„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Svitavy

Nové produkty Svitavy

Dlažby a obrubníky Svitavy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Svitavy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Svitavy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Svitavy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Svitavy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Svitavy, Levná dlažba Svitavy, Dlažba Svitavy, Zámkové dlažby Svitavy, Zámkové dlažba Svitavy, Betonové dlažby Svitavy, Betonová dlažba Svitavy, Zdící prvky Svitavy, Dlažby II jakosti Svitavy, Dlažba II jakosti Svitavy, Plošné dlažby Svitavy, Plošná dlažba


Další města:

Praha 19 Česká Lípa Praha-Nedvězí Vsetín Praha-Kunratice Praha 7 Praha-Dubeč Semily Chrudim Praha-Petrovice Praha-Újezd Praha-Královice Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí Teplice Znojmo Praha 21 Praha-Běchovice Praha-východ Tachov Olomouc Praha 17 Svitavy Prachatice Brno-venkov Nymburk Praha-Dolní Měcholupy Přerov Praha-Přední Kopanina Náchod Český Krumlov Praha-Satalice Pelhřimov Písek Hlavní město Praha Beroun Rychnov nad Kněžnou Praha-Slivenec Litoměřice Praha 4 Praha 15 Karlovy Vary Praha-Zbraslav Praha-Zličín Praha-Nebušice Praha 20 Kutná Hora Brno-město Nový Jičín Opava Praha-západ Blansko Praha-Šeberov Kolín Most Praha-Benice Praha 16 Praha-Vinoř Jablonec nad Nisou Kladno Hradec Králové Praha-Křeslice Hodonín Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Chabry Jindřichův Hradec Praha 11 Praha 1 Příbram Chomutov Rakovník Sokolov Praha-Lochkov Tábor Praha 6 Prostějov Třebíč Ostrava-město Praha 8 Praha-Lysolaje Praha-Březiněves Praha 10 Uherské Hradiště Mělník Praha 12 Cheb Praha-Kolovraty Klatovy Praha-Suchdol Šumperk Praha 22 Plzeň-sever Děčín Benešov Praha 14 Praha-Čakovice Praha-Ďáblice Praha-Koloděje Karviná Kroměříž ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Svitavy

Levná dlažba Svitavy

Dlažba Svitavy

Zámkové dlažby Svitavy

Zámkové betonové dlažby Svitavy

Zámková dlažba Svitavy

Betonové dlažby Svitavy

Betonová dlažba Svitavy

Zdící prvky Svitavy

Dlažby II jakosti Svitavy

Dlažba II jakosti Svitavy

Plošné dlažby Svitavy