„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Braškov

Nové produkty Braškov

Dlažby a obrubníky Braškov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Braškov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Braškov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Braškov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Braškov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Braškov, Levná dlažba Braškov, Dlažba Braškov, Zámkové dlažby Braškov, Zámkové dlažba Braškov, Betonové dlažby Braškov, Betonová dlažba Braškov, Zdící prvky Braškov, Dlažby II jakosti Braškov, Dlažba II jakosti Braškov, Plošné dlažby Braškov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 21 Praha 6 Praha 16 Praha 1 Praha-Dolní Chabry Praha-Benice Semily Tábor Praha-Koloděje Náchod Praha-Kolovraty Sokolov Jablonec nad Nisou Praha-Nedvězí Plzeň-město Prostějov Praha 18 Hradec Králové Kolín Vsetín Chomutov Praha-Dolní Počernice Jindřichův Hradec Frýdek-Místek Praha 7 Tachov Opava Praha-Královice Praha-Suchdol Praha 13 Šumperk Bruntál Praha-Běchovice Praha-východ Havlíčkův Brod Karlovy Vary Praha-Slivenec Mladá Boleslav Karviná Praha 15 Jihlava Znojmo Kutná Hora Praha-Šeberov Praha-Dolní Měcholupy Praha 19 Jičín Český Krumlov Nový Jičín Cheb Praha 10 Praha-Nebušice Praha-Řeporyje Praha-Ďáblice Praha 9 Přerov Hlavní město Praha Praha 11 Praha 14 Praha-Libuš Písek Třebíč Praha-Klánovice Prachatice Hodonín Praha-Velká Chuchle Praha 17 Litoměřice Klatovy Vyškov Praha-Lysolaje Domažlice Brno-venkov Ústí nad Orlicí Chrudim Benešov Most Kroměříž Uherské Hradiště České Budějovice Praha-Troja Praha-Petrovice Praha-Březiněves Ostrava-město Praha-Zličín Praha 4 Rychnov nad Kněžnou Praha-Přední Kopanina Praha-Satalice Nymburk Praha-Křeslice Praha-Vinoř Rakovník Zlín Praha-Kunratice Praha-Štěrboholy Břeclav Ústí nad Labem Praha-západ Brno-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Braškov

Levná dlažba Braškov

Dlažba Braškov

Zámkové dlažby Braškov

Zámkové betonové dlažby Braškov

Zámková dlažba Braškov

Betonové dlažby Braškov

Betonová dlažba Braškov

Zdící prvky Braškov

Dlažby II jakosti Braškov

Dlažba II jakosti Braškov

Plošné dlažby Braškov