„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Kolín

Nové produkty Kolín

Dlažby a obrubníky Kolín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Kolín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Kolín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Kolín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Kolín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Kolín, Levná dlažba Kolín, Dlažba Kolín, Zámkové dlažby Kolín, Zámkové dlažba Kolín, Betonové dlažby Kolín, Betonová dlažba Kolín, Zdící prvky Kolín, Dlažby II jakosti Kolín, Dlažba II jakosti Kolín, Plošné dlažby Kolín, Plošná dlažba


Další města:

Nymburk Praha 1 Olomouc Kutná Hora Praha-Královice Prostějov Zlín Klatovy Praha 5 Liberec Praha-Slivenec Most Nový Jičín Beroun Praha 10 Praha-Petrovice Praha-Ďáblice Brno-město Chrudim Praha-Újezd Český Krumlov Kolín Praha 7 Vsetín Jihlava Praha 14 Domažlice Praha-Řeporyje Praha-Vinoř Blansko Sokolov Praha-Běchovice Brno-venkov Chomutov Praha-Nedvězí Louny Praha 19 Praha-Kolovraty Mladá Boleslav Praha 4 Přerov Praha 17 Havlíčkův Brod Rychnov nad Kněžnou Praha-Křeslice Pardubice Praha 22 Praha-Čakovice Šumperk Praha-Lochkov Praha 8 Praha-Nebušice Praha 11 Prachatice Praha-Dolní Chabry Děčín Praha-východ Praha 3 Praha 20 Praha 6 Praha 9 Náchod Jičín Žďár nad Sázavou Praha-Šeberov Pelhřimov Praha-Kunratice Praha-západ Strakonice Cheb Břeclav Praha-Suchdol Karviná Praha 16 Praha-Klánovice Kladno Mělník Litoměřice Praha-Dolní Počernice Teplice Třebíč Rokycany Vyškov Česká Lípa Tábor Praha-Libuš Praha-Lipence Praha-Dubeč Praha-Přední Kopanina Svitavy Trutnov Praha 13 Praha-Velká Chuchle Praha-Benice Opava Hradec Králové Rakovník Bruntál Praha 21 Benešov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Kolín

Levná dlažba Kolín

Dlažba Kolín

Zámkové dlažby Kolín

Zámkové betonové dlažby Kolín

Zámková dlažba Kolín

Betonové dlažby Kolín

Betonová dlažba Kolín

Zdící prvky Kolín

Dlažby II jakosti Kolín

Dlažba II jakosti Kolín

Plošné dlažby Kolín