„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Prachatice

Nové produkty Prachatice

Dlažby a obrubníky Prachatice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Prachatice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Prachatice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Prachatice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Prachatice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Prachatice, Levná dlažba Prachatice, Dlažba Prachatice, Zámkové dlažby Prachatice, Zámkové dlažba Prachatice, Betonové dlažby Prachatice, Betonová dlažba Prachatice, Zdící prvky Prachatice, Dlažby II jakosti Prachatice, Dlažba II jakosti Prachatice, Plošné dlažby Prachatice, Plošná dlažba


Další města:

Karviná Opava Praha 21 Znojmo Hlavní město Praha Praha-západ Plzeň-sever Brno-město Praha 13 Děčín Praha-Velká Chuchle Šumperk Praha-Petrovice Prachatice Liberec Praha-Nedvězí Praha 7 Praha-Přední Kopanina Klatovy Třebíč Praha-Nebušice Most Praha 5 České Budějovice Nový Jičín Karlovy Vary Praha 20 Příbram Praha-Suchdol Semily Chrudim Vsetín Bruntál Pardubice Praha-Satalice Písek Kladno Chomutov Louny Hodonín Praha-Řeporyje Praha-Lipence Strakonice Pelhřimov Praha 10 Uherské Hradiště Praha-Zličín Břeclav Praha-Libuš Praha-Štěrboholy Domažlice Ústí nad Orlicí Praha-Slivenec Přerov Hradec Králové Praha-Královice Mladá Boleslav Brno-venkov Praha-Dolní Chabry Trutnov Praha-Ďáblice Nymburk Praha-Benice Praha-Březiněves Prostějov Kolín Praha-Lochkov Praha-Zbraslav Praha-Lysolaje Praha-Kolovraty Praha-Újezd Praha-Troja Jičín Praha 22 Česká Lípa Plzeň-jih Litoměřice Praha 12 Plzeň-město Praha 9 Zlín Žďár nad Sázavou Praha 4 Praha 14 Jindřichův Hradec Praha-Křeslice Havlíčkův Brod Blansko Praha 3 Praha-Běchovice Náchod Praha-Dolní Počernice Praha 16 Tachov Praha-Klánovice Jeseník Praha-Koloděje Tábor Praha-Vinoř Ústí nad Labem ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Prachatice

Levná dlažba Prachatice

Dlažba Prachatice

Zámkové dlažby Prachatice

Zámkové betonové dlažby Prachatice

Zámková dlažba Prachatice

Betonové dlažby Prachatice

Betonová dlažba Prachatice

Zdící prvky Prachatice

Dlažby II jakosti Prachatice

Dlažba II jakosti Prachatice

Plošné dlažby Prachatice