„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bochoř

Nové produkty Bochoř

Dlažby a obrubníky Bochoř

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bochoř

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bochoř

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bochoř

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bochoř

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bochoř, Levná dlažba Bochoř, Dlažba Bochoř, Zámkové dlažby Bochoř, Zámkové dlažba Bochoř, Betonové dlažby Bochoř, Betonová dlažba Bochoř, Zdící prvky Bochoř, Dlažby II jakosti Bochoř, Dlažba II jakosti Bochoř, Plošné dlažby Bochoř, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-město Praha 21 Praha-Petrovice Klatovy Praha 9 Karlovy Vary Praha-Zbraslav Beroun Přerov Český Krumlov Praha-Čakovice Praha-Šeberov Praha-Kunratice Jeseník Kladno Praha-Kolovraty Hlavní město Praha Praha-Březiněves Prostějov Havlíčkův Brod Kolín Praha 15 Nymburk Sokolov Praha-Újezd Praha-Suchdol Ostrava-město Praha 2 Liberec Chrudim Praha 13 Praha-Nedvězí Trutnov Praha-Klánovice Opava Semily Praha 11 Praha 7 Pelhřimov Litoměřice Praha-Satalice Cheb Praha-Přední Kopanina Praha 3 Hodonín Praha-Koloděje Praha 4 Praha-Běchovice Písek Kroměříž Bruntál Praha 12 České Budějovice Praha-Dolní Měcholupy Frýdek-Místek Tábor Praha-Dolní Chabry Praha 18 Strakonice Praha-Královice Olomouc Praha-západ Břeclav Praha-Zličín Praha-Lysolaje Praha-Troja Praha 22 Žďár nad Sázavou Náchod Praha-Velká Chuchle Kutná Hora Praha 19 Ústí nad Labem Jihlava Praha 1 Praha 20 Blansko Teplice Tachov Česká Lípa Praha 17 Děčín Praha 8 Jičín Most Karviná Brno-město Praha-Slivenec Praha-Lipence Rychnov nad Kněžnou Plzeň-jih Vyškov Mladá Boleslav Hradec Králové Benešov Praha-Řeporyje Pardubice Příbram Uherské Hradiště Praha-Štěrboholy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bochoř

Levná dlažba Bochoř

Dlažba Bochoř

Zámkové dlažby Bochoř

Zámkové betonové dlažby Bochoř

Zámková dlažba Bochoř

Betonové dlažby Bochoř

Betonová dlažba Bochoř

Zdící prvky Bochoř

Dlažby II jakosti Bochoř

Dlažba II jakosti Bochoř

Plošné dlažby Bochoř