„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bolešiny

Nové produkty Bolešiny

Dlažby a obrubníky Bolešiny

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bolešiny

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bolešiny

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bolešiny

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bolešiny

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bolešiny, Levná dlažba Bolešiny, Dlažba Bolešiny, Zámkové dlažby Bolešiny, Zámkové dlažba Bolešiny, Betonové dlažby Bolešiny, Betonová dlažba Bolešiny, Zdící prvky Bolešiny, Dlažby II jakosti Bolešiny, Dlažba II jakosti Bolešiny, Plošné dlažby Bolešiny, Plošná dlažba


Další města:

Praha 11 Praha 4 Praha-Šeberov Praha-Slivenec Vsetín Pardubice Praha-západ Praha-Čakovice Břeclav Praha-Lysolaje Kutná Hora Plzeň-jih Litoměřice Praha-Dolní Počernice Liberec Praha-Kunratice Praha 1 Šumperk Benešov Chrudim Praha-Klánovice Praha 3 Žďár nad Sázavou Nový Jičín Praha-Troja Karlovy Vary Prostějov Mladá Boleslav Třebíč Praha-Koloděje Praha 19 Praha 21 Jihlava Praha-Újezd Praha-Štěrboholy Praha-Nedvězí Jablonec nad Nisou Praha-Křeslice Uherské Hradiště Ostrava-město Mělník Tábor Jičín Znojmo Praha-Přední Kopanina Frýdek-Místek Praha-Zličín Beroun Písek Praha 9 Most Praha-Dolní Chabry Chomutov Praha 17 Praha-Královice Rokycany Praha 6 Kolín Praha 10 Praha 2 Náchod Praha-Lochkov Praha-východ Praha 5 Teplice Tachov Praha-Březiněves Přerov Blansko Havlíčkův Brod Praha-Vinoř Hlavní město Praha Plzeň-město Nymburk Ústí nad Labem Praha 12 Vyškov Plzeň-sever Český Krumlov Praha-Běchovice Hradec Králové Praha-Petrovice Olomouc Praha-Kolovraty Prachatice Praha-Suchdol Trutnov Praha-Velká Chuchle Jindřichův Hradec Karviná Praha 14 Sokolov Praha-Ďáblice Zlín Bruntál Praha 16 Praha 20 Praha 15 České Budějovice Praha-Řeporyje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bolešiny

Levná dlažba Bolešiny

Dlažba Bolešiny

Zámkové dlažby Bolešiny

Zámkové betonové dlažby Bolešiny

Zámková dlažba Bolešiny

Betonové dlažby Bolešiny

Betonová dlažba Bolešiny

Zdící prvky Bolešiny

Dlažby II jakosti Bolešiny

Dlažba II jakosti Bolešiny

Plošné dlažby Bolešiny