„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratřejov

Nové produkty Bratřejov

Dlažby a obrubníky Bratřejov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratřejov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratřejov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratřejov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratřejov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratřejov, Levná dlažba Bratřejov, Dlažba Bratřejov, Zámkové dlažby Bratřejov, Zámkové dlažba Bratřejov, Betonové dlažby Bratřejov, Betonová dlažba Bratřejov, Zdící prvky Bratřejov, Dlažby II jakosti Bratřejov, Dlažba II jakosti Bratřejov, Plošné dlažby Bratřejov, Plošná dlažba


Další města:

Rokycany Havlíčkův Brod Praha-Nebušice Praha-Čakovice Vsetín Tachov Teplice Semily Znojmo Louny Praha-Zličín Liberec Praha-Křeslice Praha-Kunratice Praha-Lochkov Praha 17 Plzeň-jih Mělník Praha 5 Praha-Královice Vyškov Frýdek-Místek Praha-Libuš Jablonec nad Nisou Praha 13 Prostějov Benešov Karlovy Vary Blansko Praha-Lysolaje Praha 14 Kladno Most Ústí nad Labem Bruntál Praha-Běchovice Olomouc Nymburk Praha-Nedvězí Praha-Dolní Počernice Strakonice Brno-město Praha-Benice Praha-Újezd Sokolov Praha 21 Praha-Dolní Měcholupy Tábor Chrudim Praha 10 Ostrava-město Uherské Hradiště Praha 8 Písek Opava Pelhřimov Chomutov Prachatice Praha-Koloděje Praha 7 Karviná Litoměřice Třebíč Domažlice Děčín Náchod Praha-Kolovraty Praha-Řeporyje Praha-Dolní Chabry Český Krumlov Praha-Petrovice Praha-Dubeč Brno-venkov Praha-Vinoř Praha-Zbraslav Hodonín Praha-Šeberov Praha 4 České Budějovice Jihlava Kolín Trutnov Jičín Praha 22 Hlavní město Praha Praha-Klánovice Praha 18 Praha-Přední Kopanina Praha 16 Praha-Štěrboholy Praha-Troja Žďár nad Sázavou Hradec Králové Praha-Suchdol Zlín Rakovník Praha 15 Praha-Satalice Kroměříž Praha 1 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratřejov

Levná dlažba Bratřejov

Dlažba Bratřejov

Zámkové dlažby Bratřejov

Zámkové betonové dlažby Bratřejov

Zámková dlažba Bratřejov

Betonové dlažby Bratřejov

Betonová dlažba Bratřejov

Zdící prvky Bratřejov

Dlažby II jakosti Bratřejov

Dlažba II jakosti Bratřejov

Plošné dlažby Bratřejov