„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bojanov

Nové produkty Bojanov

Dlažby a obrubníky Bojanov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bojanov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bojanov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bojanov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bojanov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bojanov, Levná dlažba Bojanov, Dlažba Bojanov, Zámkové dlažby Bojanov, Zámkové dlažba Bojanov, Betonové dlažby Bojanov, Betonová dlažba Bojanov, Zdící prvky Bojanov, Dlažby II jakosti Bojanov, Dlažba II jakosti Bojanov, Plošné dlažby Bojanov, Plošná dlažba


Další města:

Vsetín Ústí nad Labem Domažlice Karlovy Vary Česká Lípa Praha-Lipence Praha-Přední Kopanina Třebíč Opava Praha-Ďáblice Strakonice Příbram Ústí nad Orlicí Znojmo Praha-Štěrboholy Nový Jičín Praha-Šeberov Praha 3 Praha-Lysolaje Klatovy Praha-Suchdol Prachatice Trutnov Český Krumlov Tábor Plzeň-jih Prostějov Praha-Troja Praha-Koloděje Praha 12 Kroměříž Beroun Praha-západ Rakovník Hradec Králové Praha-Zličín Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dolní Chabry Děčín Praha 22 Teplice Praha 8 Praha-Běchovice Praha-Nebušice Mladá Boleslav Mělník Jindřichův Hradec Praha 16 Praha 14 Praha-Nedvězí Praha 17 Brno-město Litoměřice Kutná Hora Frýdek-Místek Zlín Chrudim Uherské Hradiště Nymburk Šumperk Praha 5 Benešov Praha-Lochkov Olomouc Bruntál Praha 15 Praha 10 Přerov Praha-Dolní Počernice Praha-Satalice Blansko Praha-Slivenec Hlavní město Praha Kladno Praha 1 Plzeň-sever Cheb Havlíčkův Brod Vyškov Jičín Žďár nad Sázavou Praha 9 Jeseník Karviná Praha-Újezd Praha-Čakovice Chomutov Praha-Kolovraty Louny Praha-Řeporyje Praha 11 Praha-Křeslice Hodonín Praha 4 Praha-Benice Praha-Klánovice Praha-Velká Chuchle Sokolov Jablonec nad Nisou Praha 21 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bojanov

Levná dlažba Bojanov

Dlažba Bojanov

Zámkové dlažby Bojanov

Zámkové betonové dlažby Bojanov

Zámková dlažba Bojanov

Betonové dlažby Bojanov

Betonová dlažba Bojanov

Zdící prvky Bojanov

Dlažby II jakosti Bojanov

Dlažba II jakosti Bojanov

Plošné dlažby Bojanov