„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Kolín

Nové produkty Kolín

Dlažby a obrubníky Kolín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Kolín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Kolín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Kolín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Kolín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Kolín, Levná dlažba Kolín, Dlažba Kolín, Zámkové dlažby Kolín, Zámkové dlažba Kolín, Betonové dlažby Kolín, Betonová dlažba Kolín, Zdící prvky Kolín, Dlažby II jakosti Kolín, Dlažba II jakosti Kolín, Plošné dlažby Kolín, Plošná dlažba


Další města:

Cheb Karlovy Vary Praha-Zličín Louny Praha 7 Praha 18 Praha 3 Sokolov Příbram Praha-Suchdol Přerov Frýdek-Místek Praha-Petrovice Praha 11 Praha-Křeslice Praha-Velká Chuchle Havlíčkův Brod Praha-Dolní Chabry Tachov Praha-Dolní Počernice Plzeň-sever Praha-Běchovice Praha 15 Kolín Šumperk Praha 2 Praha-Troja Bruntál Jeseník Hradec Králové Opava Praha-západ Brno-město Praha-Lochkov Třebíč Plzeň-jih Svitavy Teplice Pelhřimov Znojmo Praha-Řeporyje Praha-Přední Kopanina Brno-venkov Strakonice Most Praha-Újezd Plzeň-město Česká Lípa Prostějov Praha 9 Rakovník Praha-Vinoř Praha 16 Mladá Boleslav Ústí nad Labem Praha 20 Praha-Šeberov Praha 21 Praha-Kolovraty Nový Jičín Beroun Pardubice Praha 17 Domažlice Praha-Klánovice Praha-Libuš Praha-Královice Litoměřice Benešov Tábor Klatovy Kroměříž Karviná Praha-Lipence Prachatice Praha-Koloděje Praha-Dubeč Praha 10 Praha-Satalice Chrudim Jindřichův Hradec Ústí nad Orlicí Jablonec nad Nisou Praha 4 Uherské Hradiště Praha 12 Praha-Zbraslav Semily Olomouc Praha-Benice Zlín Praha-východ Český Krumlov Praha-Nedvězí Břeclav Praha-Dolní Měcholupy Jičín Vsetín Kladno Praha-Lysolaje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Kolín

Levná dlažba Kolín

Dlažba Kolín

Zámkové dlažby Kolín

Zámkové betonové dlažby Kolín

Zámková dlažba Kolín

Betonové dlažby Kolín

Betonová dlažba Kolín

Zdící prvky Kolín

Dlažby II jakosti Kolín

Dlažba II jakosti Kolín

Plošné dlažby Kolín