„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Branice

Nové produkty Branice

Dlažby a obrubníky Branice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Branice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Branice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Branice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Branice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Branice, Levná dlažba Branice, Dlažba Branice, Zámkové dlažby Branice, Zámkové dlažba Branice, Betonové dlažby Branice, Betonová dlažba Branice, Zdící prvky Branice, Dlažby II jakosti Branice, Dlažba II jakosti Branice, Plošné dlažby Branice, Plošná dlažba


Další města:

České Budějovice Svitavy Louny Praha 11 Domažlice Praha 8 Rakovník Blansko Praha-Újezd Třebíč Praha-Štěrboholy Semily Karviná Praha-Lysolaje Praha-Březiněves Karlovy Vary Přerov Nový Jičín Prostějov Hodonín Praha-Nedvězí Ústí nad Orlicí Praha 5 Tábor Chomutov Praha-Šeberov Hlavní město Praha Plzeň-sever Benešov Prachatice Praha-Kunratice Kladno Praha-Benice Šumperk Sokolov Praha 16 Náchod Litoměřice Bruntál Praha 15 Praha-Suchdol Praha-Královice Praha-Satalice Kroměříž Mělník Beroun Brno-venkov Vsetín Teplice Praha 22 Strakonice Praha 4 Praha-Kolovraty Praha-Přední Kopanina Česká Lípa Praha 2 Praha 19 Liberec Praha-Vinoř Příbram Praha-Křeslice Rokycany Praha-Slivenec Praha 13 Praha-Dubeč Praha-Dolní Chabry Chrudim Písek Praha 17 Klatovy Ostrava-město Břeclav Praha 7 Jablonec nad Nisou Praha-východ Uherské Hradiště Praha 12 Jihlava Cheb Mladá Boleslav Praha-Ďáblice Most Praha 18 Jeseník Kolín Pelhřimov Praha-Lochkov Praha-Zličín Praha-Lipence Praha-Klánovice Praha-Dolní Měcholupy Kutná Hora Plzeň-jih Praha-Nebušice Praha-Řeporyje Praha-Běchovice Praha-Velká Chuchle Praha 14 Brno-město Ústí nad Labem ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Branice

Levná dlažba Branice

Dlažba Branice

Zámkové dlažby Branice

Zámkové betonové dlažby Branice

Zámková dlažba Branice

Betonové dlažby Branice

Betonová dlažba Branice

Zdící prvky Branice

Dlažby II jakosti Branice

Dlažba II jakosti Branice

Plošné dlažby Branice