„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bojanov

Nové produkty Bojanov

Dlažby a obrubníky Bojanov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bojanov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bojanov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bojanov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bojanov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bojanov, Levná dlažba Bojanov, Dlažba Bojanov, Zámkové dlažby Bojanov, Zámkové dlažba Bojanov, Betonové dlažby Bojanov, Betonová dlažba Bojanov, Zdící prvky Bojanov, Dlažby II jakosti Bojanov, Dlažba II jakosti Bojanov, Plošné dlažby Bojanov, Plošná dlažba


Další města:

Rokycany Tachov Teplice Praha-Benice Semily Praha-Dubeč Beroun Česká Lípa Kladno Zlín Jablonec nad Nisou Praha 14 Pelhřimov Rakovník Praha-Satalice Jihlava Kroměříž Hodonín Ústí nad Orlicí Praha-Dolní Počernice Pardubice Náchod Plzeň-město Český Krumlov Přerov Praha-Březiněves Praha 4 Praha 22 Prostějov Karviná Žďár nad Sázavou Praha-Koloděje Praha 19 Karlovy Vary Děčín Praha-Lipence Praha 13 Praha-Nedvězí Ostrava-město Nový Jičín Ústí nad Labem Třebíč Vyškov Praha-Běchovice Uherské Hradiště Opava Praha 3 Praha-Velká Chuchle Písek Liberec Praha-Ďáblice Praha-Královice Praha-Kolovraty Praha 17 Znojmo Praha-Újezd Trutnov Praha-Zbraslav Klatovy Praha 8 Praha 1 Praha-Nebušice Praha 20 Hlavní město Praha Praha 18 Praha 11 Praha-Vinoř Svitavy Jičín Praha-Štěrboholy Kolín Praha-Libuš Praha 21 Benešov Praha 9 Praha-Dolní Chabry Blansko Praha-Dolní Měcholupy Chrudim Chomutov Břeclav Vsetín Jeseník Strakonice Praha 10 Domažlice Praha-Troja Rychnov nad Kněžnou Praha-Řeporyje Šumperk Praha 15 Havlíčkův Brod Tábor Praha 2 Praha-Slivenec Praha-Šeberov Plzeň-sever Praha-Přední Kopanina Jindřichův Hradec Příbram ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bojanov

Levná dlažba Bojanov

Dlažba Bojanov

Zámkové dlažby Bojanov

Zámkové betonové dlažby Bojanov

Zámková dlažba Bojanov

Betonové dlažby Bojanov

Betonová dlažba Bojanov

Zdící prvky Bojanov

Dlažby II jakosti Bojanov

Dlažba II jakosti Bojanov

Plošné dlažby Bojanov