„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bojanov

Nové produkty Bojanov

Dlažby a obrubníky Bojanov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bojanov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bojanov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bojanov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bojanov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bojanov, Levná dlažba Bojanov, Dlažba Bojanov, Zámkové dlažby Bojanov, Zámkové dlažba Bojanov, Betonové dlažby Bojanov, Betonová dlažba Bojanov, Zdící prvky Bojanov, Dlažby II jakosti Bojanov, Dlažba II jakosti Bojanov, Plošné dlažby Bojanov, Plošná dlažba


Další města:

Chrudim Blansko Praha 18 Praha-Újezd Praha-Čakovice Praha 16 Vyškov Karlovy Vary Praha 4 Jablonec nad Nisou Vsetín Opava Jindřichův Hradec Havlíčkův Brod Strakonice Prachatice Praha-Křeslice Rokycany Náchod Praha-Lysolaje Český Krumlov Cheb Praha 20 Praha 12 Praha-Suchdol Praha-Nebušice Praha-východ Louny Praha 21 Písek Praha-Satalice Praha-Zbraslav Hodonín Znojmo Rakovník Beroun Nymburk Praha 2 Praha-Koloděje Karviná Pardubice Praha-Klánovice Uherské Hradiště Hradec Králové Trutnov Praha-Kunratice Praha-Běchovice Praha-Benice Kladno Kroměříž Klatovy Mělník Plzeň-jih Praha-Přední Kopanina Praha 14 Praha 10 Plzeň-sever Praha-Dolní Počernice Praha-Troja Praha-Kolovraty Praha-Řeporyje Sokolov Brno-město Praha-Dolní Chabry Praha-Nedvězí Tábor Jihlava Brno-venkov Praha-Královice Ostrava-město Svitavy Praha 22 Praha-Ďáblice Semily Praha-Lochkov Olomouc Praha-Březiněves Hlavní město Praha Praha-Zličín Třebíč Žďár nad Sázavou Praha 5 Praha-Šeberov Praha 11 Praha-Štěrboholy Praha 19 České Budějovice Chomutov Praha-Dubeč Praha 7 Ústí nad Labem Tachov Praha 9 Přerov Praha 1 Most Česká Lípa Benešov Praha-Petrovice Litoměřice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bojanov

Levná dlažba Bojanov

Dlažba Bojanov

Zámkové dlažby Bojanov

Zámkové betonové dlažby Bojanov

Zámková dlažba Bojanov

Betonové dlažby Bojanov

Betonová dlažba Bojanov

Zdící prvky Bojanov

Dlažby II jakosti Bojanov

Dlažba II jakosti Bojanov

Plošné dlažby Bojanov