„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Náchod

Nové produkty Náchod

Dlažby a obrubníky Náchod

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Náchod

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Náchod

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Náchod

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Náchod

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Náchod, Levná dlažba Náchod, Dlažba Náchod, Zámkové dlažby Náchod, Zámkové dlažba Náchod, Betonové dlažby Náchod, Betonová dlažba Náchod, Zdící prvky Náchod, Dlažby II jakosti Náchod, Dlažba II jakosti Náchod, Plošné dlažby Náchod, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Nedvězí Kutná Hora Praha 7 Praha 20 Karviná Cheb Rakovník Praha-Řeporyje Praha-Přední Kopanina Praha 4 Praha 6 Vyškov Chrudim Praha 9 Praha-Královice Kolín Praha-Satalice Děčín Žďár nad Sázavou Olomouc Pelhřimov Ostrava-město Karlovy Vary Praha 17 Jindřichův Hradec Praha-Nebušice Mělník Tachov Praha 11 Plzeň-město Praha-Křeslice Praha 12 Havlíčkův Brod Semily Rokycany Rychnov nad Kněžnou Praha 3 Litoměřice Brno-město Praha-Zličín Česká Lípa Praha-Lysolaje Opava Příbram Přerov Praha-Čakovice Ústí nad Labem Praha-východ Plzeň-sever Písek Plzeň-jih Praha-Slivenec Praha-Velká Chuchle Hodonín Praha-Dubeč Praha-Kolovraty Praha-západ Klatovy Praha-Petrovice Praha-Ďáblice Louny Šumperk Praha 5 Praha-Újezd Praha-Lochkov Třebíč Prostějov Kroměříž Praha 22 Jihlava Jičín Praha 13 Praha-Benice České Budějovice Svitavy Nymburk Praha-Vinoř Bruntál Praha-Suchdol Tábor Hradec Králové Trutnov Praha-Zbraslav Beroun Hlavní město Praha Praha 10 Domažlice Liberec Most Ústí nad Orlicí Chomutov Praha 19 Praha-Libuš Blansko Mladá Boleslav Nový Jičín Uherské Hradiště Praha-Lipence Praha-Šeberov Sokolov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Náchod

Levná dlažba Náchod

Dlažba Náchod

Zámkové dlažby Náchod

Zámkové betonové dlažby Náchod

Zámková dlažba Náchod

Betonové dlažby Náchod

Betonová dlažba Náchod

Zdící prvky Náchod

Dlažby II jakosti Náchod

Dlažba II jakosti Náchod

Plošné dlažby Náchod