„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bochoř

Nové produkty Bochoř

Dlažby a obrubníky Bochoř

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bochoř

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bochoř

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bochoř

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bochoř

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bochoř, Levná dlažba Bochoř, Dlažba Bochoř, Zámkové dlažby Bochoř, Zámkové dlažba Bochoř, Betonové dlažby Bochoř, Betonová dlažba Bochoř, Zdící prvky Bochoř, Dlažby II jakosti Bochoř, Dlažba II jakosti Bochoř, Plošné dlažby Bochoř, Plošná dlažba


Další města:

Jihlava Liberec Praha 21 Frýdek-Místek Rakovník Most Praha-Kunratice Vsetín Praha-Koloděje Praha 18 Svitavy Praha 22 Olomouc Praha-Slivenec Praha 6 Praha 4 Trutnov Praha-Křeslice Hradec Králové Písek Šumperk Praha-Velká Chuchle Praha-východ Karlovy Vary Český Krumlov Praha-Nebušice Praha-Petrovice Praha-Přední Kopanina Praha-Dubeč Hlavní město Praha Bruntál Jindřichův Hradec Břeclav Praha 14 Teplice Tachov Praha 15 Praha 20 Prostějov Praha-Běchovice Chrudim Praha 13 Pelhřimov Klatovy Praha-Lysolaje Ostrava-město Jablonec nad Nisou Praha-Vinoř Beroun Třebíč Plzeň-sever Chomutov Blansko Praha-Troja Praha-Řeporyje Praha-Lipence Znojmo Rokycany Nový Jičín Žďár nad Sázavou Ústí nad Orlicí Rychnov nad Kněžnou Praha-Újezd Cheb Praha-Dolní Chabry Praha-Dolní Počernice Litoměřice Praha-Klánovice Praha-Lochkov Kladno Jičín Brno-venkov Kroměříž Kolín Praha-Benice Náchod Praha-Zbraslav Benešov Louny České Budějovice Ústí nad Labem Příbram Plzeň-jih Praha 19 Praha 10 Praha-Zličín Praha-Ďáblice Semily Praha 17 Praha 7 Praha-Suchdol Praha 9 Praha 16 Jeseník Praha-Satalice Praha 3 Praha 8 Praha 5 Praha 1 Sokolov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bochoř

Levná dlažba Bochoř

Dlažba Bochoř

Zámkové dlažby Bochoř

Zámkové betonové dlažby Bochoř

Zámková dlažba Bochoř

Betonové dlažby Bochoř

Betonová dlažba Bochoř

Zdící prvky Bochoř

Dlažby II jakosti Bochoř

Dlažba II jakosti Bochoř

Plošné dlažby Bochoř