„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boňkov

Nové produkty Boňkov

Dlažby a obrubníky Boňkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boňkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boňkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boňkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boňkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boňkov, Levná dlažba Boňkov, Dlažba Boňkov, Zámkové dlažby Boňkov, Zámkové dlažba Boňkov, Betonové dlažby Boňkov, Betonová dlažba Boňkov, Zdící prvky Boňkov, Dlažby II jakosti Boňkov, Dlažba II jakosti Boňkov, Plošné dlažby Boňkov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Přední Kopanina Karlovy Vary Ostrava-město Praha-Slivenec Sokolov Nový Jičín Praha-Běchovice Karviná Pelhřimov Nymburk Žďár nad Sázavou Havlíčkův Brod Praha-západ Mělník Svitavy Kladno Český Krumlov Frýdek-Místek Praha-Troja Jičín Tachov Praha 6 Ústí nad Labem Praha-Klánovice Praha-Lipence Louny Praha-Nedvězí Liberec Hradec Králové Opava Praha 13 Praha-Královice Praha-Kolovraty Olomouc Domažlice Strakonice Praha 9 Trutnov Cheb Praha 10 Příbram Děčín Praha-východ Třebíč Česká Lípa Praha-Štěrboholy Praha-Suchdol Praha 1 Praha 11 Kroměříž Praha-Řeporyje Praha 17 Praha 18 Praha-Ďáblice Praha 2 Beroun Praha-Kunratice Pardubice Praha-Křeslice Prachatice Blansko Břeclav Semily Praha 7 Praha-Šeberov Praha 5 Znojmo Praha-Zbraslav Praha 14 Brno-venkov Praha-Benice Plzeň-sever Praha-Satalice Benešov Přerov Mladá Boleslav Praha 21 Praha-Dubeč Plzeň-jih Rychnov nad Kněžnou Chrudim Praha-Libuš Jindřichův Hradec Praha 19 Praha 3 Tábor Praha 4 Jihlava Praha 8 Litoměřice Klatovy Bruntál Praha-Březiněves Praha 20 České Budějovice Vsetín Kutná Hora Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Měcholupy Šumperk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boňkov

Levná dlažba Boňkov

Dlažba Boňkov

Zámkové dlažby Boňkov

Zámkové betonové dlažby Boňkov

Zámková dlažba Boňkov

Betonové dlažby Boňkov

Betonová dlažba Boňkov

Zdící prvky Boňkov

Dlažby II jakosti Boňkov

Dlažba II jakosti Boňkov

Plošné dlažby Boňkov