„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bolešiny

Nové produkty Bolešiny

Dlažby a obrubníky Bolešiny

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bolešiny

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bolešiny

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bolešiny

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bolešiny

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bolešiny, Levná dlažba Bolešiny, Dlažba Bolešiny, Zámkové dlažby Bolešiny, Zámkové dlažba Bolešiny, Betonové dlažby Bolešiny, Betonová dlažba Bolešiny, Zdící prvky Bolešiny, Dlažby II jakosti Bolešiny, Dlažba II jakosti Bolešiny, Plošné dlažby Bolešiny, Plošná dlažba


Další města:

Praha 17 Kutná Hora Praha-Lochkov Plzeň-jih Prostějov Příbram České Budějovice Praha 4 Praha-Lysolaje Beroun Praha 8 Praha-Zličín Ústí nad Orlicí Rakovník Mělník Praha-Slivenec Litoměřice Šumperk Praha-Čakovice Ostrava-město Vsetín Prachatice Praha 2 Nový Jičín Brno-město Olomouc Praha-Kunratice Uherské Hradiště Praha-Šeberov Frýdek-Místek Děčín Blansko Jihlava Praha-Nebušice Praha-Petrovice Klatovy Jindřichův Hradec Praha-Dubeč Jičín Praha-Přední Kopanina Praha 9 Pelhřimov Praha-Štěrboholy Praha 11 Praha-Zbraslav Ústí nad Labem Praha-Běchovice Louny Strakonice Přerov Karlovy Vary Praha-Lipence Cheb Praha 1 Praha 5 Praha-Velká Chuchle Rokycany Tachov Brno-venkov Kolín Hodonín Praha-Křeslice Sokolov Praha 15 Praha 16 Praha-západ Praha-Vinoř Hlavní město Praha Praha-Koloděje Praha 12 Praha-Dolní Počernice Praha-Dolní Chabry Bruntál Praha-Libuš Chrudim Karviná Praha 18 Praha 14 Pardubice Praha 21 Praha 3 Opava Praha-Kolovraty Most Hradec Králové Praha-Klánovice Praha 7 Praha 10 Praha-Královice Praha 22 Vyškov Rychnov nad Kněžnou Praha-východ Nymburk Domažlice Praha-Řeporyje Havlíčkův Brod Praha 6 Praha-Benice Kladno ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bolešiny

Levná dlažba Bolešiny

Dlažba Bolešiny

Zámkové dlažby Bolešiny

Zámkové betonové dlažby Bolešiny

Zámková dlažba Bolešiny

Betonové dlažby Bolešiny

Betonová dlažba Bolešiny

Zdící prvky Bolešiny

Dlažby II jakosti Bolešiny

Dlažba II jakosti Bolešiny

Plošné dlažby Bolešiny