„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bordovice

Nové produkty Bordovice

Dlažby a obrubníky Bordovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bordovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bordovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bordovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bordovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bordovice, Levná dlažba Bordovice, Dlažba Bordovice, Zámkové dlažby Bordovice, Zámkové dlažba Bordovice, Betonové dlažby Bordovice, Betonová dlažba Bordovice, Zdící prvky Bordovice, Dlažby II jakosti Bordovice, Dlažba II jakosti Bordovice, Plošné dlažby Bordovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Vinoř Plzeň-město Praha 14 Praha 16 Kladno Brno-venkov Praha 12 Praha-Dolní Chabry Břeclav Praha-Zličín Praha-Březiněves Praha-Běchovice Zlín Praha-Klánovice Jeseník Uherské Hradiště Praha-Koloděje Cheb Příbram Praha-Kunratice Chrudim Pardubice Praha-Křeslice Beroun Praha 19 Praha 4 Praha-Nedvězí Jablonec nad Nisou Praha-Zbraslav Praha-Královice Brno-město Praha 13 Most Praha-Nebušice Praha 21 Ústí nad Labem Chomutov Praha-Petrovice Praha-Velká Chuchle Praha-Libuš České Budějovice Praha-Kolovraty Ostrava-město Teplice Domažlice Praha-Lysolaje Rychnov nad Kněžnou Praha-Slivenec Praha-Čakovice Praha 18 Praha-Dolní Měcholupy Semily Hodonín Strakonice Kroměříž Tábor Rokycany Praha 3 Praha 15 Praha 10 Praha-Dubeč Praha-Újezd Praha 7 Přerov Nový Jičín Sokolov Třebíč Olomouc Bruntál Praha-Štěrboholy Vyškov Blansko Praha 20 Znojmo Pelhřimov Praha 9 Benešov Praha-východ Praha-Suchdol Praha 8 Vsetín Trutnov Děčín Šumperk Praha-Ďáblice Plzeň-sever Praha 22 Karviná Praha-Benice Jihlava Praha 11 Svitavy Rakovník Kolín Litoměřice Havlíčkův Brod Praha 5 Náchod Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Počernice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bordovice

Levná dlažba Bordovice

Dlažba Bordovice

Zámkové dlažby Bordovice

Zámkové betonové dlažby Bordovice

Zámková dlažba Bordovice

Betonové dlažby Bordovice

Betonová dlažba Bordovice

Zdící prvky Bordovice

Dlažby II jakosti Bordovice

Dlažba II jakosti Bordovice

Plošné dlažby Bordovice