„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bordovice

Nové produkty Bordovice

Dlažby a obrubníky Bordovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bordovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bordovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bordovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bordovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bordovice, Levná dlažba Bordovice, Dlažba Bordovice, Zámkové dlažby Bordovice, Zámkové dlažba Bordovice, Betonové dlažby Bordovice, Betonová dlažba Bordovice, Zdící prvky Bordovice, Dlažby II jakosti Bordovice, Dlažba II jakosti Bordovice, Plošné dlažby Bordovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lipence Příbram Praha-Březiněves Praha-Dolní Chabry Praha 21 Praha 22 Mladá Boleslav Jindřichův Hradec Praha-Čakovice Praha 20 Praha-Vinoř Praha 5 Rokycany České Budějovice Beroun Plzeň-město Praha 3 Praha-Satalice Nymburk Děčín Karviná Pardubice Praha-Šeberov Praha-Dolní Počernice Ústí nad Orlicí Praha 15 Praha 1 Tábor Praha-Křeslice Liberec Plzeň-sever Praha 7 Praha-Ďáblice Praha 16 Praha-Běchovice Frýdek-Místek Náchod Vyškov Kutná Hora Rychnov nad Kněžnou Jičín Praha-Klánovice Praha-Lysolaje Praha-Benice Opava Praha 19 Prachatice Přerov Praha-Petrovice Kladno Karlovy Vary Praha-Kunratice Praha 2 Praha-Štěrboholy Hodonín Praha-Libuš Praha 18 Praha-Dolní Měcholupy Šumperk Žďár nad Sázavou Praha 4 Praha 10 Zlín Znojmo Louny Praha 8 Chrudim Benešov Teplice Praha-Dubeč Semily Praha 14 Strakonice Praha-Troja Plzeň-jih Jihlava Ostrava-město Prostějov Praha 17 Svitavy Praha-Slivenec Třebíč Brno-město Praha-Lochkov Jeseník Praha 12 Jablonec nad Nisou Praha-Řeporyje Litoměřice Blansko Klatovy Praha-Újezd Most Praha-Nedvězí Olomouc Nový Jičín Trutnov Praha-Kolovraty Praha-Nebušice Hlavní město Praha ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bordovice

Levná dlažba Bordovice

Dlažba Bordovice

Zámkové dlažby Bordovice

Zámkové betonové dlažby Bordovice

Zámková dlažba Bordovice

Betonové dlažby Bordovice

Betonová dlažba Bordovice

Zdící prvky Bordovice

Dlažby II jakosti Bordovice

Dlažba II jakosti Bordovice

Plošné dlažby Bordovice