„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Prachatice

Nové produkty Prachatice

Dlažby a obrubníky Prachatice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Prachatice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Prachatice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Prachatice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Prachatice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Prachatice, Levná dlažba Prachatice, Dlažba Prachatice, Zámkové dlažby Prachatice, Zámkové dlažba Prachatice, Betonové dlažby Prachatice, Betonová dlažba Prachatice, Zdící prvky Prachatice, Dlažby II jakosti Prachatice, Dlažba II jakosti Prachatice, Plošné dlažby Prachatice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lysolaje Praha-Šeberov Strakonice Kutná Hora Praha-Libuš Praha 17 Nový Jičín Praha-Újezd Opava Praha-Lochkov Ústí nad Labem Praha-Dubeč Praha 21 Praha-Štěrboholy Kroměříž Praha 8 Zlín Jičín Karlovy Vary Praha-Nedvězí Český Krumlov Louny Praha-Královice Praha-Kunratice Teplice Praha-Zličín Praha-Koloděje Jihlava Praha 18 Bruntál Praha-západ Písek Praha 14 Klatovy Děčín Praha-Benice Kolín Praha 19 Mladá Boleslav Plzeň-jih Praha-Suchdol Rokycany Praha 7 Hodonín Praha-Dolní Měcholupy Rakovník Mělník Praha 10 Kladno Praha-Křeslice Olomouc Tachov Praha-Lipence Praha-Zbraslav Prostějov Svitavy Znojmo Semily Havlíčkův Brod Ostrava-město Praha-Troja Hlavní město Praha Karviná Brno-město Praha-Petrovice Beroun Praha 3 Chomutov Břeclav Česká Lípa Praha-Ďáblice Uherské Hradiště Trutnov Přerov České Budějovice Náchod Vsetín Třebíč Benešov Praha 22 Příbram Jablonec nad Nisou Domažlice Praha-Kolovraty Nymburk Praha 16 Šumperk Blansko Praha 20 Praha 9 Pelhřimov Liberec Praha 5 Praha-Satalice Praha 15 Sokolov Praha 2 Cheb Hradec Králové Praha-východ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Prachatice

Levná dlažba Prachatice

Dlažba Prachatice

Zámkové dlažby Prachatice

Zámkové betonové dlažby Prachatice

Zámková dlažba Prachatice

Betonové dlažby Prachatice

Betonová dlažba Prachatice

Zdící prvky Prachatice

Dlažby II jakosti Prachatice

Dlažba II jakosti Prachatice

Plošné dlažby Prachatice