„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Kolín

Nové produkty Kolín

Dlažby a obrubníky Kolín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Kolín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Kolín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Kolín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Kolín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Kolín, Levná dlažba Kolín, Dlažba Kolín, Zámkové dlažby Kolín, Zámkové dlažba Kolín, Betonové dlažby Kolín, Betonová dlažba Kolín, Zdící prvky Kolín, Dlažby II jakosti Kolín, Dlažba II jakosti Kolín, Plošné dlažby Kolín, Plošná dlažba


Další města:

Pelhřimov Praha-východ Mělník Praha-Slivenec Klatovy Praha-Satalice Praha 5 Trutnov Praha-Velká Chuchle Domažlice Praha-Benice Praha-Lochkov Rokycany Praha-Klánovice Praha 2 Kutná Hora Brno-venkov Plzeň-jih Hradec Králové Vsetín Semily Cheb Praha 15 Náchod Praha-Březiněves Praha-Kolovraty Liberec Praha 12 Praha-Královice Chrudim Opava Česká Lípa Pardubice Písek Praha 1 Most Praha-Lipence Louny Praha-Újezd Jablonec nad Nisou Praha-Petrovice Jihlava Havlíčkův Brod Praha-Zbraslav Kroměříž Praha-Dolní Měcholupy Beroun Karviná Ústí nad Orlicí Praha-Dolní Počernice Prostějov Praha-Běchovice Děčín Praha 16 Teplice Strakonice Praha 14 Tábor Praha-Troja Český Krumlov Příbram Vyškov Prachatice Praha-Křeslice Benešov Praha-Vinoř Jičín Praha-Přední Kopanina Praha-Ďáblice Praha-Nebušice Žďár nad Sázavou Praha 19 Plzeň-město Praha-Lysolaje Svitavy Ostrava-město Praha 6 Sokolov Zlín Karlovy Vary Praha-Čakovice Brno-město České Budějovice Praha 21 Jeseník Třebíč Praha 17 Olomouc Praha-Štěrboholy Nový Jičín Praha 11 Rychnov nad Kněžnou Kolín Kladno Znojmo Praha 10 Praha 7 Praha-Řeporyje Chomutov Praha 22 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Kolín

Levná dlažba Kolín

Dlažba Kolín

Zámkové dlažby Kolín

Zámkové betonové dlažby Kolín

Zámková dlažba Kolín

Betonové dlažby Kolín

Betonová dlažba Kolín

Zdící prvky Kolín

Dlažby II jakosti Kolín

Dlažba II jakosti Kolín

Plošné dlažby Kolín