„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Most

Nové produkty Most

Dlažby a obrubníky Most

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Most

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Most

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Most

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Most

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Most, Levná dlažba Most, Dlažba Most, Zámkové dlažby Most, Zámkové dlažba Most, Betonové dlažby Most, Betonová dlažba Most, Zdící prvky Most, Dlažby II jakosti Most, Dlažba II jakosti Most, Plošné dlažby Most, Plošná dlažba


Další města:

Praha 11 Vyškov Prachatice Praha-Zbraslav Pardubice Praha-Suchdol Praha 6 Třebíč Frýdek-Místek Praha-Lysolaje Bruntál Šumperk Praha-Čakovice Ústí nad Orlicí Jablonec nad Nisou Prostějov Blansko Brno-město Praha 15 Praha-Slivenec Praha-Lipence Český Krumlov Praha-Běchovice Chomutov Plzeň-město Vsetín Praha 1 Praha-Vinoř Znojmo Karlovy Vary Praha 2 Svitavy Semily Zlín Děčín Praha-Nedvězí Praha-Kunratice Pelhřimov Náchod Praha-Štěrboholy Praha-Klánovice Havlíčkův Brod Česká Lípa Mladá Boleslav Praha 16 Ostrava-město Praha-Libuš Jeseník Praha 19 Praha 17 Brno-venkov Praha 14 Praha 22 Louny Olomouc Příbram Rakovník Rokycany Hradec Králové Přerov Praha-Březiněves Praha-Lochkov Hodonín Jindřichův Hradec Žďár nad Sázavou Litoměřice Praha-Petrovice Plzeň-jih Praha-Satalice Tachov Strakonice Praha-Dolní Chabry Tábor Praha-Koloděje Praha 8 Benešov Opava Hlavní město Praha Jičín Karviná Teplice Plzeň-sever Praha-Zličín Praha-Velká Chuchle Praha-Křeslice Praha 3 Most Praha-Dolní Počernice Praha-Královice Praha 13 Kolín Praha-Dubeč Kladno Praha-západ Praha 10 Ústí nad Labem Rychnov nad Kněžnou Chrudim Cheb České Budějovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Most

Levná dlažba Most

Dlažba Most

Zámkové dlažby Most

Zámkové betonové dlažby Most

Zámková dlažba Most

Betonové dlažby Most

Betonová dlažba Most

Zdící prvky Most

Dlažby II jakosti Most

Dlažba II jakosti Most

Plošné dlažby Most