„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Most

Nové produkty Most

Dlažby a obrubníky Most

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Most

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Most

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Most

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Most

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Most, Levná dlažba Most, Dlažba Most, Zámkové dlažby Most, Zámkové dlažba Most, Betonové dlažby Most, Betonová dlažba Most, Zdící prvky Most, Dlažby II jakosti Most, Dlažba II jakosti Most, Plošné dlažby Most, Plošná dlažba


Další města:

Praha 15 Praha-Řeporyje Příbram Rokycany Břeclav Uherské Hradiště Ústí nad Labem Jičín Praha-Satalice Domažlice Praha-Křeslice Praha 17 Hodonín Teplice Sokolov Znojmo Praha-Lipence Praha-Kunratice Nový Jičín Praha-Březiněves Praha-Dolní Chabry Praha-Čakovice Svitavy Semily Praha-Slivenec Benešov Chomutov České Budějovice Olomouc Praha-Dolní Počernice Blansko Praha 12 Kutná Hora Praha 9 Vyškov Praha-Klánovice Praha 8 Hradec Králové Cheb Praha-Libuš Trutnov Praha-Ďáblice Pardubice Tachov Frýdek-Místek Praha 7 Praha-Přední Kopanina Česká Lípa Liberec Vsetín Šumperk Most Praha 14 Hlavní město Praha Plzeň-město Kladno Náchod Přerov Praha 2 Praha-Běchovice Praha-Zličín Karviná Praha-Zbraslav Praha-západ Praha 19 Ostrava-město Praha-Benice Praha-Nebušice Jeseník Havlíčkův Brod Praha 1 Praha 4 Děčín Písek Mělník Ústí nad Orlicí Praha-Petrovice Rychnov nad Kněžnou Český Krumlov Praha-Štěrboholy Kolín Praha-Suchdol Plzeň-sever Praha-Lochkov Zlín Praha 22 Praha-Šeberov Prostějov Praha-Dolní Měcholupy Litoměřice Jindřichův Hradec Opava Beroun Prachatice Brno-město Praha-Velká Chuchle Praha-Dubeč Třebíč Praha-Královice Kroměříž ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Most

Levná dlažba Most

Dlažba Most

Zámkové dlažby Most

Zámkové betonové dlažby Most

Zámková dlažba Most

Betonové dlažby Most

Betonová dlažba Most

Zdící prvky Most

Dlažby II jakosti Most

Dlažba II jakosti Most

Plošné dlažby Most