„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Svitavy

Nové produkty Svitavy

Dlažby a obrubníky Svitavy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Svitavy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Svitavy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Svitavy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Svitavy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Svitavy, Levná dlažba Svitavy, Dlažba Svitavy, Zámkové dlažby Svitavy, Zámkové dlažba Svitavy, Betonové dlažby Svitavy, Betonová dlažba Svitavy, Zdící prvky Svitavy, Dlažby II jakosti Svitavy, Dlažba II jakosti Svitavy, Plošné dlažby Svitavy, Plošná dlažba


Další města:

Tábor České Budějovice Plzeň-sever Praha-Troja Bruntál Praha 10 Praha-Dolní Počernice Frýdek-Místek Praha-Řeporyje Tachov Kroměříž Domažlice Jindřichův Hradec Ústí nad Orlicí Praha-Březiněves Prostějov Olomouc Praha 14 Praha-východ Rychnov nad Kněžnou Prachatice Mladá Boleslav Hradec Králové Praha-Štěrboholy Praha 13 Praha-západ Chrudim Praha 22 Ostrava-město Uherské Hradiště Praha-Klánovice Praha-Čakovice Praha-Přední Kopanina Praha-Vinoř Beroun Praha 6 Praha-Velká Chuchle Praha-Kunratice Praha-Koloděje Praha-Dubeč Písek Praha-Lochkov Semily Hlavní město Praha Pelhřimov Praha-Křeslice Praha-Běchovice Praha-Libuš Praha-Zličín Praha-Petrovice Praha 4 Chomutov Praha 21 Břeclav Brno-město Rakovník Mělník Praha-Zbraslav Plzeň-jih Praha-Benice Praha-Nebušice Brno-venkov Praha-Dolní Chabry Vyškov Přerov Jičín Praha 8 Praha-Královice Karlovy Vary Praha 5 Český Krumlov Ústí nad Labem Karviná Kutná Hora Trutnov Praha 2 Praha-Suchdol Praha-Nedvězí Děčín Třebíč Kolín Cheb Plzeň-město Praha 16 Praha 20 Strakonice Vsetín Blansko Praha-Satalice Praha 19 Louny Praha-Kolovraty Litoměřice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Újezd Znojmo Havlíčkův Brod Jihlava Žďár nad Sázavou Opava ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Svitavy

Levná dlažba Svitavy

Dlažba Svitavy

Zámkové dlažby Svitavy

Zámkové betonové dlažby Svitavy

Zámková dlažba Svitavy

Betonové dlažby Svitavy

Betonová dlažba Svitavy

Zdící prvky Svitavy

Dlažby II jakosti Svitavy

Dlažba II jakosti Svitavy

Plošné dlažby Svitavy