„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Náchod

Nové produkty Náchod

Dlažby a obrubníky Náchod

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Náchod

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Náchod

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Náchod

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Náchod

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Náchod, Levná dlažba Náchod, Dlažba Náchod, Zámkové dlažby Náchod, Zámkové dlažba Náchod, Betonové dlažby Náchod, Betonová dlažba Náchod, Zdící prvky Náchod, Dlažby II jakosti Náchod, Dlažba II jakosti Náchod, Plošné dlažby Náchod, Plošná dlažba


Další města:

Praha 5 Šumperk Ostrava-město Praha 1 Praha-západ Zlín Praha 10 Prostějov Pelhřimov Blansko Trutnov Teplice Bruntál Praha-Klánovice Louny Nový Jičín Strakonice Praha-Čakovice Praha-Přední Kopanina Praha 11 Praha-Ďáblice Praha-Kunratice Prachatice Kolín Jičín Jindřichův Hradec Náchod Praha 14 Praha 17 Hlavní město Praha Praha-Nebušice Praha-Lipence Praha-Běchovice Praha-Troja Praha 3 Uherské Hradiště Mladá Boleslav Opava Plzeň-město Praha-Křeslice Praha-Lochkov Česká Lípa Semily Tachov Ústí nad Labem Brno-město Jeseník Praha-Újezd Chomutov Praha-Slivenec Praha 21 Praha 4 Rokycany Praha-Dubeč Praha-Dolní Chabry Břeclav Praha-Petrovice Chrudim Cheb Praha-Dolní Měcholupy Praha-Satalice Praha-Královice Praha 15 Praha-Koloděje Praha 9 Benešov Praha-Zbraslav Písek Plzeň-sever Kroměříž Hradec Králové Karlovy Vary Jablonec nad Nisou Beroun Litoměřice Praha-Suchdol Praha-Zličín Znojmo Jihlava Třebíč Praha-Řeporyje Pardubice Kladno Hodonín Praha-Nedvězí Děčín Most Praha-východ Domažlice Praha-Štěrboholy Liberec Praha-Šeberov Praha 19 Mělník Praha-Vinoř Praha 12 Brno-venkov Praha 22 Rychnov nad Kněžnou Svitavy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Náchod

Levná dlažba Náchod

Dlažba Náchod

Zámkové dlažby Náchod

Zámkové betonové dlažby Náchod

Zámková dlažba Náchod

Betonové dlažby Náchod

Betonová dlažba Náchod

Zdící prvky Náchod

Dlažby II jakosti Náchod

Dlažba II jakosti Náchod

Plošné dlažby Náchod