„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Brandov Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Brandýs nad Orlicí
Brandýsek Branice Braníškov
Branišov Branišovice Branka u Opavy
Brankovice Branky Branná
Branov Bransouze Brantice
Branžež Braškov Bratčice
Bratčice Bratkovice Bratronice
Bratronice Bratrušov Bratřejov
Bratřice Bratříkovice Bratřínov
Bravantice Brázdim Brdy

<<   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31  >>

Další města:

Semily Praha 1 Žďár nad Sázavou Praha 9 Praha 22 Praha-Benice Praha-Dolní Počernice Louny Praha-Nebušice Nový Jičín Beroun Praha 4 Praha-Újezd Praha-Slivenec Náchod Blansko Praha-Štěrboholy Ostrava-město Praha 7 Brno-město Břeclav Praha-Koloděje Rokycany Chrudim Ústí nad Orlicí Praha 12 Praha-Ďáblice Praha-Řeporyje Praha-Lochkov Praha-Suchdol Svitavy Praha-Běchovice Praha 13 Praha 3 Ústí nad Labem Praha-Královice Jihlava Praha-Troja Česká Lípa Praha 8 Praha 15 Praha-Dubeč Praha-Kunratice Rychnov nad Kněžnou Praha-Čakovice Vyškov Praha 17 Praha-Přední Kopanina Praha-Vinoř Praha-Nedvězí Český Krumlov Praha-Klánovice Praha-Zbraslav Tábor Frýdek-Místek Liberec Praha-Březiněves Praha 10 Plzeň-město Rakovník Chomutov Jičín Plzeň-jih Praha-Velká Chuchle Prostějov Děčín Praha 11 Praha-Kolovraty Litoměřice Jablonec nad Nisou Karviná Jindřichův Hradec Kroměříž Praha 5 Praha 14 Praha 20 Teplice Hradec Králové Pardubice Praha-Křeslice Hlavní město Praha Sokolov Zlín Praha 16 Havlíčkův Brod Prachatice Karlovy Vary Opava Praha-Lipence Příbram Domažlice Praha-západ Praha-Satalice Praha-Libuš Třebíč Plzeň-sever Klatovy Praha-Šeberov Nymburk Brno-venkov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby