„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Kolín

Nové produkty Kolín

Dlažby a obrubníky Kolín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Kolín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Kolín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Kolín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Kolín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Kolín, Levná dlažba Kolín, Dlažba Kolín, Zámkové dlažby Kolín, Zámkové dlažba Kolín, Betonové dlažby Kolín, Betonová dlažba Kolín, Zdící prvky Kolín, Dlažby II jakosti Kolín, Dlažba II jakosti Kolín, Plošné dlažby Kolín, Plošná dlažba


Další města:

Opava Praha 4 Příbram Praha-Satalice Prachatice Karlovy Vary Šumperk Žďár nad Sázavou Strakonice Pelhřimov Praha-Březiněves Praha 5 Praha 11 Praha 18 Ústí nad Orlicí Praha-Běchovice Semily Vsetín Liberec Benešov Nový Jičín Beroun Cheb Havlíčkův Brod Sokolov Chomutov Praha 14 Praha-Dolní Chabry Praha-Zličín Praha-Dolní Počernice Rakovník Praha-Královice Litoměřice Praha 22 Most Děčín Praha-Suchdol Praha 21 Břeclav Rychnov nad Kněžnou Praha-Křeslice Svitavy Náchod Praha 6 Plzeň-město Jablonec nad Nisou Praha 3 Bruntál Klatovy Praha 9 Kutná Hora Olomouc Praha 7 Plzeň-jih Kolín Praha-Ďáblice Praha 13 Kroměříž Praha-Zbraslav Jindřichův Hradec Rokycany Praha-Lysolaje Mělník Praha-Přední Kopanina Praha-Slivenec Praha-Nebušice Praha-Petrovice Praha-západ Praha-Benice Jičín Tábor Blansko Karviná Praha-Lipence Ostrava-město Brno-město Mladá Boleslav Tachov Chrudim Praha-Lochkov Jeseník Praha-Velká Chuchle Třebíč Praha-Vinoř Praha-Libuš Vyškov Praha 1 Trutnov Praha-Štěrboholy Praha-východ Jihlava Praha 20 Česká Lípa Praha 15 Praha-Dubeč Frýdek-Místek České Budějovice Domažlice Praha 2 Hradec Králové ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Kolín

Levná dlažba Kolín

Dlažba Kolín

Zámkové dlažby Kolín

Zámkové betonové dlažby Kolín

Zámková dlažba Kolín

Betonové dlažby Kolín

Betonová dlažba Kolín

Zdící prvky Kolín

Dlažby II jakosti Kolín

Dlažba II jakosti Kolín

Plošné dlažby Kolín