„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bochoř

Nové produkty Bochoř

Dlažby a obrubníky Bochoř

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bochoř

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bochoř

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bochoř

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bochoř

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bochoř, Levná dlažba Bochoř, Dlažba Bochoř, Zámkové dlažby Bochoř, Zámkové dlažba Bochoř, Betonové dlažby Bochoř, Betonová dlažba Bochoř, Zdící prvky Bochoř, Dlažby II jakosti Bochoř, Dlažba II jakosti Bochoř, Plošné dlažby Bochoř, Plošná dlažba


Další města:

Znojmo Praha-Kunratice Praha-Dolní Počernice Praha 1 Olomouc Děčín Kladno Jindřichův Hradec Most Ústí nad Labem Jihlava Trutnov Praha-Petrovice Praha-Lochkov Praha-Troja Pelhřimov Mladá Boleslav Šumperk Praha-Ďáblice Praha-Velká Chuchle Hodonín Česká Lípa Praha 9 Tachov Jičín Chomutov Třebíč Praha-Nebušice Praha 13 Praha 19 Praha 7 Praha-Slivenec Zlín Praha-Březiněves Rakovník Bruntál Praha 16 Hradec Králové Chrudim České Budějovice Brno-město Praha-Zbraslav Plzeň-sever Frýdek-Místek Kolín Praha-Lipence Praha-Nedvězí Mělník Praha 8 Praha-Kolovraty Praha 11 Teplice Brno-venkov Žďár nad Sázavou Prostějov Přerov Praha-Dubeč Příbram Opava Strakonice Nový Jičín Praha-Satalice Praha-Přední Kopanina Praha 20 Praha 5 Havlíčkův Brod Praha-Libuš Praha-Lysolaje Vsetín Praha 6 Ústí nad Orlicí Praha-Vinoř Jablonec nad Nisou Praha-Čakovice Český Krumlov Tábor Praha-Štěrboholy Plzeň-město Praha-západ Semily Litoměřice Hlavní město Praha Pardubice Praha-východ Praha 12 Náchod Plzeň-jih Praha-Běchovice Domažlice Karviná Praha-Újezd Praha 3 Praha 10 Praha-Suchdol Prachatice Beroun Jeseník Rychnov nad Kněžnou Praha 15 Písek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bochoř

Levná dlažba Bochoř

Dlažba Bochoř

Zámkové dlažby Bochoř

Zámkové betonové dlažby Bochoř

Zámková dlažba Bochoř

Betonové dlažby Bochoř

Betonová dlažba Bochoř

Zdící prvky Bochoř

Dlažby II jakosti Bochoř

Dlažba II jakosti Bochoř

Plošné dlažby Bochoř