„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bochoř

Nové produkty Bochoř

Dlažby a obrubníky Bochoř

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bochoř

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bochoř

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bochoř

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bochoř

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bochoř, Levná dlažba Bochoř, Dlažba Bochoř, Zámkové dlažby Bochoř, Zámkové dlažba Bochoř, Betonové dlažby Bochoř, Betonová dlažba Bochoř, Zdící prvky Bochoř, Dlažby II jakosti Bochoř, Dlažba II jakosti Bochoř, Plošné dlažby Bochoř, Plošná dlažba


Další města:

Trutnov Praha-Běchovice Ostrava-město Praha-Zličín Tábor Praha-Královice Vyškov Brno-venkov Praha-Dolní Měcholupy Praha-východ Rakovník Praha 5 Nymburk Písek Praha-Újezd Chrudim Praha-Petrovice Praha 9 Domažlice Praha-Klánovice Praha 18 Jihlava Mladá Boleslav Litoměřice Praha 22 Český Krumlov Opava Praha-Řeporyje Teplice Praha 2 Ústí nad Orlicí Blansko Praha-Kunratice Svitavy Praha-Koloděje Praha-Křeslice Praha 16 Mělník Plzeň-jih Hlavní město Praha Praha 20 Žďár nad Sázavou Nový Jičín Praha 6 Jindřichův Hradec Olomouc Praha 7 Pardubice Semily Cheb Náchod Praha-Suchdol Strakonice Šumperk Praha 13 Benešov Praha 3 Praha-Libuš Praha 14 Praha-Lipence Plzeň-město Sokolov Karlovy Vary Zlín Jeseník Jablonec nad Nisou Praha-Lysolaje Uherské Hradiště Liberec Havlíčkův Brod Praha-Dolní Chabry Praha-Šeberov Frýdek-Místek Praha 12 Hradec Králové Praha-Dolní Počernice Praha-Velká Chuchle Praha 17 Praha-Nedvězí Hodonín Kutná Hora Praha-Zbraslav České Budějovice Praha-Troja Most Česká Lípa Praha-Nebušice Prachatice Praha-Čakovice Praha-Štěrboholy Klatovy Praha-Vinoř Praha 4 Praha-Přední Kopanina Ústí nad Labem Příbram Děčín Praha-Benice Beroun Praha-Dubeč ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bochoř

Levná dlažba Bochoř

Dlažba Bochoř

Zámkové dlažby Bochoř

Zámkové betonové dlažby Bochoř

Zámková dlažba Bochoř

Betonové dlažby Bochoř

Betonová dlažba Bochoř

Zdící prvky Bochoř

Dlažby II jakosti Bochoř

Dlažba II jakosti Bochoř

Plošné dlažby Bochoř