„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratkovice

Nové produkty Bratkovice

Dlažby a obrubníky Bratkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratkovice, Levná dlažba Bratkovice, Dlažba Bratkovice, Zámkové dlažby Bratkovice, Zámkové dlažba Bratkovice, Betonové dlažby Bratkovice, Betonová dlažba Bratkovice, Zdící prvky Bratkovice, Dlažby II jakosti Bratkovice, Dlažba II jakosti Bratkovice, Plošné dlažby Bratkovice, Plošná dlažba


Další města:

Česká Lípa Chomutov Uherské Hradiště Opava Praha-Benice Jablonec nad Nisou Praha 9 Šumperk Praha 3 Jihlava Praha-Kolovraty Praha 16 Plzeň-jih Třebíč Frýdek-Místek Domažlice Chrudim Blansko Plzeň-sever Hradec Králové Jindřichův Hradec Praha-Lochkov Teplice Žďár nad Sázavou Praha-Petrovice Děčín Praha-Koloděje Praha 10 Karviná Praha 7 Tábor Havlíčkův Brod Praha-Nebušice Praha-Křeslice Olomouc Praha-Zličín Kladno Louny Praha-Běchovice Praha-Řeporyje Pardubice Nymburk Praha 12 Český Krumlov Praha-východ Vsetín Mělník Rakovník Praha 20 Praha-Velká Chuchle Praha-Kunratice Praha-Satalice Praha 4 Praha 8 Ústí nad Labem Praha-Lysolaje Praha-Dolní Počernice Trutnov Kroměříž Praha 5 Zlín Písek Praha-Březiněves Bruntál Prachatice Praha-Suchdol Praha-Šeberov Kolín Semily Svitavy Karlovy Vary Přerov Praha 13 Sokolov Benešov Ostrava-město Příbram Hodonín Mladá Boleslav Brno-město Praha-Újezd Praha-Ďáblice Prostějov Praha-Dolní Měcholupy Cheb Praha-Zbraslav Praha-Klánovice Praha 15 České Budějovice Břeclav Most Kutná Hora Litoměřice Praha 14 Znojmo Praha 17 Jeseník Hlavní město Praha Strakonice Pelhřimov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratkovice

Levná dlažba Bratkovice

Dlažba Bratkovice

Zámkové dlažby Bratkovice

Zámkové betonové dlažby Bratkovice

Zámková dlažba Bratkovice

Betonové dlažby Bratkovice

Betonová dlažba Bratkovice

Zdící prvky Bratkovice

Dlažby II jakosti Bratkovice

Dlažba II jakosti Bratkovice

Plošné dlažby Bratkovice