„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratřejov

Nové produkty Bratřejov

Dlažby a obrubníky Bratřejov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratřejov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratřejov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratřejov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratřejov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratřejov, Levná dlažba Bratřejov, Dlažba Bratřejov, Zámkové dlažby Bratřejov, Zámkové dlažba Bratřejov, Betonové dlažby Bratřejov, Betonová dlažba Bratřejov, Zdící prvky Bratřejov, Dlažby II jakosti Bratřejov, Dlažba II jakosti Bratřejov, Plošné dlažby Bratřejov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 16 Praha 9 Praha 12 Praha-Nebušice Vyškov Tachov Rychnov nad Kněžnou Brno-město Klatovy Praha 8 Praha 22 Praha-Dolní Chabry Praha-Velká Chuchle Praha 18 Praha 1 Sokolov Praha 11 Praha-Kunratice Nymburk Praha-Újezd Pelhřimov Praha-Křeslice Brno-venkov České Budějovice Český Krumlov Praha-Dolní Počernice Šumperk Praha-Lysolaje Blansko Praha 7 Uherské Hradiště Praha 2 Praha-Troja Praha-Libuš Praha-Vinoř Praha 21 Kladno Olomouc Příbram Praha-Petrovice Frýdek-Místek Praha-Kolovraty Česká Lípa Praha-Přední Kopanina Praha 4 Pardubice Břeclav Praha-Lochkov Teplice Písek Nový Jičín Prostějov Žďár nad Sázavou Tábor Strakonice Znojmo Plzeň-jih Praha 20 Chrudim Praha-Zličín Liberec Praha-Čakovice Kroměříž Praha 15 Plzeň-sever Praha-Klánovice Beroun Jablonec nad Nisou Karlovy Vary Jihlava Mladá Boleslav Hodonín Náchod Trutnov Jičín Přerov Jindřichův Hradec Praha-východ Havlíčkův Brod Opava Praha-Běchovice Ostrava-město Praha-Slivenec Praha-Královice Praha 17 Jeseník Třebíč Bruntál Plzeň-město Praha 6 Benešov Praha-Nedvězí Praha-Ďáblice Hradec Králové Praha-Suchdol Praha-Štěrboholy Kolín Praha 5 Karviná Praha-Dolní Měcholupy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratřejov

Levná dlažba Bratřejov

Dlažba Bratřejov

Zámkové dlažby Bratřejov

Zámkové betonové dlažby Bratřejov

Zámková dlažba Bratřejov

Betonové dlažby Bratřejov

Betonová dlažba Bratřejov

Zdící prvky Bratřejov

Dlažby II jakosti Bratřejov

Dlažba II jakosti Bratřejov

Plošné dlažby Bratřejov