„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boňkov

Nové produkty Boňkov

Dlažby a obrubníky Boňkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boňkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boňkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boňkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boňkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boňkov, Levná dlažba Boňkov, Dlažba Boňkov, Zámkové dlažby Boňkov, Zámkové dlažba Boňkov, Betonové dlažby Boňkov, Betonová dlažba Boňkov, Zdící prvky Boňkov, Dlažby II jakosti Boňkov, Dlažba II jakosti Boňkov, Plošné dlažby Boňkov, Plošná dlažba


Další města:

Třebíč Jihlava Praha 21 Plzeň-město Bruntál Tachov Rakovník Cheb Praha-Ďáblice Praha 10 Praha-Benice Praha 4 Mladá Boleslav Praha-Dolní Chabry Frýdek-Místek Praha 7 Blansko Prachatice Písek Chomutov Praha-Slivenec Praha-Řeporyje Praha 16 Praha-Velká Chuchle Hlavní město Praha Strakonice Praha-Lochkov Nový Jičín Brno-město Kutná Hora Semily Praha-Zličín Praha 5 Kladno Ústí nad Labem Brno-venkov Jičín Praha-Nebušice Praha-Satalice Mělník Hradec Králové Chrudim Praha-Dolní Měcholupy Praha 9 Prostějov Žďár nad Sázavou Benešov Praha-Dubeč Děčín Jeseník Příbram Praha 3 Praha-Koloděje Praha 15 Pardubice Praha-východ Beroun Opava Klatovy Hodonín Plzeň-sever Praha-Dolní Počernice Trutnov Sokolov Ústí nad Orlicí Jindřichův Hradec Praha-Vinoř Praha-Kunratice Praha-Klánovice Domažlice Praha 18 Zlín České Budějovice Most Praha 1 Vsetín Rychnov nad Kněžnou Praha-Lysolaje Praha 12 Tábor Praha-Březiněves Praha-západ Karviná Praha 17 Břeclav Praha-Kolovraty Praha-Běchovice Kolín Praha-Křeslice Český Krumlov Liberec Louny Praha 2 Vyškov Přerov Praha-Libuš Znojmo Praha 22 Praha-Troja Praha 13 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boňkov

Levná dlažba Boňkov

Dlažba Boňkov

Zámkové dlažby Boňkov

Zámkové betonové dlažby Boňkov

Zámková dlažba Boňkov

Betonové dlažby Boňkov

Betonová dlažba Boňkov

Zdící prvky Boňkov

Dlažby II jakosti Boňkov

Dlažba II jakosti Boňkov

Plošné dlažby Boňkov