„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Brandov Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Brandýs nad Orlicí
Brandýsek Branice Braníškov
Branišov Branišovice Branka u Opavy
Brankovice Branky Branná
Branov Bransouze Brantice
Branžež Braškov Bratčice
Bratčice Bratkovice Bratronice
Bratronice Bratrušov Bratřejov
Bratřice Bratříkovice Bratřínov
Bravantice Brázdim Brdy

<<   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31  >>

Další města:

Praha-Lipence Prachatice Benešov Kroměříž Frýdek-Místek Praha 14 Praha-Petrovice Praha 7 Jablonec nad Nisou Nymburk Praha-Benice Pardubice Břeclav Mladá Boleslav Kladno Praha-západ Praha 11 Žďár nad Sázavou Praha-Újezd Sokolov Praha-Nedvězí Svitavy Brno-venkov Praha-Koloděje Praha 19 Domažlice Klatovy Rychnov nad Kněžnou Karviná Praha-Lysolaje Praha-Dolní Měcholupy Praha 13 Praha-Libuš Praha-Velká Chuchle Praha-Satalice Příbram Beroun Olomouc Praha-východ Cheb Praha 6 Tábor Jeseník Praha 12 Písek Pelhřimov Praha 18 Praha-Slivenec Bruntál Hodonín Praha 20 Praha-Křeslice Jindřichův Hradec Praha 8 Nový Jičín Strakonice Blansko Vyškov Praha-Klánovice Vsetín Náchod Praha-Kolovraty Praha-Lochkov Přerov Karlovy Vary Semily Praha 22 Česká Lípa Plzeň-město Praha-Dolní Počernice Praha 21 Uherské Hradiště Hradec Králové Praha-Nebušice Zlín Jihlava Mělník Teplice Praha-Zličín Most Praha 15 Liberec Hlavní město Praha Praha-Březiněves Šumperk Kutná Hora Praha-Kunratice Praha-Vinoř Opava Znojmo Chomutov Louny Kolín Rokycany Praha-Zbraslav Český Krumlov Jičín Praha-Královice Praha 10 Plzeň-jih ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby