„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bolešiny

Nové produkty Bolešiny

Dlažby a obrubníky Bolešiny

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bolešiny

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bolešiny

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bolešiny

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bolešiny

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bolešiny, Levná dlažba Bolešiny, Dlažba Bolešiny, Zámkové dlažby Bolešiny, Zámkové dlažba Bolešiny, Betonové dlažby Bolešiny, Betonová dlažba Bolešiny, Zdící prvky Bolešiny, Dlažby II jakosti Bolešiny, Dlažba II jakosti Bolešiny, Plošné dlažby Bolešiny, Plošná dlažba


Další města:

Domažlice Hodonín Praha-Petrovice Břeclav Vyškov Náchod Rychnov nad Kněžnou Tábor Praha-Dolní Počernice Brno-venkov Bruntál Praha-Nebušice Praha 15 Praha 20 Pardubice Děčín Trutnov Praha 13 Louny Praha-Přední Kopanina Frýdek-Místek Semily Hradec Králové Teplice Přerov Praha 9 Praha-Křeslice Praha-východ Ústí nad Labem Praha-Slivenec Praha-Lochkov Chrudim Praha-Běchovice Jindřichův Hradec Praha 16 Praha 22 Plzeň-jih Mělník Praha-Kolovraty Praha 18 Brno-město Praha-Čakovice Plzeň-sever Jičín Praha 19 Praha-Dolní Chabry Šumperk Praha-Březiněves Česká Lípa Olomouc Nový Jičín Praha-Šeberov Jablonec nad Nisou Praha-Troja Karviná Praha-Velká Chuchle Praha-Královice Tachov Most Praha 17 Strakonice Havlíčkův Brod Praha-Libuš Praha 6 Sokolov Uherské Hradiště Praha 1 Praha-Štěrboholy Praha-západ Chomutov Praha-Újezd Jihlava Praha-Lysolaje Vsetín Karlovy Vary Praha 8 Praha 7 Praha-Zličín Hlavní město Praha Liberec Praha-Řeporyje Praha-Nedvězí Praha-Vinoř Beroun Praha 14 Praha-Ďáblice Mladá Boleslav České Budějovice Ústí nad Orlicí Rokycany Prostějov Plzeň-město Benešov Kladno Příbram Praha 4 Praha-Koloděje Znojmo Zlín Praha-Dubeč ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bolešiny

Levná dlažba Bolešiny

Dlažba Bolešiny

Zámkové dlažby Bolešiny

Zámkové betonové dlažby Bolešiny

Zámková dlažba Bolešiny

Betonové dlažby Bolešiny

Betonová dlažba Bolešiny

Zdící prvky Bolešiny

Dlažby II jakosti Bolešiny

Dlažba II jakosti Bolešiny

Plošné dlažby Bolešiny