„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Svitavy

Nové produkty Svitavy

Dlažby a obrubníky Svitavy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Svitavy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Svitavy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Svitavy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Svitavy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Svitavy, Levná dlažba Svitavy, Dlažba Svitavy, Zámkové dlažby Svitavy, Zámkové dlažba Svitavy, Betonové dlažby Svitavy, Betonová dlažba Svitavy, Zdící prvky Svitavy, Dlažby II jakosti Svitavy, Dlažba II jakosti Svitavy, Plošné dlažby Svitavy, Plošná dlažba


Další města:

Louny Uherské Hradiště Ústí nad Labem Chomutov Prachatice Praha 16 Třebíč Klatovy Jihlava Praha-Nedvězí Vyškov Praha-Kolovraty Ostrava-město Hradec Králové Praha-Lysolaje Tachov Příbram Praha-Řeporyje Praha 22 Frýdek-Místek Praha-Zbraslav Ústí nad Orlicí Praha 9 Liberec Benešov Semily Mladá Boleslav Praha-Lochkov Plzeň-město Praha-Satalice Zlín Jablonec nad Nisou Jičín Beroun České Budějovice Praha-Křeslice Plzeň-jih Tábor Praha-Velká Chuchle Praha 5 Praha-Březiněves Praha-Lipence Děčín Pelhřimov Chrudim Praha 6 Praha 8 Praha-Troja Bruntál Praha 13 Nymburk Praha 18 Praha-Štěrboholy Praha 19 Praha-Suchdol Praha-Vinoř Praha 1 Karviná Cheb Praha 10 Praha 21 Vsetín Praha 3 Český Krumlov Praha-Dolní Chabry Praha-Libuš Praha-Přední Kopanina Praha-Zličín Praha 17 Přerov Praha-Šeberov Nový Jičín Praha-Dubeč Litoměřice Pardubice Hodonín Rychnov nad Kněžnou Šumperk Praha 15 Žďár nad Sázavou Písek Karlovy Vary Strakonice Praha-Dolní Měcholupy Havlíčkův Brod Znojmo Jindřichův Hradec Praha-Kunratice Praha-Běchovice Praha-Dolní Počernice Rakovník Praha-Újezd Sokolov Svitavy Praha-Klánovice Opava Praha 4 Brno-město Trutnov Praha-západ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Svitavy

Levná dlažba Svitavy

Dlažba Svitavy

Zámkové dlažby Svitavy

Zámkové betonové dlažby Svitavy

Zámková dlažba Svitavy

Betonové dlažby Svitavy

Betonová dlažba Svitavy

Zdící prvky Svitavy

Dlažby II jakosti Svitavy

Dlažba II jakosti Svitavy

Plošné dlažby Svitavy