„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Náchod

Nové produkty Náchod

Dlažby a obrubníky Náchod

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Náchod

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Náchod

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Náchod

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Náchod

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Náchod, Levná dlažba Náchod, Dlažba Náchod, Zámkové dlažby Náchod, Zámkové dlažba Náchod, Betonové dlažby Náchod, Betonová dlažba Náchod, Zdící prvky Náchod, Dlažby II jakosti Náchod, Dlažba II jakosti Náchod, Plošné dlažby Náchod, Plošná dlažba


Další města:

Vsetín Sokolov Hradec Králové Praha-Kunratice Praha 18 Karviná Prostějov Praha-Zbraslav Klatovy Praha-Čakovice Ostrava-město Děčín Praha 14 Písek Praha 16 České Budějovice Blansko Praha-Křeslice Praha-Ďáblice Jeseník Hodonín Praha 22 Praha-Slivenec Praha-Zličín Jihlava Frýdek-Místek Rychnov nad Kněžnou Kroměříž Praha 4 Chomutov Praha 1 Praha-Nebušice Semily Náchod Litoměřice Praha 9 Beroun Opava Trutnov Praha-Dolní Počernice Praha-Dubeč Břeclav Pelhřimov Praha-Březiněves Havlíčkův Brod Třebíč Liberec Rakovník Česká Lípa Prachatice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Satalice Plzeň-sever Strakonice Nový Jičín Praha 20 Mělník Praha 17 Domažlice Nymburk Kutná Hora Praha-Nedvězí Praha 12 Praha 2 Plzeň-město Kladno Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Chabry Praha-západ Šumperk Praha-Koloděje Praha-Lysolaje Vyškov Praha-Lipence Praha-Velká Chuchle Praha-Řeporyje Praha-Suchdol Praha 15 Jindřichův Hradec Žďár nad Sázavou Praha-Petrovice Praha-Troja Praha-Šeberov Praha 21 Praha-Klánovice Praha-Kolovraty Praha 7 Praha 19 Cheb Praha-Libuš Karlovy Vary Praha-Újezd Jablonec nad Nisou Praha 3 Praha-Běchovice Bruntál Teplice Plzeň-jih Znojmo Chrudim ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Náchod

Levná dlažba Náchod

Dlažba Náchod

Zámkové dlažby Náchod

Zámkové betonové dlažby Náchod

Zámková dlažba Náchod

Betonové dlažby Náchod

Betonová dlažba Náchod

Zdící prvky Náchod

Dlažby II jakosti Náchod

Dlažba II jakosti Náchod

Plošné dlažby Náchod