„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Braškov

Nové produkty Braškov

Dlažby a obrubníky Braškov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Braškov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Braškov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Braškov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Braškov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Braškov, Levná dlažba Braškov, Dlažba Braškov, Zámkové dlažby Braškov, Zámkové dlažba Braškov, Betonové dlažby Braškov, Betonová dlažba Braškov, Zdící prvky Braškov, Dlažby II jakosti Braškov, Dlažba II jakosti Braškov, Plošné dlažby Braškov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-západ Praha-Křeslice Praha-Zličín Ústí nad Labem Praha 16 Prachatice Praha-Lipence Praha-Lysolaje Ostrava-město Praha 14 Praha-Satalice Jablonec nad Nisou Praha-Přední Kopanina Praha-Nebušice Opava Praha 4 Praha-Suchdol Mladá Boleslav Třebíč Rychnov nad Kněžnou Jeseník Praha-Březiněves Praha 5 Olomouc Praha-Ďáblice Benešov Jičín Tábor Vyškov Hodonín Teplice Domažlice Praha-Troja Liberec Kroměříž Praha-Dolní Měcholupy Rakovník Praha-Běchovice Kolín Praha 21 Praha-Řeporyje Havlíčkův Brod Nymburk Pardubice Praha 18 Vsetín Příbram Praha-Kunratice Písek Přerov Praha 20 Praha 10 Praha-Vinoř Brno-venkov Praha 13 Praha-Nedvězí Praha-Benice Praha 11 Praha-Zbraslav Beroun Šumperk Plzeň-jih Ústí nad Orlicí Praha-Petrovice Praha-Velká Chuchle Brno-město Praha-Lochkov Praha 1 Pelhřimov Most Praha 6 Praha 15 Praha 22 Praha-Kolovraty Karviná Plzeň-sever Bruntál Jindřichův Hradec Louny Praha 3 Praha-Koloděje Kutná Hora Praha 19 Zlín Frýdek-Místek Praha-Libuš Praha 8 Rokycany Praha 9 Jihlava Praha-Újezd Český Krumlov Semily Praha-Šeberov Nový Jičín Praha-Dubeč Praha-východ Trutnov Praha 17 Klatovy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Braškov

Levná dlažba Braškov

Dlažba Braškov

Zámkové dlažby Braškov

Zámkové betonové dlažby Braškov

Zámková dlažba Braškov

Betonové dlažby Braškov

Betonová dlažba Braškov

Zdící prvky Braškov

Dlažby II jakosti Braškov

Dlažba II jakosti Braškov

Plošné dlažby Braškov