„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boňkov

Nové produkty Boňkov

Dlažby a obrubníky Boňkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boňkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boňkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boňkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boňkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boňkov, Levná dlažba Boňkov, Dlažba Boňkov, Zámkové dlažby Boňkov, Zámkové dlažba Boňkov, Betonové dlažby Boňkov, Betonová dlažba Boňkov, Zdící prvky Boňkov, Dlažby II jakosti Boňkov, Dlažba II jakosti Boňkov, Plošné dlažby Boňkov, Plošná dlažba


Další města:

Semily Litoměřice Brno-město Nymburk Praha-Lipence Kroměříž Praha-Běchovice Karviná Praha-Suchdol Praha-Nebušice Praha-Dolní Počernice Praha-Dubeč Česká Lípa Praha 20 Liberec Rychnov nad Kněžnou Praha 14 Karlovy Vary Kutná Hora Praha 19 Benešov Praha-Klánovice Rakovník Jičín Praha 1 Praha-Řeporyje Jablonec nad Nisou Děčín Plzeň-jih Praha-Kolovraty Praha 12 Praha 5 Louny Praha-Dolní Chabry Praha-Přední Kopanina Beroun Praha 16 Praha-Troja Praha-Satalice Praha 10 Praha 22 Přerov Hlavní město Praha Praha 2 Ústí nad Orlicí Strakonice Havlíčkův Brod Znojmo Frýdek-Místek Český Krumlov Pelhřimov Ostrava-město České Budějovice Plzeň-sever Blansko Mladá Boleslav Praha 8 Bruntál Jihlava Praha-Kunratice Praha 9 Praha-Zličín Plzeň-město Tachov Praha 21 Praha-Lochkov Praha-Lysolaje Praha-Ďáblice Šumperk Praha-Újezd Praha 15 Kladno Kolín Pardubice Olomouc Praha 7 Vsetín Rokycany Praha-Štěrboholy Klatovy Žďár nad Sázavou Břeclav Ústí nad Labem Příbram Teplice Praha-východ Chomutov Trutnov Praha-Petrovice Cheb Praha 17 Písek Praha-Koloděje Zlín Praha-Dolní Měcholupy Domažlice Praha-Slivenec Praha 13 Praha-Nedvězí Praha-Benice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boňkov

Levná dlažba Boňkov

Dlažba Boňkov

Zámkové dlažby Boňkov

Zámkové betonové dlažby Boňkov

Zámková dlažba Boňkov

Betonové dlažby Boňkov

Betonová dlažba Boňkov

Zdící prvky Boňkov

Dlažby II jakosti Boňkov

Dlažba II jakosti Boňkov

Plošné dlažby Boňkov