„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Most

Nové produkty Most

Dlažby a obrubníky Most

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Most

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Most

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Most

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Most

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Most, Levná dlažba Most, Dlažba Most, Zámkové dlažby Most, Zámkové dlažba Most, Betonové dlažby Most, Betonová dlažba Most, Zdící prvky Most, Dlažby II jakosti Most, Dlažba II jakosti Most, Plošné dlažby Most, Plošná dlažba


Další města:

Ostrava-město Praha-Libuš Znojmo Praha-Dubeč Strakonice Klatovy Uherské Hradiště České Budějovice Břeclav Třebíč Praha-Velká Chuchle Praha 9 Svitavy Mělník Kolín Praha 4 Litoměřice Děčín Liberec Plzeň-město Mladá Boleslav Hradec Králové Teplice Praha 7 Louny Praha 19 Praha-Štěrboholy Jablonec nad Nisou Praha-Královice Praha 13 Karlovy Vary Pelhřimov Praha-Dolní Chabry Plzeň-jih Žďár nad Sázavou Sokolov Rychnov nad Kněžnou Český Krumlov Praha-Březiněves Praha 8 Prostějov Příbram Most Praha 18 Trutnov Jihlava Beroun Praha-Lochkov Praha 10 Praha-Nedvězí Semily Praha 11 Praha-Křeslice Prachatice Ústí nad Orlicí Přerov Praha-východ Bruntál Praha-Ďáblice Praha-Kunratice Praha 14 Praha 1 Praha 6 Karviná Praha-Dolní Počernice Praha-Satalice Hlavní město Praha Náchod Praha 22 Praha-Zličín Vsetín Kroměříž Kutná Hora Praha-Kolovraty Cheb Opava Plzeň-sever Nový Jičín Praha-Běchovice Praha-Klánovice Hodonín Rokycany Praha-Benice Praha-Vinoř Praha-Slivenec Praha-Čakovice Praha-Šeberov Praha 15 Praha-Lipence Praha 20 Ústí nad Labem Nymburk Chomutov Frýdek-Místek Praha-Suchdol Česká Lípa Zlín Jičín Blansko Tábor ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Most

Levná dlažba Most

Dlažba Most

Zámkové dlažby Most

Zámkové betonové dlažby Most

Zámková dlažba Most

Betonové dlažby Most

Betonová dlažba Most

Zdící prvky Most

Dlažby II jakosti Most

Dlažba II jakosti Most

Plošné dlažby Most