„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratřejov

Nové produkty Bratřejov

Dlažby a obrubníky Bratřejov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratřejov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratřejov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratřejov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratřejov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratřejov, Levná dlažba Bratřejov, Dlažba Bratřejov, Zámkové dlažby Bratřejov, Zámkové dlažba Bratřejov, Betonové dlažby Bratřejov, Betonová dlažba Bratřejov, Zdící prvky Bratřejov, Dlažby II jakosti Bratřejov, Dlažba II jakosti Bratřejov, Plošné dlažby Bratřejov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 21 Praha-Zbraslav Praha-Nedvězí Praha-Satalice Praha-Ďáblice Pardubice Praha 22 Praha-Březiněves Praha 18 Pelhřimov Praha 8 Hradec Králové Sokolov Tábor Náchod Blansko Praha-Slivenec Český Krumlov Kolín Karlovy Vary Praha-Kunratice Hlavní město Praha Praha 5 Česká Lípa Znojmo Praha-Klánovice Liberec Ústí nad Orlicí Praha 10 Domažlice Praha-Nebušice Litoměřice Jičín Praha-východ Jeseník Praha 3 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Kolovraty Přerov Vsetín Praha 14 Cheb Písek Praha 13 Rakovník Most Jindřichův Hradec Praha-Řeporyje Praha-Lochkov Praha-Štěrboholy Praha-Újezd Kroměříž Kladno Praha 19 Chrudim Praha-Křeslice Praha-Suchdol Praha-Dubeč Praha-Libuš Trutnov Jihlava Praha-Zličín Praha-Čakovice Praha 7 Havlíčkův Brod Praha-Petrovice Olomouc Praha-Koloděje Tachov Nymburk Mělník Praha-Běchovice Praha 15 Praha-Přední Kopanina Strakonice Klatovy Nový Jičín Kutná Hora Praha-Královice Praha-Dolní Počernice Karviná Plzeň-jih Příbram Frýdek-Místek Rychnov nad Kněžnou Hodonín Semily Uherské Hradiště Praha-Lysolaje Praha 20 Teplice Praha 1 Zlín Praha-Troja Plzeň-město Břeclav Praha-Šeberov Opava Mladá Boleslav Jablonec nad Nisou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratřejov

Levná dlažba Bratřejov

Dlažba Bratřejov

Zámkové dlažby Bratřejov

Zámkové betonové dlažby Bratřejov

Zámková dlažba Bratřejov

Betonové dlažby Bratřejov

Betonová dlažba Bratřejov

Zdící prvky Bratřejov

Dlažby II jakosti Bratřejov

Dlažba II jakosti Bratřejov

Plošné dlažby Bratřejov