„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratronice

Nové produkty Bratronice

Dlažby a obrubníky Bratronice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratronice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratronice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratronice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratronice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratronice, Levná dlažba Bratronice, Dlažba Bratronice, Zámkové dlažby Bratronice, Zámkové dlažba Bratronice, Betonové dlažby Bratronice, Betonová dlažba Bratronice, Zdící prvky Bratronice, Dlažby II jakosti Bratronice, Dlažba II jakosti Bratronice, Plošné dlažby Bratronice, Plošná dlažba


Další města:

Blansko Brno-město Praha 3 Praha-Klánovice Brno-venkov Ostrava-město Praha-Dolní Měcholupy Praha 8 Praha 14 Praha-Dolní Počernice Litoměřice Karlovy Vary Praha 18 Praha 19 Praha-západ Praha 17 Český Krumlov Chomutov Praha 4 Praha 12 Praha 11 Praha 7 Louny Praha-Lysolaje Domažlice Trutnov Praha-Ďáblice Praha-Nebušice Praha-Slivenec Nový Jičín Praha 1 Přerov Rychnov nad Kněžnou Semily Praha-Dubeč Praha 2 Pardubice Mělník Praha 6 Praha-Štěrboholy Kroměříž Most Příbram Tábor Znojmo Praha 13 Nymburk Klatovy České Budějovice Praha-Koloděje Hradec Králové Kladno Jičín Tachov Břeclav Opava Praha-Zličín Rokycany Olomouc Vyškov Praha 15 Vsetín Karviná Česká Lípa Jindřichův Hradec Praha-Lipence Teplice Praha-Libuš Prachatice Mladá Boleslav Šumperk Praha-Nedvězí Plzeň-město Praha-Suchdol Chrudim Praha-Březiněves Žďár nad Sázavou Jihlava Praha-Troja Beroun Praha-východ Ústí nad Labem Praha 10 Sokolov Praha-Běchovice Rakovník Praha-Zbraslav Cheb Třebíč Kolín Praha-Královice Liberec Praha-Kunratice Ústí nad Orlicí Pelhřimov Plzeň-sever Praha-Benice Praha-Řeporyje Praha-Dolní Chabry Praha-Kolovraty ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratronice

Levná dlažba Bratronice

Dlažba Bratronice

Zámkové dlažby Bratronice

Zámkové betonové dlažby Bratronice

Zámková dlažba Bratronice

Betonové dlažby Bratronice

Betonová dlažba Bratronice

Zdící prvky Bratronice

Dlažby II jakosti Bratronice

Dlažba II jakosti Bratronice

Plošné dlažby Bratronice