„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bordovice

Nové produkty Bordovice

Dlažby a obrubníky Bordovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bordovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bordovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bordovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bordovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bordovice, Levná dlažba Bordovice, Dlažba Bordovice, Zámkové dlažby Bordovice, Zámkové dlažba Bordovice, Betonové dlažby Bordovice, Betonová dlažba Bordovice, Zdící prvky Bordovice, Dlažby II jakosti Bordovice, Dlažba II jakosti Bordovice, Plošné dlažby Bordovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Nedvězí Praha-Slivenec Praha-Suchdol Praha-Šeberov Praha-Koloděje Jihlava Praha-západ Praha-Zbraslav Vsetín Český Krumlov Praha-Štěrboholy Kutná Hora Kolín Praha 7 Brno-město Rakovník Praha-Běchovice Praha-Přední Kopanina Praha-Nebušice Žďár nad Sázavou Znojmo České Budějovice Rychnov nad Kněžnou Přerov Praha 8 Praha-Čakovice Praha 14 Praha-Křeslice Praha-východ Praha-Lipence Rokycany Praha-Zličín Česká Lípa Praha 5 Šumperk Praha-Satalice Svitavy Olomouc Bruntál Prachatice Liberec Praha 22 Praha-Troja Hodonín Praha-Klánovice Prostějov Frýdek-Místek Ústí nad Labem Most Mladá Boleslav Praha 4 Praha 6 Třebíč Praha-Petrovice Havlíčkův Brod Uherské Hradiště Jablonec nad Nisou Ostrava-město Praha 17 Cheb Klatovy Praha 19 Sokolov Praha-Březiněves Opava Praha 13 Litoměřice Benešov Plzeň-sever Zlín Mělník Kroměříž Praha-Řeporyje Praha-Libuš Praha 18 Chrudim Domažlice Trutnov Praha-Dolní Počernice Hlavní město Praha Praha-Újezd Praha 20 Praha-Dubeč Praha 21 Praha-Lysolaje Jičín Praha 1 Nymburk Plzeň-město Teplice Praha-Ďáblice Praha-Lochkov Děčín Karlovy Vary Nový Jičín Praha 15 Kladno Praha 10 Praha-Dolní Chabry Jeseník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bordovice

Levná dlažba Bordovice

Dlažba Bordovice

Zámkové dlažby Bordovice

Zámkové betonové dlažby Bordovice

Zámková dlažba Bordovice

Betonové dlažby Bordovice

Betonová dlažba Bordovice

Zdící prvky Bordovice

Dlažby II jakosti Bordovice

Dlažba II jakosti Bordovice

Plošné dlažby Bordovice