„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Brandov Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Brandýs nad Orlicí
Brandýsek Branice Braníškov
Branišov Branišovice Branka u Opavy
Brankovice Branky Branná
Branov Bransouze Brantice
Branžež Braškov Bratčice
Bratčice Bratkovice Bratronice
Bratronice Bratrušov Bratřejov
Bratřice Bratříkovice Bratřínov
Bravantice Brázdim Brdy

<<   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31  >>

Další města:

Semily Praha-Zbraslav Bruntál Pardubice Sokolov Příbram Praha 22 Praha 2 Praha-Suchdol Praha 13 Praha 17 Praha 11 Praha-Řeporyje Ostrava-město Trutnov Strakonice Praha 5 Praha-Satalice Jihlava Praha 6 Ústí nad Orlicí Praha 19 Kroměříž Karviná Praha 4 Pelhřimov Praha-Újezd Blansko Třebíč Jindřichův Hradec Nymburk Děčín Praha-Nedvězí Praha 12 Tachov Praha 3 Praha 18 Hodonín Praha 1 Praha 9 Praha-Křeslice Brno-venkov Praha-Zličín Beroun Praha-Lochkov Plzeň-jih Břeclav Jeseník Litoměřice Louny Uherské Hradiště Praha 10 Praha-Dolní Počernice Praha-Klánovice Svitavy Praha 7 Rychnov nad Kněžnou Praha-Koloděje Most Praha 15 Praha-Nebušice Liberec Praha-Dolní Měcholupy Jablonec nad Nisou Praha 8 České Budějovice Praha-Kunratice Praha-Velká Chuchle Praha-Slivenec Praha-Troja Chomutov Teplice Praha-západ Praha-Čakovice Praha-Dubeč Plzeň-sever Benešov Praha 14 Olomouc Havlíčkův Brod Prostějov Písek Hlavní město Praha Hradec Králové Náchod Česká Lípa Žďár nad Sázavou Plzeň-město Praha-Libuš Praha-Lipence Praha-Březiněves Praha-Ďáblice Kolín Praha-Královice Zlín Rakovník Praha 21 Praha-Lysolaje Praha-Dolní Chabry Praha 16 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby