„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Prachatice

Nové produkty Prachatice

Dlažby a obrubníky Prachatice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Prachatice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Prachatice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Prachatice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Prachatice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Prachatice, Levná dlažba Prachatice, Dlažba Prachatice, Zámkové dlažby Prachatice, Zámkové dlažba Prachatice, Betonové dlažby Prachatice, Betonová dlažba Prachatice, Zdící prvky Prachatice, Dlažby II jakosti Prachatice, Dlažba II jakosti Prachatice, Plošné dlažby Prachatice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 17 Praha-Královice Praha-Zbraslav Kolín Jihlava Ústí nad Labem Karlovy Vary Prachatice Praha-západ Plzeň-sever Zlín Děčín Praha 2 Hodonín Praha 1 Praha-Přední Kopanina Rakovník Kroměříž Jindřichův Hradec Přerov Jablonec nad Nisou Praha-Vinoř Tachov Praha-Slivenec Benešov Nový Jičín Písek Praha-Ďáblice Pardubice Praha 9 Praha-Troja Hradec Králové Semily Praha-Dolní Chabry Jeseník Praha-Benice Praha-Březiněves Hlavní město Praha Louny Česká Lípa Plzeň-město Frýdek-Místek Vyškov Český Krumlov Praha 13 Praha-Řeporyje Praha 15 Kladno Rokycany Teplice Praha-Nebušice Praha-Klánovice Vsetín Praha-Koloděje Praha-Běchovice Příbram Beroun Praha 16 Praha-Satalice Praha-Šeberov Cheb Praha-Libuš České Budějovice Praha 14 Klatovy Praha-Zličín Praha 11 Praha-Lochkov Praha-Dubeč Brno-město Ústí nad Orlicí Praha-Křeslice Třebíč Praha-Štěrboholy Litoměřice Liberec Praha 10 Znojmo Sokolov Praha-Nedvězí Mladá Boleslav Praha-Lipence Prostějov Praha 22 Praha 20 Praha-Kunratice Praha-Suchdol Praha-Čakovice Praha-Velká Chuchle Strakonice Brno-venkov Praha 19 Blansko Břeclav Pelhřimov Praha 21 Praha-Újezd Praha 6 Bruntál Havlíčkův Brod ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Prachatice

Levná dlažba Prachatice

Dlažba Prachatice

Zámkové dlažby Prachatice

Zámkové betonové dlažby Prachatice

Zámková dlažba Prachatice

Betonové dlažby Prachatice

Betonová dlažba Prachatice

Zdící prvky Prachatice

Dlažby II jakosti Prachatice

Dlažba II jakosti Prachatice

Plošné dlažby Prachatice