„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Branice

Nové produkty Branice

Dlažby a obrubníky Branice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Branice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Branice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Branice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Branice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Branice, Levná dlažba Branice, Dlažba Branice, Zámkové dlažby Branice, Zámkové dlažba Branice, Betonové dlažby Branice, Betonová dlažba Branice, Zdící prvky Branice, Dlažby II jakosti Branice, Dlažba II jakosti Branice, Plošné dlažby Branice, Plošná dlažba


Další města:

Vyškov Praha 5 Mělník Praha 13 Klatovy Praha 8 Strakonice Trutnov Plzeň-sever Tachov Hradec Králové Praha 9 Břeclav Semily Teplice Praha-Březiněves Ostrava-město Praha 12 Prostějov Praha-Klánovice Praha 10 Most Praha 22 Praha 19 Praha-Zbraslav Praha-Dolní Měcholupy Praha 18 Praha-západ Praha-Královice Praha 15 Česká Lípa Hodonín Praha-Dolní Počernice Děčín Praha-Lipence Praha 2 Kolín Praha-Satalice Praha-Běchovice Hlavní město Praha Tábor Praha 17 Beroun Praha-Lochkov Jihlava Chomutov Cheb Praha 6 Plzeň-jih Sokolov Louny Jablonec nad Nisou Praha-Suchdol Brno-město Pardubice Ústí nad Orlicí Karlovy Vary Karviná Praha 16 Pelhřimov Praha 7 Bruntál Šumperk Praha-Kolovraty Nový Jičín Praha-Přední Kopanina Plzeň-město Praha 11 Znojmo Rakovník Praha-Troja Praha-Řeporyje České Budějovice Praha-Nebušice Praha-Dubeč Praha-Velká Chuchle Zlín Mladá Boleslav Praha-Slivenec Praha-Čakovice Praha-Libuš Praha-Újezd Vsetín Praha 21 Třebíč Český Krumlov Nymburk Chrudim Praha 20 Praha-Lysolaje Praha-Křeslice Praha-Nedvězí Praha 1 Frýdek-Místek Písek Prachatice Opava Praha-Ďáblice Rychnov nad Kněžnou Rokycany ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Branice

Levná dlažba Branice

Dlažba Branice

Zámkové dlažby Branice

Zámkové betonové dlažby Branice

Zámková dlažba Branice

Betonové dlažby Branice

Betonová dlažba Branice

Zdící prvky Branice

Dlažby II jakosti Branice

Dlažba II jakosti Branice

Plošné dlažby Branice