„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boňkov

Nové produkty Boňkov

Dlažby a obrubníky Boňkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boňkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boňkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boňkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boňkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boňkov, Levná dlažba Boňkov, Dlažba Boňkov, Zámkové dlažby Boňkov, Zámkové dlažba Boňkov, Betonové dlažby Boňkov, Betonová dlažba Boňkov, Zdící prvky Boňkov, Dlažby II jakosti Boňkov, Dlažba II jakosti Boňkov, Plošné dlažby Boňkov, Plošná dlažba


Další města:

Rychnov nad Kněžnou Praha-Lochkov Kroměříž Praha-Slivenec Praha 10 Praha-Újezd Prostějov Tábor Praha-Klánovice Praha-Dolní Chabry Praha 6 Vsetín Znojmo Havlíčkův Brod Kolín Jablonec nad Nisou Ústí nad Orlicí Litoměřice Prachatice Praha-Čakovice Rokycany Liberec Trutnov Praha-Dubeč Praha-Zličín Praha-Královice Hodonín Kutná Hora Praha 2 Šumperk Praha 18 Sokolov Česká Lípa Praha-Lipence Praha 17 Hradec Králové Brno-venkov Praha-východ Praha 13 Praha-Kunratice Praha-Nebušice Louny Český Krumlov Nový Jičín Jindřichův Hradec Plzeň-město Praha 1 Chrudim Opava Praha 11 Praha 5 Svitavy Praha 22 Pardubice Praha 7 Tachov Brno-město Praha 19 Praha 9 Jihlava Praha-Březiněves Pelhřimov Praha-Běchovice Plzeň-jih Praha-Troja Písek Praha 12 Cheb Praha-Lysolaje Blansko Praha 8 Ústí nad Labem Praha-Ďáblice Praha 15 Plzeň-sever Klatovy Teplice Kladno Praha-Satalice Praha-Řeporyje Praha-Suchdol Praha 21 Vyškov Nymburk Beroun Rakovník Benešov Žďár nad Sázavou Praha-Zbraslav Praha-Šeberov Praha-Petrovice Praha-Štěrboholy Karlovy Vary Most Ostrava-město Třebíč Frýdek-Místek Praha-Kolovraty Hlavní město Praha Praha-Přední Kopanina ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boňkov

Levná dlažba Boňkov

Dlažba Boňkov

Zámkové dlažby Boňkov

Zámkové betonové dlažby Boňkov

Zámková dlažba Boňkov

Betonové dlažby Boňkov

Betonová dlažba Boňkov

Zdící prvky Boňkov

Dlažby II jakosti Boňkov

Dlažba II jakosti Boňkov

Plošné dlažby Boňkov