„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Svitavy

Nové produkty Svitavy

Dlažby a obrubníky Svitavy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Svitavy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Svitavy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Svitavy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Svitavy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Svitavy, Levná dlažba Svitavy, Dlažba Svitavy, Zámkové dlažby Svitavy, Zámkové dlažba Svitavy, Betonové dlažby Svitavy, Betonová dlažba Svitavy, Zdící prvky Svitavy, Dlažby II jakosti Svitavy, Dlažba II jakosti Svitavy, Plošné dlažby Svitavy, Plošná dlažba


Další města:

Praha-východ Praha-Kolovraty Vyškov Klatovy Praha 21 Rakovník Praha 8 Praha-Koloděje Praha-Nebušice Praha-Přední Kopanina Praha-Zličín Písek Praha-Klánovice Kroměříž Praha 18 Bruntál Sokolov Praha 12 Praha 14 Chrudim Praha-Slivenec Praha-Dolní Chabry Brno-město Mladá Boleslav Břeclav Praha-Březiněves Karlovy Vary Svitavy Děčín Jihlava Praha-Libuš Prachatice Litoměřice Český Krumlov Praha 5 Praha-Křeslice Ústí nad Orlicí Praha-Štěrboholy Praha 20 Pelhřimov Praha-Lipence Praha 13 Praha-Vinoř Praha-Lysolaje Kladno Uherské Hradiště Praha-Dolní Počernice Cheb Praha 22 Olomouc Hodonín Havlíčkův Brod Praha-Zbraslav Praha-Nedvězí Trutnov Praha 1 Jičín Domažlice Praha 2 Praha-Benice Praha 16 Beroun Žďár nad Sázavou Hlavní město Praha Praha 4 Šumperk Strakonice Přerov Nový Jičín Náchod Nymburk Ústí nad Labem Opava Prostějov Praha-Kunratice Liberec Praha 10 Praha-Ďáblice Praha-Čakovice Příbram Jindřichův Hradec Praha-Suchdol Kutná Hora Semily Plzeň-sever Frýdek-Místek Chomutov Most Praha 6 Praha-Troja Praha-Satalice Tábor Praha 3 Znojmo Karviná Praha-Velká Chuchle Praha-západ Louny České Budějovice Blansko ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Svitavy

Levná dlažba Svitavy

Dlažba Svitavy

Zámkové dlažby Svitavy

Zámkové betonové dlažby Svitavy

Zámková dlažba Svitavy

Betonové dlažby Svitavy

Betonová dlažba Svitavy

Zdící prvky Svitavy

Dlažby II jakosti Svitavy

Dlažba II jakosti Svitavy

Plošné dlažby Svitavy