„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bordovice

Nové produkty Bordovice

Dlažby a obrubníky Bordovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bordovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bordovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bordovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bordovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bordovice, Levná dlažba Bordovice, Dlažba Bordovice, Zámkové dlažby Bordovice, Zámkové dlažba Bordovice, Betonové dlažby Bordovice, Betonová dlažba Bordovice, Zdící prvky Bordovice, Dlažby II jakosti Bordovice, Dlažba II jakosti Bordovice, Plošné dlažby Bordovice, Plošná dlažba


Další města:

Žďár nad Sázavou Praha 10 Praha-Libuš Písek Praha 18 Praha-Újezd Mladá Boleslav Náchod Liberec Příbram Prostějov Jablonec nad Nisou Karlovy Vary Praha-Satalice Praha-Královice Praha 9 Praha-Řeporyje Praha-Štěrboholy Vsetín Karviná Praha-Klánovice Praha-Nedvězí Přerov Česká Lípa Praha 4 Praha-Slivenec Kroměříž Hradec Králové Praha-Dolní Měcholupy Znojmo Praha 12 Benešov Nymburk Pardubice Praha-Ďáblice Sokolov Praha 11 Nový Jičín Uherské Hradiště Zlín Praha-Koloděje Praha-Dolní Počernice Praha-Zbraslav Jihlava Praha 6 Ostrava-město Praha 13 Praha 8 Olomouc Klatovy Praha 2 Praha-Šeberov Litoměřice Hlavní město Praha Praha 20 Plzeň-sever Brno-venkov Praha-Lipence Praha 3 Brno-město Beroun Praha-Troja Jičín Praha 19 Praha-Vinoř Kladno Praha-Přední Kopanina Praha-východ Praha-Benice Svitavy Praha-Čakovice Praha 17 Šumperk Praha-Kunratice Plzeň-město Rakovník Praha 5 Praha-Lysolaje Mělník Praha-Běchovice Praha-Křeslice Praha-Suchdol Praha-Dolní Chabry Praha 1 Kutná Hora Bruntál Praha-západ Havlíčkův Brod Břeclav Ústí nad Orlicí Semily Plzeň-jih Chomutov Opava Rychnov nad Kněžnou Domažlice Cheb Louny Rokycany Ústí nad Labem ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bordovice

Levná dlažba Bordovice

Dlažba Bordovice

Zámkové dlažby Bordovice

Zámkové betonové dlažby Bordovice

Zámková dlažba Bordovice

Betonové dlažby Bordovice

Betonová dlažba Bordovice

Zdící prvky Bordovice

Dlažby II jakosti Bordovice

Dlažba II jakosti Bordovice

Plošné dlažby Bordovice