„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Náchod

Nové produkty Náchod

Dlažby a obrubníky Náchod

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Náchod

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Náchod

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Náchod

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Náchod

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Náchod, Levná dlažba Náchod, Dlažba Náchod, Zámkové dlažby Náchod, Zámkové dlažba Náchod, Betonové dlažby Náchod, Betonová dlažba Náchod, Zdící prvky Náchod, Dlažby II jakosti Náchod, Dlažba II jakosti Náchod, Plošné dlažby Náchod, Plošná dlažba


Další města:

Olomouc Nymburk Brno-venkov Vsetín Mladá Boleslav Uherské Hradiště Praha-Přední Kopanina Most Jihlava Praha-Velká Chuchle Praha 7 Trutnov Třebíč Jeseník Praha 3 Praha-Lysolaje Praha-Klánovice Praha 16 Louny Brno-město Kolín Ostrava-město Cheb Karlovy Vary Praha-Křeslice Havlíčkův Brod Praha-Královice Praha 10 Praha-Slivenec Prostějov Praha 17 Nový Jičín Praha-Petrovice Kladno Praha 8 Praha-Březiněves Jindřichův Hradec Prachatice Praha-Satalice Teplice Rakovník Praha-Kolovraty Břeclav Praha-Dolní Měcholupy Jablonec nad Nisou Praha-Suchdol Strakonice Praha-Dubeč Rokycany Šumperk Plzeň-jih Domažlice Praha-Újezd Praha-Nedvězí Praha-Lochkov Praha 4 Praha-Kunratice Praha 22 Hodonín Praha-Vinoř Semily Vyškov Praha-Libuš Jičín Tachov Písek Chrudim Praha-západ Beroun Praha 14 Praha 20 Mělník Praha 15 Praha 2 Plzeň-sever Bruntál Český Krumlov Praha-Nebušice Žďár nad Sázavou Praha 5 Opava Kroměříž Pardubice Rychnov nad Kněžnou Příbram Kutná Hora Sokolov Praha 18 Ústí nad Orlicí Praha 11 Tábor Česká Lípa Benešov Praha-Řeporyje Svitavy Praha 19 Praha-Ďáblice Praha-Zličín Přerov Praha-Koloděje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Náchod

Levná dlažba Náchod

Dlažba Náchod

Zámkové dlažby Náchod

Zámkové betonové dlažby Náchod

Zámková dlažba Náchod

Betonové dlažby Náchod

Betonová dlažba Náchod

Zdící prvky Náchod

Dlažby II jakosti Náchod

Dlažba II jakosti Náchod

Plošné dlažby Náchod