„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Svitavy

Nové produkty Svitavy

Dlažby a obrubníky Svitavy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Svitavy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Svitavy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Svitavy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Svitavy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Svitavy, Levná dlažba Svitavy, Dlažba Svitavy, Zámkové dlažby Svitavy, Zámkové dlažba Svitavy, Betonové dlažby Svitavy, Betonová dlažba Svitavy, Zdící prvky Svitavy, Dlažby II jakosti Svitavy, Dlažba II jakosti Svitavy, Plošné dlažby Svitavy, Plošná dlažba


Další města:

Prostějov Kutná Hora Most Louny Praha 4 Rychnov nad Kněžnou Praha 6 Praha 19 Praha 1 Děčín Praha 14 Uherské Hradiště Karviná Praha-Lochkov Praha 18 Třebíč Kladno Havlíčkův Brod Praha-Řeporyje Praha-Petrovice Praha 17 Brno-venkov Praha-Klánovice Přerov Hradec Králové Praha-Satalice Znojmo Praha-Koloděje Praha-Čakovice Ústí nad Labem Praha 5 Praha-Dolní Měcholupy Břeclav Pelhřimov Praha-Dolní Počernice Praha-Zbraslav Šumperk Praha 9 Praha-Suchdol Teplice Trutnov Ostrava-město Beroun Praha 10 Praha-Nebušice Praha 21 Praha-Velká Chuchle Rokycany Praha-Libuš Praha 11 Praha-Troja Jeseník Tábor Vsetín Pardubice Praha-Zličín Praha-Křeslice Hlavní město Praha Náchod Česká Lípa Karlovy Vary Český Krumlov Rakovník Praha-Nedvězí Domažlice Sokolov Praha-Březiněves Praha-Kolovraty Klatovy Opava Praha-Přední Kopanina Praha-východ Praha 7 Tachov Prachatice Jihlava Hodonín Praha 8 Praha-Slivenec Frýdek-Místek Plzeň-město Praha-Dubeč Strakonice Praha-Lipence Praha-Dolní Chabry Praha 3 Praha 20 Praha-Vinoř Praha-Ďáblice Žďár nad Sázavou Litoměřice Chomutov Praha-Újezd Nový Jičín Zlín Semily Praha-Štěrboholy Praha-západ Praha-Kunratice Praha-Šeberov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Svitavy

Levná dlažba Svitavy

Dlažba Svitavy

Zámkové dlažby Svitavy

Zámkové betonové dlažby Svitavy

Zámková dlažba Svitavy

Betonové dlažby Svitavy

Betonová dlažba Svitavy

Zdící prvky Svitavy

Dlažby II jakosti Svitavy

Dlažba II jakosti Svitavy

Plošné dlažby Svitavy