„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratronice

Nové produkty Bratronice

Dlažby a obrubníky Bratronice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratronice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratronice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratronice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratronice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratronice, Levná dlažba Bratronice, Dlažba Bratronice, Zámkové dlažby Bratronice, Zámkové dlažba Bratronice, Betonové dlažby Bratronice, Betonová dlažba Bratronice, Zdící prvky Bratronice, Dlažby II jakosti Bratronice, Dlažba II jakosti Bratronice, Plošné dlažby Bratronice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-východ Praha-západ Prostějov Praha-Lipence Ústí nad Labem Žďár nad Sázavou Praha-Březiněves Praha-Dolní Chabry Praha-Přední Kopanina Praha-Vinoř Praha 8 Praha 9 Praha-Libuš Praha 14 Praha 7 Praha 10 Praha 17 Praha-Nedvězí Jablonec nad Nisou Praha-Křeslice Benešov Praha 22 Mělník Tachov Děčín Kutná Hora Praha-Běchovice Louny Praha-Satalice Brno-venkov Břeclav Plzeň-jih Praha 13 Česká Lípa Praha-Zličín Nový Jičín Praha-Řeporyje Český Krumlov Šumperk Havlíčkův Brod Domažlice Opava Praha-Dubeč Praha-Štěrboholy Praha 4 Svitavy Praha-Kolovraty Sokolov Praha 21 Přerov Praha-Čakovice Praha-Šeberov Teplice Znojmo Pelhřimov Kolín Praha 12 Hlavní město Praha Uherské Hradiště Praha-Královice Praha-Slivenec Ostrava-město Frýdek-Místek Beroun Mladá Boleslav Jihlava Klatovy Rokycany Praha 2 Olomouc Praha-Velká Chuchle Praha-Kunratice Praha 5 Praha 6 Liberec Praha-Suchdol Zlín Praha-Klánovice Blansko Praha-Troja Příbram Praha 20 Praha 1 Plzeň-město Jeseník Vyškov Praha 18 Kroměříž Litoměřice Hradec Králové Plzeň-sever České Budějovice Třebíč Praha 19 Kladno Tábor Most Cheb Rychnov nad Kněžnou Praha-Nebušice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratronice

Levná dlažba Bratronice

Dlažba Bratronice

Zámkové dlažby Bratronice

Zámkové betonové dlažby Bratronice

Zámková dlažba Bratronice

Betonové dlažby Bratronice

Betonová dlažba Bratronice

Zdící prvky Bratronice

Dlažby II jakosti Bratronice

Dlažba II jakosti Bratronice

Plošné dlažby Bratronice