„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bolešiny

Nové produkty Bolešiny

Dlažby a obrubníky Bolešiny

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bolešiny

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bolešiny

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bolešiny

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bolešiny

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bolešiny, Levná dlažba Bolešiny, Dlažba Bolešiny, Zámkové dlažby Bolešiny, Zámkové dlažba Bolešiny, Betonové dlažby Bolešiny, Betonová dlažba Bolešiny, Zdící prvky Bolešiny, Dlažby II jakosti Bolešiny, Dlažba II jakosti Bolešiny, Plošné dlažby Bolešiny, Plošná dlažba


Další města:

Domažlice Praha-Dolní Chabry Kutná Hora Jičín Příbram Brno-město Praha-Klánovice Litoměřice Prachatice Praha-Čakovice Žďár nad Sázavou Ústí nad Labem Praha-Vinoř Teplice Cheb Praha 8 Rychnov nad Kněžnou Praha-Královice Frýdek-Místek Třebíč Praha-Kolovraty Jablonec nad Nisou Strakonice Praha 6 Praha-Zbraslav Česká Lípa Nový Jičín Praha-Běchovice Praha-Ďáblice Plzeň-město Praha-Libuš Ostrava-město Praha-Kunratice Praha-Koloděje Praha-Štěrboholy Nymburk Praha 19 Praha 2 Most Praha-Nedvězí Praha-Přední Kopanina Praha-západ Praha-Nebušice Praha-Újezd Praha-Suchdol Praha-Dubeč Praha 15 Praha-Slivenec Benešov Louny Praha-Křeslice Chrudim Praha-Březiněves Praha 21 Praha-Dolní Měcholupy Karlovy Vary Znojmo Trutnov Praha-Velká Chuchle Praha-Troja Olomouc Rokycany Uherské Hradiště Přerov Praha 13 Praha-Satalice Praha 17 Plzeň-sever Hradec Králové Plzeň-jih Semily Kolín Hlavní město Praha Praha-Lipence Praha 10 Prostějov Praha 9 Český Krumlov Mladá Boleslav Sokolov Bruntál Opava Praha 4 Děčín Jihlava Šumperk Ústí nad Orlicí Kladno Praha 1 Beroun Chomutov Praha-Benice Praha-Šeberov Praha-Petrovice Praha 20 Rakovník Praha 3 Praha-Řeporyje Klatovy Tachov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bolešiny

Levná dlažba Bolešiny

Dlažba Bolešiny

Zámkové dlažby Bolešiny

Zámkové betonové dlažby Bolešiny

Zámková dlažba Bolešiny

Betonové dlažby Bolešiny

Betonová dlažba Bolešiny

Zdící prvky Bolešiny

Dlažby II jakosti Bolešiny

Dlažba II jakosti Bolešiny

Plošné dlažby Bolešiny