„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bochoř

Nové produkty Bochoř

Dlažby a obrubníky Bochoř

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bochoř

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bochoř

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bochoř

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bochoř

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bochoř, Levná dlažba Bochoř, Dlažba Bochoř, Zámkové dlažby Bochoř, Zámkové dlažba Bochoř, Betonové dlažby Bochoř, Betonová dlažba Bochoř, Zdící prvky Bochoř, Dlažby II jakosti Bochoř, Dlažba II jakosti Bochoř, Plošné dlažby Bochoř, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dubeč Praha-Ďáblice Ostrava-město Tábor Rokycany Tachov Svitavy Praha 20 Semily Trutnov Nový Jičín Praha-Běchovice Praha-Dolní Počernice Praha-Újezd Praha-Satalice Praha 19 Česká Lípa Mladá Boleslav České Budějovice Rychnov nad Kněžnou Chrudim Beroun Nymburk Praha-Dolní Měcholupy Praha-Troja Praha 16 Jihlava Praha 21 Praha-Řeporyje Liberec Praha-Suchdol Olomouc Ústí nad Orlicí Praha 6 Praha-Dolní Chabry Praha 5 Jičín Brno-venkov Chomutov Praha-Štěrboholy Praha 12 Praha-Lipence Praha 18 Zlín Brno-město Praha 4 Strakonice Praha-západ Praha 9 Praha-Křeslice Karviná Přerov Praha-Šeberov Praha 15 Kutná Hora Bruntál Hodonín Břeclav Plzeň-město Praha 7 Hradec Králové Praha-Benice Plzeň-sever Frýdek-Místek Sokolov Blansko Praha-Zličín Vyškov Praha 10 Praha-Vinoř Praha 8 Praha-Lochkov Praha 11 Ústí nad Labem Praha-Petrovice Domažlice Praha-východ Jablonec nad Nisou Vsetín Znojmo Kroměříž Praha-Zbraslav Teplice Třebíč Praha-Čakovice Písek Jindřichův Hradec Praha-Královice Mělník Uherské Hradiště Praha-Koloděje Praha-Libuš Praha 1 Karlovy Vary Kolín Příbram Hlavní město Praha Žďár nad Sázavou Klatovy Praha 2 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bochoř

Levná dlažba Bochoř

Dlažba Bochoř

Zámkové dlažby Bochoř

Zámkové betonové dlažby Bochoř

Zámková dlažba Bochoř

Betonové dlažby Bochoř

Betonová dlažba Bochoř

Zdící prvky Bochoř

Dlažby II jakosti Bochoř

Dlažba II jakosti Bochoř

Plošné dlažby Bochoř