„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Most

Nové produkty Most

Dlažby a obrubníky Most

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Most

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Most

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Most

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Most

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Most, Levná dlažba Most, Dlažba Most, Zámkové dlažby Most, Zámkové dlažba Most, Betonové dlažby Most, Betonová dlažba Most, Zdící prvky Most, Dlažby II jakosti Most, Dlažba II jakosti Most, Plošné dlažby Most, Plošná dlažba


Další města:

Praha 6 Praha-Klánovice Praha 1 Kladno Praha 10 Rychnov nad Kněžnou Hradec Králové Louny Praha-Březiněves Břeclav Praha-Řeporyje Ústí nad Orlicí Praha 11 Pardubice Praha-Lysolaje Litoměřice Rakovník Plzeň-sever Uherské Hradiště Prachatice Ostrava-město Praha-západ Praha-Dolní Počernice Plzeň-město Jeseník Náchod České Budějovice Jičín Praha 8 Praha-Petrovice Brno-venkov Frýdek-Místek Kolín Praha-Křeslice Praha-Zbraslav Plzeň-jih Klatovy Česká Lípa Opava Děčín Praha-Kunratice Rokycany Kutná Hora Praha-Čakovice Praha-Zličín Liberec Praha 12 Praha-Nedvězí Praha-východ Praha-Dolní Měcholupy Domažlice Olomouc Praha 7 Nový Jičín Praha 15 Český Krumlov Praha-Slivenec Benešov Hodonín Praha-Ďáblice Šumperk Praha 21 Brno-město Vyškov Praha-Satalice Praha-Kolovraty Zlín Praha-Nebušice Jihlava Písek Praha-Dolní Chabry Nymburk Praha 19 Praha 13 Praha-Troja Chrudim Semily Praha 17 Praha-Šeberov Praha 20 Tachov Praha-Benice Praha-Vinoř Přerov Praha 9 Trutnov Praha-Velká Chuchle Praha-Lochkov Praha 18 Praha-Štěrboholy Vsetín Praha-Dubeč Praha 22 Praha-Běchovice Praha-Libuš Mladá Boleslav Svitavy Praha 4 Kroměříž Prostějov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Most

Levná dlažba Most

Dlažba Most

Zámkové dlažby Most

Zámkové betonové dlažby Most

Zámková dlažba Most

Betonové dlažby Most

Betonová dlažba Most

Zdící prvky Most

Dlažby II jakosti Most

Dlažba II jakosti Most

Plošné dlažby Most