„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha 3

Nové produkty Praha 3

Dlažby a obrubníky Praha 3

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha 3

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha 3

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha 3

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha 3

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha 3, Levná dlažba Praha 3, Dlažba Praha 3, Zámkové dlažby Praha 3, Zámkové dlažba Praha 3, Betonové dlažby Praha 3, Betonová dlažba Praha 3, Zdící prvky Praha 3, Dlažby II jakosti Praha 3, Dlažba II jakosti Praha 3, Plošné dlažby Praha 3, Plošná dlažba


Další města:

Vsetín Praha-Benice Beroun Praha 11 Praha-Šeberov Ostrava-město Praha-Přední Kopanina Bruntál Pardubice Praha-Křeslice Mělník Ústí nad Orlicí Praha-Březiněves Praha 20 Semily Chomutov Jihlava Pelhřimov Praha-Libuš Praha-Satalice Hodonín Praha 7 Louny Písek Praha-Vinoř Praha 2 Praha 18 Děčín Zlín Chrudim Plzeň-sever Plzeň-jih Praha-Troja Praha 12 Kutná Hora Klatovy Jindřichův Hradec Rokycany Praha-Petrovice Praha-Štěrboholy Praha 3 Praha-Slivenec Praha-Újezd Mladá Boleslav Praha-Běchovice Plzeň-město Praha 17 Kladno Praha 14 Praha-západ Praha-Čakovice Strakonice Nymburk Praha 6 Česká Lípa Frýdek-Místek Znojmo Domažlice Praha-Zbraslav Hlavní město Praha Praha-Řeporyje Jablonec nad Nisou Praha 4 Praha 16 Opava Kolín Šumperk Kroměříž Žďár nad Sázavou Praha-Královice Praha-Ďáblice Praha 5 Praha-Dolní Měcholupy Uherské Hradiště Náchod Karviná Tachov Praha-Lipence Jeseník Břeclav Praha-východ Praha-Dolní Chabry Prostějov Praha-Kunratice Třebíč Cheb Praha 8 Praha-Zličín Vyškov Praha 15 Tábor Český Krumlov Prachatice České Budějovice Trutnov Praha-Lochkov Praha-Nedvězí Brno-město Benešov Příbram ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha 3

Levná dlažba Praha 3

Dlažba Praha 3

Zámkové dlažby Praha 3

Zámkové betonové dlažby Praha 3

Zámková dlažba Praha 3

Betonové dlažby Praha 3

Betonová dlažba Praha 3

Zdící prvky Praha 3

Dlažby II jakosti Praha 3

Dlažba II jakosti Praha 3

Plošné dlažby Praha 3