„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Brandov Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Brandýs nad Orlicí
Brandýsek Branice Braníškov
Branišov Branišovice Branka u Opavy
Brankovice Branky Branná
Branov Bransouze Brantice
Branžež Braškov Bratčice
Bratčice Bratkovice Bratronice
Bratronice Bratrušov Bratřejov
Bratřice Bratříkovice Bratřínov
Bravantice Brázdim Brdy

<<   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31  >>

Další města:

Olomouc Praha-Benice Písek Plzeň-sever Svitavy Ústí nad Orlicí Praha-východ Praha-Újezd Praha 7 Prachatice Hlavní město Praha Frýdek-Místek Praha-Dolní Počernice Vyškov Praha 4 Uherské Hradiště Praha 14 Příbram Praha-Nebušice České Budějovice Praha 16 Karviná Praha-Řeporyje Praha-Běchovice Jeseník Brno-město Praha-Lochkov Praha-Štěrboholy Praha 1 Praha-Královice Chomutov Praha-Přední Kopanina Praha 3 Český Krumlov Louny Prostějov Přerov Praha-Zličín Praha-Kunratice Praha 12 Chrudim Praha-Lysolaje Ostrava-město Praha 11 Kladno Praha-Petrovice Kroměříž Domažlice Praha-Velká Chuchle Praha-Šeberov Vsetín Praha 22 Cheb Blansko Praha-Dubeč Beroun Česká Lípa Litoměřice Praha-Koloděje Praha-Slivenec Pelhřimov Mělník Praha-Kolovraty Praha-Nedvězí Praha-Březiněves Teplice Praha 2 Třebíč Opava Ústí nad Labem Praha-Suchdol Klatovy Praha 21 Praha 5 Praha 9 Praha-Křeslice Zlín Praha 13 Znojmo Praha-Dolní Měcholupy Jihlava Praha 17 Hodonín Náchod Trutnov Děčín Praha-západ Rychnov nad Kněžnou Šumperk Praha 15 Brno-venkov Sokolov Praha-Dolní Chabry Žďár nad Sázavou Praha-Čakovice Kolín Rokycany Břeclav Havlíčkův Brod Strakonice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby