„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bojanov

Nové produkty Bojanov

Dlažby a obrubníky Bojanov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bojanov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bojanov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bojanov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bojanov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bojanov, Levná dlažba Bojanov, Dlažba Bojanov, Zámkové dlažby Bojanov, Zámkové dlažba Bojanov, Betonové dlažby Bojanov, Betonová dlažba Bojanov, Zdící prvky Bojanov, Dlažby II jakosti Bojanov, Dlažba II jakosti Bojanov, Plošné dlažby Bojanov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Březiněves Písek Domažlice Břeclav Praha-Kolovraty Trutnov Praha 10 Uherské Hradiště Kolín Plzeň-sever Prostějov Praha-Přední Kopanina Opava Praha-Dolní Chabry Praha 1 Praha-Lochkov Havlíčkův Brod Tábor Příbram Liberec Plzeň-město Šumperk Rychnov nad Kněžnou České Budějovice Hradec Králové Praha 21 Praha 3 Brno-venkov Praha-Královice Jeseník Praha-Běchovice Nový Jičín Benešov Semily Plzeň-jih Kutná Hora Praha-Ďáblice Rokycany Praha-Nedvězí Louny Praha 15 Pardubice Praha-Zbraslav Praha-Koloděje Frýdek-Místek Praha 16 Praha 20 Hlavní město Praha Česká Lípa Praha-Velká Chuchle Praha-Kunratice Praha-východ Svitavy Chrudim Strakonice Karlovy Vary Ústí nad Labem Bruntál Mělník Praha-Čakovice Cheb Praha-Dolní Počernice Praha-Benice Praha-Libuš Praha-Lipence Český Krumlov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Klánovice Praha-Suchdol Děčín Ostrava-město Praha-Řeporyje Praha-Petrovice Jičín Zlín Nymburk Náchod Chomutov Praha 19 Jablonec nad Nisou Praha 4 Praha-Újezd Praha 7 Jindřichův Hradec Olomouc Kladno Třebíč Žďár nad Sázavou Teplice Praha-Štěrboholy Praha 22 Praha-západ Praha 14 Most Praha 5 Praha 12 Pelhřimov Praha-Satalice Jihlava Ústí nad Orlicí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bojanov

Levná dlažba Bojanov

Dlažba Bojanov

Zámkové dlažby Bojanov

Zámkové betonové dlažby Bojanov

Zámková dlažba Bojanov

Betonové dlažby Bojanov

Betonová dlažba Bojanov

Zdící prvky Bojanov

Dlažby II jakosti Bojanov

Dlažba II jakosti Bojanov

Plošné dlažby Bojanov