„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratkovice

Nové produkty Bratkovice

Dlažby a obrubníky Bratkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratkovice, Levná dlažba Bratkovice, Dlažba Bratkovice, Zámkové dlažby Bratkovice, Zámkové dlažba Bratkovice, Betonové dlažby Bratkovice, Betonová dlažba Bratkovice, Zdící prvky Bratkovice, Dlažby II jakosti Bratkovice, Dlažba II jakosti Bratkovice, Plošné dlažby Bratkovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Újezd Praha 20 Praha-Šeberov Žďár nad Sázavou Trutnov Domažlice Praha-Kunratice Prostějov Praha 2 Praha-Libuš Praha-Satalice Beroun Chomutov Sokolov Praha-Nedvězí Bruntál Praha 3 Šumperk Praha-Zličín Strakonice Praha-Lochkov Benešov Nymburk Praha 19 Praha-Velká Chuchle Praha-Koloděje Přerov Brno-město Semily Praha 15 Praha 14 Ústí nad Orlicí Uherské Hradiště Nový Jičín Praha-Troja Praha-Lipence Třebíč Praha-Řeporyje Chrudim Praha 13 Karlovy Vary Náchod Praha-Dolní Chabry Most Karviná Ústí nad Labem Praha-Petrovice Hodonín Praha-Dubeč Praha 8 Cheb Znojmo Pelhřimov Jeseník Praha 16 Praha-západ Praha 17 Děčín Havlíčkův Brod Teplice Jablonec nad Nisou Český Krumlov Blansko Praha 5 Olomouc Brno-venkov Vyškov Praha-Štěrboholy Praha-Přední Kopanina Plzeň-jih Hlavní město Praha Břeclav Praha-Zbraslav Mladá Boleslav Liberec Praha-Běchovice Svitavy Praha 11 Jindřichův Hradec Kroměříž Praha-Suchdol Praha 4 Praha-Slivenec Ostrava-město Klatovy Prachatice Praha 6 Rakovník Mělník Praha 7 Praha-Ďáblice České Budějovice Praha-Klánovice Písek Česká Lípa Příbram Praha 22 Louny Praha-Březiněves Litoměřice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratkovice

Levná dlažba Bratkovice

Dlažba Bratkovice

Zámkové dlažby Bratkovice

Zámkové betonové dlažby Bratkovice

Zámková dlažba Bratkovice

Betonové dlažby Bratkovice

Betonová dlažba Bratkovice

Zdící prvky Bratkovice

Dlažby II jakosti Bratkovice

Dlažba II jakosti Bratkovice

Plošné dlažby Bratkovice