„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bochoř

Nové produkty Bochoř

Dlažby a obrubníky Bochoř

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bochoř

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bochoř

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bochoř

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bochoř

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bochoř, Levná dlažba Bochoř, Dlažba Bochoř, Zámkové dlažby Bochoř, Zámkové dlažba Bochoř, Betonové dlažby Bochoř, Betonová dlažba Bochoř, Zdící prvky Bochoř, Dlažby II jakosti Bochoř, Dlažba II jakosti Bochoř, Plošné dlažby Bochoř, Plošná dlažba


Další města:

Písek Kutná Hora Cheb Louny Praha 9 Třebíč Hradec Králové Olomouc Brno-město Uherské Hradiště Praha-Klánovice Mladá Boleslav Nový Jičín Pardubice Kladno Praha 2 Praha-východ České Budějovice Praha-Vinoř Praha-Nedvězí Praha-Troja Strakonice Frýdek-Místek Pelhřimov Jablonec nad Nisou Opava Praha-Dubeč Praha 14 Ostrava-město Hodonín Jičín Praha 11 Ústí nad Orlicí Praha 1 Jihlava Tábor Praha-Velká Chuchle Praha 22 Praha-Libuš Vsetín Plzeň-sever Brno-venkov Praha 5 Praha 6 Teplice Sokolov Praha-Kolovraty Mělník Rokycany Praha 8 Chrudim Domažlice Praha-Nebušice Praha-Dolní Měcholupy Praha 16 Litoměřice Praha-Přední Kopanina Praha-Satalice Praha-Šeberov Břeclav Hlavní město Praha Žďár nad Sázavou Kolín Praha 3 Plzeň-město Česká Lípa Praha-Benice Znojmo Klatovy Karviná Kroměříž Tachov Praha-Kunratice Praha 19 Praha-Řeporyje Praha-Královice Rakovník Praha 18 Blansko Praha-Petrovice Náchod Praha-Zličín Havlíčkův Brod Bruntál Semily Ústí nad Labem Liberec Karlovy Vary Most Vyškov Nymburk Benešov Praha-Slivenec Praha 7 Praha-Dolní Počernice Praha-Koloděje Praha-Štěrboholy Praha-Lipence Přerov Praha-Újezd ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bochoř

Levná dlažba Bochoř

Dlažba Bochoř

Zámkové dlažby Bochoř

Zámkové betonové dlažby Bochoř

Zámková dlažba Bochoř

Betonové dlažby Bochoř

Betonová dlažba Bochoř

Zdící prvky Bochoř

Dlažby II jakosti Bochoř

Dlažba II jakosti Bochoř

Plošné dlažby Bochoř