„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Most

Nové produkty Most

Dlažby a obrubníky Most

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Most

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Most

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Most

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Most

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Most, Levná dlažba Most, Dlažba Most, Zámkové dlažby Most, Zámkové dlažba Most, Betonové dlažby Most, Betonová dlažba Most, Zdící prvky Most, Dlažby II jakosti Most, Dlažba II jakosti Most, Plošné dlažby Most, Plošná dlažba


Další města:

Nymburk Trutnov Praha-Petrovice Praha 8 Domažlice Jablonec nad Nisou Přerov Praha-Nebušice Praha-Řeporyje Praha 17 Břeclav Praha 22 Prachatice Rokycany Praha-Újezd Praha 6 Beroun Praha-Čakovice Praha-Dolní Měcholupy Prostějov Praha 9 Praha-Štěrboholy Znojmo Klatovy Opava Bruntál Pelhřimov Praha 15 Rychnov nad Kněžnou Benešov Cheb Vsetín Praha 12 Semily Chomutov Ostrava-město Náchod Pardubice Praha-Koloděje Teplice Plzeň-sever Šumperk Vyškov Praha-Satalice Český Krumlov Blansko Praha-Ďáblice Zlín Praha-Březiněves Louny Praha-Šeberov Praha-Královice Strakonice Uherské Hradiště Praha-Lochkov Praha-Křeslice Hlavní město Praha Kutná Hora Praha-Lysolaje Jičín Plzeň-město Praha 2 Praha-Libuš Olomouc Rakovník Kroměříž Praha-Troja Tábor Liberec Ústí nad Orlicí Plzeň-jih Praha 11 Praha-východ České Budějovice Praha-Vinoř Karviná Praha 16 Praha 3 Praha-Lipence Karlovy Vary Praha 14 Příbram Frýdek-Místek Mělník Praha-Běchovice Praha 18 Praha-Klánovice Praha-Přední Kopanina Praha 5 Praha-Benice Svitavy Praha-Dolní Počernice Praha 7 Praha-Dolní Chabry Praha 4 Jindřichův Hradec Kladno Litoměřice Sokolov Most ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Most

Levná dlažba Most

Dlažba Most

Zámkové dlažby Most

Zámkové betonové dlažby Most

Zámková dlažba Most

Betonové dlažby Most

Betonová dlažba Most

Zdící prvky Most

Dlažby II jakosti Most

Dlažba II jakosti Most

Plošné dlažby Most