„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratřejov

Nové produkty Bratřejov

Dlažby a obrubníky Bratřejov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratřejov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratřejov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratřejov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratřejov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratřejov, Levná dlažba Bratřejov, Dlažba Bratřejov, Zámkové dlažby Bratřejov, Zámkové dlažba Bratřejov, Betonové dlažby Bratřejov, Betonová dlažba Bratřejov, Zdící prvky Bratřejov, Dlažby II jakosti Bratřejov, Dlažba II jakosti Bratřejov, Plošné dlažby Bratřejov, Plošná dlažba


Další města:

Klatovy Semily Náchod Jičín Kroměříž Frýdek-Místek Rakovník Praha-Vinoř Svitavy Praha-východ Benešov Ostrava-město Plzeň-sever Praha-Zbraslav Praha-Benice Vsetín Praha 16 Sokolov Praha 15 Teplice Nový Jičín Praha-Kolovraty Ústí nad Orlicí Praha-Satalice Liberec Olomouc Louny Bruntál Praha 10 Strakonice Praha 9 Praha-Čakovice Praha 12 Opava Praha-Dolní Chabry Karlovy Vary Ústí nad Labem Český Krumlov Tábor Praha 17 Jablonec nad Nisou Jindřichův Hradec Chrudim Jihlava Děčín Praha 6 Praha-Lysolaje Praha-Nedvězí Praha-Zličín Praha-Běchovice České Budějovice Písek Praha-Královice Praha-Šeberov Brno-město Praha-Slivenec Plzeň-město Prachatice Praha-Kunratice Kutná Hora Břeclav Praha-Štěrboholy Hodonín Brno-venkov Praha-Koloděje Kladno Praha-Dolní Měcholupy Beroun Havlíčkův Brod Praha-Řeporyje Hlavní město Praha Mladá Boleslav Praha-Březiněves Praha 3 Praha-Újezd Praha-Suchdol Praha-Křeslice Praha-Lipence Praha 14 Praha 5 Praha-Libuš Trutnov Jeseník Rychnov nad Kněžnou Praha-západ Šumperk Praha-Ďáblice Praha 8 Praha 22 Most Nymburk Litoměřice Praha-Dolní Počernice Blansko Hradec Králové Praha-Nebušice Cheb Praha 19 Pardubice Tachov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratřejov

Levná dlažba Bratřejov

Dlažba Bratřejov

Zámkové dlažby Bratřejov

Zámkové betonové dlažby Bratřejov

Zámková dlažba Bratřejov

Betonové dlažby Bratřejov

Betonová dlažba Bratřejov

Zdící prvky Bratřejov

Dlažby II jakosti Bratřejov

Dlažba II jakosti Bratřejov

Plošné dlažby Bratřejov