„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Branice

Nové produkty Branice

Dlažby a obrubníky Branice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Branice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Branice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Branice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Branice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Branice, Levná dlažba Branice, Dlažba Branice, Zámkové dlažby Branice, Zámkové dlažba Branice, Betonové dlažby Branice, Betonová dlažba Branice, Zdící prvky Branice, Dlažby II jakosti Branice, Dlažba II jakosti Branice, Plošné dlažby Branice, Plošná dlažba


Další města:

Rokycany Praha 16 Nymburk Třebíč Kladno Praha-Dolní Chabry Praha-Řeporyje Praha-Petrovice Strakonice Plzeň-sever Šumperk Brno-venkov Praha-Nebušice Praha 8 Vyškov Hradec Králové Praha 6 Pelhřimov Praha 22 Plzeň-město Praha 21 Cheb Praha-Lochkov Chrudim Praha 18 Litoměřice Beroun Jablonec nad Nisou České Budějovice Praha 3 Praha 12 Praha-Suchdol Praha-Koloděje Praha 17 Praha-Slivenec Ústí nad Orlicí Břeclav Praha-Dolní Počernice Tábor Liberec Praha-Lysolaje Teplice Brno-město Ústí nad Labem Praha 1 Praha-Šeberov Příbram Praha 2 Praha-Zbraslav Praha 9 Děčín Mělník Praha-Benice Praha-Kunratice Praha-Březiněves Tachov Vsetín Klatovy Kutná Hora Praha-Křeslice Praha-východ Praha-Nedvězí Praha 11 Jindřichův Hradec Praha-Dolní Měcholupy Praha-Běchovice Olomouc Jičín Praha-Velká Chuchle Plzeň-jih Zlín Jihlava Prostějov Pardubice Jeseník Bruntál Prachatice Praha 14 Praha-Vinoř Praha-Libuš Praha 5 Praha 13 Praha 4 Česká Lípa Karlovy Vary Chomutov Praha-Újezd Hodonín Praha-Satalice Mladá Boleslav Praha 7 Praha 10 Blansko Hlavní město Praha Písek Kroměříž Karviná Havlíčkův Brod Praha-Kolovraty Frýdek-Místek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Branice

Levná dlažba Branice

Dlažba Branice

Zámkové dlažby Branice

Zámkové betonové dlažby Branice

Zámková dlažba Branice

Betonové dlažby Branice

Betonová dlažba Branice

Zdící prvky Branice

Dlažby II jakosti Branice

Dlažba II jakosti Branice

Plošné dlažby Branice