„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Prachatice

Nové produkty Prachatice

Dlažby a obrubníky Prachatice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Prachatice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Prachatice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Prachatice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Prachatice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Prachatice, Levná dlažba Prachatice, Dlažba Prachatice, Zámkové dlažby Prachatice, Zámkové dlažba Prachatice, Betonové dlažby Prachatice, Betonová dlažba Prachatice, Zdící prvky Prachatice, Dlažby II jakosti Prachatice, Dlažba II jakosti Prachatice, Plošné dlažby Prachatice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 9 Praha-Běchovice Praha-Benice Praha-Nedvězí Louny Praha-Březiněves Nový Jičín Olomouc Praha-Újezd Praha-Kolovraty Praha-Nebušice Karlovy Vary Praha 7 Vsetín Praha-Lipence Praha-Přední Kopanina Beroun Trutnov Praha 10 Tábor Praha-Čakovice Praha 11 Prachatice Plzeň-město Hlavní město Praha Praha 13 Domažlice Praha-Kunratice Ústí nad Orlicí Praha 1 Uherské Hradiště Benešov Praha-Řeporyje Písek Praha 15 Praha 18 Jihlava Česká Lípa Přerov Praha 4 Praha 16 Praha-Velká Chuchle Praha 12 Kroměříž Sokolov Blansko Praha-Libuš Praha-Vinoř Opava Teplice Chrudim Praha-Zličín Praha-Klánovice Nymburk Liberec Tachov Praha-Královice Náchod Praha-Štěrboholy Znojmo Jeseník Ústí nad Labem Rokycany Příbram Praha-Dolní Počernice Mělník Svitavy Praha-západ Praha-východ Mladá Boleslav Jablonec nad Nisou Litoměřice Frýdek-Místek Praha 5 Jičín Hodonín Ostrava-město Praha-Suchdol Šumperk Praha 22 Praha 3 Brno-město Praha-Lochkov Praha-Koloděje Praha 8 Prostějov Praha-Satalice Praha-Troja Praha-Ďáblice Karviná Praha 19 Třebíč Zlín Praha-Slivenec Vyškov Žďár nad Sázavou České Budějovice Bruntál Český Krumlov Praha-Dubeč ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Prachatice

Levná dlažba Prachatice

Dlažba Prachatice

Zámkové dlažby Prachatice

Zámkové betonové dlažby Prachatice

Zámková dlažba Prachatice

Betonové dlažby Prachatice

Betonová dlažba Prachatice

Zdící prvky Prachatice

Dlažby II jakosti Prachatice

Dlažba II jakosti Prachatice

Plošné dlažby Prachatice