„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bojanov

Nové produkty Bojanov

Dlažby a obrubníky Bojanov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bojanov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bojanov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bojanov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bojanov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bojanov, Levná dlažba Bojanov, Dlažba Bojanov, Zámkové dlažby Bojanov, Zámkové dlažba Bojanov, Betonové dlažby Bojanov, Betonová dlažba Bojanov, Zdící prvky Bojanov, Dlažby II jakosti Bojanov, Dlažba II jakosti Bojanov, Plošné dlažby Bojanov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lysolaje Nymburk Praha-Křeslice Mělník Znojmo Hodonín Litoměřice Praha-Čakovice Praha-Petrovice Praha 13 Praha-Lipence Frýdek-Místek Praha 11 Pelhřimov Olomouc Praha 15 Praha 9 Beroun Nový Jičín Benešov Praha-Běchovice Ostrava-město Vsetín Praha-Troja Praha-východ Bruntál Praha-Suchdol Praha 21 Praha 14 Praha-Zličín Hlavní město Praha Brno-venkov Přerov Semily Praha-západ Rakovník Šumperk Kladno Brno-město Kroměříž Praha 17 Jablonec nad Nisou Prachatice Praha-Přední Kopanina Pardubice Praha-Kolovraty Praha-Satalice Praha-Zbraslav Karlovy Vary Louny Praha-Štěrboholy České Budějovice Praha-Lochkov Děčín Ústí nad Labem Kolín Praha-Dolní Počernice Praha-Benice Třebíč Tachov Praha 7 Praha 2 Chomutov Mladá Boleslav Kutná Hora Praha 8 Praha 3 Cheb Uherské Hradiště Trutnov Praha 20 Jihlava Ústí nad Orlicí Praha-Ďáblice Blansko Vyškov Praha-Vinoř Praha-Kunratice Břeclav Praha-Dubeč Praha-Šeberov Praha-Nedvězí Strakonice Havlíčkův Brod Plzeň-město Opava Praha 10 Klatovy Praha 22 Náchod Praha 19 Chrudim Praha 6 Praha 12 Praha-Řeporyje Plzeň-jih Praha-Koloděje Rychnov nad Kněžnou Praha 4 Praha-Klánovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bojanov

Levná dlažba Bojanov

Dlažba Bojanov

Zámkové dlažby Bojanov

Zámkové betonové dlažby Bojanov

Zámková dlažba Bojanov

Betonové dlažby Bojanov

Betonová dlažba Bojanov

Zdící prvky Bojanov

Dlažby II jakosti Bojanov

Dlažba II jakosti Bojanov

Plošné dlažby Bojanov