„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Brandov Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Brandýs nad Orlicí
Brandýsek Branice Braníškov
Branišov Branišovice Branka u Opavy
Brankovice Branky Branná
Branov Bransouze Brantice
Branžež Braškov Bratčice
Bratčice Bratkovice Bratronice
Bratronice Bratrušov Bratřejov
Bratřice Bratříkovice Bratřínov
Bravantice Brázdim Brdy

<<   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31  >>

Další města:

Praha-Zbraslav Praha 4 Praha-Slivenec Mělník Žďár nad Sázavou Praha-Kunratice Praha 2 Prachatice Praha 12 Jihlava Jičín Praha-Satalice Praha 16 Hradec Králové Praha-Klánovice Praha 22 Most Strakonice Svitavy Přerov České Budějovice Třebíč Praha-Dolní Měcholupy Praha 19 Jeseník Mladá Boleslav Hlavní město Praha Domažlice Vsetín Náchod Praha-Štěrboholy Praha 11 Nymburk Klatovy Praha-Zličín Chomutov Praha-Březiněves Praha-Velká Chuchle Praha-Újezd Praha 5 Praha-Královice Beroun Praha 21 Praha-Libuš Jindřichův Hradec Ústí nad Labem Rakovník Brno-město Praha-Čakovice Praha 10 Příbram Bruntál Kolín Praha 17 Praha-Běchovice Pardubice Kutná Hora Plzeň-jih Praha-Troja Praha 9 Praha-Petrovice Plzeň-město Praha 14 Tábor Karviná Praha-Řeporyje Praha 20 Hodonín Praha-Dolní Počernice Nový Jičín Praha 13 Praha 6 Cheb Benešov Děčín Praha-Nebušice Praha 1 Praha-Lipence Zlín Praha-východ Praha-Vinoř Liberec Teplice Praha-Křeslice Kroměříž Praha-Lysolaje Plzeň-sever Frýdek-Místek Písek Uherské Hradiště Praha 18 Praha 15 Praha-Benice Praha 7 Kladno Ostrava-město Havlíčkův Brod Česká Lípa Vyškov Praha-Přední Kopanina ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby