„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Braškov

Nové produkty Braškov

Dlažby a obrubníky Braškov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Braškov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Braškov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Braškov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Braškov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Braškov, Levná dlažba Braškov, Dlažba Braškov, Zámkové dlažby Braškov, Zámkové dlažba Braškov, Betonové dlažby Braškov, Betonová dlažba Braškov, Zdící prvky Braškov, Dlažby II jakosti Braškov, Dlažba II jakosti Braškov, Plošné dlažby Braškov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 18 Sokolov Ústí nad Labem Zlín Praha-Řeporyje Litoměřice Praha-Dolní Měcholupy Prostějov Cheb Český Krumlov Praha-Satalice Praha-Lochkov Karlovy Vary Tachov Šumperk Praha-Dubeč Praha 19 Benešov Kroměříž Rokycany Žďár nad Sázavou Praha-Vinoř Praha-Koloděje Jindřichův Hradec Děčín Praha 21 Praha-Kolovraty Praha-Slivenec Most Praha-Újezd Pardubice Jihlava Vyškov Ostrava-město Třebíč Kladno Jičín Praha-východ Praha-Štěrboholy Praha-Nedvězí Hodonín Praha-Libuš Přerov Praha-Březiněves České Budějovice Strakonice Praha-Křeslice Brno-město Praha-Zličín Blansko Brno-venkov Praha-Královice Liberec Praha 2 Praha-Šeberov Chomutov Plzeň-sever Praha-Lysolaje Praha-Kunratice Příbram Praha 7 Praha-Klánovice Olomouc Praha-Petrovice Praha 10 Havlíčkův Brod Praha-Ďáblice Praha-Dolní Chabry Praha 6 Nymburk Mladá Boleslav Praha-Suchdol Trutnov Vsetín Pelhřimov Domažlice Semily Praha-Dolní Počernice Praha 17 Praha 20 Karviná Praha 8 Praha 22 Nový Jičín Praha-Čakovice Znojmo Praha 15 Kutná Hora Praha-Přední Kopanina Teplice Beroun Praha 4 Břeclav Česká Lípa Písek Kolín Praha-Zbraslav Hradec Králové Praha 5 Praha 16 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Braškov

Levná dlažba Braškov

Dlažba Braškov

Zámkové dlažby Braškov

Zámkové betonové dlažby Braškov

Zámková dlažba Braškov

Betonové dlažby Braškov

Betonová dlažba Braškov

Zdící prvky Braškov

Dlažby II jakosti Braškov

Dlažba II jakosti Braškov

Plošné dlažby Braškov