„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratřejov

Nové produkty Bratřejov

Dlažby a obrubníky Bratřejov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratřejov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratřejov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratřejov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratřejov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratřejov, Levná dlažba Bratřejov, Dlažba Bratřejov, Zámkové dlažby Bratřejov, Zámkové dlažba Bratřejov, Betonové dlažby Bratřejov, Betonová dlažba Bratřejov, Zdící prvky Bratřejov, Dlažby II jakosti Bratřejov, Dlažba II jakosti Bratřejov, Plošné dlažby Bratřejov, Plošná dlažba


Další města:

Olomouc Přerov Praha 2 Praha-Dubeč Praha-Zličín Pelhřimov Jeseník České Budějovice Frýdek-Místek Karviná Benešov Praha 11 Praha-Benice Praha-východ Praha-Zbraslav Liberec Blansko Praha-Nebušice Praha-Kunratice Praha 12 Praha-Řeporyje Praha-Vinoř Uherské Hradiště Praha-západ Praha 15 Česká Lípa Litoměřice Beroun Teplice Hodonín Ústí nad Orlicí Most Praha 20 Praha-Velká Chuchle Praha 4 Ústí nad Labem Klatovy Tábor Louny Kroměříž Znojmo Nymburk Praha-Slivenec Hlavní město Praha Praha 22 Praha-Běchovice Praha-Petrovice Příbram Děčín Rokycany Praha 19 Trutnov Náchod Opava Praha-Nedvězí Cheb Praha-Troja Praha-Štěrboholy Vsetín Praha 17 Mladá Boleslav Praha-Přední Kopanina Kladno Kutná Hora Praha 3 Prostějov Praha 13 Praha-Dolní Měcholupy Rakovník Břeclav Sokolov Praha-Šeberov Zlín Jindřichův Hradec Praha-Koloděje Praha 18 Pardubice Semily Praha-Klánovice Český Krumlov Praha 8 Praha-Satalice Svitavy Praha-Křeslice Šumperk Plzeň-sever Praha-Březiněves Praha-Královice Havlíčkův Brod Praha-Suchdol Praha-Újezd Písek Strakonice Ostrava-město Třebíč Praha 14 Jihlava Praha 6 Praha-Čakovice Chrudim ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratřejov

Levná dlažba Bratřejov

Dlažba Bratřejov

Zámkové dlažby Bratřejov

Zámkové betonové dlažby Bratřejov

Zámková dlažba Bratřejov

Betonové dlažby Bratřejov

Betonová dlažba Bratřejov

Zdící prvky Bratřejov

Dlažby II jakosti Bratřejov

Dlažba II jakosti Bratřejov

Plošné dlažby Bratřejov