„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Náchod

Nové produkty Náchod

Dlažby a obrubníky Náchod

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Náchod

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Náchod

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Náchod

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Náchod

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Náchod, Levná dlažba Náchod, Dlažba Náchod, Zámkové dlažby Náchod, Zámkové dlažba Náchod, Betonové dlažby Náchod, Betonová dlažba Náchod, Zdící prvky Náchod, Dlažby II jakosti Náchod, Dlažba II jakosti Náchod, Plošné dlažby Náchod, Plošná dlažba


Další města:

Beroun Karviná Praha-Běchovice Praha-Petrovice Žďár nad Sázavou Uherské Hradiště Hodonín Rokycany Praha-Řeporyje Praha-Zbraslav Praha-Újezd Praha-Šeberov Praha 9 Hradec Králové Praha-Dolní Chabry Praha 1 Cheb Praha-Křeslice Louny Praha 8 Praha-Dolní Měcholupy Tachov Mladá Boleslav Praha 10 Jindřichův Hradec Vsetín Domažlice Přerov Praha-Přední Kopanina Ústí nad Orlicí Plzeň-jih Prostějov Svitavy Praha-Kolovraty Praha 16 Praha-východ Třebíč Český Krumlov Praha 7 Praha-Čakovice Chomutov Plzeň-sever Praha-západ Litoměřice Praha-Vinoř Děčín Rychnov nad Kněžnou Trutnov Sokolov Praha-Zličín Praha-Nebušice Praha 6 Plzeň-město Praha-Štěrboholy Nový Jičín Praha-Kunratice Nymburk Praha 21 České Budějovice Praha 18 Zlín Praha 15 Praha-Koloděje Most Kutná Hora Jeseník Kladno Chrudim Prachatice Hlavní město Praha Brno-venkov Břeclav Pelhřimov Liberec Vyškov Jičín Znojmo Jihlava Kolín Praha 5 Havlíčkův Brod Ostrava-město Praha-Nedvězí Praha 2 Rakovník Praha 22 Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Počernice Klatovy Semily Tábor Karlovy Vary Ústí nad Labem Frýdek-Místek Mělník Praha-Suchdol Teplice Praha 11 Praha 13 Praha 14 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Náchod

Levná dlažba Náchod

Dlažba Náchod

Zámkové dlažby Náchod

Zámkové betonové dlažby Náchod

Zámková dlažba Náchod

Betonové dlažby Náchod

Betonová dlažba Náchod

Zdící prvky Náchod

Dlažby II jakosti Náchod

Dlažba II jakosti Náchod

Plošné dlažby Náchod