„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Svitavy

Nové produkty Svitavy

Dlažby a obrubníky Svitavy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Svitavy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Svitavy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Svitavy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Svitavy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Svitavy, Levná dlažba Svitavy, Dlažba Svitavy, Zámkové dlažby Svitavy, Zámkové dlažba Svitavy, Betonové dlažby Svitavy, Betonová dlažba Svitavy, Zdící prvky Svitavy, Dlažby II jakosti Svitavy, Dlažba II jakosti Svitavy, Plošné dlažby Svitavy, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Řeporyje Praha-Troja Jeseník Chrudim Ústí nad Labem Znojmo Frýdek-Místek Hradec Králové Domažlice Hlavní město Praha Plzeň-jih Sokolov Chomutov Praha-Slivenec Šumperk Benešov Praha 8 Praha-Královice Kroměříž Praha-Nebušice Brno-město Praha-Nedvězí Praha 11 Jindřichův Hradec Praha-Klánovice Ústí nad Orlicí Náchod Praha-Přední Kopanina Praha 3 Praha 22 Praha-Suchdol Olomouc Praha-Lipence Praha-Velká Chuchle Přerov Praha 2 Jihlava Bruntál Žďár nad Sázavou Praha 16 Praha 21 Hodonín Praha 19 Praha-Petrovice Litoměřice Kutná Hora Prostějov Praha 5 Praha-Čakovice Teplice Praha-východ Beroun Praha 12 Rychnov nad Kněžnou Klatovy Karviná Praha 4 Praha-Satalice Praha 1 Praha 20 Praha 13 Praha-Březiněves Praha-Kunratice Praha-Koloděje Břeclav Praha-Dolní Chabry Český Krumlov Praha-Zličín Praha 10 Tábor Děčín Praha-Ďáblice Praha-Libuš Zlín Praha 17 Plzeň-sever Příbram Praha-Křeslice Vyškov Rakovník Pardubice Blansko Mělník Praha 6 Svitavy Karlovy Vary Jablonec nad Nisou Třebíč Praha 9 Pelhřimov Strakonice Praha 15 Praha-Dolní Počernice Tachov Plzeň-město Cheb Praha-Kolovraty Liberec Brno-venkov Česká Lípa ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Svitavy

Levná dlažba Svitavy

Dlažba Svitavy

Zámkové dlažby Svitavy

Zámkové betonové dlažby Svitavy

Zámková dlažba Svitavy

Betonové dlažby Svitavy

Betonová dlažba Svitavy

Zdící prvky Svitavy

Dlažby II jakosti Svitavy

Dlažba II jakosti Svitavy

Plošné dlažby Svitavy