„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Kolín

Nové produkty Kolín

Dlažby a obrubníky Kolín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Kolín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Kolín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Kolín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Kolín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Kolín, Levná dlažba Kolín, Dlažba Kolín, Zámkové dlažby Kolín, Zámkové dlažba Kolín, Betonové dlažby Kolín, Betonová dlažba Kolín, Zdící prvky Kolín, Dlažby II jakosti Kolín, Dlažba II jakosti Kolín, Plošné dlažby Kolín, Plošná dlažba


Další města:

Žďár nad Sázavou Znojmo Chrudim Praha 11 Chomutov Praha-Ďáblice Praha-Křeslice Hlavní město Praha Praha-Klánovice Hradec Králové Karviná Praha 8 Děčín Kroměříž Praha 9 Praha 5 Praha 19 Praha-Satalice Praha-Suchdol Teplice Klatovy Praha-západ Nymburk Benešov Praha-Čakovice Karlovy Vary Olomouc Most Rokycany Praha 14 Ostrava-město Kolín Praha 1 Kladno Jihlava Příbram Plzeň-jih Praha-Benice Praha 4 Praha-Běchovice Praha 17 Zlín Praha 16 Praha 10 Jeseník Praha-Přední Kopanina Jindřichův Hradec Praha-Dolní Počernice Prostějov Praha 22 Vyškov Praha-Královice Jičín Jablonec nad Nisou Brno-venkov Domažlice Praha 3 Plzeň-město Přerov Praha-Štěrboholy Brno-město Praha-Libuš Tábor Náchod Rychnov nad Kněžnou Strakonice Nový Jičín Beroun Praha-Šeberov Cheb Louny Blansko Praha 18 Praha-Březiněves Praha 6 Litoměřice Písek Praha-východ Praha-Zličín Praha-Lochkov Praha 20 Břeclav Praha-Řeporyje Praha-Vinoř Liberec Prachatice Český Krumlov Praha-Slivenec Šumperk Praha-Zbraslav Sokolov Trutnov Havlíčkův Brod Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lysolaje Praha-Kolovraty Česká Lípa Bruntál Uherské Hradiště Opava ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Kolín

Levná dlažba Kolín

Dlažba Kolín

Zámkové dlažby Kolín

Zámkové betonové dlažby Kolín

Zámková dlažba Kolín

Betonové dlažby Kolín

Betonová dlažba Kolín

Zdící prvky Kolín

Dlažby II jakosti Kolín

Dlažba II jakosti Kolín

Plošné dlažby Kolín