„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bolešiny

Nové produkty Bolešiny

Dlažby a obrubníky Bolešiny

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bolešiny

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bolešiny

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bolešiny

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bolešiny

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bolešiny, Levná dlažba Bolešiny, Dlažba Bolešiny, Zámkové dlažby Bolešiny, Zámkové dlažba Bolešiny, Betonové dlažby Bolešiny, Betonová dlažba Bolešiny, Zdící prvky Bolešiny, Dlažby II jakosti Bolešiny, Dlažba II jakosti Bolešiny, Plošné dlažby Bolešiny, Plošná dlažba


Další města:

Praha 16 Tábor Praha 9 Svitavy Praha-Dolní Počernice Kolín Karviná Teplice Praha-Čakovice Praha 5 Praha 6 Praha 18 Praha-východ Praha-Kunratice Praha 14 Praha-Nedvězí Břeclav Praha 1 Vsetín Praha 20 Praha 22 Tachov Prachatice Praha 7 Praha-Lochkov Písek Hradec Králové Jablonec nad Nisou Praha 19 Praha 13 Domažlice Litoměřice Praha-západ Beroun Chomutov Praha 3 Rychnov nad Kněžnou Kutná Hora Klatovy Náchod Pardubice Praha-Dolní Chabry Praha-Zličín Třebíč Rakovník Žďár nad Sázavou Praha-Libuš Zlín Praha-Štěrboholy Jindřichův Hradec Pelhřimov Praha-Křeslice Frýdek-Místek Praha-Šeberov Trutnov Nový Jičín Plzeň-město Jihlava Praha 17 Praha-Benice Praha-Slivenec Prostějov Praha-Lipence Ústí nad Labem Praha-Velká Chuchle Mělník Praha-Březiněves Strakonice Český Krumlov Příbram Praha-Zbraslav Praha 21 Chrudim Praha-Suchdol Liberec Semily Mladá Boleslav Bruntál Praha-Troja Znojmo Hlavní město Praha Opava Praha-Nebušice Ostrava-město Jičín Praha 10 Rokycany Praha-Koloděje Cheb Praha-Lysolaje Nymburk Kladno Praha 12 Praha-Přední Kopanina Sokolov Praha 11 Praha 8 Brno-venkov Česká Lípa Brno-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bolešiny

Levná dlažba Bolešiny

Dlažba Bolešiny

Zámkové dlažby Bolešiny

Zámkové betonové dlažby Bolešiny

Zámková dlažba Bolešiny

Betonové dlažby Bolešiny

Betonová dlažba Bolešiny

Zdící prvky Bolešiny

Dlažby II jakosti Bolešiny

Dlažba II jakosti Bolešiny

Plošné dlažby Bolešiny