„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratronice

Nové produkty Bratronice

Dlažby a obrubníky Bratronice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratronice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratronice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratronice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratronice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratronice, Levná dlažba Bratronice, Dlažba Bratronice, Zámkové dlažby Bratronice, Zámkové dlažba Bratronice, Betonové dlažby Bratronice, Betonová dlažba Bratronice, Zdící prvky Bratronice, Dlažby II jakosti Bratronice, Dlažba II jakosti Bratronice, Plošné dlažby Bratronice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Klánovice Vsetín Havlíčkův Brod Praha-Dubeč Praha-Dolní Chabry Praha 9 Kolín Šumperk Trutnov Nový Jičín Jičín Louny Praha-Satalice Praha 20 Pardubice Mělník Praha-Zličín Břeclav Praha-Kolovraty Pelhřimov České Budějovice Litoměřice Praha-Nebušice Liberec Opava Praha-Suchdol Tábor Praha-Šeberov Prostějov Přerov Praha-Újezd Jindřichův Hradec Praha-Čakovice Blansko Rokycany Kladno Benešov Praha 8 Svitavy Praha-Slivenec Most Praha 22 Sokolov Brno-město Praha 11 Praha-Lochkov Cheb Praha 19 Beroun Ústí nad Orlicí Praha 4 Praha-Vinoř Karviná Jeseník Jablonec nad Nisou Praha-Běchovice Praha 6 Český Krumlov Praha-Petrovice Plzeň-sever Praha-Královice Zlín Bruntál Uherské Hradiště Praha-Velká Chuchle Praha-Lysolaje Praha 17 Karlovy Vary Jihlava Praha 3 Strakonice Vyškov Nymburk Praha-Kunratice Praha 7 Semily Praha 5 Česká Lípa Kroměříž Praha-západ Chrudim Třebíč Tachov Praha-Křeslice Praha-Štěrboholy Prachatice Mladá Boleslav Brno-venkov Frýdek-Místek Praha-Ďáblice Praha-Dolní Měcholupy Praha 12 Praha-Přední Kopanina Teplice Klatovy Praha 2 Praha-Zbraslav Praha-východ Plzeň-město Ústí nad Labem ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratronice

Levná dlažba Bratronice

Dlažba Bratronice

Zámkové dlažby Bratronice

Zámkové betonové dlažby Bratronice

Zámková dlažba Bratronice

Betonové dlažby Bratronice

Betonová dlažba Bratronice

Zdící prvky Bratronice

Dlažby II jakosti Bratronice

Dlažba II jakosti Bratronice

Plošné dlažby Bratronice