„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Most

Nové produkty Most

Dlažby a obrubníky Most

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Most

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Most

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Most

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Most

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Most, Levná dlažba Most, Dlažba Most, Zámkové dlažby Most, Zámkové dlažba Most, Betonové dlažby Most, Betonová dlažba Most, Zdící prvky Most, Dlažby II jakosti Most, Dlažba II jakosti Most, Plošné dlažby Most, Plošná dlažba


Další města:

Rakovník Praha 9 Semily Jihlava Jeseník Rychnov nad Kněžnou Havlíčkův Brod Praha 2 Mladá Boleslav Teplice Uherské Hradiště Benešov Most Jablonec nad Nisou Praha 5 Praha-Dubeč Praha-Nebušice Olomouc Praha 19 Praha-Suchdol Prostějov Domažlice Praha 15 Praha 1 Praha-Dolní Měcholupy Šumperk Praha-Koloděje Chomutov Ostrava-město Písek Strakonice Praha-východ Praha-Slivenec Plzeň-sever Hodonín Praha-Lipence Český Krumlov Praha 7 Jindřichův Hradec Frýdek-Místek Plzeň-město Praha-Dolní Počernice Opava Hlavní město Praha Děčín Zlín Praha-Troja Praha 8 Praha-Satalice Praha 10 Praha 12 Praha-Kolovraty Praha 3 Praha-Ďáblice Tábor Třebíč České Budějovice Praha-Klánovice Česká Lípa Praha 17 Praha-Petrovice Mělník Louny Praha-Dolní Chabry Vsetín Praha-Benice Žďár nad Sázavou Praha 18 Praha 11 Karlovy Vary Náchod Praha-západ Praha-Nedvězí Plzeň-jih Praha-Řeporyje Praha 14 Pelhřimov Praha 13 Praha-Újezd Praha-Čakovice Blansko Znojmo Kutná Hora Praha-Lysolaje Praha-Zličín Praha-Královice Sokolov Nový Jičín Praha-Lochkov Praha 6 Prachatice Praha-Zbraslav Svitavy Praha-Velká Chuchle Praha-Kunratice Trutnov Hradec Králové Cheb Praha-Štěrboholy Praha 20 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Most

Levná dlažba Most

Dlažba Most

Zámkové dlažby Most

Zámkové betonové dlažby Most

Zámková dlažba Most

Betonové dlažby Most

Betonová dlažba Most

Zdící prvky Most

Dlažby II jakosti Most

Dlažba II jakosti Most

Plošné dlažby Most