„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bordovice

Nové produkty Bordovice

Dlažby a obrubníky Bordovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bordovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bordovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bordovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bordovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bordovice, Levná dlažba Bordovice, Dlažba Bordovice, Zámkové dlažby Bordovice, Zámkové dlažba Bordovice, Betonové dlažby Bordovice, Betonová dlažba Bordovice, Zdící prvky Bordovice, Dlažby II jakosti Bordovice, Dlažba II jakosti Bordovice, Plošné dlažby Bordovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Klánovice Cheb Prostějov Semily Praha-Štěrboholy Kolín Svitavy Jablonec nad Nisou Hradec Králové Nymburk Rakovník Praha-Suchdol Karlovy Vary Rokycany Kutná Hora Praha-východ Praha-Nedvězí Praha 17 Praha-Královice Náchod Příbram Praha 15 Praha-Dolní Počernice Praha-Lipence Tábor Praha 18 Blansko Břeclav Benešov Praha-Zbraslav Ústí nad Orlicí Uherské Hradiště Klatovy Vyškov Sokolov České Budějovice Mělník Praha 3 Brno-město Praha-Zličín Praha-Koloděje Trutnov Žďár nad Sázavou Praha-Řeporyje Kroměříž Praha-Křeslice Praha-Kunratice Praha 10 Prachatice Praha-Březiněves Praha 9 Litoměřice Strakonice Hlavní město Praha Jihlava Praha-západ Praha 12 Praha-Dolní Chabry Rychnov nad Kněžnou Praha-Lochkov Olomouc Praha 2 Praha 14 Opava Praha-Dubeč Praha-Dolní Měcholupy Mladá Boleslav Přerov Praha-Troja Praha 11 Praha-Benice Chomutov Praha 16 Pardubice Šumperk Praha-Slivenec Praha 6 Louny Tachov Praha-Čakovice Praha-Petrovice Domažlice Praha 19 Nový Jičín Praha-Přední Kopanina Praha-Ďáblice Praha 20 Liberec Praha-Újezd Praha 5 Praha-Vinoř Most Jeseník Znojmo Zlín Praha-Nebušice Český Krumlov Praha-Velká Chuchle Plzeň-sever Praha 21 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bordovice

Levná dlažba Bordovice

Dlažba Bordovice

Zámkové dlažby Bordovice

Zámkové betonové dlažby Bordovice

Zámková dlažba Bordovice

Betonové dlažby Bordovice

Betonová dlažba Bordovice

Zdící prvky Bordovice

Dlažby II jakosti Bordovice

Dlažba II jakosti Bordovice

Plošné dlažby Bordovice