„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bordovice

Nové produkty Bordovice

Dlažby a obrubníky Bordovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bordovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bordovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bordovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bordovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bordovice, Levná dlažba Bordovice, Dlažba Bordovice, Zámkové dlažby Bordovice, Zámkové dlažba Bordovice, Betonové dlažby Bordovice, Betonová dlažba Bordovice, Zdící prvky Bordovice, Dlažby II jakosti Bordovice, Dlažba II jakosti Bordovice, Plošné dlažby Bordovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 15 Frýdek-Místek Praha-Petrovice Praha-Dubeč Pelhřimov Kroměříž Český Krumlov Praha 8 Praha 21 Praha-Čakovice Praha-Běchovice Bruntál Praha-Satalice Praha 16 Jeseník Praha-Suchdol Přerov Prachatice Praha-Březiněves Rakovník Praha-Troja Nymburk Praha 4 Karlovy Vary Tachov Pardubice Mladá Boleslav Louny Vsetín Kutná Hora Vyškov Praha-Dolní Počernice Praha-východ Hlavní město Praha Zlín Praha-Nebušice Praha-Vinoř Praha-Klánovice Trutnov Praha-Velká Chuchle Karviná Praha 22 Praha-Přední Kopanina Znojmo Blansko Praha-Štěrboholy Příbram Praha 19 Chomutov Praha-Libuš Praha 18 Praha-Lipence Praha 3 Praha-Kolovraty Žďár nad Sázavou Praha 6 Hodonín Chrudim Mělník Praha-Koloděje Cheb Praha 7 Česká Lípa Praha-Zbraslav Praha-Dolní Chabry Praha 11 Semily Praha-Šeberov Praha 17 Beroun Ostrava-město Praha-Nedvězí Praha 1 Tábor Praha 5 Klatovy České Budějovice Praha-Řeporyje Havlíčkův Brod Prostějov Svitavy Ústí nad Orlicí Domažlice Praha 14 Jičín Praha-Křeslice Praha 10 Praha 12 Břeclav Praha-Zličín Praha 20 Litoměřice Praha-Slivenec Hradec Králové Brno-město Rokycany Praha 13 Ústí nad Labem Děčín Plzeň-jih ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bordovice

Levná dlažba Bordovice

Dlažba Bordovice

Zámkové dlažby Bordovice

Zámkové betonové dlažby Bordovice

Zámková dlažba Bordovice

Betonové dlažby Bordovice

Betonová dlažba Bordovice

Zdící prvky Bordovice

Dlažby II jakosti Bordovice

Dlažba II jakosti Bordovice

Plošné dlažby Bordovice