„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Svitavy

Nové produkty Svitavy

Dlažby a obrubníky Svitavy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Svitavy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Svitavy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Svitavy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Svitavy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Svitavy, Levná dlažba Svitavy, Dlažba Svitavy, Zámkové dlažby Svitavy, Zámkové dlažba Svitavy, Betonové dlažby Svitavy, Betonová dlažba Svitavy, Zdící prvky Svitavy, Dlažby II jakosti Svitavy, Dlažba II jakosti Svitavy, Plošné dlažby Svitavy, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Šeberov Svitavy Plzeň-město Praha 18 Cheb Kutná Hora Příbram Praha-Slivenec Praha-Libuš Praha 22 Pardubice Praha 7 Olomouc Znojmo Praha-západ Louny Praha 12 Nymburk Praha-Dubeč Praha 19 Prachatice Praha-Újezd Český Krumlov Semily Vyškov Praha-Suchdol Uherské Hradiště Ústí nad Orlicí Praha 8 Praha 20 Praha-Křeslice Praha-Velká Chuchle Havlíčkův Brod Praha-Dolní Měcholupy Jičín Praha-Zličín Strakonice Prostějov Praha 14 Praha 11 Praha-Lipence Praha 15 Praha-Březiněves Praha 3 Brno-venkov Praha-Štěrboholy Praha-Řeporyje Chomutov Litoměřice Jihlava Praha-Dolní Chabry Česká Lípa Písek Praha-Přední Kopanina Jablonec nad Nisou Most Kroměříž Hradec Králové Karlovy Vary Zlín Praha 10 Jeseník Přerov Hlavní město Praha Praha-Běchovice Liberec Praha-Kolovraty Frýdek-Místek Praha-Lochkov Bruntál Hodonín Praha-Nedvězí Beroun Domažlice Tachov Ústí nad Labem Praha 4 Praha-Koloděje Kladno Blansko Praha-Petrovice Tábor Praha 17 Praha-Satalice Šumperk Děčín Chrudim Praha-Lysolaje Klatovy Břeclav Praha 1 Praha-Nebušice Plzeň-sever Plzeň-jih Jindřichův Hradec Praha-východ Karviná Vsetín Praha-Vinoř Žďár nad Sázavou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Svitavy

Levná dlažba Svitavy

Dlažba Svitavy

Zámkové dlažby Svitavy

Zámkové betonové dlažby Svitavy

Zámková dlažba Svitavy

Betonové dlažby Svitavy

Betonová dlažba Svitavy

Zdící prvky Svitavy

Dlažby II jakosti Svitavy

Dlažba II jakosti Svitavy

Plošné dlažby Svitavy