„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Svitavy

Nové produkty Svitavy

Dlažby a obrubníky Svitavy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Svitavy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Svitavy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Svitavy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Svitavy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Svitavy, Levná dlažba Svitavy, Dlažba Svitavy, Zámkové dlažby Svitavy, Zámkové dlažba Svitavy, Betonové dlažby Svitavy, Betonová dlažba Svitavy, Zdící prvky Svitavy, Dlažby II jakosti Svitavy, Dlažba II jakosti Svitavy, Plošné dlažby Svitavy, Plošná dlažba


Další města:

Karviná Brno-město Most Praha-Suchdol Praha-Benice Nymburk Zlín Praha-Zbraslav Praha-Libuš Vsetín Jičín Ústí nad Labem Praha-Královice Praha 3 Tachov Praha-Běchovice Opava Praha-Dubeč Praha-Lysolaje Praha 1 Frýdek-Místek Prostějov Mladá Boleslav Praha-Újezd Semily Praha 5 Cheb Praha-Vinoř Brno-venkov Praha 10 Praha 22 Praha-Nedvězí Plzeň-sever Praha 15 Olomouc Praha-západ Praha-Ďáblice Praha 6 Praha 16 Litoměřice Hradec Králové Pardubice Benešov Praha-Velká Chuchle Praha 21 Chrudim Teplice Praha 14 Český Krumlov Přerov Břeclav Hodonín Praha-Koloděje Praha 19 Znojmo Náchod Prachatice Klatovy Mělník Praha 12 Praha 18 Tábor Praha-Slivenec Chomutov Karlovy Vary Praha 20 Jablonec nad Nisou Praha-Troja Praha 9 Jeseník Praha-Nebušice Praha 13 Příbram Praha-Šeberov Kroměříž Praha-Lipence Havlíčkův Brod Pelhřimov Žďár nad Sázavou Praha-Zličín Praha-Řeporyje Kladno Praha 11 Jindřichův Hradec Písek Liberec Rakovník Rokycany Ústí nad Orlicí Uherské Hradiště Praha 17 Svitavy České Budějovice Plzeň-jih Praha-Dolní Počernice Kolín Praha-Petrovice Třebíč Jihlava Praha-Dolní Chabry ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Svitavy

Levná dlažba Svitavy

Dlažba Svitavy

Zámkové dlažby Svitavy

Zámkové betonové dlažby Svitavy

Zámková dlažba Svitavy

Betonové dlažby Svitavy

Betonová dlažba Svitavy

Zdící prvky Svitavy

Dlažby II jakosti Svitavy

Dlažba II jakosti Svitavy

Plošné dlažby Svitavy