„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Brandov Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Brandýs nad Orlicí
Brandýsek Branice Braníškov
Branišov Branišovice Branka u Opavy
Brankovice Branky Branná
Branov Bransouze Brantice
Branžež Braškov Bratčice
Bratčice Bratkovice Bratronice
Bratronice Bratrušov Bratřejov
Bratřice Bratříkovice Bratřínov
Bravantice Brázdim Brdy

<<   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31  >>

Další města:

Praha-Vinoř Semily Praha-Benice Litoměřice Kutná Hora Praha-západ Praha-Lysolaje Olomouc Kroměříž Benešov Praha 4 Tábor Praha-Kolovraty Praha-Březiněves Nový Jičín Karlovy Vary Ostrava-město Domažlice Praha-východ Teplice Kladno Uherské Hradiště Tachov Přerov Pardubice Plzeň-sever Praha-Klánovice Praha-Suchdol Praha-Lochkov Prachatice Frýdek-Místek Praha-Slivenec Praha-Ďáblice Praha-Zličín Praha 14 Blansko Praha 21 Mělník Praha-Nedvězí Mladá Boleslav Jihlava Louny Pelhřimov Praha-Šeberov Bruntál Česká Lípa Prostějov Praha-Petrovice Příbram Třebíč Ústí nad Labem Havlíčkův Brod Trutnov Beroun Praha 9 Strakonice Svitavy Karviná Praha 8 Praha 19 Jindřichův Hradec Ústí nad Orlicí Hlavní město Praha Praha-Dubeč Praha-Čakovice Jeseník Znojmo Praha 15 Praha-Újezd Kolín Praha-Koloděje Praha 3 Děčín Český Krumlov Praha 13 Praha 6 Chrudim Sokolov Praha 1 Praha-Kunratice Plzeň-město Praha 7 Praha-Běchovice Náchod Praha 2 Praha-Troja Rokycany Praha-Lipence Praha-Satalice Nymburk Praha 17 Praha-Nebušice Praha-Dolní Chabry Praha-Libuš Praha-Řeporyje Praha-Velká Chuchle Jablonec nad Nisou Hodonín Most Praha 5 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby