„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Kolín

Nové produkty Kolín

Dlažby a obrubníky Kolín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Kolín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Kolín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Kolín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Kolín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Kolín, Levná dlažba Kolín, Dlažba Kolín, Zámkové dlažby Kolín, Zámkové dlažba Kolín, Betonové dlažby Kolín, Betonová dlažba Kolín, Zdící prvky Kolín, Dlažby II jakosti Kolín, Dlažba II jakosti Kolín, Plošné dlažby Kolín, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Vinoř Karviná Trutnov Praha-Lysolaje Praha-Nedvězí Uherské Hradiště Plzeň-jih Praha-Lipence Kutná Hora Vyškov Chomutov Šumperk Přerov Opava Jablonec nad Nisou Prachatice Písek Praha 14 Praha-Klánovice Kladno Benešov Nymburk Hradec Králové Most Praha-Satalice Nový Jičín Praha 13 Praha-Březiněves Praha-Běchovice Mělník Ústí nad Labem Praha 15 Rakovník Praha-Nebušice Praha 8 Praha-Křeslice Zlín Praha-Kunratice Praha 7 Praha 17 Louny Jindřichův Hradec Pelhřimov Praha-Zličín Mladá Boleslav Praha-Suchdol Praha 3 Hodonín Praha-Kolovraty Praha-Koloděje Praha-Slivenec Praha 6 Praha 9 Ostrava-město Tachov Praha-Přední Kopanina Praha 10 Český Krumlov Praha 11 Ústí nad Orlicí Česká Lípa Praha-Újezd Brno-město Praha-Dubeč Děčín Prostějov Praha-Velká Chuchle Praha-Řeporyje Jihlava Plzeň-město Semily Praha 21 Praha-Petrovice Rokycany Liberec Vsetín Praha-Šeberov Praha-Dolní Chabry Praha 22 Strakonice Brno-venkov Praha-Libuš Frýdek-Místek Praha 16 České Budějovice Litoměřice Praha 19 Praha 20 Domažlice Praha-Čakovice Praha-Lochkov Praha-Královice Teplice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Zbraslav Chrudim Břeclav Praha 18 Plzeň-sever Blansko ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Kolín

Levná dlažba Kolín

Dlažba Kolín

Zámkové dlažby Kolín

Zámkové betonové dlažby Kolín

Zámková dlažba Kolín

Betonové dlažby Kolín

Betonová dlažba Kolín

Zdící prvky Kolín

Dlažby II jakosti Kolín

Dlažba II jakosti Kolín

Plošné dlažby Kolín