„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bochoř

Nové produkty Bochoř

Dlažby a obrubníky Bochoř

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bochoř

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bochoř

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bochoř

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bochoř

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bochoř, Levná dlažba Bochoř, Dlažba Bochoř, Zámkové dlažby Bochoř, Zámkové dlažba Bochoř, Betonové dlažby Bochoř, Betonová dlažba Bochoř, Zdící prvky Bochoř, Dlažby II jakosti Bochoř, Dlažba II jakosti Bochoř, Plošné dlažby Bochoř, Plošná dlažba


Další města:

Most Praha-Klánovice Prachatice Karviná Sokolov Praha 17 Praha 19 Praha 3 Nový Jičín Praha-Zbraslav Děčín Třebíč Praha-západ Uherské Hradiště Praha-Benice Praha-Křeslice Praha-Nebušice Písek Praha 16 Praha-Koloděje Praha-Zličín Pelhřimov Pardubice Praha-Lysolaje Strakonice Praha-Nedvězí Jeseník Praha 1 Praha 11 Praha-Štěrboholy Opava Břeclav Tachov Praha 7 Praha-Újezd Chrudim Kutná Hora Znojmo České Budějovice Praha-Dolní Měcholupy Svitavy Praha 2 Plzeň-sever Náchod Plzeň-jih Olomouc Chomutov Rokycany Litoměřice Jindřichův Hradec Praha-Vinoř Karlovy Vary Praha-Satalice Brno-venkov Hradec Králové Žďár nad Sázavou Praha-východ Vsetín Vyškov Praha-Řeporyje Domažlice Český Krumlov Jihlava Semily Klatovy Příbram Ústí nad Labem Praha 20 Prostějov Praha-Dolní Počernice Ostrava-město Praha-Slivenec Praha 15 Praha-Troja Praha-Lochkov Nymburk Praha 18 Praha-Lipence Beroun Trutnov Rychnov nad Kněžnou Praha-Velká Chuchle Blansko Plzeň-město Praha-Březiněves Praha-Petrovice Praha-Dolní Chabry Praha-Běchovice Mělník Praha-Ďáblice Kroměříž Praha-Přední Kopanina Kolín Praha 13 Benešov Praha 8 Praha-Suchdol Praha 22 Česká Lípa Mladá Boleslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bochoř

Levná dlažba Bochoř

Dlažba Bochoř

Zámkové dlažby Bochoř

Zámkové betonové dlažby Bochoř

Zámková dlažba Bochoř

Betonové dlažby Bochoř

Betonová dlažba Bochoř

Zdící prvky Bochoř

Dlažby II jakosti Bochoř

Dlažba II jakosti Bochoř

Plošné dlažby Bochoř