„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Prachatice

Nové produkty Prachatice

Dlažby a obrubníky Prachatice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Prachatice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Prachatice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Prachatice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Prachatice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Prachatice, Levná dlažba Prachatice, Dlažba Prachatice, Zámkové dlažby Prachatice, Zámkové dlažba Prachatice, Betonové dlažby Prachatice, Betonová dlažba Prachatice, Zdící prvky Prachatice, Dlažby II jakosti Prachatice, Dlažba II jakosti Prachatice, Plošné dlažby Prachatice, Plošná dlažba


Další města:

Příbram Praha 13 Praha 16 Tábor Česká Lípa Jindřichův Hradec Praha-Lysolaje Strakonice Mladá Boleslav Praha 9 Český Krumlov Praha-Velká Chuchle Ústí nad Labem Praha-Řeporyje Břeclav Praha 14 Praha-Běchovice Jeseník Praha-Vinoř Přerov Domažlice České Budějovice Praha-Křeslice Vsetín Karlovy Vary Benešov Kladno Bruntál Pardubice Ústí nad Orlicí Praha 1 Jičín Karviná Plzeň-město Praha-Přední Kopanina Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Měcholupy Praha 22 Praha-Klánovice Praha 12 Kroměříž Prostějov Beroun Praha-východ Plzeň-sever Praha-Čakovice Prachatice Praha 8 Trutnov Praha-Libuš Chrudim Žďár nad Sázavou Praha 10 Praha 15 Praha-Benice Teplice Třebíč Praha-Nedvězí Praha 2 Sokolov Praha-západ Praha-Troja Rychnov nad Kněžnou Olomouc Praha-Suchdol Praha 11 Most Praha 3 Havlíčkův Brod Praha-Zličín Chomutov Praha 18 Praha-Lipence Zlín Praha-Dubeč Hlavní město Praha Litoměřice Kolín Praha-Zbraslav Hradec Králové Semily Náchod Blansko Praha-Satalice Praha 20 Praha 21 Praha 19 Uherské Hradiště Frýdek-Místek Praha 5 Louny Praha-Královice Ostrava-město Praha-Újezd Praha 17 Praha-Koloděje Kutná Hora Opava Praha-Petrovice Praha-Lochkov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Prachatice

Levná dlažba Prachatice

Dlažba Prachatice

Zámkové dlažby Prachatice

Zámkové betonové dlažby Prachatice

Zámková dlažba Prachatice

Betonové dlažby Prachatice

Betonová dlažba Prachatice

Zdící prvky Prachatice

Dlažby II jakosti Prachatice

Dlažba II jakosti Prachatice

Plošné dlažby Prachatice