„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bolešiny

Nové produkty Bolešiny

Dlažby a obrubníky Bolešiny

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bolešiny

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bolešiny

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bolešiny

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bolešiny

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bolešiny, Levná dlažba Bolešiny, Dlažba Bolešiny, Zámkové dlažby Bolešiny, Zámkové dlažba Bolešiny, Betonové dlažby Bolešiny, Betonová dlažba Bolešiny, Zdící prvky Bolešiny, Dlažby II jakosti Bolešiny, Dlažba II jakosti Bolešiny, Plošné dlažby Bolešiny, Plošná dlažba


Další města:

Znojmo Jeseník Praha 12 Prostějov Praha-západ Plzeň-sever Brno-venkov Kladno Cheb Praha-Březiněves Praha-Řeporyje Praha-Lysolaje Praha-Lochkov Praha 4 Prachatice Praha-Klánovice Uherské Hradiště Praha 16 Praha-Nebušice Rychnov nad Kněžnou Praha-Lipence Chrudim Žďár nad Sázavou Frýdek-Místek Břeclav Pardubice Domažlice Litoměřice Praha-Slivenec Klatovy Vyškov Rokycany Praha-Čakovice Blansko Most Praha-Běchovice Praha-Dolní Chabry Plzeň-město Praha-Velká Chuchle Praha 11 Semily Praha-Zličín Praha-Dolní Měcholupy Benešov Praha 15 Praha 13 Kolín Praha-Přední Kopanina Česká Lípa Opava Praha-Koloděje Praha-Benice Praha 18 Ústí nad Labem Praha-Nedvězí Praha-východ Přerov Nový Jičín Praha-Kolovraty Praha 7 Jindřichův Hradec Praha-Dubeč Vsetín Mladá Boleslav Praha 14 Strakonice Teplice Praha 10 Příbram Tábor Praha 20 Karlovy Vary Praha-Petrovice Praha-Suchdol Praha-Satalice Beroun Praha 3 Kroměříž Český Krumlov Praha-Libuš Pelhřimov Praha-Křeslice Hlavní město Praha Olomouc Zlín Praha 19 Brno-město Písek Praha 9 Bruntál Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Počernice Kutná Hora Praha-Zbraslav Trutnov Karviná Praha 6 Rakovník Praha-Troja Praha-Vinoř ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bolešiny

Levná dlažba Bolešiny

Dlažba Bolešiny

Zámkové dlažby Bolešiny

Zámkové betonové dlažby Bolešiny

Zámková dlažba Bolešiny

Betonové dlažby Bolešiny

Betonová dlažba Bolešiny

Zdící prvky Bolešiny

Dlažby II jakosti Bolešiny

Dlažba II jakosti Bolešiny

Plošné dlažby Bolešiny