„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bolešiny

Nové produkty Bolešiny

Dlažby a obrubníky Bolešiny

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bolešiny

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bolešiny

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bolešiny

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bolešiny

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bolešiny, Levná dlažba Bolešiny, Dlažba Bolešiny, Zámkové dlažby Bolešiny, Zámkové dlažba Bolešiny, Betonové dlažby Bolešiny, Betonová dlažba Bolešiny, Zdící prvky Bolešiny, Dlažby II jakosti Bolešiny, Dlažba II jakosti Bolešiny, Plošné dlažby Bolešiny, Plošná dlažba


Další města:

Nový Jičín Praha 1 Praha 2 Praha-Přední Kopanina Prachatice Žďár nad Sázavou Rychnov nad Kněžnou Praha-Újezd Jihlava Praha 7 Kroměříž Cheb Praha-Královice Blansko Karlovy Vary Praha 16 Plzeň-sever České Budějovice Prostějov Náchod Praha-Troja Praha-Klánovice Praha-Dubeč Česká Lípa Praha 10 Praha-Křeslice Frýdek-Místek Praha 4 Praha-Dolní Chabry Strakonice Rokycany Praha 9 Praha-Vinoř Karviná Svitavy Praha-Koloděje Praha-Březiněves Uherské Hradiště Vyškov Pelhřimov Praha-Běchovice Praha-Petrovice Praha-Řeporyje Praha-Zbraslav Praha 15 Ústí nad Orlicí Sokolov Praha-Ďáblice Tachov Praha-Lysolaje Rakovník Zlín Český Krumlov Praha-Satalice Bruntál Hradec Králové Chomutov Praha-Lipence Praha 19 Praha-Kunratice Mladá Boleslav Litoměřice Plzeň-město Děčín Praha-západ Opava Kutná Hora Benešov Havlíčkův Brod Praha-Dolní Počernice Kolín Praha-Štěrboholy Praha-Suchdol Ústí nad Labem Jeseník Teplice Praha-Nebušice Praha 13 Praha 17 Příbram Most Praha 11 Písek Praha 18 Olomouc Praha 5 Brno-venkov Mělník Brno-město Pardubice Liberec Praha 12 Ostrava-město Vsetín Praha-Lochkov Chrudim Znojmo Praha 3 Přerov Beroun ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bolešiny

Levná dlažba Bolešiny

Dlažba Bolešiny

Zámkové dlažby Bolešiny

Zámkové betonové dlažby Bolešiny

Zámková dlažba Bolešiny

Betonové dlažby Bolešiny

Betonová dlažba Bolešiny

Zdící prvky Bolešiny

Dlažby II jakosti Bolešiny

Dlažba II jakosti Bolešiny

Plošné dlažby Bolešiny