„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Branice

Nové produkty Branice

Dlažby a obrubníky Branice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Branice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Branice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Branice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Branice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Branice, Levná dlažba Branice, Dlažba Branice, Zámkové dlažby Branice, Zámkové dlažba Branice, Betonové dlažby Branice, Betonová dlažba Branice, Zdící prvky Branice, Dlažby II jakosti Branice, Dlažba II jakosti Branice, Plošné dlažby Branice, Plošná dlažba


Další města:

Písek Prostějov Sokolov Praha 13 Praha-Dolní Počernice Kroměříž Praha-Lochkov Kutná Hora Mělník Praha-Benice Jeseník Brno-venkov Praha-Řeporyje Praha 22 Ostrava-město Zlín Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Orlicí Prachatice Praha-Čakovice Praha-Klánovice Vyškov Děčín Rokycany Přerov Praha-Lipence Praha 5 Pardubice Praha-Kolovraty Trutnov Bruntál Pelhřimov Brno-město Český Krumlov Strakonice Havlíčkův Brod Praha 10 Praha 16 Praha-Královice Praha-Štěrboholy Blansko Praha-Troja Praha-Libuš Chomutov Praha 7 Hlavní město Praha Jihlava Praha 20 Praha 6 Plzeň-město Praha 3 Praha-Petrovice Teplice Praha-Šeberov Vsetín Praha-Nebušice Kolín Praha-Dolní Měcholupy Karlovy Vary Praha-Lysolaje Nymburk Klatovy Olomouc Znojmo Praha 1 Semily Plzeň-jih Praha-Běchovice Jablonec nad Nisou Praha 9 Mladá Boleslav Praha-Slivenec Uherské Hradiště Frýdek-Místek Praha-východ Třebíč Praha-Velká Chuchle Praha-Zličín Náchod Praha-Suchdol Svitavy Praha-Dubeč Praha 21 Hodonín Rakovník Praha-Březiněves České Budějovice Jičín Jindřichův Hradec Opava Žďár nad Sázavou Nový Jičín Most Praha-Újezd Břeclav Praha 8 Cheb Praha 17 Praha-Nedvězí Praha-Satalice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Branice

Levná dlažba Branice

Dlažba Branice

Zámkové dlažby Branice

Zámkové betonové dlažby Branice

Zámková dlažba Branice

Betonové dlažby Branice

Betonová dlažba Branice

Zdící prvky Branice

Dlažby II jakosti Branice

Dlažba II jakosti Branice

Plošné dlažby Branice