„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boňkov

Nové produkty Boňkov

Dlažby a obrubníky Boňkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boňkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boňkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boňkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boňkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boňkov, Levná dlažba Boňkov, Dlažba Boňkov, Zámkové dlažby Boňkov, Zámkové dlažba Boňkov, Betonové dlažby Boňkov, Betonová dlažba Boňkov, Zdící prvky Boňkov, Dlažby II jakosti Boňkov, Dlažba II jakosti Boňkov, Plošné dlažby Boňkov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Měcholupy Praha-Přední Kopanina Cheb Praha-Královice Liberec Brno-venkov Pelhřimov Tábor Praha 12 Žďár nad Sázavou Český Krumlov Mladá Boleslav Svitavy Tachov Vsetín Frýdek-Místek Prachatice Vyškov Praha-Klánovice Louny Praha-Šeberov Praha 18 Nymburk Praha 19 Praha-Suchdol Praha-Štěrboholy Praha 22 Benešov Plzeň-jih Karviná Praha 7 Teplice Znojmo Uherské Hradiště Praha-Satalice Praha-Nebušice Přerov Praha 3 Praha-Zličín Praha-Vinoř Praha-Dolní Chabry Havlíčkův Brod Nový Jičín Praha-Dolní Počernice Praha-Velká Chuchle Ostrava-město Strakonice Plzeň-město Zlín Děčín Praha-Koloděje Třebíč Ústí nad Labem Praha 2 Praha-Dubeč Klatovy Praha-Zbraslav Kolín Praha 20 Praha-východ Praha-Benice Praha-Kolovraty Praha-Lysolaje Praha-Ďáblice Praha 13 Praha-Březiněves Rychnov nad Kněžnou Hodonín Praha-Troja Praha 8 Jičín Praha-Kunratice Praha 5 Rakovník Bruntál Hradec Králové Praha 17 Chrudim Praha 6 Ústí nad Orlicí Praha 15 Praha-západ Praha-Slivenec Domažlice Rokycany Prostějov Písek Semily Praha 11 Jablonec nad Nisou Kroměříž Praha 4 Praha-Libuš Praha 9 Kladno Praha 10 Příbram Karlovy Vary Chomutov Brno-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boňkov

Levná dlažba Boňkov

Dlažba Boňkov

Zámkové dlažby Boňkov

Zámkové betonové dlažby Boňkov

Zámková dlažba Boňkov

Betonové dlažby Boňkov

Betonová dlažba Boňkov

Zdící prvky Boňkov

Dlažby II jakosti Boňkov

Dlažba II jakosti Boňkov

Plošné dlažby Boňkov