„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratkovice

Nové produkty Bratkovice

Dlažby a obrubníky Bratkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratkovice, Levná dlažba Bratkovice, Dlažba Bratkovice, Zámkové dlažby Bratkovice, Zámkové dlažba Bratkovice, Betonové dlažby Bratkovice, Betonová dlažba Bratkovice, Zdící prvky Bratkovice, Dlažby II jakosti Bratkovice, Dlažba II jakosti Bratkovice, Plošné dlažby Bratkovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 20 Praha-Koloděje Praha 1 Jihlava Brno-město Praha 12 Semily Beroun Praha-Zbraslav Praha 18 Praha-Ďáblice Břeclav Plzeň-sever Praha-Kolovraty Havlíčkův Brod Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Chabry Praha-Vinoř Třebíč Praha 21 Praha-Suchdol Náchod Praha 14 Šumperk Česká Lípa Praha 15 Opava Tachov Praha-Újezd Žďár nad Sázavou Přerov Kroměříž Sokolov Praha 13 Praha-Nebušice Praha 8 Příbram Karlovy Vary Mělník Nymburk Kutná Hora Plzeň-jih Plzeň-město Praha-Klánovice Liberec Rakovník Rychnov nad Kněžnou Vyškov Praha 11 Chrudim Praha 19 Jablonec nad Nisou Praha-Slivenec Kolín Uherské Hradiště Praha-Běchovice Pardubice Blansko Prachatice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Křeslice Praha 9 Trutnov Praha 16 Strakonice Praha-Nedvězí Praha-Libuš Mladá Boleslav Cheb Praha-Dubeč Praha-Troja Praha 5 Praha-Královice Praha-Kunratice Praha-Velká Chuchle Ostrava-město Klatovy Český Krumlov Prostějov Brno-venkov Vsetín Most Praha-Lochkov Praha-Březiněves Praha-Lysolaje Praha 2 Praha 3 Ústí nad Orlicí Praha 7 Karviná Praha-východ Praha 6 Hodonín Praha-západ Hlavní město Praha České Budějovice Písek Chomutov Praha 4 Praha-Petrovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratkovice

Levná dlažba Bratkovice

Dlažba Bratkovice

Zámkové dlažby Bratkovice

Zámkové betonové dlažby Bratkovice

Zámková dlažba Bratkovice

Betonové dlažby Bratkovice

Betonová dlažba Bratkovice

Zdící prvky Bratkovice

Dlažby II jakosti Bratkovice

Dlažba II jakosti Bratkovice

Plošné dlažby Bratkovice