„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bochoř

Nové produkty Bochoř

Dlažby a obrubníky Bochoř

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bochoř

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bochoř

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bochoř

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bochoř

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bochoř, Levná dlažba Bochoř, Dlažba Bochoř, Zámkové dlažby Bochoř, Zámkové dlažba Bochoř, Betonové dlažby Bochoř, Betonová dlažba Bochoř, Zdící prvky Bochoř, Dlažby II jakosti Bochoř, Dlažba II jakosti Bochoř, Plošné dlažby Bochoř, Plošná dlažba


Další města:

Praha-východ Příbram Beroun Praha-Slivenec Mělník Praha-Nedvězí Přerov Tábor Chrudim Blansko Prostějov Klatovy Zlín Děčín Nový Jičín Tachov Praha-Štěrboholy Praha 12 Semily Prachatice Praha-Kolovraty Praha-Královice Břeclav Praha-Běchovice Praha-Troja Praha 17 Nymburk Praha 14 Praha-Satalice Jablonec nad Nisou Praha 8 Rokycany Pardubice Praha-Nebušice Sokolov Praha-Koloděje Praha-Dolní Chabry Praha-Libuš Ústí nad Labem České Budějovice Praha-Velká Chuchle Praha 15 Praha-Zličín Praha-Dolní Měcholupy Praha-Benice Jičín Praha 11 Kolín Karlovy Vary Cheb Praha 2 Mladá Boleslav Louny Praha 21 Písek Praha-Ďáblice Most Trutnov Brno-venkov Frýdek-Místek Praha-Lysolaje Praha-Křeslice Hodonín Ústí nad Orlicí Kutná Hora Benešov Praha-Přední Kopanina Plzeň-město Jihlava Český Krumlov Praha-Kunratice Hlavní město Praha Ostrava-město Praha-Petrovice Náchod Bruntál Praha-Suchdol Olomouc Vsetín Praha 7 Praha-Šeberov Liberec Plzeň-sever Praha-Újezd Praha 9 Šumperk Praha-Lochkov Opava Karviná Teplice Praha 19 Praha 18 Praha 20 Jeseník Strakonice Hradec Králové Praha-Zbraslav Znojmo Vyškov Praha-západ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bochoř

Levná dlažba Bochoř

Dlažba Bochoř

Zámkové dlažby Bochoř

Zámkové betonové dlažby Bochoř

Zámková dlažba Bochoř

Betonové dlažby Bochoř

Betonová dlažba Bochoř

Zdící prvky Bochoř

Dlažby II jakosti Bochoř

Dlažba II jakosti Bochoř

Plošné dlažby Bochoř