„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratkovice

Nové produkty Bratkovice

Dlažby a obrubníky Bratkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratkovice, Levná dlažba Bratkovice, Dlažba Bratkovice, Zámkové dlažby Bratkovice, Zámkové dlažba Bratkovice, Betonové dlažby Bratkovice, Betonová dlažba Bratkovice, Zdící prvky Bratkovice, Dlažby II jakosti Bratkovice, Dlažba II jakosti Bratkovice, Plošné dlažby Bratkovice, Plošná dlažba


Další města:

Prachatice Pardubice Rakovník Praha-Dolní Chabry Pelhřimov Chrudim Vyškov Nymburk Kroměříž Praha-Čakovice Písek Praha 22 Nový Jičín Praha 15 Hlavní město Praha České Budějovice Praha-Řeporyje Praha-Troja Sokolov Karviná Praha-Běchovice Mladá Boleslav Šumperk Znojmo Frýdek-Místek Mělník Praha-Klánovice Žďár nad Sázavou Česká Lípa Praha-Lochkov Praha-Petrovice Praha-Dolní Počernice Plzeň-jih Praha 7 Jičín Přerov Příbram Praha-Zbraslav Praha 9 Tachov Praha-Nebušice Praha 16 Břeclav Praha-západ Praha 5 Praha 10 Praha 18 Benešov Ústí nad Orlicí Liberec Olomouc Praha-Dubeč Praha-Lysolaje Strakonice Praha-Královice Praha-Nedvězí Praha 2 Praha 21 Praha-Březiněves Praha 12 Praha-východ Hodonín Praha 17 Rychnov nad Kněžnou Uherské Hradiště Brno-město Rokycany Plzeň-sever Havlíčkův Brod Beroun Cheb Praha 11 Praha 19 Praha-Libuš Děčín Svitavy Louny Praha-Kunratice Jeseník Blansko Praha-Velká Chuchle Trutnov Praha-Satalice Hradec Králové Praha-Vinoř Náchod Opava Tábor Ostrava-město Praha 4 Praha-Dolní Měcholupy Teplice Plzeň-město Praha 14 Praha-Slivenec Jihlava Vsetín Litoměřice Jindřichův Hradec Praha 20 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratkovice

Levná dlažba Bratkovice

Dlažba Bratkovice

Zámkové dlažby Bratkovice

Zámkové betonové dlažby Bratkovice

Zámková dlažba Bratkovice

Betonové dlažby Bratkovice

Betonová dlažba Bratkovice

Zdící prvky Bratkovice

Dlažby II jakosti Bratkovice

Dlažba II jakosti Bratkovice

Plošné dlažby Bratkovice