„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Braškov

Nové produkty Braškov

Dlažby a obrubníky Braškov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Braškov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Braškov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Braškov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Braškov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Braškov, Levná dlažba Braškov, Dlažba Braškov, Zámkové dlažby Braškov, Zámkové dlažba Braškov, Betonové dlažby Braškov, Betonová dlažba Braškov, Zdící prvky Braškov, Dlažby II jakosti Braškov, Dlažba II jakosti Braškov, Plošné dlažby Braškov, Plošná dlažba


Další města:

Rokycany Tábor Přerov Praha 3 Děčín Pelhřimov Praha-Slivenec Praha 15 Praha-Kolovraty Litoměřice Praha-Kunratice Beroun Frýdek-Místek Uherské Hradiště Ústí nad Labem Praha-Dolní Počernice Nový Jičín Praha-Vinoř Praha 5 Praha-Troja Domažlice Hlavní město Praha Praha-Dubeč Hodonín Šumperk Prachatice Jindřichův Hradec Praha 1 Žďár nad Sázavou Praha 18 České Budějovice Praha-Královice Blansko Praha 4 Praha 13 Praha-východ Brno-venkov Cheb Praha 10 Liberec Zlín Kutná Hora Praha-západ Sokolov Praha-Lochkov Plzeň-sever Chomutov Praha-Koloděje Kladno Plzeň-město Praha 21 Mladá Boleslav Svitavy Praha-Lipence Jablonec nad Nisou Praha 8 Praha 20 Pardubice Tachov Praha 16 Kolín Znojmo Praha 12 Praha-Ďáblice Havlíčkův Brod Bruntál Praha 19 Klatovy Trutnov Rakovník Praha 7 Prostějov Vsetín Česká Lípa Brno-město Praha-Libuš Náchod Praha-Lysolaje Praha 2 Hradec Králové Praha-Šeberov Praha 9 Praha-Klánovice Písek Praha-Zličín Praha-Přední Kopanina Praha-Březiněves Praha-Dolní Chabry Praha 22 Jihlava Benešov Ostrava-město Praha 11 Opava Olomouc Mělník Praha-Běchovice Příbram Jičín Praha-Petrovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Braškov

Levná dlažba Braškov

Dlažba Braškov

Zámkové dlažby Braškov

Zámkové betonové dlažby Braškov

Zámková dlažba Braškov

Betonové dlažby Braškov

Betonová dlažba Braškov

Zdící prvky Braškov

Dlažby II jakosti Braškov

Dlažba II jakosti Braškov

Plošné dlažby Braškov