„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Most

Nové produkty Most

Dlažby a obrubníky Most

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Most

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Most

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Most

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Most

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Most, Levná dlažba Most, Dlažba Most, Zámkové dlažby Most, Zámkové dlažba Most, Betonové dlažby Most, Betonová dlažba Most, Zdící prvky Most, Dlažby II jakosti Most, Dlažba II jakosti Most, Plošné dlažby Most, Plošná dlažba


Další města:

Domažlice Praha 17 Praha-Kolovraty Mělník Jihlava Mladá Boleslav Karviná Praha-Dubeč Benešov Praha-Lochkov Praha-Šeberov Praha 22 Praha-Velká Chuchle Český Krumlov Praha 15 Praha-Lipence Praha 12 Praha-Libuš Liberec Pelhřimov Praha 18 Hlavní město Praha Ústí nad Orlicí Praha-Kunratice Praha-Benice Vsetín Havlíčkův Brod Praha-Čakovice Prachatice Praha 21 Praha-západ Praha 8 Vyškov Praha-Dolní Měcholupy Uherské Hradiště Praha 7 Znojmo Praha 10 Kladno Praha 20 Praha 9 Karlovy Vary Praha 4 Praha 6 Kutná Hora Praha-Březiněves Olomouc Plzeň-sever Jičín Praha-Štěrboholy Semily Hradec Králové Praha-Královice Praha 2 Teplice Opava Písek Brno-venkov Ostrava-město Praha-Újezd Praha 5 Praha-Zbraslav Česká Lípa Frýdek-Místek Praha-Satalice Praha-Řeporyje Praha-Petrovice Praha-Nedvězí Praha-Zličín Rokycany Ústí nad Labem Blansko Klatovy Kolín Náchod Praha 19 Praha 14 Praha-Koloděje Nymburk Praha 13 Nový Jičín Šumperk Praha 16 Louny Příbram Trutnov Praha-Nebušice Chomutov Cheb Jeseník Praha 3 Rychnov nad Kněžnou České Budějovice Praha-Troja Praha-Dolní Počernice Svitavy Praha 1 Děčín Praha-Dolní Chabry Břeclav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Most

Levná dlažba Most

Dlažba Most

Zámkové dlažby Most

Zámkové betonové dlažby Most

Zámková dlažba Most

Betonové dlažby Most

Betonová dlažba Most

Zdící prvky Most

Dlažby II jakosti Most

Dlažba II jakosti Most

Plošné dlažby Most