„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bojanov

Nové produkty Bojanov

Dlažby a obrubníky Bojanov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bojanov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bojanov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bojanov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bojanov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bojanov, Levná dlažba Bojanov, Dlažba Bojanov, Zámkové dlažby Bojanov, Zámkové dlažba Bojanov, Betonové dlažby Bojanov, Betonová dlažba Bojanov, Zdící prvky Bojanov, Dlažby II jakosti Bojanov, Dlažba II jakosti Bojanov, Plošné dlažby Bojanov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Štěrboholy Praha-Koloděje Domažlice Praha-Zbraslav Praha-Dolní Chabry Praha-Troja Třebíč Mělník Praha-Křeslice Praha 9 Praha-Satalice Praha-Benice Praha-Suchdol Vyškov Jihlava Olomouc Prachatice Praha 16 Tábor Praha 6 Praha-Lipence Praha-Přední Kopanina Ústí nad Labem Praha-Dubeč Praha-Vinoř Přerov Praha 15 Praha 4 Hodonín Bruntál Benešov Praha-Újezd Teplice Praha 12 Karviná Žďár nad Sázavou Příbram České Budějovice Praha-západ Česká Lípa Praha 18 Praha-Slivenec Trutnov Jindřichův Hradec Praha-Dolní Počernice Pelhřimov Plzeň-město Praha 5 Mladá Boleslav Plzeň-jih Tachov Praha-Kolovraty Náchod Šumperk Vsetín Nymburk Frýdek-Místek Praha-Březiněves Havlíčkův Brod Praha-Nedvězí Děčín Plzeň-sever Rokycany Jičín Pardubice Sokolov Jeseník Ústí nad Orlicí Znojmo Praha-Nebušice Český Krumlov Praha-Dolní Měcholupy Praha 11 Nový Jičín Kolín Kladno Prostějov Praha 19 Strakonice Opava Praha 3 Praha 8 Karlovy Vary Praha 7 Uherské Hradiště Praha-Lochkov Praha-Zličín Kroměříž Praha 14 Praha-Šeberov Praha-Běchovice Praha 13 Praha-Lysolaje Brno-město Praha-Petrovice Praha-Libuš Rychnov nad Kněžnou Hlavní město Praha Liberec Praha-Řeporyje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bojanov

Levná dlažba Bojanov

Dlažba Bojanov

Zámkové dlažby Bojanov

Zámkové betonové dlažby Bojanov

Zámková dlažba Bojanov

Betonové dlažby Bojanov

Betonová dlažba Bojanov

Zdící prvky Bojanov

Dlažby II jakosti Bojanov

Dlažba II jakosti Bojanov

Plošné dlažby Bojanov