„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Most

Nové produkty Most

Dlažby a obrubníky Most

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Most

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Most

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Most

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Most

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Most, Levná dlažba Most, Dlažba Most, Zámkové dlažby Most, Zámkové dlažba Most, Betonové dlažby Most, Betonová dlažba Most, Zdící prvky Most, Dlažby II jakosti Most, Dlažba II jakosti Most, Plošné dlažby Most, Plošná dlažba


Další města:

Praha 3 Praha-Nedvězí Náchod Teplice Cheb Děčín Jihlava Prachatice Praha 19 Jindřichův Hradec Praha 2 Plzeň-sever Praha 6 Břeclav Mělník Plzeň-město České Budějovice Kolín Praha 9 Praha-Dolní Počernice Praha-Suchdol Vyškov Pardubice Bruntál Praha-Nebušice Nymburk Plzeň-jih Praha-Benice Praha-Čakovice Praha-Štěrboholy Klatovy Praha-Klánovice Praha-východ Česká Lípa Praha 20 Kutná Hora Český Krumlov Jeseník Benešov Rokycany Praha-Libuš Praha-Královice Hlavní město Praha Praha-Březiněves Karlovy Vary Karviná Brno-venkov Rychnov nad Kněžnou Třebíč Praha 8 Praha-Slivenec Praha-Troja Most Praha-Újezd Louny Brno-město Rakovník Svitavy Šumperk Přerov Mladá Boleslav Litoměřice Žďár nad Sázavou Domažlice Ústí nad Orlicí Praha 22 Praha 4 Uherské Hradiště Frýdek-Místek Praha-Běchovice Praha-Šeberov Praha 5 Kroměříž Znojmo Praha-Kolovraty Praha 1 Praha 15 Chrudim Praha-Petrovice Praha-Satalice Praha-Kunratice Strakonice Nový Jičín Praha 12 Příbram Praha 14 Praha-Zbraslav Beroun Praha 10 Prostějov Praha-Dubeč Pelhřimov Praha 11 Liberec Praha-Lipence Praha 18 Písek Sokolov Jablonec nad Nisou Vsetín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Most

Levná dlažba Most

Dlažba Most

Zámkové dlažby Most

Zámkové betonové dlažby Most

Zámková dlažba Most

Betonové dlažby Most

Betonová dlažba Most

Zdící prvky Most

Dlažby II jakosti Most

Dlažba II jakosti Most

Plošné dlažby Most