„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Brandov Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Brandýs nad Orlicí
Brandýsek Branice Braníškov
Branišov Branišovice Branka u Opavy
Brankovice Branky Branná
Branov Bransouze Brantice
Branžež Braškov Bratčice
Bratčice Bratkovice Bratronice
Bratronice Bratrušov Bratřejov
Bratřice Bratříkovice Bratřínov
Bravantice Brázdim Brdy

<<   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31  >>

Další města:

Praha-Lysolaje Brno-venkov Praha-Čakovice Opava Louny Děčín Liberec Praha-Újezd Kolín Praha-Dolní Měcholupy Hlavní město Praha Cheb Semily Hradec Králové Jindřichův Hradec Praha-Dolní Počernice Praha-Lochkov Praha 16 Praha 10 Pelhřimov Praha 18 Praha-Březiněves Praha 21 Praha-Velká Chuchle Praha-Běchovice Jablonec nad Nisou Teplice Praha 19 Chrudim Praha 14 Praha 5 Praha-Zličín Praha 3 Praha-Suchdol Praha-západ Česká Lípa Karviná Písek Sokolov Zlín Plzeň-jih Nový Jičín Trutnov České Budějovice Tachov Praha-Kolovraty Blansko Mladá Boleslav Kladno Chomutov Beroun Praha-Troja Ústí nad Labem Rakovník Most Praha 15 Praha-Řeporyje Prachatice Praha-Dubeč Praha-Libuš Rychnov nad Kněžnou Praha-Kunratice Praha 8 Kutná Hora Nymburk Ostrava-město Plzeň-město Praha 17 Praha-Královice Praha-Zbraslav Praha-Ďáblice Přerov Praha-Satalice Praha 22 Kroměříž Praha-Nebušice Praha-Slivenec Vyškov Praha-Křeslice Vsetín Praha 11 Pardubice Bruntál Karlovy Vary Havlíčkův Brod Praha 13 Uherské Hradiště Praha 1 Plzeň-sever Jičín Hodonín Jihlava Praha 12 Praha 9 Ústí nad Orlicí Břeclav Rokycany Praha-Dolní Chabry Znojmo Strakonice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby