„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bordovice

Nové produkty Bordovice

Dlažby a obrubníky Bordovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bordovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bordovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bordovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bordovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bordovice, Levná dlažba Bordovice, Dlažba Bordovice, Zámkové dlažby Bordovice, Zámkové dlažba Bordovice, Betonové dlažby Bordovice, Betonová dlažba Bordovice, Zdící prvky Bordovice, Dlažby II jakosti Bordovice, Dlažba II jakosti Bordovice, Plošné dlažby Bordovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lipence Praha-Dubeč Vsetín Ostrava-město Praha 6 Frýdek-Místek Hlavní město Praha Karviná Litoměřice Jičín Hodonín Hradec Králové Prachatice Olomouc Mělník Praha-Kunratice Praha-Běchovice Jeseník Praha 1 Třebíč Praha 9 Plzeň-jih Praha 10 Praha-Petrovice Praha 20 Žďár nad Sázavou Praha-Benice Zlín Mladá Boleslav Praha 19 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Zbraslav Praha 4 Strakonice Praha-Křeslice Most Praha-Suchdol Chomutov Přerov Pardubice České Budějovice Chrudim Nový Jičín Tábor Praha-Řeporyje Praha-Újezd Praha-Ďáblice Plzeň-město Cheb Sokolov Praha 2 Praha-Královice Praha 3 Praha-Lochkov Uherské Hradiště Praha 7 Prostějov Tachov Praha-Čakovice Praha-Nedvězí Praha-Koloděje Praha-Dolní Chabry Jihlava Praha 11 Praha-východ Brno-město Kutná Hora Benešov Praha-Šeberov Vyškov Praha-Kolovraty Liberec Klatovy Děčín Praha-Troja Praha-Přední Kopanina Praha 18 Praha 22 Rakovník Brno-venkov Praha-Slivenec Praha-Březiněves Praha-Zličín Kolín Semily Příbram Praha-Nebušice Beroun Bruntál Česká Lípa Jablonec nad Nisou Plzeň-sever Písek Praha-Dolní Počernice Karlovy Vary Opava Ústí nad Orlicí Trutnov Teplice Ústí nad Labem ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bordovice

Levná dlažba Bordovice

Dlažba Bordovice

Zámkové dlažby Bordovice

Zámkové betonové dlažby Bordovice

Zámková dlažba Bordovice

Betonové dlažby Bordovice

Betonová dlažba Bordovice

Zdící prvky Bordovice

Dlažby II jakosti Bordovice

Dlažba II jakosti Bordovice

Plošné dlažby Bordovice