„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Braškov

Nové produkty Braškov

Dlažby a obrubníky Braškov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Braškov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Braškov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Braškov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Braškov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Braškov, Levná dlažba Braškov, Dlažba Braškov, Zámkové dlažby Braškov, Zámkové dlažba Braškov, Betonové dlažby Braškov, Betonová dlažba Braškov, Zdící prvky Braškov, Dlažby II jakosti Braškov, Dlažba II jakosti Braškov, Plošné dlažby Braškov, Plošná dlažba


Další města:

Chrudim Praha 1 Praha 4 Bruntál Praha-Zbraslav Plzeň-sever Beroun Praha-Vinoř Praha-Troja Uherské Hradiště Ústí nad Labem Kolín Praha-Zličín Praha-Velká Chuchle Rakovník Praha-Satalice Písek Praha 14 Nymburk Praha-Klánovice Ostrava-město Jihlava Praha-Dolní Počernice Vsetín Praha 15 Praha 8 Praha-Slivenec Praha-Benice Praha-západ Ústí nad Orlicí Benešov Mělník Náchod Rychnov nad Kněžnou Praha-Přední Kopanina Praha-Dubeč Praha-Kolovraty Teplice Prostějov Tachov Blansko Praha 18 Svitavy Pelhřimov Karlovy Vary Mladá Boleslav Louny Příbram Plzeň-město Praha-Lochkov Karviná Praha-Královice Břeclav Prachatice Praha-Běchovice Praha 16 Praha-východ Brno-venkov Praha-Újezd Liberec Praha 11 Český Krumlov Praha-Dolní Měcholupy Jičín Praha-Nebušice Praha 13 České Budějovice Praha 10 Praha 20 Rokycany Znojmo Plzeň-jih Trutnov Praha 19 Praha-Šeberov Hlavní město Praha Hradec Králové Kladno Semily Praha 2 Kroměříž Praha-Suchdol Vyškov Litoměřice Zlín Klatovy Pardubice Jeseník Česká Lípa Praha-Nedvězí Děčín Praha 21 Kutná Hora Praha-Březiněves Tábor Praha-Ďáblice Praha-Dolní Chabry Praha 17 Brno-město Praha-Koloděje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Braškov

Levná dlažba Braškov

Dlažba Braškov

Zámkové dlažby Braškov

Zámkové betonové dlažby Braškov

Zámková dlažba Braškov

Betonové dlažby Braškov

Betonová dlažba Braškov

Zdící prvky Braškov

Dlažby II jakosti Braškov

Dlažba II jakosti Braškov

Plošné dlažby Braškov