„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Braškov

Nové produkty Braškov

Dlažby a obrubníky Braškov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Braškov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Braškov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Braškov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Braškov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Braškov, Levná dlažba Braškov, Dlažba Braškov, Zámkové dlažby Braškov, Zámkové dlažba Braškov, Betonové dlažby Braškov, Betonová dlažba Braškov, Zdící prvky Braškov, Dlažby II jakosti Braškov, Dlažba II jakosti Braškov, Plošné dlažby Braškov, Plošná dlažba


Další města:

Tábor Praha 16 Tachov Karviná Strakonice Praha 13 Náchod Klatovy Praha-Lysolaje Praha-Nedvězí Praha-Troja Kutná Hora Praha-Klánovice Praha 19 Český Krumlov Přerov Jablonec nad Nisou Vsetín Zlín Praha 14 Jeseník Havlíčkův Brod Svitavy Brno-město Praha-Lochkov Jindřichův Hradec Brno-venkov Teplice Prachatice Litoměřice Písek Kroměříž Praha-Koloděje Vyškov Trutnov Olomouc Domažlice Praha-Lipence Pardubice Rychnov nad Kněžnou Louny Uherské Hradiště Praha-Zbraslav Mělník Praha-Libuš Praha 21 Hlavní město Praha Praha 12 Praha 20 Chrudim Kolín Praha 5 Praha-Dubeč Praha-Slivenec Chomutov Hodonín Rokycany Liberec Praha 15 Hradec Králové Příbram Praha-Běchovice Praha-Zličín Kladno Praha 2 Praha 22 Bruntál Praha-východ Blansko Praha 9 České Budějovice Praha-Ďáblice Česká Lípa Opava Praha-Křeslice Mladá Boleslav Ostrava-město Praha 17 Nymburk Břeclav Praha-Suchdol Praha 11 Znojmo Praha 1 Benešov Praha-Březiněves Ústí nad Orlicí Semily Praha-Kolovraty Praha-Přední Kopanina Sokolov Praha 3 Prostějov Praha-Dolní Počernice Praha 4 Praha-Čakovice Ústí nad Labem Plzeň-město Praha-Královice Plzeň-sever ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Braškov

Levná dlažba Braškov

Dlažba Braškov

Zámkové dlažby Braškov

Zámkové betonové dlažby Braškov

Zámková dlažba Braškov

Betonové dlažby Braškov

Betonová dlažba Braškov

Zdící prvky Braškov

Dlažby II jakosti Braškov

Dlažba II jakosti Braškov

Plošné dlažby Braškov