„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratřejov

Nové produkty Bratřejov

Dlažby a obrubníky Bratřejov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratřejov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratřejov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratřejov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratřejov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratřejov, Levná dlažba Bratřejov, Dlažba Bratřejov, Zámkové dlažby Bratřejov, Zámkové dlažba Bratřejov, Betonové dlažby Bratřejov, Betonová dlažba Bratřejov, Zdící prvky Bratřejov, Dlažby II jakosti Bratřejov, Dlažba II jakosti Bratřejov, Plošné dlažby Bratřejov, Plošná dlažba


Další města:

Rokycany Praha-Kunratice Praha-Řeporyje Hodonín Břeclav Domažlice Praha 12 Frýdek-Místek Praha-Zličín Plzeň-jih Hradec Králové Praha 19 Vsetín Praha-Ďáblice Prachatice Praha-Vinoř Teplice Ostrava-město Znojmo České Budějovice Praha-Slivenec Praha-Královice Chomutov Praha 2 Žďár nad Sázavou Praha-Nedvězí Praha-Nebušice Jičín Praha-Přední Kopanina Sokolov Praha-Březiněves Praha 7 Praha 5 Praha-Dubeč Cheb Klatovy Praha 16 Český Krumlov Semily Praha-Dolní Chabry Jeseník Trutnov Vyškov Praha-Suchdol Plzeň-město Prostějov Nový Jičín Praha-Čakovice Praha-Petrovice Praha-Šeberov Praha-Dolní Měcholupy Havlíčkův Brod Brno-venkov Blansko Praha 3 Strakonice Děčín Jindřichův Hradec Kutná Hora Praha 13 Mělník Mladá Boleslav Kroměříž Praha 9 Uherské Hradiště Praha 8 Praha-Satalice Praha-západ Liberec Opava Hlavní město Praha Praha 1 Olomouc Plzeň-sever Litoměřice Praha 17 Příbram Praha-Lochkov Kladno Pelhřimov Bruntál Pardubice Nymburk Praha-Velká Chuchle Rychnov nad Kněžnou Louny Brno-město Praha-Újezd Jihlava Praha 6 Náchod Praha 15 Kolín Praha 20 Česká Lípa Karviná Zlín Tachov Praha-Kolovraty Praha-Křeslice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratřejov

Levná dlažba Bratřejov

Dlažba Bratřejov

Zámkové dlažby Bratřejov

Zámkové betonové dlažby Bratřejov

Zámková dlažba Bratřejov

Betonové dlažby Bratřejov

Betonová dlažba Bratřejov

Zdící prvky Bratřejov

Dlažby II jakosti Bratřejov

Dlažba II jakosti Bratřejov

Plošné dlažby Bratřejov