„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Svitavy

Nové produkty Svitavy

Dlažby a obrubníky Svitavy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Svitavy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Svitavy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Svitavy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Svitavy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Svitavy, Levná dlažba Svitavy, Dlažba Svitavy, Zámkové dlažby Svitavy, Zámkové dlažba Svitavy, Betonové dlažby Svitavy, Betonová dlažba Svitavy, Zdící prvky Svitavy, Dlažby II jakosti Svitavy, Dlažba II jakosti Svitavy, Plošné dlažby Svitavy, Plošná dlažba


Další města:

Náchod Praha 21 Hradec Králové Příbram Rychnov nad Kněžnou Děčín Vsetín Praha-Královice Plzeň-sever Přerov Praha-Dolní Počernice Praha-Kunratice Chomutov Praha 3 Beroun Praha-Ďáblice Vyškov Praha 10 Praha-Zličín Kroměříž Praha-Dolní Chabry Znojmo Strakonice Praha 11 Praha-Zbraslav Svitavy Praha-Nedvězí Prachatice Tábor Rokycany Praha 22 Praha-Klánovice Praha-Šeberov Praha 2 Jindřichův Hradec Praha-Křeslice Praha-Nebušice Cheb Praha-východ Praha-Řeporyje Nový Jičín Pardubice Praha-Petrovice Ústí nad Labem Česká Lípa Mladá Boleslav Frýdek-Místek Praha 6 Praha 8 Praha 9 Praha 14 Praha-Lipence Brno-venkov Jičín Písek Praha-Újezd Pelhřimov Praha 5 Benešov České Budějovice Blansko Litoměřice Praha-Koloděje Praha 7 Plzeň-jih Praha-Štěrboholy Praha-Čakovice Praha 12 Hodonín Tachov Praha-Dolní Měcholupy Praha 18 Břeclav Praha 1 Hlavní město Praha Praha-Suchdol Ústí nad Orlicí Bruntál Nymburk Liberec Teplice Kutná Hora Plzeň-město Domažlice Žďár nad Sázavou Český Krumlov Brno-město Opava Jihlava Zlín Praha-Kolovraty Jeseník Most Praha-Lysolaje Praha-Libuš Louny Šumperk Praha 19 Prostějov Olomouc ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Svitavy

Levná dlažba Svitavy

Dlažba Svitavy

Zámkové dlažby Svitavy

Zámkové betonové dlažby Svitavy

Zámková dlažba Svitavy

Betonové dlažby Svitavy

Betonová dlažba Svitavy

Zdící prvky Svitavy

Dlažby II jakosti Svitavy

Dlažba II jakosti Svitavy

Plošné dlažby Svitavy