„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boňkov

Nové produkty Boňkov

Dlažby a obrubníky Boňkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boňkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boňkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boňkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boňkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boňkov, Levná dlažba Boňkov, Dlažba Boňkov, Zámkové dlažby Boňkov, Zámkové dlažba Boňkov, Betonové dlažby Boňkov, Betonová dlažba Boňkov, Zdící prvky Boňkov, Dlažby II jakosti Boňkov, Dlažba II jakosti Boňkov, Plošné dlažby Boňkov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 20 Jičín Kolín Kladno Blansko Brno-venkov Praha 21 Hodonín Ostrava-město Beroun Bruntál Praha-Lipence Praha-východ Praha 7 Praha 1 Havlíčkův Brod Praha-Přední Kopanina Písek Vyškov Cheb Uherské Hradiště Praha 8 Praha-Šeberov Praha-Nedvězí Praha-Klánovice Praha-Satalice Praha-Dubeč Ústí nad Labem Praha-Královice Třebíč Praha-Kolovraty Vsetín Teplice Louny Děčín Praha-Vinoř Praha 2 Břeclav Praha-Dolní Počernice Praha-Benice Kroměříž Praha 12 Pelhřimov Opava Praha-Troja Praha 22 Hlavní město Praha Mělník Plzeň-jih Rychnov nad Kněžnou Praha-Újezd Praha-Koloděje Rakovník Jindřichův Hradec Praha 15 Semily Ústí nad Orlicí Praha-západ Mladá Boleslav Jeseník Přerov Tábor Litoměřice Jihlava Česká Lípa Praha 5 Praha-Slivenec České Budějovice Praha-Zličín Strakonice Praha 9 Praha 6 Praha-Libuš Praha 3 Praha-Křeslice Praha-Lysolaje Plzeň-sever Prostějov Praha-Dolní Chabry Praha-Řeporyje Liberec Praha-Čakovice Tachov Frýdek-Místek Šumperk Domažlice Praha 10 Praha 4 Znojmo Český Krumlov Praha 11 Praha-Ďáblice Zlín Praha 18 Chomutov Most Chrudim Plzeň-město Jablonec nad Nisou Náchod ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boňkov

Levná dlažba Boňkov

Dlažba Boňkov

Zámkové dlažby Boňkov

Zámkové betonové dlažby Boňkov

Zámková dlažba Boňkov

Betonové dlažby Boňkov

Betonová dlažba Boňkov

Zdící prvky Boňkov

Dlažby II jakosti Boňkov

Dlažba II jakosti Boňkov

Plošné dlažby Boňkov