„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Prachatice

Nové produkty Prachatice

Dlažby a obrubníky Prachatice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Prachatice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Prachatice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Prachatice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Prachatice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Prachatice, Levná dlažba Prachatice, Dlažba Prachatice, Zámkové dlažby Prachatice, Zámkové dlažba Prachatice, Betonové dlažby Prachatice, Betonová dlažba Prachatice, Zdící prvky Prachatice, Dlažby II jakosti Prachatice, Dlažba II jakosti Prachatice, Plošné dlažby Prachatice, Plošná dlažba


Další města:

Benešov Havlíčkův Brod Praha-Dolní Chabry Vsetín Praha 15 Jičín Kladno Sokolov Praha 6 Praha-Klánovice Praha-Lipence Litoměřice Třebíč Prachatice Praha-Křeslice Praha-východ Chomutov Cheb Strakonice Praha-Kolovraty Plzeň-jih Děčín Praha-Zličín Kroměříž Břeclav Karlovy Vary Teplice Uherské Hradiště Zlín Domažlice Rakovník Praha-Dubeč Znojmo Jihlava Praha-Dolní Měcholupy Olomouc Praha 13 Praha 20 Praha 21 Praha-Přední Kopanina Praha-Čakovice Praha-Troja Nymburk Praha-Zbraslav Příbram Praha-Slivenec Hlavní město Praha Ostrava-město Český Krumlov Praha-Satalice Liberec Opava Česká Lípa Bruntál Praha-Kunratice Praha-Šeberov Praha 18 Rokycany Praha-Řeporyje Praha-Libuš Praha 7 Beroun Praha-Suchdol Plzeň-město Praha 12 Praha 22 Praha-Velká Chuchle Trutnov Praha-Štěrboholy Praha 9 Kutná Hora Praha-Benice Mělník Blansko Praha 4 Pardubice Ústí nad Orlicí Prostějov Klatovy Brno-venkov Praha-Nedvězí Praha 3 Praha-Petrovice Tachov Praha-Běchovice Jeseník Pelhřimov Praha 2 Praha 10 Náchod Chrudim Praha 17 Praha-Koloděje Praha 11 Kolín Rychnov nad Kněžnou Most Plzeň-sever Praha-Královice Vyškov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Prachatice

Levná dlažba Prachatice

Dlažba Prachatice

Zámkové dlažby Prachatice

Zámkové betonové dlažby Prachatice

Zámková dlažba Prachatice

Betonové dlažby Prachatice

Betonová dlažba Prachatice

Zdící prvky Prachatice

Dlažby II jakosti Prachatice

Dlažba II jakosti Prachatice

Plošné dlažby Prachatice