„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Most

Nové produkty Most

Dlažby a obrubníky Most

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Most

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Most

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Most

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Most

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Most, Levná dlažba Most, Dlažba Most, Zámkové dlažby Most, Zámkové dlažba Most, Betonové dlažby Most, Betonová dlažba Most, Zdící prvky Most, Dlažby II jakosti Most, Dlažba II jakosti Most, Plošné dlažby Most, Plošná dlažba


Další města:

Prostějov Mělník Trutnov Hradec Králové Praha 21 Jihlava Praha-Dubeč Praha-Dolní Měcholupy Teplice Praha-Benice Rokycany Praha 22 Liberec Pardubice Praha 5 Praha 9 Praha 10 Praha-Petrovice Praha 12 Litoměřice Opava Praha 13 Praha-Kunratice Tachov Praha-Štěrboholy Praha-Slivenec Praha-Dolní Chabry Praha 4 Praha 16 Nymburk Kroměříž Praha-Šeberov Praha 7 Vyškov Prachatice Domažlice Plzeň-město Louny Břeclav Zlín Blansko Praha-Velká Chuchle Praha-Troja Sokolov Praha-Libuš Praha 3 Praha-Klánovice Jablonec nad Nisou Hodonín Mladá Boleslav Praha-Koloděje Havlíčkův Brod Náchod České Budějovice Plzeň-sever Kolín Praha 8 Klatovy Praha-Královice Olomouc Pelhřimov Kutná Hora Praha 14 Praha-Běchovice Frýdek-Místek Brno-venkov Praha 11 Vsetín Rychnov nad Kněžnou Bruntál Praha-Lochkov Praha-Zbraslav Chrudim Ústí nad Labem Písek Šumperk Ostrava-město Brno-město Most Příbram Praha-Přední Kopanina Beroun Praha-východ Karlovy Vary Praha-Dolní Počernice Jeseník Praha-Kolovraty Praha-Satalice Praha 18 Český Krumlov Praha 1 Praha 20 Znojmo Praha-Řeporyje Plzeň-jih Praha 15 Kladno Žďár nad Sázavou Praha 19 Rakovník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Most

Levná dlažba Most

Dlažba Most

Zámkové dlažby Most

Zámkové betonové dlažby Most

Zámková dlažba Most

Betonové dlažby Most

Betonová dlažba Most

Zdící prvky Most

Dlažby II jakosti Most

Dlažba II jakosti Most

Plošné dlažby Most