„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Braškov

Nové produkty Braškov

Dlažby a obrubníky Braškov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Braškov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Braškov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Braškov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Braškov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Braškov, Levná dlažba Braškov, Dlažba Braškov, Zámkové dlažby Braškov, Zámkové dlažba Braškov, Betonové dlažby Braškov, Betonová dlažba Braškov, Zdící prvky Braškov, Dlažby II jakosti Braškov, Dlažba II jakosti Braškov, Plošné dlažby Braškov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-východ Frýdek-Místek Český Krumlov Praha 5 Havlíčkův Brod Praha-Štěrboholy Praha-Kunratice Chrudim Praha-Čakovice Karviná Kladno Most Pelhřimov Brno-venkov Jihlava Hlavní město Praha Litoměřice Praha-Újezd Domažlice Praha 10 Praha-Satalice Vsetín Strakonice Jablonec nad Nisou Jeseník Rokycany Prachatice Chomutov Žďár nad Sázavou Praha-Lysolaje Tachov Praha-Křeslice Mladá Boleslav Jičín Praha 15 Praha 19 Příbram Praha-Zličín Česká Lípa Mělník Praha-Velká Chuchle Sokolov Břeclav Praha-Suchdol Praha 20 Praha 12 Rychnov nad Kněžnou Benešov Olomouc Ústí nad Orlicí Kroměříž Praha 6 Třebíč Semily Praha 22 Svitavy Přerov Praha-Lochkov Tábor Děčín Písek Praha-Kolovraty Bruntál Nymburk Praha 14 Plzeň-jih Teplice České Budějovice Praha-Koloděje Praha-západ Praha-Dolní Počernice Opava Praha-Libuš Ostrava-město Trutnov Praha 4 Brno-město Praha-Slivenec Praha 18 Praha-Dolní Chabry Praha-Zbraslav Šumperk Praha-Lipence Praha 2 Jindřichův Hradec Praha-Dubeč Praha-Dolní Měcholupy Praha 21 Praha 9 Blansko Hradec Králové Praha 13 Nový Jičín Praha-Klánovice Cheb Louny Praha-Královice Plzeň-sever Vyškov Kolín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Braškov

Levná dlažba Braškov

Dlažba Braškov

Zámkové dlažby Braškov

Zámkové betonové dlažby Braškov

Zámková dlažba Braškov

Betonové dlažby Braškov

Betonová dlažba Braškov

Zdící prvky Braškov

Dlažby II jakosti Braškov

Dlažba II jakosti Braškov

Plošné dlažby Braškov