„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratřejov

Nové produkty Bratřejov

Dlažby a obrubníky Bratřejov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratřejov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratřejov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratřejov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratřejov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratřejov, Levná dlažba Bratřejov, Dlažba Bratřejov, Zámkové dlažby Bratřejov, Zámkové dlažba Bratřejov, Betonové dlažby Bratřejov, Betonová dlažba Bratřejov, Zdící prvky Bratřejov, Dlažby II jakosti Bratřejov, Dlažba II jakosti Bratřejov, Plošné dlažby Bratřejov, Plošná dlažba


Další města:

Sokolov Praha-Vinoř Praha-Troja Praha 12 Praha 8 Praha-východ Praha-Dolní Chabry Praha-Velká Chuchle Praha-Kolovraty Karlovy Vary Praha 20 Chomutov Praha 15 Příbram Praha-Lipence Zlín Praha 11 Praha 6 Plzeň-jih Praha 22 Litoměřice Praha-Koloděje Vyškov Jihlava Pelhřimov Jablonec nad Nisou Bruntál Frýdek-Místek Domažlice Liberec Strakonice Rychnov nad Kněžnou Jindřichův Hradec Svitavy Praha-Kunratice Beroun Praha-Přední Kopanina Praha 10 Blansko Praha 16 Hodonín Nový Jičín Ostrava-město Praha-Březiněves Praha 9 Česká Lípa Praha-Řeporyje Praha 7 Praha-Ďáblice Brno-venkov Ústí nad Labem Pardubice Kolín Praha-Dolní Měcholupy Praha-Běchovice Cheb Havlíčkův Brod Rokycany Hlavní město Praha Praha 1 Olomouc Kroměříž Děčín Praha-Lochkov Nymburk Vsetín Český Krumlov Praha-Újezd Chrudim Praha 14 Praha-Zličín Praha-Křeslice Praha 19 Praha-Nebušice Plzeň-sever Jeseník Náchod Kladno Praha-Dolní Počernice Praha-Lysolaje Karviná Tachov Praha-Štěrboholy Kutná Hora Třebíč Přerov Břeclav Písek České Budějovice Praha-Šeberov Most Uherské Hradiště Praha-Klánovice Prachatice Mladá Boleslav Znojmo Praha-Dubeč Praha 4 Tábor Praha 21 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratřejov

Levná dlažba Bratřejov

Dlažba Bratřejov

Zámkové dlažby Bratřejov

Zámkové betonové dlažby Bratřejov

Zámková dlažba Bratřejov

Betonové dlažby Bratřejov

Betonová dlažba Bratřejov

Zdící prvky Bratřejov

Dlažby II jakosti Bratřejov

Dlažba II jakosti Bratřejov

Plošné dlažby Bratřejov