„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratřejov

Nové produkty Bratřejov

Dlažby a obrubníky Bratřejov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratřejov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratřejov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratřejov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratřejov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratřejov, Levná dlažba Bratřejov, Dlažba Bratřejov, Zámkové dlažby Bratřejov, Zámkové dlažba Bratřejov, Betonové dlažby Bratřejov, Betonová dlažba Bratřejov, Zdící prvky Bratřejov, Dlažby II jakosti Bratřejov, Dlažba II jakosti Bratřejov, Plošné dlažby Bratřejov, Plošná dlažba


Další města:

Rakovník Jihlava Trutnov Klatovy Brno-venkov Ostrava-město Domažlice Praha-Kolovraty Praha-Libuš Vyškov Prachatice Praha-Nedvězí Praha 1 Kladno Břeclav Praha 18 Praha-Řeporyje Nový Jičín Kolín Žďár nad Sázavou Praha-Štěrboholy Třebíč Praha-západ Plzeň-město Brno-město Praha 16 Praha 2 Pardubice České Budějovice Praha 9 Praha 5 Praha 22 Chomutov Kutná Hora Praha-Kunratice Rokycany Praha-Dolní Chabry Praha 20 Prostějov Liberec Praha-Velká Chuchle Havlíčkův Brod Uherské Hradiště Svitavy Blansko Karlovy Vary Písek Vsetín Praha-Benice Praha-Petrovice Praha-Březiněves Praha 14 Praha-Troja Praha-Křeslice Plzeň-jih Jablonec nad Nisou Praha-Šeberov Praha 15 Ústí nad Labem Praha-Dolní Měcholupy Karviná Praha-Dubeč Praha-Újezd Bruntál Hradec Králové Praha 6 Děčín Jeseník Pelhřimov Cheb Praha 17 Hlavní město Praha Tachov Přerov Příbram Praha-Dolní Počernice Šumperk Praha-Lipence Plzeň-sever Chrudim Praha-Satalice Český Krumlov Praha-Klánovice Praha-Přední Kopanina Praha-Nebušice Nymburk Louny Praha-Lochkov Praha-Slivenec Praha 3 Frýdek-Místek Praha-Suchdol Tábor Opava Rychnov nad Kněžnou Praha-Lysolaje Praha 8 Most Jindřichův Hradec Olomouc ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratřejov

Levná dlažba Bratřejov

Dlažba Bratřejov

Zámkové dlažby Bratřejov

Zámkové betonové dlažby Bratřejov

Zámková dlažba Bratřejov

Betonové dlažby Bratřejov

Betonová dlažba Bratřejov

Zdící prvky Bratřejov

Dlažby II jakosti Bratřejov

Dlažba II jakosti Bratřejov

Plošné dlažby Bratřejov