„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Branice

Nové produkty Branice

Dlažby a obrubníky Branice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Branice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Branice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Branice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Branice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Branice, Levná dlažba Branice, Dlažba Branice, Zámkové dlažby Branice, Zámkové dlažba Branice, Betonové dlažby Branice, Betonová dlažba Branice, Zdící prvky Branice, Dlažby II jakosti Branice, Dlažba II jakosti Branice, Plošné dlažby Branice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Čakovice Praha 7 Semily Praha-Šeberov Plzeň-sever Praha-Kolovraty České Budějovice Děčín Praha-Nebušice Tábor Praha-Běchovice Praha 12 Havlíčkův Brod Praha-Řeporyje Ostrava-město Praha 16 Praha-Dolní Počernice Cheb Zlín Praha-západ Plzeň-město Praha-Královice Jeseník Praha 19 Benešov Hradec Králové Praha-Suchdol Karlovy Vary Česká Lípa Pelhřimov Praha-Dolní Chabry Liberec Klatovy Plzeň-jih Mělník Vsetín Třebíč Hodonín Praha-Koloděje Praha 3 Teplice Jihlava Rokycany Praha-Zličín Praha 5 Kroměříž Praha-Lipence Praha-Přední Kopanina Praha-Velká Chuchle Praha-Satalice Praha-Benice Trutnov Praha 13 Praha 6 Ústí nad Labem Praha 20 Jičín Praha-Ďáblice Praha-Troja Břeclav Beroun Praha 4 Opava Praha-Štěrboholy Praha-Zbraslav Svitavy Praha-Klánovice Praha-Nedvězí Brno-venkov Kutná Hora Blansko Praha-Lysolaje Nový Jičín Praha-Petrovice Žďár nad Sázavou Frýdek-Místek Český Krumlov Brno-město Jindřichův Hradec Kolín Karviná Praha-Kunratice Prachatice Praha 9 Louny Praha-Libuš Jablonec nad Nisou Litoměřice Tachov Praha 11 Praha-Slivenec Náchod Praha 1 Praha 18 Praha 8 Rakovník Ústí nad Orlicí Most Praha-Vinoř Praha-Újezd ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Branice

Levná dlažba Branice

Dlažba Branice

Zámkové dlažby Branice

Zámkové betonové dlažby Branice

Zámková dlažba Branice

Betonové dlažby Branice

Betonová dlažba Branice

Zdící prvky Branice

Dlažby II jakosti Branice

Dlažba II jakosti Branice

Plošné dlažby Branice