„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boňkov

Nové produkty Boňkov

Dlažby a obrubníky Boňkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boňkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boňkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boňkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boňkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boňkov, Levná dlažba Boňkov, Dlažba Boňkov, Zámkové dlažby Boňkov, Zámkové dlažba Boňkov, Betonové dlažby Boňkov, Betonová dlažba Boňkov, Zdící prvky Boňkov, Dlažby II jakosti Boňkov, Dlažba II jakosti Boňkov, Plošné dlažby Boňkov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Zbraslav Praha 5 Praha-Křeslice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Zličín Praha-Libuš Brno-město Kolín Uherské Hradiště Klatovy Přerov Třebíč Praha 20 Příbram Praha 10 Rakovník Praha-Šeberov Praha-Klánovice Brno-venkov Tábor Jablonec nad Nisou Nymburk Praha 14 Mělník Praha 19 Znojmo Plzeň-město Semily Karlovy Vary Kroměříž Praha-Dolní Chabry Chomutov Plzeň-sever Jindřichův Hradec Opava Strakonice Praha-Satalice Sokolov Písek Zlín České Budějovice Žďár nad Sázavou Šumperk Praha-Nebušice Prostějov Praha 2 Beroun Ústí nad Labem Praha-Ďáblice Hlavní město Praha Cheb Praha-Vinoř Havlíčkův Brod Chrudim Praha-Štěrboholy Český Krumlov Praha-Lipence Praha-Nedvězí Jeseník Praha 8 Praha 4 Rychnov nad Kněžnou Praha 7 Praha 21 Praha-Běchovice Praha-Kolovraty Ostrava-město Praha-Čakovice Praha-Královice Praha-Slivenec Praha-Dolní Počernice Praha 16 Praha 18 Jičín Praha-Dubeč Náchod Benešov Praha-Troja Kutná Hora Vyškov Praha 15 Bruntál Praha-Kunratice Praha-východ Teplice Most Děčín Liberec Blansko Praha-Březiněves Vsetín Ústí nad Orlicí Praha-Suchdol Praha 9 Praha-Újezd Prachatice Praha-Lysolaje Praha-západ Plzeň-jih Praha 13 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boňkov

Levná dlažba Boňkov

Dlažba Boňkov

Zámkové dlažby Boňkov

Zámkové betonové dlažby Boňkov

Zámková dlažba Boňkov

Betonové dlažby Boňkov

Betonová dlažba Boňkov

Zdící prvky Boňkov

Dlažby II jakosti Boňkov

Dlažba II jakosti Boňkov

Plošné dlažby Boňkov