„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratřejov

Nové produkty Bratřejov

Dlažby a obrubníky Bratřejov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratřejov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratřejov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratřejov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratřejov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratřejov, Levná dlažba Bratřejov, Dlažba Bratřejov, Zámkové dlažby Bratřejov, Zámkové dlažba Bratřejov, Betonové dlažby Bratřejov, Betonová dlažba Bratřejov, Zdící prvky Bratřejov, Dlažby II jakosti Bratřejov, Dlažba II jakosti Bratřejov, Plošné dlažby Bratřejov, Plošná dlažba


Další města:

Pelhřimov Zlín Praha 7 Vyškov Prachatice Česká Lípa Bruntál Praha 14 Blansko Praha-Újezd Praha-Satalice Znojmo Rokycany Praha 16 Ostrava-město Olomouc Klatovy Praha-Křeslice Benešov Praha 18 Praha-Čakovice Chomutov Opava Vsetín Žďár nad Sázavou Chrudim Praha 1 Pardubice Praha 5 Praha-Troja Praha-Královice Praha 8 Praha 2 Praha-Lochkov Přerov Praha-Libuš České Budějovice Praha-Dolní Chabry Praha 15 Plzeň-jih Ústí nad Labem Praha-Přední Kopanina Praha-Kolovraty Třebíč Písek Praha-Dolní Počernice Praha 6 Jablonec nad Nisou Praha-Zbraslav Mělník Mladá Boleslav Praha-Lipence Děčín Kolín Praha 12 Praha-Zličín Domažlice Praha-Koloděje Prostějov Praha 11 Praha 3 Praha 20 Praha-Dubeč Plzeň-město Praha 4 Praha 19 Hradec Králové Semily Hlavní město Praha Kroměříž Praha-Řeporyje Náchod Praha 22 Praha-Petrovice Praha-Slivenec Praha-Klánovice Praha 10 Praha-Březiněves Jindřichův Hradec Nymburk Frýdek-Místek Brno-venkov Praha-východ Praha 13 Tábor Praha-Benice Brno-město Praha 17 Nový Jičín Jičín Jihlava Kutná Hora Příbram Ústí nad Orlicí Praha-západ Plzeň-sever Praha-Suchdol Praha-Ďáblice Rychnov nad Kněžnou Karlovy Vary ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratřejov

Levná dlažba Bratřejov

Dlažba Bratřejov

Zámkové dlažby Bratřejov

Zámkové betonové dlažby Bratřejov

Zámková dlažba Bratřejov

Betonové dlažby Bratřejov

Betonová dlažba Bratřejov

Zdící prvky Bratřejov

Dlažby II jakosti Bratřejov

Dlažba II jakosti Bratřejov

Plošné dlažby Bratřejov