„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bordovice

Nové produkty Bordovice

Dlažby a obrubníky Bordovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bordovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bordovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bordovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bordovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bordovice, Levná dlažba Bordovice, Dlažba Bordovice, Zámkové dlažby Bordovice, Zámkové dlažba Bordovice, Betonové dlažby Bordovice, Betonová dlažba Bordovice, Zdící prvky Bordovice, Dlažby II jakosti Bordovice, Dlažba II jakosti Bordovice, Plošné dlažby Bordovice, Plošná dlažba


Další města:

Olomouc Jičín Praha-západ Praha 12 Svitavy Plzeň-město Praha 15 Plzeň-sever Beroun Praha-Újezd Břeclav Domažlice Ústí nad Labem Rakovník Kroměříž Jindřichův Hradec Praha-Březiněves Třebíč Rychnov nad Kněžnou Mělník Praha 1 Kolín Praha-Klánovice Znojmo Praha 3 Vsetín Praha 10 Mladá Boleslav Frýdek-Místek Praha-Nedvězí Praha-Šeberov Praha-Benice Praha 17 Praha 21 Praha-Dolní Chabry Benešov Praha 6 Zlín Semily Praha 20 Louny Praha-Libuš Český Krumlov Nový Jičín Rokycany Praha-Královice Praha 16 Praha 18 Bruntál Vyškov Praha-Dolní Měcholupy Jeseník Praha-Kolovraty Praha-Kunratice Nymburk Praha-Běchovice Praha-Lipence Hlavní město Praha Praha 22 Kutná Hora Blansko Praha-Velká Chuchle Náchod Sokolov Praha-Řeporyje Strakonice Praha-Křeslice Praha-Nebušice Teplice Karlovy Vary České Budějovice Most Jablonec nad Nisou Praha 11 Hodonín Přerov Liberec Praha 8 Jihlava Praha-Zličín Tábor Tachov Praha 13 Žďár nad Sázavou Pelhřimov Chrudim Praha-Lysolaje Praha-Petrovice Havlíčkův Brod Praha-Dubeč Praha 7 Praha 4 Praha-Přední Kopanina Praha 2 Praha-Suchdol Pardubice Brno-venkov Praha 19 Praha-Dolní Počernice Šumperk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bordovice

Levná dlažba Bordovice

Dlažba Bordovice

Zámkové dlažby Bordovice

Zámkové betonové dlažby Bordovice

Zámková dlažba Bordovice

Betonové dlažby Bordovice

Betonová dlažba Bordovice

Zdící prvky Bordovice

Dlažby II jakosti Bordovice

Dlažba II jakosti Bordovice

Plošné dlažby Bordovice