„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Satalice

Nové produkty Praha-Satalice

Dlažby a obrubníky Praha-Satalice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Satalice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Satalice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Satalice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Satalice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Satalice, Levná dlažba Praha-Satalice, Dlažba Praha-Satalice, Zámkové dlažby Praha-Satalice, Zámkové dlažba Praha-Satalice, Betonové dlažby Praha-Satalice, Betonová dlažba Praha-Satalice, Zdící prvky Praha-Satalice, Dlažby II jakosti Praha-Satalice, Dlažba II jakosti Praha-Satalice, Plošné dlažby Praha-Satalice, Plošná dlažba


Další města:

Brno-město Prostějov Litoměřice Vyškov Klatovy Praha-Újezd Praha 13 Praha 18 Praha 19 Rychnov nad Kněžnou Kladno Louny Praha-Suchdol Praha-Zbraslav Praha-východ Ostrava-město Kolín Praha 2 Chomutov Mladá Boleslav Praha 22 Praha-Štěrboholy Praha-Velká Chuchle Tábor Praha-Běchovice Ústí nad Labem Uherské Hradiště Praha-Libuš Česká Lípa Nymburk Praha-Ďáblice Semily Svitavy Praha 7 Jindřichův Hradec Trutnov Praha-Nedvězí Hradec Králové Praha-Královice Děčín Olomouc Praha-Troja Praha-Petrovice Šumperk Chrudim Bruntál Praha 21 Rakovník Rokycany Domažlice Třebíč Praha-Řeporyje Praha 17 Praha-Satalice Praha 14 Prachatice Písek Karlovy Vary Praha-Lipence Praha 5 Praha-Benice České Budějovice Praha 1 Praha-Koloděje Pardubice Znojmo Praha 6 Pelhřimov Praha 11 Praha-Kolovraty Jeseník Beroun Praha 20 Kutná Hora Nový Jičín Praha 4 Vsetín Praha-Dubeč Plzeň-sever Praha-Lochkov Praha 10 Jičín Zlín Sokolov Mělník Opava Karviná Náchod Praha-Březiněves Praha-Klánovice Hlavní město Praha Praha-Nebušice Praha 16 Český Krumlov Cheb Liberec Praha-Dolní Chabry Přerov Praha-Lysolaje Tachov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Satalice

Levná dlažba Praha-Satalice

Dlažba Praha-Satalice

Zámkové dlažby Praha-Satalice

Zámkové betonové dlažby Praha-Satalice

Zámková dlažba Praha-Satalice

Betonové dlažby Praha-Satalice

Betonová dlažba Praha-Satalice

Zdící prvky Praha-Satalice

Dlažby II jakosti Praha-Satalice

Dlažba II jakosti Praha-Satalice

Plošné dlažby Praha-Satalice