„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bochoř

Nové produkty Bochoř

Dlažby a obrubníky Bochoř

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bochoř

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bochoř

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bochoř

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bochoř

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bochoř, Levná dlažba Bochoř, Dlažba Bochoř, Zámkové dlažby Bochoř, Zámkové dlažba Bochoř, Betonové dlažby Bochoř, Betonová dlažba Bochoř, Zdící prvky Bochoř, Dlažby II jakosti Bochoř, Dlažba II jakosti Bochoř, Plošné dlažby Bochoř, Plošná dlažba


Další města:

Klatovy Rychnov nad Kněžnou Děčín Břeclav Příbram Jihlava České Budějovice Frýdek-Místek Havlíčkův Brod Praha 4 Olomouc Praha 19 Praha-Řeporyje Praha-Suchdol Domažlice Uherské Hradiště Ústí nad Labem Zlín Praha 14 Kladno Mladá Boleslav Praha-Lochkov Praha-Ďáblice Brno-město Rokycany Kroměříž Praha 17 Praha-Čakovice Plzeň-město Praha 20 Praha 9 Praha-Lysolaje Praha-Slivenec Praha-Libuš Praha 16 Karlovy Vary Kolín Náchod Jablonec nad Nisou Praha-Přední Kopanina Šumperk Praha-Vinoř Praha-Dolní Chabry Hlavní město Praha Ústí nad Orlicí Praha-Březiněves Praha 11 Praha-Velká Chuchle Praha 7 Praha 18 Praha-Královice Praha 15 Praha 12 Plzeň-jih Jeseník Brno-venkov Český Krumlov Hodonín Jičín Praha-Kolovraty Praha 10 Semily Pelhřimov Praha 8 Pardubice Nový Jičín Praha-Zbraslav Česká Lípa Prostějov Praha-západ Praha-Zličín Rakovník Znojmo Praha 2 Praha-Křeslice Přerov Liberec Praha-Nedvězí Louny Praha-Kunratice Opava Kutná Hora Praha-Lipence Nymburk Hradec Králové Trutnov Benešov Praha-východ Vsetín Praha-Nebušice Písek Plzeň-sever Sokolov Prachatice Blansko Praha 21 Bruntál Praha-Satalice Praha-Klánovice Praha 6 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bochoř

Levná dlažba Bochoř

Dlažba Bochoř

Zámkové dlažby Bochoř

Zámkové betonové dlažby Bochoř

Zámková dlažba Bochoř

Betonové dlažby Bochoř

Betonová dlažba Bochoř

Zdící prvky Bochoř

Dlažby II jakosti Bochoř

Dlažba II jakosti Bochoř

Plošné dlažby Bochoř