„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Svitavy

Nové produkty Svitavy

Dlažby a obrubníky Svitavy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Svitavy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Svitavy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Svitavy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Svitavy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Svitavy, Levná dlažba Svitavy, Dlažba Svitavy, Zámkové dlažby Svitavy, Zámkové dlažba Svitavy, Betonové dlažby Svitavy, Betonová dlažba Svitavy, Zdící prvky Svitavy, Dlažby II jakosti Svitavy, Dlažba II jakosti Svitavy, Plošné dlažby Svitavy, Plošná dlažba


Další města:

Náchod Praha 18 Prachatice Praha-Přední Kopanina Praha-Čakovice Tábor Praha-východ Uherské Hradiště Praha-Královice Praha-Dolní Měcholupy Blansko Šumperk Plzeň-jih Hradec Králové Vyškov Sokolov Praha 17 Louny Praha-Dubeč České Budějovice Praha-Slivenec Praha-Klánovice Chomutov Praha-Nedvězí Benešov Praha 8 Litoměřice Praha 21 Olomouc Prostějov Zlín Kroměříž Opava Karviná Praha-Vinoř Mladá Boleslav Praha 3 Praha 1 Praha 13 Hlavní město Praha Klatovy Rakovník Trutnov Praha-Křeslice Bruntál Žďár nad Sázavou Praha-západ Rokycany Hodonín Český Krumlov Teplice Praha-Koloděje Děčín Praha 12 Brno-město Praha-Benice Praha-Lipence Praha 15 Jindřichův Hradec Znojmo Praha-Petrovice Praha 14 Beroun Praha-Ďáblice Praha-Dolní Chabry Praha-Šeberov Praha-Libuš Jihlava Praha 20 Praha 6 Praha-Řeporyje Praha 19 Ústí nad Labem Jablonec nad Nisou Pardubice Plzeň-sever Nymburk Jičín Nový Jičín Tachov Praha-Suchdol Praha 22 Jeseník Most Praha-Lysolaje Havlíčkův Brod Ústí nad Orlicí Praha-Troja Brno-venkov Plzeň-město Cheb Praha 5 Praha-Kolovraty Břeclav Vsetín Chrudim Praha-Kunratice Rychnov nad Kněžnou Přerov Mělník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Svitavy

Levná dlažba Svitavy

Dlažba Svitavy

Zámkové dlažby Svitavy

Zámkové betonové dlažby Svitavy

Zámková dlažba Svitavy

Betonové dlažby Svitavy

Betonová dlažba Svitavy

Zdící prvky Svitavy

Dlažby II jakosti Svitavy

Dlažba II jakosti Svitavy

Plošné dlažby Svitavy