„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Branice

Nové produkty Branice

Dlažby a obrubníky Branice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Branice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Branice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Branice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Branice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Branice, Levná dlažba Branice, Dlažba Branice, Zámkové dlažby Branice, Zámkové dlažba Branice, Betonové dlažby Branice, Betonová dlažba Branice, Zdící prvky Branice, Dlažby II jakosti Branice, Dlažba II jakosti Branice, Plošné dlažby Branice, Plošná dlažba


Další města:

Brno-město Praha-Nedvězí Praha-Běchovice Jindřichův Hradec Opava Praha-Dolní Počernice Svitavy Praha-Újezd Praha-Zbraslav Havlíčkův Brod Praha-Přední Kopanina Karviná Strakonice Praha-Šeberov Blansko Žďár nad Sázavou Třebíč Mělník Praha 5 Klatovy Česká Lípa Praha-západ Rakovník Jeseník Písek Praha-Čakovice Praha-východ Trutnov Praha-Suchdol Most Hlavní město Praha Znojmo Praha 16 Kutná Hora Prachatice Mladá Boleslav Ústí nad Orlicí Uherské Hradiště Pardubice Praha 11 Pelhřimov Olomouc Praha 14 Praha-Dolní Chabry Praha-Vinoř Cheb Praha-Koloděje Benešov Kolín Praha 13 Vsetín Praha-Kunratice Louny Praha-Zličín Praha 18 Prostějov Praha 15 Praha 8 Praha-Lysolaje Děčín Praha-Březiněves Praha 9 Ostrava-město Praha-Nebušice Praha 21 Ústí nad Labem Praha 10 Praha-Velká Chuchle Tachov Praha-Satalice Jičín Beroun Kladno Chrudim Praha 3 Praha-Řeporyje Praha 7 Praha-Libuš Litoměřice Praha-Ďáblice Plzeň-město Teplice Praha 19 Praha 22 Praha-Troja Praha-Petrovice Přerov Jihlava Zlín Rychnov nad Kněžnou Praha-Benice Náchod Praha-Lipence Karlovy Vary Vyškov Frýdek-Místek Praha 1 Praha 2 Sokolov Praha-Kolovraty ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Branice

Levná dlažba Branice

Dlažba Branice

Zámkové dlažby Branice

Zámkové betonové dlažby Branice

Zámková dlažba Branice

Betonové dlažby Branice

Betonová dlažba Branice

Zdící prvky Branice

Dlažby II jakosti Branice

Dlažba II jakosti Branice

Plošné dlažby Branice