„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Prachatice

Nové produkty Prachatice

Dlažby a obrubníky Prachatice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Prachatice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Prachatice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Prachatice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Prachatice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Prachatice, Levná dlažba Prachatice, Dlažba Prachatice, Zámkové dlažby Prachatice, Zámkové dlažba Prachatice, Betonové dlažby Prachatice, Betonová dlažba Prachatice, Zdící prvky Prachatice, Dlažby II jakosti Prachatice, Dlažba II jakosti Prachatice, Plošné dlažby Prachatice, Plošná dlažba


Další města:

Hodonín Brno-město Chrudim Praha-Klánovice Praha-Troja Praha 6 Nymburk Prostějov Semily Praha-Ďáblice Liberec Praha-Nedvězí Jeseník Pelhřimov Praha-Petrovice Praha-Nebušice Teplice Praha 17 Český Krumlov Praha-Březiněves Praha 15 Znojmo Kroměříž Most Praha-západ Hradec Králové Jindřichův Hradec Plzeň-sever Trutnov Praha-Dolní Měcholupy Hlavní město Praha Praha-Přední Kopanina Cheb Rychnov nad Kněžnou Nový Jičín Klatovy Praha-Dolní Počernice Uherské Hradiště Sokolov Rakovník Praha-Běchovice Praha-Královice Vyškov Ústí nad Labem Kladno Domažlice Praha-Lochkov Kolín Praha 14 Jablonec nad Nisou Praha-Šeberov Šumperk Zlín Praha 21 Žďár nad Sázavou Praha-Benice Vsetín Jihlava Karviná Praha 7 Svitavy Praha 20 Praha 18 Česká Lípa Kutná Hora Karlovy Vary Opava Břeclav Praha-Čakovice Beroun Praha-Křeslice Praha-Koloděje Praha-Dubeč Praha 2 Praha-Slivenec Praha 11 Praha-Zličín Tachov Praha-Kolovraty Praha-Lipence Pardubice Ústí nad Orlicí Praha-Suchdol Strakonice Praha 22 Přerov Praha 5 Praha 10 Praha-Řeporyje Praha 4 Litoměřice Děčín Tábor Jičín Mladá Boleslav Praha 16 Praha-Satalice Chomutov Ostrava-město Příbram ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Prachatice

Levná dlažba Prachatice

Dlažba Prachatice

Zámkové dlažby Prachatice

Zámkové betonové dlažby Prachatice

Zámková dlažba Prachatice

Betonové dlažby Prachatice

Betonová dlažba Prachatice

Zdící prvky Prachatice

Dlažby II jakosti Prachatice

Dlažba II jakosti Prachatice

Plošné dlažby Prachatice