„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Náchod

Nové produkty Náchod

Dlažby a obrubníky Náchod

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Náchod

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Náchod

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Náchod

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Náchod

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Náchod, Levná dlažba Náchod, Dlažba Náchod, Zámkové dlažby Náchod, Zámkové dlažba Náchod, Betonové dlažby Náchod, Betonová dlažba Náchod, Zdící prvky Náchod, Dlažby II jakosti Náchod, Dlažba II jakosti Náchod, Plošné dlažby Náchod, Plošná dlažba


Další města:

Český Krumlov Praha 7 Praha 3 Beroun Prachatice Ústí nad Labem Praha-Dolní Počernice Rokycany Cheb Praha-Řeporyje Praha-Lochkov Praha 20 Praha 5 Praha-Suchdol Praha 9 Praha 21 České Budějovice Benešov Praha-Benice Chrudim Děčín Jičín Ústí nad Orlicí Praha 17 Pardubice Brno-město Domažlice Louny Praha-Nedvězí Chomutov Pelhřimov Bruntál Praha-Slivenec Břeclav Praha-Troja Sokolov Praha-Zličín Nymburk Praha 11 Jablonec nad Nisou Praha 4 Most Litoměřice Vsetín Praha 22 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Běchovice Praha-Satalice Jeseník Prostějov Šumperk Tábor Praha-západ Česká Lípa Praha-Lipence Praha 16 Trutnov Praha-Lysolaje Hlavní město Praha Mělník Praha-Štěrboholy Praha 8 Příbram Vyškov Svitavy Písek Praha-Klánovice Praha-Dolní Chabry Praha-Velká Chuchle Mladá Boleslav Olomouc Tachov Zlín Havlíčkův Brod Plzeň-sever Rakovník Praha-Dubeč Jihlava Liberec Praha-Křeslice Praha-Libuš Opava Kroměříž Praha-Čakovice Praha-Koloděje Karviná Hradec Králové Praha-Ďáblice Rychnov nad Kněžnou Strakonice Praha-Nebušice Brno-venkov Praha 18 Jindřichův Hradec Praha 14 Kolín Náchod Praha-Přední Kopanina Klatovy Praha 10 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Náchod

Levná dlažba Náchod

Dlažba Náchod

Zámkové dlažby Náchod

Zámkové betonové dlažby Náchod

Zámková dlažba Náchod

Betonové dlažby Náchod

Betonová dlažba Náchod

Zdící prvky Náchod

Dlažby II jakosti Náchod

Dlažba II jakosti Náchod

Plošné dlažby Náchod