„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Kolín

Nové produkty Kolín

Dlažby a obrubníky Kolín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Kolín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Kolín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Kolín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Kolín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Kolín, Levná dlažba Kolín, Dlažba Kolín, Zámkové dlažby Kolín, Zámkové dlažba Kolín, Betonové dlažby Kolín, Betonová dlažba Kolín, Zdící prvky Kolín, Dlažby II jakosti Kolín, Dlažba II jakosti Kolín, Plošné dlažby Kolín, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Přední Kopanina Beroun Česká Lípa Praha 10 Chrudim Praha-Lipence Sokolov Kutná Hora Praha-východ Strakonice Nymburk Kladno Plzeň-sever Brno-venkov Zlín Benešov Praha 3 Náchod České Budějovice Bruntál Ústí nad Orlicí Praha 7 Praha 8 Třebíč Brno-město Praha-Troja Praha-Satalice Chomutov Praha 17 Havlíčkův Brod Trutnov Praha 16 Domažlice Praha 13 Praha-Dolní Počernice Svitavy Praha-Řeporyje Praha-Šeberov Praha 4 Praha-Čakovice Praha-Slivenec Hlavní město Praha Praha-Zličín Děčín Praha-Nedvězí Prachatice Hodonín Žďár nad Sázavou Praha-Ďáblice Mladá Boleslav Praha 20 Olomouc Pelhřimov Semily Český Krumlov Karlovy Vary Praha 9 Karviná Plzeň-město Louny Praha 18 Praha-Běchovice Písek Praha 19 Praha-Kunratice Tachov Rakovník Praha-Kolovraty Šumperk Frýdek-Místek Plzeň-jih Jindřichův Hradec Praha-Velká Chuchle Litoměřice Blansko Praha-Koloděje Rychnov nad Kněžnou Praha 6 Vsetín Praha-Lochkov Liberec Praha-Petrovice Jičín Jablonec nad Nisou Kolín Prostějov Praha-Újezd Břeclav Praha-Březiněves Praha 15 Tábor Hradec Králové Praha-Nebušice Praha-Lysolaje Praha 14 Praha-Vinoř Nový Jičín Praha-Dubeč Opava Příbram ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Kolín

Levná dlažba Kolín

Dlažba Kolín

Zámkové dlažby Kolín

Zámkové betonové dlažby Kolín

Zámková dlažba Kolín

Betonové dlažby Kolín

Betonová dlažba Kolín

Zdící prvky Kolín

Dlažby II jakosti Kolín

Dlažba II jakosti Kolín

Plošné dlažby Kolín