„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Braškov

Nové produkty Braškov

Dlažby a obrubníky Braškov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Braškov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Braškov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Braškov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Braškov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Braškov, Levná dlažba Braškov, Dlažba Braškov, Zámkové dlažby Braškov, Zámkové dlažba Braškov, Betonové dlažby Braškov, Betonová dlažba Braškov, Zdící prvky Braškov, Dlažby II jakosti Braškov, Dlažba II jakosti Braškov, Plošné dlažby Braškov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Štěrboholy Praha-Zbraslav Praha-Slivenec Jeseník Praha-Klánovice Praha 2 Vyškov Svitavy Praha 14 Břeclav Praha 16 Praha 7 Praha-západ Louny České Budějovice Praha-Dolní Chabry Praha 6 Praha-Dolní Měcholupy Chrudim Beroun Kroměříž Rychnov nad Kněžnou Praha 8 Praha-Řeporyje Praha-Kunratice Praha 5 Česká Lípa Praha 19 Hodonín Praha 13 Frýdek-Místek Praha-Zličín Domažlice Praha-Šeberov Praha-Dubeč Praha-Lysolaje Praha 10 Sokolov Blansko Kolín Nový Jičín Praha-Újezd Klatovy Semily Vsetín Příbram Teplice Praha-Dolní Počernice Jindřichův Hradec Brno-město Jihlava Žďár nad Sázavou Tachov Liberec Pelhřimov Plzeň-město Ústí nad Orlicí Písek Praha-Křeslice Český Krumlov Plzeň-sever Praha-Přední Kopanina Brno-venkov Praha-Lochkov Karviná Praha-Troja Praha 9 Jablonec nad Nisou Nymburk Praha-Satalice Kladno Pardubice Praha 11 Děčín Praha 4 Plzeň-jih Chomutov Praha-Koloděje Olomouc Praha-Královice Praha-Libuš Praha 21 Praha-Suchdol Praha-Petrovice Praha-Lipence Třebíč Uherské Hradiště Praha-východ Praha-Březiněves Praha-Nebušice Cheb Rakovník Jičín Praha 20 Opava Strakonice Kutná Hora Šumperk Bruntál Přerov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Braškov

Levná dlažba Braškov

Dlažba Braškov

Zámkové dlažby Braškov

Zámkové betonové dlažby Braškov

Zámková dlažba Braškov

Betonové dlažby Braškov

Betonová dlažba Braškov

Zdící prvky Braškov

Dlažby II jakosti Braškov

Dlažba II jakosti Braškov

Plošné dlažby Braškov