalice, Betonové dlažby Praha-Satalice, Betonová dlažba Praha-Satalice, Zdící prvky Praha-Satalice, Dlažby II jakosti Praha-Satalice, Dlažba II jakosti Praha-Satalice, Plošné dlažby Praha-Satalice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Újezd Litoměřice Teplice Praha 21 Praha 20 Svitavy Jindřichův Hradec Praha 22 Semily Praha 15 Břeclav Ústí nad Orlicí Rokycany Pelhřimov Praha-Štěrboholy Praha 6 Praha-Benice Praha 3 Plzeň-sever Praha 17 České Budějovice Žďár nad Sázavou Ostrava-město Praha-Dolní Chabry Hodonín Havlíčkův Brod Praha 10 Praha 18 Praha-Dubeč Praha 12 Plzeň-jih Praha-Přední Kopanina Sokolov Beroun Praha-Nebušice Zlín Praha-Dolní Měcholupy Příbram Praha-Lipence Liberec Tábor Frýdek-Místek Praha 2 Praha-Satalice Praha-Slivenec Praha-Březiněves Praha-Velká Chuchle Blansko Praha-Kunratice Ústí nad Labem Praha 13 Plzeň-město Vsetín Cheb Trutnov Náchod Praha 14 Brno-venkov Kroměříž Praha 1 Kolín Praha-Libuš Znojmo Praha-Zbraslav Mladá Boleslav Děčín Praha-Čakovice Písek Prostějov Praha-Ďáblice Praha 11 Olomouc Praha 5 Bruntál Domažlice Prachatice Praha 19 Praha 4 Brno-město Klatovy Hlavní město Praha Praha-Královice Jablonec nad Nisou Karlovy Vary Praha-východ Strakonice Praha-Klánovice Rychnov nad Kněžnou Mělník Praha-západ Nymburk Nový Jičín Třebíč Tachov Chomutov Louny Praha-Běchovice Jihlava Praha-Koloděje Pardubice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Satalice

Levná dlažba Praha-Satalice

Dlažba Praha-Satalice

Zámkové dlažby Praha-Satalice

Zámkové betonové dlažby Praha-Satalice

Zámková dlažba Praha-Satalice

Betonové dlažby Praha-Satalice

Betonová dlažba Praha-Satalice

Zdící prvky Praha-Satalice

Dlažby II jakosti Praha-Satalice

Dlažba II jakosti Praha-Satalice

Plošné dlažby Praha-Satalice