„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Svitavy

Nové produkty Svitavy

Dlažby a obrubníky Svitavy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Svitavy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Svitavy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Svitavy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Svitavy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Svitavy, Levná dlažba Svitavy, Dlažba Svitavy, Zámkové dlažby Svitavy, Zámkové dlažba Svitavy, Betonové dlažby Svitavy, Betonová dlažba Svitavy, Zdící prvky Svitavy, Dlažby II jakosti Svitavy, Dlažba II jakosti Svitavy, Plošné dlažby Svitavy, Plošná dlažba


Další města:

Praha 3 Praha-Nedvězí Praha 19 Praha 11 Uherské Hradiště Beroun Praha-Klánovice Havlíčkův Brod Příbram Karviná Praha-Dolní Chabry Kroměříž Praha-západ Brno-venkov Žďár nad Sázavou České Budějovice Jihlava Jablonec nad Nisou Most Praha 8 Praha-Troja Praha 7 Trutnov Liberec Praha-Koloděje Praha 6 Praha-Lipence Jeseník Praha-Řeporyje Plzeň-jih Praha 15 Praha-východ Kolín Praha 1 Praha-Vinoř Praha 9 Praha 20 Praha 5 Rakovník Olomouc Frýdek-Místek Praha 17 Břeclav Pelhřimov Svitavy Teplice Praha-Šeberov Praha-Lysolaje Vsetín Náchod Praha 12 Praha-Lochkov Písek Pardubice Třebíč Praha-Nebušice Nový Jičín Zlín Hodonín Praha-Satalice Chomutov Benešov Vyškov Praha-Kunratice Praha 2 Praha-Královice Praha 14 Nymburk Plzeň-sever Praha-Libuš Praha-Ďáblice Český Krumlov Praha-Březiněves Opava Plzeň-město Jindřichův Hradec Praha 18 Praha 16 Praha-Křeslice Praha-Slivenec Prachatice Praha-Kolovraty Praha-Zličín Praha-Štěrboholy Praha-Suchdol Hradec Králové Rokycany Děčín Hlavní město Praha Praha 4 Šumperk Prostějov Karlovy Vary Praha 21 Praha-Dubeč Znojmo Praha 13 Praha-Běchovice Brno-město Praha-Velká Chuchle ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Svitavy

Levná dlažba Svitavy

Dlažba Svitavy

Zámkové dlažby Svitavy

Zámkové betonové dlažby Svitavy

Zámková dlažba Svitavy

Betonové dlažby Svitavy

Betonová dlažba Svitavy

Zdící prvky Svitavy

Dlažby II jakosti Svitavy

Dlažba II jakosti Svitavy

Plošné dlažby Svitavy