„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Prachatice

Nové produkty Prachatice

Dlažby a obrubníky Prachatice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Prachatice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Prachatice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Prachatice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Prachatice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Prachatice, Levná dlažba Prachatice, Dlažba Prachatice, Zámkové dlažby Prachatice, Zámkové dlažba Prachatice, Betonové dlažby Prachatice, Betonová dlažba Prachatice, Zdící prvky Prachatice, Dlažby II jakosti Prachatice, Dlažba II jakosti Prachatice, Plošné dlažby Prachatice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 5 Praha 9 Rychnov nad Kněžnou Praha 13 Nymburk Praha-Lochkov Karlovy Vary Praha 3 Praha-Dubeč Praha-Šeberov Přerov Karviná Šumperk Cheb Praha-Zbraslav Pelhřimov Svitavy Praha-Libuš Mělník Praha-Benice Ústí nad Orlicí Praha 8 Praha-Lysolaje Praha 10 Praha 1 Praha-Nedvězí Hradec Králové Praha 16 Praha-Troja Praha-Petrovice Benešov Rakovník Plzeň-město Praha-Řeporyje Praha-Slivenec Vsetín Chomutov Tábor Domažlice Praha-Lipence Blansko Zlín Ostrava-město Kutná Hora Bruntál Děčín Klatovy Kladno Praha-Vinoř Jeseník Praha 11 Praha 4 Praha-Běchovice Sokolov Plzeň-jih Český Krumlov Praha 12 Příbram Praha-Koloděje Praha 17 Ústí nad Labem Praha-Štěrboholy Chrudim Praha-Klánovice Třebíč Hlavní město Praha Beroun Louny Brno-město Trutnov Praha-Dolní Počernice Tachov Rokycany Jablonec nad Nisou Jihlava Praha-Suchdol Praha 2 Praha 22 Praha-Dolní Měcholupy Jindřichův Hradec Praha-Velká Chuchle Jičín Břeclav Praha-Přední Kopanina Praha 18 Praha-Satalice Praha-Královice Náchod Praha-Zličín Praha 21 Prachatice Kroměříž Praha-Březiněves České Budějovice Praha 7 Praha 19 Opava Liberec Písek Nový Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Prachatice

Levná dlažba Prachatice

Dlažba Prachatice

Zámkové dlažby Prachatice

Zámkové betonové dlažby Prachatice

Zámková dlažba Prachatice

Betonové dlažby Prachatice

Betonová dlažba Prachatice

Zdící prvky Prachatice

Dlažby II jakosti Prachatice

Dlažba II jakosti Prachatice

Plošné dlažby Prachatice