„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratkovice

Nové produkty Bratkovice

Dlažby a obrubníky Bratkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratkovice, Levná dlažba Bratkovice, Dlažba Bratkovice, Zámkové dlažby Bratkovice, Zámkové dlažba Bratkovice, Betonové dlažby Bratkovice, Betonová dlažba Bratkovice, Zdící prvky Bratkovice, Dlažby II jakosti Bratkovice, Dlažba II jakosti Bratkovice, Plošné dlažby Bratkovice, Plošná dlažba


Další města:

Havlíčkův Brod Uherské Hradiště Praha-Velká Chuchle Praha 10 Rychnov nad Kněžnou Teplice Praha-Koloděje Praha-Nebušice Klatovy Nymburk Semily Praha 17 Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-jih Praha 2 Svitavy Znojmo Náchod Praha 3 Vyškov Praha 21 Hlavní město Praha Nový Jičín České Budějovice Praha 9 Praha 15 Praha-Lipence Praha 5 Český Krumlov Most Praha-Slivenec Brno-venkov Sokolov Praha-východ Praha-západ Plzeň-sever Děčín Jeseník Karlovy Vary Praha-Dolní Chabry Praha 11 Praha-Klánovice Beroun Praha-Vinoř Česká Lípa Praha 22 Praha-Kolovraty Chrudim Jindřichův Hradec Tábor Praha 12 Brno-město Frýdek-Místek Chomutov Pelhřimov Kutná Hora Rakovník Břeclav Trutnov Ústí nad Orlicí Praha-Kunratice Přerov Litoměřice Praha-Petrovice Jihlava Praha 20 Pardubice Praha-Lochkov Praha-Zbraslav Praha-Královice Praha-Libuš Praha-Nedvězí Kroměříž Praha 16 Praha-Čakovice Liberec Ostrava-město Domažlice Prostějov Jičín Písek Rokycany Třebíč Praha-Újezd Praha-Křeslice Louny Praha-Dolní Počernice Opava Praha 1 Hradec Králové Praha-Troja Praha-Zličín Tachov Praha-Běchovice Praha 19 Mladá Boleslav Praha 4 Blansko Plzeň-město Praha-Satalice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratkovice

Levná dlažba Bratkovice

Dlažba Bratkovice

Zámkové dlažby Bratkovice

Zámkové betonové dlažby Bratkovice

Zámková dlažba Bratkovice

Betonové dlažby Bratkovice

Betonová dlažba Bratkovice

Zdící prvky Bratkovice

Dlažby II jakosti Bratkovice

Dlažba II jakosti Bratkovice

Plošné dlažby Bratkovice