„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Branice

Nové produkty Branice

Dlažby a obrubníky Branice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Branice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Branice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Branice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Branice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Branice, Levná dlažba Branice, Dlažba Branice, Zámkové dlažby Branice, Zámkové dlažba Branice, Betonové dlažby Branice, Betonová dlažba Branice, Zdící prvky Branice, Dlažby II jakosti Branice, Dlažba II jakosti Branice, Plošné dlažby Branice, Plošná dlažba


Další města:

Příbram Praha-Petrovice Praha-Újezd Praha-Běchovice Jičín Praha-Klánovice Jeseník Praha-Březiněves Praha 15 Žďár nad Sázavou Ústí nad Orlicí Český Krumlov Praha-Dubeč Brno-venkov Uherské Hradiště Praha-Velká Chuchle Prostějov Praha-Řeporyje Bruntál České Budějovice Frýdek-Místek Praha 10 Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Počernice Praha-Lipence Praha 13 Strakonice Praha-Satalice Hodonín Česká Lípa Náchod Louny Ostrava-město Praha 6 Praha 18 Praha 20 Praha-Kolovraty Praha 4 Praha 3 Praha-Dolní Měcholupy Chrudim Jindřichův Hradec Praha 8 Benešov Jablonec nad Nisou Brno-město Přerov Most Písek Tachov Praha-Kunratice Rakovník Jihlava Břeclav Praha-Libuš Plzeň-jih Karlovy Vary Praha-Zličín Mělník Ústí nad Labem Rychnov nad Kněžnou Praha-Nebušice Praha 12 Opava Praha-Šeberov Praha 21 Hradec Králové Praha 14 Klatovy Hlavní město Praha Třebíč Šumperk Havlíčkův Brod Rokycany Vsetín Tábor Praha-západ Praha-Benice Prachatice Praha-Čakovice Nový Jičín Praha 5 Beroun Praha 7 Mladá Boleslav Kolín Svitavy Praha 2 Praha-Lochkov Znojmo Praha-východ Praha 19 Litoměřice Praha-Slivenec Kutná Hora Olomouc Praha 1 Blansko Karviná Liberec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Branice

Levná dlažba Branice

Dlažba Branice

Zámkové dlažby Branice

Zámkové betonové dlažby Branice

Zámková dlažba Branice

Betonové dlažby Branice

Betonová dlažba Branice

Zdící prvky Branice

Dlažby II jakosti Branice

Dlažba II jakosti Branice

Plošné dlažby Branice