„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bolešiny

Nové produkty Bolešiny

Dlažby a obrubníky Bolešiny

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bolešiny

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bolešiny

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bolešiny

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bolešiny

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bolešiny, Levná dlažba Bolešiny, Dlažba Bolešiny, Zámkové dlažby Bolešiny, Zámkové dlažba Bolešiny, Betonové dlažby Bolešiny, Betonová dlažba Bolešiny, Zdící prvky Bolešiny, Dlažby II jakosti Bolešiny, Dlažba II jakosti Bolešiny, Plošné dlažby Bolešiny, Plošná dlažba


Další města:

Rakovník Tábor Praha-Čakovice Břeclav Praha 9 Praha-Velká Chuchle Brno-město Opava Praha 20 Louny Jihlava Praha-Dolní Počernice Praha-Lysolaje Strakonice Praha-Újezd Plzeň-sever Pardubice Praha 2 Plzeň-město Praha-Zbraslav Bruntál Praha-Zličín Plzeň-jih Svitavy Přerov Pelhřimov Praha 19 Jindřichův Hradec Praha 11 Praha-východ Praha-Březiněves Ostrava-město Praha-Petrovice Česká Lípa Praha 5 Praha 14 Brno-venkov Praha-Koloděje Uherské Hradiště Zlín Praha-Šeberov Havlíčkův Brod Benešov Praha-Libuš Praha 22 Praha-Benice Praha-Dubeč Praha-Štěrboholy Praha-Řeporyje Praha-západ Kolín Praha-Suchdol Náchod České Budějovice Domažlice Chrudim Prachatice Ústí nad Orlicí Praha-Dolní Chabry Příbram Praha-Klánovice Teplice Praha 17 Chomutov Praha 16 Praha-Běchovice Praha-Nedvězí Hlavní město Praha Praha-Ďáblice Tachov Rychnov nad Kněžnou Praha 1 Kladno Blansko Nový Jičín Litoměřice Mělník Praha-Přední Kopanina Vsetín Rokycany Vyškov Žďár nad Sázavou Praha 15 Jeseník Sokolov Olomouc Kroměříž Jičín Praha-Dolní Měcholupy Praha 12 Praha-Královice Písek Třebíč Praha 6 Znojmo Mladá Boleslav Hradec Králové Praha-Nebušice Praha 10 Liberec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bolešiny

Levná dlažba Bolešiny

Dlažba Bolešiny

Zámkové dlažby Bolešiny

Zámkové betonové dlažby Bolešiny

Zámková dlažba Bolešiny

Betonové dlažby Bolešiny

Betonová dlažba Bolešiny

Zdící prvky Bolešiny

Dlažby II jakosti Bolešiny

Dlažba II jakosti Bolešiny

Plošné dlažby Bolešiny