„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Náchod

Nové produkty Náchod

Dlažby a obrubníky Náchod

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Náchod

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Náchod

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Náchod

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Náchod

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Náchod, Levná dlažba Náchod, Dlažba Náchod, Zámkové dlažby Náchod, Zámkové dlažba Náchod, Betonové dlažby Náchod, Betonová dlažba Náchod, Zdící prvky Náchod, Dlažby II jakosti Náchod, Dlažba II jakosti Náchod, Plošné dlažby Náchod, Plošná dlažba


Další města:

Liberec Praha-Zbraslav Pelhřimov Sokolov Praha 2 Praha-Klánovice Ústí nad Labem Praha-Štěrboholy Brno-venkov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Suchdol Praha 17 Jihlava Zlín Praha 16 Praha 4 Pardubice Praha-Přední Kopanina Praha 22 Karlovy Vary Chrudim Praha 13 Praha 18 Uherské Hradiště Praha-Zličín Praha-Koloděje Český Krumlov Vyškov Praha-Ďáblice Tachov Praha 6 Hradec Králové Plzeň-město Přerov Rychnov nad Kněžnou Znojmo Svitavy Praha-Slivenec Česká Lípa Praha-Vinoř Prostějov Domažlice Semily Hodonín Praha 1 Hlavní město Praha Praha-Libuš Praha 10 Prachatice Praha-Královice Teplice Rakovník Praha-Lysolaje Praha-Troja Kroměříž Praha-Křeslice Cheb Žďár nad Sázavou Bruntál Blansko Jindřichův Hradec Louny Příbram Praha-západ Praha-Březiněves Písek Chomutov Praha 15 Praha 19 Strakonice Praha-východ Benešov Klatovy Litoměřice Praha 5 Praha-Čakovice Praha-Nedvězí Děčín Kladno Praha-Dolní Chabry Olomouc Frýdek-Místek Plzeň-sever Vsetín Praha-Újezd Třebíč Praha 8 Ústí nad Orlicí Karviná Praha 20 Praha-Lochkov Praha-Benice Brno-město Jablonec nad Nisou Jičín Praha 7 Praha 12 Praha-Šeberov Praha-Dubeč Mladá Boleslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Náchod

Levná dlažba Náchod

Dlažba Náchod

Zámkové dlažby Náchod

Zámkové betonové dlažby Náchod

Zámková dlažba Náchod

Betonové dlažby Náchod

Betonová dlažba Náchod

Zdící prvky Náchod

Dlažby II jakosti Náchod

Dlažba II jakosti Náchod

Plošné dlažby Náchod