„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Brandov Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Brandýs nad Orlicí
Brandýsek Branice Braníškov
Branišov Branišovice Branka u Opavy
Brankovice Branky Branná
Branov Bransouze Brantice
Branžež Braškov Bratčice
Bratčice Bratkovice Bratronice
Bratronice Bratrušov Bratřejov
Bratřice Bratříkovice Bratřínov
Bravantice Brázdim Brdy

<<   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31  >>

Další města:

Prachatice Znojmo Břeclav Plzeň-město Praha-západ Praha 6 Praha-Velká Chuchle České Budějovice Praha-Klánovice Praha 15 Nymburk Opava Domažlice Praha-Královice Praha 19 Praha 1 Ústí nad Labem Praha-Petrovice Praha-Libuš Praha-Újezd Most Český Krumlov Praha-Čakovice Praha-Běchovice Frýdek-Místek Praha 8 Praha 11 Kolín Praha-Nebušice Chomutov Děčín Brno-město Brno-venkov Hlavní město Praha Praha-Zbraslav Kladno Pelhřimov Příbram Sokolov Tachov Ústí nad Orlicí Jindřichův Hradec Praha-Ďáblice Louny Žďár nad Sázavou Praha-Suchdol Praha-Kolovraty Cheb Praha-Kunratice Praha 9 Praha-Nedvězí Mladá Boleslav Praha 2 Svitavy Litoměřice Rakovník Semily Strakonice Písek Kroměříž Tábor Praha 21 Prostějov Plzeň-jih Havlíčkův Brod Praha-Koloděje Praha-Řeporyje Praha 20 Praha 14 Praha-Březiněves Praha-Křeslice Karviná Praha-Slivenec Vsetín Praha-Přední Kopanina Jihlava Rokycany Praha-Dubeč Jablonec nad Nisou Jičín Praha-Lipence Náchod Plzeň-sever Bruntál Trutnov Praha-Zličín Klatovy Praha-Dolní Počernice Praha 3 Praha 10 Přerov Praha 18 Chrudim Pardubice Hradec Králové Praha-Štěrboholy Praha-Lochkov Kutná Hora Zlín Ostrava-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby