„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Braškov

Nové produkty Braškov

Dlažby a obrubníky Braškov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Braškov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Braškov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Braškov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Braškov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Braškov, Levná dlažba Braškov, Dlažba Braškov, Zámkové dlažby Braškov, Zámkové dlažba Braškov, Betonové dlažby Braškov, Betonová dlažba Braškov, Zdící prvky Braškov, Dlažby II jakosti Braškov, Dlažba II jakosti Braškov, Plošné dlažby Braškov, Plošná dlažba


Další města:

Rokycany Praha 19 Česká Lípa Praha-Lochkov Liberec Praha 21 Praha-Zličín Plzeň-jih Chomutov Praha-Újezd Kladno Praha 9 Praha 6 Praha 17 Jablonec nad Nisou Praha-Benice Beroun Havlíčkův Brod Semily Chrudim Blansko Praha 7 Praha-Řeporyje Most Olomouc Praha 20 Praha-Klánovice Praha-Královice Praha-východ Praha 15 Šumperk Přerov Žďár nad Sázavou Ústí nad Orlicí Praha-Kunratice Praha-Koloděje Frýdek-Místek Prachatice Hradec Králové Praha 11 Ústí nad Labem Příbram Praha-Zbraslav Pardubice Praha-západ Tachov Bruntál Český Krumlov Vsetín Praha 16 Praha-Lipence Teplice Jindřichův Hradec Praha-Petrovice Mělník Praha 18 Praha 13 Praha 12 Děčín Karviná Praha-Vinoř Praha-Nebušice Ostrava-město Brno-město Praha-Troja Praha 8 Kutná Hora Rakovník Praha-Suchdol Praha-Dubeč Brno-venkov Praha-Křeslice Praha-Čakovice Písek Praha-Slivenec Rychnov nad Kněžnou Klatovy Jičín Praha 22 Praha-Libuš Trutnov Praha 2 Uherské Hradiště Louny Kolín Svitavy Praha 10 Praha-Přední Kopanina Benešov Praha 1 Hlavní město Praha Plzeň-město Domažlice Nymburk Praha-Velká Chuchle Cheb Strakonice Praha 5 Praha-Nedvězí Zlín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Braškov

Levná dlažba Braškov

Dlažba Braškov

Zámkové dlažby Braškov

Zámkové betonové dlažby Braškov

Zámková dlažba Braškov

Betonové dlažby Braškov

Betonová dlažba Braškov

Zdící prvky Braškov

Dlažby II jakosti Braškov

Dlažba II jakosti Braškov

Plošné dlažby Braškov