„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boňkov

Nové produkty Boňkov

Dlažby a obrubníky Boňkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boňkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boňkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boňkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boňkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boňkov, Levná dlažba Boňkov, Dlažba Boňkov, Zámkové dlažby Boňkov, Zámkové dlažba Boňkov, Betonové dlažby Boňkov, Betonová dlažba Boňkov, Zdící prvky Boňkov, Dlažby II jakosti Boňkov, Dlažba II jakosti Boňkov, Plošné dlažby Boňkov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Troja Praha-Benice Rokycany Praha 20 Plzeň-sever Praha 10 Praha 21 Pelhřimov Praha 12 Praha-Suchdol Karviná Kroměříž Opava Hodonín Praha-Dolní Měcholupy Praha-Kunratice Brno-venkov Praha 9 Praha 22 Tachov Praha-Štěrboholy Semily Praha-Lysolaje Chomutov Trutnov Praha-východ Praha 18 Praha-Dolní Chabry Žďár nad Sázavou Havlíčkův Brod Praha-Koloděje Jablonec nad Nisou Praha-Klánovice Praha-Přední Kopanina Chrudim Praha 1 Plzeň-jih Brno-město Praha-Šeberov Děčín Praha 7 Praha-Petrovice Jičín Vsetín Znojmo Praha-Řeporyje Šumperk Prostějov Praha-Slivenec Praha-Zbraslav Domažlice Příbram Břeclav Uherské Hradiště Hradec Králové Praha-Královice Praha-Březiněves Nový Jičín Praha-Kolovraty Karlovy Vary Praha 11 Praha 4 Praha-západ Praha 16 Praha 5 Praha 19 Praha-Nebušice Mělník Praha 14 Český Krumlov Benešov Praha 17 Praha-Újezd Pardubice Vyškov Rychnov nad Kněžnou Hlavní město Praha Praha 3 Praha 15 Písek Ústí nad Orlicí Praha 8 Jindřichův Hradec Praha-Ďáblice Náchod Liberec Praha-Dubeč Praha-Křeslice Prachatice Plzeň-město Kolín Praha-Libuš Klatovy Praha 2 Rakovník Nymburk Cheb Louny Most Tábor ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boňkov

Levná dlažba Boňkov

Dlažba Boňkov

Zámkové dlažby Boňkov

Zámkové betonové dlažby Boňkov

Zámková dlažba Boňkov

Betonové dlažby Boňkov

Betonová dlažba Boňkov

Zdící prvky Boňkov

Dlažby II jakosti Boňkov

Dlažba II jakosti Boňkov

Plošné dlažby Boňkov