„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Branice

Nové produkty Branice

Dlažby a obrubníky Branice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Branice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Branice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Branice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Branice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Branice, Levná dlažba Branice, Dlažba Branice, Zámkové dlažby Branice, Zámkové dlažba Branice, Betonové dlažby Branice, Betonová dlažba Branice, Zdící prvky Branice, Dlažby II jakosti Branice, Dlažba II jakosti Branice, Plošné dlažby Branice, Plošná dlažba


Další města:

Frýdek-Místek Praha-Březiněves Praha-Satalice Tachov Kutná Hora Tábor Kolín Praha 17 Praha 9 Praha 4 Jablonec nad Nisou Praha-Čakovice Kladno Plzeň-sever Blansko Praha-Lysolaje Praha 12 Rakovník Praha 15 Praha-Dolní Chabry Praha-Suchdol Praha 5 Chomutov Rychnov nad Kněžnou Louny Žďár nad Sázavou Praha-Zličín Nový Jičín Šumperk Teplice Český Krumlov Praha-Lochkov Praha-Zbraslav České Budějovice Mladá Boleslav Jihlava Vyškov Trutnov Praha-Ďáblice Praha 22 Pelhřimov Jičín Praha 7 Karlovy Vary Plzeň-jih Praha-Dubeč Praha-západ Praha-Petrovice Most Kroměříž Praha-Lipence Praha-Benice Karviná Sokolov Praha-Přední Kopanina Hodonín Litoměřice Praha 3 Domažlice Praha-Křeslice Přerov Praha-Štěrboholy Cheb Benešov Děčín Praha-Královice Praha 13 Beroun Zlín Jeseník Liberec Praha 2 Jindřichův Hradec Hradec Králové Ústí nad Orlicí Praha 6 Praha-Klánovice Příbram Brno-město Semily Praha-Kunratice Praha 18 Praha-Kolovraty Praha-Újezd Znojmo Česká Lípa Praha-Slivenec Prostějov Praha-východ Praha-Vinoř Svitavy Praha 11 Praha-Velká Chuchle Strakonice Písek Ostrava-město Břeclav Pardubice Rokycany Plzeň-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Branice

Levná dlažba Branice

Dlažba Branice

Zámkové dlažby Branice

Zámkové betonové dlažby Branice

Zámková dlažba Branice

Betonové dlažby Branice

Betonová dlažba Branice

Zdící prvky Branice

Dlažby II jakosti Branice

Dlažba II jakosti Branice

Plošné dlažby Branice