„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bojanov

Nové produkty Bojanov

Dlažby a obrubníky Bojanov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bojanov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bojanov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bojanov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bojanov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bojanov, Levná dlažba Bojanov, Dlažba Bojanov, Zámkové dlažby Bojanov, Zámkové dlažba Bojanov, Betonové dlažby Bojanov, Betonová dlažba Bojanov, Zdící prvky Bojanov, Dlažby II jakosti Bojanov, Dlažba II jakosti Bojanov, Plošné dlažby Bojanov, Plošná dlažba


Další města:

Vsetín Brno-město Teplice Praha-Dolní Chabry Mělník Plzeň-sever Svitavy Praha 9 Praha 16 Praha-Kolovraty Nový Jičín Rakovník Praha-východ Plzeň-jih Český Krumlov Klatovy Praha 5 Kolín Bruntál Semily Šumperk Praha-Královice Praha 7 Chrudim Praha-Lysolaje Praha-Vinoř Pelhřimov Hodonín Náchod Příbram Liberec Praha-Šeberov Praha-Lochkov Praha-Zličín Praha-Ďáblice Kladno Opava Plzeň-město Ústí nad Labem Rychnov nad Kněžnou Praha-Nebušice Praha-Lipence Praha-Dolní Měcholupy Praha 8 Karviná Česká Lípa Děčín Nymburk Praha-Troja Tábor Praha-Zbraslav Praha 17 Louny Praha-Řeporyje Znojmo Jihlava Praha-Újezd Praha 4 Trutnov Mladá Boleslav Praha-Koloděje Praha-Suchdol Praha-Běchovice Písek Kutná Hora Praha 1 Jičín Jablonec nad Nisou Hlavní město Praha Karlovy Vary Hradec Králové Domažlice Praha-Kunratice Praha 6 Praha-Dolní Počernice Frýdek-Místek Praha-Březiněves Pardubice Praha 22 Olomouc Praha-Křeslice Cheb Praha 18 Praha 3 Tachov Praha-Dubeč Praha-západ Benešov Ostrava-město Praha-Klánovice Praha 15 Praha-Petrovice Praha-Přední Kopanina Praha 20 Praha 11 Beroun Praha 21 Praha 13 Blansko Chomutov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bojanov

Levná dlažba Bojanov

Dlažba Bojanov

Zámkové dlažby Bojanov

Zámkové betonové dlažby Bojanov

Zámková dlažba Bojanov

Betonové dlažby Bojanov

Betonová dlažba Bojanov

Zdící prvky Bojanov

Dlažby II jakosti Bojanov

Dlažba II jakosti Bojanov

Plošné dlažby Bojanov