„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Prachatice

Nové produkty Prachatice

Dlažby a obrubníky Prachatice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Prachatice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Prachatice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Prachatice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Prachatice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Prachatice, Levná dlažba Prachatice, Dlažba Prachatice, Zámkové dlažby Prachatice, Zámkové dlažba Prachatice, Betonové dlažby Prachatice, Betonová dlažba Prachatice, Zdící prvky Prachatice, Dlažby II jakosti Prachatice, Dlažba II jakosti Prachatice, Plošné dlažby Prachatice, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-jih Prachatice Teplice Most Praha-Dolní Počernice Praha 8 Semily Nový Jičín Vsetín Praha 22 Rokycany Praha-Velká Chuchle Kolín Rychnov nad Kněžnou Rakovník Praha-Dolní Měcholupy Beroun Ostrava-město Praha-Dolní Chabry Praha-Nedvězí Kroměříž Praha-Lochkov Praha-Řeporyje Pardubice Olomouc Praha-Ďáblice Praha-Benice Cheb Vyškov Jičín Benešov Praha-Běchovice Praha-Březiněves Sokolov Hodonín Praha-Zbraslav Praha-Slivenec Hlavní město Praha Praha-Královice Ústí nad Orlicí Praha-Šeberov Praha-Kolovraty Praha 9 Praha-Újezd České Budějovice Praha 7 Praha 19 Česká Lípa Praha-Lipence Praha 20 Praha 13 Plzeň-město Písek Litoměřice Tachov Praha 16 Praha 15 Pelhřimov Ústí nad Labem Plzeň-sever Praha-Vinoř Chrudim Praha-Křeslice Praha-Štěrboholy Brno-venkov Praha 10 Kladno Praha-Satalice Blansko Praha-Čakovice Nymburk Praha-Nebušice Jindřichův Hradec Děčín Jihlava Praha-Lysolaje Praha-Suchdol Jeseník Třebíč Praha 1 Praha 11 Břeclav Praha-východ Praha 4 Frýdek-Místek Praha 12 Praha 2 Praha-Kunratice Prostějov Příbram Liberec Uherské Hradiště Praha-Koloděje Praha-Zličín Strakonice Zlín Praha-Přední Kopanina Praha-Klánovice Český Krumlov Svitavy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Prachatice

Levná dlažba Prachatice

Dlažba Prachatice

Zámkové dlažby Prachatice

Zámkové betonové dlažby Prachatice

Zámková dlažba Prachatice

Betonové dlažby Prachatice

Betonová dlažba Prachatice

Zdící prvky Prachatice

Dlažby II jakosti Prachatice

Dlažba II jakosti Prachatice

Plošné dlažby Prachatice