„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratkovice

Nové produkty Bratkovice

Dlažby a obrubníky Bratkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratkovice, Levná dlažba Bratkovice, Dlažba Bratkovice, Zámkové dlažby Bratkovice, Zámkové dlažba Bratkovice, Betonové dlažby Bratkovice, Betonová dlažba Bratkovice, Zdící prvky Bratkovice, Dlažby II jakosti Bratkovice, Dlažba II jakosti Bratkovice, Plošné dlažby Bratkovice, Plošná dlažba


Další města:

Karlovy Vary Ústí nad Orlicí Náchod Praha 22 Blansko Jindřichův Hradec České Budějovice Brno-venkov Praha-Velká Chuchle Přerov Praha 3 Cheb Praha-Suchdol Praha-Slivenec Praha-Dolní Měcholupy Břeclav Kolín Praha-Satalice Prostějov Prachatice Česká Lípa Praha-Lysolaje Praha 15 Mělník Praha-Šeberov Jeseník Praha-Lochkov Praha 14 Praha 19 Praha-Královice Český Krumlov Praha-Zličín Praha-Nebušice Hlavní město Praha Trutnov Jihlava Praha 20 Litoměřice Praha 16 Písek Praha-Troja Vsetín Praha-Klánovice Vyškov Praha-Benice Semily Praha 4 Nový Jičín Most Praha 5 Praha 18 Znojmo Rokycany Praha-Kunratice Praha 21 Svitavy Liberec Louny Třebíč Praha-východ Tachov Tábor Opava Praha 8 Kutná Hora Ostrava-město Praha-Dolní Počernice Uherské Hradiště Jičín Praha 7 Teplice Praha-Petrovice Žďár nad Sázavou Šumperk Praha-Štěrboholy Praha 9 Chrudim Klatovy Zlín Ústí nad Labem Příbram Praha-Běchovice Olomouc Praha-Čakovice Praha-Zbraslav Benešov Praha-Nedvězí Domažlice Beroun Praha-Kolovraty Kroměříž Praha-Přední Kopanina Praha 11 Praha 6 Praha-Březiněves Praha-Koloděje Havlíčkův Brod Chomutov Plzeň-město Pardubice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratkovice

Levná dlažba Bratkovice

Dlažba Bratkovice

Zámkové dlažby Bratkovice

Zámkové betonové dlažby Bratkovice

Zámková dlažba Bratkovice

Betonové dlažby Bratkovice

Betonová dlažba Bratkovice

Zdící prvky Bratkovice

Dlažby II jakosti Bratkovice

Dlažba II jakosti Bratkovice

Plošné dlažby Bratkovice