„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bochoř

Nové produkty Bochoř

Dlažby a obrubníky Bochoř

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bochoř

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bochoř

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bochoř

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bochoř

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bochoř, Levná dlažba Bochoř, Dlažba Bochoř, Zámkové dlažby Bochoř, Zámkové dlažba Bochoř, Betonové dlažby Bochoř, Betonová dlažba Bochoř, Zdící prvky Bochoř, Dlažby II jakosti Bochoř, Dlažba II jakosti Bochoř, Plošné dlažby Bochoř, Plošná dlažba


Další města:

Litoměřice Plzeň-město Rakovník Děčín Plzeň-jih Přerov Vsetín Nymburk Praha 12 Zlín Jeseník Brno-venkov Kladno Jičín Praha 16 Praha-Nedvězí Praha-Řeporyje Praha-Újezd Jablonec nad Nisou Praha-Lysolaje Praha 19 Praha 4 Uherské Hradiště Šumperk Brno-město Náchod Liberec Praha 17 Beroun Český Krumlov Praha-Březiněves Praha-Křeslice Prachatice Ústí nad Labem Praha-Benice Trutnov Cheb Pelhřimov Praha 6 Kroměříž Louny Praha 11 Praha-Královice Praha 3 Praha-Kunratice Karviná Chomutov Praha 21 Blansko Chrudim Praha-Suchdol Klatovy Praha-Dolní Měcholupy Praha-Zličín Praha 14 Praha-Dolní Chabry Znojmo Praha 20 Olomouc Praha-východ Písek Praha-Štěrboholy Frýdek-Místek Praha-Slivenec Praha-Petrovice Praha-Čakovice Příbram Praha-západ Hodonín Sokolov Praha 22 Praha 10 Praha 15 Domažlice Praha-Lipence Nový Jičín Praha 7 Praha-Koloděje Benešov Strakonice Praha-Šeberov České Budějovice Tachov Most Mělník Praha 13 Praha-Ďáblice Praha-Klánovice Praha 2 Svitavy Rokycany Havlíčkův Brod Česká Lípa Teplice Hlavní město Praha Praha 8 Praha-Zbraslav Mladá Boleslav Praha-Velká Chuchle Praha-Běchovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bochoř

Levná dlažba Bochoř

Dlažba Bochoř

Zámkové dlažby Bochoř

Zámkové betonové dlažby Bochoř

Zámková dlažba Bochoř

Betonové dlažby Bochoř

Betonová dlažba Bochoř

Zdící prvky Bochoř

Dlažby II jakosti Bochoř

Dlažba II jakosti Bochoř

Plošné dlažby Bochoř