„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratřejov

Nové produkty Bratřejov

Dlažby a obrubníky Bratřejov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratřejov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratřejov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratřejov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratřejov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratřejov, Levná dlažba Bratřejov, Dlažba Bratřejov, Zámkové dlažby Bratřejov, Zámkové dlažba Bratřejov, Betonové dlažby Bratřejov, Betonová dlažba Bratřejov, Zdící prvky Bratřejov, Dlažby II jakosti Bratřejov, Dlažba II jakosti Bratřejov, Plošné dlažby Bratřejov, Plošná dlažba


Další města:

Třebíč Jeseník Praha 15 Semily Strakonice Rychnov nad Kněžnou Tábor Ústí nad Orlicí Praha 19 Praha-Dolní Počernice Mělník Brno-venkov Praha-Čakovice Praha-Slivenec Nový Jičín Domažlice Praha-Vinoř Brno-město Most Praha 7 Cheb Sokolov Praha 17 Náchod Český Krumlov Praha-Kunratice Praha 1 Bruntál Kladno Praha-Běchovice Hlavní město Praha Jičín Hodonín Břeclav Jablonec nad Nisou Svitavy Praha 14 Litoměřice Šumperk Praha-Satalice Praha 18 Kroměříž Ostrava-město Praha 22 Jihlava Praha-Královice Praha-Dubeč Praha-Zbraslav Praha-Lochkov Plzeň-město Chrudim Praha-východ Praha 10 Praha 11 Jindřichův Hradec Praha 4 Praha-Šeberov Praha-Zličín Praha 2 Praha-Štěrboholy Praha-Benice Chomutov Praha-Křeslice Praha-Libuš Praha-Koloděje Praha-Řeporyje Praha 16 Opava Praha-Březiněves Pardubice Praha-Nedvězí Tachov Praha-Petrovice Praha-západ Praha-Klánovice Praha 9 Benešov Louny Zlín Praha-Suchdol Praha-Lysolaje Blansko Frýdek-Místek Rakovník Kutná Hora Olomouc Praha 6 Praha-Nebušice Děčín Kolín Praha-Dolní Měcholupy Karlovy Vary Trutnov Žďár nad Sázavou Písek Praha 3 Havlíčkův Brod Praha 13 Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Chabry ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratřejov

Levná dlažba Bratřejov

Dlažba Bratřejov

Zámkové dlažby Bratřejov

Zámkové betonové dlažby Bratřejov

Zámková dlažba Bratřejov

Betonové dlažby Bratřejov

Betonová dlažba Bratřejov

Zdící prvky Bratřejov

Dlažby II jakosti Bratřejov

Dlažba II jakosti Bratřejov

Plošné dlažby Bratřejov