„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Náchod

Nové produkty Náchod

Dlažby a obrubníky Náchod

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Náchod

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Náchod

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Náchod

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Náchod

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Náchod, Levná dlažba Náchod, Dlažba Náchod, Zámkové dlažby Náchod, Zámkové dlažba Náchod, Betonové dlažby Náchod, Betonová dlažba Náchod, Zdící prvky Náchod, Dlažby II jakosti Náchod, Dlažba II jakosti Náchod, Plošné dlažby Náchod, Plošná dlažba


Další města:

Klatovy Praha-Štěrboholy Blansko Praha 21 Kutná Hora Praha 20 Uherské Hradiště Praha-východ Brno-venkov Plzeň-sever Praha 22 Praha-Řeporyje Praha 8 Praha-Koloděje Sokolov Praha-Zbraslav Praha-Petrovice Praha 16 Praha 6 Praha-Křeslice Praha-Benice Praha-Lochkov Plzeň-jih Trutnov Nymburk Teplice Ústí nad Orlicí Praha 3 Praha-Troja Jeseník Rychnov nad Kněžnou Praha-Vinoř České Budějovice Litoměřice Praha 10 Praha 14 Přerov Prostějov Praha-Suchdol Bruntál Praha-Libuš Hradec Králové Praha 5 Praha-Čakovice Karlovy Vary Praha-Kunratice Praha 9 Praha-Březiněves Praha-Kolovraty Praha-Satalice Praha-Klánovice Praha 15 Hlavní město Praha Chrudim Příbram Liberec Třebíč Jablonec nad Nisou Jihlava Domažlice Praha-Lipence Písek Strakonice Zlín Praha-Běchovice Praha-Královice Praha 17 Havlíčkův Brod Pelhřimov Praha-Dolní Chabry Praha-Lysolaje Mělník Kolín Praha 1 Náchod Praha-Slivenec Tachov Praha-Ďáblice Chomutov Český Krumlov Praha 12 Beroun Karviná Louny Břeclav Praha-Dubeč Vyškov Mladá Boleslav Děčín Brno-město Svitavy Rakovník Ústí nad Labem Znojmo Praha-Přední Kopanina Most Nový Jičín Olomouc Praha 7 Žďár nad Sázavou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Náchod

Levná dlažba Náchod

Dlažba Náchod

Zámkové dlažby Náchod

Zámkové betonové dlažby Náchod

Zámková dlažba Náchod

Betonové dlažby Náchod

Betonová dlažba Náchod

Zdící prvky Náchod

Dlažby II jakosti Náchod

Dlažba II jakosti Náchod

Plošné dlažby Náchod