„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Náchod

Nové produkty Náchod

Dlažby a obrubníky Náchod

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Náchod

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Náchod

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Náchod

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Náchod

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Náchod, Levná dlažba Náchod, Dlažba Náchod, Zámkové dlažby Náchod, Zámkové dlažba Náchod, Betonové dlažby Náchod, Betonová dlažba Náchod, Zdící prvky Náchod, Dlažby II jakosti Náchod, Dlažba II jakosti Náchod, Plošné dlažby Náchod, Plošná dlažba


Další města:

Karviná Jablonec nad Nisou Bruntál Praha-Zbraslav Praha-Újezd Liberec Brno-město Vsetín Pardubice Plzeň-město Praha-východ Praha 16 Děčín Most Prostějov Praha-Kunratice Kladno Praha 6 Praha-Satalice Jeseník Praha-Dolní Měcholupy Praha-Nebušice Přerov Mladá Boleslav Praha-Lochkov Praha-západ Praha 11 Opava Kutná Hora Chrudim Kroměříž Praha-Křeslice Praha-Štěrboholy Praha-Benice Litoměřice Praha-Březiněves Jindřichův Hradec Havlíčkův Brod Hlavní město Praha Ústí nad Labem Příbram Praha-Běchovice Nymburk Teplice Plzeň-sever Praha 4 Sokolov Praha-Petrovice Praha 20 Praha 2 Praha-Šeberov Šumperk Praha 9 Praha-Velká Chuchle Praha 1 Písek Hodonín Pelhřimov Svitavy Praha-Čakovice Frýdek-Místek České Budějovice Praha 19 Domažlice Třebíč Semily Zlín Praha 21 Praha-Dubeč Praha 8 Znojmo Ostrava-město Praha-Dolní Chabry Praha-Ďáblice Praha 5 Vyškov Praha-Zličín Olomouc Praha-Lipence Praha 22 Klatovy Praha-Slivenec Praha 3 Strakonice Náchod Praha-Řeporyje Žďár nad Sázavou Česká Lípa Praha-Klánovice Praha 10 Praha 18 Rychnov nad Kněžnou Praha 13 Rakovník Praha-Přední Kopanina Břeclav Benešov Praha-Koloděje Rokycany Praha 7 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Náchod

Levná dlažba Náchod

Dlažba Náchod

Zámkové dlažby Náchod

Zámkové betonové dlažby Náchod

Zámková dlažba Náchod

Betonové dlažby Náchod

Betonová dlažba Náchod

Zdící prvky Náchod

Dlažby II jakosti Náchod

Dlažba II jakosti Náchod

Plošné dlažby Náchod