„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha 3

Nové produkty Praha 3

Dlažby a obrubníky Praha 3

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha 3

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha 3

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha 3

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha 3

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha 3, Levná dlažba Praha 3, Dlažba Praha 3, Zámkové dlažby Praha 3, Zámkové dlažba Praha 3, Betonové dlažby Praha 3, Betonová dlažba Praha 3, Zdící prvky Praha 3, Dlažby II jakosti Praha 3, Dlažba II jakosti Praha 3, Plošné dlažby Praha 3, Plošná dlažba


Další města:

Praha-západ Praha-Koloděje Praha-Dolní Měcholupy Olomouc Uherské Hradiště Zlín Praha-Benice Frýdek-Místek Louny Vyškov Praha 12 Chrudim Brno-město Praha-Klánovice Litoměřice Praha-Suchdol Šumperk Ústí nad Labem Kroměříž Hradec Králové Praha 2 Praha-Křeslice Karlovy Vary Domažlice Praha-Dubeč Kladno Praha 8 Praha-Čakovice Jihlava Praha 9 Tábor Praha 7 Praha-Dolní Počernice Prachatice Opava Žďár nad Sázavou Jindřichův Hradec Svitavy Praha 19 Písek Klatovy Praha-Slivenec Sokolov Jablonec nad Nisou Praha-Nedvězí Praha-východ Praha-Troja Bruntál Pardubice Praha-Štěrboholy Rychnov nad Kněžnou Praha-Lochkov Plzeň-sever Kolín Teplice Břeclav České Budějovice Chomutov Rakovník Třebíč Česká Lípa Náchod Děčín Praha 4 Mělník Praha-Běchovice Přerov Praha-Šeberov Beroun Strakonice Liberec Kutná Hora Karviná Praha 17 Blansko Praha-Újezd Semily Praha 1 Havlíčkův Brod Praha-Kunratice Nymburk Praha 15 Praha-Řeporyje Plzeň-město Hodonín Praha-Nebušice Praha-Královice Praha 20 Praha-Březiněves Praha 16 Praha-Vinoř Most Praha-Lipence Praha-Libuš Mladá Boleslav Praha-Kolovraty Praha 10 Ostrava-město Brno-venkov Praha-Petrovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha 3

Levná dlažba Praha 3

Dlažba Praha 3

Zámkové dlažby Praha 3

Zámkové betonové dlažby Praha 3

Zámková dlažba Praha 3

Betonové dlažby Praha 3

Betonová dlažba Praha 3

Zdící prvky Praha 3

Dlažby II jakosti Praha 3

Dlažba II jakosti Praha 3

Plošné dlažby Praha 3