„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Náchod

Nové produkty Náchod

Dlažby a obrubníky Náchod

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Náchod

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Náchod

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Náchod

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Náchod

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Náchod, Levná dlažba Náchod, Dlažba Náchod, Zámkové dlažby Náchod, Zámkové dlažba Náchod, Betonové dlažby Náchod, Betonová dlažba Náchod, Zdící prvky Náchod, Dlažby II jakosti Náchod, Dlažba II jakosti Náchod, Plošné dlažby Náchod, Plošná dlažba


Další města:

Olomouc Jablonec nad Nisou Kroměříž Praha-Dubeč Strakonice Nymburk Praha-Velká Chuchle Litoměřice Trutnov Rychnov nad Kněžnou Teplice Pelhřimov Náchod Česká Lípa Praha-Lipence Praha-Klánovice Praha-Čakovice Mladá Boleslav Praha-Šeberov Blansko Hradec Králové Praha-Kunratice Praha-Královice Karlovy Vary Praha-Petrovice Praha 12 Plzeň-sever Praha-Benice Praha 3 Praha-Vinoř Praha-Zličín Praha-Dolní Měcholupy Hodonín Ústí nad Labem Rokycany Kladno Plzeň-jih Rakovník Praha-západ Praha-Křeslice Praha-východ Praha-Újezd Praha-Lochkov Uherské Hradiště Svitavy Praha 4 Praha-Slivenec Praha-Koloděje Praha-Dolní Počernice Praha-Satalice Frýdek-Místek Praha-Lysolaje Jindřichův Hradec Chomutov Bruntál Jeseník Cheb Plzeň-město Praha-Kolovraty Praha 9 Benešov Český Krumlov Jičín Praha 14 Praha-Řeporyje Praha 15 Praha 8 České Budějovice Kolín Sokolov Prachatice Nový Jičín Třebíč Praha 21 Praha-Ďáblice Semily Praha 22 Praha 13 Praha-Dolní Chabry Praha 17 Klatovy Jihlava Prostějov Brno-město Praha-Suchdol Liberec Praha-Štěrboholy Vsetín Zlín Praha 7 Příbram Praha 2 Praha-Libuš Mělník Praha-Běchovice Hlavní město Praha Praha 11 Praha 20 Šumperk Ostrava-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Náchod

Levná dlažba Náchod

Dlažba Náchod

Zámkové dlažby Náchod

Zámkové betonové dlažby Náchod

Zámková dlažba Náchod

Betonové dlažby Náchod

Betonová dlažba Náchod

Zdící prvky Náchod

Dlažby II jakosti Náchod

Dlažba II jakosti Náchod

Plošné dlažby Náchod