„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratkovice

Nové produkty Bratkovice

Dlažby a obrubníky Bratkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratkovice, Levná dlažba Bratkovice, Dlažba Bratkovice, Zámkové dlažby Bratkovice, Zámkové dlažba Bratkovice, Betonové dlažby Bratkovice, Betonová dlažba Bratkovice, Zdící prvky Bratkovice, Dlažby II jakosti Bratkovice, Dlažba II jakosti Bratkovice, Plošné dlažby Bratkovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kunratice Děčín Praha-východ Ústí nad Labem Praha-Ďáblice Praha-Benice Praha-Dubeč Plzeň-sever Příbram Praha 3 Praha-Libuš Trutnov Praha 9 Rokycany Praha-Štěrboholy Liberec Praha-Lochkov Jičín Praha-Petrovice Kutná Hora Praha 4 Chrudim Jablonec nad Nisou Praha-Lysolaje Chomutov Sokolov Nymburk Zlín Kolín Plzeň-město Praha-Slivenec Frýdek-Místek Praha-Běchovice Praha-Přední Kopanina Mladá Boleslav Mělník Praha-Újezd Žďár nad Sázavou Praha 19 Praha 15 Karlovy Vary Praha 20 Náchod Ústí nad Orlicí Cheb Pardubice Rychnov nad Kněžnou Praha-Velká Chuchle Kroměříž Benešov Praha-Královice Přerov Praha-Dolní Měcholupy Praha 13 Hlavní město Praha Praha 22 Ostrava-město Louny Nový Jičín Praha-Lipence Uherské Hradiště Brno-město Havlíčkův Brod Praha 16 Rakovník Praha-Suchdol Praha 6 Praha-Čakovice Praha-Březiněves Klatovy Jihlava Česká Lípa Vsetín Praha-Satalice Olomouc Strakonice Pelhřimov Praha 5 Most Domažlice Beroun Semily Praha-Křeslice Praha 17 Praha 18 Praha 2 Prostějov Karviná Břeclav Praha 21 Opava Praha-Nebušice Plzeň-jih Praha 1 Praha 14 Praha-Dolní Chabry Praha-Troja Praha-Zbraslav Jindřichův Hradec Tábor ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratkovice

Levná dlažba Bratkovice

Dlažba Bratkovice

Zámkové dlažby Bratkovice

Zámkové betonové dlažby Bratkovice

Zámková dlažba Bratkovice

Betonové dlažby Bratkovice

Betonová dlažba Bratkovice

Zdící prvky Bratkovice

Dlažby II jakosti Bratkovice

Dlažba II jakosti Bratkovice

Plošné dlažby Bratkovice