„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratronice

Nové produkty Bratronice

Dlažby a obrubníky Bratronice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratronice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratronice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratronice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratronice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratronice, Levná dlažba Bratronice, Dlažba Bratronice, Zámkové dlažby Bratronice, Zámkové dlažba Bratronice, Betonové dlažby Bratronice, Betonová dlažba Bratronice, Zdící prvky Bratronice, Dlažby II jakosti Bratronice, Dlažba II jakosti Bratronice, Plošné dlažby Bratronice, Plošná dlažba


Další města:

Jindřichův Hradec Praha 2 Praha-Lysolaje Kladno Praha-Vinoř Prostějov Jeseník Praha 8 Praha-Kunratice Vyškov Rokycany Jihlava Mělník Tábor Praha 19 Zlín Praha-Troja Praha-Petrovice Nymburk Praha-Klánovice Plzeň-město Šumperk Pardubice Praha 7 Praha-Křeslice Česká Lípa Praha-Přední Kopanina Praha 3 Karlovy Vary Praha-západ Trutnov Vsetín Strakonice Brno-venkov Opava Praha 14 Žďár nad Sázavou Přerov Kutná Hora Nový Jičín Český Krumlov Praha-Březiněves Brno-město Praha 1 Most Chomutov Havlíčkův Brod Praha-Koloděje Uherské Hradiště Praha-Dubeč Mladá Boleslav Praha 4 Teplice Louny Chrudim Praha 5 Praha 18 Děčín Ústí nad Labem Frýdek-Místek Praha-Nedvězí Praha 21 Praha-Ďáblice Jičín Praha 13 Olomouc Domažlice Praha-Lochkov Kroměříž Znojmo Praha-Suchdol Praha-Slivenec Praha-Řeporyje Praha 11 Praha 22 Břeclav Praha 10 Praha-Benice Praha-Kolovraty Svitavy Třebíč Prachatice Praha-Královice Hlavní město Praha Plzeň-jih Praha-Újezd Klatovy Praha-Dolní Chabry Benešov Ústí nad Orlicí Bruntál Plzeň-sever Praha 16 Praha 17 Praha-Nebušice Liberec České Budějovice Kolín Ostrava-město Karviná ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratronice

Levná dlažba Bratronice

Dlažba Bratronice

Zámkové dlažby Bratronice

Zámkové betonové dlažby Bratronice

Zámková dlažba Bratronice

Betonové dlažby Bratronice

Betonová dlažba Bratronice

Zdící prvky Bratronice

Dlažby II jakosti Bratronice

Dlažba II jakosti Bratronice

Plošné dlažby Bratronice