„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bordovice

Nové produkty Bordovice

Dlažby a obrubníky Bordovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bordovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bordovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bordovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bordovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bordovice, Levná dlažba Bordovice, Dlažba Bordovice, Zámkové dlažby Bordovice, Zámkové dlažba Bordovice, Betonové dlažby Bordovice, Betonová dlažba Bordovice, Zdící prvky Bordovice, Dlažby II jakosti Bordovice, Dlažba II jakosti Bordovice, Plošné dlažby Bordovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lochkov Olomouc Praha-Troja Praha-Přední Kopanina Hradec Králové Brno-město Děčín Plzeň-jih Praha 18 Plzeň-město Prostějov Hodonín Třebíč Příbram Prachatice Praha 10 Česká Lípa Karviná Praha-Dolní Chabry Jihlava Praha-Štěrboholy Karlovy Vary Praha 16 České Budějovice Praha-Nedvězí Klatovy Praha-Klánovice Tábor Praha 5 Jablonec nad Nisou Praha 6 Nymburk Český Krumlov Písek Bruntál Praha-západ Praha-Kolovraty Znojmo Praha 11 Praha 3 Pelhřimov Praha-Lysolaje Praha-Dolní Počernice Blansko Svitavy Teplice Kladno Vyškov Rychnov nad Kněžnou Nový Jičín Benešov Praha-Dolní Měcholupy Vsetín Praha 2 Tachov Plzeň-sever Ústí nad Labem Hlavní město Praha Praha-Nebušice Strakonice Praha-Dubeč Most Jičín Praha-Běchovice Uherské Hradiště Praha 1 Louny Šumperk Zlín Praha 7 Domažlice Praha 17 Praha-Slivenec Kutná Hora Praha-Újezd Praha 21 Mladá Boleslav Mělník Praha-Lipence Žďár nad Sázavou Frýdek-Místek Ostrava-město Chomutov Praha 22 Jindřichův Hradec Praha 4 Praha-Šeberov Cheb Praha-Suchdol Kroměříž Praha-Satalice Praha-východ Praha-Březiněves Praha-Velká Chuchle Praha 19 Havlíčkův Brod Praha-Petrovice Praha-Zličín Praha 20 Praha-Kunratice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bordovice

Levná dlažba Bordovice

Dlažba Bordovice

Zámkové dlažby Bordovice

Zámkové betonové dlažby Bordovice

Zámková dlažba Bordovice

Betonové dlažby Bordovice

Betonová dlažba Bordovice

Zdící prvky Bordovice

Dlažby II jakosti Bordovice

Dlažba II jakosti Bordovice

Plošné dlažby Bordovice