„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bojanov

Nové produkty Bojanov

Dlažby a obrubníky Bojanov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bojanov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bojanov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bojanov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bojanov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bojanov, Levná dlažba Bojanov, Dlažba Bojanov, Zámkové dlažby Bojanov, Zámkové dlažba Bojanov, Betonové dlažby Bojanov, Betonová dlažba Bojanov, Zdící prvky Bojanov, Dlažby II jakosti Bojanov, Dlažba II jakosti Bojanov, Plošné dlažby Bojanov, Plošná dlažba


Další města:

Strakonice Praha 17 Kroměříž Český Krumlov Praha-Přední Kopanina Litoměřice Česká Lípa Praha-Dolní Měcholupy Cheb Brno-venkov Rokycany Jičín Praha-Březiněves Praha-Zličín Praha-Královice Praha 13 Praha-Řeporyje Nový Jičín Praha 12 Mělník Plzeň-jih Náchod Nymburk Praha 20 Praha-západ Hodonín Praha 10 Praha-Velká Chuchle Znojmo Praha 14 Praha-Křeslice Hlavní město Praha Praha 22 Chomutov Semily Žďár nad Sázavou Svitavy Mladá Boleslav Praha-Běchovice Praha-Troja Pelhřimov Zlín Praha 9 Praha 18 Šumperk Ústí nad Labem Liberec Trutnov Praha-Petrovice Praha-Čakovice Jablonec nad Nisou Praha-Benice Hradec Králové Tábor Praha-Lipence Olomouc Blansko Praha-Koloděje Chrudim Uherské Hradiště Praha 3 Jindřichův Hradec Rakovník Praha-Kolovraty Praha-Slivenec Praha-Vinoř Teplice Pardubice Praha-Ďáblice Karviná Tachov Praha-východ Praha-Dolní Chabry Praha 11 Praha-Lysolaje Přerov Děčín Praha 21 Praha 19 Benešov Opava Praha-Nedvězí Písek Praha-Satalice Praha 16 Prostějov Kladno Ústí nad Orlicí České Budějovice Praha 4 Praha-Dubeč Praha 15 Plzeň-sever Brno-město Praha-Kunratice Praha-Libuš Praha-Suchdol Most Třebíč Havlíčkův Brod ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bojanov

Levná dlažba Bojanov

Dlažba Bojanov

Zámkové dlažby Bojanov

Zámkové betonové dlažby Bojanov

Zámková dlažba Bojanov

Betonové dlažby Bojanov

Betonová dlažba Bojanov

Zdící prvky Bojanov

Dlažby II jakosti Bojanov

Dlažba II jakosti Bojanov

Plošné dlažby Bojanov