„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bolešiny

Nové produkty Bolešiny

Dlažby a obrubníky Bolešiny

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bolešiny

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bolešiny

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bolešiny

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bolešiny

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bolešiny, Levná dlažba Bolešiny, Dlažba Bolešiny, Zámkové dlažby Bolešiny, Zámkové dlažba Bolešiny, Betonové dlažby Bolešiny, Betonová dlažba Bolešiny, Zdící prvky Bolešiny, Dlažby II jakosti Bolešiny, Dlažba II jakosti Bolešiny, Plošné dlažby Bolešiny, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Újezd Prachatice Praha 2 Náchod Chomutov Praha-Březiněves Česká Lípa Hlavní město Praha Praha 11 Praha 4 Liberec Vyškov Most Praha-Čakovice Praha-Suchdol Trutnov Praha-Troja Plzeň-jih Brno-venkov Praha-Kunratice Havlíčkův Brod Brno-město Praha-Královice Blansko Praha-Petrovice Praha 14 Praha-Satalice Karviná Praha-Přední Kopanina Pardubice Nový Jičín Praha 6 Hradec Králové Praha 17 Praha-západ Plzeň-město Praha 12 Jeseník Praha 10 Praha 16 Semily Bruntál Praha-Slivenec Kladno Tachov Děčín Kutná Hora Strakonice Praha-Kolovraty Praha-Dolní Chabry Ostrava-město Karlovy Vary Praha 13 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Běchovice Ústí nad Orlicí Prostějov Praha-Dubeč Praha 18 Praha-Klánovice Praha 19 Mladá Boleslav Písek Benešov Praha-východ Tábor Praha-Lochkov Praha-Velká Chuchle Praha-Zličín Plzeň-sever Praha 9 Praha-Ďáblice Olomouc Břeclav Praha 20 Praha-Štěrboholy Žďár nad Sázavou Praha-Řeporyje Opava Praha-Šeberov Domažlice Praha-Nedvězí Praha-Nebušice Hodonín Zlín Příbram Vsetín Klatovy Beroun Mělník Praha-Vinoř Praha-Benice České Budějovice Nymburk Praha-Zbraslav Praha 22 Praha-Libuš Jihlava Kolín Pelhřimov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bolešiny

Levná dlažba Bolešiny

Dlažba Bolešiny

Zámkové dlažby Bolešiny

Zámkové betonové dlažby Bolešiny

Zámková dlažba Bolešiny

Betonové dlažby Bolešiny

Betonová dlažba Bolešiny

Zdící prvky Bolešiny

Dlažby II jakosti Bolešiny

Dlažba II jakosti Bolešiny

Plošné dlažby Bolešiny