„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Náchod

Nové produkty Náchod

Dlažby a obrubníky Náchod

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Náchod

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Náchod

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Náchod

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Náchod

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Náchod, Levná dlažba Náchod, Dlažba Náchod, Zámkové dlažby Náchod, Zámkové dlažba Náchod, Betonové dlažby Náchod, Betonová dlažba Náchod, Zdící prvky Náchod, Dlažby II jakosti Náchod, Dlažba II jakosti Náchod, Plošné dlažby Náchod, Plošná dlažba


Další města:

Třebíč Praha 3 Praha-Suchdol Kladno Praha-Zbraslav Zlín Frýdek-Místek Plzeň-jih Praha 18 Praha 7 Praha 14 Česká Lípa Šumperk Praha-Ďáblice Český Krumlov Uherské Hradiště Praha 17 Praha-Troja Vyškov Jindřichův Hradec Louny Tábor Praha 22 Karviná Praha-Kunratice Žďár nad Sázavou Teplice Praha-Koloděje Praha-Kolovraty Praha-Nedvězí Praha 2 Praha-Čakovice Svitavy Mladá Boleslav Praha 6 Praha 21 Strakonice Praha-Klánovice Praha 4 Nový Jičín Praha-Vinoř Jičín Litoměřice Praha 8 Plzeň-sever Jablonec nad Nisou Plzeň-město Praha-Dolní Počernice Rokycany Hlavní město Praha Karlovy Vary Praha-Křeslice Praha-Řeporyje Praha-Štěrboholy Praha 1 Děčín Prachatice Rakovník Praha-Lipence Praha-Slivenec Kolín Ústí nad Orlicí Mělník Chrudim Praha-Újezd Praha-Přední Kopanina Jihlava Praha-Dubeč Sokolov Jeseník Praha 16 Praha 15 Chomutov Praha 11 Olomouc Brno-město Praha-Lysolaje Trutnov Praha-Nebušice Domažlice Hodonín Praha-Dolní Chabry Kutná Hora Praha-Běchovice Prostějov Praha-Královice Nymburk Praha-Petrovice Semily Pelhřimov Praha-Šeberov Blansko Náchod Rychnov nad Kněžnou Klatovy Přerov Most Praha-Satalice Cheb Brno-venkov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Náchod

Levná dlažba Náchod

Dlažba Náchod

Zámkové dlažby Náchod

Zámkové betonové dlažby Náchod

Zámková dlažba Náchod

Betonové dlažby Náchod

Betonová dlažba Náchod

Zdící prvky Náchod

Dlažby II jakosti Náchod

Dlažba II jakosti Náchod

Plošné dlažby Náchod