„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Branice

Nové produkty Branice

Dlažby a obrubníky Branice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Branice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Branice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Branice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Branice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Branice, Levná dlažba Branice, Dlažba Branice, Zámkové dlažby Branice, Zámkové dlažba Branice, Betonové dlažby Branice, Betonová dlažba Branice, Zdící prvky Branice, Dlažby II jakosti Branice, Dlažba II jakosti Branice, Plošné dlažby Branice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-východ Sokolov Praha 8 Praha 4 Praha-Troja Tachov Praha-Řeporyje Domažlice Most Jeseník Strakonice Praha-Satalice Praha 3 Ostrava-město Kolín Praha-Suchdol Frýdek-Místek Mladá Boleslav Liberec Praha 22 Praha-Benice Louny Jablonec nad Nisou Praha-Libuš Rokycany Praha-Nebušice Pardubice Klatovy Praha-Klánovice Přerov Praha-Zličín Děčín Karviná Praha-Lysolaje Praha 17 Praha-Nedvězí Rakovník Plzeň-jih Mělník Cheb Karlovy Vary Jičín Praha-Koloděje Ústí nad Labem Praha-Slivenec Praha 18 Praha-Ďáblice Jihlava Havlíčkův Brod Praha-Kunratice Praha 13 Litoměřice Šumperk Praha-Přední Kopanina Praha 14 Olomouc Břeclav Praha 20 Žďár nad Sázavou Pelhřimov Praha-Dolní Měcholupy Uherské Hradiště Kroměříž Blansko Třebíč Praha 6 Plzeň-město Praha-Štěrboholy Praha 7 Kutná Hora Znojmo Prachatice Praha-Královice Chrudim Praha-Dolní Počernice Zlín Hodonín Praha-Dubeč Praha-Petrovice Trutnov Praha 16 Vyškov Tábor Opava Chomutov Praha-Březiněves Praha-Kolovraty Praha-Běchovice Praha 2 Praha 19 Hlavní město Praha Ústí nad Orlicí Semily Praha 12 Prostějov Praha 10 Bruntál Praha 9 Praha-Šeberov Nymburk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Branice

Levná dlažba Branice

Dlažba Branice

Zámkové dlažby Branice

Zámkové betonové dlažby Branice

Zámková dlažba Branice

Betonové dlažby Branice

Betonová dlažba Branice

Zdící prvky Branice

Dlažby II jakosti Branice

Dlažba II jakosti Branice

Plošné dlažby Branice