„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratřejov

Nové produkty Bratřejov

Dlažby a obrubníky Bratřejov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratřejov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratřejov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratřejov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratřejov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratřejov, Levná dlažba Bratřejov, Dlažba Bratřejov, Zámkové dlažby Bratřejov, Zámkové dlažba Bratřejov, Betonové dlažby Bratřejov, Betonová dlažba Bratřejov, Zdící prvky Bratřejov, Dlažby II jakosti Bratřejov, Dlažba II jakosti Bratřejov, Plošné dlažby Bratřejov, Plošná dlažba


Další města:

Znojmo Praha 18 Praha-Koloděje Praha-Suchdol Beroun Chrudim Praha-Ďáblice Kutná Hora Praha 6 Praha 19 Litoměřice Jeseník Rokycany Teplice Praha-Újezd Český Krumlov Přerov Brno-venkov Praha 10 Praha-Křeslice Blansko Praha 11 Jihlava Praha-Dubeč Karviná Kroměříž Praha-Čakovice Opava Příbram Hodonín Praha 20 Praha-Řeporyje Bruntál Praha 15 Rakovník Rychnov nad Kněžnou Plzeň-jih Tábor Praha-Královice Jičín Praha-Březiněves Pardubice Praha-Petrovice Olomouc Praha 12 Sokolov Praha-Nebušice České Budějovice Benešov Plzeň-sever Praha 2 Praha 9 Praha 16 Hlavní město Praha Nový Jičín Semily Svitavy Prostějov Ústí nad Labem Kolín Praha-Nedvězí Praha-Slivenec Praha 3 Ostrava-město Kladno Jablonec nad Nisou Praha-Vinoř Praha 1 Děčín Praha-Lochkov Praha 22 Ústí nad Orlicí Praha-Klánovice Prachatice Mělník Hradec Králové Havlíčkův Brod Mladá Boleslav Praha-Velká Chuchle Česká Lípa Praha-Štěrboholy Praha-východ Praha 14 Žďár nad Sázavou Louny Liberec Praha-Běchovice Praha 4 Písek Vyškov Most Břeclav Praha 8 Frýdek-Místek Praha-Zbraslav Praha-Kolovraty Praha-západ Klatovy Chomutov Strakonice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratřejov

Levná dlažba Bratřejov

Dlažba Bratřejov

Zámkové dlažby Bratřejov

Zámkové betonové dlažby Bratřejov

Zámková dlažba Bratřejov

Betonové dlažby Bratřejov

Betonová dlažba Bratřejov

Zdící prvky Bratřejov

Dlažby II jakosti Bratřejov

Dlažba II jakosti Bratřejov

Plošné dlažby Bratřejov