„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Kolín

Nové produkty Kolín

Dlažby a obrubníky Kolín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Kolín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Kolín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Kolín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Kolín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Kolín, Levná dlažba Kolín, Dlažba Kolín, Zámkové dlažby Kolín, Zámkové dlažba Kolín, Betonové dlažby Kolín, Betonová dlažba Kolín, Zdící prvky Kolín, Dlažby II jakosti Kolín, Dlažba II jakosti Kolín, Plošné dlažby Kolín, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Slivenec Praha 5 Praha-západ Plzeň-sever Karlovy Vary Praha 14 Praha-Dolní Měcholupy Semily Tachov Praha 3 Plzeň-město Šumperk Český Krumlov Praha 19 Klatovy Praha 16 Praha-Koloděje Kroměříž Rychnov nad Kněžnou Nymburk Prostějov Praha 8 Praha-Vinoř Písek Rakovník Karviná Praha-Dolní Chabry Praha 17 Chrudim Praha 9 Praha-Troja Praha 2 Praha-Benice Beroun České Budějovice Louny Chomutov Praha-Klánovice Praha-Zličín Olomouc Brno-město Opava Jihlava Praha-Královice Praha-Šeberov Praha-Libuš Praha-Zbraslav Praha 1 Praha-Lipence Mladá Boleslav Přerov Praha 15 Jičín Praha-Štěrboholy Příbram Praha-Suchdol Praha 12 Jablonec nad Nisou Ústí nad Labem Blansko Prachatice Praha 6 Praha-Lysolaje Praha-Satalice Teplice Praha-Březiněves Praha 7 Praha-východ Praha-Běchovice Liberec Praha-Přední Kopanina Bruntál Praha-Dolní Počernice Vsetín Praha-Křeslice Praha 10 Ústí nad Orlicí Ostrava-město Náchod Česká Lípa Žďár nad Sázavou Sokolov Kladno Hodonín Pelhřimov Plzeň-jih Kutná Hora Havlíčkův Brod Praha-Petrovice Praha 21 Praha-Nebušice Frýdek-Místek Praha-Újezd Domažlice Hlavní město Praha Praha 18 Uherské Hradiště Znojmo Praha-Kolovraty Mělník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Kolín

Levná dlažba Kolín

Dlažba Kolín

Zámkové dlažby Kolín

Zámkové betonové dlažby Kolín

Zámková dlažba Kolín

Betonové dlažby Kolín

Betonová dlažba Kolín

Zdící prvky Kolín

Dlažby II jakosti Kolín

Dlažba II jakosti Kolín

Plošné dlažby Kolín