„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bojanov

Nové produkty Bojanov

Dlažby a obrubníky Bojanov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bojanov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bojanov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bojanov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bojanov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bojanov, Levná dlažba Bojanov, Dlažba Bojanov, Zámkové dlažby Bojanov, Zámkové dlažba Bojanov, Betonové dlažby Bojanov, Betonová dlažba Bojanov, Zdící prvky Bojanov, Dlažby II jakosti Bojanov, Dlažba II jakosti Bojanov, Plošné dlažby Bojanov, Plošná dlažba


Další města:

Blansko Praha 22 Praha-Dolní Chabry Vyškov Praha-východ Příbram Šumperk Jičín Praha-Satalice Praha-Libuš Karviná Prachatice Zlín Náchod Praha-Březiněves Chomutov Praha-Klánovice Cheb Praha 21 Praha 19 Ústí nad Labem Praha 1 Praha-Štěrboholy Uherské Hradiště Praha-Petrovice Litoměřice Karlovy Vary Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Počernice Beroun Praha-Velká Chuchle Strakonice České Budějovice Třebíč Praha-Újezd Praha-Benice Ostrava-město Plzeň-jih Praha 14 Praha 18 Brno-venkov Teplice Praha-Kunratice Praha-Dubeč Praha-Troja Hradec Králové Mělník Praha-Lipence Semily Domažlice Praha 16 Praha 4 Rokycany Rychnov nad Kněžnou Frýdek-Místek Praha 11 Praha 12 Praha-Ďáblice Svitavy Praha-Běchovice Praha 3 Tachov Plzeň-město Praha-Královice Jablonec nad Nisou Jindřichův Hradec Praha-Vinoř Trutnov Praha 17 Žďár nad Sázavou Hodonín Hlavní město Praha Praha-Zličín Benešov Vsetín Praha-Řeporyje Kolín Praha-Suchdol Praha-Křeslice Praha-Šeberov Praha-Lysolaje Děčín Bruntál Praha 10 Praha-Koloděje Mladá Boleslav Liberec Praha-Nedvězí Praha-Dolní Měcholupy Znojmo Praha-západ Praha 6 Brno-město Louny Praha-Kolovraty Praha-Nebušice Nový Jičín Klatovy Ústí nad Orlicí Praha 8 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bojanov

Levná dlažba Bojanov

Dlažba Bojanov

Zámkové dlažby Bojanov

Zámkové betonové dlažby Bojanov

Zámková dlažba Bojanov

Betonové dlažby Bojanov

Betonová dlažba Bojanov

Zdící prvky Bojanov

Dlažby II jakosti Bojanov

Dlažba II jakosti Bojanov

Plošné dlažby Bojanov