„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratkovice

Nové produkty Bratkovice

Dlažby a obrubníky Bratkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratkovice, Levná dlažba Bratkovice, Dlažba Bratkovice, Zámkové dlažby Bratkovice, Zámkové dlažba Bratkovice, Betonové dlažby Bratkovice, Betonová dlažba Bratkovice, Zdící prvky Bratkovice, Dlažby II jakosti Bratkovice, Dlažba II jakosti Bratkovice, Plošné dlažby Bratkovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 8 Uherské Hradiště Brno-venkov Praha 12 Plzeň-jih Praha-Březiněves Děčín Ústí nad Labem Praha 14 Praha 9 Zlín Praha 11 Praha 19 Olomouc Břeclav Teplice Praha 2 Blansko Náchod Praha-Kunratice Praha-Libuš České Budějovice Hlavní město Praha Chrudim Praha-Suchdol Rokycany Praha-Čakovice Praha 7 Praha-Řeporyje Praha-Benice Praha 22 Praha-Ďáblice Chomutov Kutná Hora Domažlice Benešov Praha-Nebušice Jeseník Praha 1 Beroun Ústí nad Orlicí Jičín Praha-Lipence Rychnov nad Kněžnou Nymburk Praha-Zličín Havlíčkův Brod Praha-Kolovraty Praha-Velká Chuchle Praha-Zbraslav Most Ostrava-město Praha-Satalice Praha 20 Jindřichův Hradec Praha 16 Mladá Boleslav Jihlava Praha-Běchovice Česká Lípa Karviná Praha-Slivenec Hodonín Příbram Plzeň-sever Vsetín Prostějov Praha-Lochkov Svitavy Praha-Křeslice Praha-Královice Písek Praha-Lysolaje Český Krumlov Praha 5 Opava Žďár nad Sázavou Přerov Rakovník Praha 17 Bruntál Semily Frýdek-Místek Praha-Přední Kopanina Třebíč Praha-Klánovice Tábor Jablonec nad Nisou Praha-Petrovice Praha-Šeberov Nový Jičín Praha 3 Pardubice Praha-západ Praha-Dolní Chabry Praha 4 Brno-město Šumperk Mělník Strakonice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratkovice

Levná dlažba Bratkovice

Dlažba Bratkovice

Zámkové dlažby Bratkovice

Zámkové betonové dlažby Bratkovice

Zámková dlažba Bratkovice

Betonové dlažby Bratkovice

Betonová dlažba Bratkovice

Zdící prvky Bratkovice

Dlažby II jakosti Bratkovice

Dlažba II jakosti Bratkovice

Plošné dlažby Bratkovice