„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratřejov

Nové produkty Bratřejov

Dlažby a obrubníky Bratřejov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratřejov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratřejov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratřejov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratřejov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratřejov, Levná dlažba Bratřejov, Dlažba Bratřejov, Zámkové dlažby Bratřejov, Zámkové dlažba Bratřejov, Betonové dlažby Bratřejov, Betonová dlažba Bratřejov, Zdící prvky Bratřejov, Dlažby II jakosti Bratřejov, Dlažba II jakosti Bratřejov, Plošné dlažby Bratřejov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Křeslice Kroměříž Benešov Jeseník Prostějov Rokycany Praha 13 Trutnov Praha 18 Cheb Praha-Libuš Praha-Šeberov Pelhřimov Praha 6 Praha 21 Mladá Boleslav Kutná Hora Praha 5 Brno-venkov Sokolov Blansko Praha 2 Hradec Králové Šumperk Praha 4 Praha 7 Praha-Nebušice Kladno Žďár nad Sázavou Praha-Slivenec Bruntál Praha-Ďáblice Český Krumlov Praha 9 Praha 14 České Budějovice Hodonín Břeclav Tachov Praha 10 Praha 15 Příbram Chomutov Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Chabry Frýdek-Místek Praha-Újezd Praha-Klánovice Praha-Dubeč Plzeň-sever Praha-Lysolaje Ústí nad Orlicí Karlovy Vary Rakovník Praha 22 Praha-Královice Kolín Praha-Řeporyje Teplice Praha-Troja Praha-Satalice Nový Jičín Praha-Suchdol Praha-východ Praha 8 Louny Praha-Lipence Brno-město Přerov Praha-Vinoř Vyškov Praha-Kunratice Jihlava Praha-Lochkov Praha 12 Klatovy Praha 19 Praha-Nedvězí Písek Zlín Plzeň-město Vsetín Semily Chrudim Praha 20 Znojmo Havlíčkův Brod Most Praha 11 Tábor Uherské Hradiště Plzeň-jih Praha-Běchovice Praha-Štěrboholy Náchod Hlavní město Praha Praha-Kolovraty Praha 16 Jičín Ostrava-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratřejov

Levná dlažba Bratřejov

Dlažba Bratřejov

Zámkové dlažby Bratřejov

Zámkové betonové dlažby Bratřejov

Zámková dlažba Bratřejov

Betonové dlažby Bratřejov

Betonová dlažba Bratřejov

Zdící prvky Bratřejov

Dlažby II jakosti Bratřejov

Dlažba II jakosti Bratřejov

Plošné dlažby Bratřejov