„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bordovice

Nové produkty Bordovice

Dlažby a obrubníky Bordovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bordovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bordovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bordovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bordovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bordovice, Levná dlažba Bordovice, Dlažba Bordovice, Zámkové dlažby Bordovice, Zámkové dlažba Bordovice, Betonové dlažby Bordovice, Betonová dlažba Bordovice, Zdící prvky Bordovice, Dlažby II jakosti Bordovice, Dlažba II jakosti Bordovice, Plošné dlažby Bordovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Štěrboholy Kutná Hora Plzeň-sever Český Krumlov Příbram Tachov Pardubice Praha-Lochkov Jeseník Praha-Satalice Liberec Praha-západ Praha-Benice Praha 22 Praha 14 Praha-Dolní Chabry Praha-Velká Chuchle Hlavní město Praha Teplice Praha-Slivenec Louny Praha 1 Praha 18 Prachatice Domažlice Opava Cheb Praha-Přední Kopanina Sokolov Praha 19 Hradec Králové Praha 5 Olomouc Praha-Troja Litoměřice Praha 4 Žďár nad Sázavou Strakonice Znojmo Šumperk Svitavy Frýdek-Místek České Budějovice Praha-Kolovraty Brno-město Praha-Nebušice Praha-východ Praha 9 Uherské Hradiště Hodonín Praha-Újezd Praha 15 Praha 8 Praha-Dolní Měcholupy Karviná Třebíč Jičín Pelhřimov Praha-Koloděje Praha-Libuš Praha-Kunratice Praha 13 Praha 6 Praha-Petrovice Most Bruntál Ústí nad Labem Klatovy Vsetín Vyškov Praha-Královice Beroun Rokycany Kolín Mladá Boleslav Karlovy Vary Praha 16 Praha 7 Praha-Šeberov Praha 17 Rakovník Praha 20 Plzeň-město Praha-Dolní Počernice Praha-Křeslice Praha-Suchdol Brno-venkov Děčín Benešov Praha-Vinoř Praha-Běchovice Písek Praha 10 Praha-Březiněves Praha 2 Kladno Semily Nový Jičín Praha-Lysolaje Praha-Nedvězí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bordovice

Levná dlažba Bordovice

Dlažba Bordovice

Zámkové dlažby Bordovice

Zámkové betonové dlažby Bordovice

Zámková dlažba Bordovice

Betonové dlažby Bordovice

Betonová dlažba Bordovice

Zdící prvky Bordovice

Dlažby II jakosti Bordovice

Dlažba II jakosti Bordovice

Plošné dlažby Bordovice