„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bojanov

Nové produkty Bojanov

Dlažby a obrubníky Bojanov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bojanov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bojanov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bojanov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bojanov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bojanov, Levná dlažba Bojanov, Dlažba Bojanov, Zámkové dlažby Bojanov, Zámkové dlažba Bojanov, Betonové dlažby Bojanov, Betonová dlažba Bojanov, Zdící prvky Bojanov, Dlažby II jakosti Bojanov, Dlažba II jakosti Bojanov, Plošné dlažby Bojanov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kunratice Praha 7 České Budějovice Děčín Plzeň-město Praha 16 Praha-Šeberov Praha-Klánovice Příbram Hlavní město Praha Hodonín Kroměříž Semily Domažlice Kladno Praha 9 Praha-Dolní Chabry Praha 2 Praha-Suchdol Praha-Nedvězí Kutná Hora Praha-Zličín Praha 15 Praha-Slivenec Svitavy Praha 11 Klatovy Tábor Praha-Ďáblice Hradec Králové Most Praha-Přední Kopanina Třebíč Prachatice Vsetín Praha-Březiněves Praha-Dubeč Plzeň-sever Praha-Vinoř Trutnov Liberec Praha-Lysolaje Cheb Olomouc Jeseník Prostějov Jindřichův Hradec Sokolov Opava Pelhřimov Pardubice Praha-Nebušice Praha-východ Praha 3 Praha-Benice Rakovník Znojmo Jablonec nad Nisou Havlíčkův Brod Karviná Praha-Kolovraty Praha-západ Mělník Kolín Nymburk Strakonice Praha 12 Rokycany Praha-Újezd Uherské Hradiště Nový Jičín Praha-Koloděje Praha-Řeporyje Ostrava-město Praha-Petrovice Praha 19 Praha-Velká Chuchle Tachov Jičín Praha-Zbraslav Praha 17 Blansko Břeclav Praha-Královice Beroun Jihlava Brno-město Praha 4 Rychnov nad Kněžnou Plzeň-jih Šumperk Louny Český Krumlov Zlín Přerov Ústí nad Labem Praha-Dolní Počernice Litoměřice Vyškov Praha 6 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bojanov

Levná dlažba Bojanov

Dlažba Bojanov

Zámkové dlažby Bojanov

Zámkové betonové dlažby Bojanov

Zámková dlažba Bojanov

Betonové dlažby Bojanov

Betonová dlažba Bojanov

Zdící prvky Bojanov

Dlažby II jakosti Bojanov

Dlažba II jakosti Bojanov

Plošné dlažby Bojanov