„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Kolín

Nové produkty Kolín

Dlažby a obrubníky Kolín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Kolín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Kolín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Kolín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Kolín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Kolín, Levná dlažba Kolín, Dlažba Kolín, Zámkové dlažby Kolín, Zámkové dlažba Kolín, Betonové dlažby Kolín, Betonová dlažba Kolín, Zdící prvky Kolín, Dlažby II jakosti Kolín, Dlažba II jakosti Kolín, Plošné dlažby Kolín, Plošná dlažba


Další města:

Beroun Praha-Koloděje Brno-venkov Praha-Zbraslav Jeseník Frýdek-Místek Karlovy Vary Praha 1 Praha 21 Opava Praha 4 Praha-Březiněves Praha-Dolní Měcholupy Bruntál Plzeň-sever Tábor Sokolov Olomouc Znojmo Příbram Praha-Zličín Praha-Újezd Praha 13 Praha 12 Praha-Kolovraty Prostějov Praha 3 Strakonice Nový Jičín Svitavy Kutná Hora Hradec Králové Praha 11 Praha-Šeberov Kroměříž Nymburk Praha 15 Praha 22 Praha 16 Praha-Petrovice Praha-Ďáblice Praha 2 Praha-Štěrboholy Břeclav Praha-Řeporyje Praha-Běchovice Plzeň-jih Praha-Suchdol Přerov Vyškov Jihlava Praha 9 Benešov Praha 14 Rokycany Praha-Lochkov Plzeň-město Pelhřimov Praha-Dolní Počernice Domažlice Praha 20 Praha-Dolní Chabry Praha-Lysolaje Tachov Praha-Velká Chuchle Chrudim Liberec Ústí nad Labem Šumperk Česká Lípa Praha-Slivenec Karviná Kladno Hlavní město Praha Jičín Písek Praha 6 Teplice Děčín Chomutov Most Rychnov nad Kněžnou Praha-Benice Ústí nad Orlicí Praha-Dubeč Praha-Nedvězí Praha-Přední Kopanina Rakovník Praha-Vinoř Mladá Boleslav Pardubice Praha-Satalice Prachatice Třebíč Praha 10 Praha-Čakovice Praha 19 Praha 17 Havlíčkův Brod Kolín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Kolín

Levná dlažba Kolín

Dlažba Kolín

Zámkové dlažby Kolín

Zámkové betonové dlažby Kolín

Zámková dlažba Kolín

Betonové dlažby Kolín

Betonová dlažba Kolín

Zdící prvky Kolín

Dlažby II jakosti Kolín

Dlažba II jakosti Kolín

Plošné dlažby Kolín