„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boňkov

Nové produkty Boňkov

Dlažby a obrubníky Boňkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boňkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boňkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boňkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boňkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boňkov, Levná dlažba Boňkov, Dlažba Boňkov, Zámkové dlažby Boňkov, Zámkové dlažba Boňkov, Betonové dlažby Boňkov, Betonová dlažba Boňkov, Zdící prvky Boňkov, Dlažby II jakosti Boňkov, Dlažba II jakosti Boňkov, Plošné dlažby Boňkov, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-sever Vyškov Semily Tachov Praha-Satalice Praha-Běchovice Kolín Jihlava Praha 12 Plzeň-město Kroměříž Česká Lípa Benešov Praha-Suchdol Písek Praha-Zličín Praha 2 Hodonín Plzeň-jih Kutná Hora Praha-Lipence Chrudim Most Praha 22 Ústí nad Labem Praha-Šeberov Praha-Ďáblice Praha-Petrovice Praha-Dolní Chabry Praha-Nedvězí Praha 5 Praha-Řeporyje Praha-Křeslice Trutnov Olomouc Praha-Čakovice Praha-Libuš Praha 18 Kladno Rokycany Hlavní město Praha Praha-Lysolaje Praha 15 Praha-Klánovice Prachatice Praha-Březiněves Praha-Přední Kopanina Praha-Kunratice Ústí nad Orlicí Praha 3 Praha-Slivenec Praha-východ Praha-Dolní Měcholupy Šumperk Praha 8 Svitavy Praha 7 Třebíč Pelhřimov Břeclav Praha-Troja Praha-Benice Náchod Praha 4 Praha-západ Beroun Zlín Praha 21 Domažlice Praha-Velká Chuchle Litoměřice Praha 10 Rychnov nad Kněžnou Karviná Havlíčkův Brod Brno-město Žďár nad Sázavou Rakovník Praha-Královice Praha 19 Jičín Praha 17 Praha-Újezd Liberec Louny Praha-Štěrboholy Praha-Nebušice České Budějovice Praha 6 Tábor Strakonice Jindřichův Hradec Praha-Dolní Počernice Blansko Bruntál Karlovy Vary Nymburk Mladá Boleslav Přerov Cheb ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boňkov

Levná dlažba Boňkov

Dlažba Boňkov

Zámkové dlažby Boňkov

Zámkové betonové dlažby Boňkov

Zámková dlažba Boňkov

Betonové dlažby Boňkov

Betonová dlažba Boňkov

Zdící prvky Boňkov

Dlažby II jakosti Boňkov

Dlažba II jakosti Boňkov

Plošné dlažby Boňkov