„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Kolín

Nové produkty Kolín

Dlažby a obrubníky Kolín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Kolín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Kolín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Kolín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Kolín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Kolín, Levná dlažba Kolín, Dlažba Kolín, Zámkové dlažby Kolín, Zámkové dlažba Kolín, Betonové dlažby Kolín, Betonová dlažba Kolín, Zdící prvky Kolín, Dlažby II jakosti Kolín, Dlažba II jakosti Kolín, Plošné dlažby Kolín, Plošná dlažba


Další města:

Rakovník Třebíč Praha-Dolní Počernice Praha 2 Praha-Březiněves Kolín Praha-Ďáblice Znojmo Praha 10 Ústí nad Orlicí Příbram Praha-východ Praha-Přední Kopanina Hlavní město Praha Chrudim Praha-Troja Praha-Lochkov Svitavy Praha-Zbraslav Litoměřice Zlín Nový Jičín Praha 7 Praha-Velká Chuchle Bruntál Trutnov Domažlice Přerov Mladá Boleslav Praha-Kolovraty Praha 12 Teplice Praha-Kunratice Opava Praha 18 Břeclav Vyškov Praha 16 Praha-Petrovice Praha 20 Praha 1 Praha-Nebušice Chomutov Prostějov Praha 21 Pardubice Praha 15 Praha-Vinoř Praha-Lysolaje Praha-Dubeč Ústí nad Labem Jihlava Praha 8 Kladno Jeseník Rokycany Praha-Křeslice Praha 17 Praha-Šeberov Praha 4 Písek Praha 9 Praha-Nedvězí Praha 14 Praha-Čakovice Praha-Koloděje Liberec Hodonín Praha-Suchdol Louny Praha 11 Jablonec nad Nisou Praha 3 Praha-Újezd Žďár nad Sázavou Rychnov nad Kněžnou Cheb Náchod Plzeň-jih Praha-Dolní Měcholupy Česká Lípa Kroměříž Praha-Benice Praha-Královice Olomouc Brno-město Praha 5 Praha 13 Havlíčkův Brod České Budějovice Nymburk Praha-Řeporyje Praha-Slivenec Praha-Štěrboholy Ostrava-město Praha 22 Mělník Praha-Zličín Šumperk Karlovy Vary ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Kolín

Levná dlažba Kolín

Dlažba Kolín

Zámkové dlažby Kolín

Zámkové betonové dlažby Kolín

Zámková dlažba Kolín

Betonové dlažby Kolín

Betonová dlažba Kolín

Zdící prvky Kolín

Dlažby II jakosti Kolín

Dlažba II jakosti Kolín

Plošné dlažby Kolín