„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bolešiny

Nové produkty Bolešiny

Dlažby a obrubníky Bolešiny

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bolešiny

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bolešiny

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bolešiny

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bolešiny

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bolešiny, Levná dlažba Bolešiny, Dlažba Bolešiny, Zámkové dlažby Bolešiny, Zámkové dlažba Bolešiny, Betonové dlažby Bolešiny, Betonová dlažba Bolešiny, Zdící prvky Bolešiny, Dlažby II jakosti Bolešiny, Dlažba II jakosti Bolešiny, Plošné dlažby Bolešiny, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Březiněves Praha-Újezd Karlovy Vary Kladno Frýdek-Místek Praha 7 Praha 20 Praha 12 Šumperk Praha-Šeberov Náchod Praha-Nebušice Rakovník Praha-Lipence Ústí nad Labem Mladá Boleslav Strakonice Zlín Praha 3 Praha-Kunratice Nymburk Rokycany Praha-západ Příbram Praha-Petrovice Most Vyškov Uherské Hradiště Brno-venkov Hodonín Přerov Praha 17 Havlíčkův Brod Praha 4 Praha-Kolovraty Praha-Koloděje Brno-město Jičín Liberec Praha-Nedvězí Praha 6 Praha 8 Praha 10 Praha 13 Domažlice Praha 14 Plzeň-jih Cheb Jindřichův Hradec Praha 19 Vsetín Praha-Lysolaje Praha 9 Praha-Satalice Sokolov Litoměřice Žďár nad Sázavou Česká Lípa Praha-Troja Olomouc Praha 22 Hradec Králové Prostějov Praha-Řeporyje Praha-Dolní Chabry Tachov Praha 1 Praha-Libuš Praha-Královice Prachatice Praha-Ďáblice Chomutov Písek Blansko České Budějovice Praha-Suchdol Benešov Praha-Slivenec Kolín Opava Karviná Praha-východ Břeclav Chrudim Kroměříž Trutnov Praha-Dolní Počernice Bruntál Rychnov nad Kněžnou Pelhřimov Praha-Zbraslav Praha 16 Praha-Klánovice Jablonec nad Nisou Děčín Praha 21 Praha-Dubeč Praha-Čakovice Kutná Hora Hlavní město Praha ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bolešiny

Levná dlažba Bolešiny

Dlažba Bolešiny

Zámkové dlažby Bolešiny

Zámkové betonové dlažby Bolešiny

Zámková dlažba Bolešiny

Betonové dlažby Bolešiny

Betonová dlažba Bolešiny

Zdící prvky Bolešiny

Dlažby II jakosti Bolešiny

Dlažba II jakosti Bolešiny

Plošné dlažby Bolešiny